OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1PEHTSERAVA Tatsiana 2077W 30-3400:00:0101:27:4901:34:51
Niesklasyfikowani
DNCGREIBIG Michaela 2108W 30-3400:00:0201:43:4601:51:40
DNCVLIEGEN Astrid 2074W 30-3400:00:0101:48:0901:56:15
4LUNDBERG Sara 2106W 30-3400:00:0201:52:2202:00:41
DNCKÖNIGOVÁ Lucie 2082W 30-3400:00:0201:53:4102:01:24
DNCPÁDER Zsófia 2100W 30-3400:00:0101:55:4702:03:14
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
DNCSCHUTTRUPS Margreet 2099W 30-3400:00:0101:55:4602:04:02
DNCMARTIN Lucie 2072W 30-3400:00:0201:59:5502:06:56
DNCRAZINKINA Anastasiya 2075W 30-3400:00:0102:01:0002:08:26
DNCSTØRKSEN Lotte 2086W 30-3400:00:0102:03:2602:10:48
DNCBLADIN Emelie 2105W 30-3400:00:0202:03:1802:11:16
DNCLUNDIN Alexandra 2089W 30-3400:00:0102:03:2302:11:27
DNCRYLKOVA Katerina 2109W 30-3400:00:0102:03:3502:12:15
14SKRATAAS Helle 2110W 30-3400:00:0202:05:3202:13:13
DNCLEKISHVILI Sofiya 2076W 30-3400:00:0102:08:4902:16:26
16JEŘÁBKOVÁ Petra 2080W 30-3400:00:0202:08:2902:17:14
DNCSCHREUDER Myrte 2101W 30-3400:00:0102:08:4002:17:23
DNCSELSTØ Tonje 2112W 30-3400:00:0202:10:3602:19:44
DNCCATHRINEMS 2087W 30-3400:00:0102:15:5002:24:49
DNCIJZENDOORN Charissa 2111W 30-3400:00:0102:19:4602:28:08
DNCKRŠMARU Barbora 2120W 30-3400:00:0102:23:1402:30:57
DNCBORG Chiara 2098W 30-3400:00:0202:26:0002:31:03
DNCWILKINSON Becca 2096W 30-3400:00:0102:25:5802:32:38
DNCLOVATO Daniela 2092W 30-3400:00:0202:26:2502:37:01
DNCÖLUND Emma 2070W 30-3400:00:0202:28:4002:38:03
DNCKIRKWOOD Emma 2081W 30-3400:00:0202:28:0902:38:36
DNCMARTIN Flore 2071W 30-3400:00:0202:31:1102:39:04
DNCPOLYAKOVA Alexandra 2084W 30-3400:00:0202:32:4202:39:36
DNCGOFFIN Anneleen 2119W 30-3400:00:0202:33:5702:40:17
DNCBARDELLINI Paola 2121W 30-3400:00:0202:40:1402:48:02
DNCRENGREN Linn 2102W 30-3400:00:0202:42:3902:50:37
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 2117W 30-3400:00:0202:45:3202:52:41
DNCSOCARRADES Bibiana 2078W 30-3400:00:0202:51:2103:01:51
DNCREMØ Hilde Therese 2083W 30-3400:00:0103:08:3103:16:33
DNCFEIGH Maya 2091W 30-3400:00:0103:11:2603:20:43
DNCFREDRIKSSON Elin 2090W 30-3400:00:0203:14:1403:21:42
DNCCARACCIOLO Concettina 2118W 30-3400:00:0203:23:5103:32:24
DNCVYUGINA Ekaterina 2107W 30-3400:00:0203:25:3503:32:42
DNCVERSEPUECH Adélie 2097W 30-3400:00:0203:33:3703:42:24
DNCTARYBA Maryna 2079W 30-3400:00:0203:38:2103:48:24
DNCHAMANN Maren 2104W 30-3400:00:0104:21:0704:27:48
DNCKASTSIUCHENKA Volha 2073W 30-3400:00:01
DNCDZIDT Małgorzata 2069W 30-3400:00:01
DNCMARRAS Cinzia 2085W 30-3400:00:02
DNCMANDAS Emanuela 2113W 30-3400:00:02
DNCCARBONI Letizia 2114W 30-3400:00:02
DNCBELOEIL Jenny Dreano 2116W 30-3400:00:02
DNCSCHLAEPFER Tamara 2095W 30-3400:00:03
HAGLUND Cecilia 2088W 30-34DNF DNF DNF
JOHANSSON Ellen 2103W 30-34DNF DNF DNF
Znaleziono 50 wynik(ów)