OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1CHRISTENSEN Katja 1101W Elite1K 100:00:0101:13:2001:20:5002:08:4802:08:52.6002:08:54.15 8:357,0
2KARLSSON Karin 1135W Elite2K 200:00:0101:08:5501:15:1602:11:0802:11:13.7002:11:15.20+00:02:218:446,9
3MIRA Lorena González 1125W Elite3K 300:00:0001:19:2501:26:1002:17:3002:17:35.0002:17:35.00+00:08:409:106,5
4EVENSEN Ulrikke 1100W Elite4K 500:00:0101:04:1601:09:2402:28:3302:28:38.3002:28:40.05+00:19:459:546,1
5JANSEN C.a. 1103W Elite5K 600:00:0101:19:1401:25:5002:29:0902:29:13.9002:29:15.45+00:20:219:566,0
6HÄRKÖNEN Elin 1132W Elite6K 700:00:0101:17:1101:24:0102:30:1902:30:22.9002:30:24.80+00:21:3010:016,0
7DASZKIEWICZ Małgorzata 1118W Elite7K 800:00:0101:21:0801:27:4902:32:1902:32:22.7002:32:24.65+00:23:3010:095,9
8PORTA Simona 1114W Elite8K 1000:00:0001:38:1201:45:1002:52:4302:52:49.3002:52:49.30+00:43:5511:315,2
9JOHANSSON Elin 1119W Elite9K 1100:00:0101:21:5101:28:2902:54:3302:54:37.9502:54:39.75+00:45:4511:385,2
10THUESEN Margrethe Langhoff 1137W Elite10K 1200:00:0001:17:5401:23:4902:54:4602:54:53.1002:54:53.10+00:45:5811:395,1
11WIELECHOWSKA Natalia 1096W Elite11K 2300:00:0201:44:4801:52:1303:29:2103:29:27.0003:29:29.35+01:20:3513:574,3
12MIKHINA Anastasia 1108W Elite12K 2400:00:0001:22:0101:28:5003:29:5403:29:58.3503:29:58.35+01:21:0413:594,3
13JOKSTAD Anette Heimli 1124W Elite13K 4800:00:0201:21:3001:28:0905:02:1105:02:15.7505:02:18.10+02:53:2320:093,0
14SPRAWKA Marta 1138W Elite14K 5100:30:0102:43:3502:51:1904:36:3404:36:41.5505:06:43.50+02:57:4918:263,3
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
15HENNEKEN Claudia Maria 1113W Elite15K 6000:00:0302:04:1002:09:0606:34:0506:34:11.5506:34:14.65+04:25:2026:162,3
16BEORLEGI Irati 1131W Elite16K 6200:00:0001:50:2702:00:0107:02:4607:02:52.7007:02:52.70+04:53:5828:112,1
Niesklasyfikowani
DNCWAHR-HANSEN Julie Alexandra 1136W Elite00:00:0101:24:4001:30:2502:41:0502:41:10.8002:41:12.700:005,6
DNCGARNIER Anouk 1133W Elite00:00:0001:37:4201:45:2302:49:0502:49:12.4502:49:12.450:005,3
DNCSTEENSGAARD Ida Mathilde 1115W Elite00:00:0101:14:2603:08:15.9503:08:17.450:004,8
DNCMARIA Smyshlyaeva 1107W Elite00:00:0001:37:0601:44:4103:17:1703:17:27.0503:17:27.050:004,6
DNCTHOMSEN Annika Højrup Runegaard 1120W Elite00:00:0101:13:3001:19:1803:20:5003:20:57.8503:20:59.600:004,5
DNCGALTIER Muriel 1123W Elite00:00:0001:59:0502:07:0603:21:0603:21:15.4503:21:15.450:004,5
DNCSTEJSKALOVÁ Barbora 1121W Elite00:00:0002:04:3402:12:4103:22:3703:22:55.7503:22:55.750:004,4
DNCVEKLYCH Oksana 1117W Elite00:00:0202:05:4102:12:0103:26:1703:26:23.8503:26:26.200:004,4
DNCBARANOWSKA Katarzyna 1129W Elite00:00:0101:29:5601:36:3803:35:3203:35:44.4503:35:46.400:004,2
DNCTHORKILDSEN Evy Marie 1116W Elite00:00:0002:23:4002:32:5503:58:0803:58:17.1003:58:17.100:003,8
DNCLOKAJÍČKOVÁ Klára 1134W Elite00:00:0002:50:3902:59:0504:02:3704:02:45.5004:02:45.500:003,7
DNCPALAIKIENE Inga 1128W Elite00:00:0202:45:3002:52:4804:04:4704:04:53.3004:04:55.950:003,7
DNCRENDELL Rebecca 1109W Elite00:00:0001:31:3001:38:3704:17:2004:17:28.1004:17:28.100:003,5
DNCGÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz 1104W Elite00:00:0201:55:5502:07:2104:25:3904:25:58.1504:26:00.200:003,4
DNCTARANTINOVA Olga 1099W Elite00:00:0202:14:0702:19:2804:35:2404:35:32.7004:35:34.750:003,3
DNCGABELGAARD Tanja 1127W Elite00:00:0202:04:3202:13:1204:38:0104:38:09.5004:38:12.150:003,2
DNCNELSON-DALEY Rianna 1112W Elite00:00:0002:04:3602:13:4304:49:1804:49:27.2504:49:27.250:003,1
DNCMACIEJAK Anna 1126W Elite00:00:0203:10:0603:19:1705:03:0705:03:14.4005:03:16.900:003,0
DNCGONZALEZ Irene B. 1105W Elite00:00:0001:52:1302:01:0405:03:1105:03:31.4505:03:31.450:003,0
DNCKURAŚ Beata 1122W Elite00:00:0203:44:4403:54:3605:09:5205:10:00.0505:10:02.150:002,9
DNCRIPOLLÉS Lluna Sanz 1110W Elite00:00:0004:32:4504:39:1906:26:2006:26:26.7506:26:26.750:002,3
BUNGARD Carina 1102W EliteDNF01:35:38 DNF01:42:13 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)