OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
   
1EVENSEN Ulrikke 1100W Elite00:00:0101:04:16
2KARLSSON Karin 1135W Elite00:00:0101:08:55
3CHRISTENSEN Katja 1101W Elite00:00:0101:13:20
Niesklasyfikowani
DNCTHOMSEN Annika Højrup Runegaard 1120W Elite00:00:0101:13:30
5HÄRKÖNEN Elin 1132W Elite00:00:0101:17:11
6THUESEN Margrethe Langhoff 1137W Elite00:00:0001:17:54
7JANSEN C.a. 1103W Elite00:00:0101:19:14
8MIRA Lorena González 1125W Elite00:00:0001:19:25
9DASZKIEWICZ Małgorzata 1118W Elite00:00:0101:21:08
10JOKSTAD Anette Heimli 1124W Elite00:00:0201:21:30
11JOHANSSON Elin 1119W Elite00:00:0101:21:51
12MIKHINA Anastasia 1108W Elite00:00:0001:22:01
DNCWAHR-HANSEN Julie Alexandra 1136W Elite00:00:0101:24:40
DNCBARANOWSKA Katarzyna 1129W Elite00:00:0101:29:56
DNCRENDELL Rebecca 1109W Elite00:00:0001:31:30
BUNGARD Carina 1102W EliteDNF01:35:38 DNF
DNCMARIA Smyshlyaeva 1107W Elite00:00:0001:37:06
DNCGARNIER Anouk 1133W Elite00:00:0001:37:42
19PORTA Simona 1114W Elite00:00:0001:38:12
20WIELECHOWSKA Natalia 1096W Elite00:00:0201:44:48
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
21BEORLEGI Irati 1131W Elite00:00:0001:50:27
DNCGONZALEZ Irene B. 1105W Elite00:00:0001:52:13
DNCGÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz 1104W Elite00:00:0201:55:55
DNCGALTIER Muriel 1123W Elite00:00:0001:59:05
25HENNEKEN Claudia Maria 1113W Elite00:00:0302:04:10
DNCGABELGAARD Tanja 1127W Elite00:00:0202:04:32
DNCSTEJSKALOVÁ Barbora 1121W Elite00:00:0002:04:34
DNCNELSON-DALEY Rianna 1112W Elite00:00:0002:04:36
DNCVEKLYCH Oksana 1117W Elite00:00:0202:05:41
DNCTARANTINOVA Olga 1099W Elite00:00:0202:14:07
DNCTHORKILDSEN Evy Marie 1116W Elite00:00:0002:23:40
32SPRAWKA Marta 1138W Elite00:30:0102:43:35
DNCPALAIKIENE Inga 1128W Elite00:00:0202:45:30
DNCLOKAJÍČKOVÁ Klára 1134W Elite00:00:0002:50:39
DNCMACIEJAK Anna 1126W Elite00:00:0203:10:06
DNCKURAŚ Beata 1122W Elite00:00:0203:44:44
DNCRIPOLLÉS Lluna Sanz 1110W Elite00:00:0004:32:45
DNCSTEENSGAARD Ida Mathilde 1115W Elite00:00:01
Znaleziono 38 wynik(ów)