OCREC2019 - TEAM RELAY

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
835
Wystartowało:
275
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
275
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
Zmiana2_OCR
7.2km
Zmiana3_OCR
10.2km
Czas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DEBUSSCHERE Thibault
BLONDEEL Jensen
BUYLE Thomas
3060Team Urban Sky Elite BelgiumNational Men1M 100:00:0100:21:5200:36:5200:54:3200:59:35.2500:59:36.75 5:2511.1
2ДЕГТЯРЕВ Иван
SILIN Sergey
СУЗДАЛЕВ Антон
3042Russian FederationNational Men2M 200:00:0100:21:4800:35:5600:55:0400:59:52.0000:59:53.65+00:00:165:2611
3SZCZECHLA Grzegorz
KASPRZYK Sebastian
DEMCZYSZAK Mateusz
3057TEAM POLANDNational Men3M 300:00:0100:21:4800:36:5400:55:0101:00:09.2001:00:10.65+00:00:335:2811
4DAM Nikolaj M
KOFOED Leon
OLSEN Andreas Stahl
3051Team Denmark powered by Reborn OCRNational Men4M 400:00:0100:21:5400:37:0700:55:1701:00:12.3001:00:14.00+00:00:375:2811
5HARBUNOU Ihar
TOCHKA Artsiom
SITKEVICH Anton
3000Belarus TeamNational Men5M 500:00:0100:22:3500:38:3300:55:4001:00:29.1001:00:30.80+00:00:545:2910.9
6HRDINA Pavel
KREJCI Pavel
NOVÁK Lukáš
3003Czech National OCR TeamNational Men6M 600:00:0100:21:2400:36:5300:55:4101:00:48.1501:00:49.55+00:01:125:3110.9
7LAGRAND Stijn
HEER Jesse De
OOSTEROM Frank
3054Team Hang-On the NetherlandsNational Men7M 700:00:0100:23:0100:37:4900:56:2501:01:19.1501:01:20.80+00:01:445:3410.8
8ECHEVERRIA Asier Landart
ARZADUN Imanol Peso
ARZADUN Jose Maria Peso
3108DENONTZAT - SPAINNational Men8M 800:00:0100:22:0400:37:5700:57:5201:02:46.9501:02:48.25+00:03:115:4210.5
9GRAUTE Matthias
DIECKMANN Jan-Philip
KEMPE Lucas
3018Germany 1National Men9M 900:00:0200:22:5900:37:0600:57:2301:02:46.7501:02:48.85+00:03:125:4210.5
10KOZLOWSKI Artur
ŚWIĘTEK Bartosz
HAJNOS Dawid
3021Gorąco husarski Potok - PolandNational Men10M 1000:00:0100:22:4600:38:0200:58:1501:03:06.8501:03:08.15+00:03:315:4410.5
11KĄKOL Kacper
WOJTYSZYN Wojciech
OŚLIZŁO Tomasz
3009DROGBRUK RUNAWAY TEAM POLANDNational Men11M 1100:00:0100:23:3700:39:1000:58:1801:03:35.0501:03:36.65+00:03:595:4610.4
12SABA Alessandro
MORI Riccardo
PINTARELLI Loris
3024Italy FiocrNational Men12M 1200:00:0100:24:0300:39:2600:58:2301:03:36.8501:03:38.80+00:04:025:4710.4
13BARBE Lluis
CAUDELI Jose Miguel Pericás
GONZÁLEZ Miguel Pinto
3063WOLF TEAM SPAINNational Men13M 1300:00:0100:24:0600:39:5400:59:0101:04:08.1001:04:09.25+00:04:325:4910.3
14URBAŃSKI Kamil
ANTCZAK Marcin
KOŁOSZUK Marcin
3415Nextreme / 11DKPancOpen Men1M 1400:00:0000:24:3900:40:1101:00:4701:06:12.4001:06:13.00+00:06:366:0110
15DANIELKIEWICZ Tomasz
PRYKOWSKI Tomasz
OSMULSKI Tomasz
3075TTM OCR POLANDNational Men14M 1500:00:0100:25:0900:40:4101:01:4201:07:08.1001:07:09.95+00:07:336:069.8
16OSHKIN Egor
ZAKOLODKIN Roman
PANIN Egor
3039Russia_ocr_team3National Men15M 1600:00:0100:23:4900:41:0501:01:4401:07:14.7001:07:16.15+00:07:396:069.8
17BUDZISZ Krzysztof
KRÓL Piotr
SELIANIN Dmytro
3430Socios Silesia 1Open Men2M 1700:00:0100:24:4200:40:5901:01:5601:07:16.2501:07:17.85+00:07:416:069.8
18KRAWCZYK Tomasz
KRAWIECKI Mateusz
BANDOSZ Robert
3045SMMASH Poland TeamNational Men16M 1800:00:0100:26:0600:41:1801:02:0101:07:47.8001:07:49.25+00:08:126:099.7
19GRAVERS Mads
DRESCHER Jonas
HANSEN Mads Voss
3081The Danish Musketeers of DoomNational Men17M 1900:00:0100:24:1700:41:2001:02:2001:08:02.0001:08:03.45+00:08:266:119.7
20SJÖLIN Johan
STIIG Jonathan
MENDES Axel
3171Three generations of swedesNational Men18M 2000:00:0100:23:4000:41:3901:03:5001:09:27.6501:09:29.60+00:09:526:189.5
21MAROZ Artsiom
TOCHKA Dzianis
VADZIM Shalkouski
3132OCR BelarusNational Men19M 2100:00:0100:25:0600:42:2801:04:2101:09:42.1501:09:43.75+00:10:076:209.5
22DINKELMAN Ruben
BAKKER Pim
LIESHOUT Frank Van
3048StrongmanRun Nederland 1National Men20M 2200:00:0100:25:5200:45:5201:04:0201:09:52.9001:09:54.40+00:10:176:219.4
23SAVANOVICH Vitali
EVGENII Trivashkevich
3100Belarus Team 3National Men21M 2300:00:0100:25:0901:04:1601:10:06.1001:10:07.75+00:10:316:229.4
24АНДРЕЕВИЧ Амельчук Александр 3099BeIarus Team 3National Men22M 2400:00:0000:43:3901:10:07.8001:10:07.80+00:10:316:229.4
25BOCCON Alexandre
CAPARROS Nathan
GUIBERT Romain
3015FRANCE ELITE TEAMNational Men23M 2500:00:0100:25:1100:42:4401:04:2201:10:23.1001:10:24.45+00:10:476:239.4
26WASIELEWSKI Michał
JANUSZEWSKI Bartosz
FARKOWSKI Konrad
3078Team Poland KNational Men24M 2600:00:0100:25:5200:43:0401:04:2601:10:26.6001:10:28.35+00:10:516:249.4
27MENSINK Nick
SHERETOV Eugene
COMMANDEUR Tjeerd
3421OCR SkillzOpen Men3M 2700:00:0100:25:4500:44:1701:05:1101:10:37.1001:10:38.15+00:11:016:259.3
28LISOWSKI Grzegorz
KAŁUŻNY Adam
KOŁODZIEJCZYK Kamil
3433SOCIOS SILESIA 2Open Men4M 2800:00:0100:25:3600:43:0001:05:1101:10:40.8001:10:42.25+00:11:056:259.3
29HANYK Lukáš
TYL Lukáš
ČERVEŇÁK Radim
3436Team Czech RepublicOpen Men5M 2900:00:0100:25:2000:42:1901:04:3701:10:48.6501:10:50.45+00:11:136:269.3
30OVECHKIN Taras
KRIUKOV Nikita
BELOV Artur
3162Team Russia 2National Men25M 3000:00:0200:23:0600:43:2501:05:4301:11:01.9001:11:03.95+00:11:276:279.3
31KUIK Thomas
BLOEM Martijn
JOLES Roël
3072Team Hang-On The Netherlands 2National Men26M 3100:00:0100:25:0700:41:5501:05:2301:11:10.3001:11:11.75+00:11:356:289.3
32HORVÁTH Zsolt
HORVÁTH Róbert
MARTYIN László
3237OCR Hungary 1National Men27M 3200:00:0100:26:1200:44:0201:05:3401:11:11.8501:11:13.35+00:11:366:289.3
33WIKTOROWICZ Mariusz
KASZA Rafał
KARCZMARSKI Mateusz
3400ALGRAF - LUBUSKA MOCOpen Men6M 3300:00:0000:24:5300:42:1501:05:3601:11:49.1501:11:49.90+00:12:136:319.2
34VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir
ПЕРМЯКОВ Игорь
PROKOPENKO Vadim
VASYA Dudnikov
ПЕРМЯКОВ Игорь
VASYA Dudnikov
3030OCR Russia 2National Men28M 3400:00:0100:08:5401:05:5401:11:50.3001:11:51.55+00:12:146:319.2
35LIUTKUS Dainius
SUBBOTINAS Vitalijus
BARANAUSKAS Darius
3469OCR Baltic warriorsOpen Men7M 3500:00:0100:24:4600:42:3201:06:1701:12:01.9501:12:03.05+00:12:266:329.2
36KUBIESA Jakub
ILNICKI Darek
BRZOSKWINIA Wojciech
3409Husaria Race Team KrakówOpen Men8M 3600:00:0000:27:4000:47:4201:07:1701:12:55.5001:12:56.45+00:13:196:379
37SOBOŃ Krystian
KALININ Jarosław
JAROSZ Dawid
3261Green Runners Team POLANDNational Men29M 3700:00:0000:27:1800:43:4401:07:1401:13:02.2001:13:02.95+00:13:266:389
38KUPIJAJ Marcin
JASTRZĘBSKI Piotr
OŚLIZŁO Marek
3544SOCIOS SILESIA 3Open Men9M 3800:00:0100:25:4000:44:2201:07:4401:13:31.9501:13:33.10+00:13:566:419
39VOLÁK Adam
HRABÁK Petr
PESEK Petr
3093AF Team Czech RepublicNational Men30M 3900:00:0100:27:5000:44:0801:07:3201:13:33.4001:13:35.00+00:13:586:419
40CIMLER Jiří
KAREL Stepan
KADRMAS Marek
3066EDGAR OCRA CZ TEAMNational Men31M 4000:00:0200:26:3300:46:0301:07:4601:13:49.6501:13:51.70+00:14:146:428.9
41PETERSEN Ulf
JUSTESEN Simon
FAGERSTRÖM Po
3165Team Solid SwedenNational Men32M 4100:00:0100:26:1100:43:5501:07:4301:14:11.4001:14:13.25+00:14:366:448.9
42STEENSGAARD Ida Mathilde
LUND Maria
EVENSEN Ulrikke
3363Team MIU - "Seen from behind" - DenmarkNational Women1K 100:00:0100:26:1300:43:1201:08:2901:14:59.7501:15:01.20+00:15:246:498.8
43OLKHOVSKII Dmitri
ALEKSANDR Anokhin
TATIANA Samorokova
3728Stage team RussiaOpen Mix1M 4200:00:0100:25:5800:47:0001:08:0201:15:04.6001:15:05.70+00:15:286:498.8
44KAZUŁA Jakub
CEJKO Dawid
WYSŁUCH Iza
3662POLAND MIXOpen Mix2M 4300:00:0000:26:0200:47:1901:08:5901:15:08.9501:15:09.90+00:15:336:498.8
45SHERETOV Eugene
OCHERETIUK Andrii
KAMIESHKOV Denys
3033OCR UkraineNational Men33M 4400:00:0100:28:1200:47:4201:08:5201:15:15.0501:15:16.80+00:15:406:508.8
46RYDSTRÖM Johan
BURÉN Johan
SCHYBERG Oscar
3120Karlshamn OCR SwedenNational Men34M 4500:00:0100:26:1700:45:5801:09:1001:15:29.9001:15:31.35+00:15:546:518.7
47GAZUREK Kacper
KRUCZKOWSKI Michał
LEJK Beniamin
3105BMK OCR PolandNational Men35M 4600:00:0100:26:3500:46:4101:09:3801:15:30.1001:15:31.50+00:15:546:518.7
48NYKIEL Mariusz
MAZUR Damian
OPOLONY Ireneusz
3547SOCIOS SILESIA PLOpen Men10M 4700:00:0100:26:2800:44:1801:09:4201:15:30.9501:15:32.10+00:15:556:518.7
49VOS Michel De
BLANKENBURGH David
STRUIJK Alexander
3406De Bunkr TeamOpen Men11M 4800:00:0000:27:0800:49:3401:09:3001:15:41.7001:15:42.55+00:16:056:528.7
50WÅGAN André
LARSEN Øystein Høines
JENSEN Nikolai Handle
3496The Beast Ocr Team 2Open Men12M 4900:00:0100:26:4700:42:4701:09:4301:16:02.8501:16:04.80+00:16:286:548.7
51ЕВГЕНИЙ Проскуряков
САПАТОВ Константин
PROKOPENKO Vadim
3031OCR Russia 1National Men36M 5000:00:0000:44:4001:09:3901:16:11.7501:16:11.75+00:16:356:558.7
52FISCHER Oliver
SCHÄFER Martin
NEUHAUS Pascal
3036OCR-PACEMAKERS GERMANY INational Men37M 5100:00:0100:27:4600:50:0001:10:0701:16:37.3001:16:39.10+00:17:026:588.6
53RUDNIK Tomasz
FIAŁKOWSKI Łukasz
JÓZEFIAK Łukasz
3412lutoluOpen Men13M 5200:00:0100:26:4600:47:1901:09:2001:16:38.8501:16:40.05+00:17:036:588.6
54CAŁA Wojciech
CICHOCKI Filip
NOGAŃSKI Paweł
3427Power PogromOpen Men14M 5300:00:0100:29:1500:47:5601:10:4001:16:39.3501:16:40.40+00:17:036:588.6
55DORNYI Tamás
GYÖMREI Máté
STROMMER László
3084Yes, We Can - HungaryNational Men38M 5400:00:0000:29:1500:48:3701:11:0101:16:55.1501:16:56.05+00:17:196:598.6
56BRZOZOWSKI Filip
RYBARCZYK Ilona
ŁUKASZEWSKI Jakub
3653Husaria Race Team PoznańOpen Mix3M 5500:00:0100:33:2300:49:0701:11:0301:17:05.9001:17:07.20+00:17:307:008.6
57STENBECK Fredrik
BATES Daniel
JONSSON Daniel
3141Oldies and Goldie - SwedenNational Men39M 5600:00:0100:30:2300:49:1501:10:2901:17:37.3501:17:39.25+00:18:027:038.5
58THOMSEN Annika Højrup Runegaard
CHRISTENSEN Katja
FRAMVIG Mica
3333KatAniMic PowerTrio-DenmarkNational Women2K 200:00:0100:27:1000:46:4701:10:3101:17:49.5501:17:51.00+00:18:147:048.5
59REN Emil Friis
MOSE Kristian
MEIER Rolf
3006Danish DynamiteNational Men40M 5700:00:0100:28:2500:47:5501:11:5101:18:04.4001:18:06.35+00:18:297:058.5
60BERTOLASI Marco
BELLODI Andrea
CATELLANI Mirco
3204White Donkey - ItalyNational Men41M 5800:00:0100:26:2500:45:0201:11:3501:18:06.9001:18:08.40+00:18:317:068.4
61PROCHASSON Baptiste
MÉDARD Olivier
ARIBAUD Baptiste
3123Les Bisons - FranceNational Men42M 5900:00:0100:28:3400:45:4701:11:4201:18:23.7001:18:25.65+00:18:487:078.4
62JAGODZIŃSKI Karol
SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
3538Power Training PolandOpen Men15M 6000:00:0000:29:1400:49:2701:12:3901:18:28.4501:18:29.40+00:18:527:088.4
63VOROBOK Tomáš
ŠAŠKOVÁ Zuzana
VOROBOK Lukáš
3722PredatorsOpen Mix4M 6100:00:0100:29:1200:49:1601:12:2501:18:48.0501:18:49.25+00:19:127:098.4
64RUMMEL Alexander
MARCO Bischof
HÄUSLER Markus
3198TriOCR GermanyNational Men43M 6200:00:0100:28:2100:47:5001:12:0701:18:50.9501:18:52.60+00:19:157:108.4
65FABRÈGUE Rémi
DESCHAMPS Emmanuel
SEBASTIEN Fage
3156Team FranceNational Men44M 6300:00:0200:27:2100:48:0501:11:5501:19:01.0501:19:03.10+00:19:267:118.4
66KOŁODZIEJ Krystian
BURDZY Daniel
ZALEWSKI Michał
3508Bestie OCR LegionowoOpen Men16M 6400:00:0100:29:0900:47:1101:12:4901:19:04.9501:19:06.15+00:19:297:118.3
67CAPPELEN Dan
HANSEN Stefan
JENSEN Michael Degn
3090#3KløverenOCR - DenmarkNational Men45M 6500:00:0200:25:5500:47:2701:12:1901:19:08.0501:19:10.20+00:19:337:118.3
68VLAM Thijs
MUSSCHE Frans
JANSEN C.a.
3686Family Fit Indoor Survival Team 1Open Mix5M 6600:00:0100:28:5200:47:1401:12:3401:19:31.1001:19:32.60+00:19:557:138.3
69LUTA Halil
ERIKSEN Kjetil
HÅKONSEN Cato
3189The Beast OCR Team - NorwayNational Men46M 6700:00:0100:30:5400:49:3201:13:0201:19:43.4501:19:45.00+00:20:087:148.3
70VRIES Lisan De
HELGERS Niels
BRONS Sonny
3689Family Fit Indoor Survival Team 2Open Mix6K 300:00:0100:31:2400:52:1601:13:2101:19:53.3501:19:55.00+00:20:187:158.3
71TORMA Árpád
MOLNÁR Gergely
DOBOSI Gergely
3454Hungarian climbersOpen Men17M 6800:00:0000:28:2600:49:5001:14:2401:20:13.7001:20:13.70+00:20:367:178.2
72HEER Erik De
MEEL Jim Van Der
WISPELWEIJ Sem
3246Team Hang-On The Netherlands 3National Men47M 6900:00:0000:46:2201:13:3301:20:18.1501:20:18.15+00:20:417:188.2
73GIESBERTS Thomas
ROBBEMOND Robin
DIJKSTRA Dooitze
3248Team Hang-On The Netherlands 4National Men48M 7000:00:0100:27:0300:53:5301:20:17.2001:20:18.45+00:20:417:178.2
74SHIPLEY Christopher
WRIGHT Jason
DICKSON Mark
3457HYDICKSOpen Men18M 7100:00:0100:26:3800:50:2801:12:3501:20:17.6501:20:19.50+00:20:427:188.2
75LOZANO Miguel Ángel Charro
CRUZ Edu
ÁLVAREZ Rafita Fernández
3114DUENDE OCR - SPAINNational Men49M 7200:00:0100:26:2800:48:3101:12:4001:20:30.2501:20:32.15+00:20:557:198.2
76LARSEN Glen
BUCCARELLA Luca
NIELSEN Dennis
3159Team ragnarok - DenmarkNational Men50M 7300:00:0200:30:4000:49:5101:13:5601:20:57.8001:20:59.85+00:21:237:218.2
77BELT Rico Van Den
VERDIESEN Marloes
RIJNEKER Jesper
3734Team 4SportOpen Mix7M 7400:00:0000:29:1500:53:0601:13:3601:21:05.4501:21:05.45+00:21:287:228.1
78WAGNER Pia
BUNGARD Carina
RIECHERT Viola
3336Mud Monkeys' GermanyNational Women3K 400:00:0100:30:4900:49:2801:14:5401:21:25.4501:21:27.20+00:21:507:248.1
79SZUMLAŃSKI Marcin
ZDEB Maciek
WITEK Piotr
3264Tarnowscy PolandNational Men51M 7500:00:0100:34:0500:53:3001:16:2001:21:32.7501:21:33.80+00:21:577:248.1
80WEJKNIS Krzysztof
MÓWIŃSKI Patryk
KĄKOL Kacper
3541R.AMBO RACEOpen Men19M 7600:00:0000:25:0100:48:5101:16:0001:22:14.3501:22:15.30+00:22:387:288
81SPRUTTA Mateusz
CHMIELORZ Józef
WOJEWÓDKA Krystian
3511Carbon & Etrans TeamOpen Men20M 7700:00:0000:26:3100:41:0301:16:0701:22:24.7501:22:25.50+00:22:487:298
82JEAN-PHILIPPE Nicolas
ADRIEN Horward
DIMITRY Dotrimont
3087OCR Belgium WalloniaNational Men52M 7800:00:0100:31:0100:51:5901:15:0601:22:34.3501:22:35.90+00:22:597:308
83MADSEN Tommy
NOVIN Thomas
HANSSON Rickard
3451GRIPEN OCROpen Men21M 7900:00:0200:25:3900:44:4401:15:1001:22:41.9001:22:44.00+00:23:077:318
84WAGEMANS Tom
LINTHORST Jesse
MUL Elisa
3731StrongmanRun Nederland 2Open Mix8M 8000:04:1900:28:4000:49:5601:11:0301:18:26.3001:22:45.40+00:23:087:078.4
85DASZKIEWICZ Małgorzata
WIELECHOWSKA Natalia
SZUBA-ŁATA Klaudia
3324Enjoy Hu Power! - PolandNational Women4K 500:00:0100:29:2900:49:0401:16:3101:22:46.5501:22:47.85+00:23:117:318
86PETELCZYC Piotr
BOMBA Piotr
KLONOWSKI Kamil
3529Husaria Race Team KatowiceOpen Men22M 8100:00:0000:27:5600:44:5601:16:4301:22:48.5001:22:49.45+00:23:127:318
87TOJAR Luis Martin
ALBERTOS Javier
DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
3126Leyendas ocr spainNational Men53M 8200:00:0100:29:4700:48:4101:14:5701:22:52.4001:22:54.15+00:23:177:328
88SCHWEIGERT Matthias
VRIES Florian De
JEVITC Sasa
3478SurvivalRunning AugsburgOpen Men23M 8300:00:0100:31:3300:53:0001:16:3901:23:08.1001:23:09.75+00:23:337:337.9
89LOKAJICKOVA Klara
HURKOVA Kristyna
BABUŠKOVÁ Stanislava
3312Czech National OCR Team - womenNational Women5K 600:00:0100:29:2600:48:3701:16:4501:23:14.6501:23:15.85+00:23:397:347.9
90KRASOŃ Bartłomiej
WRÓBEL Jacek
CHŁĄD Aleksander
3523ExTeam1Open Men24M 8400:00:0100:48:3801:16:2601:23:30.1001:23:31.90+00:23:557:357.9
91ATAZ Daniel Blanco
ESPINOSA Joaquín Malo
HERNANDEZ Ignacio Arnedo
3096ALFA-FIT OCR TEAM - SPAINNational Men54M 8500:00:0100:30:1900:50:3101:16:2201:23:57.2001:23:58.50+00:24:217:377.9
92"CHAPLÍN" Jose
RIPOLLÉS Lluna Sanz
VAZQUEZ Jesus Montoto
3752Vengadores OCR SpainOpen Mix9M 8600:00:0000:26:4200:51:2401:18:0501:24:54.3001:24:54.90+00:25:187:437.8
93SULTANOV Shamil
SEREDA Evgeniy
BOCHAROV Georgii
3243OCR Russia 3National Men55M 8700:00:0100:30:3100:49:3501:17:5201:25:10.8501:25:12.30+00:25:357:447.7
94TARANTINOVA Olga
ONOFRIENKO Karina
ELENA Ladnaya
3369Team Russia - 1National Women6K 700:00:0100:26:3200:46:2201:17:4501:25:26.6001:25:28.15+00:25:517:467.7
95PARYGINA Svetlana
MIKHINA Anastasia
MARIA Smyshlyaeva
3300Bad Russian GirlsNational Women7K 800:00:0000:31:0800:52:2301:18:3701:25:36.8001:25:37.55+00:26:007:477.7
96REZNIK Anton
ГОВОРОВ Андрей
PARAMONOVA Irina
3740Tear & ThrowOpen Mix10M 8800:00:0100:29:3100:54:2401:19:0901:25:48.8501:25:49.90+00:26:137:487.7
97JOHANSSON Elin
LARSSON Madeleine
JOHANSSON Irma
3357Superswedes3.0National Women8K 900:00:0100:30:2200:51:1001:18:0501:26:10.9501:26:12.80+00:26:367:507.7
98KHALEF Dali Jack
JULIEN Andrew
BAPTISTE David
3616TEAM MADNESSOpen Men25M 8900:00:0100:32:1200:56:0901:19:3401:26:20.4001:26:22.05+00:26:457:517.6
99WICHER Sylwia
PASTUSZKA Pawel
STĘBOROWSKI Łukasz
3650Hard Working TruckersOpen Mix11K 1000:00:0100:31:2700:51:2301:18:5701:26:22.3501:26:23.80+00:26:477:517.6
100MĘDYGRAŁ Krystian
GRZONDKO Mateusz
MACIUSZEK Julia
3665WATAHA TEAMOpen Mix12M 9000:00:0100:35:1700:53:2501:19:4601:26:28.5501:26:29.60+00:26:527:517.6
101NICO Ducouroy
DELOMENIE Franck
MARCHAND Manuel
3153Team Boot Camp 76 - FranceNational Men56M 9100:00:0100:30:5700:53:2001:17:3001:26:30.2001:26:31.95+00:26:557:517.6
102EDBERG Jens
WEMHÖNER Ida
TAUBE Daniel
3695Ida & Bro'sOpen Mix13M 9200:00:0100:28:4800:51:4301:19:1401:26:30.1501:26:31.95+00:26:557:517.6
103BRÄHMIG Mattes
PAPPERMANN Jens
JÜRGENS Friedrich
3424OCRA Ger 1Open Men26M 9300:00:0100:31:1900:50:3201:20:0501:26:55.4501:26:56.70+00:27:197:547.6
104NEAIL Stuart
HEYWOOD Laura
WILSON Tom
3839Team OMRM 2Open Mix14M 9400:00:0100:31:2400:52:3201:19:2501:26:57.0001:26:58.55+00:27:217:547.6
105SOLAKIEWICZ Anna
KOLCZYN Magdalena
PISARCZYK Karolina
3306BeFit24Team- SpiderwomenTeam - PolandNational Women9K 1100:00:0000:28:0200:48:4801:20:0901:27:17.4001:27:18.30+00:27:417:567.6
106WOODS Jason Ryan
RASMUSSEN Bjarne
PEDERSEN Christian
3168The Good, the Bad and the Bald - DenmarkNational Men57M 9500:00:0200:34:3300:53:2001:19:3901:27:34.9501:27:37.15+00:28:007:577.5
107JOHANSSON Tom
BRORSSON Sebastian
WALTILLA Marcus
3012Fat and furious - SWEDENNational Men58M 9600:00:0100:32:4300:55:1801:19:0101:28:40.6501:28:42.15+00:29:058:037.4
108MOLLOY Paul
TOLAK Michał
IGNATJEVS Imants
3610Team TerrorOpen Men27M 9700:00:0100:30:4000:50:2201:21:0801:28:45.3001:28:46.85+00:29:108:047.4
109SILVA André
GÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz
RAMOS Kevin Do Coito
3794BushiWayOpen Mix15M 9800:00:0100:31:3900:55:5901:21:0601:28:50.4501:28:52.00+00:29:158:047.4
110POLAŃSKI Paweł
PRZĄDKA Marcin
JACIÓW Paweł
3553WATAHA WrocławOpen Men28M 9900:00:0100:32:1700:52:4201:22:0501:29:01.4501:29:02.90+00:29:268:057.4
111ASMUSSEN Andreas Munk
HAHN Henrik
KAUFMANN Nikolaj
3499Two Farmers and a City boyOpen Men29M 10000:00:0100:28:2200:52:4801:21:3901:29:11.8001:29:13.75+00:29:378:067.4
112ENDEJANN Raphael
GESSLER Sergej
BIRKENFELD Thorben
3475Running Cliff MonkeysOpen Men30M 10100:00:0100:33:4900:55:1701:21:5501:29:20.6501:29:21.85+00:29:458:077.4
113MAES Michaël
BUYLE Michiel
TIMMERMANS Geert
3102Belgium OCR Flanders - CombatzoneNational Men59M 10200:00:0200:28:5300:50:0701:20:5401:29:41.5501:29:43.70+00:30:068:097.4
114POŁUBIŃSKI Paweł
KRAWIEC Robert
CZAJA Piotr
3258CrossTeam Szczecinek - PolandNational Men60M 10300:00:0100:27:3200:50:3801:22:2801:29:49.7501:29:50.90+00:30:148:097.3
115DERMER Johanna
TORESÄTER Ludvig "luddet"
BARKSKOG Fredrik
3707OCR ELITE APPARELOpen Mix16K 1200:00:0100:28:3700:49:2901:22:3601:29:50.5501:29:52.20+00:30:158:107.3
116SELYMES Kinga
ÁKOS Abonyi
GERGELY Szabó Bálint
3692Hungarian mixOpen Mix17K 1300:00:0100:32:5300:48:2701:22:4801:30:14.9001:30:16.55+00:30:398:127.3
117NAZHA Ali
TRIBAN Matteo
GIACONE Massimo
3493Team WRIOpen Men31M 10400:00:0100:31:3300:52:1801:23:0001:30:29.0001:30:30.85+00:30:548:137.3
118TOJAR Luis Martin
ORASIO Marta Relaño
GOMEZ Manuel Valero
3701Leyendas ocr by xforceOpen Mix18M 10500:00:0100:30:2300:59:0601:22:5601:30:44.6501:30:46.15+00:31:098:157.3
119GARBERG Aron
PETTERSSON Uffe E
ULVEGREN Albina
3854Two injuries and one hopeOpen Mix19M 10600:00:0100:32:2300:37:0701:24:1001:30:47.5501:30:49.00+00:31:128:157.3
120EASTWOOD Graham
HOGARTH Gavin
HUTCHISON Christopher
3213OCR ScotlandOpen Men32M 10700:00:0100:25:5900:47:1501:21:2601:31:25.3001:31:26.55+00:31:498:187.2
121YANN Chambert
CRUZ Sebastien
DELOGE Alexandre
3117FRANCE SPARTAN LIONSNational Men61M 10800:00:0100:29:0400:51:0601:23:4901:31:37.6001:31:39.20+00:32:028:197.2
122OLSSON Anders E
HAGLUND Cecilia
CLAESSON Albin
3809Karlshamn OCR 3Open Mix20M 10900:00:0200:38:1301:00:1901:23:2201:31:52.1001:31:54.20+00:32:178:217.2
123PACIOREK Piotr
KOZIOŁ Kamil
SŁADEK Patryk
3535Over Divisions TeamOpen Men33M 11000:00:0000:36:2900:57:3801:25:4001:32:14.5501:32:15.50+00:32:388:237.2
124BARTOŚ Marcin
CHMIELARCZYK Jarosław
KANIEWSKI Michał
3505Armagedon Active - Bieg z PrzeszkodamiOpen Men34M 11100:00:0100:32:4100:54:4601:24:5001:32:16.8501:32:18.70+00:32:418:237.2
125MILEHAM Nicky
ENDERBY Rich
BERQUEZ Andrea
3836Team OMRMOpen Mix21M 11200:00:0200:36:5600:56:3101:25:0701:32:19.2001:32:21.50+00:32:448:237.1
126BUENK Peter
GROOTERS Leo
HERK Erik Van
3490Team Outdoor OCROpen Men35M 11300:00:0100:39:1001:00:2401:24:4901:32:39.4001:32:41.10+00:33:048:257.1
127PERSSON Robert
HELLSTRAND Rickard
LILIENBERG Johan
3481Sweden Old BoysOpen Men36M 11400:00:0100:34:0200:55:2001:24:5301:32:44.1001:32:45.85+00:33:098:257.1
128GÁBOR Horváth
CSÁSZÁR Vilmos
PÉTER Geszti
3586OCR Hungary 3Open Men37M 11500:00:0100:33:2300:52:1001:26:5301:33:07.3001:33:08.70+00:33:318:277.1
129BLEYS Pascal
VANDEWALLE Billy
VERSTUYFT Kwinten
3027OCR FlandersNational Men62M 11600:00:0100:25:5700:49:1001:24:3401:33:30.0001:33:31.85+00:33:558:307.1
130IBBOTSON Ryan
HARTLEY Robert James
MAWLAM Jason
35562RJ RacingOpen Men38M 11700:00:0100:34:2600:57:5901:25:0001:33:36.7501:33:37.90+00:34:018:307.1
131GIANNETTONI Lorenzo
PELUSI Jacopo
FARINELLA Riccardo
3138Officine del Grip ITALYNational Men63M 11800:00:0100:31:5100:51:1901:25:2001:34:41.6001:34:42.90+00:35:068:367
132ŁASKOWSKI Piotr
BORYS Maksym
PYSZNIAK Paweł
3252BeFit24Team_PKP_PolandNational Men64M 11900:00:0100:33:3400:52:5501:27:0901:35:17.4001:35:18.65+00:35:418:396.9
133CHRISTENSEN Michael
NOWAK Lukasz
PEDERSEN Brian
3418Ocr FightersOpen Men39M 12000:00:0100:31:0600:53:3801:27:2801:35:20.4501:35:22.20+00:35:458:406.9
134BIEDERMANN Stefan
SETTELE Stefan
SAMTLEBEN Thomas
3228Germany 2National Men65M 12100:00:0100:28:1800:50:3601:27:1001:35:38.0501:35:39.30+00:36:028:416.9
135ZYWER Urszula
ZIMOŃ Norbert
MAŁEK Rafał
3788WATAHA mixOpen Mix22K 1400:00:0100:31:2800:56:2201:27:5601:35:53.7501:35:55.00+00:36:188:436.9
136RÓŻAŃSKI Rafał
FRONTCZAK Izabela
ŚWIGOŃSKI Piotr
3656Husaria Race Team Szczecinek IIOpen Mix23M 12200:00:0000:33:1500:52:3701:26:1801:36:02.1001:36:03.05+00:36:268:436.9
137ALMERSKÄR Viktor
JONSSON Sara
REGNELL Fredrick
3830Shorty and her giraffesOpen Mix24M 12300:00:0100:31:0701:00:5701:25:5101:36:02.8501:36:04.70+00:36:278:436.9
138GIESBERTS Valérie
HAAR Renske Van Der
DIJK Sandra Van
3360Team Hang-On the Netherlands WNational Women10K 1500:00:0100:33:0600:56:2901:28:5101:36:13.4501:36:15.05+00:36:388:446.9
139STEEN Arie Van Der
IJZENDOORN Charissa
SENTEN Simon Van
3725Ruige Taaie SteenOpen Mix25M 12400:00:0100:34:0901:03:0901:27:4001:36:16.5001:36:17.55+00:36:408:456.9
140PUTMAN David
WISSING Arjan
DUURSMA Paul
3484Team Dutch BeardsOpen Men40M 12500:00:0000:38:5401:02:5301:29:1101:36:47.9001:36:48.80+00:37:128:486.8
141BARDELLINI Paola
LOVATO Daniela
PORTA Simona
3330Italy W FiocrNational Women11K 1600:00:0100:55:3400:57:1401:27:3501:36:52.3001:36:53.75+00:37:178:486.8
142LINDSGREN Christina
HERMANSEN Sacha
OLIN Kenneth
3677Dream TeamOpen Mix26K 1700:00:0100:39:1300:59:2601:29:5501:37:11.8501:37:13.45+00:37:368:506.8
143MALUENDA Juan
SJÖÅSEN Stefan
FELLDIN Markus
3207OCR Elite Apparel SwedenNational Men66M 12600:00:0200:30:3500:55:1501:29:5101:37:39.9001:37:42.20+00:38:058:526.8
144BERQUEZ Andrea
RENDELL Rebecca
JONES Holly
3372Team UKNational Women12K 1800:00:0100:29:1400:52:2701:29:1901:38:22.1001:38:23.70+00:38:468:566.7
145ZAJĄC Cezary
ROSOCHACKA Natalia
ROSOCHACKI Marcin
3812Life4fit GryficeOpen Mix27M 12700:00:0100:28:5200:56:3401:29:5501:38:58.3501:38:59.90+00:39:238:596.7
146SARLEJ Robert
KRASOŃ Jakub
KOSIŃSKI Jakub
3526ExTeam2Open Men41M 12800:00:0100:34:2800:59:2901:26:3301:39:18.1501:39:19.35+00:39:429:016.6
147BUGYS Renaldas
PULSA Artur
KVEDERAVICUS Ricards
3069OCR LithuaniaNational Men67M 12900:00:0200:27:1800:47:3701:29:2701:40:03.6001:40:05.60+00:40:289:056.6
148OLSSON Oscar
SVENSSON Linda
OHLSSON Jesper
3698Karlshamn OCR 2Open Mix28M 13000:00:0100:31:4000:53:3201:30:2001:40:14.6501:40:16.50+00:40:399:066.6
149KOLOTII Mykola
TROIAN Makar
KUDYMETS Maksym
3201UkraineNational Men68M 13100:00:0100:47:4601:08:0201:32:4001:40:38.3501:40:39.80+00:41:039:086.6
150SWART Maarten
LAENEN René
JAGER Robin De
3502zzTopOpen Men42M 13200:00:0100:34:5901:00:3301:32:0901:40:57.9501:40:59.30+00:41:229:106.5
151KARLSSON Gunilla
BARKSKOG Caritha
LEVERAAS Katrine Haaland
3906Team Tough Race Sweden/Mit Tough TeamOpen Women1K 1900:00:0100:37:2801:01:2401:31:3501:41:28.3501:41:29.60+00:41:529:136.5
152LOMNICKÁ Tereza
STEJSKALOVÁ Barbora
KÖNIGOVÁ Lucie
3315Czech Team INational Women13K 2000:00:0100:36:4700:58:4601:33:1201:41:33.2501:41:34.55+00:41:579:136.5
153THONON Simon
COULY Christophe - Akira
LENOIR Cyril
3268Ocr Belgium Wallonia 's beastsNational Men69M 13300:00:0200:41:0301:05:5301:33:5701:41:47.0001:41:49.05+00:42:129:156.5
154BRINKMANN Sabrina
BARRE Aline
HAMANN Maren
3327German Princesses 1337National Women14K 2100:00:0200:34:4700:58:2701:31:4401:41:56.4001:41:58.40+00:42:219:166.5
155WAŃCZYK Łukasz
ŚWIĄDER Andrzej
SMOROŃ Marcin
3403BeFit24TeamOpen Men43M 13400:00:0000:27:3001:02:5901:33:2601:42:00.3001:42:00.30+00:42:239:166.5
156KULAK Rafał
JANISZEWSKI Grzegorz
KURACH Stanisław
3520Dziady OCROpen Men44M 13500:00:0100:39:3901:04:1501:34:4101:42:06.7001:42:08.10+00:42:319:176.5
157PEDERSEN Peder Ejsing
NIELSEN Rene`
PETERSEN Thomas
3713OCRHolstebroOpen Mix29M 13600:00:0100:33:5401:34:3401:42:38.9001:42:40.00+00:43:039:196.4
158BARANOWSKA Katarzyna
GROBELNA Aleksandra
BALUTA-MAŁECKA Edyta
3351POLISH ANGELSNational Women15K 2200:00:0100:29:0800:46:5201:33:3901:42:47.8001:42:49.05+00:43:129:206.4
159MICHAËL Conte
ALEX Fastres
MELISSA Bearzatto
3845The Bear ProjectOpen Mix30M 13700:00:0100:32:1400:57:0601:33:2301:43:02.5001:43:04.05+00:43:279:226.4
160SNAPHAAN Chris
BROOKSON Mervyn
BROEZE Laurens
3918The Ootoo - menOpen Men45M 13800:00:0200:40:2901:10:2201:35:0101:44:06.7501:44:09.00+00:44:329:276.3
161MAKAROV Andrei
KRIUCHKOVA Irina
GRITSYNA Oleg
3755We canOpen Mix31M 13900:00:0000:38:3001:04:5001:35:2901:44:29.1501:44:29.80+00:44:539:296.3
162RAVIZZA Marco Alfredo
PELLEREI Luca
ACQUADRO Elena
3842Team WRIOpen Mix32M 14000:00:0000:33:5401:01:2801:35:2001:46:01.7001:46:01.70+00:46:249:386.2
163GROOT Bo De
MIRA Lorena González
DESOUTER Maud
3909Team Urban Sky WomenOpen Women2K 2300:00:0000:44:0501:03:5701:35:5901:46:04.1001:46:04.90+00:46:289:386.2
164LINDBERG Mads
GERTSEN Carsten
JØRGENSEN Michael
3598Team BjæverskovOpen Men46M 14100:00:0100:37:0401:04:0601:35:2701:46:08.9501:46:10.45+00:46:339:396.2
165JOBANPUTRA Mayoor
KASULIS Gerald
KEANE Joshua
JOBANPUTRA Mayoor
3486Made in MadnessOpen Men47M 14200:18:0100:30:4700:54:0901:20:5901:28:36.1501:46:37.45+00:47:008:037.4
166FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz
RAMOS Sérgio
PALMA Pedro
3144PortugalNational Men70M 14300:00:0100:34:3400:56:2601:35:2401:46:47.7501:46:49.45+00:47:129:426.2
167SERGEY Rudometov
YAKUSHEV Anton
KANAEV Alexander
3216ChelMoscow - RussiaNational Men71M 14400:00:0100:37:5501:02:4001:36:4201:46:48.9001:46:50.30+00:47:139:426.2
168KALMAR Sara
PÁDER Zsófia
IMREIKATA
3342OCR Hungary WomenNational Women16K 2400:00:0100:35:4801:00:3001:39:0001:47:32.5001:47:34.00+00:47:579:466.1
169BONAITA Alex
TARANTINO Selene
PIANO Andrea Del
3737Team Italia 3Open Mix33M 14500:00:0000:26:1301:39:5101:48:00.8001:48:01.50+00:48:249:496.1
170TITCOMB Daniel
RAWSON Jack
ROSE-HORNE Maximus Justin
3442Brothers from different muddersOpen Men48M 14600:00:0200:50:2701:13:1801:41:0401:49:17.5501:49:19.55+00:49:429:566
171ROLIN Erika
SALOMÄKI Ville
JAKOBSSON Niklas
3815Nive SwedenOpen Mix34K 2500:00:0100:30:3701:13:0901:39:3701:49:22.8501:49:24.50+00:49:479:566
172MACANOVÁ Zuzana
BŘÍZOVÁ Jana
SUŠÁNKOVÁ Klára
3318Czech Team IINational Women17K 2600:00:0100:42:2801:04:1401:40:2501:49:41.6501:49:43.50+00:50:069:586
173HARVEY-VALLENDER Oliver
GRANT Frank
GRIFFITHS James
3562Cliff Lakes OCROpen Men49M 14700:00:0000:34:4501:00:1401:35:0301:51:13.0001:51:13.95+00:51:3710:065.9
174DUPUIS Jean-Charles
DELBERGHE Aurélien
VERANNEMAN Pawel
3150Swat Nord - FranceNational Men72M 14800:00:0100:33:2100:56:4101:42:2101:51:20.8501:51:22.55+00:51:4510:075.9
175MARTIN Flore
MARTIN Lucie
VANBERSY Morgane
3339OCR Belgium WalloniaNational Women18K 2700:00:0200:36:5401:09:5901:42:3201:51:24.2001:51:26.30+00:51:4910:075.9
176GÓRSKI Emil
GREC Klaudia
PTASIŃSKI Kacper
3827RUNVENGERSOpen Mix35M 14900:00:0200:45:0001:08:2301:43:0501:52:22.5501:52:24.70+00:52:4710:125.9
177KOLEGOWICZ Klaudia
KOLEGOWICZ Damian
CHRZĄSTEK Maciek
3767BeFit24TeamMixOpen Mix36K 2800:00:0100:36:1801:14:4701:44:4401:52:51.6501:52:52.75+00:53:1610:155.8
178KUZMENKO Irina
GOLUBEVA Svetlana
MARINA Lopatina
3903Russian GirlsOpen Women3K 2900:00:0100:31:3601:00:3601:38:4101:53:38.7001:53:40.20+00:54:0310:195.8
179WARING Evie
WHETTON Eddie
SHEPPARD Mrs Alison
3704Need a Sat NavOpen Mix37K 3000:00:0100:38:5201:11:4901:44:3401:53:44.6501:53:46.15+00:54:0910:205.8
180ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena
KAŁUŻNY Michał
3797Dirty SalmonsOpen Mix38M 15000:00:0100:40:4301:02:3901:46:5701:55:07.5501:55:08.90+00:55:3210:275.7
181ZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
CERBA Jaroslaw
3773Hell SquadOpen Mix39M 15100:00:0000:54:0001:18:2901:45:1301:55:22.6501:55:23.45+00:55:4610:295.7
182BURANI Cristian
ZAPPA Stefano
BARALDI Davide
3111Donkey Legend - ItalyNational Men73M 15200:00:0100:48:2301:15:4801:44:4001:55:26.8501:55:28.15+00:55:5110:295.7
183WUNDERLICH Tobias
STRNAD Sebastian
RITZLER Anna
3749Unterfranken VikingsOpen Mix40M 15300:00:0000:40:4301:09:1301:46:1201:55:34.9001:55:35.45+00:55:5810:305.7
184BOKMAN Lucas
BÖKMAN Vanja
JONSSON Hanna
3387Young OCR SwedenOpen Mix41M 15400:00:0200:32:5901:06:3301:48:3201:58:16.4001:58:18.80+00:58:4210:455.6
185LIMANOWSKA Olga
KLUK Katarzyna
CHMIELORZ Donata
3378trener24h.com.pl_PolandNational Women19K 3100:00:0200:36:5301:00:1901:50:1301:59:04.1501:59:06.25+00:59:2910:495.5
186CICHA Natalia
RACZYŃSKA Anka
SIŃCZUK Patrycja
3303BalticxRunners PolskaNational Women20K 3200:00:0200:32:5700:58:5701:48:3302:00:13.6502:00:15.90+01:00:3910:555.5
187KAMIONKA Mateusz
CYRAN Patrycja
DUCHNOWSKI Tomasz
3782Husaria Race Team Szczecinek IIIOpen Mix42M 15500:00:0000:27:4501:16:3301:45:3402:00:31.3002:00:31.30+01:00:5410:575.5
188RICHARD Tobias
WALNESTEDT Malin
GARDEBRAND Lucas Kjellin
3848The king, the sorceress and the discipleOpen Mix43M 15600:00:0100:37:4801:07:1001:51:3902:02:19.8002:02:21.50+01:02:4411:075.4
189MEIDENBAUER Joachim
KIRCHHÖFER Nils
PIRNER Christian
3219Chris Cross Joe - GermanyNational Men74M 15700:00:0100:33:0000:55:4101:54:5802:03:36.3002:03:37.55+01:04:0011:145.3
190GUTIERREZ Jonathan Sanchez
GARCIA Manuel Caamaño
JOFRE Eduardo
3231OCR ARAGON SPAINNational Men75M 15800:00:0100:42:2901:05:0701:52:1802:04:45.2502:04:46.75+01:05:1011:205.3
191CUERVO Alex Felipe
DENIS Timakov
KULIK Sergey
3195TRI OLENYA RUSSIANational Men76M 15900:00:0100:35:1801:01:0901:57:3902:06:23.3502:06:25.00+01:06:4811:295.2
192HAAN John De
SPIJKER Dayen
BEELEN Timothy Van
3683Dutch OCR SeriesOpen Mix44M 16000:00:0100:46:0801:19:1801:50:5602:06:54.7502:06:56.55+01:07:1911:325.2
193DITTMANN Kerstin
SAMOW Corinna
HEIMBURG Stefan Von
3866UrbanRunningOpen Mix45K 3300:00:0100:44:0601:07:3501:58:1102:07:44.1002:07:46.00+01:08:0911:365.2
194MORAWSKI Grzegorz
MILBRANT Michał
PLATA Arkadiusz
3439AMGOpen Men50M 16100:09:0200:31:3900:52:4101:50:1001:58:53.9502:07:56.05+01:08:1910:485.6
195GUIJARRO Victor Pezonaga
TEJERO Javier Casado
DIEGO Raul De
GUIJARRO Victor Pezonaga
3129OCR ARAGON - SPAINNational Men77M 16200:00:0100:52:2501:22:4502:00:1102:10:01.1502:10:02.95+01:10:2611:495.1
196MYKOLA Fomishkin
OLEKSIUK Andrii
OLEKSIUK Liudmyla
3746Ukraine MixOpen Mix46M 16300:00:0000:27:5001:05:5102:00:3802:11:13.4502:11:14.05+01:11:3711:555
197ULRICH Susanne
KERSTEN Max
CASTELEIJN Selma
3719Outdoor ValleyOpen Mix47K 3400:00:0100:54:2501:27:0401:56:4202:11:19.8002:11:21.00+01:11:4411:565
198LOBODA Vadim
LEN Vlad
AFANASJEV Gennadij
3183Team Terror XL - IrelandNational Men78M 16400:00:0100:47:1701:16:4802:11:25.1002:11:26.80+01:11:5011:565
199MYALSKA Katarzyna
GĘBSKI Mariusz
KUBER Andrzej
3659Orły OCROpen Mix48K 3500:00:0101:03:0201:26:5302:03:3802:12:14.5002:12:15.80+01:12:3912:015
200SCHLAEPFER Tamara
HORSCH Stefan
BRUECKER Christoph
3680Duisburg-THOR ConnectionOpen Mix49K 3600:00:0100:31:3100:52:5702:00:3802:12:53.3502:12:54.65+01:13:1712:045
201WONNEBERGER Lars
OSTERMEIER Gabriel
SPRONK Dennis
3466MudbustersOpen Men51M 16500:00:0100:37:2701:11:3502:03:2002:14:27.2502:14:28.60+01:14:5112:134.9
202VITALII Avilov
YURII Efendiev
NIKOLAI Abrashin
355939RUSOpen Men52M 16600:00:0100:35:0501:00:4002:10:0502:18:15.8502:18:17.00+01:18:4012:344.8
203GREIBIG Michaela
KASCHE Denny
PRZYSTAW Maxim
3821OpfercrewOpen Mix50K 3700:00:0200:45:5301:15:0002:05:0502:22:43.6002:22:45.70+01:23:0812:584.6
204HAMMARBÄCK Moa
FELLDIN Jenny
BREDIN Anna Olsson
3912Team ValkyriaOpen Women4K 3800:00:0101:02:5601:31:0502:12:3102:22:53.3002:22:54.80+01:23:1812:594.6
205NICO Ducouroy 3186Team France Boot Camp 76National Men79M 16700:00:0002:14:2502:26:44.7502:26:44.75+01:27:0813:204.5
206BERGSTRÖM Robert
HEIJKENSKJÖLD Fenja
LEE Mikaela
3833SwedishSuperSlothsOpen Mix51M 16800:00:0200:45:0601:24:0702:11:2602:26:48.4502:26:50.55+01:27:1313:204.5
207LÓPEZ Julio
LACALLE Juan Manuel González
GONZÁLEZ Ana De Miguel
3743the axisOpen Mix52M 16900:00:0100:41:3101:23:2902:11:0002:29:55.8502:29:56.95+01:30:2013:374.4
208SANZ Pablo López
MARTÍNEZ Fernando Giménez
SANZ Jose Royo
3580OCR ARAGÓN 3Open Men53M 17000:03:3800:38:3901:15:5702:26:43.7502:30:22.65+01:30:4513:204.5
209CREVEAU Anthony
ROSZAK Emmanuel
TIMSIT Romain
3192The French RAMsNational Men80M 17100:00:0100:37:2401:15:2202:17:5402:30:24.3502:30:26.05+01:30:4913:404.4
210MARCHUK Konstantin
MARCHUK Viktoriia
PISKUN Bohdan
3863UCan3Open Mix53M 17200:00:0101:06:1601:34:4302:19:4702:38:55.2002:38:56.50+01:39:1914:264.2
211VERSTEEG Joëlle
BROEZE Sigrid
KOERS Simone
3921The Ootoo - womenOpen Women5K 3900:00:0101:18:2701:49:0502:41:2902:57:51.7002:57:52.80+01:58:1616:103.7
212GABELGAARD Tanja
NIELSEN Linda
AARHUS Mark Kofoed
3368Team MoMe ocr - DenmarkNational Women21K 4001:32:5700:34:4200:59:2401:18:0601:28:13.5503:01:11.05+02:01:348:017.5
213CRUICKSHANK Xander Dodd
CRUICKSHANK Phil
HALL Donna Jenner
3818Obstacle mud runner magazine.Open Mix54M 17300:00:0100:44:0901:43:5802:46:4503:07:32.5503:07:34.40+02:07:5717:033.5
214MACHTYL Zygmunt
JAKUBCZAK Marcin
GRABARCZYK Wojciech
3255Best Beasts_PolandNational Men81M 17401:55:3400:29:4500:52:2301:17:5901:24:33.2503:20:08.00+02:20:317:417.8
215CHRISTENSEN Aja Faaborg Preuss
MØRK Camille
HEDENVALL Pierre
3366Team MoMe ocr - DenmarkNational Women22K 4100:00:0201:30:0302:06:4703:25:2603:36:28.5503:36:30.65+02:36:5319:403
216ANDYHOLMES7 Thibault
HANNABUSS Daniel
HANNABUSS Callum
3222Dirty Dogs - UKNational Men82M 17501:46:0200:41:1701:02:1302:07:4102:21:13.0004:07:15.25+03:07:3812:504.7
217SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
3671Dirty DutchiesOpen Mix55K 4202:20:1700:33:1601:10:5501:38:0001:47:45.3504:08:02.65+03:08:259:476.1
218 3962  100:00:0005:31:2005:43:45.1505:43:45.15+04:44:0831:151.9
219 3961  200:00:0004:25:5805:43:45.3005:43:45.30+04:44:0831:151.9
220 3960  302:39:2601:13:3203:04:18.8005:43:45.50+04:44:0816:453.6
DNCPROKUDIN Yury
PROKUDIN Nikolay
SAVIN Aleksei
3592Russia-Moscow regionOpen Men00:00:0100:30:5500:47:2501:16:3001:22:23.2501:22:24.350:008
DNCPYDZINSKI Tomasz
GRABNY Jaroslaw
JANOWSKI Jano
3550SQUADRON 303Open Men00:00:0000:29:0700:50:3601:23:3701:30:22.0501:30:22.950:007.3
DNCREMØ Hilde Therese
ALIJA Floriana
HERNES Elisabeth
3375The Beast OCR Team - NorwayNational Women00:00:0100:35:3201:37:1801:46:23.7001:46:25.250:006.2
DNCPRA Jacopo De
BYRA Michał
BŁĘDZKI Adam
3769Bear Brothers GangOpen Mix00:00:0100:13:3200:47:0701:30:2701:46:41.4501:46:43.400:006.2
DNCPOULTER Mark
GUNN Paul
CHRISTENSEN Brian
3601Team BrighthammerOpen Men00:00:0100:47:1101:13:2301:38:5201:47:43.7501:47:45.550:006.1
DNCBALASHOV Roman
SHIROKOV Igor
MAKORINA Polina
3806GPBanda-2Open Mix00:00:0100:28:3200:57:5101:39:3601:47:53.2001:47:54.450:006.1
DNCSURY Josef
KABOUREK Jiří
JUNIOR Radek Vostřel
3445Czech Republic relayOpen Men00:00:0200:26:4700:47:4201:40:5101:49:41.3001:49:43.400:006
DNCFAVA Alan
STEVENSON Alan
DOODY Kelvin
3174GibMaltaNational Men00:00:0200:34:2600:57:0501:50:15.5001:50:17.650:006
DNCRICHARDS David
WAKE Adam
KIELY Richie
3565Dirty VikingsOpen Men00:00:0100:38:5001:04:4101:42:1401:53:18.3001:53:19.400:005.8
DNCCANO Ignacio Palomo
PEÑARANDA Ivan Cervera
SPORTÍ Daniel
3147Sportí EspañaNational Men00:00:0200:34:1100:58:1301:39:0701:54:26.2501:54:28.500:005.8
DNCWŁODARSKI Dariusz
MAJOROWSKI Krzysztof
TARKOWSKI Dawid
3514CrossEliteOpen Men00:00:0100:29:4200:56:4801:46:4101:55:04.9001:55:05.950:005.7
DNCBÜHRING Sven
0 Ocr Bierathletics
0 Ocr Bierathletics
3234OCR Bierathletics GermanyNational Men00:00:0100:42:0801:13:3401:47:5601:58:23.0001:58:24.700:005.6
DNCURBANO David Quintana
ZERPA Antonio Armiche Yanez
HERNANDEZ Ayoze Herrera
3187TFG/Toni Muscle - SpainNational Men00:00:0000:27:2900:50:0001:47:0401:58:46.9501:58:46.950:005.6
DNCVLIEGEN Astrid
GARDABOU Ibtisam
MAGOMEDOVA Leyla
3309Belgian MonkeygirlsNational Women00:00:0000:35:3301:06:5301:47:4002:00:13.0002:00:13.950:005.5
DNCSCHIRMER Thorsten
ARTZ Claus
SZEPANSKI Michael
3460Made in GermanyOpen Men00:00:0100:47:5801:08:0501:47:4002:00:40.0502:00:41.500:005.5
DNCLINDSTRÖM Algot
NORDH Stefan
LUDVIGSSON Antonio
3574Mustiga MänOpen Men00:00:0200:39:5601:06:5001:48:1502:01:53.6002:01:55.700:005.4
DNCCHILDS Jake
BAKER Stephen
PIDGEON Kieran
3472Renegade Runners LTNOpen Men00:00:0100:37:0701:03:1701:51:3902:01:56.6502:01:57.900:005.4
DNCCRESPO Antonio Rubio
POZO Juan Carlos Contador
TRUJILLO Fernando Pajuelo
3595Sons of WorkoutOpen Men00:00:0200:41:3701:00:3802:02:13.1502:02:15.200:005.4
DNCHOCHSTEIN Dirk
SPIEKER Alfred
SINNING Fabian
3180OCR-PACEMAKERS GERMANY IINational Men00:00:0100:34:2900:55:0301:53:1802:03:13.4502:03:15.300:005.4
DNCBIELEC Kinga
KĘPA Justyna
KURAŚ Beata
3384Unity Squad PolandNational Women00:00:0100:37:1101:53:5102:03:59.1002:04:00.650:005.3
DNCKRYSZTOFIAK Damian
GRZECH Mateusz
TETKOWSKI Michał
3532Husaria Race Team NDM & Bestie OCROpen Men00:00:0100:31:5300:57:2001:54:5402:04:01.1002:04:03.000:005.3
DNCBENTLEY Andy
CAMPBELL Colin
WÓJCIK Michał
3568Flying HaggisOpen Men00:00:0100:33:0001:00:0201:54:0502:04:36.9502:04:38.100:005.3
DNCMIODEK Adrian
KOMOSIŃSKI Łukasz
WOJCIECHOWSKI Maciej
3517Dirty RelayOpen Men00:00:0100:35:2400:57:5301:57:5602:05:36.1502:05:37.950:005.3
DNCTADZIK Tomasz
BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
3764Avengers PLOpen Mix00:00:0100:59:5901:12:0401:50:3902:05:38.0502:05:39.400:005.3
DNCDAVEY Jeremy
SIMMONS John
JACKIEWICZ Lukasz
3589Renegade RunnersOpen Men00:00:0200:37:4401:12:2601:57:4002:11:14.5002:11:16.550:005
DNCMAND Christian
DUHARTE Raul
KOLB Lars
3225Fit for Me GermanyNational Men00:00:0100:53:1901:18:1302:04:1502:15:09.3502:15:10.900:004.9
DNCKUCZKOWSKA Marta
PAPIÓR Jolanta
BAGROWSKA Agata
3915WeCanDoItOpen Women00:00:0000:30:1800:55:1902:07:0302:15:48.5502:15:49.200:004.9
DNCSIMONSEN Mads Nørgaard
TREZISE Thomas
LYNG Rasmus
3448Freshwater piratesOpen Men00:00:0200:36:0000:58:3702:08:0702:16:43.6502:16:46.350:004.8
DNCBIGLANDS Steve
JOYCE Katie
ROSSER Claire
3803Elements Elite 1Open Mix00:00:0100:38:5701:12:0201:49:4102:16:53.9502:16:55.200:004.8
DNCWINTERS Arjan
BRUINING Kirsten
RENIRIE Ingmar
3716Orange LionsOpen Mix00:00:0100:41:4801:36:5002:06:3802:19:55.4002:19:56.750:004.7
DNCDOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
SOBRINO David Ruedas
BENEDED Isabel Agraz
3668ASÍN REVENTEMOS OCR SPAINOpen Mix00:00:0100:42:0501:32:0602:00:3902:21:15.7002:21:17.300:004.7
DNCKOWALSKA Natalia
BĄK Sybilla
JAGODA Anna
3900BIEGUN OCROpen Women00:00:0100:37:5300:58:4102:08:0602:21:52.8002:21:53.900:004.7
DNCKOHANCHUK Anastasia
VEKLYCH Oksana
PARKHOMCHUK Svitlana
3381UkraineNational Women00:00:0201:17:2001:41:4002:11:3302:21:53.3002:21:55.400:004.7
DNCRADDATZ Alicja
MASTYŁA Radosław
TOŚKO Tadeusz
3779Husaria Race Team Szczecinek IOpen Mix00:00:0100:36:2301:18:1102:10:2702:22:59.0002:23:00.400:004.6
DNCAINSWORTH Carlton
HEATH Daniel
AINSWORTH Cara
3851The MinionsOpen Mix00:00:0100:44:1701:15:1602:05:3302:24:43.0002:24:44.600:004.6
DNCGANE Mr Jamie
HOWARD John
LOVELOCK Christian
3613Three men, 5 legsOpen Men00:00:0100:56:2301:32:4002:09:1302:25:03.9502:25:05.700:004.5
DNCHAWKINS Nathan
HINTON Mike
PORTON David
3604Team NDMOpen Men00:00:0100:57:2901:32:4202:10:5202:25:03.8502:25:05.700:004.5
DNCKUTZ Vanessa
GRIMM Sophia
RANGNAU Olga
3354RUNTERRA - GermanyNational Women00:00:0101:00:3501:26:1202:13:4002:25:19.6002:25:21.450:004.5
DNCLAGREZE Sven
WALTHER Oliver
MULLERS Kai
3210OCR MunichOpen Men00:00:0200:38:4101:10:1102:06:0902:26:26.6002:26:28.750:004.5
DNCTURJANYI Janos
KOVÁCS Dániel
PAPP Adam
3583OCR Hungary 2Open Men00:00:0100:44:1701:03:5802:11:1202:27:05.1002:27:06.550:004.5
DNCESTIVAL Julien
GINON Loïc
PALUCH Eddy
3177Invicta franceNational Men00:00:0100:32:3800:57:2502:15:5402:27:22.0502:27:23.600:004.5
DNCPCHELIAKOV Aleksandr
MARIYA Novoselskaya
NATALIIA Mikhailova
3824PCHÉLIK in TEAMOpen Mix00:00:0100:49:1601:10:4402:17:1702:28:37.2002:28:39.000:004.4
DNCKRÓLIKOWSKA Anna
MIERZICKI Marcel
KUBIESA Patrycja
3758#tylkomedaleOpen Mix00:00:0000:57:2301:27:2802:07:4702:29:18.1502:29:18.600:004.4
DNCBEY Heiko Von Der
MÖTHRATH Dirk
STEINBERGER Pierre
3577Nifty WolvesOpen Men00:00:0100:42:1301:17:1402:22:3002:37:05.8502:37:06.900:004.2
DNCZBROSZCZYK Damian
PIETROŃ Monika
KOBYŁECKI Tomasz
3785LHC Team PolandOpen Mix00:00:0100:50:3301:27:5102:22:0402:37:10.0502:37:11.550:004.2
DNCJERMAKOWICZ Anna
WOROBIEWA Jekatierina
GARLACZ Justyna
3348Poland Power LadiesNational Women00:00:0101:17:1901:48:0402:18:2402:38:48.0502:38:49.850:004.2
DNCŠEMIOTAS Daugirdas
GRABAUSKAS Tautvydas
ADOMAVIČIUS Jonas
3607Daugirdas GymOpen Men00:00:0100:35:4701:04:0302:28:5602:41:31.9502:41:33.200:004.1
DNCGOFFIN Anneleen
VERBESSEM Bart
GEYBELS Stef
3710OCR Waasland BelgiumOpen Mix00:00:0200:29:5100:53:3302:30:2202:42:31.8502:42:33.850:004.1
DNCDAHLBÄCK Malin
HAAVISTO Ellen
HAAVISTO Emmy
3321EFI OCR TEAM - SwedenNational Women00:00:0100:28:5100:55:0802:33:2902:47:40.8502:47:42.600:003.9
DNCRAVENZWAAIJ Jeroen Van
VERLAAT Kees
SCHREUDER Myrte
37913m-teamOpen Mix00:00:0100:31:4701:23:4402:40:1602:52:08.5002:52:09.900:003.8
DNCRYBKA Zuzanna
SZCZĘCH Damian
WŁODARCZYK Jan
3761AvengersOpen Mix00:00:0001:06:2401:35:3002:48:4103:00:01.1003:00:01.400:003.7
DNCVASECHKO Artem
MOVCHAN Kyryl
BASKO Mariana
MIHAIL Gavrilov
3857UCanOpen Mix00:00:0101:13:3401:41:3002:52:5403:07:20.0503:07:21.750:003.5
DNCJUREVIČĖ Aistė
PALAIKIENE Inga
GRIGALIONYTĖ Donata
3345OCR LIthuania Strong girlsNational Women00:00:0100:58:3301:25:3602:59:5103:11:16.3003:11:18.100:003.5
DNCPRZYBYLSKA Magdalena
KOCOŁ Karolina
BRZÓSKA Szymon
3776Hell Squad IIOpen Mix00:00:0001:25:0301:57:5803:02:5803:24:03.2503:24:03.250:003.2
DNCBENTKOWSKA Magdalena
BŁĘDZKI Adam
BENTKOWSKA Magdalena
3772Dirty SparrowsOpen Mix00:00:0000:32:2100:58:5903:13:4503:25:05.0003:25:05.550:003.2
Znaleziono 275 wynik(ów)