Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 835 |
Wystartowało : | 275 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 275 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | National Men | National Women | Open Men | Open Mix | Open Women | 10:00 | 10:03 | 10:06 | 10:10 | 10:13 | 10:16 | 10:20 | 10:23 | 10:26 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 12:00 | 12:03 | 12:06 | 12:09 | 12:12 | 12:15 | 12:18 | 12:21 | 12:25 | 12:28 | 12:31 | 12:34 | 12:37 | 12:40 | 12:43 | 12:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zmiana1_OCR 4.8km | Zmiana2_OCR 7.2km | Zmiana3_OCR 10.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEBUSSCHERE Thibault BLONDEEL Jensen BUYLE Thomas | 3060 | Team Urban Sky Elite Belgium | National Men | 00:00:01 | 00:21:52 | 00:36:52 | 00:54:32 | ||
2 | SZCZECHLA Grzegorz KASPRZYK Sebastian DEMCZYSZAK Mateusz | 3057 | TEAM POLAND | National Men | 00:00:01 | 00:21:48 | 00:36:54 | 00:55:01 | ||
3 | ДЕГТЯРЕВ Иван SILIN Sergey СУЗДАЛЕВ Антон | 3042 | Russian Federation | National Men | 00:00:01 | 00:21:48 | 00:35:56 | 00:55:04 | ||
4 | DAM Nikolaj M KOFOED Leon OLSEN Andreas Stahl | 3051 | Team Denmark powered by Reborn OCR | National Men | 00:00:01 | 00:21:54 | 00:37:07 | 00:55:17 | ||
5 | HARBUNOU Ihar TOCHKA Artsiom SITKEVICH Anton | 3000 | Belarus Team | National Men | 00:00:01 | 00:22:35 | 00:38:33 | 00:55:40 | ||
6 | HRDINA Pavel KREJCI Pavel NOVÁK Lukáš | 3003 | Czech National OCR Team | National Men | 00:00:01 | 00:21:24 | 00:36:53 | 00:55:41 | ||
7 | LAGRAND Stijn HEER Jesse De OOSTEROM Frank | 3054 | Team Hang-On the Netherlands | National Men | 00:00:01 | 00:23:01 | 00:37:49 | 00:56:25 | ||
8 | GRAUTE Matthias DIECKMANN Jan-Philip KEMPE Lucas | 3018 | Germany 1 | National Men | 00:00:02 | 00:22:59 | 00:37:06 | 00:57:23 | ||
9 | ECHEVERRIA Asier Landart ARZADUN Imanol Peso ARZADUN Jose Maria Peso | 3108 | DENONTZAT - SPAIN | National Men | 00:00:01 | 00:22:04 | 00:37:57 | 00:57:52 | ||
10 | KOZLOWSKI Artur ŚWIĘTEK Bartosz HAJNOS Dawid | 3021 | Gorąco husarski Potok - Poland | National Men | 00:00:01 | 00:22:46 | 00:38:02 | 00:58:15 | ||
11 | KĄKOL Kacper WOJTYSZYN Wojciech OŚLIZŁO Tomasz | 3009 | DROGBRUK RUNAWAY TEAM POLAND | National Men | 00:00:01 | 00:23:37 | 00:39:10 | 00:58:18 | ||
12 | SABA Alessandro MORI Riccardo PINTARELLI Loris | 3024 | Italy Fiocr | National Men | 00:00:01 | 00:24:03 | 00:39:26 | 00:58:23 | ||
13 | BARBE Lluis CAUDELI Jose Miguel Pericás GONZÁLEZ Miguel Pinto | 3063 | WOLF TEAM SPAIN | National Men | 00:00:01 | 00:24:06 | 00:39:54 | 00:59:01 | ||
14 | URBAŃSKI Kamil ANTCZAK Marcin KOŁOSZUK Marcin | 3415 | Nextreme / 11DKPanc | Open Men | 00:00:00 | 00:24:39 | 00:40:11 | 01:00:47 | ||
15 | DANIELKIEWICZ Tomasz PRYKOWSKI Tomasz OSMULSKI Tomasz | 3075 | TTM OCR POLAND | National Men | 00:00:01 | 00:25:09 | 00:40:41 | 01:01:42 | ||
16 | OSHKIN Egor ZAKOLODKIN Roman PANIN Egor | 3039 | Russia_ocr_team3 | National Men | 00:00:01 | 00:23:49 | 00:41:05 | 01:01:44 | ||
17 | BUDZISZ Krzysztof KRÓL Piotr SELIANIN Dmytro | 3430 | Socios Silesia 1 | Open Men | 00:00:01 | 00:24:42 | 00:40:59 | 01:01:56 | ||
18 | KRAWCZYK Tomasz KRAWIECKI Mateusz BANDOSZ Robert | 3045 | SMMASH Poland Team | National Men | 00:00:01 | 00:26:06 | 00:41:18 | 01:02:01 | ||
19 | GRAVERS Mads DRESCHER Jonas HANSEN Mads Voss | 3081 | The Danish Musketeers of Doom | National Men | 00:00:01 | 00:24:17 | 00:41:20 | 01:02:20 | ||
20 | SJÖLIN Johan STIIG Jonathan MENDES Axel | 3171 | Three generations of swedes | National Men | 00:00:01 | 00:23:40 | 00:41:39 | 01:03:50 | ||
21 | DINKELMAN Ruben BAKKER Pim LIESHOUT Frank Van | 3048 | StrongmanRun Nederland 1 | National Men | 00:00:01 | 00:25:52 | 00:45:52 | 01:04:02 | ||
22 | SAVANOVICH Vitali EVGENII Trivashkevich | 3100 | Belarus Team 3 | National Men | 00:00:01 | 00:25:09 | 01:04:16 | |||
23 | MAROZ Artsiom TOCHKA Dzianis VADZIM Shalkouski | 3132 | OCR Belarus | National Men | 00:00:01 | 00:25:06 | 00:42:28 | 01:04:21 | ||
24 | BOCCON Alexandre CAPARROS Nathan GUIBERT Romain | 3015 | FRANCE ELITE TEAM | National Men | 00:00:01 | 00:25:11 | 00:42:44 | 01:04:22 | ||
25 | WASIELEWSKI Michał JANUSZEWSKI Bartosz FARKOWSKI Konrad | 3078 | Team Poland K | National Men | 00:00:01 | 00:25:52 | 00:43:04 | 01:04:26 | ||
26 | HANYK Lukáš TYL Lukáš ČERVEŇÁK Radim | 3436 | Team Czech Republic | Open Men | 00:00:01 | 00:25:20 | 00:42:19 | 01:04:37 | ||
27 | LISOWSKI Grzegorz KAŁUŻNY Adam KOŁODZIEJCZYK Kamil | 3433 | SOCIOS SILESIA 2 | Open Men | 00:00:01 | 00:25:36 | 00:43:00 | 01:05:11 | ||
28 | MENSINK Nick SHERETOV Eugene COMMANDEUR Tjeerd | 3421 | OCR Skillz | Open Men | 00:00:01 | 00:25:45 | 00:44:17 | 01:05:11 | ||
29 | KUIK Thomas BLOEM Martijn JOLES Roël | 3072 | Team Hang-On The Netherlands 2 | National Men | 00:00:01 | 00:25:07 | 00:41:55 | 01:05:23 | ||
30 | HORVÁTH Zsolt HORVÁTH Róbert MARTYIN László | 3237 | OCR Hungary 1 | National Men | 00:00:01 | 00:26:12 | 00:44:02 | 01:05:34 | ||
31 | WIKTOROWICZ Mariusz KASZA Rafał KARCZMARSKI Mateusz | 3400 | ALGRAF - LUBUSKA MOC | Open Men | 00:00:00 | 00:24:53 | 00:42:15 | 01:05:36 | ||
32 | OVECHKIN Taras KRIUKOV Nikita BELOV Artur | 3162 | Team Russia 2 | National Men | 00:00:02 | 00:23:06 | 00:43:25 | 01:05:43 | ||
33 | VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir ПЕРМЯКОВ Игорь PROKOPENKO Vadim VASYA Dudnikov ПЕРМЯКОВ Игорь VASYA Dudnikov | 3030 | OCR Russia 2 | National Men | 00:00:01 | 00:08:54 | 01:05:54 | |||
34 | LIUTKUS Dainius SUBBOTINAS Vitalijus BARANAUSKAS Darius | 3469 | OCR Baltic warriors | Open Men | 00:00:01 | 00:24:46 | 00:42:32 | 01:06:17 | ||
35 | SOBOŃ Krystian KALININ Jarosław JAROSZ Dawid | 3261 | Green Runners Team POLAND | National Men | 00:00:00 | 00:27:18 | 00:43:44 | 01:07:14 | ||
36 | KUBIESA Jakub ILNICKI Darek BRZOSKWINIA Wojciech | 3409 | Husaria Race Team Kraków | Open Men | 00:00:00 | 00:27:40 | 00:47:42 | 01:07:17 | ||
37 | VOLÁK Adam HRABÁK Petr PESEK Petr | 3093 | AF Team Czech Republic | National Men | 00:00:01 | 00:27:50 | 00:44:08 | 01:07:32 | ||
38 | PETERSEN Ulf JUSTESEN Simon FAGERSTRÖM Po | 3165 | Team Solid Sweden | National Men | 00:00:01 | 00:26:11 | 00:43:55 | 01:07:43 | ||
39 | KUPIJAJ Marcin JASTRZĘBSKI Piotr OŚLIZŁO Marek | 3544 | SOCIOS SILESIA 3 | Open Men | 00:00:01 | 00:25:40 | 00:44:22 | 01:07:44 | ||
40 | CIMLER Jiří KAREL Stepan KADRMAS Marek | 3066 | EDGAR OCRA CZ TEAM | National Men | 00:00:02 | 00:26:33 | 00:46:03 | 01:07:46 | ||
41 | OLKHOVSKII Dmitri ALEKSANDR Anokhin TATIANA Samorokova | 3728 | Stage team Russia | Open Mix | 00:00:01 | 00:25:58 | 00:47:00 | 01:08:02 | ||
42 | STEENSGAARD Ida Mathilde LUND Maria EVENSEN Ulrikke | 3363 | Team MIU - "Seen from behind" - Denmark | National Women | 00:00:01 | 00:26:13 | 00:43:12 | 01:08:29 | ||
43 | SHERETOV Eugene OCHERETIUK Andrii KAMIESHKOV Denys | 3033 | OCR Ukraine | National Men | 00:00:01 | 00:28:12 | 00:47:42 | 01:08:52 | ||
44 | KAZUŁA Jakub CEJKO Dawid WYSŁUCH Iza | 3662 | POLAND MIX | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:02 | 00:47:19 | 01:08:59 | ||
45 | RYDSTRÖM Johan BURÉN Johan SCHYBERG Oscar | 3120 | Karlshamn OCR Sweden | National Men | 00:00:01 | 00:26:17 | 00:45:58 | 01:09:10 | ||
46 | RUDNIK Tomasz FIAŁKOWSKI Łukasz JÓZEFIAK Łukasz | 3412 | lutolu | Open Men | 00:00:01 | 00:26:46 | 00:47:19 | 01:09:20 | ||
47 | VOS Michel De BLANKENBURGH David STRUIJK Alexander | 3406 | De Bunkr Team | Open Men | 00:00:00 | 00:27:08 | 00:49:34 | 01:09:30 | ||
48 | GAZUREK Kacper KRUCZKOWSKI Michał LEJK Beniamin | 3105 | BMK OCR Poland | National Men | 00:00:01 | 00:26:35 | 00:46:41 | 01:09:38 | ||
49 | ЕВГЕНИЙ Проскуряков САПАТОВ Константин PROKOPENKO Vadim | 3031 | OCR Russia 1 | National Men | 00:00:00 | 00:44:40 | 01:09:39 | |||
50 | NYKIEL Mariusz MAZUR Damian OPOLONY Ireneusz | 3547 | SOCIOS SILESIA PL | Open Men | 00:00:01 | 00:26:28 | 00:44:18 | 01:09:42 | ||
51 | WÅGAN André LARSEN Øystein Høines JENSEN Nikolai Handle | 3496 | The Beast Ocr Team 2 | Open Men | 00:00:01 | 00:26:47 | 00:42:47 | 01:09:43 | ||
52 | FISCHER Oliver SCHÄFER Martin NEUHAUS Pascal | 3036 | OCR-PACEMAKERS GERMANY I | National Men | 00:00:01 | 00:27:46 | 00:50:00 | 01:10:07 | ||
53 | STENBECK Fredrik BATES Daniel JONSSON Daniel | 3141 | Oldies and Goldie - Sweden | National Men | 00:00:01 | 00:30:23 | 00:49:15 | 01:10:29 | ||
54 | THOMSEN Annika Højrup Runegaard CHRISTENSEN Katja FRAMVIG Mica | 3333 | KatAniMic PowerTrio-Denmark | National Women | 00:00:01 | 00:27:10 | 00:46:47 | 01:10:31 | ||
55 | CAŁA Wojciech CICHOCKI Filip NOGAŃSKI Paweł | 3427 | Power Pogrom | Open Men | 00:00:01 | 00:29:15 | 00:47:56 | 01:10:40 | ||
56 | DORNYI Tamás GYÖMREI Máté STROMMER László | 3084 | Yes, We Can - Hungary | National Men | 00:00:00 | 00:29:15 | 00:48:37 | 01:11:01 | ||
57 | BRZOZOWSKI Filip RYBARCZYK Ilona ŁUKASZEWSKI Jakub | 3653 | Husaria Race Team Poznań | Open Mix | 00:00:01 | 00:33:23 | 00:49:07 | 01:11:03 | ||
58 | WAGEMANS Tom LINTHORST Jesse MUL Elisa | 3731 | StrongmanRun Nederland 2 | Open Mix | 00:04:19 | 00:28:40 | 00:49:56 | 01:11:03 | ||
59 | BERTOLASI Marco BELLODI Andrea CATELLANI Mirco | 3204 | White Donkey - Italy | National Men | 00:00:01 | 00:26:25 | 00:45:02 | 01:11:35 | ||
60 | PROCHASSON Baptiste MÉDARD Olivier ARIBAUD Baptiste | 3123 | Les Bisons - France | National Men | 00:00:01 | 00:28:34 | 00:45:47 | 01:11:42 | ||
61 | REN Emil Friis MOSE Kristian MEIER Rolf | 3006 | Danish Dynamite | National Men | 00:00:01 | 00:28:25 | 00:47:55 | 01:11:51 | ||
62 | FABRÈGUE Rémi DESCHAMPS Emmanuel SEBASTIEN Fage | 3156 | Team France | National Men | 00:00:02 | 00:27:21 | 00:48:05 | 01:11:55 | ||
63 | RUMMEL Alexander MARCO Bischof HÄUSLER Markus | 3198 | TriOCR Germany | National Men | 00:00:01 | 00:28:21 | 00:47:50 | 01:12:07 | ||
64 | CAPPELEN Dan HANSEN Stefan JENSEN Michael Degn | 3090 | #3KløverenOCR - Denmark | National Men | 00:00:02 | 00:25:55 | 00:47:27 | 01:12:19 | ||
65 | VOROBOK Tomáš ŠAŠKOVÁ Zuzana VOROBOK Lukáš | 3722 | Predators | Open Mix | 00:00:01 | 00:29:12 | 00:49:16 | 01:12:25 | ||
66 | VLAM Thijs MUSSCHE Frans JANSEN C.a. | 3686 | Family Fit Indoor Survival Team 1 | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:52 | 00:47:14 | 01:12:34 | ||
67 | SHIPLEY Christopher WRIGHT Jason DICKSON Mark | 3457 | HYDICKS | Open Men | 00:00:01 | 00:26:38 | 00:50:28 | 01:12:35 | ||
68 | JAGODZIŃSKI Karol SADOWSKI Michał MOROŃ Bartłomiej | 3538 | Power Training Poland | Open Men | 00:00:00 | 00:29:14 | 00:49:27 | 01:12:39 | ||
69 | LOZANO Miguel Ángel Charro CRUZ Edu ÁLVAREZ Rafita Fernández | 3114 | DUENDE OCR - SPAIN | National Men | 00:00:01 | 00:26:28 | 00:48:31 | 01:12:40 | ||
70 | KOŁODZIEJ Krystian BURDZY Daniel ZALEWSKI Michał | 3508 | Bestie OCR Legionowo | Open Men | 00:00:01 | 00:29:09 | 00:47:11 | 01:12:49 | ||
71 | LUTA Halil ERIKSEN Kjetil HÅKONSEN Cato | 3189 | The Beast OCR Team - Norway | National Men | 00:00:01 | 00:30:54 | 00:49:32 | 01:13:02 | ||
72 | VRIES Lisan De HELGERS Niels BRONS Sonny | 3689 | Family Fit Indoor Survival Team 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:24 | 00:52:16 | 01:13:21 | ||
73 | HEER Erik De MEEL Jim Van Der WISPELWEIJ Sem | 3246 | Team Hang-On The Netherlands 3 | National Men | 00:00:00 | 00:46:22 | 01:13:33 | |||
74 | BELT Rico Van Den VERDIESEN Marloes RIJNEKER Jesper | 3734 | Team 4Sport | Open Mix | 00:00:00 | 00:29:15 | 00:53:06 | 01:13:36 | ||
75 | LARSEN Glen BUCCARELLA Luca NIELSEN Dennis | 3159 | Team ragnarok - Denmark | National Men | 00:00:02 | 00:30:40 | 00:49:51 | 01:13:56 | ||
76 | TORMA Árpád MOLNÁR Gergely DOBOSI Gergely | 3454 | Hungarian climbers | Open Men | 00:00:00 | 00:28:26 | 00:49:50 | 01:14:24 | ||
77 | WAGNER Pia BUNGARD Carina RIECHERT Viola | 3336 | Mud Monkeys' Germany | National Women | 00:00:01 | 00:30:49 | 00:49:28 | 01:14:54 | ||
78 | TOJAR Luis Martin ALBERTOS Javier DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz | 3126 | Leyendas ocr spain | National Men | 00:00:01 | 00:29:47 | 00:48:41 | 01:14:57 | ||
79 | JEAN-PHILIPPE Nicolas ADRIEN Horward DIMITRY Dotrimont | 3087 | OCR Belgium Wallonia | National Men | 00:00:01 | 00:31:01 | 00:51:59 | 01:15:06 | ||
80 | MADSEN Tommy NOVIN Thomas HANSSON Rickard | 3451 | GRIPEN OCR | Open Men | 00:00:02 | 00:25:39 | 00:44:44 | 01:15:10 | ||
81 | WEJKNIS Krzysztof MÓWIŃSKI Patryk KĄKOL Kacper | 3541 | R.AMBO RACE | Open Men | 00:00:00 | 00:25:01 | 00:48:51 | 01:16:00 | ||
82 | SPRUTTA Mateusz CHMIELORZ Józef WOJEWÓDKA Krystian | 3511 | Carbon & Etrans Team | Open Men | 00:00:00 | 00:26:31 | 00:41:03 | 01:16:07 | ||
83 | SZUMLAŃSKI Marcin ZDEB Maciek WITEK Piotr | 3264 | Tarnowscy Poland | National Men | 00:00:01 | 00:34:05 | 00:53:30 | 01:16:20 | ||
84 | ATAZ Daniel Blanco ESPINOSA Joaquín Malo HERNANDEZ Ignacio Arnedo | 3096 | ALFA-FIT OCR TEAM - SPAIN | National Men | 00:00:01 | 00:30:19 | 00:50:31 | 01:16:22 | ||
85 | KRASOŃ Bartłomiej WRÓBEL Jacek CHŁĄD Aleksander | 3523 | ExTeam1 | Open Men | 00:00:01 | 00:48:38 | 01:16:26 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | PROKUDIN Yury PROKUDIN Nikolay SAVIN Aleksei | 3592 | Russia-Moscow region | Open Men | 00:00:01 | 00:30:55 | 00:47:25 | 01:16:30 | ||
87 | DASZKIEWICZ Małgorzata WIELECHOWSKA Natalia SZUBA-ŁATA Klaudia | 3324 | Enjoy Hu Power! - Poland | National Women | 00:00:01 | 00:29:29 | 00:49:04 | 01:16:31 | ||
88 | SCHWEIGERT Matthias VRIES Florian De JEVITC Sasa | 3478 | SurvivalRunning Augsburg | Open Men | 00:00:01 | 00:31:33 | 00:53:00 | 01:16:39 | ||
89 | PETELCZYC Piotr BOMBA Piotr KLONOWSKI Kamil | 3529 | Husaria Race Team Katowice | Open Men | 00:00:00 | 00:27:56 | 00:44:56 | 01:16:43 | ||
90 | LOKAJICKOVA Klara HURKOVA Kristyna BABUŠKOVÁ Stanislava | 3312 | Czech National OCR Team - women | National Women | 00:00:01 | 00:29:26 | 00:48:37 | 01:16:45 | ||
91 | NICO Ducouroy DELOMENIE Franck MARCHAND Manuel | 3153 | Team Boot Camp 76 - France | National Men | 00:00:01 | 00:30:57 | 00:53:20 | 01:17:30 | ||
92 | TARANTINOVA Olga ONOFRIENKO Karina ELENA Ladnaya | 3369 | Team Russia - 1 | National Women | 00:00:01 | 00:26:32 | 00:46:22 | 01:17:45 | ||
93 | SULTANOV Shamil SEREDA Evgeniy BOCHAROV Georgii | 3243 | OCR Russia 3 | National Men | 00:00:01 | 00:30:31 | 00:49:35 | 01:17:52 | ||
94 | MACHTYL Zygmunt JAKUBCZAK Marcin GRABARCZYK Wojciech | 3255 | Best Beasts_Poland | National Men | 01:55:34 | 00:29:45 | 00:52:23 | 01:17:59 | ||
95 | "CHAPLÍN" Jose RIPOLLÉS Lluna Sanz VAZQUEZ Jesus Montoto | 3752 | Vengadores OCR Spain | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:42 | 00:51:24 | 01:18:05 | ||
96 | JOHANSSON Elin LARSSON Madeleine JOHANSSON Irma | 3357 | Superswedes3.0 | National Women | 00:00:01 | 00:30:22 | 00:51:10 | 01:18:05 | ||
97 | GABELGAARD Tanja NIELSEN Linda AARHUS Mark Kofoed | 3368 | Team MoMe ocr - Denmark | National Women | 01:32:57 | 00:34:42 | 00:59:24 | 01:18:06 | ||
98 | PARYGINA Svetlana MIKHINA Anastasia MARIA Smyshlyaeva | 3300 | Bad Russian Girls | National Women | 00:00:00 | 00:31:08 | 00:52:23 | 01:18:37 | ||
99 | WICHER Sylwia PASTUSZKA Pawel STĘBOROWSKI Łukasz | 3650 | Hard Working Truckers | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:27 | 00:51:23 | 01:18:57 | ||
100 | JOHANSSON Tom BRORSSON Sebastian WALTILLA Marcus | 3012 | Fat and furious - SWEDEN | National Men | 00:00:01 | 00:32:43 | 00:55:18 | 01:19:01 | ||
101 | REZNIK Anton ГОВОРОВ Андрей PARAMONOVA Irina | 3740 | Tear & Throw | Open Mix | 00:00:01 | 00:29:31 | 00:54:24 | 01:19:09 | ||
102 | EDBERG Jens WEMHÖNER Ida TAUBE Daniel | 3695 | Ida & Bro's | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:48 | 00:51:43 | 01:19:14 | ||
103 | NEAIL Stuart HEYWOOD Laura WILSON Tom | 3839 | Team OMRM 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:24 | 00:52:32 | 01:19:25 | ||
104 | KHALEF Dali Jack JULIEN Andrew BAPTISTE David | 3616 | TEAM MADNESS | Open Men | 00:00:01 | 00:32:12 | 00:56:09 | 01:19:34 | ||
105 | WOODS Jason Ryan RASMUSSEN Bjarne PEDERSEN Christian | 3168 | The Good, the Bad and the Bald - Denmark | National Men | 00:00:02 | 00:34:33 | 00:53:20 | 01:19:39 | ||
106 | MĘDYGRAŁ Krystian GRZONDKO Mateusz MACIUSZEK Julia | 3665 | WATAHA TEAM | Open Mix | 00:00:01 | 00:35:17 | 00:53:25 | 01:19:46 | ||
107 | BRÄHMIG Mattes PAPPERMANN Jens JÜRGENS Friedrich | 3424 | OCRA Ger 1 | Open Men | 00:00:01 | 00:31:19 | 00:50:32 | 01:20:05 | ||
108 | SOLAKIEWICZ Anna KOLCZYN Magdalena PISARCZYK Karolina | 3306 | BeFit24Team- SpiderwomenTeam - Poland | National Women | 00:00:00 | 00:28:02 | 00:48:48 | 01:20:09 | ||
109 | MAES Michaël BUYLE Michiel TIMMERMANS Geert | 3102 | Belgium OCR Flanders - Combatzone | National Men | 00:00:02 | 00:28:53 | 00:50:07 | 01:20:54 | ||
110 | JOBANPUTRA Mayoor KASULIS Gerald KEANE Joshua JOBANPUTRA Mayoor | 3486 | Made in Madness | Open Men | 00:18:01 | 00:30:47 | 00:54:09 | 01:20:59 | ||
111 | SILVA André GÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz RAMOS Kevin Do Coito | 3794 | BushiWay | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:39 | 00:55:59 | 01:21:06 | ||
112 | MOLLOY Paul TOLAK Michał IGNATJEVS Imants | 3610 | Team Terror | Open Men | 00:00:01 | 00:30:40 | 00:50:22 | 01:21:08 | ||
113 | EASTWOOD Graham HOGARTH Gavin HUTCHISON Christopher | 3213 | OCR Scotland | Open Men | 00:00:01 | 00:25:59 | 00:47:15 | 01:21:26 | ||
114 | ASMUSSEN Andreas Munk HAHN Henrik KAUFMANN Nikolaj | 3499 | Two Farmers and a City boy | Open Men | 00:00:01 | 00:28:22 | 00:52:48 | 01:21:39 | ||
115 | ENDEJANN Raphael GESSLER Sergej BIRKENFELD Thorben | 3475 | Running Cliff Monkeys | Open Men | 00:00:01 | 00:33:49 | 00:55:17 | 01:21:55 | ||
116 | POLAŃSKI Paweł PRZĄDKA Marcin JACIÓW Paweł | 3553 | WATAHA Wrocław | Open Men | 00:00:01 | 00:32:17 | 00:52:42 | 01:22:05 | ||
117 | POŁUBIŃSKI Paweł KRAWIEC Robert CZAJA Piotr | 3258 | CrossTeam Szczecinek - Poland | National Men | 00:00:01 | 00:27:32 | 00:50:38 | 01:22:28 | ||
118 | DERMER Johanna TORESÄTER Ludvig "Luddet" BARKSKOG Fredrik | 3707 | OCR ELITE APPAREL | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:37 | 00:49:29 | 01:22:36 | ||
119 | SELYMES Kinga ÁKOS Abonyi GERGELY Szabó Bálint | 3692 | Hungarian mix | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:53 | 00:48:27 | 01:22:48 | ||
120 | TOJAR Luis Martin ORASIO Marta Relaño GOMEZ Manuel Valero | 3701 | Leyendas ocr by xforce | Open Mix | 00:00:01 | 00:30:23 | 00:59:06 | 01:22:56 | ||
121 | NAZHA Ali TRIBAN Matteo GIACONE Massimo | 3493 | Team WRI | Open Men | 00:00:01 | 00:31:33 | 00:52:18 | 01:23:00 | ||
122 | OLSSON Anders E HAGLUND Cecilia CLAESSON Albin | 3809 | Karlshamn OCR 3 | Open Mix | 00:00:02 | 00:38:13 | 01:00:19 | 01:23:22 | ||
DNC | PYDZINSKI Tomasz GRABNY Jaroslaw JANOWSKI Jano | 3550 | SQUADRON 303 | Open Men | 00:00:00 | 00:29:07 | 00:50:36 | 01:23:37 | ||
124 | YANN Chambert CRUZ Sebastien DELOGE Alexandre | 3117 | FRANCE SPARTAN LIONS | National Men | 00:00:01 | 00:29:04 | 00:51:06 | 01:23:49 | ||
125 | GARBERG Aron PETTERSSON Uffe E ULVEGREN Albina | 3854 | Two injuries and one hope | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:23 | 00:37:07 | 01:24:10 | ||
126 | BLEYS Pascal VANDEWALLE Billy VERSTUYFT Kwinten | 3027 | OCR Flanders | National Men | 00:00:01 | 00:25:57 | 00:49:10 | 01:24:34 | ||
127 | BUENK Peter GROOTERS Leo HERK Erik Van | 3490 | Team Outdoor OCR | Open Men | 00:00:01 | 00:39:10 | 01:00:24 | 01:24:49 | ||
128 | BARTOŚ Marcin CHMIELARCZYK Jarosław KANIEWSKI Michał | 3505 | Armagedon Active - Bieg z Przeszkodami | Open Men | 00:00:01 | 00:32:41 | 00:54:46 | 01:24:50 | ||
129 | PERSSON Robert HELLSTRAND Rickard LILIENBERG Johan | 3481 | Sweden Old Boys | Open Men | 00:00:01 | 00:34:02 | 00:55:20 | 01:24:53 | ||
130 | IBBOTSON Ryan HARTLEY Robert James MAWLAM Jason | 3556 | 2RJ Racing | Open Men | 00:00:01 | 00:34:26 | 00:57:59 | 01:25:00 | ||
131 | MILEHAM Nicky ENDERBY Rich BERQUEZ Andrea | 3836 | Team OMRM | Open Mix | 00:00:02 | 00:36:56 | 00:56:31 | 01:25:07 | ||
132 | GIANNETTONI Lorenzo PELUSI Jacopo FARINELLA Riccardo | 3138 | Officine del Grip ITALY | National Men | 00:00:01 | 00:31:51 | 00:51:19 | 01:25:20 | ||
133 | PACIOREK Piotr KOZIOŁ Kamil SŁADEK Patryk | 3535 | Over Divisions Team | Open Men | 00:00:00 | 00:36:29 | 00:57:38 | 01:25:40 | ||
134 | ALMERSKÄR Viktor JONSSON Sara REGNELL Fredrick | 3830 | Shorty and her giraffes | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:07 | 01:00:57 | 01:25:51 | ||
135 | RÓŻAŃSKI Rafał FRONTCZAK Izabela ŚWIGOŃSKI Piotr | 3656 | Husaria Race Team Szczecinek II | Open Mix | 00:00:00 | 00:33:15 | 00:52:37 | 01:26:18 | ||
136 | SARLEJ Robert KRASOŃ Jakub KOSIŃSKI Jakub | 3526 | ExTeam2 | Open Men | 00:00:01 | 00:34:28 | 00:59:29 | 01:26:33 | ||
137 | GÁBOR Horváth CSÁSZÁR Vilmos PÉTER Geszti | 3586 | OCR Hungary 3 | Open Men | 00:00:01 | 00:33:23 | 00:52:10 | 01:26:53 | ||
138 | ŁASKOWSKI Piotr BORYS Maksym PYSZNIAK Paweł | 3252 | BeFit24Team_PKP_Poland | National Men | 00:00:01 | 00:33:34 | 00:52:55 | 01:27:09 | ||
139 | BIEDERMANN Stefan SETTELE Stefan SAMTLEBEN Thomas | 3228 | Germany 2 | National Men | 00:00:01 | 00:28:18 | 00:50:36 | 01:27:10 | ||
140 | CHRISTENSEN Michael NOWAK Lukasz PEDERSEN Brian | 3418 | Ocr Fighters | Open Men | 00:00:01 | 00:31:06 | 00:53:38 | 01:27:28 | ||
141 | BARDELLINI Paola LOVATO Daniela PORTA Simona | 3330 | Italy W Fiocr | National Women | 00:00:01 | 00:55:34 | 00:57:14 | 01:27:35 | ||
142 | STEEN Arie Van Der IJZENDOORN Charissa SENTEN Simon Van | 3725 | Ruige Taaie Steen | Open Mix | 00:00:01 | 00:34:09 | 01:03:09 | 01:27:40 | ||
143 | ZYWER Urszula ZIMOŃ Norbert MAŁEK Rafał | 3788 | WATAHA mix | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:28 | 00:56:22 | 01:27:56 | ||
144 | GIESBERTS Valérie HAAR Renske Van Der DIJK Sandra Van | 3360 | Team Hang-On the Netherlands W | National Women | 00:00:01 | 00:33:06 | 00:56:29 | 01:28:51 | ||
145 | PUTMAN David WISSING Arjan DUURSMA Paul | 3484 | Team Dutch Beards | Open Men | 00:00:00 | 00:38:54 | 01:02:53 | 01:29:11 | ||
146 | BERQUEZ Andrea RENDELL Rebecca JONES Holly | 3372 | Team UK | National Women | 00:00:01 | 00:29:14 | 00:52:27 | 01:29:19 | ||
147 | BUGYS Renaldas PULSA Artur KVEDERAVICUS Ricards | 3069 | OCR Lithuania | National Men | 00:00:02 | 00:27:18 | 00:47:37 | 01:29:27 | ||
148 | MALUENDA Juan SJÖÅSEN Stefan FELLDIN Markus | 3207 | OCR Elite Apparel Sweden | National Men | 00:00:02 | 00:30:35 | 00:55:15 | 01:29:51 | ||
149 | ZAJĄC Cezary ROSOCHACKA Natalia ROSOCHACKI Marcin | 3812 | Life4fit Gryfice | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:52 | 00:56:34 | 01:29:55 | ||
150 | LINDSGREN Christina HERMANSEN Sacha OLIN Kenneth | 3677 | Dream Team | Open Mix | 00:00:01 | 00:39:13 | 00:59:26 | 01:29:55 | ||
151 | OLSSON Oscar SVENSSON Linda OHLSSON Jesper | 3698 | Karlshamn OCR 2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:40 | 00:53:32 | 01:30:20 | ||
DNC | PRA Jacopo De BYRA Michał BŁĘDZKI Adam | 3769 | Bear Brothers Gang | Open Mix | 00:00:01 | 00:13:32 | 00:47:07 | 01:30:27 | ||
153 | KARLSSON Gunilla BARKSKOG Caritha LEVERAAS Katrine Haaland | 3906 | Team Tough Race Sweden/Mit Tough Team | Open Women | 00:00:01 | 00:37:28 | 01:01:24 | 01:31:35 | ||
154 | BRINKMANN Sabrina BARRE Aline HAMANN Maren | 3327 | German Princesses 1337 | National Women | 00:00:02 | 00:34:47 | 00:58:27 | 01:31:44 | ||
155 | SWART Maarten LAENEN René JAGER Robin De | 3502 | zzTop | Open Men | 00:00:01 | 00:34:59 | 01:00:33 | 01:32:09 | ||
156 | KOLOTII Mykola TROIAN Makar KUDYMETS Maksym | 3201 | Ukraine | National Men | 00:00:01 | 00:47:46 | 01:08:02 | 01:32:40 | ||
157 | LOMNICKÁ Tereza STEJSKALOVÁ Barbora KÖNIGOVÁ Lucie | 3315 | Czech Team I | National Women | 00:00:01 | 00:36:47 | 00:58:46 | 01:33:12 | ||
158 | MICHAËL Conte ALEX Fastres MELISSA Bearzatto | 3845 | The Bear Project | Open Mix | 00:00:01 | 00:32:14 | 00:57:06 | 01:33:23 | ||
159 | WAŃCZYK Łukasz ŚWIĄDER Andrzej SMOROŃ Marcin | 3403 | BeFit24Team | Open Men | 00:00:00 | 00:27:30 | 01:02:59 | 01:33:26 | ||
160 | BARANOWSKA Katarzyna GROBELNA Aleksandra BALUTA-MAŁECKA Edyta | 3351 | POLISH ANGELS | National Women | 00:00:01 | 00:29:08 | 00:46:52 | 01:33:39 | ||
161 | THONON Simon COULY Christophe - Akira LENOIR Cyril | 3268 | Ocr Belgium Wallonia 's beasts | National Men | 00:00:02 | 00:41:03 | 01:05:53 | 01:33:57 | ||
162 | PEDERSEN Peder Ejsing NIELSEN Rene` PETERSEN Thomas | 3713 | OCRHolstebro | Open Mix | 00:00:01 | 00:33:54 | 01:34:34 | |||
163 | KULAK Rafał JANISZEWSKI Grzegorz KURACH Stanisław | 3520 | Dziady OCR | Open Men | 00:00:01 | 00:39:39 | 01:04:15 | 01:34:41 | ||
164 | SNAPHAAN Chris BROOKSON Mervyn BROEZE Laurens | 3918 | The Ootoo - men | Open Men | 00:00:02 | 00:40:29 | 01:10:22 | 01:35:01 | ||
165 | HARVEY-VALLENDER Oliver GRANT Frank GRIFFITHS James | 3562 | Cliff Lakes OCR | Open Men | 00:00:00 | 00:34:45 | 01:00:14 | 01:35:03 | ||
166 | RAVIZZA Marco Alfredo PELLEREI Luca ACQUADRO Elena | 3842 | Team WRI | Open Mix | 00:00:00 | 00:33:54 | 01:01:28 | 01:35:20 | ||
167 | FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz RAMOS Sérgio PALMA Pedro | 3144 | Portugal | National Men | 00:00:01 | 00:34:34 | 00:56:26 | 01:35:24 | ||
168 | LINDBERG Mads GERTSEN Carsten JØRGENSEN Michael | 3598 | Team Bjæverskov | Open Men | 00:00:01 | 00:37:04 | 01:04:06 | 01:35:27 | ||
169 | MAKAROV Andrei KRIUCHKOVA Irina GRITSYNA Oleg | 3755 | We can | Open Mix | 00:00:00 | 00:38:30 | 01:04:50 | 01:35:29 | ||
170 | GROOT Bo De MIRA Lorena González DESOUTER Maud | 3909 | Team Urban Sky Women | Open Women | 00:00:00 | 00:44:05 | 01:03:57 | 01:35:59 | ||
171 | SERGEY Rudometov YAKUSHEV Anton KANAEV Alexander | 3216 | ChelMoscow - Russia | National Men | 00:00:01 | 00:37:55 | 01:02:40 | 01:36:42 | ||
DNC | REMØ Hilde Therese ALIJA Floriana HERNES Elisabeth | 3375 | The Beast OCR Team - Norway | National Women | 00:00:01 | 00:35:32 | 01:37:18 | |||
173 | SAS Merel VERSTEGEN Jurgen RUYTER Roy De SAS Merel VERSTEGEN Jurgen RUYTER Roy De | 3671 | Dirty Dutchies | Open Mix | 02:20:17 | 00:33:16 | 01:10:55 | 01:38:00 | ||
174 | KUZMENKO Irina GOLUBEVA Svetlana MARINA Lopatina | 3903 | Russian Girls | Open Women | 00:00:01 | 00:31:36 | 01:00:36 | 01:38:41 | ||
DNC | POULTER Mark GUNN Paul CHRISTENSEN Brian | 3601 | Team Brighthammer | Open Men | 00:00:01 | 00:47:11 | 01:13:23 | 01:38:52 | ||
176 | KALMAR Sara PÁDER Zsófia IMREIKATA | 3342 | OCR Hungary Women | National Women | 00:00:01 | 00:35:48 | 01:00:30 | 01:39:00 | ||
DNC | CANO Ignacio Palomo PEÑARANDA Ivan Cervera SPORTÍ Daniel | 3147 | Sportí España | National Men | 00:00:02 | 00:34:11 | 00:58:13 | 01:39:07 | ||
DNC | BALASHOV Roman SHIROKOV Igor MAKORINA Polina | 3806 | GPBanda-2 | Open Mix | 00:00:01 | 00:28:32 | 00:57:51 | 01:39:36 | ||
179 | ROLIN Erika SALOMÄKI Ville JAKOBSSON Niklas | 3815 | Nive Sweden | Open Mix | 00:00:01 | 00:30:37 | 01:13:09 | 01:39:37 | ||
180 | BONAITA Alex TARANTINO Selene PIANO Andrea Del | 3737 | Team Italia 3 | Open Mix | 00:00:00 | 00:26:13 | 01:39:51 | |||
181 | MACANOVÁ Zuzana BŘÍZOVÁ Jana SUŠÁNKOVÁ Klára | 3318 | Czech Team II | National Women | 00:00:01 | 00:42:28 | 01:04:14 | 01:40:25 | ||
DNC | SURY Josef KABOUREK Jiří JUNIOR Radek Vostřel | 3445 | Czech Republic relay | Open Men | 00:00:02 | 00:26:47 | 00:47:42 | 01:40:51 | ||
183 | TITCOMB Daniel RAWSON Jack ROSE-HORNE Maximus Justin | 3442 | Brothers from different mudders | Open Men | 00:00:02 | 00:50:27 | 01:13:18 | 01:41:04 | ||
DNC | RICHARDS David WAKE Adam KIELY Richie | 3565 | Dirty Vikings | Open Men | 00:00:01 | 00:38:50 | 01:04:41 | 01:42:14 | ||
185 | DUPUIS Jean-Charles DELBERGHE Aurélien VERANNEMAN Pawel | 3150 | Swat Nord - France | National Men | 00:00:01 | 00:33:21 | 00:56:41 | 01:42:21 | ||
186 | MARTIN Flore MARTIN Lucie VANBERSY Morgane | 3339 | OCR Belgium Wallonia | National Women | 00:00:02 | 00:36:54 | 01:09:59 | 01:42:32 | ||
187 | GÓRSKI Emil GREC Klaudia PTASIŃSKI Kacper | 3827 | RUNVENGERS | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:00 | 01:08:23 | 01:43:05 | ||
188 | WARING Evie WHETTON Eddie SHEPPARD Mrs Alison | 3704 | Need a Sat Nav | Open Mix | 00:00:01 | 00:38:52 | 01:11:49 | 01:44:34 | ||
189 | BURANI Cristian ZAPPA Stefano BARALDI Davide | 3111 | Donkey Legend - Italy | National Men | 00:00:01 | 00:48:23 | 01:15:48 | 01:44:40 | ||
190 | KOLEGOWICZ Klaudia KOLEGOWICZ Damian CHRZĄSTEK Maciek | 3767 | BeFit24TeamMix | Open Mix | 00:00:01 | 00:36:18 | 01:14:47 | 01:44:44 | ||
191 | ZALEJASZ Sylwester ZALEJASZ Paulina CERBA Jaroslaw | 3773 | Hell Squad | Open Mix | 00:00:00 | 00:54:00 | 01:18:29 | 01:45:13 | ||
192 | KAMIONKA Mateusz CYRAN Patrycja DUCHNOWSKI Tomasz | 3782 | Husaria Race Team Szczecinek III | Open Mix | 00:00:00 | 00:27:45 | 01:16:33 | 01:45:34 | ||
193 | WUNDERLICH Tobias STRNAD Sebastian RITZLER Anna | 3749 | Unterfranken Vikings | Open Mix | 00:00:00 | 00:40:43 | 01:09:13 | 01:46:12 | ||
DNC | WŁODARSKI Dariusz MAJOROWSKI Krzysztof TARKOWSKI Dawid | 3514 | CrossElite | Open Men | 00:00:01 | 00:29:42 | 00:56:48 | 01:46:41 | ||
195 | ŻOŁNIEREK Wojciech FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena KAŁUŻNY Michał | 3797 | Dirty Salmons | Open Mix | 00:00:01 | 00:40:43 | 01:02:39 | 01:46:57 | ||
DNC | URBANO David Quintana ZERPA Antonio Armiche Yanez HERNANDEZ Ayoze Herrera | 3187 | TFG/Toni Muscle - Spain | National Men | 00:00:00 | 00:27:29 | 00:50:00 | 01:47:04 | ||
DNC | VLIEGEN Astrid GARDABOU Ibtisam MAGOMEDOVA Leyla | 3309 | Belgian Monkeygirls | National Women | 00:00:00 | 00:35:33 | 01:06:53 | 01:47:40 | ||
DNC | SCHIRMER Thorsten ARTZ Claus SZEPANSKI Michael | 3460 | Made in Germany | Open Men | 00:00:01 | 00:47:58 | 01:08:05 | 01:47:40 | ||
DNC | BÜHRING Sven 0 Ocr Bierathletics 0 Ocr Bierathletics | 3234 | OCR Bierathletics Germany | National Men | 00:00:01 | 00:42:08 | 01:13:34 | 01:47:56 | ||
DNC | LINDSTRÖM Algot NORDH Stefan LUDVIGSSON Antonio | 3574 | Mustiga Män | Open Men | 00:00:02 | 00:39:56 | 01:06:50 | 01:48:15 | ||
201 | BOKMAN Lucas BÖKMAN Vanja JONSSON Hanna | 3387 | Young OCR Sweden | Open Mix | 00:00:02 | 00:32:59 | 01:06:33 | 01:48:32 | ||
202 | CICHA Natalia RACZYŃSKA Anka SIŃCZUK Patrycja | 3303 | BalticxRunners Polska | National Women | 00:00:02 | 00:32:57 | 00:58:57 | 01:48:33 | ||
DNC | BIGLANDS Steve JOYCE Katie ROSSER Claire | 3803 | Elements Elite 1 | Open Mix | 00:00:01 | 00:38:57 | 01:12:02 | 01:49:41 | ||
204 | MORAWSKI Grzegorz MILBRANT Michał PLATA Arkadiusz | 3439 | AMG | Open Men | 00:09:02 | 00:31:39 | 00:52:41 | 01:50:10 | ||
205 | LIMANOWSKA Olga KLUK Katarzyna CHMIELORZ Donata | 3378 | trener24h.com.pl_Poland | National Women | 00:00:02 | 00:36:53 | 01:00:19 | 01:50:13 | ||
DNC | TADZIK Tomasz BŁASZCZYK Brunon BŁASZCZYK Dominika | 3764 | Avengers PL | Open Mix | 00:00:01 | 00:59:59 | 01:12:04 | 01:50:39 | ||
207 | HAAN John De SPIJKER Dayen BEELEN Timothy Van | 3683 | Dutch OCR Series | Open Mix | 00:00:01 | 00:46:08 | 01:19:18 | 01:50:56 | ||
208 | RICHARD Tobias WALNESTEDT Malin GARDEBRAND Lucas Kjellin | 3848 | The king, the sorceress and the disciple | Open Mix | 00:00:01 | 00:37:48 | 01:07:10 | 01:51:39 | ||
DNC | CHILDS Jake BAKER Stephen PIDGEON Kieran | 3472 | Renegade Runners LTN | Open Men | 00:00:01 | 00:37:07 | 01:03:17 | 01:51:39 | ||
210 | GUTIERREZ Jonathan Sanchez GARCIA Manuel Caamaño JOFRE Eduardo | 3231 | OCR ARAGON SPAIN | National Men | 00:00:01 | 00:42:29 | 01:05:07 | 01:52:18 | ||
DNC | HOCHSTEIN Dirk SPIEKER Alfred SINNING Fabian | 3180 | OCR-PACEMAKERS GERMANY II | National Men | 00:00:01 | 00:34:29 | 00:55:03 | 01:53:18 | ||
DNC | BIELEC Kinga KĘPA Justyna KURAŚ Beata | 3384 | Unity Squad Poland | National Women | 00:00:01 | 00:37:11 | 01:53:51 | |||
DNC | BENTLEY Andy CAMPBELL Colin WÓJCIK Michał | 3568 | Flying Haggis | Open Men | 00:00:01 | 00:33:00 | 01:00:02 | 01:54:05 | ||
DNC | KRYSZTOFIAK Damian GRZECH Mateusz TETKOWSKI Michał | 3532 | Husaria Race Team NDM & Bestie OCR | Open Men | 00:00:01 | 00:31:53 | 00:57:20 | 01:54:54 | ||
215 | MEIDENBAUER Joachim KIRCHHÖFER Nils PIRNER Christian | 3219 | Chris Cross Joe - Germany | National Men | 00:00:01 | 00:33:00 | 00:55:41 | 01:54:58 | ||
216 | ULRICH Susanne KERSTEN Max CASTELEIJN Selma | 3719 | Outdoor Valley | Open Mix | 00:00:01 | 00:54:25 | 01:27:04 | 01:56:42 | ||
217 | CUERVO Alex Felipe DENIS Timakov KULIK Sergey | 3195 | TRI OLENYA RUSSIA | National Men | 00:00:01 | 00:35:18 | 01:01:09 | 01:57:39 | ||
DNC | DAVEY Jeremy SIMMONS John JACKIEWICZ Lukasz | 3589 | Renegade Runners | Open Men | 00:00:02 | 00:37:44 | 01:12:26 | 01:57:40 | ||
DNC | MIODEK Adrian KOMOSIŃSKI Łukasz WOJCIECHOWSKI Maciej | 3517 | Dirty Relay | Open Men | 00:00:01 | 00:35:24 | 00:57:53 | 01:57:56 | ||
220 | DITTMANN Kerstin SAMOW Corinna HEIMBURG Stefan Von | 3866 | UrbanRunning | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:06 | 01:07:35 | 01:58:11 | ||
221 | GUIJARRO Victor Pezonaga TEJERO Javier Casado DIEGO Raul De GUIJARRO Victor Pezonaga | 3129 | OCR ARAGON - SPAIN | National Men | 00:00:01 | 00:52:25 | 01:22:45 | 02:00:11 | ||
222 | MYKOLA Fomishkin OLEKSIUK Andrii OLEKSIUK Liudmyla | 3746 | Ukraine Mix | Open Mix | 00:00:00 | 00:27:50 | 01:05:51 | 02:00:38 | ||
223 | SCHLAEPFER Tamara HORSCH Stefan BRUECKER Christoph | 3680 | Duisburg-THOR Connection | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:31 | 00:52:57 | 02:00:38 | ||
DNC | DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz SOBRINO David Ruedas BENEDED Isabel Agraz | 3668 | ASÍN REVENTEMOS OCR SPAIN | Open Mix | 00:00:01 | 00:42:05 | 01:32:06 | 02:00:39 | ||
225 | WONNEBERGER Lars OSTERMEIER Gabriel SPRONK Dennis | 3466 | Mudbusters | Open Men | 00:00:01 | 00:37:27 | 01:11:35 | 02:03:20 | ||
226 | MYALSKA Katarzyna GĘBSKI Mariusz KUBER Andrzej | 3659 | Orły OCR | Open Mix | 00:00:01 | 01:03:02 | 01:26:53 | 02:03:38 | ||
DNC | MAND Christian DUHARTE Raul KOLB Lars | 3225 | Fit for Me Germany | National Men | 00:00:01 | 00:53:19 | 01:18:13 | 02:04:15 | ||
228 | GREIBIG Michaela KASCHE Denny PRZYSTAW Maxim | 3821 | Opfercrew | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:53 | 01:15:00 | 02:05:05 | ||
DNC | AINSWORTH Carlton HEATH Daniel AINSWORTH Cara | 3851 | The Minions | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:17 | 01:15:16 | 02:05:33 | ||
DNC | LAGREZE Sven WALTHER Oliver MULLERS Kai | 3210 | OCR Munich | Open Men | 00:00:02 | 00:38:41 | 01:10:11 | 02:06:09 | ||
DNC | WINTERS Arjan BRUINING Kirsten RENIRIE Ingmar | 3716 | Orange Lions | Open Mix | 00:00:01 | 00:41:48 | 01:36:50 | 02:06:38 | ||
DNC | KUCZKOWSKA Marta PAPIÓR Jolanta BAGROWSKA Agata | 3915 | WeCanDoIt | Open Women | 00:00:00 | 00:30:18 | 00:55:19 | 02:07:03 | ||
233 | ANDYHOLMES7 Thibault HANNABUSS Daniel HANNABUSS Callum | 3222 | Dirty Dogs - UK | National Men | 01:46:02 | 00:41:17 | 01:02:13 | 02:07:41 | ||
DNC | KRÓLIKOWSKA Anna MIERZICKI Marcel KUBIESA Patrycja | 3758 | #tylkomedale | Open Mix | 00:00:00 | 00:57:23 | 01:27:28 | 02:07:47 | ||
DNC | KOWALSKA Natalia BĄK Sybilla JAGODA Anna | 3900 | BIEGUN OCR | Open Women | 00:00:01 | 00:37:53 | 00:58:41 | 02:08:06 | ||
DNC | SIMONSEN Mads Nørgaard TREZISE Thomas LYNG Rasmus | 3448 | Freshwater pirates | Open Men | 00:00:02 | 00:36:00 | 00:58:37 | 02:08:07 | ||
DNC | GANE Mr Jamie HOWARD John LOVELOCK Christian | 3613 | Three men, 5 legs | Open Men | 00:00:01 | 00:56:23 | 01:32:40 | 02:09:13 | ||
238 | VITALII Avilov YURII Efendiev NIKOLAI Abrashin | 3559 | 39RUS | Open Men | 00:00:01 | 00:35:05 | 01:00:40 | 02:10:05 | ||
DNC | RADDATZ Alicja MASTYŁA Radosław TOŚKO Tadeusz | 3779 | Husaria Race Team Szczecinek I | Open Mix | 00:00:01 | 00:36:23 | 01:18:11 | 02:10:27 | ||
DNC | HAWKINS Nathan HINTON Mike PORTON David | 3604 | Team NDM | Open Men | 00:00:01 | 00:57:29 | 01:32:42 | 02:10:52 | ||
241 | LÓPEZ Julio LACALLE Juan Manuel González GONZÁLEZ Ana De Miguel | 3743 | the axis | Open Mix | 00:00:01 | 00:41:31 | 01:23:29 | 02:11:00 | ||
DNC | TURJANYI Janos KOVÁCS Dániel PAPP Adam | 3583 | OCR Hungary 2 | Open Men | 00:00:01 | 00:44:17 | 01:03:58 | 02:11:12 | ||
243 | BERGSTRÖM Robert HEIJKENSKJÖLD Fenja LEE Mikaela | 3833 | SwedishSuperSloths | Open Mix | 00:00:02 | 00:45:06 | 01:24:07 | 02:11:26 | ||
DNC | KOHANCHUK Anastasia VEKLYCH Oksana PARKHOMCHUK Svitlana | 3381 | Ukraine | National Women | 00:00:02 | 01:17:20 | 01:41:40 | 02:11:33 | ||
245 | HAMMARBÄCK Moa FELLDIN Jenny BREDIN Anna Olsson | 3912 | Team Valkyria | Open Women | 00:00:01 | 01:02:56 | 01:31:05 | 02:12:31 | ||
DNC | KUTZ Vanessa GRIMM Sophia RANGNAU Olga | 3354 | RUNTERRA - Germany | National Women | 00:00:01 | 01:00:35 | 01:26:12 | 02:13:40 | ||
247 | NICO Ducouroy | 3186 | Team France Boot Camp 76 | National Men | 00:00:00 | 02:14:25 | ||||
DNC | ESTIVAL Julien GINON Loïc PALUCH Eddy | 3177 | Invicta france | National Men | 00:00:01 | 00:32:38 | 00:57:25 | 02:15:54 | ||
DNC | PCHELIAKOV Aleksandr MARIYA Novoselskaya NATALIIA Mikhailova | 3824 | PCHÉLIK in TEAM | Open Mix | 00:00:01 | 00:49:16 | 01:10:44 | 02:17:17 | ||
250 | CREVEAU Anthony ROSZAK Emmanuel TIMSIT Romain | 3192 | The French RAMs | National Men | 00:00:01 | 00:37:24 | 01:15:22 | 02:17:54 | ||
DNC | JERMAKOWICZ Anna WOROBIEWA Jekatierina GARLACZ Justyna | 3348 | Poland Power Ladies | National Women | 00:00:01 | 01:17:19 | 01:48:04 | 02:18:24 | ||
252 | MARCHUK Konstantin MARCHUK Viktoriia PISKUN Bohdan | 3863 | UCan3 | Open Mix | 00:00:01 | 01:06:16 | 01:34:43 | 02:19:47 | ||
DNC | ZBROSZCZYK Damian PIETROŃ Monika KOBYŁECKI Tomasz | 3785 | LHC Team Poland | Open Mix | 00:00:01 | 00:50:33 | 01:27:51 | 02:22:04 | ||
DNC | BEY Heiko Von Der MÖTHRATH Dirk STEINBERGER Pierre | 3577 | Nifty Wolves | Open Men | 00:00:01 | 00:42:13 | 01:17:14 | 02:22:30 | ||
DNC | ŠEMIOTAS Daugirdas GRABAUSKAS Tautvydas ADOMAVIČIUS Jonas | 3607 | Daugirdas Gym | Open Men | 00:00:01 | 00:35:47 | 01:04:03 | 02:28:56 | ||
DNC | GOFFIN Anneleen VERBESSEM Bart GEYBELS Stef | 3710 | OCR Waasland Belgium | Open Mix | 00:00:02 | 00:29:51 | 00:53:33 | 02:30:22 | ||
DNC | DAHLBÄCK Malin HAAVISTO Ellen HAAVISTO Emmy | 3321 | EFI OCR TEAM - Sweden | National Women | 00:00:01 | 00:28:51 | 00:55:08 | 02:33:29 | ||
DNC | RAVENZWAAIJ Jeroen Van VERLAAT Kees SCHREUDER Myrte | 3791 | 3m-team | Open Mix | 00:00:01 | 00:31:47 | 01:23:44 | 02:40:16 | ||
259 | VERSTEEG Joëlle BROEZE Sigrid KOERS Simone | 3921 | The Ootoo - women | Open Women | 00:00:01 | 01:18:27 | 01:49:05 | 02:41:29 | ||
260 | CRUICKSHANK Xander Dodd CRUICKSHANK Phil HALL Donna Jenner | 3818 | Obstacle mud runner magazine. | Open Mix | 00:00:01 | 00:44:09 | 01:43:58 | 02:46:45 | ||
DNC | RYBKA Zuzanna SZCZĘCH Damian WŁODARCZYK Jan | 3761 | Avengers | Open Mix | 00:00:00 | 01:06:24 | 01:35:30 | 02:48:41 | ||
DNC | VASECHKO Artem MOVCHAN Kyryl BASKO Mariana MIHAIL Gavrilov | 3857 | UCan | Open Mix | 00:00:01 | 01:13:34 | 01:41:30 | 02:52:54 | ||
DNC | JUREVIČĖ Aistė PALAIKIENE Inga GRIGALIONYTĖ Donata | 3345 | OCR LIthuania Strong girls | National Women | 00:00:01 | 00:58:33 | 01:25:36 | 02:59:51 | ||
DNC | PRZYBYLSKA Magdalena KOCOŁ Karolina BRZÓSKA Szymon | 3776 | Hell Squad II | Open Mix | 00:00:00 | 01:25:03 | 01:57:58 | 03:02:58 | ||
DNC | BENTKOWSKA Magdalena BŁĘDZKI Adam BENTKOWSKA Magdalena | 3772 | Dirty Sparrows | Open Mix | 00:00:00 | 00:32:21 | 00:58:59 | 03:13:45 | ||
266 | CHRISTENSEN Aja Faaborg Preuss MØRK Camille HEDENVALL Pierre | 3366 | Team MoMe ocr - Denmark | National Women | 00:00:02 | 01:30:03 | 02:06:47 | 03:25:26 | ||
267 | 3962 | 00:00:00 | 05:31:20 | |||||||
268 | АНДРЕЕВИЧ Амельчук Александр | 3099 | BeIarus Team 3 | National Men | 00:00:00 | 00:43:39 | ||||
269 | 3961 | 00:00:00 | 04:25:58 | |||||||
270 | LOBODA Vadim LEN Vlad AFANASJEV Gennadij | 3183 | Team Terror XL - Ireland | National Men | 00:00:01 | 00:47:17 | 01:16:48 | |||
271 | GIESBERTS Thomas ROBBEMOND Robin DIJKSTRA Dooitze | 3248 | Team Hang-On The Netherlands 4 | National Men | 00:00:01 | 00:27:03 | 00:53:53 | |||
DNC | FAVA Alan STEVENSON Alan DOODY Kelvin | 3174 | GibMalta | National Men | 00:00:02 | 00:34:26 | 00:57:05 | |||
DNC | CRESPO Antonio Rubio POZO Juan Carlos Contador TRUJILLO Fernando Pajuelo | 3595 | Sons of Workout | Open Men | 00:00:02 | 00:41:37 | 01:00:38 | |||
274 | SANZ Pablo López MARTÍNEZ Fernando Giménez SANZ Jose Royo | 3580 | OCR ARAGÓN 3 | Open Men | 00:03:38 | 00:38:39 | 01:15:57 | |||
275 | 3960 | 02:39:26 | 01:13:32 |
Znaleziono 275 wynik(ów)