OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
Zmiana2_OCR
7.2km
Zmiana3_OCR
10.2km
Czas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DEBUSSCHERE Thibault
BLONDEEL Jensen
BUYLE Thomas
3060Team Urban Sky Elite BelgiumNational Men1M 100:00:0100:21:5200:36:5200:54:3200:59:35.2500:59:36.75 5:2511,1
2ДЕГТЯРЕВ Иван
SILIN Sergey
СУЗДАЛЕВ Антон
3042Russian FederationNational Men2M 200:00:0100:21:4800:35:5600:55:0400:59:52.0000:59:53.65+00:00:165:2611,0
3SZCZECHLA Grzegorz
KASPRZYK Sebastian
DEMCZYSZAK Mateusz
3057TEAM POLANDNational Men3M 300:00:0100:21:4800:36:5400:55:0101:00:09.2001:00:10.65+00:00:335:2811,0
4DAM Nikolaj M
KOFOED Leon
OLSEN Andreas Stahl
3051Team Denmark powered by Reborn OCRNational Men4M 400:00:0100:21:5400:37:0700:55:1701:00:12.3001:00:14.00+00:00:375:2811,0
5HARBUNOU Ihar
TOCHKA Artsiom
SITKEVICH Anton
3000Belarus TeamNational Men5M 500:00:0100:22:3500:38:3300:55:4001:00:29.1001:00:30.80+00:00:545:2910,9
6HRDINA Pavel
KREJCI Pavel
NOVÁK Lukáš
3003Czech National OCR TeamNational Men6M 600:00:0100:21:2400:36:5300:55:4101:00:48.1501:00:49.55+00:01:125:3110,9
7LAGRAND Stijn
HEER Jesse De
OOSTEROM Frank
3054Team Hang-On the NetherlandsNational Men7M 700:00:0100:23:0100:37:4900:56:2501:01:19.1501:01:20.80+00:01:445:3410,8
8ECHEVERRIA Asier Landart
ARZADUN Imanol Peso
ARZADUN Jose Maria Peso
3108DENONTZAT - SPAINNational Men8M 800:00:0100:22:0400:37:5700:57:5201:02:46.9501:02:48.25+00:03:115:4210,5
9GRAUTE Matthias
DIECKMANN Jan-Philip
KEMPE Lucas
3018Germany 1National Men9M 900:00:0200:22:5900:37:0600:57:2301:02:46.7501:02:48.85+00:03:125:4210,5
10KOZLOWSKI Artur
ŚWIĘTEK Bartosz
HAJNOS Dawid
3021Gorąco husarski Potok - PolandNational Men10M 1000:00:0100:22:4600:38:0200:58:1501:03:06.8501:03:08.15+00:03:315:4410,5
11KĄKOL Kacper
WOJTYSZYN Wojciech
OŚLIZŁO Tomasz
3009DROGBRUK RUNAWAY TEAM POLANDNational Men11M 1100:00:0100:23:3700:39:1000:58:1801:03:35.0501:03:36.65+00:03:595:4610,4
12SABA Alessandro
MORI Riccardo
PINTARELLI Loris
3024Italy FiocrNational Men12M 1200:00:0100:24:0300:39:2600:58:2301:03:36.8501:03:38.80+00:04:025:4710,4
13BARBE Lluis
CAUDELI Jose Miguel Pericás
GONZÁLEZ Miguel Pinto
3063WOLF TEAM SPAINNational Men13M 1300:00:0100:24:0600:39:5400:59:0101:04:08.1001:04:09.25+00:04:325:4910,3
14DANIELKIEWICZ Tomasz
PRYKOWSKI Tomasz
OSMULSKI Tomasz
3075TTM OCR POLANDNational Men14M 1500:00:0100:25:0900:40:4101:01:4201:07:08.1001:07:09.95+00:07:336:069,8
15OSHKIN Egor
ZAKOLODKIN Roman
PANIN Egor
3039Russia_ocr_team3National Men15M 1600:00:0100:23:4900:41:0501:01:4401:07:14.7001:07:16.15+00:07:396:069,8
16KRAWCZYK Tomasz
KRAWIECKI Mateusz
BANDOSZ Robert
3045SMMASH Poland TeamNational Men16M 1800:00:0100:26:0600:41:1801:02:0101:07:47.8001:07:49.25+00:08:126:099,7
17GRAVERS Mads
DRESCHER Jonas
HANSEN Mads Voss
3081The Danish Musketeers of DoomNational Men17M 1900:00:0100:24:1700:41:2001:02:2001:08:02.0001:08:03.45+00:08:266:119,7
18SJÖLIN Johan
STIIG Jonathan
MENDES Axel
3171Three generations of swedesNational Men18M 2000:00:0100:23:4000:41:3901:03:5001:09:27.6501:09:29.60+00:09:526:189,5
19MAROZ Artsiom
TOCHKA Dzianis
VADZIM Shalkouski
3132OCR BelarusNational Men19M 2100:00:0100:25:0600:42:2801:04:2101:09:42.1501:09:43.75+00:10:076:209,5
20DINKELMAN Ruben
BAKKER Pim
LIESHOUT Frank Van
3048StrongmanRun Nederland 1National Men20M 2200:00:0100:25:5200:45:5201:04:0201:09:52.9001:09:54.40+00:10:176:219,4
21SAVANOVICH Vitali
EVGENII Trivashkevich
3100Belarus Team 3National Men21M 2300:00:0100:25:0901:04:1601:10:06.1001:10:07.75+00:10:316:229,4
22АНДРЕЕВИЧ Амельчук Александр 3099BeIarus Team 3National Men22M 2400:00:0000:43:3901:10:07.8001:10:07.80+00:10:316:229,4
23BOCCON Alexandre
CAPARROS Nathan
GUIBERT Romain
3015FRANCE ELITE TEAMNational Men23M 2500:00:0100:25:1100:42:4401:04:2201:10:23.1001:10:24.45+00:10:476:239,4
24WASIELEWSKI Michał
JANUSZEWSKI Bartosz
FARKOWSKI Konrad
3078Team Poland KNational Men24M 2600:00:0100:25:5200:43:0401:04:2601:10:26.6001:10:28.35+00:10:516:249,4
25OVECHKIN Taras
KRIUKOV Nikita
BELOV Artur
3162Team Russia 2National Men25M 3000:00:0200:23:0600:43:2501:05:4301:11:01.9001:11:03.95+00:11:276:279,3
26KUIK Thomas
BLOEM Martijn
JOLES Roël
3072Team Hang-On The Netherlands 2National Men26M 3100:00:0100:25:0700:41:5501:05:2301:11:10.3001:11:11.75+00:11:356:289,3
27HORVÁTH Zsolt
HORVÁTH Róbert
MARTYIN László
3237OCR Hungary 1National Men27M 3200:00:0100:26:1200:44:0201:05:3401:11:11.8501:11:13.35+00:11:366:289,3
28VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir
ПЕРМЯКОВ Игорь
PROKOPENKO Vadim
VASYA Dudnikov
ПЕРМЯКОВ Игорь
VASYA Dudnikov
3030OCR Russia 2National Men28M 3400:00:0100:08:5401:05:5401:11:50.3001:11:51.55+00:12:146:319,2
29SOBOŃ Krystian
KALININ Jarosław
JAROSZ Dawid
3261Green Runners Team POLANDNational Men29M 3700:00:0000:27:1800:43:4401:07:1401:13:02.2001:13:02.95+00:13:266:389,0
30VOLÁK Adam
HRABÁK Petr
PESEK Petr
3093AF Team Czech RepublicNational Men30M 3900:00:0100:27:5000:44:0801:07:3201:13:33.4001:13:35.00+00:13:586:419,0
31CIMLER Jiří
KAREL Stepan
KADRMAS Marek
3066EDGAR OCRA CZ TEAMNational Men31M 4000:00:0200:26:3300:46:0301:07:4601:13:49.6501:13:51.70+00:14:146:428,9
32PETERSEN Ulf
JUSTESEN Simon
FAGERSTRÖM Po
3165Team Solid SwedenNational Men32M 4100:00:0100:26:1100:43:5501:07:4301:14:11.4001:14:13.25+00:14:366:448,9
33SHERETOV Eugene
OCHERETIUK Andrii
KAMIESHKOV Denys
3033OCR UkraineNational Men33M 4400:00:0100:28:1200:47:4201:08:5201:15:15.0501:15:16.80+00:15:406:508,8
34RYDSTRÖM Johan
BURÉN Johan
SCHYBERG Oscar
3120Karlshamn OCR SwedenNational Men34M 4500:00:0100:26:1700:45:5801:09:1001:15:29.9001:15:31.35+00:15:546:518,7
35GAZUREK Kacper
KRUCZKOWSKI Michał
LEJK Beniamin
3105BMK OCR PolandNational Men35M 4600:00:0100:26:3500:46:4101:09:3801:15:30.1001:15:31.50+00:15:546:518,7
36ЕВГЕНИЙ Проскуряков
САПАТОВ Константин
PROKOPENKO Vadim
3031OCR Russia 1National Men36M 5000:00:0000:44:4001:09:3901:16:11.7501:16:11.75+00:16:356:558,7
37FISCHER Oliver
SCHÄFER Martin
NEUHAUS Pascal
3036OCR-PACEMAKERS GERMANY INational Men37M 5100:00:0100:27:4600:50:0001:10:0701:16:37.3001:16:39.10+00:17:026:588,6
38DORNYI Tamás
GYÖMREI Máté
STROMMER László
3084Yes, We Can - HungaryNational Men38M 5400:00:0000:29:1500:48:3701:11:0101:16:55.1501:16:56.05+00:17:196:598,6
39STENBECK Fredrik
BATES Daniel
JONSSON Daniel
3141Oldies and Goldie - SwedenNational Men39M 5600:00:0100:30:2300:49:1501:10:2901:17:37.3501:17:39.25+00:18:027:038,5
40REN Emil Friis
MOSE Kristian
MEIER Rolf
3006Danish DynamiteNational Men40M 5700:00:0100:28:2500:47:5501:11:5101:18:04.4001:18:06.35+00:18:297:058,5
41BERTOLASI Marco
BELLODI Andrea
CATELLANI Mirco
3204White Donkey - ItalyNational Men41M 5800:00:0100:26:2500:45:0201:11:3501:18:06.9001:18:08.40+00:18:317:068,4
42PROCHASSON Baptiste
MÉDARD Olivier
ARIBAUD Baptiste
3123Les Bisons - FranceNational Men42M 5900:00:0100:28:3400:45:4701:11:4201:18:23.7001:18:25.65+00:18:487:078,4
43RUMMEL Alexander
MARCO Bischof
HÄUSLER Markus
3198TriOCR GermanyNational Men43M 6200:00:0100:28:2100:47:5001:12:0701:18:50.9501:18:52.60+00:19:157:108,4
44FABRÈGUE Rémi
DESCHAMPS Emmanuel
SEBASTIEN Fage
3156Team FranceNational Men44M 6300:00:0200:27:2100:48:0501:11:5501:19:01.0501:19:03.10+00:19:267:118,4
45CAPPELEN Dan
HANSEN Stefan
JENSEN Michael Degn
3090#3KløverenOCR - DenmarkNational Men45M 6500:00:0200:25:5500:47:2701:12:1901:19:08.0501:19:10.20+00:19:337:118,3
46LUTA Halil
ERIKSEN Kjetil
HÅKONSEN Cato
3189The Beast OCR Team - NorwayNational Men46M 6700:00:0100:30:5400:49:3201:13:0201:19:43.4501:19:45.00+00:20:087:148,3
47HEER Erik De
MEEL Jim Van Der
WISPELWEIJ Sem
3246Team Hang-On The Netherlands 3National Men47M 6900:00:0000:46:2201:13:3301:20:18.1501:20:18.15+00:20:417:188,2
48GIESBERTS Thomas
ROBBEMOND Robin
DIJKSTRA Dooitze
3248Team Hang-On The Netherlands 4National Men48M 7000:00:0100:27:0300:53:5301:20:17.2001:20:18.45+00:20:417:178,2
49LOZANO Miguel Ángel Charro
CRUZ Edu
ÁLVAREZ Rafita Fernández
3114DUENDE OCR - SPAINNational Men49M 7200:00:0100:26:2800:48:3101:12:4001:20:30.2501:20:32.15+00:20:557:198,2
50LARSEN Glen
BUCCARELLA Luca
NIELSEN Dennis
3159Team ragnarok - DenmarkNational Men50M 7300:00:0200:30:4000:49:5101:13:5601:20:57.8001:20:59.85+00:21:237:218,2
51SZUMLAŃSKI Marcin
ZDEB Maciek
WITEK Piotr
3264Tarnowscy PolandNational Men51M 7500:00:0100:34:0500:53:3001:16:2001:21:32.7501:21:33.80+00:21:577:248,1
52JEAN-PHILIPPE Nicolas
ADRIEN Horward
DIMITRY Dotrimont
3087OCR Belgium WalloniaNational Men52M 7800:00:0100:31:0100:51:5901:15:0601:22:34.3501:22:35.90+00:22:597:308,0
53TOJAR Luis Martin
ALBERTOS Javier
DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
3126Leyendas ocr spainNational Men53M 8200:00:0100:29:4700:48:4101:14:5701:22:52.4001:22:54.15+00:23:177:328,0
54ATAZ Daniel Blanco
ESPINOSA Joaquín Malo
HERNANDEZ Ignacio Arnedo
3096ALFA-FIT OCR TEAM - SPAINNational Men54M 8500:00:0100:30:1900:50:3101:16:2201:23:57.2001:23:58.50+00:24:217:377,9
55SULTANOV Shamil
SEREDA Evgeniy
BOCHAROV Georgii
3243OCR Russia 3National Men55M 8700:00:0100:30:3100:49:3501:17:5201:25:10.8501:25:12.30+00:25:357:447,7
56NICO Ducouroy
DELOMENIE Franck
MARCHAND Manuel
3153Team Boot Camp 76 - FranceNational Men56M 9100:00:0100:30:5700:53:2001:17:3001:26:30.2001:26:31.95+00:26:557:517,6
57WOODS Jason Ryan
RASMUSSEN Bjarne
PEDERSEN Christian
3168The Good, the Bad and the Bald - DenmarkNational Men57M 9500:00:0200:34:3300:53:2001:19:3901:27:34.9501:27:37.15+00:28:007:577,5
58JOHANSSON Tom
BRORSSON Sebastian
WALTILLA Marcus
3012Fat and furious - SWEDENNational Men58M 9600:00:0100:32:4300:55:1801:19:0101:28:40.6501:28:42.15+00:29:058:037,4
59MAES Michaël
BUYLE Michiel
TIMMERMANS Geert
3102Belgium OCR Flanders - CombatzoneNational Men59M 10200:00:0200:28:5300:50:0701:20:5401:29:41.5501:29:43.70+00:30:068:097,4
60POŁUBIŃSKI Paweł
KRAWIEC Robert
CZAJA Piotr
3258CrossTeam Szczecinek - PolandNational Men60M 10300:00:0100:27:3200:50:3801:22:2801:29:49.7501:29:50.90+00:30:148:097,3
61YANN Chambert
CRUZ Sebastien
DELOGE Alexandre
3117FRANCE SPARTAN LIONSNational Men61M 10800:00:0100:29:0400:51:0601:23:4901:31:37.6001:31:39.20+00:32:028:197,2
62BLEYS Pascal
VANDEWALLE Billy
VERSTUYFT Kwinten
3027OCR FlandersNational Men62M 11600:00:0100:25:5700:49:1001:24:3401:33:30.0001:33:31.85+00:33:558:307,1
63GIANNETTONI Lorenzo
PELUSI Jacopo
FARINELLA Riccardo
3138Officine del Grip ITALYNational Men63M 11800:00:0100:31:5100:51:1901:25:2001:34:41.6001:34:42.90+00:35:068:367,0
64ŁASKOWSKI Piotr
BORYS Maksym
PYSZNIAK Paweł
3252BeFit24Team_PKP_PolandNational Men64M 11900:00:0100:33:3400:52:5501:27:0901:35:17.4001:35:18.65+00:35:418:396,9
65BIEDERMANN Stefan
SETTELE Stefan
SAMTLEBEN Thomas
3228Germany 2National Men65M 12100:00:0100:28:1800:50:3601:27:1001:35:38.0501:35:39.30+00:36:028:416,9
66MALUENDA Juan
SJÖÅSEN Stefan
FELLDIN Markus
3207OCR Elite Apparel SwedenNational Men66M 12600:00:0200:30:3500:55:1501:29:5101:37:39.9001:37:42.20+00:38:058:526,8
67BUGYS Renaldas
PULSA Artur
KVEDERAVICUS Ricards
3069OCR LithuaniaNational Men67M 12900:00:0200:27:1800:47:3701:29:2701:40:03.6001:40:05.60+00:40:289:056,6
68KOLOTII Mykola
TROIAN Makar
KUDYMETS Maksym
3201UkraineNational Men68M 13100:00:0100:47:4601:08:0201:32:4001:40:38.3501:40:39.80+00:41:039:086,6
69THONON Simon
COULY Christophe - Akira
LENOIR Cyril
3268Ocr Belgium Wallonia 's beastsNational Men69M 13300:00:0200:41:0301:05:5301:33:5701:41:47.0001:41:49.05+00:42:129:156,5
70FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz
RAMOS Sérgio
PALMA Pedro
3144PortugalNational Men70M 14300:00:0100:34:3400:56:2601:35:2401:46:47.7501:46:49.45+00:47:129:426,2
71SERGEY Rudometov
YAKUSHEV Anton
KANAEV Alexander
3216ChelMoscow - RussiaNational Men71M 14400:00:0100:37:5501:02:4001:36:4201:46:48.9001:46:50.30+00:47:139:426,2
72DUPUIS Jean-Charles
DELBERGHE Aurélien
VERANNEMAN Pawel
3150Swat Nord - FranceNational Men72M 14800:00:0100:33:2100:56:4101:42:2101:51:20.8501:51:22.55+00:51:4510:075,9
73BURANI Cristian
ZAPPA Stefano
BARALDI Davide
3111Donkey Legend - ItalyNational Men73M 15200:00:0100:48:2301:15:4801:44:4001:55:26.8501:55:28.15+00:55:5110:295,7
74MEIDENBAUER Joachim
KIRCHHÖFER Nils
PIRNER Christian
3219Chris Cross Joe - GermanyNational Men74M 15700:00:0100:33:0000:55:4101:54:5802:03:36.3002:03:37.55+01:04:0011:145,3
75GUTIERREZ Jonathan Sanchez
GARCIA Manuel Caamaño
JOFRE Eduardo
3231OCR ARAGON SPAINNational Men75M 15800:00:0100:42:2901:05:0701:52:1802:04:45.2502:04:46.75+01:05:1011:205,3
76CUERVO Alex Felipe
DENIS Timakov
KULIK Sergey
3195TRI OLENYA RUSSIANational Men76M 15900:00:0100:35:1801:01:0901:57:3902:06:23.3502:06:25.00+01:06:4811:295,2
77GUIJARRO Victor Pezonaga
TEJERO Javier Casado
DIEGO Raul De
GUIJARRO Victor Pezonaga
3129OCR ARAGON - SPAINNational Men77M 16200:00:0100:52:2501:22:4502:00:1102:10:01.1502:10:02.95+01:10:2611:495,1
78LOBODA Vadim
LEN Vlad
AFANASJEV Gennadij
3183Team Terror XL - IrelandNational Men78M 16400:00:0100:47:1701:16:4802:11:25.1002:11:26.80+01:11:5011:565,0
79NICO Ducouroy 3186Team France Boot Camp 76National Men79M 16700:00:0002:14:2502:26:44.7502:26:44.75+01:27:0813:204,5
80CREVEAU Anthony
ROSZAK Emmanuel
TIMSIT Romain
3192The French RAMsNational Men80M 17100:00:0100:37:2401:15:2202:17:5402:30:24.3502:30:26.05+01:30:4913:404,4
81MACHTYL Zygmunt
JAKUBCZAK Marcin
GRABARCZYK Wojciech
3255Best Beasts_PolandNational Men81M 17401:55:3400:29:4500:52:2301:17:5901:24:33.2503:20:08.00+02:20:317:417,8
82ANDYHOLMES7 Thibault
HANNABUSS Daniel
HANNABUSS Callum
3222Dirty Dogs - UKNational Men82M 17501:46:0200:41:1701:02:1302:07:4102:21:13.0004:07:15.25+03:07:3812:504,7
Niesklasyfikowani
DNCFAVA Alan
STEVENSON Alan
DOODY Kelvin
3174GibMaltaNational Men00:00:0200:34:2600:57:0501:50:15.5001:50:17.650:006,0
DNCCANO Ignacio Palomo
PEÑARANDA Ivan Cervera
SPORTÍ Daniel
3147Sportí EspañaNational Men00:00:0200:34:1100:58:1301:39:0701:54:26.2501:54:28.500:005,8
DNCURBANO David Quintana
ZERPA Antonio Armiche Yanez
HERNANDEZ Ayoze Herrera
3187TFG/Toni Muscle - SpainNational Men00:00:0000:27:2900:50:0001:47:0401:58:46.9501:58:46.950:005,6
DNCHOCHSTEIN Dirk
SPIEKER Alfred
SINNING Fabian
3180OCR-PACEMAKERS GERMANY IINational Men00:00:0100:34:2900:55:0301:53:1802:03:13.4502:03:15.300:005,4
DNCMAND Christian
DUHARTE Raul
KOLB Lars
3225Fit for Me GermanyNational Men00:00:0100:53:1901:18:1302:04:1502:15:09.3502:15:10.900:004,9
DNCESTIVAL Julien
GINON Loïc
PALUCH Eddy
3177Invicta franceNational Men00:00:0100:32:3800:57:2502:15:5402:27:22.0502:27:23.600:004,5
Znaleziono 88 wynik(ów)