OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
Zmiana2_OCR
7.2km
Zmiana3_OCR
10.2km
     
1DORNYI Tamás
GYÖMREI Máté
STROMMER László
3084Yes, We Can - HungaryNational Men00:00:0000:29:1500:48:3701:11:01
2АНДРЕЕВИЧ Амельчук Александр 3099BeIarus Team 3National Men00:00:0000:43:39
3NICO Ducouroy 3186Team France Boot Camp 76National Men00:00:0002:14:25
Niesklasyfikowani
DNCURBANO David Quintana
ZERPA Antonio Armiche Yanez
HERNANDEZ Ayoze Herrera
3187TFG/Toni Muscle - SpainNational Men00:00:0000:27:2900:50:0001:47:04
5ЕВГЕНИЙ Проскуряков
САПАТОВ Константин
PROKOPENKO Vadim
3031OCR Russia 1National Men00:00:0000:44:4001:09:39
6HEER Erik De
MEEL Jim Van Der
WISPELWEIJ Sem
3246Team Hang-On The Netherlands 3National Men00:00:0000:46:2201:13:33
7SOBOŃ Krystian
KALININ Jarosław
JAROSZ Dawid
3261Green Runners Team POLANDNational Men00:00:0000:27:1800:43:4401:07:14
8SABA Alessandro
MORI Riccardo
PINTARELLI Loris
3024Italy FiocrNational Men00:00:0100:24:0300:39:2600:58:23
9FISCHER Oliver
SCHÄFER Martin
NEUHAUS Pascal
3036OCR-PACEMAKERS GERMANY INational Men00:00:0100:27:4600:50:0001:10:07
10DAM Nikolaj M
KOFOED Leon
OLSEN Andreas Stahl
3051Team Denmark powered by Reborn OCRNational Men00:00:0100:21:5400:37:0700:55:17
11SAVANOVICH Vitali
EVGENII Trivashkevich
3100Belarus Team 3National Men00:00:0100:25:0901:04:16
12FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz
RAMOS Sérgio
PALMA Pedro
3144PortugalNational Men00:00:0100:34:3400:56:2601:35:24
13LUTA Halil
ERIKSEN Kjetil
HÅKONSEN Cato
3189The Beast OCR Team - NorwayNational Men00:00:0100:30:5400:49:3201:13:02
14BERTOLASI Marco
BELLODI Andrea
CATELLANI Mirco
3204White Donkey - ItalyNational Men00:00:0100:26:2500:45:0201:11:35
15MEIDENBAUER Joachim
KIRCHHÖFER Nils
PIRNER Christian
3219Chris Cross Joe - GermanyNational Men00:00:0100:33:0000:55:4101:54:58
16GUIJARRO Victor Pezonaga
TEJERO Javier Casado
DIEGO Raul De
GUIJARRO Victor Pezonaga
3129OCR ARAGON - SPAINNational Men00:00:0100:52:2501:22:4502:00:11
17HARBUNOU Ihar
TOCHKA Artsiom
SITKEVICH Anton
3000Belarus TeamNational Men00:00:0100:22:3500:38:3300:55:40
18HRDINA Pavel
KREJCI Pavel
NOVÁK Lukáš
3003Czech National OCR TeamNational Men00:00:0100:21:2400:36:5300:55:41
19REN Emil Friis
MOSE Kristian
MEIER Rolf
3006Danish DynamiteNational Men00:00:0100:28:2500:47:5501:11:51
20KĄKOL Kacper
WOJTYSZYN Wojciech
OŚLIZŁO Tomasz
3009DROGBRUK RUNAWAY TEAM POLANDNational Men00:00:0100:23:3700:39:1000:58:18
21JOHANSSON Tom
BRORSSON Sebastian
WALTILLA Marcus
3012Fat and furious - SWEDENNational Men00:00:0100:32:4300:55:1801:19:01
22SHERETOV Eugene
OCHERETIUK Andrii
KAMIESHKOV Denys
3033OCR UkraineNational Men00:00:0100:28:1200:47:4201:08:52
23OSHKIN Egor
ZAKOLODKIN Roman
PANIN Egor
3039Russia_ocr_team3National Men00:00:0100:23:4900:41:0501:01:44
24KUIK Thomas
BLOEM Martijn
JOLES Roël
3072Team Hang-On The Netherlands 2National Men00:00:0100:25:0700:41:5501:05:23
25DANIELKIEWICZ Tomasz
PRYKOWSKI Tomasz
OSMULSKI Tomasz
3075TTM OCR POLANDNational Men00:00:0100:25:0900:40:4101:01:42
26ATAZ Daniel Blanco
ESPINOSA Joaquín Malo
HERNANDEZ Ignacio Arnedo
3096ALFA-FIT OCR TEAM - SPAINNational Men00:00:0100:30:1900:50:3101:16:22
27GAZUREK Kacper
KRUCZKOWSKI Michał
LEJK Beniamin
3105BMK OCR PolandNational Men00:00:0100:26:3500:46:4101:09:38
28TOJAR Luis Martin
ALBERTOS Javier
DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
3126Leyendas ocr spainNational Men00:00:0100:29:4700:48:4101:14:57
29MAROZ Artsiom
TOCHKA Dzianis
VADZIM Shalkouski
3132OCR BelarusNational Men00:00:0100:25:0600:42:2801:04:21
30PETERSEN Ulf
JUSTESEN Simon
FAGERSTRÖM Po
3165Team Solid SwedenNational Men00:00:0100:26:1100:43:5501:07:43
31CREVEAU Anthony
ROSZAK Emmanuel
TIMSIT Romain
3192The French RAMsNational Men00:00:0100:37:2401:15:2202:17:54
32CUERVO Alex Felipe
DENIS Timakov
KULIK Sergey
3195TRI OLENYA RUSSIANational Men00:00:0100:35:1801:01:0901:57:39
33RUMMEL Alexander
MARCO Bischof
HÄUSLER Markus
3198TriOCR GermanyNational Men00:00:0100:28:2100:47:5001:12:07
DNCMAND Christian
DUHARTE Raul
KOLB Lars
3225Fit for Me GermanyNational Men00:00:0100:53:1901:18:1302:04:15
35POŁUBIŃSKI Paweł
KRAWIEC Robert
CZAJA Piotr
3258CrossTeam Szczecinek - PolandNational Men00:00:0100:27:3200:50:3801:22:28
36BOCCON Alexandre
CAPARROS Nathan
GUIBERT Romain
3015FRANCE ELITE TEAMNational Men00:00:0100:25:1100:42:4401:04:22
37KOZLOWSKI Artur
ŚWIĘTEK Bartosz
HAJNOS Dawid
3021Gorąco husarski Potok - PolandNational Men00:00:0100:22:4600:38:0200:58:15
38BLEYS Pascal
VANDEWALLE Billy
VERSTUYFT Kwinten
3027OCR FlandersNational Men00:00:0100:25:5700:49:1001:24:34
39LAGRAND Stijn
HEER Jesse De
OOSTEROM Frank
3054Team Hang-On the NetherlandsNational Men00:00:0100:23:0100:37:4900:56:25
40SZCZECHLA Grzegorz
KASPRZYK Sebastian
DEMCZYSZAK Mateusz
3057TEAM POLANDNational Men00:00:0100:21:4800:36:5400:55:01
41DEBUSSCHERE Thibault
BLONDEEL Jensen
BUYLE Thomas
3060Team Urban Sky Elite BelgiumNational Men00:00:0100:21:5200:36:5200:54:32
42VOLÁK Adam
HRABÁK Petr
PESEK Petr
3093AF Team Czech RepublicNational Men00:00:0100:27:5000:44:0801:07:32
43STENBECK Fredrik
BATES Daniel
JONSSON Daniel
3141Oldies and Goldie - SwedenNational Men00:00:0100:30:2300:49:1501:10:29
DNCHOCHSTEIN Dirk
SPIEKER Alfred
SINNING Fabian
3180OCR-PACEMAKERS GERMANY IINational Men00:00:0100:34:2900:55:0301:53:18
45LOBODA Vadim
LEN Vlad
AFANASJEV Gennadij
3183Team Terror XL - IrelandNational Men00:00:0100:47:1701:16:48
46KOLOTII Mykola
TROIAN Makar
KUDYMETS Maksym
3201UkraineNational Men00:00:0100:47:4601:08:0201:32:40
47SERGEY Rudometov
YAKUSHEV Anton
KANAEV Alexander
3216ChelMoscow - RussiaNational Men00:00:0100:37:5501:02:4001:36:42
48BIEDERMANN Stefan
SETTELE Stefan
SAMTLEBEN Thomas
3228Germany 2National Men00:00:0100:28:1800:50:3601:27:10
49GUTIERREZ Jonathan Sanchez
GARCIA Manuel Caamaño
JOFRE Eduardo
3231OCR ARAGON SPAINNational Men00:00:0100:42:2901:05:0701:52:18
50DINKELMAN Ruben
BAKKER Pim
LIESHOUT Frank Van
3048StrongmanRun Nederland 1National Men00:00:0100:25:5200:45:5201:04:02
51BARBE Lluis
CAUDELI Jose Miguel Pericás
GONZÁLEZ Miguel Pinto
3063WOLF TEAM SPAINNational Men00:00:0100:24:0600:39:5400:59:01
52WASIELEWSKI Michał
JANUSZEWSKI Bartosz
FARKOWSKI Konrad
3078Team Poland KNational Men00:00:0100:25:5200:43:0401:04:26
53PROCHASSON Baptiste
MÉDARD Olivier
ARIBAUD Baptiste
3123Les Bisons - FranceNational Men00:00:0100:28:3400:45:4701:11:42
54VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir
ПЕРМЯКОВ Игорь
PROKOPENKO Vadim
VASYA Dudnikov
ПЕРМЯКОВ Игорь
VASYA Dudnikov
3030OCR Russia 2National Men00:00:0100:08:5401:05:54
55SULTANOV Shamil
SEREDA Evgeniy
BOCHAROV Georgii
3243OCR Russia 3National Men00:00:0100:30:3100:49:3501:17:52
56GRAVERS Mads
DRESCHER Jonas
HANSEN Mads Voss
3081The Danish Musketeers of DoomNational Men00:00:0100:24:1700:41:2001:02:20
57JEAN-PHILIPPE Nicolas
ADRIEN Horward
DIMITRY Dotrimont
3087OCR Belgium WalloniaNational Men00:00:0100:31:0100:51:5901:15:06
58ECHEVERRIA Asier Landart
ARZADUN Imanol Peso
ARZADUN Jose Maria Peso
3108DENONTZAT - SPAINNational Men00:00:0100:22:0400:37:5700:57:52
59BURANI Cristian
ZAPPA Stefano
BARALDI Davide
3111Donkey Legend - ItalyNational Men00:00:0100:48:2301:15:4801:44:40
60LOZANO Miguel Ángel Charro
CRUZ Edu
ÁLVAREZ Rafita Fernández
3114DUENDE OCR - SPAINNational Men00:00:0100:26:2800:48:3101:12:40
61YANN Chambert
CRUZ Sebastien
DELOGE Alexandre
3117FRANCE SPARTAN LIONSNational Men00:00:0100:29:0400:51:0601:23:49
62RYDSTRÖM Johan
BURÉN Johan
SCHYBERG Oscar
3120Karlshamn OCR SwedenNational Men00:00:0100:26:1700:45:5801:09:10
63SJÖLIN Johan
STIIG Jonathan
MENDES Axel
3171Three generations of swedesNational Men00:00:0100:23:4000:41:3901:03:50
DNCESTIVAL Julien
GINON Loïc
PALUCH Eddy
3177Invicta franceNational Men00:00:0100:32:3800:57:2502:15:54
65HORVÁTH Zsolt
HORVÁTH Róbert
MARTYIN László
3237OCR Hungary 1National Men00:00:0100:26:1200:44:0201:05:34
66GIESBERTS Thomas
ROBBEMOND Robin
DIJKSTRA Dooitze
3248Team Hang-On The Netherlands 4National Men00:00:0100:27:0300:53:53
67ŁASKOWSKI Piotr
BORYS Maksym
PYSZNIAK Paweł
3252BeFit24Team_PKP_PolandNational Men00:00:0100:33:3400:52:5501:27:09
68SZUMLAŃSKI Marcin
ZDEB Maciek
WITEK Piotr
3264Tarnowscy PolandNational Men00:00:0100:34:0500:53:3001:16:20
69ДЕГТЯРЕВ Иван
SILIN Sergey
СУЗДАЛЕВ Антон
3042Russian FederationNational Men00:00:0100:21:4800:35:5600:55:04
70KRAWCZYK Tomasz
KRAWIECKI Mateusz
BANDOSZ Robert
3045SMMASH Poland TeamNational Men00:00:0100:26:0600:41:1801:02:01
71GIANNETTONI Lorenzo
PELUSI Jacopo
FARINELLA Riccardo
3138Officine del Grip ITALYNational Men00:00:0100:31:5100:51:1901:25:20
72DUPUIS Jean-Charles
DELBERGHE Aurélien
VERANNEMAN Pawel
3150Swat Nord - FranceNational Men00:00:0100:33:2100:56:4101:42:21
73NICO Ducouroy
DELOMENIE Franck
MARCHAND Manuel
3153Team Boot Camp 76 - FranceNational Men00:00:0100:30:5700:53:2001:17:30
74CIMLER Jiří
KAREL Stepan
KADRMAS Marek
3066EDGAR OCRA CZ TEAMNational Men00:00:0200:26:3300:46:0301:07:46
75LARSEN Glen
BUCCARELLA Luca
NIELSEN Dennis
3159Team ragnarok - DenmarkNational Men00:00:0200:30:4000:49:5101:13:56
DNCFAVA Alan
STEVENSON Alan
DOODY Kelvin
3174GibMaltaNational Men00:00:0200:34:2600:57:05
77THONON Simon
COULY Christophe - Akira
LENOIR Cyril
3268Ocr Belgium Wallonia 's beastsNational Men00:00:0200:41:0301:05:5301:33:57
78BUGYS Renaldas
PULSA Artur
KVEDERAVICUS Ricards
3069OCR LithuaniaNational Men00:00:0200:27:1800:47:3701:29:27
79MAES Michaël
BUYLE Michiel
TIMMERMANS Geert
3102Belgium OCR Flanders - CombatzoneNational Men00:00:0200:28:5300:50:0701:20:54
80OVECHKIN Taras
KRIUKOV Nikita
BELOV Artur
3162Team Russia 2National Men00:00:0200:23:0600:43:2501:05:43
81GRAUTE Matthias
DIECKMANN Jan-Philip
KEMPE Lucas
3018Germany 1National Men00:00:0200:22:5900:37:0600:57:23
82CAPPELEN Dan
HANSEN Stefan
JENSEN Michael Degn
3090#3KløverenOCR - DenmarkNational Men00:00:0200:25:5500:47:2701:12:19
DNCCANO Ignacio Palomo
PEÑARANDA Ivan Cervera
SPORTÍ Daniel
3147Sportí EspañaNational Men00:00:0200:34:1100:58:1301:39:07
84FABRÈGUE Rémi
DESCHAMPS Emmanuel
SEBASTIEN Fage
3156Team FranceNational Men00:00:0200:27:2100:48:0501:11:55
85WOODS Jason Ryan
RASMUSSEN Bjarne
PEDERSEN Christian
3168The Good, the Bad and the Bald - DenmarkNational Men00:00:0200:34:3300:53:2001:19:39
86MALUENDA Juan
SJÖÅSEN Stefan
FELLDIN Markus
3207OCR Elite Apparel SwedenNational Men00:00:0200:30:3500:55:1501:29:51
87ANDYHOLMES7 Thibault
HANNABUSS Daniel
HANNABUSS Callum
3222Dirty Dogs - UKNational Men01:46:0200:41:1701:02:1302:07:41
88MACHTYL Zygmunt
JAKUBCZAK Marcin
GRABARCZYK Wojciech
3255Best Beasts_PolandNational Men01:55:3400:29:4500:52:2301:17:59
Znaleziono 88 wynik(ów)