OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
Zmiana2_OCR
7.2km
Zmiana3_OCR
10.2km
     
1PARYGINA Svetlana
MIKHINA Anastasia
MARIA Smyshlyaeva
3300Bad Russian GirlsNational Women00:00:0000:31:0800:52:2301:18:37
2SOLAKIEWICZ Anna
KOLCZYN Magdalena
PISARCZYK Karolina
3306BeFit24Team- SpiderwomenTeam - PolandNational Women00:00:0000:28:0200:48:4801:20:09
Niesklasyfikowani
DNCVLIEGEN Astrid
GARDABOU Ibtisam
MAGOMEDOVA Leyla
3309Belgian MonkeygirlsNational Women00:00:0000:35:3301:06:5301:47:40
4KALMAR Sara
PÁDER Zsófia
IMREIKATA
3342OCR Hungary WomenNational Women00:00:0100:35:4801:00:3001:39:00
5STEENSGAARD Ida Mathilde
LUND Maria
EVENSEN Ulrikke
3363Team MIU - "Seen from behind" - DenmarkNational Women00:00:0100:26:1300:43:1201:08:29
6BARDELLINI Paola
LOVATO Daniela
PORTA Simona
3330Italy W FiocrNational Women00:00:0100:55:3400:57:1401:27:35
7JOHANSSON Elin
LARSSON Madeleine
JOHANSSON Irma
3357Superswedes3.0National Women00:00:0100:30:2200:51:1001:18:05
8GIESBERTS Valérie
HAAR Renske Van Der
DIJK Sandra Van
3360Team Hang-On the Netherlands WNational Women00:00:0100:33:0600:56:2901:28:51
DNCBIELEC Kinga
KĘPA Justyna
KURAŚ Beata
3384Unity Squad PolandNational Women00:00:0100:37:1101:53:51
10LOKAJICKOVA Klara
HURKOVA Kristyna
BABUŠKOVÁ Stanislava
3312Czech National OCR Team - womenNational Women00:00:0100:29:2600:48:3701:16:45
11LOMNICKÁ Tereza
STEJSKALOVÁ Barbora
KÖNIGOVÁ Lucie
3315Czech Team INational Women00:00:0100:36:4700:58:4601:33:12
12MACANOVÁ Zuzana
BŘÍZOVÁ Jana
SUŠÁNKOVÁ Klára
3318Czech Team IINational Women00:00:0100:42:2801:04:1401:40:25
13THOMSEN Annika Højrup Runegaard
CHRISTENSEN Katja
FRAMVIG Mica
3333KatAniMic PowerTrio-DenmarkNational Women00:00:0100:27:1000:46:4701:10:31
14WAGNER Pia
BUNGARD Carina
RIECHERT Viola
3336Mud Monkeys' GermanyNational Women00:00:0100:30:4900:49:2801:14:54
DNCJUREVIČĖ Aistė
PALAIKIENE Inga
GRIGALIONYTĖ Donata
3345OCR LIthuania Strong girlsNational Women00:00:0100:58:3301:25:3602:59:51
DNCJERMAKOWICZ Anna
WOROBIEWA Jekatierina
GARLACZ Justyna
3348Poland Power LadiesNational Women00:00:0101:17:1901:48:0402:18:24
17BARANOWSKA Katarzyna
GROBELNA Aleksandra
BALUTA-MAŁECKA Edyta
3351POLISH ANGELSNational Women00:00:0100:29:0800:46:5201:33:39
DNCKUTZ Vanessa
GRIMM Sophia
RANGNAU Olga
3354RUNTERRA - GermanyNational Women00:00:0101:00:3501:26:1202:13:40
19TARANTINOVA Olga
ONOFRIENKO Karina
ELENA Ladnaya
3369Team Russia - 1National Women00:00:0100:26:3200:46:2201:17:45
20BERQUEZ Andrea
RENDELL Rebecca
JONES Holly
3372Team UKNational Women00:00:0100:29:1400:52:2701:29:19
DNCREMØ Hilde Therese
ALIJA Floriana
HERNES Elisabeth
3375The Beast OCR Team - NorwayNational Women00:00:0100:35:3201:37:18
22DASZKIEWICZ Małgorzata
WIELECHOWSKA Natalia
SZUBA-ŁATA Klaudia
3324Enjoy Hu Power! - PolandNational Women00:00:0100:29:2900:49:0401:16:31
DNCDAHLBÄCK Malin
HAAVISTO Ellen
HAAVISTO Emmy
3321EFI OCR TEAM - SwedenNational Women00:00:0100:28:5100:55:0802:33:29
24BRINKMANN Sabrina
BARRE Aline
HAMANN Maren
3327German Princesses 1337National Women00:00:0200:34:4700:58:2701:31:44
25MARTIN Flore
MARTIN Lucie
VANBERSY Morgane
3339OCR Belgium WalloniaNational Women00:00:0200:36:5401:09:5901:42:32
DNCKOHANCHUK Anastasia
VEKLYCH Oksana
PARKHOMCHUK Svitlana
3381UkraineNational Women00:00:0201:17:2001:41:4002:11:33
27CICHA Natalia
RACZYŃSKA Anka
SIŃCZUK Patrycja
3303BalticxRunners PolskaNational Women00:00:0200:32:5700:58:5701:48:33
28LIMANOWSKA Olga
KLUK Katarzyna
CHMIELORZ Donata
3378trener24h.com.pl_PolandNational Women00:00:0200:36:5301:00:1901:50:13
Znaleziono 28 wynik(ów)