OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
   
1STEENSGAARD Ida Mathilde
LUND Maria
EVENSEN Ulrikke
3363Team MIU - "Seen from behind" - DenmarkNational Women00:00:0100:26:13
2TARANTINOVA Olga
ONOFRIENKO Karina
ELENA Ladnaya
3369Team Russia - 1National Women00:00:0100:26:32
3THOMSEN Annika Højrup Runegaard
CHRISTENSEN Katja
FRAMVIG Mica
3333KatAniMic PowerTrio-DenmarkNational Women00:00:0100:27:10
4SOLAKIEWICZ Anna
KOLCZYN Magdalena
PISARCZYK Karolina
3306BeFit24Team- SpiderwomenTeam - PolandNational Women00:00:0000:28:02
Niesklasyfikowani
DNCDAHLBÄCK Malin
HAAVISTO Ellen
HAAVISTO Emmy
3321EFI OCR TEAM - SwedenNational Women00:00:0100:28:51
6BARANOWSKA Katarzyna
GROBELNA Aleksandra
BALUTA-MAŁECKA Edyta
3351POLISH ANGELSNational Women00:00:0100:29:08
7BERQUEZ Andrea
RENDELL Rebecca
JONES Holly
3372Team UKNational Women00:00:0100:29:14
8LOKAJICKOVA Klara
HURKOVA Kristyna
BABUŠKOVÁ Stanislava
3312Czech National OCR Team - womenNational Women00:00:0100:29:26
9DASZKIEWICZ Małgorzata
WIELECHOWSKA Natalia
SZUBA-ŁATA Klaudia
3324Enjoy Hu Power! - PolandNational Women00:00:0100:29:29
10JOHANSSON Elin
LARSSON Madeleine
JOHANSSON Irma
3357Superswedes3.0National Women00:00:0100:30:22
11WAGNER Pia
BUNGARD Carina
RIECHERT Viola
3336Mud Monkeys' GermanyNational Women00:00:0100:30:49
12PARYGINA Svetlana
MIKHINA Anastasia
MARIA Smyshlyaeva
3300Bad Russian GirlsNational Women00:00:0000:31:08
13CICHA Natalia
RACZYŃSKA Anka
SIŃCZUK Patrycja
3303BalticxRunners PolskaNational Women00:00:0200:32:57
14GIESBERTS Valérie
HAAR Renske Van Der
DIJK Sandra Van
3360Team Hang-On the Netherlands WNational Women00:00:0100:33:06
15BRINKMANN Sabrina
BARRE Aline
HAMANN Maren
3327German Princesses 1337National Women00:00:0200:34:47
DNCREMØ Hilde Therese
ALIJA Floriana
HERNES Elisabeth
3375The Beast OCR Team - NorwayNational Women00:00:0100:35:32
DNCVLIEGEN Astrid
GARDABOU Ibtisam
MAGOMEDOVA Leyla
3309Belgian MonkeygirlsNational Women00:00:0000:35:33
18KALMAR Sara
PÁDER Zsófia
IMREIKATA
3342OCR Hungary WomenNational Women00:00:0100:35:48
19LOMNICKÁ Tereza
STEJSKALOVÁ Barbora
KÖNIGOVÁ Lucie
3315Czech Team INational Women00:00:0100:36:47
20LIMANOWSKA Olga
KLUK Katarzyna
CHMIELORZ Donata
3378trener24h.com.pl_PolandNational Women00:00:0200:36:53
21MARTIN Flore
MARTIN Lucie
VANBERSY Morgane
3339OCR Belgium WalloniaNational Women00:00:0200:36:54
DNCBIELEC Kinga
KĘPA Justyna
KURAŚ Beata
3384Unity Squad PolandNational Women00:00:0100:37:11
23MACANOVÁ Zuzana
BŘÍZOVÁ Jana
SUŠÁNKOVÁ Klára
3318Czech Team IINational Women00:00:0100:42:28
24BARDELLINI Paola
LOVATO Daniela
PORTA Simona
3330Italy W FiocrNational Women00:00:0100:55:34
DNCJUREVIČĖ Aistė
PALAIKIENE Inga
GRIGALIONYTĖ Donata
3345OCR LIthuania Strong girlsNational Women00:00:0100:58:33
DNCKUTZ Vanessa
GRIMM Sophia
RANGNAU Olga
3354RUNTERRA - GermanyNational Women00:00:0101:00:35
DNCJERMAKOWICZ Anna
WOROBIEWA Jekatierina
GARLACZ Justyna
3348Poland Power LadiesNational Women00:00:0101:17:19
DNCKOHANCHUK Anastasia
VEKLYCH Oksana
PARKHOMCHUK Svitlana
3381UkraineNational Women00:00:0201:17:20
Znaleziono 28 wynik(ów)