OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
   
1URBAŃSKI Kamil
ANTCZAK Marcin
KOŁOSZUK Marcin
3415Nextreme / 11DKPancOpen Men00:00:0000:24:39
2BUDZISZ Krzysztof
KRÓL Piotr
SELIANIN Dmytro
3430Socios Silesia 1Open Men00:00:0100:24:42
3LIUTKUS Dainius
SUBBOTINAS Vitalijus
BARANAUSKAS Darius
3469OCR Baltic warriorsOpen Men00:00:0100:24:46
4WIKTOROWICZ Mariusz
KASZA Rafał
KARCZMARSKI Mateusz
3400ALGRAF - LUBUSKA MOCOpen Men00:00:0000:24:53
5WEJKNIS Krzysztof
MÓWIŃSKI Patryk
KĄKOL Kacper
3541R.AMBO RACEOpen Men00:00:0000:25:01
6HANYK Lukáš
TYL Lukáš
ČERVEŇÁK Radim
3436Team Czech RepublicOpen Men00:00:0100:25:20
7LISOWSKI Grzegorz
KAŁUŻNY Adam
KOŁODZIEJCZYK Kamil
3433SOCIOS SILESIA 2Open Men00:00:0100:25:36
8MADSEN Tommy
NOVIN Thomas
HANSSON Rickard
3451GRIPEN OCROpen Men00:00:0200:25:39
9KUPIJAJ Marcin
JASTRZĘBSKI Piotr
OŚLIZŁO Marek
3544SOCIOS SILESIA 3Open Men00:00:0100:25:40
10MENSINK Nick
SHERETOV Eugene
COMMANDEUR Tjeerd
3421OCR SkillzOpen Men00:00:0100:25:45
11EASTWOOD Graham
HOGARTH Gavin
HUTCHISON Christopher
3213OCR ScotlandOpen Men00:00:0100:25:59
12NYKIEL Mariusz
MAZUR Damian
OPOLONY Ireneusz
3547SOCIOS SILESIA PLOpen Men00:00:0100:26:28
13SPRUTTA Mateusz
CHMIELORZ Józef
WOJEWÓDKA Krystian
3511Carbon & Etrans TeamOpen Men00:00:0000:26:31
14SHIPLEY Christopher
WRIGHT Jason
DICKSON Mark
3457HYDICKSOpen Men00:00:0100:26:38
15RUDNIK Tomasz
FIAŁKOWSKI Łukasz
JÓZEFIAK Łukasz
3412lutoluOpen Men00:00:0100:26:46
16WÅGAN André
LARSEN Øystein Høines
JENSEN Nikolai Handle
3496The Beast Ocr Team 2Open Men00:00:0100:26:47
Niesklasyfikowani
DNCSURY Josef
KABOUREK Jiří
JUNIOR Radek Vostřel
3445Czech Republic relayOpen Men00:00:0200:26:47
18VOS Michel De
BLANKENBURGH David
STRUIJK Alexander
3406De Bunkr TeamOpen Men00:00:0000:27:08
19WAŃCZYK Łukasz
ŚWIĄDER Andrzej
SMOROŃ Marcin
3403BeFit24TeamOpen Men00:00:0000:27:30
20KUBIESA Jakub
ILNICKI Darek
BRZOSKWINIA Wojciech
3409Husaria Race Team KrakówOpen Men00:00:0000:27:40
21PETELCZYC Piotr
BOMBA Piotr
KLONOWSKI Kamil
3529Husaria Race Team KatowiceOpen Men00:00:0000:27:56
22ASMUSSEN Andreas Munk
HAHN Henrik
KAUFMANN Nikolaj
3499Two Farmers and a City boyOpen Men00:00:0100:28:22
23TORMA Árpád
MOLNÁR Gergely
DOBOSI Gergely
3454Hungarian climbersOpen Men00:00:0000:28:26
DNCPYDZINSKI Tomasz
GRABNY Jaroslaw
JANOWSKI Jano
3550SQUADRON 303Open Men00:00:0000:29:07
25KOŁODZIEJ Krystian
BURDZY Daniel
ZALEWSKI Michał
3508Bestie OCR LegionowoOpen Men00:00:0100:29:09
26JAGODZIŃSKI Karol
SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
3538Power Training PolandOpen Men00:00:0000:29:14
27CAŁA Wojciech
CICHOCKI Filip
NOGAŃSKI Paweł
3427Power PogromOpen Men00:00:0100:29:15
DNCWŁODARSKI Dariusz
MAJOROWSKI Krzysztof
TARKOWSKI Dawid
3514CrossEliteOpen Men00:00:0100:29:42
29MOLLOY Paul
TOLAK Michał
IGNATJEVS Imants
3610Team TerrorOpen Men00:00:0100:30:40
30JOBANPUTRA Mayoor
KASULIS Gerald
KEANE Joshua
JOBANPUTRA Mayoor
3486Made in MadnessOpen Men00:18:0100:30:47
DNCPROKUDIN Yury
PROKUDIN Nikolay
SAVIN Aleksei
3592Russia-Moscow regionOpen Men00:00:0100:30:55
32CHRISTENSEN Michael
NOWAK Lukasz
PEDERSEN Brian
3418Ocr FightersOpen Men00:00:0100:31:06
33BRÄHMIG Mattes
PAPPERMANN Jens
JÜRGENS Friedrich
3424OCRA Ger 1Open Men00:00:0100:31:19
34SCHWEIGERT Matthias
VRIES Florian De
JEVITC Sasa
3478SurvivalRunning AugsburgOpen Men00:00:0100:31:33
35NAZHA Ali
TRIBAN Matteo
GIACONE Massimo
3493Team WRIOpen Men00:00:0100:31:33
36MORAWSKI Grzegorz
MILBRANT Michał
PLATA Arkadiusz
3439AMGOpen Men00:09:0200:31:39
DNCKRYSZTOFIAK Damian
GRZECH Mateusz
TETKOWSKI Michał
3532Husaria Race Team NDM & Bestie OCROpen Men00:00:0100:31:53
38KHALEF Dali Jack
JULIEN Andrew
BAPTISTE David
3616TEAM MADNESSOpen Men00:00:0100:32:12
39POLAŃSKI Paweł
PRZĄDKA Marcin
JACIÓW Paweł
3553WATAHA WrocławOpen Men00:00:0100:32:17
40BARTOŚ Marcin
CHMIELARCZYK Jarosław
KANIEWSKI Michał
3505Armagedon Active - Bieg z PrzeszkodamiOpen Men00:00:0100:32:41
DNCBENTLEY Andy
CAMPBELL Colin
WÓJCIK Michał
3568Flying HaggisOpen Men00:00:0100:33:00
42GÁBOR Horváth
CSÁSZÁR Vilmos
PÉTER Geszti
3586OCR Hungary 3Open Men00:00:0100:33:23
43ENDEJANN Raphael
GESSLER Sergej
BIRKENFELD Thorben
3475Running Cliff MonkeysOpen Men00:00:0100:33:49
44PERSSON Robert
HELLSTRAND Rickard
LILIENBERG Johan
3481Sweden Old BoysOpen Men00:00:0100:34:02
45IBBOTSON Ryan
HARTLEY Robert James
MAWLAM Jason
35562RJ RacingOpen Men00:00:0100:34:26
46SARLEJ Robert
KRASOŃ Jakub
KOSIŃSKI Jakub
3526ExTeam2Open Men00:00:0100:34:28
47HARVEY-VALLENDER Oliver
GRANT Frank
GRIFFITHS James
3562Cliff Lakes OCROpen Men00:00:0000:34:45
48SWART Maarten
LAENEN René
JAGER Robin De
3502zzTopOpen Men00:00:0100:34:59
49VITALII Avilov
YURII Efendiev
NIKOLAI Abrashin
355939RUSOpen Men00:00:0100:35:05
DNCMIODEK Adrian
KOMOSIŃSKI Łukasz
WOJCIECHOWSKI Maciej
3517Dirty RelayOpen Men00:00:0100:35:24
DNCŠEMIOTAS Daugirdas
GRABAUSKAS Tautvydas
ADOMAVIČIUS Jonas
3607Daugirdas GymOpen Men00:00:0100:35:47
DNCSIMONSEN Mads Nørgaard
TREZISE Thomas
LYNG Rasmus
3448Freshwater piratesOpen Men00:00:0200:36:00
53PACIOREK Piotr
KOZIOŁ Kamil
SŁADEK Patryk
3535Over Divisions TeamOpen Men00:00:0000:36:29
54LINDBERG Mads
GERTSEN Carsten
JØRGENSEN Michael
3598Team BjæverskovOpen Men00:00:0100:37:04
DNCCHILDS Jake
BAKER Stephen
PIDGEON Kieran
3472Renegade Runners LTNOpen Men00:00:0100:37:07
56WONNEBERGER Lars
OSTERMEIER Gabriel
SPRONK Dennis
3466MudbustersOpen Men00:00:0100:37:27
DNCDAVEY Jeremy
SIMMONS John
JACKIEWICZ Lukasz
3589Renegade RunnersOpen Men00:00:0200:37:44
58SANZ Pablo López
MARTÍNEZ Fernando Giménez
SANZ Jose Royo
3580OCR ARAGÓN 3Open Men00:03:3800:38:39
DNCLAGREZE Sven
WALTHER Oliver
MULLERS Kai
3210OCR MunichOpen Men00:00:0200:38:41
DNCRICHARDS David
WAKE Adam
KIELY Richie
3565Dirty VikingsOpen Men00:00:0100:38:50
61PUTMAN David
WISSING Arjan
DUURSMA Paul
3484Team Dutch BeardsOpen Men00:00:0000:38:54
62BUENK Peter
GROOTERS Leo
HERK Erik Van
3490Team Outdoor OCROpen Men00:00:0100:39:10
63KULAK Rafał
JANISZEWSKI Grzegorz
KURACH Stanisław
3520Dziady OCROpen Men00:00:0100:39:39
DNCLINDSTRÖM Algot
NORDH Stefan
LUDVIGSSON Antonio
3574Mustiga MänOpen Men00:00:0200:39:56
65SNAPHAAN Chris
BROOKSON Mervyn
BROEZE Laurens
3918The Ootoo - menOpen Men00:00:0200:40:29
DNCCRESPO Antonio Rubio
POZO Juan Carlos Contador
TRUJILLO Fernando Pajuelo
3595Sons of WorkoutOpen Men00:00:0200:41:37
DNCBEY Heiko Von Der
MÖTHRATH Dirk
STEINBERGER Pierre
3577Nifty WolvesOpen Men00:00:0100:42:13
DNCTURJANYI Janos
KOVÁCS Dániel
PAPP Adam
3583OCR Hungary 2Open Men00:00:0100:44:17
DNCPOULTER Mark
GUNN Paul
CHRISTENSEN Brian
3601Team BrighthammerOpen Men00:00:0100:47:11
DNCSCHIRMER Thorsten
ARTZ Claus
SZEPANSKI Michael
3460Made in GermanyOpen Men00:00:0100:47:58
71TITCOMB Daniel
RAWSON Jack
ROSE-HORNE Maximus Justin
3442Brothers from different muddersOpen Men00:00:0200:50:27
DNCGANE Mr Jamie
HOWARD John
LOVELOCK Christian
3613Three men, 5 legsOpen Men00:00:0100:56:23
DNCHAWKINS Nathan
HINTON Mike
PORTON David
3604Team NDMOpen Men00:00:0100:57:29
74KRASOŃ Bartłomiej
WRÓBEL Jacek
CHŁĄD Aleksander
3523ExTeam1Open Men00:00:01
Znaleziono 74 wynik(ów)