Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 835 |
Wystartowało : | 275 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 275 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | National Men | National Women | Open Men | Open Mix | Open Women | 10:00 | 10:03 | 10:06 | 10:10 | 10:13 | 10:16 | 10:20 | 10:23 | 10:26 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 12:00 | 12:03 | 12:06 | 12:09 | 12:12 | 12:15 | 12:18 | 12:21 | 12:25 | 12:28 | 12:31 | 12:34 | 12:37 | 12:40 | 12:43 | 12:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Zmiana1_OCR 4.8km | Zmiana2_OCR 7.2km | Zmiana3_OCR 10.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | URBAŃSKI Kamil ANTCZAK Marcin KOŁOSZUK Marcin | 3415 | Nextreme / 11DKPanc | Open Men | 00:00:00 | 00:24:39 | 00:40:11 | 01:00:47 | ||
2 | BUDZISZ Krzysztof KRÓL Piotr SELIANIN Dmytro | 3430 | Socios Silesia 1 | Open Men | 00:00:01 | 00:24:42 | 00:40:59 | 01:01:56 | ||
3 | HANYK Lukáš TYL Lukáš ČERVEŇÁK Radim | 3436 | Team Czech Republic | Open Men | 00:00:01 | 00:25:20 | 00:42:19 | 01:04:37 | ||
4 | LISOWSKI Grzegorz KAŁUŻNY Adam KOŁODZIEJCZYK Kamil | 3433 | SOCIOS SILESIA 2 | Open Men | 00:00:01 | 00:25:36 | 00:43:00 | 01:05:11 | ||
5 | MENSINK Nick SHERETOV Eugene COMMANDEUR Tjeerd | 3421 | OCR Skillz | Open Men | 00:00:01 | 00:25:45 | 00:44:17 | 01:05:11 | ||
6 | WIKTOROWICZ Mariusz KASZA Rafał KARCZMARSKI Mateusz | 3400 | ALGRAF - LUBUSKA MOC | Open Men | 00:00:00 | 00:24:53 | 00:42:15 | 01:05:36 | ||
7 | LIUTKUS Dainius SUBBOTINAS Vitalijus BARANAUSKAS Darius | 3469 | OCR Baltic warriors | Open Men | 00:00:01 | 00:24:46 | 00:42:32 | 01:06:17 | ||
8 | KUBIESA Jakub ILNICKI Darek BRZOSKWINIA Wojciech | 3409 | Husaria Race Team Kraków | Open Men | 00:00:00 | 00:27:40 | 00:47:42 | 01:07:17 | ||
9 | KUPIJAJ Marcin JASTRZĘBSKI Piotr OŚLIZŁO Marek | 3544 | SOCIOS SILESIA 3 | Open Men | 00:00:01 | 00:25:40 | 00:44:22 | 01:07:44 | ||
10 | RUDNIK Tomasz FIAŁKOWSKI Łukasz JÓZEFIAK Łukasz | 3412 | lutolu | Open Men | 00:00:01 | 00:26:46 | 00:47:19 | 01:09:20 | ||
11 | VOS Michel De BLANKENBURGH David STRUIJK Alexander | 3406 | De Bunkr Team | Open Men | 00:00:00 | 00:27:08 | 00:49:34 | 01:09:30 | ||
12 | NYKIEL Mariusz MAZUR Damian OPOLONY Ireneusz | 3547 | SOCIOS SILESIA PL | Open Men | 00:00:01 | 00:26:28 | 00:44:18 | 01:09:42 | ||
13 | WÅGAN André LARSEN Øystein Høines JENSEN Nikolai Handle | 3496 | The Beast Ocr Team 2 | Open Men | 00:00:01 | 00:26:47 | 00:42:47 | 01:09:43 | ||
14 | CAŁA Wojciech CICHOCKI Filip NOGAŃSKI Paweł | 3427 | Power Pogrom | Open Men | 00:00:01 | 00:29:15 | 00:47:56 | 01:10:40 | ||
15 | SHIPLEY Christopher WRIGHT Jason DICKSON Mark | 3457 | HYDICKS | Open Men | 00:00:01 | 00:26:38 | 00:50:28 | 01:12:35 | ||
16 | JAGODZIŃSKI Karol SADOWSKI Michał MOROŃ Bartłomiej | 3538 | Power Training Poland | Open Men | 00:00:00 | 00:29:14 | 00:49:27 | 01:12:39 | ||
17 | KOŁODZIEJ Krystian BURDZY Daniel ZALEWSKI Michał | 3508 | Bestie OCR Legionowo | Open Men | 00:00:01 | 00:29:09 | 00:47:11 | 01:12:49 | ||
18 | TORMA Árpád MOLNÁR Gergely DOBOSI Gergely | 3454 | Hungarian climbers | Open Men | 00:00:00 | 00:28:26 | 00:49:50 | 01:14:24 | ||
19 | MADSEN Tommy NOVIN Thomas HANSSON Rickard | 3451 | GRIPEN OCR | Open Men | 00:00:02 | 00:25:39 | 00:44:44 | 01:15:10 | ||
20 | WEJKNIS Krzysztof MÓWIŃSKI Patryk KĄKOL Kacper | 3541 | R.AMBO RACE | Open Men | 00:00:00 | 00:25:01 | 00:48:51 | 01:16:00 | ||
21 | SPRUTTA Mateusz CHMIELORZ Józef WOJEWÓDKA Krystian | 3511 | Carbon & Etrans Team | Open Men | 00:00:00 | 00:26:31 | 00:41:03 | 01:16:07 | ||
22 | KRASOŃ Bartłomiej WRÓBEL Jacek CHŁĄD Aleksander | 3523 | ExTeam1 | Open Men | 00:00:01 | 00:48:38 | 01:16:26 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | PROKUDIN Yury PROKUDIN Nikolay SAVIN Aleksei | 3592 | Russia-Moscow region | Open Men | 00:00:01 | 00:30:55 | 00:47:25 | 01:16:30 | ||
24 | SCHWEIGERT Matthias VRIES Florian De JEVITC Sasa | 3478 | SurvivalRunning Augsburg | Open Men | 00:00:01 | 00:31:33 | 00:53:00 | 01:16:39 | ||
25 | PETELCZYC Piotr BOMBA Piotr KLONOWSKI Kamil | 3529 | Husaria Race Team Katowice | Open Men | 00:00:00 | 00:27:56 | 00:44:56 | 01:16:43 | ||
26 | KHALEF Dali Jack JULIEN Andrew BAPTISTE David | 3616 | TEAM MADNESS | Open Men | 00:00:01 | 00:32:12 | 00:56:09 | 01:19:34 | ||
27 | BRÄHMIG Mattes PAPPERMANN Jens JÜRGENS Friedrich | 3424 | OCRA Ger 1 | Open Men | 00:00:01 | 00:31:19 | 00:50:32 | 01:20:05 | ||
28 | JOBANPUTRA Mayoor KASULIS Gerald KEANE Joshua JOBANPUTRA Mayoor | 3486 | Made in Madness | Open Men | 00:18:01 | 00:30:47 | 00:54:09 | 01:20:59 | ||
29 | MOLLOY Paul TOLAK Michał IGNATJEVS Imants | 3610 | Team Terror | Open Men | 00:00:01 | 00:30:40 | 00:50:22 | 01:21:08 | ||
30 | EASTWOOD Graham HOGARTH Gavin HUTCHISON Christopher | 3213 | OCR Scotland | Open Men | 00:00:01 | 00:25:59 | 00:47:15 | 01:21:26 | ||
31 | ASMUSSEN Andreas Munk HAHN Henrik KAUFMANN Nikolaj | 3499 | Two Farmers and a City boy | Open Men | 00:00:01 | 00:28:22 | 00:52:48 | 01:21:39 | ||
32 | ENDEJANN Raphael GESSLER Sergej BIRKENFELD Thorben | 3475 | Running Cliff Monkeys | Open Men | 00:00:01 | 00:33:49 | 00:55:17 | 01:21:55 | ||
33 | POLAŃSKI Paweł PRZĄDKA Marcin JACIÓW Paweł | 3553 | WATAHA Wrocław | Open Men | 00:00:01 | 00:32:17 | 00:52:42 | 01:22:05 | ||
34 | NAZHA Ali TRIBAN Matteo GIACONE Massimo | 3493 | Team WRI | Open Men | 00:00:01 | 00:31:33 | 00:52:18 | 01:23:00 | ||
DNC | PYDZINSKI Tomasz GRABNY Jaroslaw JANOWSKI Jano | 3550 | SQUADRON 303 | Open Men | 00:00:00 | 00:29:07 | 00:50:36 | 01:23:37 | ||
36 | BUENK Peter GROOTERS Leo HERK Erik Van | 3490 | Team Outdoor OCR | Open Men | 00:00:01 | 00:39:10 | 01:00:24 | 01:24:49 | ||
37 | BARTOŚ Marcin CHMIELARCZYK Jarosław KANIEWSKI Michał | 3505 | Armagedon Active - Bieg z Przeszkodami | Open Men | 00:00:01 | 00:32:41 | 00:54:46 | 01:24:50 | ||
38 | PERSSON Robert HELLSTRAND Rickard LILIENBERG Johan | 3481 | Sweden Old Boys | Open Men | 00:00:01 | 00:34:02 | 00:55:20 | 01:24:53 | ||
39 | IBBOTSON Ryan HARTLEY Robert James MAWLAM Jason | 3556 | 2RJ Racing | Open Men | 00:00:01 | 00:34:26 | 00:57:59 | 01:25:00 | ||
40 | PACIOREK Piotr KOZIOŁ Kamil SŁADEK Patryk | 3535 | Over Divisions Team | Open Men | 00:00:00 | 00:36:29 | 00:57:38 | 01:25:40 | ||
41 | SARLEJ Robert KRASOŃ Jakub KOSIŃSKI Jakub | 3526 | ExTeam2 | Open Men | 00:00:01 | 00:34:28 | 00:59:29 | 01:26:33 | ||
42 | GÁBOR Horváth CSÁSZÁR Vilmos PÉTER Geszti | 3586 | OCR Hungary 3 | Open Men | 00:00:01 | 00:33:23 | 00:52:10 | 01:26:53 | ||
43 | CHRISTENSEN Michael NOWAK Lukasz PEDERSEN Brian | 3418 | Ocr Fighters | Open Men | 00:00:01 | 00:31:06 | 00:53:38 | 01:27:28 | ||
44 | PUTMAN David WISSING Arjan DUURSMA Paul | 3484 | Team Dutch Beards | Open Men | 00:00:00 | 00:38:54 | 01:02:53 | 01:29:11 | ||
45 | SWART Maarten LAENEN René JAGER Robin De | 3502 | zzTop | Open Men | 00:00:01 | 00:34:59 | 01:00:33 | 01:32:09 | ||
46 | WAŃCZYK Łukasz ŚWIĄDER Andrzej SMOROŃ Marcin | 3403 | BeFit24Team | Open Men | 00:00:00 | 00:27:30 | 01:02:59 | 01:33:26 | ||
47 | KULAK Rafał JANISZEWSKI Grzegorz KURACH Stanisław | 3520 | Dziady OCR | Open Men | 00:00:01 | 00:39:39 | 01:04:15 | 01:34:41 | ||
48 | SNAPHAAN Chris BROOKSON Mervyn BROEZE Laurens | 3918 | The Ootoo - men | Open Men | 00:00:02 | 00:40:29 | 01:10:22 | 01:35:01 | ||
49 | HARVEY-VALLENDER Oliver GRANT Frank GRIFFITHS James | 3562 | Cliff Lakes OCR | Open Men | 00:00:00 | 00:34:45 | 01:00:14 | 01:35:03 | ||
50 | LINDBERG Mads GERTSEN Carsten JØRGENSEN Michael | 3598 | Team Bjæverskov | Open Men | 00:00:01 | 00:37:04 | 01:04:06 | 01:35:27 | ||
DNC | POULTER Mark GUNN Paul CHRISTENSEN Brian | 3601 | Team Brighthammer | Open Men | 00:00:01 | 00:47:11 | 01:13:23 | 01:38:52 | ||
DNC | SURY Josef KABOUREK Jiří JUNIOR Radek Vostřel | 3445 | Czech Republic relay | Open Men | 00:00:02 | 00:26:47 | 00:47:42 | 01:40:51 | ||
53 | TITCOMB Daniel RAWSON Jack ROSE-HORNE Maximus Justin | 3442 | Brothers from different mudders | Open Men | 00:00:02 | 00:50:27 | 01:13:18 | 01:41:04 | ||
DNC | RICHARDS David WAKE Adam KIELY Richie | 3565 | Dirty Vikings | Open Men | 00:00:01 | 00:38:50 | 01:04:41 | 01:42:14 | ||
DNC | WŁODARSKI Dariusz MAJOROWSKI Krzysztof TARKOWSKI Dawid | 3514 | CrossElite | Open Men | 00:00:01 | 00:29:42 | 00:56:48 | 01:46:41 | ||
DNC | SCHIRMER Thorsten ARTZ Claus SZEPANSKI Michael | 3460 | Made in Germany | Open Men | 00:00:01 | 00:47:58 | 01:08:05 | 01:47:40 | ||
DNC | LINDSTRÖM Algot NORDH Stefan LUDVIGSSON Antonio | 3574 | Mustiga Män | Open Men | 00:00:02 | 00:39:56 | 01:06:50 | 01:48:15 | ||
58 | MORAWSKI Grzegorz MILBRANT Michał PLATA Arkadiusz | 3439 | AMG | Open Men | 00:09:02 | 00:31:39 | 00:52:41 | 01:50:10 | ||
DNC | CHILDS Jake BAKER Stephen PIDGEON Kieran | 3472 | Renegade Runners LTN | Open Men | 00:00:01 | 00:37:07 | 01:03:17 | 01:51:39 | ||
DNC | BENTLEY Andy CAMPBELL Colin WÓJCIK Michał | 3568 | Flying Haggis | Open Men | 00:00:01 | 00:33:00 | 01:00:02 | 01:54:05 | ||
DNC | KRYSZTOFIAK Damian GRZECH Mateusz TETKOWSKI Michał | 3532 | Husaria Race Team NDM & Bestie OCR | Open Men | 00:00:01 | 00:31:53 | 00:57:20 | 01:54:54 | ||
DNC | DAVEY Jeremy SIMMONS John JACKIEWICZ Lukasz | 3589 | Renegade Runners | Open Men | 00:00:02 | 00:37:44 | 01:12:26 | 01:57:40 | ||
DNC | MIODEK Adrian KOMOSIŃSKI Łukasz WOJCIECHOWSKI Maciej | 3517 | Dirty Relay | Open Men | 00:00:01 | 00:35:24 | 00:57:53 | 01:57:56 | ||
64 | WONNEBERGER Lars OSTERMEIER Gabriel SPRONK Dennis | 3466 | Mudbusters | Open Men | 00:00:01 | 00:37:27 | 01:11:35 | 02:03:20 | ||
DNC | LAGREZE Sven WALTHER Oliver MULLERS Kai | 3210 | OCR Munich | Open Men | 00:00:02 | 00:38:41 | 01:10:11 | 02:06:09 | ||
DNC | SIMONSEN Mads Nørgaard TREZISE Thomas LYNG Rasmus | 3448 | Freshwater pirates | Open Men | 00:00:02 | 00:36:00 | 00:58:37 | 02:08:07 | ||
DNC | GANE Mr Jamie HOWARD John LOVELOCK Christian | 3613 | Three men, 5 legs | Open Men | 00:00:01 | 00:56:23 | 01:32:40 | 02:09:13 | ||
68 | VITALII Avilov YURII Efendiev NIKOLAI Abrashin | 3559 | 39RUS | Open Men | 00:00:01 | 00:35:05 | 01:00:40 | 02:10:05 | ||
DNC | HAWKINS Nathan HINTON Mike PORTON David | 3604 | Team NDM | Open Men | 00:00:01 | 00:57:29 | 01:32:42 | 02:10:52 | ||
DNC | TURJANYI Janos KOVÁCS Dániel PAPP Adam | 3583 | OCR Hungary 2 | Open Men | 00:00:01 | 00:44:17 | 01:03:58 | 02:11:12 | ||
DNC | BEY Heiko Von Der MÖTHRATH Dirk STEINBERGER Pierre | 3577 | Nifty Wolves | Open Men | 00:00:01 | 00:42:13 | 01:17:14 | 02:22:30 | ||
DNC | ŠEMIOTAS Daugirdas GRABAUSKAS Tautvydas ADOMAVIČIUS Jonas | 3607 | Daugirdas Gym | Open Men | 00:00:01 | 00:35:47 | 01:04:03 | 02:28:56 | ||
DNC | CRESPO Antonio Rubio POZO Juan Carlos Contador TRUJILLO Fernando Pajuelo | 3595 | Sons of Workout | Open Men | 00:00:02 | 00:41:37 | 01:00:38 | |||
74 | SANZ Pablo López MARTÍNEZ Fernando Giménez SANZ Jose Royo | 3580 | OCR ARAGÓN 3 | Open Men | 00:03:38 | 00:38:39 | 01:15:57 |
Znaleziono 74 wynik(ów)