OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
Zmiana2_OCR
7.2km
Zmiana3_OCR
10.2km
Czas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1OLKHOVSKII Dmitri
ALEKSANDR Anokhin
TATIANA Samorokova
3728Stage team RussiaOpen Mix1M 4200:00:0100:25:5800:47:0001:08:0201:15:04.6001:15:05.70 6:498,8
2KAZUŁA Jakub
CEJKO Dawid
WYSŁUCH Iza
3662POLAND MIXOpen Mix2M 4300:00:0000:26:0200:47:1901:08:5901:15:08.9501:15:09.90+00:00:046:498,8
3BRZOZOWSKI Filip
RYBARCZYK Ilona
ŁUKASZEWSKI Jakub
3653Husaria Race Team PoznańOpen Mix3M 5500:00:0100:33:2300:49:0701:11:0301:17:05.9001:17:07.20+00:02:017:008,6
4VOROBOK Tomáš
ŠAŠKOVÁ Zuzana
VOROBOK Lukáš
3722PredatorsOpen Mix4M 6100:00:0100:29:1200:49:1601:12:2501:18:48.0501:18:49.25+00:03:437:098,4
5VLAM Thijs
MUSSCHE Frans
JANSEN C.a.
3686Family Fit Indoor Survival Team 1Open Mix5M 6600:00:0100:28:5200:47:1401:12:3401:19:31.1001:19:32.60+00:04:267:138,3
6VRIES Lisan De
HELGERS Niels
BRONS Sonny
3689Family Fit Indoor Survival Team 2Open Mix6K 300:00:0100:31:2400:52:1601:13:2101:19:53.3501:19:55.00+00:04:497:158,3
7BELT Rico Van Den
VERDIESEN Marloes
RIJNEKER Jesper
3734Team 4SportOpen Mix7M 7400:00:0000:29:1500:53:0601:13:3601:21:05.4501:21:05.45+00:05:597:228,1
8WAGEMANS Tom
LINTHORST Jesse
MUL Elisa
3731StrongmanRun Nederland 2Open Mix8M 8000:04:1900:28:4000:49:5601:11:0301:18:26.3001:22:45.40+00:07:397:078,4
9"CHAPLÍN" Jose
RIPOLLÉS Lluna Sanz
VAZQUEZ Jesus Montoto
3752Vengadores OCR SpainOpen Mix9M 8600:00:0000:26:4200:51:2401:18:0501:24:54.3001:24:54.90+00:09:497:437,8
10REZNIK Anton
ГОВОРОВ Андрей
PARAMONOVA Irina
3740Tear & ThrowOpen Mix10M 8800:00:0100:29:3100:54:2401:19:0901:25:48.8501:25:49.90+00:10:447:487,7
11WICHER Sylwia
PASTUSZKA Pawel
STĘBOROWSKI Łukasz
3650Hard Working TruckersOpen Mix11K 1000:00:0100:31:2700:51:2301:18:5701:26:22.3501:26:23.80+00:11:187:517,6
12MĘDYGRAŁ Krystian
GRZONDKO Mateusz
MACIUSZEK Julia
3665WATAHA TEAMOpen Mix12M 9000:00:0100:35:1700:53:2501:19:4601:26:28.5501:26:29.60+00:11:237:517,6
13EDBERG Jens
WEMHÖNER Ida
TAUBE Daniel
3695Ida & Bro'sOpen Mix13M 9200:00:0100:28:4800:51:4301:19:1401:26:30.1501:26:31.95+00:11:267:517,6
14NEAIL Stuart
HEYWOOD Laura
WILSON Tom
3839Team OMRM 2Open Mix14M 9400:00:0100:31:2400:52:3201:19:2501:26:57.0001:26:58.55+00:11:527:547,6
15SILVA André
GÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz
RAMOS Kevin Do Coito
3794BushiWayOpen Mix15M 9800:00:0100:31:3900:55:5901:21:0601:28:50.4501:28:52.00+00:13:468:047,4
16DERMER Johanna
TORESÄTER Ludvig "Luddet"
BARKSKOG Fredrik
3707OCR ELITE APPARELOpen Mix16K 1200:00:0100:28:3700:49:2901:22:3601:29:50.5501:29:52.20+00:14:468:107,3
17SELYMES Kinga
ÁKOS Abonyi
GERGELY Szabó Bálint
3692Hungarian mixOpen Mix17K 1300:00:0100:32:5300:48:2701:22:4801:30:14.9001:30:16.55+00:15:108:127,3
18TOJAR Luis Martin
ORASIO Marta Relaño
GOMEZ Manuel Valero
3701Leyendas ocr by xforceOpen Mix18M 10500:00:0100:30:2300:59:0601:22:5601:30:44.6501:30:46.15+00:15:408:157,3
19GARBERG Aron
PETTERSSON Uffe E
ULVEGREN Albina
3854Two injuries and one hopeOpen Mix19M 10600:00:0100:32:2300:37:0701:24:1001:30:47.5501:30:49.00+00:15:438:157,3
20OLSSON Anders E
HAGLUND Cecilia
CLAESSON Albin
3809Karlshamn OCR 3Open Mix20M 10900:00:0200:38:1301:00:1901:23:2201:31:52.1001:31:54.20+00:16:488:217,2
21MILEHAM Nicky
ENDERBY Rich
BERQUEZ Andrea
3836Team OMRMOpen Mix21M 11200:00:0200:36:5600:56:3101:25:0701:32:19.2001:32:21.50+00:17:158:237,1
22ZYWER Urszula
ZIMOŃ Norbert
MAŁEK Rafał
3788WATAHA mixOpen Mix22K 1400:00:0100:31:2800:56:2201:27:5601:35:53.7501:35:55.00+00:20:498:436,9
23RÓŻAŃSKI Rafał
FRONTCZAK Izabela
ŚWIGOŃSKI Piotr
3656Husaria Race Team Szczecinek IIOpen Mix23M 12200:00:0000:33:1500:52:3701:26:1801:36:02.1001:36:03.05+00:20:578:436,9
24ALMERSKÄR Viktor
JONSSON Sara
REGNELL Fredrick
3830Shorty and her giraffesOpen Mix24M 12300:00:0100:31:0701:00:5701:25:5101:36:02.8501:36:04.70+00:20:598:436,9
25STEEN Arie Van Der
IJZENDOORN Charissa
SENTEN Simon Van
3725Ruige Taaie SteenOpen Mix25M 12400:00:0100:34:0901:03:0901:27:4001:36:16.5001:36:17.55+00:21:118:456,9
26LINDSGREN Christina
HERMANSEN Sacha
OLIN Kenneth
3677Dream TeamOpen Mix26K 1700:00:0100:39:1300:59:2601:29:5501:37:11.8501:37:13.45+00:22:078:506,8
27ZAJĄC Cezary
ROSOCHACKA Natalia
ROSOCHACKI Marcin
3812Life4fit GryficeOpen Mix27M 12700:00:0100:28:5200:56:3401:29:5501:38:58.3501:38:59.90+00:23:548:596,7
28OLSSON Oscar
SVENSSON Linda
OHLSSON Jesper
3698Karlshamn OCR 2Open Mix28M 13000:00:0100:31:4000:53:3201:30:2001:40:14.6501:40:16.50+00:25:109:066,6
29PEDERSEN Peder Ejsing
NIELSEN Rene`
PETERSEN Thomas
3713OCRHolstebroOpen Mix29M 13600:00:0100:33:5401:34:3401:42:38.9001:42:40.00+00:27:349:196,4
30MICHAËL Conte
ALEX Fastres
MELISSA Bearzatto
3845The Bear ProjectOpen Mix30M 13700:00:0100:32:1400:57:0601:33:2301:43:02.5001:43:04.05+00:27:589:226,4
31MAKAROV Andrei
KRIUCHKOVA Irina
GRITSYNA Oleg
3755We canOpen Mix31M 13900:00:0000:38:3001:04:5001:35:2901:44:29.1501:44:29.80+00:29:249:296,3
32RAVIZZA Marco Alfredo
PELLEREI Luca
ACQUADRO Elena
3842Team WRIOpen Mix32M 14000:00:0000:33:5401:01:2801:35:2001:46:01.7001:46:01.70+00:30:569:386,2
33BONAITA Alex
TARANTINO Selene
PIANO Andrea Del
3737Team Italia 3Open Mix33M 14500:00:0000:26:1301:39:5101:48:00.8001:48:01.50+00:32:559:496,1
34ROLIN Erika
SALOMÄKI Ville
JAKOBSSON Niklas
3815Nive SwedenOpen Mix34K 2500:00:0100:30:3701:13:0901:39:3701:49:22.8501:49:24.50+00:34:189:566,0
35GÓRSKI Emil
GREC Klaudia
PTASIŃSKI Kacper
3827RUNVENGERSOpen Mix35M 14900:00:0200:45:0001:08:2301:43:0501:52:22.5501:52:24.70+00:37:1910:125,9
36KOLEGOWICZ Klaudia
KOLEGOWICZ Damian
CHRZĄSTEK Maciek
3767BeFit24TeamMixOpen Mix36K 2800:00:0100:36:1801:14:4701:44:4401:52:51.6501:52:52.75+00:37:4710:155,8
37WARING Evie
WHETTON Eddie
SHEPPARD Mrs Alison
3704Need a Sat NavOpen Mix37K 3000:00:0100:38:5201:11:4901:44:3401:53:44.6501:53:46.15+00:38:4010:205,8
38ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena
KAŁUŻNY Michał
3797Dirty SalmonsOpen Mix38M 15000:00:0100:40:4301:02:3901:46:5701:55:07.5501:55:08.90+00:40:0310:275,7
39ZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
CERBA Jaroslaw
3773Hell SquadOpen Mix39M 15100:00:0000:54:0001:18:2901:45:1301:55:22.6501:55:23.45+00:40:1710:295,7
40WUNDERLICH Tobias
STRNAD Sebastian
RITZLER Anna
3749Unterfranken VikingsOpen Mix40M 15300:00:0000:40:4301:09:1301:46:1201:55:34.9001:55:35.45+00:40:2910:305,7
41BOKMAN Lucas
BÖKMAN Vanja
JONSSON Hanna
3387Young OCR SwedenOpen Mix41M 15400:00:0200:32:5901:06:3301:48:3201:58:16.4001:58:18.80+00:43:1310:455,6
42KAMIONKA Mateusz
CYRAN Patrycja
DUCHNOWSKI Tomasz
3782Husaria Race Team Szczecinek IIIOpen Mix42M 15500:00:0000:27:4501:16:3301:45:3402:00:31.3002:00:31.30+00:45:2510:575,5
43RICHARD Tobias
WALNESTEDT Malin
GARDEBRAND Lucas Kjellin
3848The king, the sorceress and the discipleOpen Mix43M 15600:00:0100:37:4801:07:1001:51:3902:02:19.8002:02:21.50+00:47:1511:075,4
44HAAN John De
SPIJKER Dayen
BEELEN Timothy Van
3683Dutch OCR SeriesOpen Mix44M 16000:00:0100:46:0801:19:1801:50:5602:06:54.7502:06:56.55+00:51:5011:325,2
45DITTMANN Kerstin
SAMOW Corinna
HEIMBURG Stefan Von
3866UrbanRunningOpen Mix45K 3300:00:0100:44:0601:07:3501:58:1102:07:44.1002:07:46.00+00:52:4011:365,2
46MYKOLA Fomishkin
OLEKSIUK Andrii
OLEKSIUK Liudmyla
3746Ukraine MixOpen Mix46M 16300:00:0000:27:5001:05:5102:00:3802:11:13.4502:11:14.05+00:56:0811:555,0
47ULRICH Susanne
KERSTEN Max
CASTELEIJN Selma
3719Outdoor ValleyOpen Mix47K 3400:00:0100:54:2501:27:0401:56:4202:11:19.8002:11:21.00+00:56:1511:565,0
48MYALSKA Katarzyna
GĘBSKI Mariusz
KUBER Andrzej
3659Orły OCROpen Mix48K 3500:00:0101:03:0201:26:5302:03:3802:12:14.5002:12:15.80+00:57:1012:015,0
49SCHLAEPFER Tamara
HORSCH Stefan
BRUECKER Christoph
3680Duisburg-THOR ConnectionOpen Mix49K 3600:00:0100:31:3100:52:5702:00:3802:12:53.3502:12:54.65+00:57:4812:045,0
50GREIBIG Michaela
KASCHE Denny
PRZYSTAW Maxim
3821OpfercrewOpen Mix50K 3700:00:0200:45:5301:15:0002:05:0502:22:43.6002:22:45.70+01:07:4012:584,6
51BERGSTRÖM Robert
HEIJKENSKJÖLD Fenja
LEE Mikaela
3833SwedishSuperSlothsOpen Mix51M 16800:00:0200:45:0601:24:0702:11:2602:26:48.4502:26:50.55+01:11:4413:204,5
52LÓPEZ Julio
LACALLE Juan Manuel González
GONZÁLEZ Ana De Miguel
3743the axisOpen Mix52M 16900:00:0100:41:3101:23:2902:11:0002:29:55.8502:29:56.95+01:14:5113:374,4
53MARCHUK Konstantin
MARCHUK Viktoriia
PISKUN Bohdan
3863UCan3Open Mix53M 17200:00:0101:06:1601:34:4302:19:4702:38:55.2002:38:56.50+01:23:5014:264,2
54GABELGAARD Tanja
NIELSEN Linda
AARHUS Mark Kofoed
3368Team MoMe ocr - DenmarkNational Women21K 4001:32:5700:34:4200:59:2401:18:0601:28:13.5503:01:11.05+01:46:058:017,5
55CRUICKSHANK Xander Dodd
CRUICKSHANK Phil
HALL Donna Jenner
3818Obstacle mud runner magazine.Open Mix54M 17300:00:0100:44:0901:43:5802:46:4503:07:32.5503:07:34.40+01:52:2817:033,5
56CHRISTENSEN Aja Faaborg Preuss
MØRK Camille
HEDENVALL Pierre
3366Team MoMe ocr - DenmarkNational Women22K 4100:00:0201:30:0302:06:4703:25:2603:36:28.5503:36:30.65+02:21:2419:403,0
57SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
3671Dirty DutchiesOpen Mix55K 4202:20:1700:33:1601:10:5501:38:0001:47:45.3504:08:02.65+02:52:569:476,1
Niesklasyfikowani
DNCPRA Jacopo De
BYRA Michał
BŁĘDZKI Adam
3769Bear Brothers GangOpen Mix00:00:0100:13:3200:47:0701:30:2701:46:41.4501:46:43.400:006,2
DNCBALASHOV Roman
SHIROKOV Igor
MAKORINA Polina
3806GPBanda-2Open Mix00:00:0100:28:3200:57:5101:39:3601:47:53.2001:47:54.450:006,1
DNCTADZIK Tomasz
BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
3764Avengers PLOpen Mix00:00:0100:59:5901:12:0401:50:3902:05:38.0502:05:39.400:005,3
DNCBIGLANDS Steve
JOYCE Katie
ROSSER Claire
3803Elements Elite 1Open Mix00:00:0100:38:5701:12:0201:49:4102:16:53.9502:16:55.200:004,8
DNCWINTERS Arjan
BRUINING Kirsten
RENIRIE Ingmar
3716Orange LionsOpen Mix00:00:0100:41:4801:36:5002:06:3802:19:55.4002:19:56.750:004,7
DNCDOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
SOBRINO David Ruedas
BENEDED Isabel Agraz
3668ASÍN REVENTEMOS OCR SPAINOpen Mix00:00:0100:42:0501:32:0602:00:3902:21:15.7002:21:17.300:004,7
DNCRADDATZ Alicja
MASTYŁA Radosław
TOŚKO Tadeusz
3779Husaria Race Team Szczecinek IOpen Mix00:00:0100:36:2301:18:1102:10:2702:22:59.0002:23:00.400:004,6
DNCAINSWORTH Carlton
HEATH Daniel
AINSWORTH Cara
3851The MinionsOpen Mix00:00:0100:44:1701:15:1602:05:3302:24:43.0002:24:44.600:004,6
DNCPCHELIAKOV Aleksandr
MARIYA Novoselskaya
NATALIIA Mikhailova
3824PCHÉLIK in TEAMOpen Mix00:00:0100:49:1601:10:4402:17:1702:28:37.2002:28:39.000:004,4
DNCKRÓLIKOWSKA Anna
MIERZICKI Marcel
KUBIESA Patrycja
3758#tylkomedaleOpen Mix00:00:0000:57:2301:27:2802:07:4702:29:18.1502:29:18.600:004,4
DNCZBROSZCZYK Damian
PIETROŃ Monika
KOBYŁECKI Tomasz
3785LHC Team PolandOpen Mix00:00:0100:50:3301:27:5102:22:0402:37:10.0502:37:11.550:004,2
DNCGOFFIN Anneleen
VERBESSEM Bart
GEYBELS Stef
3710OCR Waasland BelgiumOpen Mix00:00:0200:29:5100:53:3302:30:2202:42:31.8502:42:33.850:004,1
DNCRAVENZWAAIJ Jeroen Van
VERLAAT Kees
SCHREUDER Myrte
37913m-teamOpen Mix00:00:0100:31:4701:23:4402:40:1602:52:08.5002:52:09.900:003,8
DNCRYBKA Zuzanna
SZCZĘCH Damian
WŁODARCZYK Jan
3761AvengersOpen Mix00:00:0001:06:2401:35:3002:48:4103:00:01.1003:00:01.400:003,7
DNCVASECHKO Artem
MOVCHAN Kyryl
BASKO Mariana
MIHAIL Gavrilov
3857UCanOpen Mix00:00:0101:13:3401:41:3002:52:5403:07:20.0503:07:21.750:003,5
DNCPRZYBYLSKA Magdalena
KOCOŁ Karolina
BRZÓSKA Szymon
3776Hell Squad IIOpen Mix00:00:0001:25:0301:57:5803:02:5803:24:03.2503:24:03.250:003,2
DNCBENTKOWSKA Magdalena
BŁĘDZKI Adam
BENTKOWSKA Magdalena
3772Dirty SparrowsOpen Mix00:00:0000:32:2100:58:5903:13:4503:25:05.0003:25:05.550:003,2
Znaleziono 74 wynik(ów)