OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
Zmiana2_OCR
7.2km
Zmiana3_OCR
10.2km
     
1KAZUŁA Jakub
CEJKO Dawid
WYSŁUCH Iza
3662POLAND MIXOpen Mix00:00:0000:26:0200:47:1901:08:59
2WUNDERLICH Tobias
STRNAD Sebastian
RITZLER Anna
3749Unterfranken VikingsOpen Mix00:00:0000:40:4301:09:1301:46:12
3"CHAPLÍN" Jose
RIPOLLÉS Lluna Sanz
VAZQUEZ Jesus Montoto
3752Vengadores OCR SpainOpen Mix00:00:0000:26:4200:51:2401:18:05
4MAKAROV Andrei
KRIUCHKOVA Irina
GRITSYNA Oleg
3755We canOpen Mix00:00:0000:38:3001:04:5001:35:29
5KAMIONKA Mateusz
CYRAN Patrycja
DUCHNOWSKI Tomasz
3782Husaria Race Team Szczecinek IIIOpen Mix00:00:0000:27:4501:16:3301:45:34
6BONAITA Alex
TARANTINO Selene
PIANO Andrea Del
3737Team Italia 3Open Mix00:00:0000:26:1301:39:51
7ZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
CERBA Jaroslaw
3773Hell SquadOpen Mix00:00:0000:54:0001:18:2901:45:13
8RAVIZZA Marco Alfredo
PELLEREI Luca
ACQUADRO Elena
3842Team WRIOpen Mix00:00:0000:33:5401:01:2801:35:20
9MYKOLA Fomishkin
OLEKSIUK Andrii
OLEKSIUK Liudmyla
3746Ukraine MixOpen Mix00:00:0000:27:5001:05:5102:00:38
Niesklasyfikowani
DNCKRÓLIKOWSKA Anna
MIERZICKI Marcel
KUBIESA Patrycja
3758#tylkomedaleOpen Mix00:00:0000:57:2301:27:2802:07:47
11RÓŻAŃSKI Rafał
FRONTCZAK Izabela
ŚWIGOŃSKI Piotr
3656Husaria Race Team Szczecinek IIOpen Mix00:00:0000:33:1500:52:3701:26:18
12BELT Rico Van Den
VERDIESEN Marloes
RIJNEKER Jesper
3734Team 4SportOpen Mix00:00:0000:29:1500:53:0601:13:36
DNCRYBKA Zuzanna
SZCZĘCH Damian
WŁODARCZYK Jan
3761AvengersOpen Mix00:00:0001:06:2401:35:3002:48:41
DNCPRZYBYLSKA Magdalena
KOCOŁ Karolina
BRZÓSKA Szymon
3776Hell Squad IIOpen Mix00:00:0001:25:0301:57:5803:02:58
DNCBENTKOWSKA Magdalena
BŁĘDZKI Adam
BENTKOWSKA Magdalena
3772Dirty SparrowsOpen Mix00:00:0000:32:2100:58:5903:13:45
16MĘDYGRAŁ Krystian
GRZONDKO Mateusz
MACIUSZEK Julia
3665WATAHA TEAMOpen Mix00:00:0100:35:1700:53:2501:19:46
DNCDOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
SOBRINO David Ruedas
BENEDED Isabel Agraz
3668ASÍN REVENTEMOS OCR SPAINOpen Mix00:00:0100:42:0501:32:0602:00:39
18SELYMES Kinga
ÁKOS Abonyi
GERGELY Szabó Bálint
3692Hungarian mixOpen Mix00:00:0100:32:5300:48:2701:22:48
19EDBERG Jens
WEMHÖNER Ida
TAUBE Daniel
3695Ida & Bro'sOpen Mix00:00:0100:28:4800:51:4301:19:14
20OLSSON Oscar
SVENSSON Linda
OHLSSON Jesper
3698Karlshamn OCR 2Open Mix00:00:0100:31:4000:53:3201:30:20
21STEEN Arie Van Der
IJZENDOORN Charissa
SENTEN Simon Van
3725Ruige Taaie SteenOpen Mix00:00:0100:34:0901:03:0901:27:40
22OLKHOVSKII Dmitri
ALEKSANDR Anokhin
TATIANA Samorokova
3728Stage team RussiaOpen Mix00:00:0100:25:5800:47:0001:08:02
DNCRADDATZ Alicja
MASTYŁA Radosław
TOŚKO Tadeusz
3779Husaria Race Team Szczecinek IOpen Mix00:00:0100:36:2301:18:1102:10:27
DNCZBROSZCZYK Damian
PIETROŃ Monika
KOBYŁECKI Tomasz
3785LHC Team PolandOpen Mix00:00:0100:50:3301:27:5102:22:04
25ZAJĄC Cezary
ROSOCHACKA Natalia
ROSOCHACKI Marcin
3812Life4fit GryficeOpen Mix00:00:0100:28:5200:56:3401:29:55
26MICHAËL Conte
ALEX Fastres
MELISSA Bearzatto
3845The Bear ProjectOpen Mix00:00:0100:32:1400:57:0601:33:23
27RICHARD Tobias
WALNESTEDT Malin
GARDEBRAND Lucas Kjellin
3848The king, the sorceress and the discipleOpen Mix00:00:0100:37:4801:07:1001:51:39
28LINDSGREN Christina
HERMANSEN Sacha
OLIN Kenneth
3677Dream TeamOpen Mix00:00:0100:39:1300:59:2601:29:55
29SCHLAEPFER Tamara
HORSCH Stefan
BRUECKER Christoph
3680Duisburg-THOR ConnectionOpen Mix00:00:0100:31:3100:52:5702:00:38
30DERMER Johanna
TORESÄTER Ludvig "Luddet"
BARKSKOG Fredrik
3707OCR ELITE APPARELOpen Mix00:00:0100:28:3700:49:2901:22:36
31PEDERSEN Peder Ejsing
NIELSEN Rene`
PETERSEN Thomas
3713OCRHolstebroOpen Mix00:00:0100:33:5401:34:34
32REZNIK Anton
ГОВОРОВ Андрей
PARAMONOVA Irina
3740Tear & ThrowOpen Mix00:00:0100:29:3100:54:2401:19:09
33LÓPEZ Julio
LACALLE Juan Manuel González
GONZÁLEZ Ana De Miguel
3743the axisOpen Mix00:00:0100:41:3101:23:2902:11:00
DNCBIGLANDS Steve
JOYCE Katie
ROSSER Claire
3803Elements Elite 1Open Mix00:00:0100:38:5701:12:0201:49:41
DNCBALASHOV Roman
SHIROKOV Igor
MAKORINA Polina
3806GPBanda-2Open Mix00:00:0100:28:3200:57:5101:39:36
36ROLIN Erika
SALOMÄKI Ville
JAKOBSSON Niklas
3815Nive SwedenOpen Mix00:00:0100:30:3701:13:0901:39:37
37NEAIL Stuart
HEYWOOD Laura
WILSON Tom
3839Team OMRM 2Open Mix00:00:0100:31:2400:52:3201:19:25
DNCAINSWORTH Carlton
HEATH Daniel
AINSWORTH Cara
3851The MinionsOpen Mix00:00:0100:44:1701:15:1602:05:33
39VRIES Lisan De
HELGERS Niels
BRONS Sonny
3689Family Fit Indoor Survival Team 2Open Mix00:00:0100:31:2400:52:1601:13:21
40TOJAR Luis Martin
ORASIO Marta Relaño
GOMEZ Manuel Valero
3701Leyendas ocr by xforceOpen Mix00:00:0100:30:2300:59:0601:22:56
41WARING Evie
WHETTON Eddie
SHEPPARD Mrs Alison
3704Need a Sat NavOpen Mix00:00:0100:38:5201:11:4901:44:34
42SILVA André
GÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz
RAMOS Kevin Do Coito
3794BushiWayOpen Mix00:00:0100:31:3900:55:5901:21:06
43ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena
KAŁUŻNY Michał
3797Dirty SalmonsOpen Mix00:00:0100:40:4301:02:3901:46:57
44MYALSKA Katarzyna
GĘBSKI Mariusz
KUBER Andrzej
3659Orły OCROpen Mix00:00:0101:03:0201:26:5302:03:38
DNCWINTERS Arjan
BRUINING Kirsten
RENIRIE Ingmar
3716Orange LionsOpen Mix00:00:0100:41:4801:36:5002:06:38
46ULRICH Susanne
KERSTEN Max
CASTELEIJN Selma
3719Outdoor ValleyOpen Mix00:00:0100:54:2501:27:0401:56:42
47VOROBOK Tomáš
ŠAŠKOVÁ Zuzana
VOROBOK Lukáš
3722PredatorsOpen Mix00:00:0100:29:1200:49:1601:12:25
DNCRAVENZWAAIJ Jeroen Van
VERLAAT Kees
SCHREUDER Myrte
37913m-teamOpen Mix00:00:0100:31:4701:23:4402:40:16
49CRUICKSHANK Xander Dodd
CRUICKSHANK Phil
HALL Donna Jenner
3818Obstacle mud runner magazine.Open Mix00:00:0100:44:0901:43:5802:46:45
50DITTMANN Kerstin
SAMOW Corinna
HEIMBURG Stefan Von
3866UrbanRunningOpen Mix00:00:0100:44:0601:07:3501:58:11
51HAAN John De
SPIJKER Dayen
BEELEN Timothy Van
3683Dutch OCR SeriesOpen Mix00:00:0100:46:0801:19:1801:50:56
52MARCHUK Konstantin
MARCHUK Viktoriia
PISKUN Bohdan
3863UCan3Open Mix00:00:0101:06:1601:34:4302:19:47
53KOLEGOWICZ Klaudia
KOLEGOWICZ Damian
CHRZĄSTEK Maciek
3767BeFit24TeamMixOpen Mix00:00:0100:36:1801:14:4701:44:44
54WICHER Sylwia
PASTUSZKA Pawel
STĘBOROWSKI Łukasz
3650Hard Working TruckersOpen Mix00:00:0100:31:2700:51:2301:18:57
DNCPCHELIAKOV Aleksandr
MARIYA Novoselskaya
NATALIIA Mikhailova
3824PCHÉLIK in TEAMOpen Mix00:00:0100:49:1601:10:4402:17:17
DNCPRA Jacopo De
BYRA Michał
BŁĘDZKI Adam
3769Bear Brothers GangOpen Mix00:00:0100:13:3200:47:0701:30:27
DNCVASECHKO Artem
MOVCHAN Kyryl
BASKO Mariana
MIHAIL Gavrilov
3857UCanOpen Mix00:00:0101:13:3401:41:3002:52:54
DNCTADZIK Tomasz
BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
3764Avengers PLOpen Mix00:00:0100:59:5901:12:0401:50:39
59BRZOZOWSKI Filip
RYBARCZYK Ilona
ŁUKASZEWSKI Jakub
3653Husaria Race Team PoznańOpen Mix00:00:0100:33:2300:49:0701:11:03
60VLAM Thijs
MUSSCHE Frans
JANSEN C.a.
3686Family Fit Indoor Survival Team 1Open Mix00:00:0100:28:5200:47:1401:12:34
61ALMERSKÄR Viktor
JONSSON Sara
REGNELL Fredrick
3830Shorty and her giraffesOpen Mix00:00:0100:31:0701:00:5701:25:51
62GARBERG Aron
PETTERSSON Uffe E
ULVEGREN Albina
3854Two injuries and one hopeOpen Mix00:00:0100:32:2300:37:0701:24:10
63ZYWER Urszula
ZIMOŃ Norbert
MAŁEK Rafał
3788WATAHA mixOpen Mix00:00:0100:31:2800:56:2201:27:56
64BOKMAN Lucas
BÖKMAN Vanja
JONSSON Hanna
3387Young OCR SwedenOpen Mix00:00:0200:32:5901:06:3301:48:32
65OLSSON Anders E
HAGLUND Cecilia
CLAESSON Albin
3809Karlshamn OCR 3Open Mix00:00:0200:38:1301:00:1901:23:22
DNCGOFFIN Anneleen
VERBESSEM Bart
GEYBELS Stef
3710OCR Waasland BelgiumOpen Mix00:00:0200:29:5100:53:3302:30:22
67CHRISTENSEN Aja Faaborg Preuss
MØRK Camille
HEDENVALL Pierre
3366Team MoMe ocr - DenmarkNational Women00:00:0201:30:0302:06:4703:25:26
68MILEHAM Nicky
ENDERBY Rich
BERQUEZ Andrea
3836Team OMRMOpen Mix00:00:0200:36:5600:56:3101:25:07
69BERGSTRÖM Robert
HEIJKENSKJÖLD Fenja
LEE Mikaela
3833SwedishSuperSlothsOpen Mix00:00:0200:45:0601:24:0702:11:26
70GREIBIG Michaela
KASCHE Denny
PRZYSTAW Maxim
3821OpfercrewOpen Mix00:00:0200:45:5301:15:0002:05:05
71GÓRSKI Emil
GREC Klaudia
PTASIŃSKI Kacper
3827RUNVENGERSOpen Mix00:00:0200:45:0001:08:2301:43:05
72WAGEMANS Tom
LINTHORST Jesse
MUL Elisa
3731StrongmanRun Nederland 2Open Mix00:04:1900:28:4000:49:5601:11:03
73GABELGAARD Tanja
NIELSEN Linda
AARHUS Mark Kofoed
3368Team MoMe ocr - DenmarkNational Women01:32:5700:34:4200:59:2401:18:06
74SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
3671Dirty DutchiesOpen Mix02:20:1700:33:1601:10:5501:38:00
Znaleziono 74 wynik(ów)