OCREC2019 - TEAM RELAY
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-29
Miejsce : Gdynia
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 835
Wystartowało : 275
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 275
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.8km | 7.2km | 10.2km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZmiana1_OCR
4.8km
   
Niesklasyfikowani
DNCPRA Jacopo De
BYRA Michał
BŁĘDZKI Adam
3769Bear Brothers GangOpen Mix00:00:0100:13:32
2OLKHOVSKII Dmitri
ALEKSANDR Anokhin
TATIANA Samorokova
3728Stage team RussiaOpen Mix00:00:0100:25:58
3KAZUŁA Jakub
CEJKO Dawid
WYSŁUCH Iza
3662POLAND MIXOpen Mix00:00:0000:26:02
4BONAITA Alex
TARANTINO Selene
PIANO Andrea Del
3737Team Italia 3Open Mix00:00:0000:26:13
5"CHAPLÍN" Jose
RIPOLLÉS Lluna Sanz
VAZQUEZ Jesus Montoto
3752Vengadores OCR SpainOpen Mix00:00:0000:26:42
6KAMIONKA Mateusz
CYRAN Patrycja
DUCHNOWSKI Tomasz
3782Husaria Race Team Szczecinek IIIOpen Mix00:00:0000:27:45
7MYKOLA Fomishkin
OLEKSIUK Andrii
OLEKSIUK Liudmyla
3746Ukraine MixOpen Mix00:00:0000:27:50
DNCBALASHOV Roman
SHIROKOV Igor
MAKORINA Polina
3806GPBanda-2Open Mix00:00:0100:28:32
9DERMER Johanna
TORESÄTER Ludvig "Luddet"
BARKSKOG Fredrik
3707OCR ELITE APPARELOpen Mix00:00:0100:28:37
10WAGEMANS Tom
LINTHORST Jesse
MUL Elisa
3731StrongmanRun Nederland 2Open Mix00:04:1900:28:40
11EDBERG Jens
WEMHÖNER Ida
TAUBE Daniel
3695Ida & Bro'sOpen Mix00:00:0100:28:48
12ZAJĄC Cezary
ROSOCHACKA Natalia
ROSOCHACKI Marcin
3812Life4fit GryficeOpen Mix00:00:0100:28:52
13VLAM Thijs
MUSSCHE Frans
JANSEN C.a.
3686Family Fit Indoor Survival Team 1Open Mix00:00:0100:28:52
14VOROBOK Tomáš
ŠAŠKOVÁ Zuzana
VOROBOK Lukáš
3722PredatorsOpen Mix00:00:0100:29:12
15BELT Rico Van Den
VERDIESEN Marloes
RIJNEKER Jesper
3734Team 4SportOpen Mix00:00:0000:29:15
16REZNIK Anton
ГОВОРОВ Андрей
PARAMONOVA Irina
3740Tear & ThrowOpen Mix00:00:0100:29:31
DNCGOFFIN Anneleen
VERBESSEM Bart
GEYBELS Stef
3710OCR Waasland BelgiumOpen Mix00:00:0200:29:51
18TOJAR Luis Martin
ORASIO Marta Relaño
GOMEZ Manuel Valero
3701Leyendas ocr by xforceOpen Mix00:00:0100:30:23
19ROLIN Erika
SALOMÄKI Ville
JAKOBSSON Niklas
3815Nive SwedenOpen Mix00:00:0100:30:37
20ALMERSKÄR Viktor
JONSSON Sara
REGNELL Fredrick
3830Shorty and her giraffesOpen Mix00:00:0100:31:07
21NEAIL Stuart
HEYWOOD Laura
WILSON Tom
3839Team OMRM 2Open Mix00:00:0100:31:24
22VRIES Lisan De
HELGERS Niels
BRONS Sonny
3689Family Fit Indoor Survival Team 2Open Mix00:00:0100:31:24
23WICHER Sylwia
PASTUSZKA Pawel
STĘBOROWSKI Łukasz
3650Hard Working TruckersOpen Mix00:00:0100:31:27
24ZYWER Urszula
ZIMOŃ Norbert
MAŁEK Rafał
3788WATAHA mixOpen Mix00:00:0100:31:28
25SCHLAEPFER Tamara
HORSCH Stefan
BRUECKER Christoph
3680Duisburg-THOR ConnectionOpen Mix00:00:0100:31:31
26SILVA André
GÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz
RAMOS Kevin Do Coito
3794BushiWayOpen Mix00:00:0100:31:39
27OLSSON Oscar
SVENSSON Linda
OHLSSON Jesper
3698Karlshamn OCR 2Open Mix00:00:0100:31:40
DNCRAVENZWAAIJ Jeroen Van
VERLAAT Kees
SCHREUDER Myrte
37913m-teamOpen Mix00:00:0100:31:47
29MICHAËL Conte
ALEX Fastres
MELISSA Bearzatto
3845The Bear ProjectOpen Mix00:00:0100:32:14
DNCBENTKOWSKA Magdalena
BŁĘDZKI Adam
BENTKOWSKA Magdalena
3772Dirty SparrowsOpen Mix00:00:0000:32:21
31GARBERG Aron
PETTERSSON Uffe E
ULVEGREN Albina
3854Two injuries and one hopeOpen Mix00:00:0100:32:23
32SELYMES Kinga
ÁKOS Abonyi
GERGELY Szabó Bálint
3692Hungarian mixOpen Mix00:00:0100:32:53
33BOKMAN Lucas
BÖKMAN Vanja
JONSSON Hanna
3387Young OCR SwedenOpen Mix00:00:0200:32:59
34RÓŻAŃSKI Rafał
FRONTCZAK Izabela
ŚWIGOŃSKI Piotr
3656Husaria Race Team Szczecinek IIOpen Mix00:00:0000:33:15
35SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
SAS Merel
VERSTEGEN Jurgen
RUYTER Roy De
3671Dirty DutchiesOpen Mix02:20:1700:33:16
36BRZOZOWSKI Filip
RYBARCZYK Ilona
ŁUKASZEWSKI Jakub
3653Husaria Race Team PoznańOpen Mix00:00:0100:33:23
37RAVIZZA Marco Alfredo
PELLEREI Luca
ACQUADRO Elena
3842Team WRIOpen Mix00:00:0000:33:54
38PEDERSEN Peder Ejsing
NIELSEN Rene`
PETERSEN Thomas
3713OCRHolstebroOpen Mix00:00:0100:33:54
39STEEN Arie Van Der
IJZENDOORN Charissa
SENTEN Simon Van
3725Ruige Taaie SteenOpen Mix00:00:0100:34:09
40GABELGAARD Tanja
NIELSEN Linda
AARHUS Mark Kofoed
3368Team MoMe ocr - DenmarkNational Women01:32:5700:34:42
41MĘDYGRAŁ Krystian
GRZONDKO Mateusz
MACIUSZEK Julia
3665WATAHA TEAMOpen Mix00:00:0100:35:17
42KOLEGOWICZ Klaudia
KOLEGOWICZ Damian
CHRZĄSTEK Maciek
3767BeFit24TeamMixOpen Mix00:00:0100:36:18
DNCRADDATZ Alicja
MASTYŁA Radosław
TOŚKO Tadeusz
3779Husaria Race Team Szczecinek IOpen Mix00:00:0100:36:23
44MILEHAM Nicky
ENDERBY Rich
BERQUEZ Andrea
3836Team OMRMOpen Mix00:00:0200:36:56
45RICHARD Tobias
WALNESTEDT Malin
GARDEBRAND Lucas Kjellin
3848The king, the sorceress and the discipleOpen Mix00:00:0100:37:48
46OLSSON Anders E
HAGLUND Cecilia
CLAESSON Albin
3809Karlshamn OCR 3Open Mix00:00:0200:38:13
47MAKAROV Andrei
KRIUCHKOVA Irina
GRITSYNA Oleg
3755We canOpen Mix00:00:0000:38:30
48WARING Evie
WHETTON Eddie
SHEPPARD Mrs Alison
3704Need a Sat NavOpen Mix00:00:0100:38:52
DNCBIGLANDS Steve
JOYCE Katie
ROSSER Claire
3803Elements Elite 1Open Mix00:00:0100:38:57
50LINDSGREN Christina
HERMANSEN Sacha
OLIN Kenneth
3677Dream TeamOpen Mix00:00:0100:39:13
51WUNDERLICH Tobias
STRNAD Sebastian
RITZLER Anna
3749Unterfranken VikingsOpen Mix00:00:0000:40:43
52ŻOŁNIEREK Wojciech
FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena
KAŁUŻNY Michał
3797Dirty SalmonsOpen Mix00:00:0100:40:43
53LÓPEZ Julio
LACALLE Juan Manuel González
GONZÁLEZ Ana De Miguel
3743the axisOpen Mix00:00:0100:41:31
DNCWINTERS Arjan
BRUINING Kirsten
RENIRIE Ingmar
3716Orange LionsOpen Mix00:00:0100:41:48
DNCDOMÍNGUEZ Eduardo Díaz
SOBRINO David Ruedas
BENEDED Isabel Agraz
3668ASÍN REVENTEMOS OCR SPAINOpen Mix00:00:0100:42:05
56DITTMANN Kerstin
SAMOW Corinna
HEIMBURG Stefan Von
3866UrbanRunningOpen Mix00:00:0100:44:06
57CRUICKSHANK Xander Dodd
CRUICKSHANK Phil
HALL Donna Jenner
3818Obstacle mud runner magazine.Open Mix00:00:0100:44:09
DNCAINSWORTH Carlton
HEATH Daniel
AINSWORTH Cara
3851The MinionsOpen Mix00:00:0100:44:17
59GÓRSKI Emil
GREC Klaudia
PTASIŃSKI Kacper
3827RUNVENGERSOpen Mix00:00:0200:45:00
60BERGSTRÖM Robert
HEIJKENSKJÖLD Fenja
LEE Mikaela
3833SwedishSuperSlothsOpen Mix00:00:0200:45:06
61GREIBIG Michaela
KASCHE Denny
PRZYSTAW Maxim
3821OpfercrewOpen Mix00:00:0200:45:53
62HAAN John De
SPIJKER Dayen
BEELEN Timothy Van
3683Dutch OCR SeriesOpen Mix00:00:0100:46:08
DNCPCHELIAKOV Aleksandr
MARIYA Novoselskaya
NATALIIA Mikhailova
3824PCHÉLIK in TEAMOpen Mix00:00:0100:49:16
DNCZBROSZCZYK Damian
PIETROŃ Monika
KOBYŁECKI Tomasz
3785LHC Team PolandOpen Mix00:00:0100:50:33
65ZALEJASZ Sylwester
ZALEJASZ Paulina
CERBA Jaroslaw
3773Hell SquadOpen Mix00:00:0000:54:00
66ULRICH Susanne
KERSTEN Max
CASTELEIJN Selma
3719Outdoor ValleyOpen Mix00:00:0100:54:25
DNCKRÓLIKOWSKA Anna
MIERZICKI Marcel
KUBIESA Patrycja
3758#tylkomedaleOpen Mix00:00:0000:57:23
DNCTADZIK Tomasz
BŁASZCZYK Brunon
BŁASZCZYK Dominika
3764Avengers PLOpen Mix00:00:0100:59:59
69MYALSKA Katarzyna
GĘBSKI Mariusz
KUBER Andrzej
3659Orły OCROpen Mix00:00:0101:03:02
70MARCHUK Konstantin
MARCHUK Viktoriia
PISKUN Bohdan
3863UCan3Open Mix00:00:0101:06:16
DNCRYBKA Zuzanna
SZCZĘCH Damian
WŁODARCZYK Jan
3761AvengersOpen Mix00:00:0001:06:24
DNCVASECHKO Artem
MOVCHAN Kyryl
BASKO Mariana
MIHAIL Gavrilov
3857UCanOpen Mix00:00:0101:13:34
DNCPRZYBYLSKA Magdalena
KOCOŁ Karolina
BRZÓSKA Szymon
3776Hell Squad IIOpen Mix00:00:0001:25:03
74CHRISTENSEN Aja Faaborg Preuss
MØRK Camille
HEDENVALL Pierre
3366Team MoMe ocr - DenmarkNational Women00:00:0201:30:03
Znaleziono 74 wynik(ów)