OGÓLNOPOLSKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI NORDIC WALKING - 4KM - WIRTUALNIE

Organizator:
Urząd Gminy Biały Bór
Data:
2020-11-07
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
185
Wystartowało:
120
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
120
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ROMANOWICZ Piotr 176KS IDMAR RACING TEAMRESKOOPEN -M1M 100:24:18.004,0+00:00:006:049,9
2PYREK Krzysztof 1751 RBLOGWAŁCZOPEN -M2M 200:25:23.004,0+00:01:056:209,5
3ADAMOWICZ Andrzej 3ŁÓDŹOPEN -M3M 300:26:23.004,0+00:02:056:359,1
4DANIELSKI Waldemar 20SOKOŁÓW PODLASKIOPEN -M4M 400:26:33.004,0+00:02:156:389,0
5KOLBERG Kamila 54KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃOPEN -K1K 100:27:10.004,0+00:02:526:478,8
6KĘDZIERSKA Agnieszka 46KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOOPEN -K2K 200:28:02.004,0+00:03:447:008,6
7WEGIERA Grzegorz 134ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAOPEN -M5M 500:28:10.004,0+00:03:527:028,5
8KRIGER Roman 66SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEOPEN -M6M 600:28:26.004,0+00:04:087:068,4
9SZPUNAR Mariusz 122SONINAOPEN -M7M 700:28:53.004,0+00:04:357:138,3
10ZACHARSKI Jerzy 189FABRYKA NORDICA TRZCIANKATRZCIANKAOPEN -M8M 800:29:09.004,0+00:04:517:178,2
11WOŁK Beata 186FABRYKA NORDICA TRZCIANKATRZCIANKAOPEN -K3K 300:29:16.004,0+00:04:587:198,2
12TOŁAJ Andrzej 193SOSNOWIECOPEN -M9M 900:29:22.004,0+00:05:047:208,2
13ADAMCZAK Małgorzata 2ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚMIGIELOPEN -K4K 400:29:26.004,0+00:05:087:218,2
14ADAMSKA Ilona 4ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGSMOGORZEWOOPEN -K5K 500:29:29.004,0+00:05:117:228,1
15RUDAWSKI Maciej 178MARSZ PO ZDROWIETRZCIELOPEN -M10M 1000:29:57.004,0+00:05:397:298,0
16BOGAJSKI Krzysztof 10SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKŚWIECIEOPEN -M11M 1100:29:57.004,0+00:05:397:298,0
17ZAJĄC Joanna 139KLUB NW SPRING HORYNIEC ZDRÓJLUBACZÓWOPEN -K6K 600:29:59.004,0+00:05:417:298,0
18SONDEJ Izabela 112BIAŁOWIEŻAOPEN -K7K 700:30:10.004,0+00:05:527:328,0
19CZARNOTA Andrzej 18HANSONHANDZLÓWKAOPEN -M12M 1200:30:52.004,0+00:06:347:437,8
20KURDYBACHA Danuta 71KLUB NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC-ZDRÓJOPEN -K8K 800:30:53.004,0+00:06:357:437,8
21WAŻNA Joanna 133HORYNIEC- ZDRÓJOPEN -K9K 900:30:53.004,0+00:06:357:437,8
22SZCZUDLIK Małgorzata 117KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOOPEN -K10K 1000:30:59.004,0+00:06:417:447,7
23ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 7SAMOTNI WĘDROWCYWRZESNIAOPEN -K11K 1100:31:13.004,0+00:06:557:487,7
24BORKOWSKI Leszek 11NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWOPEN -M13M 1300:31:41.004,0+00:07:237:557,6
25JÓŹWIAK Marianna 41SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKOPEN -K12K 1200:31:44.004,0+00:07:267:567,6
26RODZIEWICZ Wioletta 103FACE NORDIC WALKING TEAMUSTKAOPEN -K13K 1300:31:56.004,0+00:07:387:597,5
27LEDZION Robert 73NORDIC WALKING BORUCHOWOSZCZECINOPEN -M14M 1400:32:08.004,0+00:07:508:027,5
28JÓŹWIAK Łukasz 43SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKOPEN -M15M 1500:32:15.004,0+00:07:578:037,4
29KNIE Magdalena 51POTARZYCAOPEN -K14K 1400:32:21.004,0+00:08:038:057,4
30DREWNOWSKA Barbara 23ZASAPANI HYDRO TRZCIANKATRZCIANKAOPEN -K15K 1500:32:27.004,0+00:08:098:067,4
31NICIEJA Krzysztof 191BRZESZCZE-JAWISZOWICEOPEN -M16M 1600:32:30.004,0+00:08:128:077,4
32WOŹNIAK Iwona 187RESKOOPEN -K16K 1600:32:32.004,0+00:08:148:087,4
33ZAJĄCZKOWSKA Bożena 140ŁĘCZYCAOPEN -K17K 1700:32:38.004,0+00:08:208:097,4
34LEDZION Dagmara 72SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZECINOPEN -K18K 1800:32:40.004,0+00:08:228:107,3
35KOCOŃ Sylwia 53SIEMIANICEOPEN -K19K 1900:32:41.004,0+00:08:238:107,3
36TERCZEWSKI Grzegorz 126ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGKOŚCIANOPEN -M17M 1700:32:45.004,0+00:08:278:117,3
37WALKOWIAK Michał 131ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGKOŚCIANOPEN -M18M 1800:32:45.004,0+00:08:278:117,3
38ZACHARSKA Barbara 188FABRYKA NORDICA TRZCIANKATRZCIANKAOPEN -K20K 2000:32:55.004,0+00:08:378:137,3
39OLESIŃSKA Dorota 94OLEŚNICKA STREFA NORDIC WALKINGMIĄSOWAOPEN -K21K 2100:32:58.004,0+00:08:408:147,3
40KUC - BREJNA Anna 160SZCZECINEKOPEN -K22K 2200:33:11.004,0+00:08:538:177,2
41SZMYT Hubert 121SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -M19M 1900:33:13.004,0+00:08:558:187,2
42SZMYT Kamila 120SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -K23K 2300:33:13.004,0+00:08:558:187,2
43ŚWISŁOCKA Ewa 125FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOOPEN -K24K 2400:33:39.004,0+00:09:218:247,1
44FRYDRYCH Krzysztof 28WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKOPEN -M20M 2000:33:53.004,0+00:09:358:287,1
45KŁOS Lidia 50SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPAPOWO BISKUPIEOPEN -K25K 2500:34:01.004,0+00:09:438:307,1
46MACIEJEWSKI Tomasz 165NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁIPSKOPEN -M21M 2100:34:04.004,0+00:09:468:317,0
47NOGA Boleslaw 90XLŻÓRAWINAOPEN -M22M 2200:34:06.004,0+00:09:488:317,0
48FORNAL Wioletta 27UM KCYNIAIWLAOPEN -K26K 2600:34:09.004,0+00:09:518:327,0
49HAŁAS Ewa 33UM KCYNIAKCYNIAOPEN -K27K 2700:34:33.004,0+00:10:158:386,9
50ŁOZIŃSKA Wioletta 164POŁCZYN -ZDRÓJOPEN -K28K 2800:34:56.004,0+00:10:388:446,9
51WUJKOWSKI Robert 137OSTRÓW MAZOWIECKAOPEN -M23M 2300:34:56.004,0+00:10:388:446,9
52BRZOZOWSKA Ewa 14NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAOSTRÓW MAZOWIECKAOPEN -K29K 2900:34:58.004,0+00:10:408:446,9
53PUCHOWSKA Krystyna 101WĄGROWIECCEGŁÓWOPEN -K30K 3000:35:00.004,0+00:10:428:456,9
54RUTKOWSKA Patrycja 105ROXKIJE ROKIETNICAPISZCZACOPEN -K31K 3100:35:03.004,0+00:10:458:456,8
55PYTLOWANA Aleksandra 102LEGNICAOPEN -K32K 3200:35:15.004,0+00:10:578:486,8
56ADAMASZEK Beata 1ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGSKAWINAOPEN -K33K 3300:35:16.004,0+00:10:588:496,8
57DAROSZEWSKA Krystyna 21SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKOPEN -K34K 3400:35:45.004,0+00:11:278:566,7
58KOWALSKA Małgorzata 61HANDZLOWSKA BRAĆSZCZECINOPEN -K35K 3500:35:49.004,0+00:11:318:576,7
59KRAWIEC Jacek 64ROXKIJE ROKIETNICAELBLĄGOPEN -M24M 2400:36:00.004,0+00:11:429:006,7
60KUBIK Krystian 159RUNGRYF GRYFICEGRYFICEOPEN -M25M 2500:36:10.004,0+00:11:529:026,6
61ANISIMOWICZ Anna 6ŻELISTRZEWOOPEN -K36K 3600:36:16.004,0+00:11:589:046,6
62MARCINIAK Patrycja 79ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚMIGIELOPEN -K37K 3700:36:22.004,0+00:12:049:056,6
63NADOLNA Ewelina 85ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGŚMIGIELOPEN -K38K 3800:36:23.004,0+00:12:059:056,6
64KORYBSKA Aleksandra 154BIAŁY BÓROPEN -K39K 3900:36:40.004,0+00:12:229:106,5
65WAWRZYŃCZOK Krzysztof 132NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIEJ GÓRYOPEN -M26M 2600:36:42.004,0+00:12:249:106,5
66NOWAKOWSKA Dorota 92KIJKOWE TRZEMESZNOSZCZECINOPEN -K40K 4000:37:08.004,0+00:12:509:176,5
67PIETRANIK-BOGUCKA Karolina 96STERDYŃOPEN -K41K 4100:37:09.004,0+00:12:519:176,5
68CZARNIK Katarzyna 17DĘBICAOPEN -K42K 4200:37:37.004,0+00:13:199:246,4
69MATYJA Anna 81#ŚREMCHODZIŚREMOPEN -K43K 4300:37:46.004,0+00:13:289:266,4
70SKORACKA Beata 107ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGCZACZOPEN -K44K 4400:38:00.004,0+00:13:429:306,3
71BILIK Wojciech 8SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOOPEN -K45K 4500:38:00.004,0+00:13:429:306,3
72AJCHLER-DŁUŻYK Violetta 5ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGŻEGRÓWKOOPEN -K46K 4600:38:19.004,0+00:14:019:346,3
73GOLAK-WEGIERA Katarzyna 31ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAOPEN -K47K 4700:38:26.004,0+00:14:089:366,2
74WOJTYCZKA Magdalena 135PUDLISZKIOPEN -K48K 4800:38:26.004,0+00:14:089:366,2
75STANKOWSKA Marzena 114KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOOPEN -K49K 4900:38:38.004,0+00:14:209:396,2
76MĄDRY Grzegorz 82KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOOPEN -M27M 2700:38:57.004,0+00:14:399:446,2
77BRZEZINA Magdalena 13NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -K50K 5000:39:11.004,0+00:14:539:476,1
78DUDKIEWICZ Anna 25NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -K51K 5100:39:14.004,0+00:14:569:486,1
79DUDKIEWICZ Wojciech 26NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -M28M 2800:39:14.004,0+00:14:569:486,1
80LUBAŃSKI Tomasz 77SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKOPEN -M29M 2900:39:14.004,0+00:14:569:486,1
81ZABOROWSKA Danuta 138SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKOPEN -K52K 5200:39:21.004,0+00:15:039:506,1
82RUTKOWSKA Karolina 106ROXKIJE ROKIETNICAPISZCZACOPEN -K53K 5300:39:37.004,0+00:15:199:546,1
83KIRSZ Mariola 47NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -K54K 5400:39:45.004,0+00:15:279:566,0
84NIEWIADOMSKA Zofia 89SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKOPEN -K55K 5500:39:49.004,0+00:15:319:576,0
85MAŁYSZEWICZ Andrzej 167BIAŁY BÓROPEN -M30M 3000:40:00.004,0+00:15:4210:006,0
86SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 183PRZYBKOWOOPEN -K56K 5600:40:00.004,0+00:15:4210:006,0
87KOSMALA JASKÓLSKA Joanna 59NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -K57K 5700:40:00.004,0+00:15:4210:006,0
88MAŁYSZEWICZ Teresa 166BIAŁY BÓROPEN -K58K 5800:40:00.004,0+00:15:4210:006,0
89SZAMOTUŁA Ewa 182SZCZECINEKOPEN -K59K 5900:40:00.004,0+00:15:4210:006,0
90KOŹLIK Sabina 62SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEJKOWICEOPEN -K60K 6000:40:25.004,0+00:16:0710:065,9
91KRZYCHOWICZ Maria 68NORDICUS STRZYBNICASTRZYBNICAOPEN -K61K 6100:40:37.004,0+00:16:1910:095,9
92JACKOWSKI Radosław 37SIENNICAOPEN -M31M 3100:40:42.004,0+00:16:2410:105,9
93SZMYT Marcin 119SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -M32M 3200:40:49.004,0+00:16:3110:125,9
94HILGNER Katarzyna 36NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -K62K 6200:40:52.004,0+00:16:3410:135,9
95SZYCKO Oliwia 124HANSONKOBYLNICAOPEN -K63K 6300:41:38.004,0+00:17:2010:245,8
96KULCZYCKI Jan 70NORDIC WALKING BORUCHOWOGDAŃSKOPEN -M33M 3300:41:46.004,0+00:17:2810:265,7
97DĄBROWSKI Paweł 22WESOŁY BORSUK TEAMDUCZKIOPEN -M34M 3400:42:00.004,0+00:17:4210:305,7
98JÓŹWIAK Dominik 42SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKOPEN -M35M 3500:42:49.004,0+00:18:3110:425,6
99KAŁAMAJSKI Dariusz 195BYDGOSZCZOPEN -M36M 3600:42:52.004,0+00:18:3410:435,6
100SKOWRONSKA Beata 108ŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGGDAŃSKOPEN -K64K 6400:43:23.004,0+00:19:0510:505,5
101LATOS Małgorzata 163KOSZALINOPEN -K65K 6500:43:33.004,0+00:19:1510:535,5
102SOMIAK Piotr 111NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -M37M 3700:44:00.004,0+00:19:4211:005,5
103SOMIAK Marta 110NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -K66K 6600:44:00.004,0+00:19:4211:005,5
104KRUGIOŁKA Grzegorz 157AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYOPEN -M38M 3800:44:20.004,0+00:20:0211:055,4
105TRĘTOWICZ Beata 129KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAOPEN -K67K 6700:44:43.004,0+00:20:2511:105,4
106GRAJEK-CZABAJSKA Izabela 32ZASAPANI HYDROGDAŃSKOPEN -K68K 6800:45:05.004,0+00:20:4711:165,3
107MAŁYSZEWICZ Tomasz 168#TEAMDKMS,#TEAM BIAŁY BÓRBIAŁY BÓROPEN -M39M 3900:45:42.004,0+00:21:2411:255,3
108KWIATKOWSKA Katarzyna 162ŚWIERSZCZEWOOPEN -K69K 6900:45:45.004,0+00:21:2711:265,2
109POŁOCZAŃSKI Piotr 100SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -M40M 4000:46:31.004,0+00:22:1311:375,2
110POŁOCZAŃSKA Maja 98SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -K70K 7000:46:31.004,0+00:22:1311:375,2
111POŁOCZAŃSKA Lena 99SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -K71K 7100:46:31.004,0+00:22:1311:375,2
112ROŻEK Wiktoria 104KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOOPEN -K72K 7200:47:00.004,0+00:22:4211:455,1
113SZULC-MIKOŁAJCZAK Marzena 123WĄGROWIECWĄGROWIECOPEN -K73K 7300:48:50.004,0+00:24:3212:124,9
114MATYJA Bogdan 80#ŚREMCHODZIŚREMOPEN -M41M 4100:52:02.004,0+00:27:4413:004,6
115POŁOCZAŃSKA Marta 97SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -K74K 7400:53:30.004,0+00:29:1213:224,5
116SZMYT Hanna 118SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINOPEN -K75K 7500:53:30.004,0+00:29:1213:224,5
117GĄSEWICZ - FILIPIAK Agnieszka 29NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -K76K 7600:56:00.004,0+00:31:4214:004,3
118DRYNDA Franciszek 24NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYOPEN -M42M 4200:56:47.004,0+00:32:2914:114,2
119HANUS Joanna 34PASJONAUCI KROSNOKROSNOOPEN -K77K 7701:00:01.004,0+00:35:4315:004,0
120ORDZOWIAŁY Piotr 95MOCNI POMOCNIOSIELECOPEN -M43M 4301:02:28.004,0+00:38:1015:373,8
Znaleziono 120 wynik(ów)