OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Olimpia Osowa |
Data : | 2021-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 64 |
Wystartowało : | 62 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Mundurowi | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCZAK Tomasz | 35 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:49 | ||||
2 | POLKOWSKI Piotr | 43 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:11 | ||||
3 | KŁOS Maciej | 24 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 1 | 00:15:14 | |||
4 | POŁUBIAK Paweł | 44 | SIECINO | M30-39 | 00:15:16 | |||||
5 | HELWICH Stefan | 17 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:15:45 | ||||
6 | KNITTER Tomasz | 25 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:01 | ||||
7 | JUREK Adam | 21 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 00:16:05 | ||||
8 | SIWAK Piotr | 48 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:16:05 | ||||
9 | CZŁAPSKI Krzysztof | 11 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:07 | ||||
10 | CHOJNACKI Paweł | 4 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 1 | 00:16:15 | |||
11 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 60 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:16:24 | ||||
12 | KUŚMIEREK Jan | 32 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:25 | ||||
13 | MĄDRY Grzegorz | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 1 | 00:16:27 | |||
14 | CHYRA Janusz | 7 | LUBLINIEC | M40-49 | 2 | 00:16:54 | ||||
15 | NIETUPSKI Dariusz | 65 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-59 | 2 | 00:16:55 | |||
16 | LUDWICZAK Andżelika | 34 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:17:04 | ||||
17 | SZCZUDLIK Małgorzata | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:17:24 | ||||
18 | JĘDRASIAK Renata | 18 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 00:17:25 | ||||
19 | STACHOWICZ Joanna | 50 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 1 | 00:17:30 | |||
20 | ŚLUSARCZYK Marcin | 56 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:17:34 | ||||
21 | SKWERES Adriana | 49 | KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE | PELPLIN | K30-39 | 00:17:38 | ||||
22 | KACZMAREK Eugeniusz | 22 | SŁUPSK | M70+ | 1 | 00:17:43 | ||||
23 | SZYMAŃSKI Stefan | 55 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:43 | ||||
24 | GODZIŃSKI Paweł | 16 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 1 | 00:17:46 | |||
25 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 57 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:17:49 | ||||
26 | KUŁAKOWSKA Halina | 30 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 1 | 00:17:55 | |||
27 | CZAJKA Urszula | 8 | RUMIA | K60-69 | 00:17:56 | |||||
28 | ROWIŃSKI Paweł | 46 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 2 | 00:18:04 | |||
29 | KRIGER Roman | 29 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | Tak | 00:18:14 | |||
30 | KĘPA Andrzej | 23 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | Tak | 00:18:20 | |||
31 | SZYMAŃSKA Monika | 54 | GDAŃSK | K40-49 | 00:18:24 | |||||
32 | LATOSINSKA Kamila | 33 | OSOWA BIEGA | GDAŃSK | K30-39 | 00:18:25 | ||||
33 | FRANCZAK Dariusz | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:28 | ||||
34 | KURZAWSKA Jolanta | 31 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:18:36 | ||||
35 | ŻYGENDA Robert | 62 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-59 | 00:18:39 | ||||
36 | PALUCH Paweł | 41 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:43 | ||||
37 | KREFT Barbara | 28 | PARCHOWO | K50-59 | 00:18:44 | |||||
38 | CZERWIŃSKI Mateusz | 10 | TORUŃ | M18-29 | 00:18:58 | |||||
39 | OLECH Anna | 40 | GDAŃSK | K40-49 | 00:19:01 | |||||
40 | BUCZKOWSKA Wiesława | 3 | ESJA TEAM | GDYNIA | K60-69 | 00:19:01 | ||||
41 | POSTEK Danuta | 45 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:04 | ||||
42 | BIAŁK Roman | 2 | GDAŃSK | M70+ | 00:19:28 | |||||
43 | BEKISZ Małgorzata | 1 | LIPUSZ | K40-49 | 00:19:32 | |||||
44 | SZULC Beata | 53 | OSOWA-BIEGA | GDAŃK | K50-59 | 00:19:45 | ||||
45 | JÓŹWIAK Łukasz | 19 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | Tak | 00:19:47 | |||
46 | STANKOWSKA Marzena | 51 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:19:53 | ||||
47 | FRANCZAK Anna | 13 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:19:56 | ||||
48 | DZIEMIAN-PACZKOWSKA Małgorzata | 12 | OSOWA BIEGA | GDAŃSK | K40-49 | 1 | 00:19:56 | |||
49 | REJMAK Marek | 64 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | M60-69 | 00:19:57 | |||||
50 | KNITTER Agata | 26 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:20:00 | ||||
51 | OLECH Marcin | 39 | GDAŃSK | M40-49 | 1 | 00:20:20 | ||||
52 | CHUDOWICZ Sylwia | 6 | GDAŃSK | K40-49 | 00:20:37 | |||||
53 | CHOLEWKA Jolanta | 5 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | Tak | 00:20:38 | |||
54 | PACYGA-GRAJEWSKA Joanna | 63 | GDAŃSK | K40-49 | 00:20:47 | |||||
55 | JUCHNIEWICZ Marcin | 20 | GDANSK | M40-49 | 00:20:48 | |||||
56 | ŻYGENDA Anna | 61 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K40-49 | 00:21:09 | ||||
57 | SAPUŁA Wiktoria | 47 | LUBLIN | K18-29 | 00:21:23 | |||||
58 | GIEREJ Urszula | 15 | GDAŃSK | K40-49 | 00:21:37 | |||||
59 | NOWAK Katarzyna | 38 | GDAŃSK | K40-49 | 00:22:32 | |||||
60 | NIEWIADOMSKA Zofia | 37 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-69 | 00:22:32 | ||||
61 | WASILA Kinga | 59 | GDAŃSK | K50-59 | 00:22:55 | |||||
62 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 9 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:23:42 |
Znaleziono 62 wynik(ów)