OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Gmina Potęgowo |
Date : | 2021-09-18 |
Place : | Potęgowo |
Distance : | 10 km |
Registered : | 69 |
Started : | 67 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 67 |
On the track : | 0 |
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 51 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-49 | 1 | 00:15:35 | 00:31:12 | ||
2 | KUŹMICZ Adam | 39 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 1 | 00:15:35 | 00:31:13 | ||
3 | MARCZAK Tomasz | 41 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:16:00 | 00:31:14 | |||
4 | KŁOS Maciej | 27 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 1 | 00:15:35 | 00:31:16 | ||
5 | KNITTER Tomasz | 30 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:45 | 00:31:41 | |||
6 | POŁUBIAK Paweł | 49 | SIECINO | M30-39 | 00:16:00 | 00:31:44 | ||||
7 | POLKOWSKI Piotr | 48 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 1 | 00:16:00 | 00:31:55 | ||
8 | JUREK Adam | 23 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 2 | 00:16:00 | 00:32:29 | ||
9 | CZŁAPSKI Krzysztof | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:00 | 00:32:29 | |||
10 | HELWICH Stefan | 20 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:16:00 | 00:32:30 | |||
11 | BARCZYK Bogdan | 5 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:16:36 | 00:32:49 | |||
12 | CHOJNACKI Paweł | 69 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | SZCZECIN | M50-59 | 00:16:22 | 00:33:12 | |||
13 | SIWAK Piotr | 53 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:16:33 | 00:33:18 | |||
14 | KUŚMIEREK Jan | 38 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:34 | 00:33:23 | |||
15 | BIBKO Martin | 9 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 00:17:03 | 00:34:18 | |||
16 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 62 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:17:04 | 00:34:19 | |||
17 | MĄDRY Grzegorz | 42 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:25 | 00:34:41 | |||
18 | BALON Marek | 2 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:17:35 | 00:35:07 | ||||
19 | KACZMAREK Eugeniusz | 24 | SŁUPSK | M70+ | 2 | 00:17:41 | 00:35:23 | |||
20 | ADAMCZYK Adam | 1 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:42 | 00:35:24 | |||
21 | CHYRA Janusz | 12 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:58 | 00:35:33 | ||||
22 | KONKOL Andrzej | 65 | kreatixsport | LĘBORK | M60-69 | 00:17:52 | 00:35:57 | |||
23 | SZYMAŃSKI Stefan | 59 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:18:02 | 00:36:30 | ||
24 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 61 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:18:03 | 00:36:32 | |||
25 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 6 | PSISKO & KOCISKO TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:18:42 | 00:36:52 | |||
26 | KRIGER Roman | 34 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:18:25 | 00:37:03 | |||
27 | KĘPA Andrzej | 25 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:18:31 | 00:37:17 | |||
28 | FRANCZAK Dariusz | 19 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:09 | 00:38:20 | |||
29 | ROWIŃSKI Paweł | 52 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:19:39 | 00:38:54 | |||
30 | PALUCH Paweł | 47 | AVOCADO WELLNESS WELLNESS | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:15 | 00:39:11 | |||
31 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 7 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M60-69 | 00:19:33 | 00:39:24 | |||
32 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 40 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 1 | 00:20:16 | 00:39:51 | ||
33 | JÓŹWIAK Łukasz | 22 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:20:31 | 00:40:40 | |||
34 | BIAŁK Roman | 8 | GDAŃSK | M70+ | 1 | 00:20:20 | 00:40:57 | |||
35 | ŚLUSARCZYK Marcin | 60 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:20:17 | 00:41:14 | |||
36 | WOWK Adrian | 63 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:21:08 | 00:41:47 | ||||
37 | KNIGA Zbigniew | 28 | WŁÓCZYKIJEGDYNIA | GDYNIA | M60-69 | 00:21:26 | 00:43:52 | |||
38 | NIETUPSKI Dariusz | 45 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-59 | 00:21:55 | 00:44:13 |
Total 38 results.