OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-08-21 |
Miejsce : | Murowana Goślina |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 172 |
Wystartowało : | 157 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 157 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | NS | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 229 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 00:15:21 | ||||
2 | KNITTER Michał | 139 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:04 | ||||
3 | MARCZAK Tomasz | 161 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:16:05 | ||||
4 | BRZOZOWSKI Piotr | 88 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:16:21 | ||||
5 | ROŻYNEK Miron | 199 | KGHM METRACO RUDNA | WROCŁAW | M55-59 | 00:16:28 | ||||
6 | WOROCH Roman | 231 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:16:29 | ||||
7 | KRAJEWSKA Hanna | 146 | LUKI TEAM POLAND | PIŁA | K18-29 | 00:16:33 | ||||
8 | MIELECKA Agnieszka | 163 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-54 | 00:16:34 | ||||
9 | FRĄCKOWIAK Roman | 112 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:16:39 | ||||
10 | PARZYBUT Jan | 176 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 1 | 00:16:44 | |||
11 | MROZIŃSKI Tadeusz | 165 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOSKIE GÓRY | M55-59 | 00:16:55 | ||||
12 | KOPCZEWSKI Dariusz | 142 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | 1 | 00:17:09 | |||
13 | HELWICH Stefan | 127 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:17:18 | ||||
14 | ŻURAWIK Marcin | 241 | NEW4YOU TEAM | KOŁO | M40-44 | 00:17:28 | ||||
15 | ZAGAJA Janusz | 237 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | 00:17:28 | ||||
16 | CZŁAPSKI Krzysztof | 98 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:17:36 | ||||
17 | GĄGÓŁ Krzysztof | 114 | GŁOGÓW | M40-44 | 00:17:42 | |||||
18 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 187 | PIERNIKI TORUŃ | TORUN | M45-49 | 00:17:43 | ||||
19 | KUŚMIEREK Mateusz | 154 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 1 | 00:17:45 | |||
20 | CHOLEWIŃSKI Wojciech | 95 | HERNIK TEAM -NW MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M55-59 | 00:17:56 | ||||
21 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 169 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:18:02 | ||||
22 | JÓŹWIAK Marianna | 133 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:18:02 | ||||
23 | WOJTCZAK Urszula | 230 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | 00:18:02 | ||||
24 | PUSZKARSKA Małgorzata | 191 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:18:05 | ||||
25 | PASZKOWSKI Leszek | 178 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE | M40-44 | 1 | 00:18:08 | |||
26 | CHYRA Janusz | 242 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:18:12 | |||||
27 | KROMSKI Paweł | 147 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-54 | 00:18:15 | ||||
28 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 240 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | 00:18:19 | ||||
29 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 148 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:18:25 | ||||
30 | POKŁADOWSKA Joanna | 182 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:18:27 | ||||
31 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 115 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70-74 | 1 | 00:18:30 | |||
32 | GRUSZKA Michal | 120 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA | LUBLINIEC | M-Jun. | 00:18:31 | ||||
33 | WALCZAK Ryszard | 224 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 00:18:33 | |||||
34 | KUBICKI Paweł | 250 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SKOKI | M50-54 | 00:18:37 | ||||
35 | POTRZEBOWSKI Marek | 184 | DEAF I #B3K | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:18:38 | |||
36 | SZYMAŃSKI Stefan | 212 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:18:39 | ||||
37 | KASPRZAK Tadeusz | 134 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:18:43 | |||
38 | STACHOWICZ Marcin | 205 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | 00:18:48 | ||||
39 | KĘDZIERSKA Karolina | 135 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-44 | 00:18:49 | ||||
40 | MADAJ Robert | 159 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-54 | 00:18:50 | ||||
41 | STACHOWIAK Tomasz | 73 | KONARZEWO | M40-44 | 1 | 00:18:53 | ||||
42 | TOMCZYK Edward | 218 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:18:54 | ||||
43 | PUSZKARSKI Adam | 192 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:18:57 | ||||
44 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 215 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:19:02 | ||||
45 | GÓRAL Andrzej | 116 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:19:04 | |||
46 | WALCZAK Grzegorz | 226 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:19:05 | ||||
47 | DUKAT Radosław | 108 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | M45-49 | 00:19:06 | ||||
48 | KOSTECKI Wiesław | 143 | NW CZŁAPSKI TEAM | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M65-69 | 00:19:11 | ||||
49 | DĄBROWSKI Dawid | 103 | Z POCIĄGU DO BIEGANIA | MUROWANA GOŚLINA | M30-39 | 00:19:12 | ||||
50 | GRUSZKA Michal | 119 | ETHOSENERGY POLAND S.A. | LUBLINIEC | M45-49 | 00:19:16 | ||||
51 | ZIELIŃSKA Jolanta | 239 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | 00:19:21 | ||||
52 | WITUCKA Karolina | 228 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:19:23 | |||||
53 | DAROSZEWSKA Krystyna | 102 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:24 | ||||
54 | CHOLEWIŃSKA Longina | 94 | HERNIK TEAM-NW MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | K55-59 | 00:19:24 | ||||
55 | SZYBUT Weronika | 210 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:25 | ||||
56 | RUSINOWICZ Andrzej | 200 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75-79 | 00:19:28 | ||||
57 | GRYGOROWICZ Bogdan | 122 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:19:28 | |||
58 | GAŁĄZKA Paweł | 248 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:19:30 | |||
59 | OLEJNICZAK Aleksandra | 170 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Jun. | 00:19:36 | ||||
60 | CIESIELSKI Krzysztof | 97 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:19:51 | ||||
61 | PALIWODA Katarzyna | 244 | MIERZYN | K45-49 | 00:19:51 | |||||
62 | PIETRZAK Dorota | 249 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K45-49 | 00:19:52 | ||||
63 | KOWALSKA Beata | 144 | STĘSZEW TEAM | TRZEBAW | K50-54 | 00:19:52 | ||||
64 | GUTOWSKA Magdalena | 125 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:19:54 | ||||
65 | SZULC-MIKOŁAJCZAK Marzena | 208 | NW WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:19:56 | ||||
66 | FRANCZAK Dariusz | 111 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:20:02 | ||||
67 | RATAJCZAK Katarzyna | 195 | ŚREM CHODZI | ZBRUDZEWO | K50-54 | 00:20:04 | ||||
68 | DARGAS Sandra | 100 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 1 | 00:20:05 | |||
69 | JASTRZĘBSKA-MAJAK Agnieszka | 130 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 00:20:06 | ||||
70 | KUREK Aleksander | 151 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE | M-Dzieci | 00:20:07 | ||||
71 | SIWIŃSKI Bogdan | 202 | KOMORNIKI | M50-54 | 00:20:09 | |||||
72 | KĘPA Andrzej | 136 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70-74 | 00:20:10 | ||||
73 | DUDEK Leszek | 105 | KGHM METRACO RUDNA | GŁOGÓW | M70-74 | 00:20:12 | ||||
74 | BUCZKOWSKI Jerzy | 90 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M70-74 | 00:20:12 | ||||
75 | MACKO Michał | 74 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M-Dzieci | 00:20:15 | ||||
76 | ROŻEK Wiktoria | 198 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMSZNO | K-Jun. | 00:20:15 | ||||
77 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 113 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | 00:20:16 | ||||
78 | MATYJA Anna | 162 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K50-54 | 00:20:17 | ||||
79 | KUCZYŃSKA Anna | 149 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K60-64 | 00:20:17 | ||||
80 | POTRZEBOWSKA Agata | 183 | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | B | 00:20:21 | ||||
81 | ŚLUSARCZYK Karolina | 217 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:20:26 | ||||
82 | LUDWICZAK Lena | 158 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K-Dzieci | 00:20:29 | ||||
83 | BROŻYNA Adam | 246 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:20:34 | ||||
84 | GUTOWSKI Paweł | 126 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:20:41 | |||
85 | KNITTER Agata | 138 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:20:48 | ||||
86 | PALUCH Paweł | 174 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:20:49 | ||||
87 | KONIECZNA Zuzanna | 141 | BUDZIEJEWO | K50-54 | 00:20:49 | |||||
88 | KNITTER Zofia | 137 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:20:50 | ||||
89 | WOROCH Jolanta | 232 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | K55-59 | 00:20:51 | ||||
90 | KUŚMIEREK Beata | 153 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:20:52 | ||||
91 | NAWROCKA Hanna | 167 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-Jun. | 00:20:55 | ||||
92 | OWCZAREK Aleksandra | 172 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-Jun. | 1 | 00:20:58 | |||
93 | PIETRZYK Anna | 181 | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:20:59 | ||||
94 | GRYGOROWICZ Teresa | 121 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K65-69 | 00:21:00 | ||||
95 | ADAMOWICZ Andrzej | 81 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:21:07 | |||||
96 | PIĄTKOWSKI Józef | 179 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:21:07 | ||||
97 | REMISZEWSKI Adam | 196 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 00:21:08 | ||||
98 | STACHOWIAK Magdalena | 204 | STESZEW TEAM | KONARZEWO | K40-44 | 00:21:16 | ||||
99 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 220 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:21:22 | ||||
100 | DYLEWICZ Weronika | 110 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:21:24 | ||||
101 | JÓŹWIAK Łukasz | 131 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:21:33 | |||
102 | MAJAK Wojciech | 160 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-54 | 00:21:34 | ||||
103 | PASZKOWSKA Maria | 177 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE | K40-44 | 00:21:36 | ||||
104 | STANISŁAWSKI Jan | 206 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAN | M60-64 | 00:21:37 | ||||
105 | JASTRZĘBSKA-MACKO Marta | 129 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | MANOWO | K30-39 | 00:21:37 | ||||
106 | PIDUCH Jan | 180 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:21:40 | ||||
107 | LEWANDOWSKA Agnieszka | 155 | MUROWANA GOŚLINA | K45-49 | 00:21:40 | |||||
108 | DEMBSKA Violetta | 104 | #SREMCHODZI | ŚREM | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:21:41 | |||
109 | KOZŁOWSKA Wiktoria | 145 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:21:50 | |||
110 | TROKA Małgorzata | 219 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 00:21:51 | ||||
111 | PRACKI Zbigniew | 186 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:21:52 | ||||
112 | ANGIELCZYK Małgorzata | 82 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70-74 | 00:21:52 | ||||
113 | SZYMAŃSKA Lucyna | 211 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 00:21:53 | ||||
114 | DARGAS Małgorzata | 99 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:21:55 | ||||
115 | GÓRSKI Henryk | 118 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M70-74 | 00:22:01 | ||||
116 | KUREK Aleksandra | 152 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE | K30-39 | 00:22:04 | ||||
117 | KONIECZNA Mariola | 140 | STĘSZEW TEAM | TRZEBAW | K55-59 | 00:22:09 | ||||
118 | LUBAŃSKA Leokadia | 156 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:22:14 | |||
119 | PRZYBYLAK Stanisław | 189 | PRZYBYLAK TEAM | POZNAŃ | M75-79 | 00:22:17 | ||||
120 | LUBAŃSKI Tomasz | 157 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:22:20 | ||||
121 | DARGAS Marta | 101 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:22:29 | ||||
122 | DUKAT Monika | 107 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K45-49 | 00:22:34 | ||||
123 | NAWROCKA Grażyna | 166 | KATORŻNIK | MUROWANA GOŚLINA | K65-69 | 00:22:44 | ||||
124 | RABCZEWSKA Aleksandra | 194 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROLIETNICA | K60-64 | 00:22:47 | ||||
125 | CHWIAŁKOWSKA Iwona | 96 | NAMASTE | OBORNIKI | K50-54 | 00:22:48 | ||||
126 | MŁODOŻYŃSKA Karolina | 164 | NAMASTE | OBORNIKI | K45-49 | 00:22:49 | ||||
127 | NOWAK-DRESLER Magdalena | 168 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K45-49 | 00:22:52 | ||||
128 | SŁOWIK Stanisław | 203 | KGHM METRACO RUDNA | SZYMOCIN | M-Dzieci | 00:23:07 | ||||
129 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 188 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:23:17 | |||
130 | BLASZKA Michał | 85 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:23:20 | |||
131 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 175 | GOWINO | K70-74 | 00:23:21 | |||||
132 | BLASZKA Ryszard | 86 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:23:33 | |||
133 | CAŁUS Szymon | 92 | KGHM METRACO RUDNA | RADOSZYCE | M-Dzieci | 00:23:35 | ||||
134 | URBAN Jacek | 222 | LESZNO | M70-74 | 00:23:38 | |||||
135 | TWARDOWSKA Edyta | 247 | AVOCADO | WARSZAWA | K40-44 | 00:23:38 | ||||
136 | WORONKO ZACZYŃSKA Janina | 233 | KGHM METRACORUDNA | LUBIN | K75-79 | 00:23:45 | ||||
137 | BRZOZOWSKI Leon | 89 | ŚREM CHODZI | ŚREM | M-Dzieci | 00:24:09 | ||||
138 | WÓJCIK Henryk | 235 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 00:24:10 | ||||
139 | WALCZAK Henryk | 225 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:24:12 | ||||
140 | CAŁUS Maja | 93 | KGHM METRACO RUDNA | RADOSZYCE | K-Dzieci | 00:24:15 | ||||
141 | KULCZYCKI Jan | 150 | GDAŃSK | M70-74 | 00:24:16 | |||||
142 | KLUSKA Anna | 245 | KGHM METRACO RUDNA | SZYMOCIN | K-Dzieci | 00:24:16 | ||||
143 | IGLIŃSKA Maria | 128 | GONIEMBICE | K65-69 | 00:24:24 | |||||
144 | GÓRSKA Małgorzata | 117 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K65-69 | 00:24:26 | ||||
145 | PRZYBYLAK Dorota | 190 | PRZYBYLAK TEAM | POZNAŃ | K70-74 | 00:24:42 | ||||
146 | WÓJCIK Irena | 234 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K75-79 | 00:24:49 | ||||
147 | WIŚNIEWSKA Mariola | 227 | LESZNO | K60-64 | 00:24:59 | |||||
148 | OWCZAREK Henryka | 171 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K75-79 | 00:25:08 | ||||
149 | BARTEK Sonia | 83 | CHOMĘCICE | K30-39 | 00:25:09 | |||||
150 | ŚLUSARCZYK Danuta | 216 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 00:25:15 | ||||
151 | SZYBUT Roma | 209 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:25:43 | ||||
152 | JÓŹWIAK Dominik | 132 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:25:57 | ||||
153 | ROMAŃSKI Damian | 197 | KSIĄŻ WIELKOPOLSKI | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:25:58 | ||||
154 | ŚLUSARCZYK Błażej | 214 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:27:14 | ||||
155 | SZAROLETA Zofia | 207 | PRZYBYLAK TEAM | POZNAŃ | K80+ | 00:27:33 | ||||
156 | PRACKA Katarzyna | 185 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:27:38 | ||||
157 | PAJĘCKI Adam | 173 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:27:53 |
Znaleziono 157 wynik(ów)