OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Gmina Potęgowo |
Data : | 2021-09-18 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 201 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 201 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | NS | Żół. kartki | Czer. kartki | Mundurowi | 2.5km | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 278 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:22 | ||||||
2 | STĘPAK Piotr | 248 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | ZBYLITOWSKA GÓRA | M18-29 | 1 | 00:14:47 | |||||
3 | MARCZAK Tomasz | 197 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:50 | ||||||
4 | BRZOZOWSKI Piotr | 91 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | Tak | Tak | 00:15:32 | ||||
5 | KRAJEWSKA Hanna | 168 | LUKI TEAM POLAND | PIŁA | K18-29 | 1 | 00:15:33 | |||||
6 | MIELECKA Agnieszka | 204 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-54 | 00:15:41 | ||||||
7 | KNITTER Michał | 151 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 2 | 00:15:42 | |||||
8 | WOROCH Roman | 280 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:43 | ||||||
9 | HAŁAS Marcin | 128 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:15:44 | |||||||
10 | KŁOS Maciej | 150 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:50 | ||||||
11 | GAJEWSKI Eugeniusz | 115 | KGHM METRACO RUDNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M60-64 | 00:15:53 | ||||||
12 | TOPOREK Rafał | 266 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:15:58 | |||||
13 | PARZYBUT Jan | 216 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:16:09 | ||||||
14 | KNITTER Tomasz | 152 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:09 | ||||||
15 | SKIERA Krzysztof | 242 | ŁĄCZA NAS PASJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M45-49 | 00:16:11 | ||||||
16 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 224 | TORUŃ | M45-49 | 1 | 00:16:11 | ||||||
17 | BIBKO Martin | 87 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 1 | 00:16:12 | |||||
18 | KOPCZEWSKI Dariusz | 157 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | Tak | Tak | 00:16:15 | ||||
19 | MAŁKA Marian | 195 | GLIWICE | M60-64 | 00:16:21 | |||||||
20 | LUDWICZAK Dariusz | 289 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M50-54 | 00:16:23 | ||||||
21 | FRĄCKOWIAK Roman | 114 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:16:26 | ||||||
22 | HELWICH Stefan | 130 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:16:35 | ||||||
23 | SANIUK Edward | 238 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70-74 | 00:16:41 | ||||||
24 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 209 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:16:43 | ||||||
25 | WOJTCZAK Urszula | 279 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | 1 | 00:16:43 | |||||
26 | MAŚLANKA Iwona | 199 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 1 | 00:16:43 | |||||
27 | POLKOWSKI Piotr | 313 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:16:47 | ||||||
28 | CZŁAPSKI Krzysztof | 96 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:16:48 | ||||||
29 | MAŚLANKA Jacek | 198 | SŁUPSK | M55-59 | 2 | Tak | Tak | 00:16:48 | ||||
30 | NIETUPSKI Dariusz | 293 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-54 | 1 | 00:16:50 | |||||
31 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 120 | CHOJNICE | M40-44 | 00:16:53 | |||||||
32 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 147 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-29 | 00:16:56 | ||||||
33 | KUŚMIEREK Mateusz | 181 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 1 | 00:17:04 | |||||
34 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 173 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:04 | ||||||
35 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 286 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | LUBASZ | M60-64 | 00:17:04 | ||||||
36 | JÓŹWIAK Marianna | 136 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:16 | ||||||
37 | POKŁADOWSKA Joanna | 221 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:17:20 | ||||||
38 | BALON Marek | 84 | SZCZECINEK | M55-59 | Tak | Tak | 00:17:25 | |||||
39 | KOWNACKI Bartłomiej | 164 | LASOWICE WIELKIE | M40-44 | 00:17:29 | |||||||
40 | RUDAWSKI Maciej | 234 | MARSZ PO ZDROWIE | TRZCIEL | M30-39 | 00:17:32 | ||||||
41 | KOS Krzysztof | 158 | POTEGOWO NA BIEGOWO | POTĘGOWO | M30-39 | 00:17:36 | ||||||
42 | KEDZIERSKA Agnieszka | 142 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K45-49 | 00:17:40 | ||||||
43 | KĘDZIERSKA Karolina | 288 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-44 | 00:17:41 | ||||||
44 | KASPRZAK Tadeusz | 139 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:17:45 | |||||
45 | CZMOCH Marian | 97 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 1 | 00:17:51 | |||||
46 | TOMCZYK Edward | 265 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 1 | 00:17:54 | |||||
47 | DOLNA-FILIPCZUK Ewelina | 104 | ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K30-39 | 00:17:56 | ||||||
48 | WITUCKA Karolina | 300 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:17:57 | |||||||
49 | GORZEL Łukasz | 121 | ŁĄCZĄ NAS PASJE | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:18:04 | ||||||
50 | KOWACZ Agata | 162 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K30-39 | 00:18:06 | ||||||
51 | KUŁAKOWSKA Halina | 176 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K45-49 | 00:18:07 | ||||||
52 | ZAWADZKI Krzysztof | 284 | WETERAN | ZIELONA GORA | M65-69 | 00:18:09 | ||||||
53 | GÓRAL Andrzej | 122 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | A | 1 | 00:18:11 | ||||
54 | SZYMAŃSKI Stefan | 258 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:18:13 | ||||||
55 | GRUSZKA Michal | 123 | ETHOSENERGY POLAND S.A. | LUBLINIEC | M45-49 | 00:18:23 | ||||||
56 | KOSTECKI Wiesław | 159 | NW CZŁAPSKI TEAM | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M65-69 | 00:18:27 | ||||||
57 | KRYCKA Danuta | 228 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K45-49 | 1 | 00:18:31 | |||||
58 | GUTOWSKA Magdalena | 126 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:18:32 | ||||||
59 | OLEJNICZAK Aleksandra | 210 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Jun. | 00:18:33 | ||||||
60 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 261 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:18:38 | ||||||
61 | CIESIELSKI Krzysztof | 94 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:18:41 | ||||||
62 | WALCZAK Grzegorz | 270 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:42 | ||||||
63 | DAROSZEWSKA Krystyna | 100 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:18:43 | ||||||
64 | SZYBUT Weronika | 255 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:18:44 | ||||||
65 | MROCZEK Bartosz | 302 | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:18:48 | |||||||
66 | GRYGOROWICZ Bogdan | 124 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:18:50 | |||||
67 | RUSINOWICZ Andrzej | 235 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75-79 | 00:18:51 | ||||||
68 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 117 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | 00:18:51 | ||||||
69 | ŻÓŁCIŃSKI Igor | 70 | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:18:52 | |||||||
70 | ZWIERZ Andrzej | 287 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | M65-69 | 00:18:52 | ||||||
71 | KĘPA Andrzej | 145 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70-74 | Tak | Tak | 00:18:52 | ||||
72 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 236 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 00:18:52 | ||||||
73 | GAŁĄZKA Paweł | 116 | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:18:52 | ||||||
74 | FRANCZAK Dariusz | 113 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:18:55 | ||||||
75 | PALUCH Paweł | 214 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:18:55 | ||||||
76 | BERCZYŃSKI Henryk | 86 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M65-69 | Tak | Tak | 00:18:56 | ||||
77 | SZEREMENT Katarzyna | 304 | USTKA | K40-44 | 00:18:56 | |||||||
78 | MACKO Michał | 193 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | MANOWO | M-Dzieci | 00:18:58 | ||||||
79 | DYLEWICZ Weronika | 109 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:18:59 | ||||||
80 | DARGAS Sandra | 99 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | 00:19:01 | ||||||
81 | KRĘCKA Irena | 169 | BUDOWO | K55-59 | 00:19:02 | |||||||
82 | SAPUŁA Wiktoria | 239 | LUBLIN | K18-29 | 00:19:03 | |||||||
83 | POSTEK Danuta | 222 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 00:19:03 | ||||||
84 | KĘDZIERSKA Edyta | 143 | EKG OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | K45-49 | 00:19:08 | ||||||
85 | MALKIEWICZ Małgorzata | 194 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WIERSZYNO | K55-59 | 00:19:08 | ||||||
86 | JASWIG Katarzyna | 134 | ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K30-39 | 00:19:12 | ||||||
87 | PALIWODA Katarzyna | 229 | MIERZYN | K45-49 | 00:19:12 | |||||||
88 | STENKA Agnieszka | 297 | EKG OLIMPIA OSOWA | CHWASZCZYNO | K40-44 | 00:19:13 | ||||||
89 | OCHOCKA Patrycja | 298 | EKG OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | K40-44 | 00:19:16 | ||||||
90 | ŚLUSARCZYK Karolina | 260 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:19:17 | ||||||
91 | MATEJA Filip | 200 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:19:19 | ||||||
92 | KUSIAK Włodzimierz | 179 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:19:19 | ||||||
93 | REJMAK Marek | 231 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:19:30 | |||||
94 | JANOWSKA Agnieszka | 132 | ŁÓDŹ | K18-29 | 00:19:31 | |||||||
95 | BOETHER Patrycja | 88 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:34 | ||||||
96 | WOROCH Jolanta | 281 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | K55-59 | 00:19:34 | ||||||
97 | TOWARNICKA Izabela | 267 | DAMROKI | K-Niepełnosprawni(B) | B | 00:19:35 | ||||||
98 | SZAŁAJ Anna | 250 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | B | 00:19:42 | |||||
99 | DEPCZYŃSKI Rafał | 101 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | M50-54 | Tak | Tak | 00:19:43 | ||||
100 | RODZIEWICZ Wioletta | 232 | USTKA | K50-54 | 00:19:43 | |||||||
101 | TECŁAW Barbara | 264 | DAMNICA | K45-49 | 00:19:44 | |||||||
102 | KUŚMIEREK Beata | 180 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:19:46 | ||||||
103 | GUTOWSKI Paweł | 127 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:19:50 | |||||
104 | JÓŹWIAK Łukasz | 135 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | B | Tak | 00:19:52 | ||||
105 | JASTRZĘBSKA-MACKO Marta | 133 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | MANOWO | K30-39 | 00:19:52 | ||||||
106 | KLECZKOWSKA Anna | 303 | EKG OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | K40-44 | 00:19:53 | ||||||
107 | PIETRZYK Anna | 218 | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:19:53 | ||||||
108 | GRYGOROWICZ Teresa | 125 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K65-69 | 00:19:54 | ||||||
109 | BRZEZIŃSKI Jan | 296 | EKG OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | 00:19:55 | ||||||
110 | PIĄTKOWSKI Józef | 292 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:19:58 | ||||||
111 | SOROKA Teresa | 246 | NW PASŁĘK | PASŁĘK | K60-64 | 00:19:59 | ||||||
112 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 220 | ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K30-39 | 00:20:00 | ||||||
113 | KOTUSIEWICZ Maria | 161 | - | POTĘGOWO | K55-59 | 00:20:03 | ||||||
114 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 219 | ELDOFIT TEAM KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K-Niepełnosprawni(B) | B | 00:20:05 | |||||
115 | NOWICKA Agnieszka | 207 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:20:08 | ||||||
116 | ADAMOWICZ Andrzej | 82 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:20:09 | |||||||
117 | TREDER Kacper | 305 | SP POTĘGOWO | RUNOWO | M-Dzieci | 00:20:10 | ||||||
118 | KUMPIŃ Izabela | 177 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K45-49 | 00:20:19 | ||||||
119 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 268 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:20:19 | ||||||
120 | SELIB Izabela | 240 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K50-54 | 00:20:26 | ||||||
121 | KOWALSKI Mirosław | 163 | GRYF N¸W | SZCZECINEK | M65-69 | 00:20:36 | ||||||
122 | BUŁAK Anna | 93 | OLSZTYN | K18-29 | 00:20:36 | |||||||
123 | LUBAŃSKA Leokadia | 185 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:20:37 | |||||
124 | KACPERSKA-SASS Anna | 294 | GŁÓWCZYCE | K30-39 | 00:20:38 | |||||||
125 | OCHOCKI Tymon | 299 | EKG OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | 00:20:41 | ||||||
126 | WICZKOWSKI Aleksander | 277 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:20:41 | ||||||
127 | LIPKA Julia | 184 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:20:43 | ||||||
128 | REHLIS Aleksander | 230 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M30-39 | 00:20:46 | ||||||
129 | DOMAGAŁA Julia | 105 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:20:46 | ||||||
130 | SOCHA Marlena | 245 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K40-44 | 00:20:47 | ||||||
131 | ANTOSIAK Simonetta | 306 | SP POTĘGOWO | RZECHCINO | K-Jun. | 00:20:51 | ||||||
132 | DARGAS Małgorzata | 98 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:20:51 | ||||||
133 | MAŁKA Irena | 196 | GLIWICE | K65-69 | 00:20:54 | |||||||
134 | KOCOŃ Sylwia | 153 | SIEMIANICE | K40-44 | 00:20:57 | |||||||
135 | KOZŁOWSKI Dominik | 167 | SP POTĘGOWO | BONIN | M-Dzieci | 00:21:04 | ||||||
136 | UKLEJA Justyna | 269 | POTĘGOWO | K30-39 | 00:21:06 | |||||||
137 | KURCZ Barbara | 178 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K50-54 | 00:21:13 | ||||||
138 | WESOŁOWSKA Anita | 317 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:21:15 | ||||||
139 | SZYMAŃSKA Lucyna | 257 | XV KOŁO PZERII | KIEŹLINY | K70-74 | 00:21:18 | ||||||
140 | UKLEJA Monika | 312 | POTĘGA NORDICA | NOWA DĄBROWA | K30-39 | 00:21:27 | ||||||
141 | KĘNDRA Mateusz | 144 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:28 | ||||||
142 | VEKWERT Stanisław | 311 | SP POTĘGOWO | M-Jun. | 00:21:28 | |||||||
143 | KONKOL Przemysław | 291 | ŻOCHOWO | M-Dzieci | 00:21:34 | |||||||
144 | UKLEJA Katarzyna | 307 | POTĘGA NORDICA | NOWA DĄBROWA | K18-29 | 00:21:34 | ||||||
145 | KOGUT Filip | 154 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:35 | ||||||
146 | ARCISZEWSKI Krystian | 83 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:35 | ||||||
147 | LUBAŃSKI Tomasz | 186 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:21:37 | ||||||
148 | SIWICKA Zuzanna | 241 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:40 | ||||||
149 | WASILEWSKA Karina | 310 | GRĄBKOWO | K40-44 | 00:21:42 | |||||||
150 | GAPSKI Kamil | 118 | KS POTĘGOWO | POTĘGOWO | M30-39 | 00:21:49 | ||||||
151 | KWIDZYŃSKI Paweł | 182 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:49 | ||||||
152 | LEWICKI Szymon | 183 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:50 | ||||||
153 | HEBEL Maria | 129 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K45-49 | 00:21:50 | ||||||
154 | DEUTSCHMANN Katarzyna | 103 | WŁÓCZYKIJE | GDYNIA | K50-54 | 00:21:50 | ||||||
155 | STEFAŃSKI Ksawery | 247 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:51 | ||||||
156 | SUPROŃ Marta | 249 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K30-39 | 00:21:53 | ||||||
157 | KACZMAREK Helena | 301 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:09 | |||||||
158 | KUBIK Martyna | 174 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:09 | ||||||
159 | WESOŁOWSKA Milena | 318 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:09 | |||||||
160 | NOWICKA Zuzanna | 208 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:12 | ||||||
161 | MICHALSKI Maciej | 203 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:22:14 | ||||||
162 | SZUSTAKIEWICZ Grazyna | 253 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K60-64 | 00:22:16 | ||||||
163 | PRZYBYLSKA Aleksandra | 226 | ELITE TEAM | GDYNIA | K-Niepełnosprawni(B) | B | 00:22:17 | |||||
164 | FIR Seweryn | 112 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:22:18 | ||||||
165 | KROPIDŁOWSKA Patrycja | 172 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:23 | ||||||
166 | ZAWADZKA Monika | 283 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:26 | ||||||
167 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 225 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | A | 00:22:26 | |||||
168 | SZTYLKA Natalia | 252 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:22:27 | ||||||
169 | DZIECIELSKA Nelly | 110 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:33 | ||||||
170 | SOCHA Aleksandra | 340 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:34 | |||||||
171 | STEFAŃSKA Agnieszka | 308 | DARŻYNO | K30-39 | 00:22:46 | |||||||
172 | STEFAŃSKA Eliza | 309 | DARŻYNO | K-Dzieci | 00:22:47 | |||||||
173 | KOZŁOWSKA Wiktoria | 165 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:22:53 | ||||||
174 | FĄK Ewa | 111 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:06 | ||||||
175 | SŁOMIŃSKA Martyna | 243 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:08 | ||||||
176 | KOZŁOWSKA Magdalena | 166 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:09 | ||||||
177 | ŚLUSARCZYK Danuta | 259 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 00:23:16 | ||||||
178 | SZYBUT Roma | 254 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:23:18 | ||||||
179 | PRACKA Katarzyna | 223 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:23:23 | ||||||
180 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 215 | GOWINO | K70-74 | 00:23:23 | |||||||
181 | OWCZAREK Henryka | 211 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K75-79 | 00:23:26 | ||||||
182 | KOPANAJKO Sylwia | 156 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:37 | ||||||
183 | ŚWIDERSKA Natalia | 263 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:38 | ||||||
184 | MĘDRKIEWICZ Lidia | 201 | DAMNICA | K65-69 | 00:23:38 | |||||||
185 | DWORNICKA Anna | 108 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K40-44 | 00:23:43 | ||||||
186 | JÓŹWIAK Dominik | 137 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:24:11 | ||||||
187 | WALCZAK Henryk | 271 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:24:14 | ||||||
188 | PAJĘCKI Adam | 213 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | B | Tak | Tak | 00:24:22 | |||
189 | KULCZYCKI Jan | 175 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:24:39 | ||||||
190 | MIKOŁAJCZYK Julia | 205 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:24:42 | ||||||
191 | HINCA Natalia | 131 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:24:43 | ||||||
192 | KIJEWSKA Nikola | 146 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:24:43 | ||||||
193 | REIKOWSKA Natalia | 319 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:24:45 | ||||||
193 | MICHALSKA Natalia | 202 | SP POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:24:45 | ||||||
195 | SIEMASZKO Wojciech | 316 | KS POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:25:20 | ||||||
196 | ŚLUSARCZYK Błazej | 262 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:25:33 | ||||||
197 | KAWALA Paulina | 295 | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:26:16 | |||||||
198 | ŁUKOWICZ Aniela | 315 | POTĘGOWO | K30-39 | 00:27:13 | |||||||
199 | ŁUKOWICZ Jasiu | 191 | KS POTĘGOWO | RADOSŁAW | M-Dzieci | 00:27:14 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
DNC | ŁUKOWICZ Adaś | 190 | KS POTĘGOWO | RADOSŁAW | M-Dzieci | 00:36:28 | ||||||
201 | ŁUKOWICZ Rafał | 314 | spontan | RADOSŁAW | M30-39 | 00:36:29 |
Znaleziono 201 wynik(ów)