OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING WĄGROWIEC - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Wągrowiec, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-18 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 88 |
Wystartowało : | 84 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 84 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Mundurowi | 2.5km | Laps_5km 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STAWNIAK Karol | 70 | KGHM METRACO RUDNA | ŻNIN | M70+ | 00:10:59 | 00:19:05 | ||||
2 | POLKOWSKI Piotr | 61 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:43 | 00:31:56 | ||||
3 | MARCZAK Tomasz | 50 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:45 | 00:31:57 | ||||
4 | POŁUBIAK Paweł | 62 | SIECINO | M30-39 | 00:15:45 | 00:31:59 | |||||
5 | JUREK Adam | 29 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 1 | 00:16:02 | 00:32:44 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DQ | SIWAK Piotr | 66 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 1 | 00:16:03 DQ | 00:32:46 DQ | |||
7 | CZŁAPSKI Krzysztof | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:06 | 00:32:49 | ||||
8 | KNITTER Tomasz | 35 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:57 | 00:32:50 | ||||
9 | HELWICH Stefan | 23 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:16:10 | 00:32:52 | ||||
10 | HAŁAS Marcin | 21 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:24 | 00:33:03 | |||||
11 | KUŚMIEREK Jan | 45 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 1 | 00:16:31 | 00:33:30 | |||
12 | BIBKO Martin | 89 | SPEED BAR | M40-49 | 1 | 00:17:02 | 00:34:00 | ||||
13 | CHOJNACKI Paweł | 5 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 00:16:33 | 00:34:04 | ||||
14 | MĄDRY Grzegorz | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:16:51 | 00:34:06 | ||||
15 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 17 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:16:42 | 00:34:18 | ||||
16 | KLIMCZAK Adam | 33 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:11 | 00:34:33 | ||||
17 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 81 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:16:55 | 00:34:41 | ||||
18 | BALON Marek | 1 | SZCZECINEK | M50-59 | 2 | 00:16:56 | 00:34:44 | ||||
19 | SZCZUDLIK Małgorzata | 72 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:17:00 | 00:34:44 | ||||
20 | JĘDRASIAK Renata | 26 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 1 | 00:17:04 | 00:34:44 | |||
21 | LUDWICZAK Andżelika | 47 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:17:09 | 00:34:54 | ||||
22 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 19 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70+ | 00:17:16 | 00:34:58 | ||||
23 | NAWROT Michał | 56 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M30-39 | 1 | 00:16:53 | 00:35:03 | |||
24 | KOLBERG Kamila | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | ZIELEŃ | K40-49 | 00:17:24 | 00:35:07 | ||||
25 | SKIERA Krzysztof | 214 | ŁĄCZA NAS PASJE BYDGOSZCZ/ LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:17:44 | 00:35:16 | ||||
26 | CHYRA Janusz | 7 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:39 | 00:35:17 | |||||
27 | SZYMAŃSKI Stefan | 75 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:18 | 00:35:27 | ||||
28 | STACHOWICZ Joanna | 69 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:17:44 | 00:35:32 | ||||
29 | KOWALSKI Marek | 38 | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:17:50 | 00:35:44 | |||||
30 | CZEKAJŁO Franciszek | 9 | AGROTURLOT | DREZDENKO | M70+ | 00:17:30 | 00:35:45 | ||||
31 | TOMCZAK Jarosław | 86 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M50-59 | 00:17:51 | 00:35:49 | ||||
32 | FRANCZAK Małgorzata | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:17:43 | 00:35:51 | ||||
33 | RUDAWSKI Maciej | 64 | MARSZ PO ZDROWIE | TRZCIEL | M30-39 | 00:17:33 | 00:35:56 | ||||
34 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 90 | M40-49 | 00:17:49 | 00:36:02 | ||||||
35 | KUŁAKOWSKA Halina | 43 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:17:47 | 00:36:11 | ||||
36 | CZAJKA Urszula | 87 | K60-69 | 00:18:08 | 00:36:46 | ||||||
37 | LENZ Andrzej | 46 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M50-59 | 1 | 00:18:06 | 00:36:48 | |||
38 | ŁUKASIK Michał | 49 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-69 | 1 | 00:18:02 | 00:37:03 | |||
39 | BOJANOWSKI Marcin | 4 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M40-49 | 00:18:11 | 00:37:20 | ||||
40 | FRANCZAK Dariusz | 16 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:12 | 00:37:28 | ||||
41 | MIŚKOWICZ Anna | 54 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:18:30 | 00:37:30 | ||||
42 | KĘPA Andrzej | 91 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | M70+ | Tak | 00:18:29 | 00:37:31 | ||||
43 | TURBAK Ewa | 78 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:18:39 | 00:37:35 | ||||
44 | KOWACZ Agata | 88 | K30-39 | 00:18:26 | 00:37:38 | ||||||
45 | KRIGER Roman | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | Tak | 00:18:14 | 00:37:40 | |||
46 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 77 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:18:44 | 00:37:42 | ||||
47 | ŚLUSARCZYK Marcin | 76 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:18:46 | 00:38:00 | ||||
48 | KANIEWSKI Łukasz | 32 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M40-49 | Tak | 00:18:23 | 00:38:07 | |||
49 | JANUR Wiesława | 25 | POZNAŃ | K40-49 | 00:18:53 | 00:38:21 | |||||
50 | WESOŁWSKI Wojciech | 34 | M60-69 | 00:19:05 | 00:38:30 | ||||||
51 | SKOWROŃSKA Dominika | 68 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | K18-29 | 00:18:52 | 00:38:30 | ||||
52 | DYLEWICZ Weronika | 13 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:18:52 | 00:38:30 | ||||
53 | NOWAK Agata | 57 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K30-39 | 00:18:48 | 00:38:35 | ||||
54 | WĘKLAR Radosław | 80 | BTC TEAM | POZNAŃ | M40-49 | 00:19:12 | 00:38:47 | ||||
55 | ZAWISŁA Stanisław | 84 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | M70+ | 00:19:05 | 00:38:57 | ||||
56 | KURZAWSKA Jolanta | 44 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:19:26 | 00:38:58 | ||||
57 | STOLTMANN Helena | 71 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 1 | 00:19:01 | 00:39:00 | |||
58 | FRYDRYCH Marcin | 18 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M40-49 | 00:19:11 | 00:39:04 | ||||
59 | POSTEK Danuta | 63 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:23 | 00:39:08 | ||||
60 | SERÓWKA Lidia | 65 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA/STARE | K40-49 | 00:19:27 | 00:39:16 | ||||
61 | JÓŹWIAK Łukasz | 27 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | Tak | 00:19:33 | 00:39:30 | |||
62 | ŁABENDA Lonia | 48 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K50-59 | 00:19:36 | 00:39:34 | ||||
63 | KOWALAK Robert | 37 | KOSTRZYN | M30-39 | 1 | 00:19:30 | 00:39:36 | ||||
64 | ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna | 83 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:19:39 | 00:39:53 | ||||
65 | WNEK Ewa | 82 | KŁODZKO | K60-69 | 00:19:33 | 00:39:55 | |||||
66 | SZEWCZYK Hanna | 73 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:19:51 | 00:40:18 | ||||
67 | FRANCZAK Anna | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:20:19 | 00:40:44 | ||||
68 | KACZMAREK Zofia | 30 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K50-59 | 00:20:13 | 00:40:54 | ||||
69 | STANKOWSKA Marzena | 85 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:25 | 00:41:08 | ||||
70 | CYRAN Katarzyna | 8 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:20:46 | 00:41:12 | ||||
71 | DUDEK Agnieszka | 12 | MARSZ PO ZDROWIE | GRANOWO | K40-49 | 1 | 00:20:26 | 00:41:13 | |||
72 | JUREK Kamila | 28 | BIAŁOŚLIWIE | K30-39 | 00:20:17 | 00:41:20 | |||||
73 | IGNASIAK Anna | 24 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA/STARE | K30-39 | 1 | 00:20:41 | 00:42:00 | |||
74 | CHOLEWKA Jolanta | 6 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | Tak | 00:20:52 | 00:42:13 | |||
75 | MATULEWICZ Dorota | 51 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:21:07 | 00:42:33 | ||||
76 | SZYMAŃSKA KOZIOŁ Monika | 74 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:21:19 | 00:42:46 | ||||
77 | MRULA Ewa | 55 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:21:19 | 00:42:46 | ||||
78 | WESNER Harald | 79 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | KWIDZYN | M60-69 | 00:21:39 | 00:44:03 | ||||
79 | DANOWSKA Alicja | 11 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:21:51 | 00:44:26 | ||||
80 | MĘŻEŃSKA Małgorzata | 53 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:21:51 | 00:44:30 | ||||
81 | GREGORCZYK Małgorzata | 20 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:22:38 | 00:45:25 | ||||
82 | NIEWIADOMSKA Zofia | 58 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | K60-69 | 00:23:19 | 00:46:56 | |||||
83 | BARTEK Sonia | 2 | CHOMĘCICE | K30-39 | 00:25:43 | 00:51:37 | |||||
84 | BIAŁKOWSKA-GĄSIOREK Maja | 3 | WĄGROWIEC | K40-49 | 00:29:36 | 00:59:36 |
Znaleziono 84 wynik(ów)