OKONEK - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-07-14
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
54
Wystartowało/ Started:
52
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
52
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1HELWICH Stefan 363KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 100:15:2400:31:2200:47:2901:03:47.95 6:229.4
2GWIZDAŁA Zbigniew 362GOŁĄBEKM50-591M 200:15:3100:31:4000:48:1201:04:28.90+00:00:406:269.3
3REMBARZ Łukasz 384KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOM40-491M 300:15:3100:31:5200:48:3301:04:54.15+00:01:066:299.2
4NAKONIECZNY Grzegorz 408EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINM40-492M 400:15:3700:32:0100:48:3501:04:55.10+00:01:076:299.2
5SZARSZUNOWICZ Mariusz 394KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-493M 500:15:4000:32:0200:48:4301:05:50.15+00:02:026:359.1
6NACZK Leonard 378DYNAMICLĘBORKM40-494M 600:15:5200:32:3900:49:3101:06:04.35+00:02:166:369.1
7MIELECKA Agnieszka 376KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK40-491K 100:16:1400:32:5400:49:5601:06:22.00+00:02:346:389
8KUBIAK Przemysław 370KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM40-495M 700:16:1900:33:1500:50:2501:07:30.20+00:03:426:458.9
9SPYCHAŁA Lesław 407CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM50-592M 800:16:1900:33:1600:50:3501:07:53.90+00:04:056:478.8
10BIK Stanisław 388KS METRACO POLKOWICELUBINM50-593M 900:16:3200:33:5000:51:1901:08:21.00+00:04:336:508.8
11PRZYBYSZ Grzegorz 383POPOWO KOŚCIELNEM30-391M 1000:16:4100:34:1200:51:5501:10:06.15+00:06:187:008.6
12ROSADZIŃSKI Sławomir 386LESZNO :)LESZNOM40-496M 1100:16:5300:34:1000:51:5501:10:07.15+00:06:197:008.6
13ŚWISŁOCKI Bogdan 396FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-594M 1200:16:4900:34:4800:52:5101:10:18.20+00:06:307:018.5
14MĄDRY Grzegorz 375KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM50-595M 1300:17:1500:34:5500:52:4901:10:22.60+00:06:347:028.5
15PŁACHCIŃSKA Angelika 380KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-391K 200:17:1200:34:4600:52:2701:10:23.30+00:06:357:028.5
16ILOWSKA-REMBARZ Karolina 366LOFT TEAM EXTREMEKROSINKOK30-392K 300:17:1300:34:5400:52:5501:11:10.40+00:07:227:078.4
17CZEKAJŁO Franciszek 356REMIDREZDENKOM60-692M 1400:17:1400:34:5400:52:5201:11:17.15+00:07:297:078.4
18PRZYBYŁEK Marysia 382MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃŚMIGIELK40-492K 400:17:4100:35:4900:53:5401:11:34.05+00:07:467:098.4
19PALIWODA Kasia 409EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIKOSZEWOK40-493K 500:17:5900:36:1100:54:2401:12:25.20+00:08:377:148.3
20KOZAKOWSKA Małgorzata 369KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-494K 600:17:5500:36:1000:54:3001:12:42.85+00:08:547:168.3
21PAŁUBICKI Marcin 406SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM40-497M 1500:18:2900:37:0500:55:1801:13:04.80+00:09:167:188.2
22BANASZKIEWICZ Kasia 352KACZORYK50-591K 700:17:4100:35:5800:54:2801:13:14.65+00:09:267:198.2
23KĘPA Andrzej 367FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM60-693M 1600:18:0400:36:2300:55:1101:13:45.05+00:09:577:228.1
24MARCHWICKI Przemysław 374NORDIC WALKING KIEKRZSADYM60-694M 1700:18:0700:36:2800:55:1401:13:55.30+00:10:077:238.1
25BRACISZEWSKI Krzysztof 353KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM30-392M 1800:18:2000:36:4900:55:3801:14:07.15+00:10:197:248.1
26LAJTER Jerzy 3714 RUN TEAM PIŁAPIŁAM60-695M 1900:18:4200:37:0900:56:0101:14:33.50+00:10:457:278
27LENER Sławomir 373EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-696M 2000:18:0500:36:4600:55:5901:15:06.65+00:11:187:308
28LENATROWICZ Stanisław 372STARA ŁUBIANKAM50-596M 2100:18:2300:36:5500:56:0601:15:13.40+00:11:257:318
29ZIELIŃSKA Jolanta 403GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-592K 800:17:3600:36:1200:55:3901:15:24.15+00:11:367:328
30STAWNIAK Karol 390KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+1M 2200:18:5000:37:3600:56:5001:16:19.60+00:12:317:377.9
31ZWOLENKIEWICZ Joanna 404KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-495K 900:18:2600:37:4700:56:5901:16:32.95+00:12:457:397.8
32GWAREK Anita 361PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-496K 1000:18:5500:38:1900:57:4401:17:17.00+00:13:297:437.8
33ROSADZIŃSKA Natalia 385LESZNO :)LESZNOK18-291K 1100:19:0400:38:2600:57:5401:17:27.65+00:13:397:447.7
34FRYDRYCH Marcin 357NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAM40-498M 2300:18:4700:38:1000:57:5601:17:36.80+00:13:487:457.7
35GOLUS Urszula 360EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-691K 1200:19:0200:38:1900:57:5601:17:39.95+00:13:527:457.7
36CHŁODNICKI Marek 354MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM60-697M 2400:19:0400:38:3100:58:2701:18:27.55+00:14:397:507.6
37GABERT Beata 358EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-497K 1300:18:4500:38:1500:57:5801:18:59.20+00:15:117:537.6
38STANKOWSKA Marzena 389KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-498K 1400:20:1000:40:4201:00:3101:20:18.55+00:16:308:017.5
39WEGIERA Grzegorz 400ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM40-499M 2500:19:3000:39:2900:59:5601:20:57.85+00:17:098:057.4
40CHOLEWKA Jolanta 355MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-692K 1500:19:5000:40:0701:00:4201:21:08.45+00:17:208:067.4
41SZYBCZYŃSKA Katarzyna 395KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-499K 1600:20:1300:40:4101:01:0601:21:14.35+00:17:268:077.4
42KORONA-BRACISZEWSKA Beata 368KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK18-292K 1700:20:0500:40:3301:01:0901:21:15.70+00:17:278:077.4
43POSTEK Danuta 381MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-593K 1800:20:1000:40:3801:01:0001:21:18.40+00:17:308:077.4
44TOBYS Ryszard 397PIOTROWO DRUGIEM60-698M 2600:20:1500:40:3801:01:0001:21:28.45+00:17:408:087.4
45OMARSKA Grażyna 379PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-693K 1900:20:1900:40:4801:01:2601:22:01.65+00:18:138:127.3
46URBAN Jacek 399LESZNO :)LESZNOM60-699M 2700:20:0700:40:4601:01:4201:22:21.45+00:18:338:147.3
47ZALESKI Marek 402OKONEKM60-6910M 2800:19:2700:40:1601:01:4601:23:10.00+00:19:228:197.2
48MOSTOWSKA Elżbieta 377LESZNO :)ŻAKOWOK50-594K 2000:20:3000:41:5801:02:2601:23:16.95+00:19:298:197.2
49GOLAK-WEGIERA Katarzyna 359ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK40-4910K 2100:20:4900:42:1601:03:5901:26:34.50+00:22:468:396.9
50URANTÓWKA Henryk 398N/ZSKWIERZYNAM70+2M 2900:20:4800:42:3201:04:4001:26:39.90+00:22:518:396.9
51RUSINOWICZ Andrzej 387NIEZRZESZONYPIŁAM70+3M 3000:20:4800:42:3201:04:4101:26:41.15+00:22:538:406.9
52HORIACZEK Ryszard 364UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM60-6911M 3100:22:3200:46:0401:09:4801:34:01.60+00:30:139:246.4
Znaleziono 52 wynik(ów)