OKONEK - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-07-14
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
166
Wystartowało/ Started:
152
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
151
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RAJEWSKI Sebastian 294KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:15:1000:30:43.30 6:089.8
2WOROCH Roman 334KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 200:15:2700:31:04.95+00:00:216:139.7
3ROŻYNEK Miron 295KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 300:15:3800:31:47.40+00:01:046:219.4
4BRZOZOWSKI Piotr 350NORDIC WALKING POLAND/AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 400:15:5100:32:17.95+00:01:346:279.3
5SCHRÖDER Karol 296SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-441M 500:15:5500:32:34.15+00:01:506:309.2
6TRZCIŃSKI Franciszek 393SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOM50-541M 600:16:0800:32:55.40+00:02:126:359.1
7KRAJEWSKA Hanna 260MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPIŁAK-Jun.1K 100:16:2700:33:19.95+00:02:366:399
8LIPIŃSKI Karol 270EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-442M 700:16:2700:33:35.10+00:02:516:438.9
9FRĄCKOWIAK Roman 221KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-542M 800:16:3500:33:37.80+00:02:546:438.9
10FRĄCKOWIAK Mateusz 222KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.1M 900:16:2600:33:45.15+00:03:016:458.9
11KUBIAK Jakub 264KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Jun.2M 1000:16:4800:33:51.60+00:03:086:468.9
12TRZCIŃSKI Eugeniusz 342SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOBYDGOSZCZM60-642M 1100:16:4100:33:57.65+00:03:146:478.8
13ZDANUK Artur 340EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINPRZĘSOCINM45-492M 1200:16:3500:34:02.55+00:03:196:488.8
14GIERSZEWSKI Arkadiusz 225CHOJNICEM40-443M 1300:16:4900:34:08.10+00:03:246:498.8
15KĘDZIERSKA Agnieszka 248KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 200:16:4800:34:10.60+00:03:276:508.8
16KOP Wiesław 255DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-592M 1400:16:5600:34:11.00+00:03:276:508.8
17SYKISZ Maksym 308LESZNO :)BOSZKOWO-LETNISKOM30-392M 1500:17:0000:34:19.20+00:03:356:518.7
18SZYMNIK Zbigniew 401RYNARZEWOM55-593M 1600:17:0300:34:32.45+00:03:496:548.7
19HARENDA Andrzej 233NIEZRZESZONYDOLASZEWOM50-543M 1700:16:5100:34:33.90+00:03:506:548.7
20SZYMSKA Małgorzata 317EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-391K 300:17:0300:34:36.90+00:03:536:558.7
21SIKORA Bronisław 415LESZNO :)LESZNOM60-643M 1800:17:0500:34:39.90+00:03:566:568.7
22LITWIŃCZUK Robert 410BORNE SULINOWOM45-493M 1900:16:5900:34:57.65+00:04:146:598.6
23KOLBERG Kamila 253KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK30-392K 400:17:1700:34:59.75+00:04:166:598.6
24SZCZUDLIK Małgorzata 309KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-393K 500:17:1900:34:59.80+00:04:167:008.6
25OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 280KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 600:17:2400:35:07.70+00:04:247:018.5
26POLISZCZUK Piotr 289PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 2000:17:2300:35:13.10+00:04:297:028.5
27SPYCHAŁA Marzena 346CKZIU NYSA BIAŁAK45-491K 700:17:5400:35:37.35+00:04:547:078.4
28PIATCZYC Michał 286GRODZISK WIELKOPOLSKIM-Jun.3M 2100:17:0900:35:51.25+00:05:077:108.4
29TOMCZYK Edward 319MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+1M 2200:17:3700:35:52.30+00:05:097:108.4
30JÓŹWIAK Marianna 238SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 800:17:5900:36:15.00+00:05:317:158.3
31NACZK Wiktoria 278DYNAMICLĘBORKK-Jun.2K 900:17:4500:36:20.75+00:05:377:168.3
32DUDEK Kazimierz 218FITNESSWORLDŚWIERZAWAM70+2M 2300:17:4800:36:23.75+00:05:407:168.2
33BOJANOWSKI Marcin 206OBORNIKIM30-393M 2400:17:5700:36:30.25+00:05:467:188.2
34DUKAT Radosław 219LESZNO :)ŚREMM40-444M 2500:17:5600:36:37.55+00:05:547:198.2
35BUCZKOWSKI Jerzy 209KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM65-691M 2600:18:1600:36:40.40+00:05:577:208.2
36ANDRZEJEWSKI Mieczysław 412LESZNO :)CZEMPINM55-594M 2700:17:3400:36:42.80+00:05:597:208.2
37JASIŁEK Przemysław 236RADAWNICAM40-445M 2800:18:1500:36:49.20+00:06:057:218.1
38ZAWISŁA Stanisław 339MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPLEWISKAM65-692M 2900:18:1400:36:55.75+00:06:127:238.1
39MOŻDŻEŃ Barbara 343GNIEZNOK55-591K 1000:18:1400:36:57.70+00:06:147:238.1
40GRYGOROWICZ Bogdan 229KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 3000:18:0700:37:01.60+00:06:187:248.1
41GRZYWOCZ Bernard 231LESZNO :)MOSINAM65-693M 3100:18:1600:37:02.65+00:06:197:248.1
42KUPIBIDA Bogusława 267SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-592K 1100:18:1500:37:06.35+00:06:237:258.1
43STRZELECKA Małgorzata 303SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45-493K 1200:18:3200:37:21.15+00:06:377:288
44SIERACKA Katarzyna 297LESZNO :)LESZNOK55-593K 1300:18:1600:37:22.50+00:06:397:288
45SULECKA Gabriela 307ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1400:18:3600:37:32.90+00:06:497:308
46URBAŃSKI Stefan 321NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-595M 3200:18:4500:37:37.55+00:06:547:318
47LIPIŃSKA Karolina 269EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-394K 1500:18:5200:37:38.10+00:06:547:318
48STOCHAJ Jan 299SP ROSKOROSKOM-Jun.4M 3300:18:0300:37:40.40+00:06:577:328
49WALECKA Romualda 326SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK60-641K 1600:18:4000:37:41.90+00:06:587:328
50ŁOPIŃSKI Aleksy 348SEALING TEAM FERAJNAPIŁAM70+3M 3400:18:4400:37:43.40+00:07:007:328
51WOJCIECHOWSKA Katarzyna 331PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWK40-442K 1700:18:5200:37:44.40+00:07:017:328
52KOZŁOWSKA Julia 258DYNAMICPOZNAŃK-Jun.3K 1800:19:0500:37:44.85+00:07:017:337.9
53WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 329BYDGOSZCZK18-291K 1900:18:4400:37:51.55+00:07:087:347.9
54BERCZYŃSKI Henryk 205NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-644M 3500:18:4400:37:51.85+00:07:087:347.9
55GRYGOROWICZ Teresa 228KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 2000:18:3400:37:55.20+00:07:117:357.9
56KOCZOROWSKA Patrycja 251KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Dzieci1K 2100:18:4800:38:00.00+00:07:167:367.9
57MATYJA Anna 274LESZNO :)ŚREMK45-494K 2200:18:4500:38:00.85+00:07:177:367.9
58KUSZA Jolanta 268UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK55-594K 2300:18:4100:38:04.40+00:07:217:377.9
59KONIECZNA Zuzanna 254BUDZIEJEWOK45-495K 2400:19:0000:38:15.40+00:07:327:397.8
60DANA Kazimiera 214KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 2500:18:4800:38:17.10+00:07:337:397.8
61KUCZYŃSKA Anna 265NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-595K 2600:18:4500:38:17.50+00:07:347:397.8
62SZYCKO Oliwia 314SŁUPSKK-Dzieci2K 2700:18:5600:38:20.65+00:07:377:407.8
63MICHALAK Jacek 275NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM50-544M 3600:19:0700:38:20.80+00:07:377:407.8
64KOCHANOWSKA Anna 249OKONEKK40-443K 2800:18:5100:38:23.65+00:07:407:407.8
65KOWNACKA Jolanta 349KSIR SPORTICOBIAŁOŚLIWIEK50-542K 2900:19:0800:38:35.90+00:07:527:437.8
66HARENDA Karol 325DOLASZEWOM-Dzieci1M 3700:19:0700:38:41.75+00:07:587:447.8
67GRZYWOCZ Irena 230LESZNO :)MOSINAK65-693K 3000:19:0800:38:46.55+00:08:037:457.7
68SZYCKO Radosław 315SŁUPSKM40-446M 3800:19:0200:38:54.20+00:08:107:467.7
69KRAWCZYK Dorota 261CZARNE PANTERYPIŁAK60-642K 3100:19:1300:38:55.00+00:08:117:477.7
70TURKOWSKA Iwona 419RUNCOHOLICSWĄGROWIECK55-596K 3200:19:2000:38:58.55+00:08:157:477.7
71STOLTMAN Adam 301NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci2M 3900:19:1100:39:00.05+00:08:167:487.7
72SZOPIŃSKA Barbara 417SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK55-597K 3300:19:4100:39:05.80+00:08:227:497.7
73HARENDA Joanna 234DOLASZEWOK45-496K 3400:19:3800:39:05.90+00:08:227:497.7
74WALCZAK Grzegorz 323OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-494M 4000:19:2800:39:07.05+00:08:237:497.7
75CIĄŻYŃSKA Dorota 211KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK45-497K 3500:19:3500:39:15.35+00:08:327:517.6
76PIĄTKOWSKI Józef 287KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+4M 4100:19:0700:39:17.40+00:08:347:517.6
77STRZELECKI Sebastian 305SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM45-495M 4200:19:1300:39:24.45+00:08:417:537.6
78WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 330BYDGOSZCZM18-291M 4300:19:3600:39:25.00+00:08:417:537.6
79JURDZIŃSKI Edmund 241UKS GIMNAZJON SUCHY LASPRZEŹMIEROWOM70+5M 4400:19:3900:39:27.50+00:08:447:537.6
80SZYMAŃSKA Halina 392RYNARZEWOK55-598K 3600:19:5500:39:34.85+00:08:517:557.6
81MULKOWSKA Mariola 277UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-643K 3700:19:3200:39:38.30+00:08:557:557.6
82WICHER Jolanta 328NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-498K 3800:19:4900:39:50.55+00:09:077:587.5
83STRÓŻYNA Wiesława 302NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK50-543K 3900:19:3800:39:58.70+00:09:157:597.5
84TURKOWSKI Stanisław 420RUNCOHOLICSWĄGROWIECM55-596M 4500:19:0200:39:59.60+00:09:168:007.5
85BORATYNSKA Iwona 208OKONEKK40-444K 4000:19:3900:39:59.80+00:09:168:007.5
86KAŁUŻNY Waldemar 243UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASM55-597M 4600:19:5200:40:00.40+00:09:178:007.5
87MICHAŁOWSKA Joanna 276SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOŚWIECIEK45-499K 4100:19:4200:40:04.25+00:09:208:017.5
88KOCZOROWSKA Monika 250KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-395K 4200:19:4500:40:05.45+00:09:228:017.5
89PIATCZYC Barbara 285GRODZISK WLKP.K55-599K 4300:19:5200:40:17.60+00:09:348:037.4
90FURMAN Renata 223MŁYNKOWOK45-4910K 4400:19:5900:40:27.75+00:09:448:057.4
91KOLASIŃSKI Aleksander` 418RUNCOHOLICSWĄGROWIECM55-598M 4700:19:5500:40:33.80+00:09:508:067.4
92BOJKO Iwona 207KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK50-544K 4500:20:1400:40:40.90+00:09:578:087.4
93WYCISŁO Agata 336DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)1K 4600:19:5700:40:48.75+00:10:058:097.3
94PIATCZYC Wacław 284GRODZISK WLKP.M-Niepełnosprawni(B)2M 4800:19:3500:40:56.80+00:10:138:117.3
95JEMRYCH Dorota 239UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-644K 4700:20:2400:41:02.85+00:10:198:127.3
96KOZŁOWSKA Jagoda 259DYNAMICPOZNAŃK-Dzieci3K 4800:20:2200:41:03.10+00:10:198:127.3
97STRZELECKA Antonina 304SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-Dzieci4K 4900:20:5200:41:03.45+00:10:208:127.3
98KAMIŃSKA-SOKÓŁ Marzena 244NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-4911K 5000:20:0800:41:05.25+00:10:218:137.3
99KOZŁOWSKA Agnieszka 405POPOWO KOŚCIELNEK45-4912K 5100:20:2900:41:06.15+00:10:228:137.3
100CETERA Janusz 416EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 4900:20:2800:41:11.10+00:10:278:147.3
101POTOCKI Rafał 290LIPINKI SZLACHECKIEM-Jun.5M 5000:18:5700:41:15.20+00:10:318:157.3
102PRZYBYSZ Alicja 292POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci5K 5200:21:2300:41:19.05+00:10:358:157.3
103KUBIAK Anna 263KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK55-5910K 5300:20:4600:41:24.90+00:10:418:177.2
104BARAN Aneta 411K40-445K 5400:20:4000:41:25.25+00:10:418:177.2
105NOWACKA Aleksandra 279OKONEKK30-396K 5500:20:1400:41:27.25+00:10:438:177.2
106TRĘBSKA Marta 320OKONEKK40-446K 5600:21:0600:41:41.45+00:10:588:207.2
107SZOT Krystyna 311RADAWNICAK50-545K 5700:20:1900:41:43.15+00:10:598:207.2
108SZKARŁAT Magdalena 310OKONEKK30-397K 5800:21:0100:41:46.15+00:11:028:217.2
109KAŁUŻNA Magdalena 242UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK50-546K 5900:20:5300:41:51.00+00:11:078:227.2
110BOJKO Weronika 306KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Jun.4K 6000:21:2100:41:51.95+00:11:088:227.2
111PAŁUBICKA Małgorzata 282NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK55-5911K 6100:20:5700:42:10.60+00:11:278:267.1
112RAJEWSKA Beata 293PIŁAK40-447K 6200:21:1300:42:15.30+00:11:328:277.1
113KUBIAK Wojciech 262KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM55-599M 5100:20:4500:42:19.50+00:11:368:287.1
114HARENDA Dawid 327DOLASZEWOM-Dzieci3M 5200:19:1800:42:28.05+00:11:448:297.1
115WOJCIECHOWSKA Anna 332PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWK-Jun.5K 6300:20:5900:42:45.25+00:12:018:337
116DELIKAT Violetta 215OKONEKK50-547K 6400:21:0500:42:46.35+00:12:038:337
117GRYGIEL Teresa 227MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK55-5912K 6500:20:5900:42:59.50+00:12:168:357
118WYCISŁO Damian 337DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM18-292M 5300:21:1600:43:10.25+00:12:268:386.9
119SZOT Joanna 312RADAWNICAK18-292K 6600:21:1800:43:15.25+00:12:318:396.9
120OWCZAREK Henryka 281MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+1K 6700:21:4200:43:35.55+00:12:528:436.9
121KOCZOROWSKI Kacper 252KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci4M 5400:21:1700:43:35.70+00:12:528:436.9
122DŁUGOŁĘCKA Sylwia 216UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK-Niepełnosprawni(B)2K 6800:22:0800:43:40.40+00:12:578:446.9
123HAWETO Janina 345JASTROWIEK55-5913K 6900:21:1100:43:44.05+00:13:008:446.9
124GUBOW Ewa 232OKONEKK30-398K 7000:22:0300:43:44.25+00:13:008:456.9
125HORIACZEK Małgorzata 365UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK65-694K 7100:21:5800:43:46.80+00:13:038:456.9
126ABRAMOWICZ Ewa 201KIJOWE SIOSTRYBORUCINOK50-548K 7200:21:4500:43:52.25+00:13:088:466.8
127KAWCZYŃSKA Teresa 246KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK55-5914K 7300:21:5600:44:03.35+00:13:208:486.8
128CZEKAŁA Jan 213OKONEKM70+6M 5500:21:5900:44:04.15+00:13:208:486.8
129WALCZAK Maria 322KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-399K 7400:21:3800:44:05.75+00:13:228:496.8
130KOPLIŃSKA Magdalena 256KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-3910K 7500:21:3800:44:06.40+00:13:238:496.8
131HINEBORG Bogumiła 235KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-549K 7600:22:1500:44:13.00+00:13:298:506.8
132ZALESKA Ewa 338OKONEKK55-5915K 7700:21:5200:44:14.65+00:13:318:516.8
133DZIUBA Małgorzata 220BUDZIEJEWOK50-5410K 7800:21:5800:44:22.45+00:13:398:526.8
134KOWALCZUK Maria 257KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK40-448K 7900:22:3300:45:03.60+00:14:209:006.7
135PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 283GOWINOK70+2K 8000:22:3000:45:24.35+00:14:419:056.6
136ANDRZEJEWSKA Bogusława 413LESZNO :)CZEMPINK55-5916K 8100:21:5500:45:24.95+00:14:419:056.6
137PRACKA Katarzyna 291SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5411K 8200:23:0300:45:31.75+00:14:489:066.6
138LISZEWSKA Justyna 271OKONEKK30-3911K 8300:22:1600:45:34.90+00:14:519:076.6
139KUCZYŃSKI Włodzimierz 266NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM55-5910M 5600:22:4100:45:44.70+00:15:019:086.6
140SZULC-ANDRZEJCZAK Bożena 313SKWIERZYNAK-Niepełnosprawni(A)2K 8400:22:2900:45:46.50+00:15:039:096.6
141KAPSA Emilia 245UKS GIMNAZJON SUCHY LASLUBOŃK65-695K 8500:22:4900:46:20.15+00:15:369:166.5
142WALCZAK Henryk 324OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+7M 5700:22:4500:46:29.35+00:15:469:176.5
143JESIONOWSKA Stanisława 414LĘDYCZEKK50-5412K 8600:22:5000:46:33.95+00:15:509:186.4
144WYCISŁO Romuald 335DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)4M 5800:23:1000:47:06.20+00:16:229:256.4
145KMIECIAK Monika 333DOLASZEWOK-Dzieci6K 8700:22:2800:47:11.75+00:16:289:266.4
146PRZYBYSZ Aleksandra 341POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci7K 8800:23:1000:47:37.45+00:16:549:316.3
147GROBELNA Jadwiga 226KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)3K 8900:23:3500:47:58.85+00:17:159:356.3
148JÓŹWIAK Dominik 240SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-293M 5900:23:5300:48:27.85+00:17:449:416.2
149GĄSIOREK Karolina 344SZCZECINEKK30-3912K 9000:26:3200:51:36.35+00:20:5310:195.8
150DROP Mieczysław 217PAKOŚĆM70+8M 6000:26:3200:53:24.20+00:22:4010:405.6
151GÓRECKA Martyna 347OKONEKK-Dzieci8K 9100:25:4400:55:42.90+00:24:5911:085.4
152STOLTMAN Aleksander 300NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci5M 6100:19:19+00:04:097:437.8
Znaleziono 152 wynik(ów)