Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-07-15 |
Miejsce : | Okonek |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 150 |
Wystartowało : | 134 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 134 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STĘPIEŃ Wiktor | 92 | PÓNKOFFA BRAĆ / THE KISHONES | ŚCINAWA | M-Dzieci | 00:19:22 | |||
2 | PIASECKI Robert | 68 | CZARNE PANTERY | PIŁA | M-Dzieci | 00:21:46 | |||
3 | STOLTMAN Adam | 93 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ - NOWA WIEŚ | M-Dzieci | 00:22:37 | |||
4 | STOLTMAN Aleksander | 94 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ - NOWA WIEŚ | M-Dzieci | 00:25:05 | |||
5 | KOCZOROWSKI Kacper | 44 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | 00:23:12 | |||
6 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 22 | ZS ROSKO | WIELEŃ | M-Jun. | 00:17:30 | |||
7 | PIATCZYC Michał | 71 | GRODZISK WLKP. | M-Jun. | 00:18:19 | ||||
8 | RAKUĆ Jakub | 79 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:16:06 | |||
9 | ZYGMUNT Gracjan | 124 | KINGBELL AUTO-SZYBY / PKU EUROCONSULTING PIŁA | PIŁA | M18-29 | 00:16:21 | |||
10 | BOJANOWSKI Marcin | 9 | OBORNIKI | M30-39 | 00:18:11 | ||||
11 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 25 | CHOJNICE | M30-39 | 00:17:48 | ||||
12 | FRYDRYCH Marcin | 23 | NORDIC WALKING KIEKRZ | ROKIETNICA | M30-39 | 00:18:51 | |||
13 | SZYCKO Radek | 99 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M40-44 | 00:19:00 | |||
14 | BŁASZCZYK Łukasz | 6 | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | M40-44 | 00:24:15 | |||
15 | WALCZAK Grzegorz | 105 | OCTOPUS TEAM | SUCHY LAS | M40-44 | 1 | 00:20:09 | ||
16 | MACHNIK Janusz | 144 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M40-44 | 00:16:39 | |||
17 | RAJEWSKI Sebastian | 78 | PILSCY MIŁOSNICY NORDIC WALKING | PIŁA | M45-49 | 00:15:27 | |||
18 | POLEWCZAK Mariusz | 146 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | 00:15:55 | |||
19 | LITWIŃCZUK Robert | 56 | BORNE SULINOWO | M45-49 | 00:17:46 | ||||
20 | MIKITIUK Tomasz | 58 | KIJOWA PARA | KOSZALIN | M45-49 | 00:18:31 | |||
21 | FRĄCKOWIAK Roman | 21 | ZS ROSKO | WIELEŃ | M45-49 | 00:16:37 | |||
22 | STĘPIEŃ Arkadiusz | 125 | PÓNKOFFA BRAĆ / THE KISHONES | ŚCINAWA | M45-49 | 00:16:53 | |||
23 | SMOLARSKI Andrzej | 149 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | PIŁA | M45-49 | 00:21:14 | |||
24 | LENZ Andrzej | 55 | GNIEZNO | M50-54 | 00:17:16 | ||||
25 | KAŁUŻNY Waldemar | 36 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | M50-54 | 00:20:00 | |||
26 | CHAMIELEC Bogusław | 13 | A EMERYT BIEGA | LUBIN | M50-54 | 00:16:22 | |||
27 | FALKOWSKI Piotr | 19 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | M50-54 | 00:17:58 | |||
28 | ALESZCZYK Marek | 2 | SZCZECINEK | M50-54 | 00:22:38 | ||||
29 | ROŻYNEK Miron | 81 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M50-54 | 00:15:51 | |||
30 | KĘDZIERSKA Edyta | 142 | PFNW | GDAŃSK | K40-44 | 00:22:14 | |||
31 | WOROCH Roman | 114 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M55-59 | 00:15:35 | |||
32 | BIK Stanisław | 150 | KS METRACO POLKOWICE | KSIĘGNICE | M55-59 | 00:16:44 | |||
33 | STANISŁAWSKI Jan | 89 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M55-59 | 00:16:56 | |||
34 | WOJCIECHOWSKI Marek | 112 | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | M55-59 | 00:18:10 | |||
35 | POLISZCZUK Piotr | 72 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M55-59 | 00:17:43 | |||
36 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 141 | NW KIEKRZ | OBORNIKI | M55-59 | 00:22:14 | |||
37 | FIJAŁKOWSKI Marek | 20 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M55-59 | 00:18:36 | |||
38 | JANECKI Dariusz | 31 | PIŁA | M55-59 | 00:17:36 | ||||
39 | URBAŃSKI Stefan | 104 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ - NOWA WIEŚ | M55-59 | 00:19:02 | |||
40 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 102 | SPORT I REKREACJA 'START' (CHEŁMNO) | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:16:40 | |||
41 | GOŁĘBIOWSKI Andrzej | 136 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 1 | 00:18:04 | ||
42 | SIKORA Bronisław | 86 | LESZNO :) | LESZNO | M60-64 | 00:17:21 | |||
43 | PRZYMUSIŃSKI Piotr | 75 | N/Z | POZNAŃ | M60-64 | 00:18:20 | |||
44 | BERCZYŃSKI Henryk | 5 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-64 | 00:19:06 | |||
45 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 111 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:19:24 | |||
46 | KĄCKOWSKI Marek | 40 | JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ | KACZORY | M60-64 | 00:24:10 | |||
47 | ADAMCZYK Adam | 1 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:17:13 | |||
48 | GRYGOROWICZ Bogdan | 27 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | 00:17:25 | |||
49 | ZAWISŁA Stanisław | 119 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | PLEWISKA | M65-69 | 00:19:28 | |||
50 | SIKORA Antoni | 85 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M65-69 | 00:18:23 | |||
51 | HORIACZEK Ryszard | 147 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | M65-69 | 00:21:32 | |||
52 | GALANT Adolf | 127 | KB „MARATOŃCZYK” | OKONEK | M65-69 | 1 | 00:18:55 | ||
53 | BUCZKOWSKI Jerzy | 12 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:18:26 | |||
54 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 57 | CZARNE PANTERY | PIŁA | M65-69 | 00:18:51 | |||
55 | GRZYWOCZ Bernard | 132 | LESZNO :) | MOSINA | M65-69 | 00:18:50 | |||
56 | KULCZYCKI Jan | 51 | GDAŃSK | M65-69 | 00:21:29 | ||||
57 | DANA Andrzej | 140 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M65-69 | 00:19:11 | |||
58 | PIDUCH Jan | 134 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | M65-69 | 00:20:46 | |||
59 | WASILEWSKI Sławomir | 109 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:18:55 | |||
60 | WALCZAK Henryk | 106 | OCTOPUS TEAM | POZNAŃ | M70+ | 00:22:59 | |||
61 | CZEKAŁA Jan | 133 | ZABIEGANI NOCĄ | OKONEK | M70+ | 00:23:17 | |||
62 | PRZYBYLAK Stanisław | 137 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | M70+ | 00:19:54 | |||
63 | DROP Mieczysław | 18 | PAKOŚĆ | M70+ | 00:23:45 | ||||
64 | JÓŹWIAK Dominik | 34 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:40 | |||
65 | MIKOŁAJCZAK Jan | 60 | KS METRACO POLKOWICE | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | 00:17:44 | ||
66 | WYCISŁO Romuald | 117 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:22:58 | |||
67 | SYKISZ Maksym | 97 | LESZNO :) | BOSZKOWO-LETNISKO | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | 00:17:45 | ||
68 | STEMPNIAK Bogdan | 91 | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:57 | ||||
69 | PIATCZYC Wacław | 69 | GRODZISK WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:39 | ||||
70 | JÓŹWIAK Łukasz | 33 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:58 | |||
71 | KOCZOROWSKA Patrycja | 43 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Dzieci | 00:19:35 | |||
72 | KOZŁOWSKA Jagoda | 130 | DYNAMIC | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:19:42 | |||
73 | SZYCKO Oliwia | 100 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K-Dzieci | 00:20:25 | |||
74 | ZIELINKIEWICZ Wiktoria | 121 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K-Dzieci | 1 | 00:20:01 | ||
75 | NACZK Wiktoria | 62 | DYNAMIC | LĘBORK | K-Jun. | 00:18:23 | |||
76 | KOZŁOWSKA Julia | 129 | DYNAMIC | POZNAŃ | K-Jun. | 00:18:59 | |||
77 | WALCZAK Julia | 107 | OCTOPUS TEAM | SUCHY LAS | K-Jun. | 00:22:10 | |||
78 | RAKUĆ Angelika | 80 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K18-29 | 00:18:03 | |||
79 | KONCZEWICZ Ela | 45 | LESZNO :) | GOGOLEWO | K18-29 | 00:19:33 | |||
80 | SOKOŁOWSKA Klaudia | 88 | CZARNE PANTERY | PIŁA | K18-29 | 00:21:40 | |||
81 | KRECZMER Marzena | 143 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K30-39 | 00:18:34 | |||
82 | KOCZOROWSKA Monika | 42 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | 00:19:36 | |||
83 | KUSZA Marcelina | 53 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K30-39 | 00:19:10 | |||
84 | WALCZAK Maria | 108 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | K30-39 | 00:19:34 | |||
85 | PRZYPOLSKA Anna | 76 | GÓRZNA | K30-39 | 00:21:23 | ||||
86 | KOPLIŃSKA Magdalena | 46 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | NIESTRONNO | K30-39 | 00:21:43 | |||
87 | KLAK Joanna | 98 | POZNAŃ | K30-39 | 00:19:43 | ||||
88 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 41 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:17:35 | |||
89 | JÓŹWIAK Marianna | 32 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:17:44 | |||
90 | JANECKA Agnieszka | 30 | PIŁA | K40-44 | 00:18:54 | ||||
91 | LEGOCKA-WALCZAK Kinga | 54 | OCTOPUS TEAM | SUCHY LAS | K40-44 | 1 | 00:19:39 | ||
92 | RUDNIK Janina Ewa | 82 | DYNAMIC | KRĘPA SŁUPSKA | K40-44 | 00:18:21 | |||
93 | RAJEWSKA Beata | 77 | PILSCY MIŁOSNICY NORDIC WALKING | PIŁA | K40-44 | 00:20:50 | |||
94 | BARAN Aneta | 4 | BORNE SULINOWO | K40-44 | 00:21:08 | ||||
95 | KOWALCZUK Maria | 48 | JASTROWIE | K40-44 | 00:21:53 | ||||
96 | POLEWCZAK Aneta | 145 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K45-49 | 00:17:39 | |||
97 | STRZELECKA Małgorzata | 95 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K45-49 | 00:19:00 | |||
98 | GWAREK Anita | 28 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:18:58 | |||
99 | CIĄŻYŃSKA Dorota | 15 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | NIESTRONNO | K45-49 | 00:19:26 | |||
100 | KOSICKA Beata | 47 | NORDIC WALKING KIEKRZ | ROKIETNICA | K45-49 | 00:19:57 | |||
101 | BŁASZCZYK Katarzyna | 7 | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | K45-49 | 00:21:59 | |||
102 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 65 | ZS ROSKO | WIELEŃ | K45-49 | 1 | 00:17:37 | ||
103 | KUSZA Jolanta | 52 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K50-54 | 00:18:50 | |||
104 | KRAKOWIAK Małgorzata | 49 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | WIRY | K50-54 | 00:18:06 | |||
105 | MALKIEWICZ Małgorzata | 126 | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOLCZYGŁOWY | WIERSZYNO | K50-54 | 00:19:04 | |||
106 | WOROCH Jolanta | 115 | DOPIEWO | DOPIEWO | K50-54 | 00:20:38 | |||
107 | SIERACKA Katarzyna | 84 | LESZNO :) | LESZNO | K50-54 | 00:18:28 | |||
108 | KAŁUŻNA Magdalena | 35 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K50-54 | 00:21:00 | |||
109 | MOŻDŻEŃ Barbara | 120 | BORKOGNIEZNO.PL | GNIEZNO | K55-59 | 00:18:42 | |||
110 | ZIELIŃSKA Jolanta | 122 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:18:46 | |||
111 | PIATCZYC Barbara | 70 | GRODZISK WLKP. | K55-59 | 00:19:29 | ||||
112 | WIŚNIEWSKA Danuta | 110 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K55-59 | 00:22:29 | |||
113 | KRAWCZYK Dorota | 50 | CZARNE PANTERY | PIŁA | K55-59 | 00:19:49 | |||
114 | KAWCZYŃSKA Teresa | 39 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K55-59 | 00:23:00 | |||
115 | OGONOWSKA Edyta | 135 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:23:13 | |||
116 | WIŚNIEWSKA Mariola | 148 | LESZNO :) | LESZNO | K55-59 | 00:23:31 | |||
117 | CHOLEWKA Jolanta | 14 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K60-64 | 00:19:35 | |||
118 | DANA Kazimiera | 17 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 00:19:07 | |||
119 | MULKOWSKA Mariola | 61 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | ZŁOTNIKI | K60-64 | 00:19:30 | |||
120 | PRZYBYŁ Marianna | 74 | CZARNE PANTERY | PIŁA | K60-64 | 00:21:18 | |||
121 | BRĄGIEL Krystyna | 11 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K60-64 | 00:18:56 | ||||
122 | URBAŃSKA Elżbieta | 103 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ - NOWA WIEŚ | K60-64 | 00:23:44 | |||
123 | GRZYWOCZ Irena | 131 | LESZNO :) | MOSINA | K65-69 | 00:18:49 | |||
124 | SUSKA Danuta | 96 | ŚREM | K65-69 | 00:19:08 | ||||
125 | ANGIELCZYK Małgorzata | 3 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K65-69 | 00:20:10 | |||
126 | KAPSA Emilia | 37 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | LUBOŃ | K65-69 | 00:23:28 | |||
127 | GRYGOROWICZ Teresa | 26 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:18:47 | |||
128 | HORIACZEK Małgorzata | 29 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | K65-69 | 00:21:17 | |||
129 | PRUSKA-KĘDZIOR Anna | 73 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K65-69 | 00:22:40 | |||
130 | PRZYBYLAK Dorota | 138 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K65-69 | 00:23:23 | |||
131 | SZAROLETA Zofia | 139 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K70+ | 00:23:32 | |||
132 | WYCISŁO Agata | 118 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:41 | |||
133 | GROBELNA Jadwiga | 128 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:22:27 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | TOMCZYK Edward | 101 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M65-69 | 1 | 00:17:16 DQ |
Znaleziono 134 wynik(ów)