OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Osielsko
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
40
Wystartowało/ Started:
40
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
38
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | B2-Junior | B1 | B2-K | B2-M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GARBOWSKI Piotr 78PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLB2-M1M 100:00:3900:33:09.9000:33:49.60 6:389
2SKWIRUT Jerzy 319PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLB2-M2M 200:00:3900:33:37.4000:34:16.90+00:00:276:438.9
3GIL Paweł 80PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLB2-Junior1M 300:00:0800:34:40.2000:34:48.40+00:01:306:568.7
4LEŚNIEWSKI Piotr 196POZNAŃ RAZEMPOZNAŃB2-M3M 400:00:3900:35:10.0000:35:49.00+00:02:007:028.5
5PLICHTA Józef 274SUDETY KŁODZKOPOLANICAB2-M4M 500:00:4100:37:23.9500:38:05.30+00:04:147:288
6SZYMAŃSKI Władysław 357KSN OMEGA ŁÓDŹŁÓDZB2-M5M 600:00:4100:37:33.1000:38:14.90+00:04:237:308
7JANUSIK Krzysztof 110JUTRZENKA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAB11M 700:02:2500:37:48.5000:40:13.85+00:04:387:337.9
8BOSEK Grzegorz 27ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-M6M 800:00:4000:38:23.5000:39:04.10+00:05:137:407.8
9STRELCZUK Małgorzata 334KOMAR PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEB2-K1K 100:01:3400:39:27.0500:41:01.80+00:06:177:537.6
10JAŻDŻEWSKI Kacper 116ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZCZERSKB2-Junior2M 900:00:0800:39:42.4000:39:50.50+00:06:327:567.6
11KLIMCZAK Piotr 141ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-Junior3M 1000:00:0700:39:44.6500:39:52.35+00:06:347:577.5
12ADAMIAK Małgorzata 2KSN OMEGA ŁÓDŹŁÓDŹB2-K2K 200:01:2900:41:44.3000:43:13.35+00:08:348:207.2
13KAZBERUK Edyta 130IKS VICTORIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKB2-K3K 300:01:2900:41:51.9500:43:21.65+00:08:428:227.2
14STALIŚ Joanna 325ATUT NYSANYSAB2-K4K 400:01:2900:41:52.3500:43:22.15+00:08:428:227.2
15OWCZARCZUK Edward 257IKS VICTORIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKB12M 1100:02:2500:42:15.7500:44:41.30+00:09:058:277.1
16MĄDRY Zdzisław 215JUTRZENKA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAB2-M7M 1200:00:4500:42:23.5000:43:09.10+00:09:138:287.1
17DOMAN Patrycja 56ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-Junior4K 500:00:0800:42:50.1500:42:58.55+00:09:408:347
18CICHY Łukasz 43ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB13M 1300:02:2500:43:23.3500:45:48.90+00:10:138:406.9
19OLENDRZYŃSKI Mateusz 253ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-Junior5M 1400:02:2500:43:23.3500:45:49.30+00:10:138:406.9
20CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 37ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB14M 1500:02:2800:43:47.6000:46:15.60+00:10:378:456.9
21CHMURZYŃSKA Ewa 36ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-K5K 600:01:2900:44:46.1500:46:15.75+00:11:368:576.7
22SZCZĘSNY Stanisław 342WŁOCŁAWSKO-BRODNICKI KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH PIONEKWŁOCŁAWEKB2-M8M 1600:00:4200:45:09.7500:45:52.35+00:11:599:026.6
23BOSEK Ewa 28ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB15K 700:02:3100:45:12.9000:47:44.10+00:12:039:026.6
24KUŹNIAR Daniel 184ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-M9M 1700:00:4200:46:29.0500:47:11.90+00:13:199:176.5
25SZLIBEN Damian 344ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-M10M 1800:00:4000:46:32.0500:47:12.30+00:13:229:186.4
26WYDERSKI Józef 729ŚKKFSITNISKIELCEKIELCEB2-M11M 1900:00:4100:49:46.0000:50:27.35+00:16:369:576
27ŻYGOWSKI Leszek 731ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-M12M 2000:00:4200:50:28.8500:51:11.05+00:17:1810:055.9
28PIECHOWICZ Lidia 266'RAZEM NA SZLAKU' POZNAŃPOZNAŃB2-K6K 800:01:3000:52:13.5000:53:44.40+00:19:0310:265.7
29TKACZYK Dorota 365ŚKKFSITNISKIELCEKIELCEB2-K7K 900:01:3000:52:28.0500:53:58.95+00:19:1810:295.7
30LUDWICZAK Oskar 200ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-Junior6M 2100:02:2800:52:57.4000:55:26.00+00:19:4710:355.7
31DOMAGALSKI Robert 55ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB16M 2200:02:2900:52:57.4000:55:26.80+00:19:4710:355.7
32LEŚKIEWICZ Barbara 195ŚKKFSITNISKIELCEKIELCEB2-K8K 1000:01:3100:55:47.3500:57:18.40+00:22:3711:095.4
33BONIN Wanda 23ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-K9K 1100:01:3601:06:47.5501:08:23.80+00:33:3713:214.5
34ŻYGOWSKA Teresa 730ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-K10K 1200:01:3501:08:51.1501:10:27.05+00:35:4113:464.4
35DORACZYŃSKA Danuta 57ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-K11K 1300:01:3401:08:52.9501:10:27.70+00:35:4313:464.4
36HOŁOWICKA Teresa 104ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-K12K 1400:01:3301:19:08.7501:20:42.00+00:45:5815:493.8
37TOBOLSKI Michał 366ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-M13M 2300:01:3101:19:10.3501:20:42.00+00:46:0015:503.8
38LEPERT Róża 188ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-K13K 1500:01:3001:19:11.3501:20:42.00+00:46:0115:503.8
39MYLER Georgina 230ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZB2-K14K 1600:00:43   
40ŻYGŁOWICZ Zbigniew 728PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLB2-M14M 2400:02:30   
Znaleziono 40 wynik(ów)