OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 10KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Osielsko
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
175
Wystartowało/ Started:
170
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
170
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+ | K80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STILLER Karol 530KABEX PODKOWA JANÓWKUSIĘTAM30-391M 100:30:0101:00:39.70 6:049.9
2WOŁOSZKA Artur 583NWPL/LUKI TEAMJAMIELNIK KOLONIAM18-291M 200:30:4701:01:30.55+00:00:506:099.8
3KLICZKA Kamil 454SANPROBI SZCZECINSZCZECINM50-591M 300:30:4201:01:57.05+00:01:176:119.7
4SIWAK Piotr 515KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 400:30:4401:01:58.75+00:01:196:119.7
5JANOCHA Robert 443MUKS PODKARPACIE JEDLICZEKROSNOM50-593M 5100:31:0701:02:59.80+00:02:206:189.5
6BIŁEK Artur 410UNIA MIASTLUBLINIECM30-392M 600:31:2301:03:29.10+00:02:496:209.5
7MICHALSKI Andrzej 570KS IDMAR RACING TEAMSANOKM50-594M 700:31:0701:03:30.85+00:02:516:219.4
8WOJTOWICZ Tomasz 557NORDIC WALKING POLANDWIDACZM18-292M 800:30:5401:03:48.15+00:03:086:229.4
9WETOSZKA Piotr 550NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM30-393M 900:31:4601:04:04.10+00:03:246:249.4
10LASKOWSKI Mirosław 473LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM40-491M 1000:31:4701:04:08.10+00:03:286:249.4
11NIECHWIEJCZYK Piotr 489UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-492M 1100:31:4301:04:08.20+00:03:286:249.4
12KACPRZAK Sławek 448NWPL/LZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWM40-493M 1200:31:4301:04:27.60+00:03:476:269.3
13HAŁAS Marcin 439UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-394M 1300:31:5901:05:04.90+00:04:256:309.2
14BORKOWSKI Dariusz 411NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM40-494M 1400:32:1301:05:11.95+00:04:326:319.2
15NAKONIECZNY Grzegorz 488EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-495M 1500:31:5901:05:37.95+00:04:586:339.1
16HELWICH Stefan 440KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 1600:32:2301:06:11.50+00:05:316:379.1
17KUSTAL Marcin 472VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-395M 1700:33:0001:06:27.75+00:05:486:389
18STACHOWIAK Sebastian 525KATOWICEM40-496M 18200:32:0601:06:28.30+00:05:486:389
19MIELECKA Agnieszka 485KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK40-491K 100:32:5201:06:30.60+00:05:506:399
20STĘPNIEWSKI Paweł 529VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-293M 1900:32:4701:06:30.85+00:05:516:399
21RYCHLIK Grzegorz 569NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDHALASYM30-396M 2000:31:5901:07:06.30+00:06:266:428.9
22JUREK Adam 447KS METRACO POLKOWICELUBINM50-595M 2100:32:2901:07:16.30+00:06:366:438.9
23WITCZUK Łukasz 555NWPL/FNWTSIEDLCEM30-397M 2200:33:0901:07:29.20+00:06:496:448.9
24KUBISZYN Mirosław 575LUBACZÓWM30-398M 2300:32:5801:07:35.90+00:06:566:458.9
25KUBIAK Przemysław 469KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM40-497M 2400:33:4701:07:59.25+00:07:196:478.8
26OPEL Klaus 497NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM30-399M 2500:33:5301:08:27.35+00:07:476:508.8
27KUBISZYN Małgorzata 574LUBACZÓWK30-391K 200:33:5201:08:41.35+00:08:016:528.7
28MARCZAK Krzysztof 482NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-692M 2600:33:2901:08:49.65+00:08:096:538.7
29DMOWSKA Aneta 52UNIA MIASTGWOŹDZIANYK40-492K 300:33:5001:08:49.85+00:08:106:538.7
30SPYCHAŁA Lesław 524BIAŁAM50-596M 2700:33:1101:08:54.80+00:08:156:538.7
31JĘDRASIAK Renata 446KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 400:34:1301:08:55.65+00:08:156:538.7
32BASSO Daniela 405NORDIC WALKING COMOCOMOK50-592K 500:33:5801:08:59.80+00:08:206:548.7
33KLIMCZAK Adam 455WARSZAWAM50-597M 2800:34:0501:09:18.25+00:08:386:558.7
34MUCHA Marcin 487BATRUNPAWŁÓWEKM40-498M 2900:34:3301:09:20.70+00:08:416:568.7
35ZAGAJA Janusz 562WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-693M 3000:33:4001:09:35.80+00:08:566:578.6
36PASIKOWSKA Mariola 499VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-392K 600:34:2301:10:02.05+00:09:227:008.6
37LENZ Andrzej 475GNIEZNOM50-598M 3100:35:1301:10:16.25+00:09:367:018.5
38SCHNEIDER Helmut 513NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM70+1M 3200:34:3801:10:35.85+00:09:567:038.5
39LISOWSKI Jakub 478NIEMIALEMPOMYSLUGRUDZIĄDZM18-294M 3300:33:5201:10:36.85+00:09:577:038.5
40FRĄCKOWIAK Krzysztof 428NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM40-499M 3400:34:5401:10:37.05+00:09:577:038.5
41GŁOWA Michał 433UNIA MIASTCIESZYNM18-295M 3500:34:5201:10:41.95+00:10:027:048.5
42UKLEJEWSKI Kacper 566GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-296M 3600:35:1801:10:43.55+00:10:037:048.5
43GIERSZEWSKI Arkadiusz 431CHOJNICEM40-4910M 3700:34:3901:10:45.30+00:10:057:048.5
44CZEKAJŁO Franciszek 421REMIDREZDENKOM60-694M 3800:34:4101:10:48.05+00:10:087:048.5
45SZARSZUNOWICZ Anna 534KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-393K 700:34:5301:10:52.75+00:10:137:058.5
46SKOWROŃSKA Dominika 517NWPL/MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAK18-291K 800:35:2001:11:03.85+00:10:247:068.4
47WARUSZEWSKI Karol 548BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4911M 3900:35:3701:11:05.60+00:10:257:068.4
48WOLNIEWICZ Katarzyna 558UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-493K 900:35:0001:11:10.50+00:10:307:078.4
49FELDMEIER Christiane 426NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK50-593K 1000:35:1601:11:18.80+00:10:397:078.4
50OPEL Stefanie 496NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK30-394K 1100:35:3401:11:31.65+00:10:517:098.4
51ŚWISTEK Dariusz 542WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM40-4912M 4000:36:0801:11:41.95+00:11:027:108.4
52SMUL Andrzej 521MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃTARNOWO PODGÓRNEM60-695M 4100:34:1101:11:43.20+00:11:037:108.4
53STYŚ Elżbieta 531WROCANKAK50-594K 1200:35:2301:11:55.55+00:11:157:118.3
54LIPKO Adrianna 477BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK30-395K 1300:35:4501:12:14.75+00:11:357:138.3
55NIEDL Margot 490NW TEAM BAYERNEGGENFELDENK40-494K 1400:35:5601:12:17.90+00:11:387:138.3
56PRZYBYŁEK Marysia 508MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃŚMIGIELK40-495K 1500:36:0101:12:18.15+00:11:387:138.3
57HRYNDIO Jerzy 442UNIA MIASTKATOWICEM60-696M 4200:35:2001:12:18.35+00:11:387:138.3
58KOŃCZEWSKKA Bożena 458MKS HALICZ KB, BK NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK50-595K 1600:35:2901:12:27.50+00:11:477:148.3
59KRAKOWIAN Piotr 462VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKAMYKM40-4913M 4300:35:2301:12:40.90+00:12:017:168.3
60WENSAUER Konrad 549NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM50-599M 4400:36:0801:12:44.75+00:12:057:168.2
61PALIWODA Kasia 581EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-496K 1700:35:3701:12:47.50+00:12:077:168.2
62BUJNICKI Marcin 412NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-4914M 4500:35:4501:13:09.05+00:12:297:188.2
63JERNEJ Anna Maria 445TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK50-596K 1800:35:5701:13:14.40+00:12:347:198.2
64KULIG Henryk 470ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-697M 4600:36:2601:13:20.15+00:12:407:208.2
65SUNTINGER Karin 532TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK60-691K 1900:36:1801:13:24.60+00:12:447:208.2
66POZNAŃSKI Wiesław 506BIAŁYSTOKM60-698M 4700:36:2901:13:27.20+00:12:477:208.2
67CZAJKA Urszula 419FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-692K 2000:36:1701:13:32.60+00:12:527:218.2
68TRATTNIG Claudia 546TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK40-497K 2100:36:2001:13:41.90+00:13:027:228.1
69TEODOROWSKI Dariusz 543UNIA MIASTLUBLINIECM40-4915M 4800:36:4701:13:46.35+00:13:067:228.1
70DOBROWOLSKA Anna 424CHOTOMÓWK50-597K 2200:36:4801:13:47.20+00:13:077:228.1
71LENER Sławomir 474EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-699M 4900:36:1701:13:49.20+00:13:097:238.1
72STACHOWICZ Marcin 526BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3910M 5000:36:2401:13:49.60+00:13:097:238.1
73ŚLUSARCZYK Marcin 539WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3911M 5100:36:3401:13:57.30+00:13:177:238.1
74ZIELIŃSKA Jolanta 564GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-598K 2300:36:1201:13:59.60+00:13:197:238.1
75MALINOWSKA Katarzyna 480LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-396K 2400:37:1501:14:14.15+00:13:347:258.1
76ŚLUSARCZYK Andrzej 541WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6910M 5200:36:2801:14:15.95+00:13:367:258.1
77STAWNIAK Karol 527KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+2M 5300:37:1801:14:17.20+00:13:377:258.1
78DZIĘCZKOWSKI Marcin 571POZNAŃM40-4916M 54100:36:4601:14:20.20+00:13:407:268.1
79KURZAWSKA Jolanta 471KS METRACO POLKOWICELUBINK60-693K 2500:36:1501:14:26.35+00:13:467:268.1
80SŁOWIŃSKA Alicja 520NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK50-599K 2600:36:0701:14:27.45+00:13:477:268.1
81STARZYŃSKA Anna 586NWPLWĄGROWIECK30-397K 2700:36:3201:14:37.35+00:13:577:278
82RASZEWSKA Izabela 510FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-498K 2800:36:5501:15:04.20+00:14:247:308
83SZULC Jarek 536MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃBYDGOSZCZM50-5910M 5500:36:5601:15:09.55+00:14:297:318
84ZACHARCZUK Zofia 561NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK60-694K 2900:36:4601:15:09.65+00:14:297:318
85PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 501PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEK40-499K 3000:36:5301:15:22.70+00:14:437:328
86WILDAUER Ingo 554TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIMALSCHM50-5911M 5600:35:4801:15:26.60+00:14:467:328
87CHARCZUK Zenon 414WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-6911M 5700:37:2301:15:42.00+00:15:027:347.9
88WIERZBA Lilla 552PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5910K 3100:37:2001:15:46.35+00:15:067:347.9
89MAŁKIEWICZ Jacek 481SOLEC KUJAWSKIM50-5912M 5800:38:1701:15:46.80+00:15:077:347.9
90SÓJKA Agnieszka 523TORUŃK30-398K 3200:38:0701:15:54.45+00:15:147:357.9
91WIĘCKOWSKI Janusz 553SUŁOCIN TOWARZYSTWOM40-4917M 5900:37:5801:16:05.45+00:15:257:367.9
92ZAWISŁA Stanisław 563MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPLEWISKAM60-6912M 6000:37:0601:16:13.40+00:15:337:377.9
93MARONDEL Katarzyna 484SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-399K 3300:37:0001:16:19.80+00:15:407:387.9
94GABERT Beata 429EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4910K 3400:37:4501:16:19.90+00:15:407:387.9
95KORDOWSKA Bogusława 459NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK40-4911K 3500:37:5701:16:28.55+00:15:487:387.8
96KOSECKA Katarzyna 460FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5911K 3600:37:2601:16:30.15+00:15:507:397.8
97SCHULZ Sigrid 514NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK50-5912K 3700:37:2501:16:33.60+00:15:537:397.8
98KOŁPAK Jan 456LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+3M 6100:37:4601:16:43.55+00:16:037:407.8
99ŻOŁNO Magda 565EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINGORZÓW WLKP.K50-5913K 3800:38:4801:16:44.85+00:16:057:407.8
100KOTULA Jakub 461UNIA MIASTKATOWICEM30-3912M 6200:38:2101:16:54.80+00:16:157:417.8
101SURIAK Michał 533VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3913M 6300:38:2001:16:55.20+00:16:157:417.8
102DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 425KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5914K 3900:38:3401:16:58.95+00:16:197:417.8
103GOLUS Urszula 434EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-695K 4000:38:3801:17:35.75+00:16:567:457.7
104ŚLUSARCZYK Grzegorz 540WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4918M 6400:38:2501:17:37.70+00:16:587:457.7
105NIETRZEBKA Aleksandra 491MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-292K 4100:37:3501:17:43.60+00:17:037:467.7
106SURIAK Ewelina 662VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-293K 4200:38:0801:17:44.15+00:17:047:467.7
107CHYRA Janusz 418UNIA MIASTLUBLINIECM40-4919M 6500:38:3601:18:28.90+00:17:497:507.6
108MALICKA Monika 479NW CZŁAPSKI TEAMPŁOŃSKK40-4912K 4300:38:4901:18:35.90+00:17:567:517.6
109SKWIERAWSKA - BRUSKA Karolina 518BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-3910K 4400:38:4301:18:50.75+00:18:117:537.6
110KOMAJDA Jarosław 457GOSIR OSIELSKOSOLEC KUJAWSKIM50-5913M 6600:38:5301:18:58.10+00:18:187:537.6
111GAWOR Renata 430VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5915K 4500:39:3801:19:11.20+00:18:317:557.6
112SOBAŃSKA Grażyna 522DRUŻBICEK60-696K 4600:39:4101:19:39.40+00:18:597:577.5
113ŻUCHOWICZ Elżbieta 709KS METRACO POLKOWICEDĄBROWA GÓRNICZAK50-5916K 4700:39:2601:19:43.95+00:19:047:587.5
114PINIS Agnieszka 504VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4913K 48100:39:0001:19:59.20+00:19:197:597.5
115SKAWIŃSKA Ewa 516RIGHTWAYWILKSZYNK40-4914K 4900:38:4201:20:07.10+00:19:278:007.5
116CHŁODNICKI Marek 415MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM60-6913M 6700:39:3701:20:11.95+00:19:328:017.5
117KASPRZYK Elżbieta 450VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5917K 5000:39:4501:20:19.95+00:19:408:027.5
118PRZYBYLSKA Maria 507MIKUSZEWOK60-697K 5100:38:5901:20:20.05+00:19:408:027.5
119KRUSZKA Arleta 463MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-5918K 5200:39:5201:20:26.00+00:19:468:027.5
120CHOLEWKA Jolanta 416MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-698K 5300:39:5001:20:26.75+00:19:478:027.5
121OMARSKA Grażyna 495PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-699K 5400:39:5701:20:28.55+00:19:488:027.5
122TOMASZEWSKA Mariola 545FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-5919K 5500:40:0901:20:42.30+00:20:028:047.4
123AGARWAL Ritu 401KAMIENIEC WROCŁAWSKIK40-4915K 5600:40:4701:20:42.30+00:20:028:047.4
124CZAKIERT Marek 420VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5914M 6800:39:5301:21:14.85+00:20:358:077.4
125GRZELCZAK Ewa 576FORMA NA PIĄTKĘ NWŁASKK40-4916K 5700:40:0601:21:23.00+00:20:438:087.4
126RAUCH Sonja 511TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK50-5920K 5800:40:0801:21:33.25+00:20:538:097.4
127WOJSA Janusz 580FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM60-6914M 6900:39:5701:21:40.90+00:21:018:107.3
128KORYCKA Mariola 579FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK30-3911K 5900:40:3901:21:45.35+00:21:058:107.3
129NIETRZEBKA Paweł 492MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-3914M 7000:39:0801:21:49.25+00:21:098:107.3
130SZOT Magdalena 535KRAKÓWK18-294K 6000:39:5001:22:14.00+00:21:348:137.3
131KIEŁBIK Marek 453M&M SKRZYDLATAWROCŁAWM60-6915M 7100:42:0401:22:16.90+00:21:378:137.3
132MOSOŃ Marek 486M&M SKRZYDLATAWROCŁAWM60-6916M 7200:42:0001:22:20.05+00:21:408:147.3
133JEDYNAK Stanisław 444PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+4M 7300:40:1901:22:24.80+00:21:458:147.3
134KRZYŻANOWSKI Wojciech 468AZS CM UMK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4920M 7400:40:1501:22:27.95+00:21:488:147.3
135KRAJEWSKI Szymon 595KLUB ODŻYWIANIA KRAJANKABYDGOSZCZM30-3915M 754 min kary00:36:4901:22:33.20+00:21:538:157.3
136POPIELARZ Karolina 505ŁABISZYNK30-3912K 6100:40:0901:22:43.70+00:22:048:167.3
137KIDAWA Danuta 452SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4917K 6200:40:4601:22:47.20+00:22:078:167.2
138FOLWARSKA Małgorzata 427FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-6910K 6300:40:2201:22:52.00+00:22:128:177.2
139SZULC Cezary 537MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃBYDGOSZCZM18-297M 7600:41:2201:23:14.40+00:22:348:197.2
140PINIS Michał 503VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-3916M 7700:40:2501:23:16.60+00:22:368:197.2
141WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 560KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 6400:40:5201:23:20.75+00:22:418:207.2
142SZYDŁOWSKA Beata 538STOWARZYSZENIE RÓŻOWA WSTĄŻECZKA OSIELSKOOSIELSKOK50-5921K 6500:40:4701:23:21.70+00:22:428:207.2
143AŁADOWICZ Anna 402GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK30-3913K 6600:41:3201:23:44.70+00:23:058:227.2
144GÓRSKA Weronika 436GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK18-295K 6700:41:3601:23:46.90+00:23:078:227.2
145WAŁECKA Krystyna 547FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6911K 6800:41:0001:24:32.15+00:23:528:277.1
146KIDAWA Bożena 451SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-6912K 6900:41:5001:24:37.20+00:23:578:277.1
147BIERYT Magdalena 408OSIELSKOK18-296K 7000:42:0101:25:36.75+00:24:578:337
148OWCZAREK Magdalena 498MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-5922K 7100:41:4301:25:56.45+00:25:168:357
149GOLUS Lech 435EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-6917M 7800:42:0601:25:57.55+00:25:178:357
150HRABIA Józef 441VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-6918M 7900:42:5201:26:05.95+00:25:268:367
151MARCZYK Jerzy Paweł 483FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-6919M 8000:42:2401:26:13.45+00:25:338:377
152BUSZTA Anna 413KLUB ODŻYWIANIA EFEKTBYDGOSZCZK40-4918K 7200:42:3901:27:17.85+00:26:388:436.9
153KRYSZCZUK Kacper 465NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM18-298M 8100:43:1501:27:23.90+00:26:448:446.9
154OESTERREICHER Christine 493ASKÖ VILLACHMARIA ELLENDK50-5923K 7300:41:5701:27:45.00+00:27:058:466.8
155BALCERZAK Marlena 403EFEKTWTELNOK30-3914K 7400:43:0901:27:56.80+00:27:178:476.8
156KALENKIEWICZ Dariusz 449ELBLĄGSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM50-5915M 8200:43:5001:28:00.50+00:27:208:486.8
157KRYGIEL Maria 464GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5924K 7500:43:3501:28:08.60+00:27:288:486.8
158RACŁAWSKA Joanna 509AMATORKASKARBIMIERZ OSIEDLEK50-5925K 7600:42:4401:28:31.95+00:27:528:516.8
159RYBKA Magdalena 512DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30-3915K 7700:46:0701:30:02.90+00:29:239:006.7
160BAUER Max 406NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM70+5M 8300:44:0801:30:08.95+00:29:299:006.7
161KRZYŚCIN Rafał 466SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4921M 8400:44:2001:30:30.95+00:29:519:036.6
162LIGĘZA Elżbieta 476TYCHYK50-5926K 7800:44:4701:30:34.25+00:29:549:036.6
163DELIG Danuta 423KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA KRAJANKABYDGOSZCZK50-5927K 7900:43:4801:30:45.65+00:30:059:046.6
164KRZYŚCIN Mirosława 467SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4919K 8000:45:2201:32:05.10+00:31:259:126.5
165WIECZOREK Marta 551CIELEK30-3916K 8100:45:1901:33:09.90+00:32:309:196.4
166BARANOWSKA Ewelina 404KLUB ODŻYWIANIA EFEKTBYDGOSZCZK30-3917K 8200:46:3801:35:13.10+00:34:339:316.3
167JEZIORSKA Katarzyna 572POZNAŃK30-3918K 8300:46:4101:35:14.60+00:34:349:316.3
168BIERYT Arkadiusz 407POLIFAXBYDGOSZCZM50-5916M 8500:45:4801:37:03.75+00:36:249:426.2
169BIERYT Joanna 409STOWARZYSZENIE RÓŻOWA WSTĄŻECZKA OSIELSKOOSIELSKOK50-5928K 8400:47:2301:39:40.30+00:39:009:586
DQOLUWAGBEMI Melvin 494PARIS/ FRANCEPARISM18-29100:30:55 DQ01:01:33.50 DQ--
Znaleziono 170 wynik(ów)