OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 10KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-08-08
Miejsce : Osielsko
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 127
Wystartowało : 121
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 115
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BIŁEK Artur 507NW LUBLINIECLUBLINIECM 30-391 000:00:0400:31:4701:04:5601:05:00 6:299,2
2STILLER Karol 594REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKUSIĘTAM 30-392 000:00:0400:31:5001:05:1301:05:17+00:00:176:319,2
3SIWAK Piotr 385KGHM METRACO POLKOWICERUDNAM 50-591 000:01:1800:31:4301:05:3501:06:53+00:00:396:339,1
4WOROCH Roman 611KGHM METRACO POLKOWICEDOPIEWOM 50-592 000:01:1700:31:4301:05:3701:06:54+00:00:416:339,1
5ANACZKOWSKI Mirosław 501LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 50-593 000:01:1900:31:4901:05:4201:07:01+00:00:466:349,1
6CYRUS Bogdan 350STRZEBIŃM 40-491 000:00:0600:31:4801:06:4301:06:49+00:01:476:409,0
7PUSZKIEL Leszek 581GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 50-594 000:01:1800:32:3401:08:3301:09:51+00:03:376:518,8
8RACZYŃSKI Kazimierz 582PTTK KOSZALINKOSZALINM 30-393 000:00:0400:34:2601:10:1001:10:14+00:05:147:018,6
9CIEŚLAK Roman 515FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 50-595 000:01:2200:34:0901:10:4001:12:02+00:05:447:048,5
10ANTOSZEWSKI Piotr 502DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 40-492 000:00:0700:35:0501:10:4501:10:52+00:05:497:048,5
11BREWKA Joachim 510NW LUBLINIECLUBLINIECM 50-596 000:01:1700:34:3201:10:5701:12:14+00:06:017:058,5
12PSUT Robert 578FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291 000:00:0200:35:1001:10:5901:11:01+00:06:037:058,5
13PUSZKIEL Adrian 580GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 18-292 000:00:0300:36:0101:11:0201:11:05+00:06:067:068,4
14LIPKO Adrianna 552PENDOLINOGDYNIAK 18-291 000:03:3800:35:0001:11:0601:14:44+00:06:107:068,4
15SPYCHAŁA Marzena 590WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK 40-491 000:05:0800:35:1701:11:2101:16:29+00:06:257:088,4
16JĘDRASIAK Renata 538KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK 50-591 000:05:4000:35:0101:11:5101:17:31+00:06:557:118,4
17NOWROTEK Monika 569MOKATE TEAMCIESZYNK 18-292 000:03:3700:35:1301:11:5801:15:35+00:07:027:118,3
18KULIG Henryk 546KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60-691 000:02:2800:35:3201:12:0301:14:31+00:07:077:128,3
19RAJEWSKI Sebastian 583JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAM 40-493 000:00:0800:35:4301:12:0601:12:14+00:07:107:128,3
20PANCEWICZ- KOSNO Karolina 571SILESIA NORDIC TEAMSOSNOWIECK 30-391 000:03:4100:35:2401:12:2801:16:09+00:07:327:148,3
21REJ Anna 584HAJNÓWKAK 30-392 0100:03:4000:35:5701:12:3801:16:18+00:07:427:158,3
22SZCZEBAK Jacek 596TARNÓWTARNÓWM 40-494 000:00:0700:35:5401:12:5701:13:04+00:08:017:178,2
23KOLENKIEWICZ Dariusz 540KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 50-597 000:01:2100:35:4601:12:5801:14:19+00:08:027:178,2
24BERESZKO Waldemar 617CZELADŹCZELADŹM 60-692 0100:02:3100:36:0101:13:0601:15:37+00:08:107:188,2
25KOŁPAK Jan 409LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 60-693 000:02:3000:35:3501:13:0801:15:38+00:08:127:188,2
26PARAFINIUK Krzysztofa 572LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 30-393 000:03:4000:35:3601:13:1101:16:51+00:08:157:198,2
27FELIS Paweł 523BOBROWIECM 40-495 000:00:0800:35:5401:13:2001:13:28+00:08:247:208,2
28DELĄG Józef 519PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 50-598 000:01:2100:35:1201:13:3301:14:54+00:08:377:218,2
29CUDAK Zbigniew 516REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM 40-496 000:00:1000:37:0201:13:4501:13:55+00:08:497:228,1
30SMUL Andrzej 588GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 50-599 000:01:1900:35:3901:14:0101:15:20+00:09:057:248,1
31GRUSZKA Michał 531NW LUBLINIECLUBLINIECM 40-497 000:00:0800:35:5001:14:1401:14:22+00:09:187:258,1
31ŚWIĄTEK Joanna 603MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK 30-394 000:03:4000:36:1801:14:1401:17:54+00:09:187:258,1
33BOCZAR Beata 508GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 50-592 000:05:4000:36:1201:14:5601:20:36+00:10:007:298,0
34KUREK Edward 549MOSIR CZELADZKATOWICEM 70+1 000:02:3200:37:1601:14:5701:17:29+00:10:017:298,0
35PAKOSZ Piotr 616LKS GÓRNIK JANUSZKOWICEJANUSZKOWICEM 60-694 000:02:3100:36:3401:15:0701:17:38+00:10:117:308,0
36BYTNIEWSKI Mieczysław 511BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM 70+2 000:02:3300:36:5601:15:1501:17:48+00:10:197:318,0
37KRZYŻANOWSKI Robert 545GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40-498 000:00:0900:35:3401:15:2701:15:36+00:10:317:328,0
38MACHOLC Piotr 622DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 50-5910 0100:01:1700:37:2401:15:2801:16:45+00:10:327:328,0
39KRUSZKA Arleta 404MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK 50-593 000:05:4100:37:2701:15:3201:21:13+00:10:367:337,9
40KOSICKI Dariusz 542ROKIETNICAM 40-499 000:00:0600:38:2201:15:3801:15:44+00:10:427:337,9
41WARCHALSKA Teresa 608STADION ŚLĄSKIKATOWICEK 60-691 000:06:4400:36:2801:15:4301:22:27+00:10:477:347,9
42KURZAWSKA Jolanta 550KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-692 000:06:4300:37:0401:15:5301:22:36+00:10:577:357,9
43JEZIORNY Ryszard 535WIELUŃM 50-5911 000:01:2000:36:4501:15:5501:17:15+00:10:597:357,9
44MIERNICKI Mariusz 564DZIERŻONIÓWM 50-5912 000:01:2100:37:2201:15:5901:17:20+00:11:037:357,9
45STEMPNIAK Bogdan 592SŁUPSKM 50-5913 000:01:2100:37:2801:16:0001:17:21+00:11:047:367,9
46ŚLUSARCZYK Grzegorz 602WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM 40-4910 000:00:0700:38:0701:16:1001:16:17+00:11:147:377,9
47KRZANOWSKI Bartłomiej 544SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAM 40-4911 000:00:0700:37:3701:16:1501:16:22+00:11:197:377,9
48BUDZYŃ Anna 624SPEED TEAMMAKÓW PODCHALAŃSKIK 40-492 000:05:0900:37:2101:16:2201:21:31+00:11:267:387,9
49MITURA-ZIELONKA Paweł 565SILESIA NORDIC TEAM SPACERMISTRZRYBNIKM 30-394 000:00:0500:36:0901:16:2301:16:28+00:11:277:387,9
50ŚLUSARCZYK Andrzej 601WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM 60-695 000:02:2800:37:2401:16:4801:19:16+00:11:527:407,8
51BALCERAK-KOLASA Joanna 504FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹK 40-493 000:05:1000:37:2901:17:2001:22:30+00:12:247:447,8
52ADAMOWSKI Jacek 500ZAKĄTEK21GLIWICEM 30-395 000:00:0500:37:5001:17:2101:17:26+00:12:257:447,8
53SZULC Jarek 384MARSZPOZDROWIEBYDGOSZCZM 50-5914 000:01:2000:37:1101:17:2301:18:43+00:12:277:447,8
54KORDECKA Henryka 541KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 50-594 000:05:4200:38:4501:18:0001:23:42+00:13:047:487,7
55JANKOWSKI Marcin 533KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 30-396 000:00:0400:37:5501:18:2801:18:32+00:13:327:507,6
56KOZŁOWSKA Sabina 379DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO BIAŁA K 30-395 000:03:4000:38:5401:18:5501:22:35+00:13:597:537,6
57PTAŚ Agnieszka 579TKKF MOSIR CZELADŹCZELADŹK 18-293 000:03:3800:38:1901:19:0001:22:38+00:14:047:547,6
58JARZYŃSKA Małgorzata 534SOBÓTKAK 50-595 000:05:4100:38:3501:19:1701:24:58+00:14:217:557,6
59MOTOCZYŃSKI Krzysztof 567BYDGOSZCZM 60-696 000:02:3000:37:4701:19:2601:21:56+00:14:307:567,6
60MARONDEL Katarzyna 560SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK 18-294 000:03:3700:39:0201:19:3001:23:07+00:14:347:577,5
61ŁUKASZEWICZ Joanna 556GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 40-494 000:05:0800:39:1001:20:1801:25:26+00:15:228:017,5
62RECZULSKI Mikołaj 618REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 18-293 000:00:0400:39:5801:20:2301:20:27+00:15:278:027,5
63MAJCHROWSKA Izabela 558FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 30-396 000:03:3900:40:0301:21:1201:24:51+00:16:168:077,4
64KOBIELA Daria 630BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-295 000:03:3800:40:4001:21:1701:24:55+00:16:218:077,4
65SZNAJDER Zenon 405RYBNIKM 60-697 000:02:2900:40:3101:21:3701:24:06+00:16:418:097,4
66WAŁECKA Krystyna 607BRANIEWOK 60-693 000:06:4300:39:5101:21:4701:28:30+00:16:518:107,3
67NAMSOŁEK Feliks 568GDYNIAM 70+3 000:02:3100:39:2501:21:5401:24:25+00:16:588:117,3
68ZAJĄC Elżbieta 614SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 40-495 000:05:0800:39:4701:21:5501:27:03+00:16:598:117,3
68PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 573FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 60-694 000:06:4500:39:5701:21:5501:28:40+00:16:598:117,3
70JERECZEK Krzysztof 93BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-397 000:00:0300:40:0101:22:1901:22:22+00:17:238:137,3
71TRUCHAN-BAJER Bożena 605FROMBORKK 50-596 000:05:4200:39:3901:22:3601:28:18+00:17:408:157,3
72MARCINKOWSKI Wojciech 559NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM 40-4912 000:00:0600:39:2901:22:5001:22:56+00:17:548:177,2
73APPEL Jerzy 503GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 60-698 000:02:3000:39:2201:23:1701:25:47+00:18:218:197,2
74ŚCIBISZ Bogdan 599TKKF SATURN CZELADZSOSNOWIECM 70+4 000:02:3200:39:2301:23:2701:25:59+00:18:318:207,2
75GALIŃSKI Leszek 524DĄBROWA NORDIC TEAMZAWIERCIEM 60-699 000:02:3200:41:0301:23:3101:26:03+00:18:358:217,2
76TOMASZEWSKI Roman 604GRUDZIĄDZM 50-5915 000:01:1800:41:4101:24:0301:25:21+00:19:078:247,1
77DĘBSKI Sławomir 401GRUDZIĄDZM 50-5916 000:01:1900:41:4001:25:1201:26:31+00:20:168:317,0
78LISIKIEWICZ Agnieszka 553GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 40-496 000:05:0800:39:5201:25:1601:30:24+00:20:208:317,0
79KOTAS Brygida 360DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 50-597 000:05:4100:40:5401:25:1801:30:59+00:20:228:317,0
80CHOLEWIŃSKA Longina 512WOJNOWOK 40-497 000:05:0800:41:5501:25:4401:30:52+00:20:488:347,0
81MICHALAK Elżbieta 561SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 50-598 000:05:4000:41:4901:25:4501:31:25+00:20:498:347,0
82STEFAŃSKI Andrzej 773FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM 50-5917 000:01:2000:42:2301:26:0701:27:27+00:21:118:367,0
83ROZMUS Sylwester 585NORDIC ACTIVETARNOBRZEGM 30-398 000:00:0200:39:4101:26:1801:26:20+00:21:228:377,0
84OMARSKA Grażyna 570PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK 50-599 000:05:4400:42:3301:26:3801:32:22+00:21:428:396,9
85WOŹNIAK Bartłomiej 612PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKM 30-399 000:00:0500:40:3001:26:4701:26:52+00:21:518:406,9
86WALASEK Julitta 606POBIEDZISKAK 40-498 000:05:1100:42:4501:26:5101:32:02+00:21:558:416,9
87PIEKARSKA Magdalena 575GOSIR OSIELSKONIEMCZK 18-296 000:03:3800:41:2801:27:2201:31:00+00:22:268:446,9
88JURCZYK Artur 721RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 40-4913 000:00:0900:43:5301:27:4401:27:53+00:22:488:466,8
89LEHMANN Teresa 551BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 50-5910 000:05:4100:42:5901:27:5001:33:31+00:22:548:476,8
90LORENS Kazimierz 555JURAJSKI KLUB NORDIC WALKINGMYSZKÓWM 50-5918 000:01:1800:45:0101:28:1401:29:32+00:23:188:496,8
91GRUBICKA-STUSIK Estera 280SOŚNOK 30-397 000:05:1200:43:4801:28:3001:33:42+00:23:348:516,8
92WASIELA Beata 609FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMINK 40-499 000:05:1000:42:3501:28:3601:33:46+00:23:408:516,8
93SZYMANOWSKA-PAWLAK Ewa 597GOSIR OSIELSKONIEMCZK 40-4910 000:05:1100:42:1601:28:5501:34:06+00:23:598:536,7
94CZYŻ Ewelina 518GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 18-297 000:03:4000:42:5401:29:1701:32:57+00:24:218:556,7
95CHYLEWSKA Małgorzata 514MUROWANIECK 50-5911 000:05:4300:44:5401:29:3901:35:22+00:24:438:576,7
96SMARUJ - SADOWSKA Janina 587BYDGOSZCZK 60-695 000:06:4400:43:1901:29:4701:36:31+00:24:518:586,7
97WYŁUPSKA Krystyna 613PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60-696 000:06:4500:43:3801:29:5901:36:44+00:25:038:596,7
98WORONKO ZACZYŃSKA Janina 397KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK 60-697 000:06:4400:43:2101:30:2401:37:08+00:25:289:026,6
99DYLEWSKA Barbara 522DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 60-698 000:06:4500:44:2001:30:2801:37:13+00:25:329:026,6
100CHRAPEK Urszula 513RUDZICAK 18-298 000:03:3700:44:4301:32:4401:36:21+00:27:489:166,5
101JÓŹWIAK Dominik 626WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-294 000:00:0200:44:4501:33:0101:33:03+00:28:059:186,5
102BIERNAT Lucyna 506FACE NORDIC WALKING TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK 40-4911 000:05:1100:46:0701:33:1501:38:26+00:28:199:196,4
103DROŻYŃSKA Marlena 521GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 50-5912 000:05:0900:45:0701:33:2101:38:30+00:28:259:206,4
104GIERSZENDORF Monika 527KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK 40-4912 000:05:0900:47:4501:34:0901:39:18+00:29:139:246,4
105DRON Agnieszka 712DZIARSKIE TEAMGDAŃSKK 30-398 000:05:0900:47:0401:34:1801:39:27+00:29:229:256,4
106PIECZKA Monika 574FACE NORDIC WALKING TEAMTUCHOLA K 30-399 000:03:4300:47:4201:35:0801:38:51+00:30:129:306,3
107KRYGIEL Maria 543GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-4913 000:05:1100:46:2901:35:4301:40:54+00:30:479:346,3
108KUNDE Jolanta 548LIPNIKIK 50-5913 000:05:4300:47:1401:36:3501:42:18+00:31:399:396,2
109GĘBSKA Elżbieta 526DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 50-5914 000:05:4300:46:2301:36:4301:42:26+00:31:479:406,2
110BLUM Dorota 509FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK 30-3910 000:03:4200:49:2501:38:5201:42:34+00:33:569:536,1
111SMACZYŃSKA Krystyna 380DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 70+1 000:06:4600:48:4401:40:4001:47:26+00:35:4410:046,0
112MOTOCZYŃSKA Aleksandra 566BYDGOSZCZK 50-5915 000:05:4200:48:5901:41:4901:47:31+00:36:5310:105,9
113NAWROCKA Danuta 381DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 70+2 000:06:4600:52:0201:45:3401:52:20+00:40:3810:335,7
114MICHTA Zofia 562MUROWANIECK 60-699 000:06:43   
Niesklasyfikowani
DQKĘPA Andrzej 537SKI FAMILY TEAMKOSZALINM 60-69DQ00:35:59 DQ2015-08-08 DQ DQ--
DQCZEKAJŁO Franciszek 359DREZDENKOM 60-69DQ00:35:31 DQ2015-08-08 DQ DQ--
DQHAAPALEHTO Timo 532NORDIC WALKING HELSINKIHELSINKIM 50-591DQ00:39:41 DQ DQ DQ--
CZYCZ Kazimierz 517GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 60-69DNF00:44:19 DNF DNF DNF--
SAŁAGA Joanna 363STOCZEKK 40-49DNF00:44:55 DNF DNF DNF--
GÓRSKA Monika 528GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 18-29DNF00:49:20 DNF DNF DNF--
STAWNIAK Karol 591UTW ŻNINŻNINM 60-69DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 121 wynik(ów)