OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Osielsko
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
77
Wystartowało/ Started:
73
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
73
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MICHALEC Marcin 638KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-391M 100:06:2700:36:4501:07:2201:38:2502:09:49.55 6:099.8
2ROSAK Marcin 651GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-491M 2200:06:4100:38:1001:09:0401:39:4202:10:33.85+00:00:446:119.7
3SKIBA Krzysztof 654KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM50-591M 300:06:2700:36:5201:08:1001:39:5302:11:06.45+00:01:166:129.7
4CZŁONKOWSKI Krzysztof 610OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-492M 400:06:4900:39:0901:12:0401:44:1902:16:21.15+00:06:316:279.3
5KORDOWSKI Piotr 631NOWA HUTA TEAMKRAKOWM40-493M 500:06:4100:38:4301:11:3101:44:2102:18:53.55+00:09:046:349.1
6DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 611GDYNIAM60+1M 600:07:0000:39:0401:11:5901:45:1402:19:59.70+00:10:106:389
7SZEREMETA Grzegorz 666CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM40-494M 700:06:4100:38:4301:11:3101:45:2402:21:03.60+00:11:146:419
8WAWRZYNIAK Łukasz 669KS METRACO POLKOWICEWALIMM30-392M 800:07:0200:40:2801:14:3701:48:3302:22:18.15+00:12:286:448.9
9ROGALSKI Piotr 650GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-495M 9200:06:4900:39:2101:13:2501:47:5402:22:59.55+00:13:106:468.9
10BARCZYK Bogdan 602VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-592M 1000:07:1100:41:2701:15:5801:50:2302:26:12.80+00:16:236:558.7
11SŁUPIANEK Paweł 655LECYMY DURŚKATOWICEM30-393M 1100:07:1200:40:4301:15:1401:51:0002:27:30.15+00:17:406:598.6
12CELIŃSKI Tomasz 608TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-593M 1200:07:1000:41:1001:16:2601:52:0802:27:55.55+00:18:067:008.6
13WOJCIECHOWSKA Elżbieta 677KS IDMAR RACING TEAMPAKOŚĆK30-391K 100:07:0100:40:5101:15:5301:51:0502:28:01.35+00:18:117:008.6
14MACKIEWICZ Dariusz 636AKTYWNI KODEŃKODEŃM40-496M 13100:07:1200:41:1201:16:4601:52:3502:28:19.30+00:18:297:018.5
15SZARSZUNOWICZ Mariusz 663KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-497M 1400:06:5600:40:3001:15:3401:51:2402:28:55.75+00:19:067:038.5
16PUSZKIEL Leszek 648GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+2M 1500:07:0600:41:0601:16:4001:53:0202:29:29.50+00:19:397:058.5
17ŻYDACZEWSKI Ryszard 676KS METRACO POLKOWICELUBINM50-594M 1600:07:3800:43:0801:19:0101:54:2502:29:46.10+00:19:567:058.5
18MŁYŃSKI Krzysztof 640POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-498M 1700:07:3600:42:5601:18:3801:54:5702:31:11.65+00:21:227:098.4
19KOWALSKI Marek 633UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-595M 1800:07:3800:43:0701:19:0601:55:0802:31:12.75+00:21:237:098.4
20PIETRZYK Jarosław 644VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-394M 1900:07:1200:41:4601:17:0601:54:0402:31:56.95+00:22:077:128.3
21ŚWISŁOCKI Bogdan 668FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-596M 2000:07:1700:42:0801:17:4801:54:2802:32:22.35+00:22:327:138.3
22KOŁODZIEJ Joanna 630CIDRY LOTAJOMRUDA ŚLĄSKIK50-591K 2100:07:3900:43:1301:18:5801:55:3002:32:39.70+00:22:507:148.3
23MAKOWSKI Jan 637RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-597M 2100:06:4900:41:5401:18:0601:55:3802:32:42.20+00:22:527:148.3
24PRZYBYSZ Grzegorz 647POPOWO KOŚCIELNEM30-395M 2200:07:2200:43:1601:19:0501:55:1902:32:55.30+00:23:057:148.3
25BUŁAKOWSKI Bohdan 607PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60+3M 2300:07:5000:43:2001:19:5101:56:2602:33:32.50+00:23:427:168.2
26SPYCHAŁA Marzena 658CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-491K 300:07:4800:43:3801:19:2301:56:2402:33:41.70+00:23:527:178.2
27CIESIELSKI Jan 609PARKRUN TORUŃTORUŃM40-499M 2400:07:2400:42:1101:17:5201:54:5002:34:02.75+00:24:137:188.2
28BEM Małgorzata 603POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-492K 400:07:4800:43:1501:19:3701:56:4802:34:25.90+00:24:367:198.2
29FOLWARSKI Andrzej 613FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-598M 2500:07:5900:44:1801:20:3801:58:1202:36:11.20+00:26:217:248.1
30NIEDŹWIECKA Katarzyna 641FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-493K 500:07:5200:44:3901:21:3801:58:5202:36:17.05+00:26:277:248.1
31JASIUKIEWICZ Jacek 620POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-599M 2600:07:3800:44:1501:21:5501:59:2802:37:40.20+00:27:507:288
32KAWCZYŃSKI Zbigniew 626RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM60+4M 2700:08:1300:45:3001:22:5802:00:3502:38:46.20+00:28:567:318
33KUŚMIEREK Patryk 634BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 2800:07:2900:43:2601:20:2002:00:0302:38:58.10+00:29:087:328
34STĘPIEŃ Lucyna 660KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 600:08:0100:45:3201:23:2702:01:2102:39:03.00+00:29:137:328
35BORKOWSKI Leszek 605NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGRABIANÓWM50-5910M 29100:07:5900:45:0901:22:5802:00:4702:39:14.85+00:29:257:328
36MITURA-ZIELONKA Paweł 639RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM30-396M 3000:07:3900:43:0201:19:0801:57:3402:39:25.05+00:29:357:337.9
37GRABOWSKA Manuela 616KS METRACO POLKOWICEKARPACZK18-291K 700:07:4400:44:3401:22:3802:01:0602:39:30.00+00:29:407:337.9
38JANOSZKA Irena 617CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-592K 800:07:5700:45:1801:23:2202:01:2302:39:41.20+00:29:517:347.9
39LIGĘZA Janusz 635TYCHYM50-5911M 3100:07:5800:44:3101:22:2402:01:1702:39:48.85+00:29:597:347.9
40BOCZAR Beata 604GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-593K 900:07:5900:45:3501:23:3502:01:3802:40:12.85+00:30:237:357.9
41STOPA Joanna 661BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 1000:07:4800:45:1901:23:3202:01:4102:40:14.80+00:30:257:357.9
42WESOŁOWSKI Wojciech 670MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+5M 32100:07:5000:44:4601:23:0502:00:4502:41:01.70+00:31:127:377.9
43ŻAMOJCIN Marek 674NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-5912M 3300:08:0000:46:2801:24:3802:02:4002:42:11.25+00:32:217:417.8
44SZCZEBAK Jacek 664UNIA MIASTTARNÓWM40-4910M 3400:08:0300:46:0301:24:1202:02:3802:43:04.20+00:33:147:437.8
45FRANKIEWICZ Mirosław 614FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4911M 3500:07:4400:44:5001:23:2002:02:4502:43:12.95+00:33:237:447.8
46STEFANICKI Marek 659WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM60+6M 3600:07:4800:44:4501:22:5402:02:0002:43:22.25+00:33:327:447.7
47KOWALCZYK Mariusz 632GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5913M 3700:08:0800:45:2601:23:2902:02:2102:44:04.30+00:34:147:467.7
48RACŁAWSKI Jan 649AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60+7M 3800:07:5900:45:0801:23:0802:03:0202:46:16.55+00:36:277:527.6
49BUCZKOWSKA Wiesława 606FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+2K 1100:08:1000:46:1201:25:3702:05:5002:46:37.95+00:36:487:537.6
50KARASIEWICZ Irena 625FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-594K 1200:08:2700:47:1501:27:1102:07:5002:48:12.50+00:38:227:587.5
51JUREWICZ Aleksandra 621KS METRACO POLKOWICEKOSZALINK18-293K 13100:08:0000:46:3501:25:5102:07:0402:48:16.45+00:38:267:587.5
52WITKOWSKA Maria 671UNIA MIASTKATOWICEK60+3K 1400:08:2800:47:4101:27:5002:08:0802:48:37.50+00:38:477:597.5
53SMUS Damian 657EPOKA NORDICA ŁÓDŹSOCHACZEWM18-292M 3900:07:3900:44:2101:22:3902:03:4102:49:18.55+00:39:298:017.5
54KOŁACZ Jakub 629SOCHACZEWM30-397M 4000:08:0500:47:1801:26:3102:06:4902:49:51.10+00:40:018:027.5
55ROSOŁEK Elżbieta 652GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-595K 1500:08:1600:48:0901:27:0002:07:2002:49:53.05+00:40:038:037.5
56BŁASZCZYK Grzegorz 678STOWARZYSZENIE KIJOMANIAKIMYSZKÓWM50-5914M 4100:08:0800:46:2701:26:0502:08:2502:51:19.30+00:41:298:077.4
57SZYMCZYK Magdalena 667NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK30-392K 1600:08:3800:48:3201:29:4502:10:4702:51:40.35+00:41:508:087.4
58BARCZYK Jolanta 601VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-596K 1700:08:3600:48:2801:29:2202:10:4502:52:31.05+00:42:418:107.3
59OLSZAŃSKA Krystyna 642NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK60+4K 1800:08:5100:50:3301:31:1802:11:3902:53:18.90+00:43:298:127.3
60JASIAK Radomir 618KONINM18-293M 42200:07:5800:47:0801:27:0002:09:2802:54:10.50+00:44:208:157.3
61KABAŁA Marzena 622BIEGAMYRAZEMGDYNIAK40-494K 19200:08:2100:47:3801:28:3102:10:2602:54:16.40+00:44:268:157.3
62KOBIELA Daria 628KABEX PODKOWA JANÓWCZĘSTOCHOWAK18-294K 2000:08:0700:46:4001:25:5302:06:1502:54:21.80+00:44:328:157.3
63PALUCH Paweł 643AWOCADO WELLNES CLUBWARSZAWAM50-5915M 4300:08:1400:48:5201:29:2402:11:1402:54:22.60+00:44:338:157.3
64PIOTROWSKI Krzysztof 645FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM60+8M 44100:08:1600:46:2001:27:1002:10:0902:56:27.05+00:46:378:217.2
65FOJCIK Gabriela 70RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKK50-597K 2100:08:4800:49:2901:30:3202:13:0102:56:44.40+00:46:548:227.2
66GERLE-KOTULA Anna 615UNIA MIASTKATOWICEK30-393K 2200:08:4600:50:5801:33:1602:14:4502:57:00.05+00:47:108:237.2
67POSTEK Danuta 646MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-598K 2300:08:3900:49:2101:30:2202:12:5702:57:11.25+00:47:218:237.1
68DORSZEWSKA Bożena 612GOSIR OSIELSKOOSIELSKAK50-599K 2400:08:4700:51:2401:33:3902:16:1002:59:20.15+00:49:308:297.1
69SZCZODROWSKI Krzysztof 665FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5916M 4500:08:1500:48:4301:31:3802:16:0503:01:49.90+00:52:008:377
70ZAWADZKA Maria 673KS METRACO POLKOWICELUBINK60+5K 2500:09:1000:52:3201:35:4802:19:0703:03:25.10+00:53:358:416.9
71ROZMUS Jolanta 653FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+6K 2600:09:1600:53:4801:39:5002:25:3203:10:22.50+01:00:329:016.7
72KARASIEWICZ Iwona 624NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-394K 2700:09:2700:54:2401:40:2602:27:4103:17:42.75+01:07:539:226.4
73CHRAPEK Urszula 417KS RUDZICARUDZICAK30-395K 2800:09:2700:54:2601:41:3702:31:5503:24:26.40+01:14:369:416.2
Znaleziono 73 wynik(ów)