OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-08-08
Miejsce : Osielsko
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 95
Wystartowało : 81
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 76
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.56km | 1.12km | 6.12km | 11.12km | 16.12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu0.56km1.12km6.12km11.12km16.12kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1SKIBA Krzysztof 769KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 50-591 000:00:0900:03:1800:06:3900:38:3601:10:4601:43:4302:17:4102:17:50 6:319,2
2DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 710BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM 50-592 000:00:1200:03:3900:07:1500:40:0701:12:4801:45:5602:20:1202:20:24+00:02:316:389,0
3WIŚNIEWSKI Jacek 620NORDIC ACTIVE TARNOBRZEGSANDOMIERZM 50-593 000:00:1200:03:4000:07:1600:40:1201:13:0401:47:1902:23:4402:23:56+00:06:036:488,8
4STUPNOWICZ Przemek 778FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291 000:00:0500:03:4100:07:1700:41:5301:16:5001:51:0702:26:0302:26:08+00:08:226:558,7
5MRÓZ Katarzyna 744NORDIC DEVELOPMENTOSIELSKOK 40-491 000:01:4600:03:3100:07:0300:40:4801:15:3101:50:4302:26:3202:28:18+00:08:516:568,6
6BOGACKI Sławek 706ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-491 000:00:0800:03:4200:07:2000:41:4801:16:5201:51:3702:26:5602:27:04+00:09:156:578,6
7NALEPKA Jerzy 745PITBULL WALKING - SANOKSANOKM 60+1 000:00:1400:03:4000:07:1300:40:4601:15:4101:51:2202:27:4002:27:54+00:09:596:598,6
8LENZ Andrzej 739DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 50-594 000:00:1000:03:4400:07:2600:42:0101:17:0301:52:3002:28:5702:29:07+00:11:167:038,5
9KOŁODZIEJCZAK Beata 724SOCHACZEWK 40-492 000:01:4500:03:3300:07:1200:42:0201:17:3401:53:4602:31:0002:32:45+00:13:197:098,4
10GALIŃSKI Rafał 525DĄBROWA NORDIC TEAMPARKOSZOWICEM 40-492 000:00:1000:03:4500:07:2400:42:3001:18:3501:54:3902:31:4002:31:50+00:13:597:118,3
11ŻYWICKI Marcin 628BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-391 000:00:0600:03:5000:07:3700:42:3001:18:3401:54:5802:32:0002:32:06+00:14:197:128,3
12KACZKOWSKI Zbigniew 723MARSZPOZDROWIEPOZNAŃM 30-392 0100:00:0600:03:4700:07:3300:42:3601:18:2201:54:5602:32:2402:32:30+00:14:437:138,3
13PIOTROWSKI Michał 621PENDOLINOGDAŃSKM 30-393 000:00:0500:03:4600:07:2800:42:2001:17:4501:56:0102:34:4602:34:51+00:17:057:208,2
14ROGALSKI Piotr 763GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM 40-493 000:00:0900:03:4300:07:2300:41:4301:17:0601:53:5502:34:4802:34:57+00:17:077:208,2
15WRÓBEL Łukasz 364MIĘDZYRZEC PODLASKIM 30-394 000:00:0500:03:4100:07:2500:43:1201:19:3401:56:4602:35:2602:35:31+00:17:457:218,1
16BAJER Piotr 702BRAN-FROM TEAMFROMBORKM 50-595 000:00:1100:03:5500:07:5400:43:4501:20:5201:58:3002:36:4702:36:58+00:19:067:258,1
16ŚLUSARCZYK Marcin 714WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM 30-395 000:00:0700:03:5000:07:4400:44:1901:21:1401:58:3302:36:4702:36:54+00:19:067:258,1
18ZAGAJA Janusz 753KGHM METRACO POLKOWICEPOKÓJM 60+2 000:00:1300:03:3200:07:0400:41:2401:18:3401:57:2502:38:0002:38:13+00:20:197:298,0
19SMUS Damian 770UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-292 000:00:1200:03:4600:07:3400:42:4401:18:2501:56:2602:38:3202:38:44+00:20:517:308,0
20GALIŃSKA Tatiana 713DĄBROWA NORDIC TEAMPARKOSZOWICEK 40-493 000:01:4400:03:4700:07:3900:44:3201:22:3702:01:0402:39:2202:41:06+00:21:417:337,9
21SOBKOWSKI Janusz 771SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM 60+3 000:00:1600:03:4600:07:3400:43:5601:22:2302:01:5902:40:5002:41:06+00:23:097:377,9
22STOPA Joanna 629BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-291 000:01:4100:03:4500:07:4100:45:0601:23:1502:01:5702:41:1102:42:52+00:23:307:387,9
23ZACZYŃSKA Anna 374KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 30-391 000:01:4700:03:3200:07:0900:44:2801:22:3402:01:5002:41:3502:43:22+00:23:547:397,8
24BIAŁAS Klaudia 704SILESIA NORDIC TEAMORZESZEK 18-292 000:01:4200:03:4700:07:4000:45:0501:23:5002:03:0002:41:4802:43:30+00:24:077:407,8
25WEŁNICKI Waldemar 717GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40-494 000:00:0800:03:4100:07:2300:43:4501:22:2602:02:0602:41:5602:42:04+00:24:157:407,8
26KOMAJDA Jarosław 729GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 50-596 000:00:1100:03:5400:07:5500:46:0701:24:1102:02:4002:42:0402:42:15+00:24:237:407,8
27LEWANDOWSKI Robert 154GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-396 0100:00:0700:03:5000:07:4000:44:3501:22:5502:02:2302:43:2402:43:31+00:25:437:447,7
28KOWALCZYK Mariusz 735GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM 40-495 000:00:0800:03:4500:07:3900:44:3201:22:1802:01:4902:43:5802:44:06+00:26:177:467,7
29STĘPIEŃ Lucyna 366LUBINK 50-591 000:01:5000:04:0500:08:1300:46:1901:25:3702:04:4402:44:0802:45:58+00:26:277:467,7
30WESOŁOWSKI Wojciech 775NIEZRZESZONYGNIEZNOM 60+4 0100:00:1500:03:5600:07:5100:44:1501:22:4402:02:5402:44:3302:44:48+00:26:527:477,7
31ŁABĘCKI Edward 741MOSIR RYPINRYPINM 60+5 000:00:1700:04:1500:08:3300:47:2701:26:4802:05:4302:45:0702:45:24+00:27:267:497,7
32SORN Łukasz 772CHODZEZKIJAMIGDYNIAM 18-293 000:00:0400:03:5600:08:0400:47:1401:25:5102:06:0702:45:4702:45:51+00:28:067:517,6
33KACORZYK Władysław 722SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM 50-597 000:00:1100:03:4900:07:3800:44:2901:24:3102:05:0202:46:1102:46:22+00:28:307:527,6
34KACZMAREK Elżbieta 623STARE MIASTOK 50-592 000:01:5000:04:0600:08:1400:46:3601:26:1002:06:1502:46:3202:48:22+00:28:517:537,6
35MOTYLSKA Aleksa 743DRUŻYNA SZPIKUMOGILNOK 18-293 000:01:4200:03:4600:07:4300:45:3801:23:5802:03:0702:46:3702:48:19+00:28:567:537,6
36JANCZYK Małgorzata 731ŁÓDŹK 30-392 000:01:4300:03:5100:07:4500:45:4201:24:3402:05:0102:46:5002:48:33+00:29:097:547,6
36SARNOWSKA Wanda 767GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 50-593 000:01:4900:04:1300:08:2300:47:2301:26:5302:06:3902:46:5002:48:39+00:29:097:547,6
38PIETRZYK Jarosław 757REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-397 000:00:0500:03:4500:07:3200:43:5801:23:1002:04:3802:47:1602:47:21+00:29:357:557,6
39KARASIEWICZ Irena 726BRAN-FROM TEAMBRANIEWOK 50-594 0100:01:4800:04:1200:08:2100:47:4801:27:1502:06:5702:47:4302:49:31+00:30:027:567,5
40KLIMCZEWSKI Marek 727FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 50-598 000:00:1100:03:4500:07:2700:44:5101:24:3302:04:3102:48:0302:48:14+00:30:227:577,5
41STEPCZYŃSKA Angelika 593THE BEST-MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-393 000:01:4400:04:0600:08:1700:47:3801:27:0102:07:2102:48:5002:50:34+00:31:098:007,5
42GÓRSKA Weronika 715GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 18-294 000:01:4200:03:5300:07:5500:46:5001:26:4002:07:2202:49:3302:51:15+00:31:528:027,5
43ROSADZIŃSKA Natalia 764UMPLESZNOK 18-295 000:01:4100:04:0400:08:1500:47:2101:27:3302:08:3702:49:4702:51:28+00:32:068:027,5
44MARKIEWICZ Adam 742BYDGOSZCZM 40-496 0100:00:1000:03:5300:07:5400:46:1901:26:3602:08:0802:50:5602:51:06+00:33:158:067,4
45CZYCZ Emilia 709GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 60+1 000:01:5200:04:1100:08:2100:46:4501:26:3402:08:1602:51:3702:53:29+00:33:568:087,4
46PIEKARSKI Jakub 756GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 18-294 000:00:0500:03:4900:07:4800:45:4801:24:5402:05:4902:52:1502:52:20+00:34:348:097,3
47OGONOWSKI Paweł 751NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-497 0100:00:0900:03:5200:07:4600:45:5001:26:2202:09:2702:53:0802:53:17+00:35:278:127,3
48KOPEĆ Dorota 627BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-296 000:01:4300:04:0300:08:1400:47:0201:27:3402:09:4602:53:4602:55:29+00:36:058:147,3
48ŻUCHOWICZ Monika 349DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 18-297 000:01:4300:04:1800:08:3700:49:4601:31:0602:11:1202:53:4602:55:29+00:36:058:147,3
50KOSTKA Maria 734DĄBROWA NORDIC TEAMSŁAWKÓW K 30-394 000:01:4500:04:2100:08:4400:49:4701:31:0302:11:5302:53:4802:55:33+00:36:078:147,3
51AKSAMIT Jakub 701FANATYK KONARYKONARYM 18-295 0100:00:1300:03:5700:08:0000:47:1001:28:5902:11:1202:55:0502:55:18+00:37:248:177,2
52SZULC Alicja 780MOSIR MŁAWAMŁAWAK 30-395 000:01:4400:03:5600:07:5900:47:1601:27:5402:12:3502:56:0602:57:50+00:38:258:207,2
53GRYGIEL Monika 716FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK 30-396 000:01:4500:04:1900:08:4600:50:0601:31:4102:14:1602:56:5302:58:38+00:39:128:227,2
54BEDYK Czesław 703FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 60+6 000:00:1300:04:1400:08:3300:48:3001:30:0302:12:2902:57:0302:57:16+00:39:228:237,2
55WAJS Jerzy 752NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 50-599 000:00:1400:04:1400:08:3400:48:3001:30:2202:14:1202:57:3702:57:51+00:39:568:257,1
56WITKOWSKA Maria 765STADION ŚLĄSKIKATOWICEK 60+2 000:01:5100:04:1400:08:2900:49:0601:31:5102:15:3002:58:0202:59:53+00:40:218:267,1
57CIENNIK Wiktor 708FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 40-498 000:00:1000:04:1400:08:3300:48:5001:30:0802:13:3302:58:0702:58:17+00:40:268:267,1
58JASIŃSKI Marian 720K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60+7 000:00:1500:04:1400:08:2600:48:1001:30:3102:13:4902:58:5902:59:14+00:41:188:287,1
59PYZIK-KAPSZEWICZ Angelika 759LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 18-298 000:01:4100:04:0200:08:1200:47:2001:28:4302:12:5202:59:3103:01:12+00:41:508:307,1
60NESSEL Katarzyna 746PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 40-494 0100:01:4900:04:4000:09:0700:49:5801:32:0302:15:3202:59:3203:01:21+00:41:518:307,1
61KULKA Maciej 738FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM 50-5910 000:00:1500:04:3300:09:0900:51:1101:33:3102:16:1103:00:2603:00:41+00:42:458:337,0
62WYŁUPSKI Zbigniew 718PATYCZAKIGRUDZIĄDZM 60+8 000:00:1700:04:3100:09:0400:48:5601:31:4602:15:3803:02:0803:02:25+00:44:278:377,0
63PAŁKA Leszek 619WROCŁAWM 60+9 000:00:1600:04:3400:09:0900:50:5301:33:0902:17:2203:02:2303:02:39+00:44:428:386,9
64KUCYPERA Dagmara 737DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 40-495 000:01:4800:04:3300:09:0400:51:2301:34:2802:18:2503:02:5003:04:38+00:45:098:396,9
65PERLIK Wiesław 755INWBZIELONKAM 60+10 000:00:1400:03:5800:08:0200:48:4401:33:0402:17:5203:03:1903:03:33+00:45:388:416,9
66JARONIEK-BEDYK Wiesława 719FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 60+3 000:01:5100:04:2000:08:4100:50:2901:33:5102:19:2203:06:0703:07:58+00:48:268:496,8
67STĘPKOWSKI Andrzej 356WŁÓCZYKIJE ELBLĄGELBLĄGM 40-499 000:00:1800:04:3200:09:1100:51:1601:34:3102:21:1103:06:4803:07:06+00:49:078:516,8
68ZAWADZKA Maria 748KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60+4 000:01:5100:04:2300:08:5900:52:2801:36:0802:21:0503:07:3903:09:30+00:49:588:536,7
69STRZELECKI Sebastian 776SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4910 000:00:0800:04:3800:09:2600:54:0101:38:3502:24:4303:10:3403:10:42+00:52:539:016,6
70NOWAK Maciej 750SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 30-398 000:00:0700:04:3800:09:2600:53:5501:38:3402:24:4103:10:3503:10:42+00:52:549:016,6
71UKLEJEWSKA Agnieszka 758GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 30-397 000:01:4600:04:3400:09:1400:53:3201:39:2702:26:3103:15:0603:16:52+00:57:259:146,5
72ŚCIESIŃSKA Justyna 774GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-496 000:01:4700:04:3000:08:5700:52:0601:37:3602:26:3403:17:0003:18:47+00:59:199:206,4
73KORDALSKA Agata 733PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 40-497 0100:01:5000:04:4100:09:2400:52:5601:39:2302:29:5503:17:1903:19:09+00:59:389:216,4
74STUPNOWICZ Joanna 777FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 40-498 000:01:4900:04:3500:09:1400:54:4901:45:0402:33:2303:25:2903:27:18+01:07:489:446,2
75RZATKOWSKA Joanna 766LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 40-499 0100:01:5300:05:0200:10:0100:59:3001:48:5802:37:2703:26:2803:28:21+01:08:479:476,1
76RADECKA Ilona 761MALBORKK 18-299 000:01:4300:05:1200:10:1200:59:4001:49:0902:26:3803:26:3803:28:21+01:08:579:476,1
77NOWAKOWSKI Rafał 353JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAM 30-399 000:00:0600:04:1600:08:4100:50:5301:34:58+00:24:128:327,0
78NOWAKOWSKA Angelika 354JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAK 30-398 000:01:4500:04:1900:08:3900:52:1901:38:00+00:27:148:486,8
Niesklasyfikowani
WARUSZEWSKI Karol 747BIEGAJĄCY TCZEWTCZEW M 30-39DNF00:03:51 DNF00:07:45 DNF00:43:41 DNF01:20:12 DNF01:59:15 DNF DNF DNF--
PAWLAK Eryk 754GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 50-59DNF00:04:34 DNF00:09:10 DNF00:51:40 DNF01:37:08 DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKA Agnieszka 736FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK 40-491DNF00:04:40 DNF00:09:21 DNF00:53:43 DNF01:40:40 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 81 wynik(ów)