OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 5KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-08-04
Miejsce/ Place:
Osielsko
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
475
Wystartowało/ Started:
428
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
423
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOŁOWSKI Artur 600NWPL/LUKI TEAMJAMIELNIK KOLONIAM18-291M 100:29:54.85 5:5910
2BRZOZOWSKI Piotr 700NWPL/AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-34-P.EUR.1M 200:30:15.15+00:00:206:039.9
3MICHALEC Marcin 216KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-34-P.EUR.2M 300:30:25.40+00:00:306:059.9
4RAJEWSKI Sebastian 294KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 400:30:27.70+00:00:326:059.8
5ZARĘBSKI Michał 720VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 500:30:33.05+00:00:386:069.8
6WOROCH Roman 708KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 600:30:33.95+00:00:396:069.8
7HELWICH Stefan 102KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60-642M 700:30:34.70+00:00:396:079.8
8MIZGAŁA Kacper 222KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWM-Junior1M 800:30:54.60+00:00:596:119.7
9WOJTOWICZ Tomasz 710NORDIC WALKING POLANDWIDACZM18-292M 900:30:59.80+00:01:046:129.7
10BIŃCZYK Dariusz 18ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-34-P.EUR.3M 1000:31:01.75+00:01:066:129.7
11CYRUS Bogdan 45SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-492M 1100:31:03.25+00:01:086:129.7
12STĘPAK Piotr 331ZBYLITOWSKA GÓRA NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-293M 1200:31:08.15+00:01:136:139.6
13PĘKALA Wiktor 264KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWM-Junior2M 1300:31:13.80+00:01:186:149.6
14OLUWAGBEMI Melvin 254PARIS / FRANCEPARISM18-294M 1400:31:13.85+00:01:196:149.6
15SIWAK Piotr 316KS METRACO POLKOWICERUDNAM55-591M 1500:31:13.85+00:01:196:149.6
16ROŻYNEK Miron 304KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-592M 1600:31:15.65+00:01:206:159.6
17RECZULSKI Mariusz 298KABEX PODKOWA JANÓWCZĘSTOCHOWAM50-541M 1700:31:19.20+00:01:246:159.6
18KLICZKA Kamil 140SANPROBI SZCZECINSZCZECINM50-542M 1800:31:23.10+00:01:286:169.6
19WOJTASIŃSKI Daniel 719VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1900:31:25.45+00:01:306:179.5
20GWIZDAŁA Zbigniew 98GOŁĄBEKM50-543M 2000:31:26.70+00:01:316:179.5
21KACPRZAK Sławek 125NWPL/LZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWM40-442M 2100:31:38.60+00:01:436:199.5
22MACHNIK Janusz 589CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM40-443M 2200:31:43.80+00:01:486:209.5
23RADOMSKI Marcin 577NW CZŁAPSKI PŁOCKPŁOCKM40-444M 2300:31:54.05+00:01:596:229.4
24TOPOLNICKI Konrad 368CKZIU NYSA MECHANIKPRZECHÓDM-Junior3M 2400:31:59.45+00:02:046:239.4
25BIŁEK Artur 17UNIA MIASTLUBLINIECM30-392M 2500:32:02.20+00:02:076:249.4
26FRĄCKOWIAK Mateusz 74KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Junior4M 2600:32:04.90+00:02:106:259.4
27MICHALSKI Andrzej 744KS IDMAR RACING TEAMSANOKM55-593M 2700:32:15.35+00:02:206:279.3
28JACHIMOWICZ Renata 750NWPL/LUKI TEAMWIERZBNOK50-541K 100:32:22.80+00:02:276:289.3
29KLUKOWSKI Michał 142JERSEY RUNNEROLSZTYNM18-295M 28100:32:25.05+00:02:306:299.3
30JAGIEŁA Paweł 108NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM18-296M 2900:32:31.60+00:02:366:309.2
31DĘBSKI Bartłomiej 51VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-445M 3000:32:32.05+00:02:376:309.2
32CZŁAPSKI Krzysztof 47NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-594M 3100:32:36.85+00:02:426:319.2
33HAŁAS Marcin 99UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-34-P.EUR.4M 3200:32:38.35+00:02:436:319.2
34WETOSZKA Piotr 717NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM30-34-P.EUR.5M 3300:32:39.15+00:02:446:319.2
35GAŁĄZKA Julia 75KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK-Junior1K 200:32:47.10+00:02:526:339.2
36KRAJEWSKA Hanna 160MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPIŁAK-Junior2K 300:32:52.35+00:02:576:349.1
37SCHRÖDER Karol 312SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-446M 3400:32:57.30+00:03:026:359.1
38NIECHWIEJCZYK Piotr 233UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-447M 3500:32:58.75+00:03:036:359.1
39JUREK Adam 124KS METRACO POLKOWICELUBINM55-595M 3600:33:08.10+00:03:136:379
40FRĄCKOWIAK Roman 73KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-544M 3700:33:09.65+00:03:146:379
41GARBOWSKI Piotr 78PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-Niepełnosprawni(B)1M 3800:33:09.90+00:03:156:389
42SANIUK Edward 308FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 3900:33:15.60+00:03:206:399
43TOPOREK Rafał 369NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)2M 4000:33:18.45+00:03:236:399
44POLEWCZAK Mariusz 591CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM45-493M 4100:33:19.45+00:03:246:409
45OPEL Klaus 256NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM30-393M 4200:33:20.85+00:03:266:409
46SŁOMIAN Leszek 320UNIA MIASTKATOWICEM55-596M 4300:33:22.35+00:03:276:409
47TRZCIŃSKI Eugeniusz 372SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOBYDGOSZCZM60-643M 4400:33:36.10+00:03:416:438.9
48ADAMCZYK Adam 1PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-692M 4500:33:37.15+00:03:426:438.9
49SKWIRUT Jerzy 319PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-Niepełnosprawni(B)3M 4600:33:37.40+00:03:426:438.9
50SZYMSKA Małgorzata 359EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-391K 400:33:42.95+00:03:486:448.9
51OLEKSYK Małgorzata 252MKS HALICZ KB, BK NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-591K 500:33:45.90+00:03:516:458.9
52SOKOŁOWSKI Marek 322PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJM50-545M 4700:33:46.85+00:03:526:458.9
53ADAMUS Marian 4SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-693M 4800:33:46.90+00:03:526:458.9
54KUŚMIEREK Mateusz 180BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Junior5M 4900:33:49.00+00:03:546:458.9
55SZYMAŃSKI Stefan 150XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70-74-P.EUR.1M 5000:33:51.00+00:03:566:468.9
56WASIELEWSKI Mirosław 394KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM55-597M 5100:33:51.20+00:03:566:468.9
57BREWKA Joachim 29UNIA MIASTLUBLINIECM50-546M 5200:34:00.05+00:04:056:488.8
58PRADUŃ Michał 281NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDKOSZALIN/LUBLINM-Niepełnosprawni(B)4M 5300:34:01.00+00:04:066:488.8
59REJMENTOWSKA Sylwia 299PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-441K 600:34:01.60+00:04:066:488.8
60WARDACH Jan 390KS 'AGROS' ZAMOŚĆZAMOŚĆM70-74-P.EUR.2M 5400:34:06.05+00:04:116:498.8
61KOP Wiesław 154DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-598M 5500:34:06.55+00:04:116:498.8
62DUSZEŃKO Zygmunt 64KS METRACO POLKOWICELUBINM55-599M 5600:34:09.40+00:04:146:498.8
63BARTOSIEWICZ Łukasz 9NWPL/LUKI TEAMGDAŃSKM30-34-P.EUR.6M 5700:34:09.80+00:04:146:508.8
64KRIWOPUST Igor 599NW CZŁAPSKI TEAMM18-297M 5800:34:13.15+00:04:186:508.8
65KUZICH Ihar 183NORDIC BRESTBRESTM40-448M 5900:34:16.55+00:04:216:518.8
66POLISZCZUK Piotr 276PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 6000:34:17.85+00:04:236:518.7
67JĘDRASIAK Renata 117KS METRACO POLKOWICELUBINK55-592K 700:34:18.00+00:04:236:518.7
68SULIKOWSKA Agnieszka 336PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-392K 800:34:32.10+00:04:376:548.7
69KOLBERG Kamila 148KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK30-393K 900:34:32.15+00:04:376:548.7
70ŁUKASZEWICZ Joanna 203GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-491K 1000:34:32.35+00:04:376:548.7
71OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 249KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-542K 1100:34:32.55+00:04:376:548.7
72OLEJNICZAK Piotr 251FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM45-494M 6100:34:36.35+00:04:416:558.7
73RADECKI Artur 291PASJA NORDIC WALKINGBIAŁYSTOKM55-5910M 6200:34:38.50+00:04:436:558.7
74GIL Paweł 80PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-Niepełnosprawni(B)5M 6300:34:40.20+00:04:456:568.7
75KORYTOWSKA Agnieszka 155MŁAWAK30-394K 1200:34:40.60+00:04:456:568.6
76USS Jola 382NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK55-593K 1300:34:48.80+00:04:536:578.6
77KĘDZIERSKA Agnieszka 135KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-442K 1400:34:49.60+00:04:546:588.6
78TREŚCIŃSKA Justyna 371KABEX PODKOWA JANÓWBYSTRZANOWICEK-Dzieci1K 1500:34:49.70+00:04:546:578.6
79MIZGAŁA Nadia 223KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK-Dzieci2K 1600:34:50.95+00:04:566:588.6
80GAŁĄZKA Paweł 743MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)2M 6400:34:52.20+00:04:576:588.6
81WITCZUK Łukasz 733NWPL/FNWTSIEDLCEM30-394M 6500:35:07.45+00:05:127:018.5
82RADOMSKA Marta 292AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-34-P.EUR.1K 1700:35:08.35+00:05:137:018.5
83TOMCZYK Edward 367MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70-74-P.EUR.3M 6600:35:08.60+00:05:137:018.5
84KROMSKI Paweł 165NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM50-547M 6700:35:09.15+00:05:147:018.5
85LEŚNIEWSKI Piotr 196POZNAŃ RAZEMPOZNAŃM-Niepełnosprawni(B)6M 6800:35:10.00+00:05:157:028.5
86MOTYL Anna 500NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK50-543K 1800:35:10.75+00:05:157:028.5
87CUDAK Zbigniew 44VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM50-548M 6900:35:10.85+00:05:167:028.5
88KAPTEJNA Robert 127KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM45-495M 7000:35:12.30+00:05:177:028.5
89JACHIMOWICZ Mirosław 749NWPL/LUKI TEAMWIERZBNOM55-5911M 7100:35:13.10+00:05:187:028.5
90DANIELEWICZ Anna 49KĘDZIERZYN-KOŹLEK40-443K 1900:35:15.60+00:05:207:038.5
91SCHNEIDER Helmut 311NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM70-74-P.EUR.4M 7200:35:15.75+00:05:207:038.5
92BASSO Daniela 11NORDIC WALKING COMOCOMOK55-594K 2000:35:20.80+00:05:257:048.5
93POLEWCZAK Aneta 592CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK45-492K 2100:35:21.15+00:05:267:048.5
94GODZIŃSKA Dorota 739BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK30-395K 2200:35:30.35+00:05:357:068.4
95PUSZKARSKA Małgorzata 285WARSZAWAK40-444K 2300:35:30.65+00:05:357:068.4
96SZYMBORSKI Krzysztof 358NW CZŁAPSKI TEAMGÓRAM18-298M 7300:35:33.00+00:05:387:068.4
97KUBAT Janusz 170VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-496M 7400:35:34.00+00:05:397:068.4
98ROMAŃCZUK Agnieszka 303NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-493K 2400:35:34.30+00:05:397:068.4
99GRYGOROWICZ Bogdan 93KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)7M 7500:35:34.80+00:05:397:078.4
100JÓŹWIAK Marianna 120SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-494K 2500:35:34.85+00:05:407:078.4
101GAPIŃSKI Leszek 77WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM60-644M 7600:35:35.75+00:05:407:078.4
102DUSIEL Ewa 62VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-544K 2600:35:37.20+00:05:427:078.4
103PASIKOWSKA Mariola 262VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-34-P.EUR.2K 2700:35:40.95+00:05:467:088.4
104KNITTER Michał 627BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Junior6M 7700:35:44.35+00:05:497:088.4
105WROŃSKI Włodzimierz 703PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-694M 7800:35:48.45+00:05:537:098.4
106KRYSZCZUK Krzysztof 168NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-549M 7900:35:56.35+00:06:017:118.3
107DUDEK Edward 60KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-695M 8000:35:57.45+00:06:027:118.3
108BERLIŃSKI Dariusz 13PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5410M 8100:35:59.80+00:06:047:128.3
109CHUDZIŃSKI Andrzej 39KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-696M 8200:36:03.05+00:06:087:128.3
110WOŁK Beata 502TRZCIANKAK40-445K 2800:36:04.30+00:06:097:138.3
111MIKICIUK Jakub 218NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM-Junior7M 8300:36:05.20+00:06:107:138.3
112DUDEK Jan 59KĘDZIERZYN-KOŹLEM55-5912M 8400:36:06.90+00:06:127:138.3
113WILD Ewa 707OŁAWAK40-446K 2900:36:07.95+00:06:137:138.3
114GŁOMBICA Ewa 82BIAŁAK30-396K 3000:36:15.35+00:06:207:158.3
115GODZIŃSKI Paweł 84BAŻANT NWTEAMMILEJEWOM30-395M 8500:36:25.10+00:06:307:178.2
116WALAWKO Mirosław 383AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM65-697M 8600:36:26.30+00:06:317:178.2
117FELDMEIER Christiane 67NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK55-595K 3100:36:27.10+00:06:327:178.2
118WOLNIEWICZ Katarzyna 712UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK45-495K 3200:36:28.10+00:06:337:178.2
119NIEDL Margot 234NW TEAM BAYERNEGGENFELDENK45-496K 3300:36:30.45+00:06:357:188.2
120FIGURSKA Dominika 68FACE NORDIC WALKING TEAMŁÓDŹK18-291K 3400:36:37.30+00:06:427:198.2
121DOLNA Ewelina 54KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-34-P.EUR.3K 3500:36:39.30+00:06:447:208.2
122WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 713BYDGOSZCZK18-292K 3600:36:40.10+00:06:457:208.2
123BOJANOWSKI Marcin 19OBORNIKIM30-396M 8700:36:40.50+00:06:457:208.2
124GRUSZKA Michał 90UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior8M 8800:36:41.35+00:06:467:208.2
125UKLEJEWSKI Przemek 379GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-449M 8900:36:41.55+00:06:467:208.2
126RIZZI Giorgio 302NORDIC WALKING COMOCOMOM60-645M 9000:36:43.45+00:06:487:208.2
127MARCINKOWSKA Agnieszka 211UNIA MIASTLUBLINIECK-Junior3K 3700:36:43.75+00:06:487:208.2
128OPEL Stefanie 255NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK30-397K 3800:36:45.00+00:06:507:218.2
129NOWROTEK Roman 740UNIA MIASTCIESZYNM65-698M 9100:36:46.70+00:06:517:218.2
130KOLARSKA Agnieszka 146VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-398K 3900:36:50.30+00:06:557:228.1
131PREKURAT Marzena 282NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK50-545K 4000:36:50.85+00:06:567:228.1
132WARCHALSKA Teresa 389UNIA MIASTKATOWICEK65-691K 4100:36:53.15+00:06:587:228.1
133WENSAUER Konrad 399NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM50-5411M 9200:36:54.50+00:06:597:238.1
134KRECZMER Marzena 590CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK30-34-P.EUR.4K 4200:36:55.40+00:07:007:238.1
135TRATTNIG Claudia 370TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK45-497K 43100:36:57.65+00:07:027:238.1
136MIKICIUK Krzysztof 573NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDKOSZALINM45-497M 9300:37:03.05+00:07:087:248.1
137WALECKA Romualda 388SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK60-641K 4400:37:08.85+00:07:147:258.1
138BUDZAŁEK Aneta 30AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-399K 4500:37:09.60+00:07:147:258.1
139CIARKA Henryk 42NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKM65-699M 9400:37:11.20+00:07:167:268.1
140GAPIŃSKA Janina 76WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAK60-642K 4600:37:23.05+00:07:287:288
141PLICHTA Józef 274SUDETY KŁODZKOPOLANICAM-Niepełnosprawni(B)8M 9500:37:23.95+00:07:297:288
142SUNTINGER Karin 337TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK60-643K 4700:37:25.90+00:07:317:298
143ŁOPIŃSKI Aleksy 202SEALING TEAM FERAJNA PIŁAPIŁAM70-74-P.EUR.5M 9600:37:26.00+00:07:317:298
144STARZYŃSKA Anna 585NWPLWĄGROWIECK30-34-P.EUR.5K 4800:37:27.05+00:07:327:298
145KŁOS Lidia 144SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPAPOWO BISKUPIEK40-447K 4900:37:28.55+00:07:337:298
146MACZKOWSKA Zofia 205LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Junior4K 5000:37:28.80+00:07:337:298
147KUPIBIDA Bogusława 178SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-596K 5100:37:30.20+00:07:357:308
148STOLARSKA Joanna 332VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Junior5K 5200:37:30.55+00:07:357:308
149BUJNICKI Marcin 32NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-4410M 9700:37:32.90+00:07:387:308
150SZYMAŃSKI Władysław 357KSN OMEGA ŁÓDŹŁÓDZM-Niepełnosprawni(B)9M 9800:37:33.10+00:07:387:308
151GÓRSKI Jacek 88GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM50-5412M 9900:37:36.50+00:07:417:318
152SZENDZIELORZ Ilona 343STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-644K 5300:37:36.60+00:07:417:318
153WILDAUER Ingo 701TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIMALSCHM55-5913M 10000:37:39.15+00:07:447:318
154GRUSZKA Michał 748UNIA MIASTLUBLINIECM40-4411M 10100:37:47.40+00:07:527:337.9
155JANUSIK Krzysztof 110JUTRZENKA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(B)10M 10200:37:48.50+00:07:537:337.9
156MALINOWSKA Monika 207LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-3910K 5400:37:51.35+00:07:567:347.9
157GRYGOROWICZ Teresa 92KS METRACO POLKOWICELUBINK65-692K 5500:37:52.35+00:07:577:347.9
158DANA Kazimiera 48KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-693K 5600:37:57.80+00:08:027:357.9
159ZAPORA Henryk 711KS 'AGROS' ZAMOŚĆZAMOŚĆM65-6910M 10300:37:58.25+00:08:037:357.9
160MIZGAŁA Nel 224KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK-Dzieci3K 5700:37:58.35+00:08:037:357.9
161SZYMAŃSKI Piotr 355AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5413M 10400:38:01.65+00:08:067:367.9
162MARCINKOWSKI Jakub 212UNIA MIASTLUBLINIECM18-299M 10500:38:02.85+00:08:087:367.9
163WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 714BYDGOSZCZM18-2910M 10600:38:03.30+00:08:087:367.9
164MOTOCZYŃSKI Krzysztof 227GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-646M 10700:38:04.00+00:08:097:367.9
165SULECKA Gabriela 335ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 5800:38:04.30+00:08:097:377.9
166JERNEJ Anna Maria 118TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK55-597K 59100:38:07.60+00:08:127:377.9
167WIŚNIEWSKI Kazimierz 723PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-647M 10800:38:10.80+00:08:157:387.9
168BARTOSIEWICZ Włodzimierz 10FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-648M 10900:38:12.40+00:08:177:387.9
169IDKOWIAK Magdalena 105KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOK40-448K 6000:38:16.20+00:08:217:397.8
170GRZYWOCZ Bernard 96MOSINAM65-6911M 11000:38:18.50+00:08:237:397.8
171PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 398PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEK40-449K 6100:38:19.50+00:08:247:407.8
172SOWIŃSKI Jan 323KS 'AGROS' ZAMOŚĆZAMOŚĆM65-6912M 111100:38:19.85+00:08:257:407.8
173WASILEWSKI Sławomir 396PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70-74-P.EUR.6M 11200:38:19.85+00:08:257:407.8
174KURDELSKI Dariusz 179KCYNIAM50-5414M 11300:38:20.50+00:08:257:407.8
175BOSEK Grzegorz 27ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)11M 11400:38:23.50+00:08:287:407.8
176ZWIERZCHOWSKA Żaneta 727SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOPRZYSIERSKK45-498K 6200:38:27.40+00:08:327:417.8
177UHRYN Marcin 375JONKOWOM40-4412M 11500:38:32.30+00:08:377:427.8
178WILD Arkadiusz 706OŁAWAM50-5415M 11600:38:34.20+00:08:397:427.8
179WALCZAK Grzegorz 385OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-498M 11700:38:35.75+00:08:407:437.8
180MUSIATOWICZ Aleksandra 229WARSZAWAK45-499K 6300:38:38.50+00:08:437:437.8
181MARONDEL Katarzyna 214SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-34-P.EUR.6K 6400:38:39.00+00:08:447:437.8
182EWERTOWSKA Ewa 66NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃK50-546K 6500:38:40.85+00:08:467:447.8
183CZEMPIK Kornelia 46UNIA MIASTCHORZÓWK50-547K 6600:38:41.05+00:08:467:447.8
184SCHULZ Sigrid 313NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK55-598K 6700:38:43.15+00:08:487:447.7
185GIZIEWSKI Michał 81UWM OLSZTYNNOWE MIASTO LUBAWSKIEM18-2911M 11800:38:44.00+00:08:497:447.7
186PIETRUSEWICZ Joanna 269WARSZAWAK40-4410K 6800:38:47.30+00:08:527:457.7
187SIEMIĄTKOWSKA Janina 315SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK50-548K 6900:38:51.65+00:08:567:467.7
188POTRZEBOWSKA Agata 277DEAFBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)1K 7000:38:53.15+00:08:587:467.7
189DZIAKIEWICZ Iwona 65ŻYRARDÓWK50-549K 7100:38:58.90+00:09:047:477.7
190KUCZYŃSKA Anna 173NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-599K 7200:39:01.90+00:09:077:487.7
191OKAS Aleksandra 248UNIA MIASTZAKOPANEK-Dzieci4K 7300:39:02.30+00:09:077:487.7
192WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 391BYDGOSZCZK18-293K 7400:39:03.40+00:09:087:487.7
193KRAWCZYK Dorota 162CZARNE PANTERYPIŁAK60-645K 7500:39:08.50+00:09:137:497.7
194KAŹMIERCZAK Sebastian 133GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-4413M 11900:39:08.85+00:09:147:497.7
195KARASIŃSKA Alicja 128NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-4910K 7600:39:10.70+00:09:157:507.7
196PIĄTKOWSKI Józef 265KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70-74-P.EUR.7M 12000:39:12.15+00:09:177:507.7
197JURCZYŃSKA Bożena 123VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-5910K 7700:39:22.20+00:09:277:527.6
198SZARSZUNOWICZ Mariusz 584KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-4414M 12100:39:23.45+00:09:287:527.6
199GODZIŃSKA Paulina 83BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK-Dzieci5K 7800:39:24.95+00:09:307:537.6
200STRELCZUK Małgorzata 334KOMAR PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEK-Niepełnosprawni(B)2K 7900:39:27.05+00:09:327:537.6
201OBRĘBSKA Elżbieta 245NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK55-5911K 8000:39:27.30+00:09:327:537.6
202SZYMAŃSKI Roman 356TEAM NAMORSKRWILNOM50-5416M 12200:39:31.60+00:09:367:547.6
203WARUSZEWSKA Emilia 392SKELETON CLIQUE POLSKA PÓŁNOCNATCZEWK-Junior6K 8100:39:38.75+00:09:437:557.6
204JAŻDŻEWSKI Kacper 116ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZCZERSKM-Junior9M 123B00:39:42.40+00:09:477:567.6
205KORYTOWSKI Jakub 156MŁAWAM-Dzieci1M 12400:39:43.30+00:09:487:567.6
206SZARSZUNOWICZ Anna 582KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-3911K 8200:39:44.65+00:09:497:567.6
207KLIMCZAK Piotr 141ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Junior10M 125B00:39:44.65+00:09:497:577.5
208NOWIŃSKI Jarosław 244BYDGOSZCZM30-397M 12600:39:45.10+00:09:507:577.5
209RADECKA Grażyna 290PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-4911K 8300:39:49.05+00:09:547:577.5
210SZCZĘSNY Paweł 341AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM30-398M 12700:39:49.40+00:09:547:577.5
211GIERSZEWSKA Magdalena 79KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK40-4411K 8400:39:49.40+00:09:547:577.5
212PRACKI Zbigniew 280SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5417M 12800:39:50.95+00:09:567:587.5
213GRZYWOCZ Irena 97MOSINAK65-694K 8500:39:51.10+00:09:567:587.5
214ŻOŁNOWSKI Edward 675KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIADZM60-649M 12900:39:57.20+00:10:027:597.5
215HANUS Joanna 100KS METRACO POLKOWICEKROSNOK-Niepełnosprawni(B)3K 8600:39:59.05+00:10:047:597.5
216KĘDZIERSKA Edyta 134GDAŃSKK40-4412K 8700:40:00.85+00:10:068:007.5
217MICHAŁOWSKA Joanna 217SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOŚWIECIEK45-4912K 8800:40:07.85+00:10:138:017.5
218KHAKIMAVA Viktoryia 136NORDIC BRESTBRESTK30-34-P.EUR.7K 8900:40:08.95+00:10:148:017.5
219JÓŹWIAK Łukasz 121SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 13000:40:09.50+00:10:148:017.5
220MARCINIAK Hanna 210SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5912K 9000:40:12.65+00:10:178:027.5
221KRIGER Roman 164ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM55-5914M 13100:40:13.60+00:10:188:027.5
222KŁOPOTOWSKI Ryszard 143LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM50-5418M 13200:40:14.90+00:10:208:027.5
223ADAMOWICZ Andrzej 3ŁÓDŹM70-74-P.EUR.8M 13300:40:17.40+00:10:228:037.4
224JACH Konrad 107WAPNOM-Dzieci2M 13400:40:20.15+00:10:258:047.4
225ŚLUSARCZYK Karolina 362WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Junior7K 9100:40:23.50+00:10:288:047.4
226BUJNICKA Magdalena 31NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci6K 9200:40:25.90+00:10:318:057.4
227TURZYŃSKA-STOPA Maria 374BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-646K 9300:40:29.50+00:10:348:057.4
228MALINOWSKI Paweł 209AZS-AWF KRAKÓWKRAKÓWM18-2912M 13500:40:30.45+00:10:358:067.4
229JEDYNAK Kasia 588PASJA NORDIC WALKINGRASZYNK-Dzieci7K 9400:40:31.05+00:10:368:067.4
230WIKTORZAK Elżbieta 702UNIA MIASTKATOWICEK55-5913K 9500:40:31.80+00:10:368:067.4
231PILIMON Krzysztof 596GORZÓW WLKP.M65-6913M 13600:40:33.70+00:10:388:067.4
232JAKOWIECKA Karolina 109PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4413K 9600:40:36.25+00:10:418:077.4
233GÓRECKA Iwona 86UNIA MIASTCHORZÓWK50-5410K 9700:40:39.30+00:10:448:087.4
234DOLATA Dorota 53NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZK55-5914K 9800:40:45.40+00:10:508:097.4
235WARUSZEWSKA Maja 393TCZEWK-Dzieci8K 9900:40:47.15+00:10:528:097.4
236KOSIŃSKA Maria 157MOSIR RYPINRYPINK60-647K 10000:40:49.65+00:10:548:107.3
237PIPIRO Grażyna 271UNIA MIASTJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-Dzieci9K 10100:40:50.10+00:10:558:107.3
238LEWANDOWSKI Szymon 197GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci3M 13700:41:04.70+00:11:098:137.3
239KULIG Bożena 177KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-648K 10200:41:05.70+00:11:108:137.3
240PIECZARA Iwona 268KRAJANKANIEMCZK45-4913K 10300:41:05.80+00:11:108:137.3
241WYCISŁO Agata 568DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)4K 10400:41:06.90+00:11:128:137.3
242LEWANDOWSKI Sławomir 198GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci4M 13800:41:08.90+00:11:148:137.3
243NIECHWIEJCZYK Kinga 232UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Junior8K 10500:41:12.90+00:11:188:147.3
244OLEJNICZAK Dorota 250FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK45-4914K 10600:41:13.05+00:11:188:147.3
245SZYMAŃSKA Lucyna 353XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 10700:41:13.50+00:11:188:147.3
246ŁOPIEŃSKA Magdalena 680NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4414K 10800:41:14.55+00:11:198:157.3
247JARZĘBOWSKA Beata 111OLSZTYNK18-294K 10900:41:15.80+00:11:208:157.3
248RACZYŃSKA Aleksandra 289UNIA MIASTCHORZÓWK80+-P.EUR.1K 11000:41:18.75+00:11:238:157.3
249URBANOWICZ Dariusz 380BIAŁE BŁOTAM50-5419M 13900:41:21.05+00:11:268:167.3
250KNITTER Agata 437BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Junior9K 11100:41:23.50+00:11:288:167.2
251KOŁPAK Irena 152LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-695K 11200:41:23.55+00:11:288:167.2
252BESTRZYŃSKA Emilia 741BYDGOSZCZK30-3912K 11300:41:25.50+00:11:308:177.2
253SZOPIŃSKA Barbara 347SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK55-5915K 11400:41:26.15+00:11:318:177.2
254RAUCH Sonja 295TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK55-5916K 11500:41:26.35+00:11:318:177.2
255WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 732KS METRACO POLKOWICELUBINK70-74-P.EUR.1K 11600:41:27.30+00:11:328:177.2
256ŚCIESIŃSKI Sławomir 747GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-499M 14000:41:29.05+00:11:348:177.2
257WYSOCKA Bernadeta 737BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4915K 11700:41:30.65+00:11:358:187.2
258LASOCKI Bogusław 698NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM65-6914M 14100:41:37.70+00:11:428:197.2
259CETERA Janusz 34EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(B)12M 14200:41:43.50+00:11:488:207.2
260ADAMIAK Małgorzata 2KSN OMEGA ŁÓDŹŁÓDŹK-Niepełnosprawni(B)5K 11800:41:44.30+00:11:498:207.2
261KAZBERUK Edyta 130IKS VICTORIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK-Niepełnosprawni(B)6K 11900:41:51.95+00:11:578:227.2
262STALIŚ Joanna 325ATUT NYSANYSAK-Niepełnosprawni(B)7K 12000:41:52.35+00:11:578:227.2
263MIŁKOWSKI Mariusz 220GDYNIAM-Niepełnosprawni(A)4M 14300:41:55.25+00:12:008:237.2
264UKLEJEWSKA Oliwia 377GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-Junior10K 12100:41:55.85+00:12:018:237.2
265CHLEWIŃSKA Iwona 35KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-696K 12200:41:59.20+00:12:048:247.1
266PYKA Aleksandra 286UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci10K 12300:42:00.20+00:12:058:247.1
267JACH Aleksandra 106WAPNOK30-3913K 12400:42:03.35+00:12:088:247.1
268RAUCHFLEISZ Marta 296TORUŃK45-4916K 12500:42:08.90+00:12:148:257.1
269RACHWAŁ-PRZYBYSZ Dorota 288AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4415K 12600:42:10.60+00:12:158:267.1
270SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa 318PIŁAK65-697K 12700:42:11.95+00:12:178:267.1
271SZNAJDER Teresa 345UNIA MIASTRYBNIKK60-649K 12800:42:13.85+00:12:198:267.1
272OWCZARCZUK Edward 257IKS VICTORIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM-Niepełnosprawni(B)13M 14400:42:15.75+00:12:208:277.1
273FLORKOWSKI Adam 69OLSZTYNM18-2913M 14500:42:15.95+00:12:218:277.1
274OESTERREICHER Christine 598ASKÖ VILLACHMARIA ELLENDK50-5411K 12900:42:16.70+00:12:218:277.1
275SZOT Krystyna 348RADAWNICAK50-5412K 13000:42:17.40+00:12:228:277.1
276PYKA Tomasz 287UNIA MIASTLUBLINIECM40-4415M 14600:42:22.05+00:12:278:287.1
277MĄDRY Zdzisław 215JUTRZENKA CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(B)14M 14700:42:23.50+00:12:288:287.1
278STAROŃ Monika 326BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK30-3914K 13100:42:24.30+00:12:298:287.1
279GRZEMPA Róża 95STOWARZYSZENIE 'JESTEM AKTYWNA'OSIELSKOK30-34-P.EUR.8K 13200:42:24.45+00:12:298:297.1
280WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 715BYDGOSZCZM-Dzieci5M 14800:42:27.25+00:12:328:297.1
281PACYNA Helena 259KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-698K 13300:42:29.65+00:12:348:297.1
282SZOT Joanna 349RADAWNICAK18-295K 13400:42:31.70+00:12:368:307.1
283GRYGIEL Teresa 91MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK55-5917K 13500:42:31.95+00:12:378:307.1
284PRZYBYSZ Alicja 283POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci11K 13600:42:37.05+00:12:428:317
285JASIŃSKI Marian 114KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70-74-P.EUR.9M 14900:42:39.10+00:12:448:317
286KRYŚKIEWICZ Janina 169ZŁOTÓWK55-5918K 13700:42:39.10+00:12:448:327
287BIELSKA Anna 16NW CZŁAPSKI PŁOŃSKPŁOŃSKK55-5919K 13800:42:41.20+00:12:468:327
288NIECIECKI Maciej 438TORUŃM60-6410M 15000:42:43.35+00:12:488:327
289KLARKOWSKI Bogdan 139KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60-6411M 15100:42:46.45+00:12:518:337
290KULESZA-BRUNKA Dorota 176KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-5413K 13900:42:47.10+00:12:528:337
291DOMAN Patrycja 56ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Dzieci12K 140B00:42:50.15+00:12:558:347
292OKAS Dominika 247UNIA MIASTZAKOPANEK-Dzieci13K 14100:43:01.75+00:13:068:367
293OLEJNICZAK Dominika 578FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK18-296K 14200:43:03.85+00:13:098:367
294OLEJNICZAK Paulina 50FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK18-297K 14300:43:04.65+00:13:098:377
295KAWALERSKA Anna 129NIEMCZK40-4416K 14400:43:11.35+00:13:168:386.9
296STOLARSKA Magdalena 333VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-4917K 14500:43:12.10+00:13:178:386.9
297STAWNIAK Wanda 329ŻNINK65-699K 14600:43:13.45+00:13:188:386.9
298SMARUJ-SADOWSKA Janina 321BYDGOSZCZK65-6910K 14700:43:20.85+00:13:268:406.9
299OLENDRZYŃSKI Mateusz 253ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Junior11M 152B00:43:23.35+00:13:288:406.9
300CICHY Łukasz 43ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)15M 15300:43:23.35+00:13:288:406.9
301CZERWIŃSKA Joanna 597OSIELSKOK40-4417K 14800:43:25.05+00:13:308:416.9
302GÓRSKA Violetta 87GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5414K 14900:43:28.50+00:13:338:416.9
303NOWAKOWSKA Irena 239WARSZAWAK70-74-P.EUR.2K 15000:43:30.10+00:13:358:426.9
304RAJEWSKA Beata 293PIŁAK40-4418K 15100:43:32.55+00:13:378:426.9
305OWCZAREK Henryka 258MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70-74-P.EUR.3K 15200:43:32.70+00:13:378:426.9
306RYCHLIK Fabian 306NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDHALASYM-Dzieci6M 15400:43:34.95+00:13:408:436.9
307LASOCKA Jolanta 119NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK65-6911K 15300:43:36.50+00:13:418:436.9
308STACHOWIAK Beata 324UNIA MIASTKATOWICEK45-4918K 15400:43:40.65+00:13:458:446.9
309ZMYSŁOWSKI Marek 736NIEZRZESZONYNIEMCZM65-6915M 15500:43:42.25+00:13:478:446.9
310ŚLIWIŃSKA Ewa 360KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-4919K 15500:43:42.90+00:13:488:446.9
311CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 37ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)16M 15600:43:47.60+00:13:528:456.9
312KUCZYŃSKI Włodzimierz 174NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM55-5915M 15700:44:04.00+00:14:098:486.8
313WESNER Harald 400ZAKĄTEK DANKOWOKWIDZYNM60-6412M 15800:44:05.80+00:14:108:496.8
314KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 166UNIA MIASTKATOWICEK60-6410K 15600:44:11.00+00:14:168:506.8
315KRAWCZYKOWSKA Barbara 163LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK60-6411K 15700:44:11.95+00:14:178:506.8
316ŻYWICKA Irena 721BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6412K 15800:44:12.75+00:14:178:506.8
317SAPA Dariusz 309BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM50-5420M 15900:44:13.20+00:14:188:506.8
318KULCZYCKI Jan 175GDAŃSKM65-6916M 16000:44:22.05+00:14:278:526.8
319WOROCH Jolanta 724DOPIEWODOPIEWOK50-5415K 15900:44:23.70+00:14:288:526.8
320JASIŃSKA Bogumiła 112KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6413K 16000:44:26.80+00:14:318:536.7
321KIEDROWSKI Włodzimierz 137BYDGOSZCZM75-79-P.EUR.1M 16100:44:30.85+00:14:368:546.7
322PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 260GOWINOK70-74-P.EUR.4K 16100:44:39.75+00:14:448:556.7
323MROWIEC Maria 228UNIA MIASTBYTOMK75-79-P.EUR.1K 16200:44:43.95+00:14:498:566.7
324REZMER Maria 300TUCHOLAK60-6414K 16300:44:45.70+00:14:508:576.7
325ŚCIESIŃSKA Justyna 186GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-4920K 16400:44:45.75+00:14:508:576.7
326STEFAŃSKA Helena 330LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-6415K 16500:44:45.75+00:14:508:576.7
327CHMURZYŃSKA Ewa 36ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)8K 16600:44:46.15+00:14:518:576.7
328HINEBORG Bogumiła 103KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5416K 16700:44:46.50+00:14:518:576.7
329KOZŁOWSKA Agnieszka 159GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK40-4419K 16800:44:48.75+00:14:538:576.7
330NAZAREWICZ Barbara 231KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70-74-P.EUR.5K 16900:44:58.15+00:15:038:596.7
331NIESSLONY Ryszard 235STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-5916M 16200:44:59.15+00:15:048:596.7
332KOLBUSZ Janina 149KS METRACO POLKOWICELUBINK65-6912K 17000:45:03.45+00:15:089:006.7
333GAŁECKA Katarzyna 679NW CZŁAPSKI TEAMZĄBKIK40-4420K 17100:45:08.65+00:15:139:016.6
334SZCZĘSNY Stanisław 342WŁOCŁAWSKO-BRODNICKI KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH PIONEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)17M 16300:45:09.75+00:15:149:026.6
335LUPTOWSKA Małgorzata 201KĘSOWOK30-3915K 17200:45:12.30+00:15:179:026.6
336BOSEK Ewa 28ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)9K 17300:45:12.90+00:15:189:026.6
337SZCZĘSNA Beata 340AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-3916K 17400:45:22.55+00:15:279:046.6
338TAPER Ewa 363STOWARZYSZENIE 'JESTEM AKTYWNA'OSIELSKOK60-6416K 17500:45:22.80+00:15:279:046.6
339MOTOCZYŃSKA Aleksandra 226GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-5920K 17600:45:24.05+00:15:299:046.6
340PIPIRO Grzegorz 272UNIA MIASTJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Niepełnosprawni(B)18M 16400:45:25.65+00:15:309:056.6
341WALCZAK Henryk 384OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM75-79-P.EUR.2M 16500:45:29.80+00:15:349:066.6
342UKLEJEWSKA Agnieszka 378GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4421K 17700:45:33.80+00:15:389:066.6
343BONIEWICZ Konrad 22GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM75-79-P.EUR.3M 16600:45:43.95+00:15:499:086.6
344WASILEWSKA Katarzyna 699AVOCADO WELLNESSWARSZAWAK50-5417K 17800:45:45.05+00:15:509:096.6
345SADŁOS Helena 307LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6913K 17900:45:48.60+00:15:539:096.6
346MACHAJEK Krzysztof 204KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni(A)5M 16700:45:59.45+00:16:049:116.5
347PRACKA Katarzyna 279SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5418K 18000:46:00.65+00:16:059:126.5
348FRAGER Barbara 72TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGK55-5921K 18100:46:05.35+00:16:109:136.5
349ZARAKO-ZARAKOWSKA Jadwiga 718NW CZŁAPSKI TEAMPŁOŃSKK60-6417K 18200:46:11.95+00:16:179:146.5
350MALINOWSKA Grażyna 208LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6914K 18300:46:11.95+00:16:179:146.5
351WIŚNIEWSKA Danuta 722PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-5922K 18400:46:13.35+00:16:189:146.5
352ZDUNEK Martyna 704JEDWABNOK18-298K 18500:46:24.50+00:16:299:176.5
353TARAPATA Justyna 364OLSZTYNK18-299K 18600:46:25.00+00:16:309:176.5
354KIWIAŁO Maria 138KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70-74-P.EUR.6K 18700:46:27.70+00:16:329:176.5
355KUŹNIAR Daniel 184ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)19M 16800:46:29.05+00:16:349:176.5
356BUKOWSKA Justyna 33KRAJANKADOBRCZK30-3917K 18800:46:30.10+00:16:359:186.5
357SZLIBEN Damian 344ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)20M 16900:46:32.05+00:16:379:186.4
358BIAŁCZAK Marta 14STARE BOGACZOWICEK50-5419K 18900:46:40.80+00:16:459:206.4
359GRZEMPA Krystyna 94STOWARZYSZENIE WSPARCIA AKTYWNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET 'JESTEM AKTYWNA'OSIELSKOK60-6418K 19000:46:49.50+00:16:549:216.4
360DUSZEŃKO Elwira 63KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)3K 19100:46:50.50+00:16:559:226.4
361ZARĘBSKI Maciej 593VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci7M 17000:46:51.95+00:16:579:226.4
362WYCISŁO Romuald 567DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)21M 17100:46:54.60+00:16:599:226.4
363KRASNODĘBSKA Elżbieta 161AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK55-5923K 19200:46:55.00+00:17:009:236.4
364WIERZCHOSŁAWSKA Ewa 716BYDGOSZCZK50-5420K 19300:46:57.45+00:17:029:236.4
365OGONOWSKA Edyta 246KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5924K 19400:46:57.55+00:17:029:236.4
366RAUCHFLEISZ Marek 297TORUŃM-Junior12M 17200:46:59.00+00:17:049:236.4
367LESZCZYŃSKA Kazimiera 189GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-6419K 19500:47:13.45+00:17:189:266.4
368SAPA Stefania 310BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK50-5421K 19600:47:15.10+00:17:209:276.3
369RÓŻAŃSKA Helena 305NW CZŁAPSKI TEAMPŁOŃSKK75-79-P.EUR.2K 19700:47:15.80+00:17:209:276.3
370PIECZARA Karolina 267KRAJANKANIEMCZK18-2910K 19800:47:16.20+00:17:219:276.3
371ANUSZEWSKA Katarzyna 6KRAJANKABYDGOSZCZK30-34-P.EUR.9K 19900:47:16.75+00:17:219:276.3
372STAROSZ Andrzej 327INOWROCŁAWM60-6413M 17300:47:35.60+00:17:409:316.3
373WOJDA Angelika 705CKZIU NYSA MECHANIKNYSAK18-2911K 20000:47:36.15+00:17:419:316.3
374GROBELNA Jadwiga 89KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)10K 20100:47:36.65+00:17:419:316.3
375REZMER Mieczysław 301TUCHOLAM60-6414M 17400:47:38.55+00:17:439:316.3
376BIAŁCZAK Waldemar 15STARE BOGACZOWICEM50-5421M 17500:47:39.80+00:17:449:326.3
377UHRYN Julia 376JONKOWOK-Junior11K 20200:47:40.75+00:17:459:326.3
378NIEŚCIÓR Magdalena 236GODKIK-Junior12K 20300:48:05.45+00:18:109:376.2
379JÓŹWIAK Dominik 122SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2914M 17600:48:08.00+00:18:139:376.2
380PIPIRO Olivier 273UNIA MIASTCHORZÓWM-Dzieci8M 17700:48:09.10+00:18:149:376.2
381SZULC Mariola 350MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃBYDGOSZCZK55-5925K 20400:48:16.25+00:18:219:396.2
382KOLARSKA Nadia 147VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci14K 20500:48:21.10+00:18:269:406.2
383ŚLUSARCZYK Danuta 361WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6915K 20600:48:30.80+00:18:359:426.2
384KAMIŃSKA Maria 126NW CZŁAPSKI TEAMPŁOŃSKK60-6420K 20700:48:31.05+00:18:369:426.2
385BAUER Max 12NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM80+-P.EUR.1M 17800:48:43.75+00:18:489:446.2
386MILACHOWSKA Agnieszka 219NOWINYK30-3918K 20800:48:55.05+00:19:009:476.1
387WAŁAWKO Ewa 422AVOCADO WELLNESSWARSZAWAK65-6916K 20900:49:07.85+00:19:139:496.1
388PŁAZA-WRONKOWSKA Tereska 275KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-5422K 21000:49:30.85+00:19:369:546.1
389WYDERSKI Józef 729ŚKKFSITNISKIELCEKIELCEM-Niepełnosprawni(B)22M 17900:49:46.00+00:19:519:576
390PERLIK Wiesław 263TADMAXZIELONKAM60-6415M 18000:49:55.90+00:20:019:596
391KUCIŃSKA-ZYGMUNT Krystyna 172STOWARZYSZENIE 'JESTEM AKTYWNA'OSIELSKOK30-3919K 21100:50:19.90+00:20:2510:036
392NOWAKOWSKA Ewa 240GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5926K 21200:50:20.85+00:20:2610:046
393ŻYGOWSKI Leszek 731ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)23M 18100:50:28.85+00:20:3410:055.9
394PRZYBYSZ Aleksandra 284POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci15K 21300:50:40.40+00:20:4510:085.9
395KRYGIEL Irena 167GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5423K 21400:50:51.25+00:20:5610:105.9
396KRAJEWSKA Karolina 594KLUB ODŻYWIANIA KRAJANKABYDGOSZCZK30-34-P.EUR.10K 21500:51:13.85+00:21:1910:145.9
397BONIEWICZ Alina 21GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70-74-P.EUR.7K 21600:51:20.05+00:21:2510:165.8
398FRAGER Anton 71TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGM70-74-P.EUR.10M 18200:51:48.85+00:21:5410:215.8
399PIECHOWICZ Lidia 266'RAZEM NA SZLAKU' POZNAŃPOZNAŃK-Niepełnosprawni(B)11K 21700:52:13.50+00:22:1810:265.7
400TKACZYK Dorota 365ŚKKFSITNISKIELCEKIELCEK-Niepełnosprawni(B)12K 21800:52:28.05+00:22:3310:295.7
401DROP Mieczysław 58PAKOŚĆM75-79-P.EUR.4M 18300:52:35.60+00:22:4010:315.7
402HANUS Teresa 101KROSNOK-Niepełnosprawni(B)13K 21900:52:54.10+00:22:5910:345.7
403LESZCZYŃSKI Dariusz 194GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM30-399M 18400:52:54.85+00:23:0010:355.7
404LUDWICZAK Oskar 200ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Dzieci9M 185B00:52:57.40+00:23:0210:355.7
405DOMAGALSKI Robert 55ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)24M 18600:52:57.40+00:23:0210:355.7
406WALCZAK Jerzy 386OCTOPUS SUCHY LASCHROMIECM55-5917M 18700:53:42.60+00:23:4710:445.6
407KUTEJ Helmut 181TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIABLEIBURGM50-5422M 18800:53:46.65+00:23:5110:455.6
408LESZCZYŃSKI Bartek 193GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci10M 18900:54:51.80+00:24:5610:585.5
409LEŚKIEWICZ Barbara 195ŚKKFSITNISKIELCEKIELCEK-Niepełnosprawni(B)14K 22000:55:47.35+00:25:5211:095.4
410TURECZEK Elżbieta 373WARSZAWAK75-79-P.EUR.3K 22100:56:24.55+00:26:2911:165.3
411KUBIT Wiesław 171KROSNOM50-5423M 19000:56:39.90+00:26:4511:195.3
412WRÓBLEWSKA Leokadia 735GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70-74-P.EUR.8K 22200:56:56.45+00:27:0111:235.3
413SZNAJDER Zenon 346UNIA MIASTRYBNIKM65-6917M 19101:04:16.10+00:34:2112:514.7
414KLIMCZAK Adam 746WARSZAWAM50-5424M 19201:04:59.55+00:35:0413:004.6
415BONIN Wanda 23ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)15K 22301:06:47.55+00:36:5213:214.5
416ŻYGOWSKA Teresa 730ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)16K 22401:08:51.15+00:38:5613:464.4
417DORACZYŃSKA Danuta 57ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)17K 22501:08:52.95+00:38:5813:464.4
418ANUSZEWSKI Arkadiusz 7KRAJANKABYDGOSZCZM30-3910M 19301:09:43.25+00:39:4813:564.3
419HOŁOWICKA Teresa 104ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)18K 22601:19:08.75+00:49:1315:493.8
420TOBOLSKI Michał 366ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(B)25M 19401:19:10.35+00:49:1515:503.8
421LEPERT Róża 188ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)19K 22701:19:11.35+00:49:1615:503.8
422KOŁPAK Julia 151LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Dzieci16K 228   
423MYLER Georgina 230ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni(B)20K 229   
424ŻYGŁOWICZ Zbigniew 728PODKARPACIE PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-Niepełnosprawni(B)26M 195   
DQMARCZAK Krzysztof 213NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-64100:37:35.30 DQ--
DQGOŁĘBIEWSKI Andrzej 85KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-64100:38:16.15 DQ--
DNCNOWAKOWSKI Tomasz 242GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM60-64--
DNCSZCZYGIELSKI Paweł 587NWPL/LUKI TEAMSIEDLCEM-Niepełnosprawni(B)--
Znaleziono 428 wynik(ów)