Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2018-08-04 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 475 |
Wystartowało : | 428 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 423 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K30-34-P.EUR. | M30-34-P.EUR. | K35-39-P.EUR. | M35-39-P.EUR. | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+ | K70-74-P.EUR. | M70-74-P.EUR. | K75-79-P.EUR. | M75-79-P.EUR. | K80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KORYTOWSKI Jakub | 156 | MŁAWA | M-Dzieci | ||||
2 | LEWANDOWSKI Sławomir | 198 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | |||
3 | RYCHLIK Fabian | 306 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | HALASY | M-Dzieci | |||
4 | LEWANDOWSKI Szymon | 197 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | |||
5 | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 715 | BYDGOSZCZ | M-Dzieci | ||||
6 | JACH Konrad | 107 | WAPNO | M-Dzieci | ||||
7 | LESZCZYŃSKI Bartek | 193 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | |||
8 | PIPIRO Olivier | 273 | UNIA MIAST | CHORZÓW | M-Dzieci | |||
9 | ZARĘBSKI Maciej | 593 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Dzieci | |||
10 | MIZGAŁA Kacper | 222 | KABEX PODKOWA JANÓW | JANÓW | M-Junior | |||
11 | PĘKALA Wiktor | 264 | KABEX PODKOWA JANÓW | JANÓW | M-Junior | |||
12 | KNITTER Michał | 627 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Junior | |||
13 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 74 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Junior | |||
14 | GRUSZKA Michał | 90 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Junior | |||
15 | KUŚMIEREK Mateusz | 180 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Junior | |||
16 | MIKICIUK Jakub | 218 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | M-Junior | |||
17 | RAUCHFLEISZ Marek | 297 | TORUŃ | M-Junior | ||||
18 | TOPOLNICKI Konrad | 368 | CKZIU NYSA MECHANIK | PRZECHÓD | M-Junior | |||
19 | KRIWOPUST Igor | 599 | NW CZŁAPSKI TEAM | M18-29 | ||||
20 | JAGIEŁA Paweł | 108 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | BIAŁA PODLASKA | M18-29 | |||
21 | MALINOWSKI Paweł | 209 | AZS-AWF KRAKÓW | KRAKÓW | M18-29 | |||
22 | SZYMBORSKI Krzysztof | 358 | NW CZŁAPSKI TEAM | GÓRA | M18-29 | |||
23 | WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz | 714 | BYDGOSZCZ | M18-29 | ||||
24 | WOJTOWICZ Tomasz | 710 | NORDIC WALKING POLAND | WIDACZ | M18-29 | |||
25 | JÓŹWIAK Dominik | 122 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | |||
26 | KLUKOWSKI Michał | 142 | JERSEY RUNNER | OLSZTYN | M18-29 | 1 | ||
27 | MARCINKOWSKI Jakub | 212 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M18-29 | |||
28 | FLORKOWSKI Adam | 69 | OLSZTYN | M18-29 | ||||
29 | GIZIEWSKI Michał | 81 | UWM OLSZTYN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | M18-29 | |||
30 | OLUWAGBEMI Melvin | 254 | PARIS / FRANCE | PARIS | M18-29 | |||
31 | WOŁOSZKA Artur | 600 | NWPL/LUKI TEAM | JAMIELNIK KOLONIA | M18-29 | |||
32 | STĘPAK Piotr | 331 | ZBYLITOWSKA GÓRA NW WINNING TEAM | ZBYLITOWSKA GÓRA | M18-29 | |||
33 | BIŃCZYK Dariusz | 18 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-34-P.EUR. | |||
34 | MICHALEC Marcin | 216 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M30-34-P.EUR. | |||
35 | WITCZUK Łukasz | 733 | NWPL/FNWT | SIEDLCE | M30-39 | |||
36 | ZARĘBSKI Michał | 720 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | |||
37 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 9 | NWPL/LUKI TEAM | GDAŃSK | M30-34-P.EUR. | |||
38 | HAŁAS Marcin | 99 | UNIA MIAST | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-34-P.EUR. | |||
39 | OPEL Klaus | 256 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | M30-39 | |||
40 | BRZOZOWSKI Piotr | 700 | NWPL/AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-34-P.EUR. | |||
41 | NOWIŃSKI Jarosław | 244 | BYDGOSZCZ | M30-39 | ||||
42 | WETOSZKA Piotr | 717 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | BIAŁA PODLASKA | M30-34-P.EUR. | |||
43 | GODZIŃSKI Paweł | 84 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | M30-39 | |||
44 | BIŁEK Artur | 17 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M30-39 | |||
45 | ANUSZEWSKI Arkadiusz | 7 | KRAJANKA | BYDGOSZCZ | M30-39 | |||
46 | BOJANOWSKI Marcin | 19 | OBORNIKI | M30-39 | ||||
47 | LESZCZYŃSKI Dariusz | 194 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M30-39 | |||
48 | SZCZĘSNY Paweł | 341 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M30-39 | |||
49 | KĘDZIERSKA Edyta | 134 | GDAŃSK | K40-44 | ||||
50 | KACPRZAK Sławek | 125 | NWPL/LZS JUSTYNÓW | JUSTYNÓW | M40-44 | |||
51 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 233 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-44 | |||
52 | PYKA Tomasz | 287 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | |||
53 | MACHNIK Janusz | 589 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M40-44 | |||
54 | RADOMSKI Marcin | 577 | NW CZŁAPSKI PŁOCK | PŁOCK | M40-44 | |||
55 | WOJTASIŃSKI Daniel | 719 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
56 | GRUSZKA Michał | 748 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | |||
57 | BUJNICKI Marcin | 32 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | M40-44 | |||
58 | DĘBSKI Bartłomiej | 51 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
59 | UKLEJEWSKI Przemek | 379 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M40-44 | |||
60 | SZARSZUNOWICZ Mariusz | 584 | KS METRACO POLKOWICE | PASŁĘK | M40-44 | |||
61 | KAŹMIERCZAK Sebastian | 133 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M40-44 | |||
62 | KUZICH Ihar | 183 | NORDIC BREST | BREST | M40-44 | |||
63 | SCHRÖDER Karol | 312 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | M40-44 | |||
64 | UHRYN Marcin | 375 | JONKOWO | M40-44 | ||||
65 | OLEJNICZAK Piotr | 251 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M45-49 | |||
66 | CYRUS Bogdan | 45 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M45-49 | |||
67 | RAJEWSKI Sebastian | 294 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | M45-49 | |||
68 | KAPTEJNA Robert | 127 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M45-49 | |||
69 | KUBAT Janusz | 170 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | |||
70 | WALCZAK Grzegorz | 385 | OCTOPUS SUCHY LAS | SUCHY LAS | M45-49 | |||
71 | POLEWCZAK Mariusz | 591 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | |||
72 | MIKICIUK Krzysztof | 573 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | KOSZALIN | M45-49 | |||
73 | ŚCIESIŃSKI Sławomir | 747 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M45-49 | |||
74 | BREWKA Joachim | 29 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M50-54 | |||
75 | GWIZDAŁA Zbigniew | 98 | GOŁĄBEK | M50-54 | ||||
76 | KLICZKA Kamil | 140 | SANPROBI SZCZECIN | SZCZECIN | M50-54 | |||
77 | KROMSKI Paweł | 165 | NORDIC WALKING KIEKRZ | KIEKRZ | M50-54 | |||
78 | KLIMCZAK Adam | 746 | WARSZAWA | M50-54 | ||||
79 | KŁOPOTOWSKI Ryszard | 143 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M50-54 | |||
80 | KURDELSKI Dariusz | 179 | KCYNIA | M50-54 | ||||
81 | RECZULSKI Mariusz | 298 | KABEX PODKOWA JANÓW | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | |||
82 | SOKOŁOWSKI Marek | 322 | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M50-54 | |||
83 | WENSAUER Konrad | 399 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | M50-54 | |||
84 | BERLIŃSKI Dariusz | 13 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M50-54 | |||
85 | CUDAK Zbigniew | 44 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO KOLONIA | M50-54 | |||
86 | GÓRSKI Jacek | 88 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M50-54 | |||
87 | KUBIT Wiesław | 171 | KROSNO | M50-54 | ||||
88 | PRACKI Zbigniew | 280 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | |||
89 | KRYSZCZUK Krzysztof | 168 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | M50-54 | |||
90 | KUTEJ Helmut | 181 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | M50-54 | |||
91 | SZYMAŃSKI Roman | 356 | TEAM NAMOR | SKRWILNO | M50-54 | |||
92 | SZYMAŃSKI Piotr | 355 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-54 | |||
93 | BIAŁCZAK Waldemar | 15 | STARE BOGACZOWICE | M50-54 | ||||
94 | FRĄCKOWIAK Roman | 73 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | |||
95 | SAPA Dariusz | 309 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M50-54 | |||
96 | WILD Arkadiusz | 706 | OŁAWA | M50-54 | ||||
97 | URBANOWICZ Dariusz | 380 | BIAŁE BŁOTA | M50-54 | ||||
98 | SŁOMIAN Leszek | 320 | UNIA MIAST | KATOWICE | M55-59 | |||
99 | CZŁAPSKI Krzysztof | 47 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
100 | JUREK Adam | 124 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M55-59 | |||
101 | ROŻYNEK Miron | 304 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | |||
102 | WASIELEWSKI Mirosław | 394 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M55-59 | |||
103 | WILDAUER Ingo | 701 | TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI | MALSCH | M55-59 | |||
104 | MICHALSKI Andrzej | 744 | KS IDMAR RACING TEAM | SANOK | M55-59 | |||
105 | KOP Wiesław | 154 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | |||
106 | KRIGER Roman | 164 | ROMKI | PAPOWO TORUŃSKIE | M55-59 | |||
107 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 174 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | M55-59 | |||
108 | SIWAK Piotr | 316 | KS METRACO POLKOWICE | RUDNA | M55-59 | |||
109 | DUDEK Jan | 59 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M55-59 | ||||
110 | WALCZAK Jerzy | 386 | OCTOPUS SUCHY LAS | CHROMIEC | M55-59 | |||
111 | NIESSLONY Ryszard | 235 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | |||
112 | JACHIMOWICZ Mirosław | 749 | NWPL/LUKI TEAM | WIERZBNO | M55-59 | |||
113 | DUSZEŃKO Zygmunt | 64 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M55-59 | |||
114 | RADECKI Artur | 291 | PASJA NORDIC WALKING | BIAŁYSTOK | M55-59 | |||
115 | WOROCH Roman | 708 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | |||
116 | HELWICH Stefan | 102 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M60-64 | |||
117 | RIZZI Giorgio | 302 | NORDIC WALKING COMO | COMO | M60-64 | |||
118 | GAPIŃSKI Leszek | 77 | WESOŁY BORSUK TEAM | TRZEBINA | M60-64 | |||
119 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 227 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | |||
120 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 372 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | BYDGOSZCZ | M60-64 | |||
121 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 723 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | |||
122 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 10 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M60-64 | |||
123 | KLARKOWSKI Bogdan | 139 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M60-64 | |||
124 | ŻOŁNOWSKI Edward | 675 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIADZ | M60-64 | |||
125 | PERLIK Wiesław | 263 | TADMAX | ZIELONKA | M60-64 | |||
126 | REZMER Mieczysław | 301 | TUCHOLA | M60-64 | ||||
127 | WESNER Harald | 400 | ZAKĄTEK DANKOWO | KWIDZYN | M60-64 | |||
128 | NIECIECKI Maciej | 438 | TORUŃ | M60-64 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | NOWAKOWSKI Tomasz | 242 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M60-64 | |||
130 | STAROSZ Andrzej | 327 | INOWROCŁAW | M60-64 | ||||
131 | ADAMCZYK Adam | 1 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | |||
132 | ADAMUS Marian | 4 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M65-69 | |||
133 | SANIUK Edward | 308 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M65-69 | |||
134 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 39 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M65-69 | |||
135 | CIARKA Henryk | 42 | NW CZŁAPSKI PŁOŃSK | PŁOŃSK | M65-69 | |||
136 | NOWROTEK Roman | 740 | UNIA MIAST | CIESZYN | M65-69 | |||
137 | PILIMON Krzysztof | 596 | GORZÓW WLKP. | M65-69 | ||||
138 | LASOCKI Bogusław | 698 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M65-69 | |||
139 | ZAPORA Henryk | 711 | KS 'AGROS' ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | M65-69 | |||
140 | DUDEK Edward | 60 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | |||
141 | SOWIŃSKI Jan | 323 | KS 'AGROS' ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | M65-69 | 1 | ||
142 | SZNAJDER Zenon | 346 | UNIA MIAST | RYBNIK | M65-69 | |||
143 | WALAWKO Mirosław | 383 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M65-69 | |||
144 | WROŃSKI Włodzimierz | 703 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | |||
145 | GRZYWOCZ Bernard | 96 | MOSINA | M65-69 | ||||
146 | KULCZYCKI Jan | 175 | GDAŃSK | M65-69 | ||||
147 | ZMYSŁOWSKI Marek | 736 | NIEZRZESZONY | NIEMCZ | M65-69 | |||
148 | WARDACH Jan | 390 | KS 'AGROS' ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | M70-74-P.EUR. | |||
149 | FRAGER Anton | 71 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | M70-74-P.EUR. | |||
150 | SZYMAŃSKI Stefan | 150 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70-74-P.EUR. | |||
151 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 202 | SEALING TEAM FERAJNA PIŁA | PIŁA | M70-74-P.EUR. | |||
152 | TOMCZYK Edward | 367 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M70-74-P.EUR. | |||
153 | BONIEWICZ Konrad | 22 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M75-79-P.EUR. | |||
154 | ADAMOWICZ Andrzej | 3 | ŁÓDŹ | M70-74-P.EUR. | ||||
155 | PIĄTKOWSKI Józef | 265 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70-74-P.EUR. | |||
156 | SCHNEIDER Helmut | 311 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | M70-74-P.EUR. | |||
157 | BAUER Max | 12 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | M80+-P.EUR. | |||
158 | JASIŃSKI Marian | 114 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M70-74-P.EUR. | |||
159 | KIEDROWSKI Włodzimierz | 137 | BYDGOSZCZ | M75-79-P.EUR. | ||||
160 | WALCZAK Henryk | 384 | OCTOPUS SUCHY LAS | POZNAŃ | M75-79-P.EUR. | |||
161 | WASILEWSKI Sławomir | 396 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70-74-P.EUR. | |||
162 | DROP Mieczysław | 58 | PAKOŚĆ | M75-79-P.EUR. | ||||
163 | TOPOREK Rafał | 369 | NWPL/LUKI TEAM | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | |||
164 | GAŁĄZKA Paweł | 743 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | |||
165 | POLISZCZUK Piotr | 276 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | |||
166 | JÓŹWIAK Łukasz | 121 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | |||
167 | MACHAJEK Krzysztof | 204 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | |||
168 | MIŁKOWSKI Mariusz | 220 | GDYNIA | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
169 | CETERA Janusz | 34 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | DZIWNÓWEK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
DNC | SZCZYGIELSKI Paweł | 587 | NWPL/LUKI TEAM | SIEDLCE | M-Niepełnosprawni(B) | |||
171 | GRYGOROWICZ Bogdan | 93 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
172 | PIPIRO Grzegorz | 272 | UNIA MIAST | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
173 | PRADUŃ Michał | 281 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | KOSZALIN/LUBLIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
174 | WYCISŁO Romuald | 567 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
175 | PRZYBYSZ Alicja | 283 | POPOWO KOŚCIELNE | K-Dzieci | ||||
176 | KOLARSKA Nadia | 147 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | |||
177 | KOŁPAK Julia | 151 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K-Dzieci | |||
178 | MIZGAŁA Nadia | 223 | KABEX PODKOWA JANÓW | JANÓW | K-Dzieci | |||
179 | PRZYBYSZ Aleksandra | 284 | POPOWO KOŚCIELNE | K-Dzieci | ||||
180 | TREŚCIŃSKA Justyna | 371 | KABEX PODKOWA JANÓW | BYSTRZANOWICE | K-Dzieci | |||
181 | WARUSZEWSKA Maja | 393 | TCZEW | K-Dzieci | ||||
182 | JEDYNAK Kasia | 588 | PASJA NORDIC WALKING | RASZYN | K-Dzieci | |||
183 | OKAS Aleksandra | 248 | UNIA MIAST | ZAKOPANE | K-Dzieci | |||
184 | BUJNICKA Magdalena | 31 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K-Dzieci | |||
185 | GODZIŃSKA Paulina | 83 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | K-Dzieci | |||
186 | MIZGAŁA Nel | 224 | KABEX PODKOWA JANÓW | JANÓW | K-Dzieci | |||
187 | OKAS Dominika | 247 | UNIA MIAST | ZAKOPANE | K-Dzieci | |||
188 | PYKA Aleksandra | 286 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Dzieci | |||
189 | GAŁĄZKA Julia | 75 | KABEX PODKOWA JANÓW | JANÓW | K-Junior | |||
190 | KRAJEWSKA Hanna | 160 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | PIŁA | K-Junior | |||
191 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 211 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Junior | |||
192 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 232 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Junior | |||
193 | STOLARSKA Joanna | 332 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Junior | |||
194 | UKLEJEWSKA Oliwia | 377 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K-Junior | |||
195 | KNITTER Agata | 437 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Junior | |||
196 | ŚLUSARCZYK Karolina | 362 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Junior | |||
197 | MACZKOWSKA Zofia | 205 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K-Junior | |||
198 | UHRYN Julia | 376 | JONKOWO | K-Junior | ||||
199 | WARUSZEWSKA Emilia | 392 | SKELETON CLIQUE POLSKA PÓŁNOCNA | TCZEW | K-Junior | |||
200 | NIEŚCIÓR Magdalena | 236 | GODKI | K-Junior | ||||
201 | WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka | 713 | BYDGOSZCZ | K18-29 | ||||
202 | WOJDA Angelika | 705 | CKZIU NYSA MECHANIK | NYSA | K18-29 | |||
203 | OLEJNICZAK Paulina | 50 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K18-29 | |||
204 | WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna | 391 | BYDGOSZCZ | K18-29 | ||||
205 | SZOT Joanna | 349 | RADAWNICA | K18-29 | ||||
206 | FIGURSKA Dominika | 68 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŁÓDŹ | K18-29 | |||
207 | JARZĘBOWSKA Beata | 111 | OLSZTYN | K18-29 | ||||
208 | OLEJNICZAK Dominika | 578 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K18-29 | |||
209 | TARAPATA Justyna | 364 | OLSZTYN | K18-29 | ||||
210 | ZDUNEK Martyna | 704 | JEDWABNO | K18-29 | ||||
211 | ANUSZEWSKA Katarzyna | 6 | KRAJANKA | BYDGOSZCZ | K30-34-P.EUR. | |||
212 | PIECZARA Karolina | 267 | KRAJANKA | NIEMCZ | K18-29 | |||
213 | MALINOWSKA Monika | 207 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | |||
214 | OPEL Stefanie | 255 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | K30-39 | |||
215 | PASIKOWSKA Mariola | 262 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ŻARKI | K30-34-P.EUR. | |||
216 | GODZIŃSKA Dorota | 739 | BAŻANT NWTEAM | MILEJEWO | K30-39 | |||
217 | SZYMSKA Małgorzata | 359 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | |||
218 | DOLNA Ewelina | 54 | KSK KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K30-34-P.EUR. | |||
219 | KOLARSKA Agnieszka | 146 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | |||
220 | KOLBERG Kamila | 148 | KIJKOWE TRZEMESZNO | ZIELEŃ | K30-39 | |||
221 | SULIKOWSKA Agnieszka | 336 | PASJA NORDIC WALKING | SIERADZ | K30-39 | |||
222 | SZARSZUNOWICZ Anna | 582 | KS METRACO POLKOWICE | PASŁĘK | K30-39 | |||
223 | GŁOMBICA Ewa | 82 | BIAŁA | K30-39 | ||||
224 | MARONDEL Katarzyna | 214 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | K30-34-P.EUR. | |||
225 | MILACHOWSKA Agnieszka | 219 | NOWINY | K30-39 | ||||
226 | RADOMSKA Marta | 292 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K30-34-P.EUR. | |||
227 | STARZYŃSKA Anna | 585 | NWPL | WĄGROWIEC | K30-34-P.EUR. | |||
228 | KRECZMER Marzena | 590 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K30-34-P.EUR. | |||
229 | BUDZAŁEK Aneta | 30 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K30-39 | |||
230 | KHAKIMAVA Viktoryia | 136 | NORDIC BREST | BREST | K30-34-P.EUR. | |||
231 | KORYTOWSKA Agnieszka | 155 | MŁAWA | K30-39 | ||||
232 | STAROŃ Monika | 326 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | K30-39 | |||
233 | BESTRZYŃSKA Emilia | 741 | BYDGOSZCZ | K30-39 | ||||
234 | GRZEMPA Róża | 95 | STOWARZYSZENIE 'JESTEM AKTYWNA' | OSIELSKO | K30-34-P.EUR. | |||
235 | KUCIŃSKA-ZYGMUNT Krystyna | 172 | STOWARZYSZENIE 'JESTEM AKTYWNA' | OSIELSKO | K30-39 | |||
236 | SZCZĘSNA Beata | 340 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K30-39 | |||
237 | BUKOWSKA Justyna | 33 | KRAJANKA | DOBRCZ | K30-39 | |||
238 | JACH Aleksandra | 106 | WAPNO | K30-39 | ||||
239 | LUPTOWSKA Małgorzata | 201 | KĘSOWO | K30-39 | ||||
240 | KRAJEWSKA Karolina | 594 | KLUB ODŻYWIANIA KRAJANKA | BYDGOSZCZ | K30-34-P.EUR. | |||
241 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 135 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | |||
242 | REJMENTOWSKA Sylwia | 299 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | |||
243 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 398 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K40-44 | |||
244 | IDKOWIAK Magdalena | 105 | KS IDMAR RACING TEAM | KROSINKO | K40-44 | |||
245 | KŁOS Lidia | 144 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | PAPOWO BISKUPIE | K40-44 | |||
246 | PIETRUSEWICZ Joanna | 269 | WARSZAWA | K40-44 | ||||
247 | PUSZKARSKA Małgorzata | 285 | WARSZAWA | K40-44 | ||||
248 | UKLEJEWSKA Agnieszka | 378 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | |||
249 | WOŁK Beata | 502 | TRZCIANKA | K40-44 | ||||
250 | DANIELEWICZ Anna | 49 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K40-44 | ||||
251 | GIERSZEWSKA Magdalena | 79 | KSK KOŁCZYGŁOWY | KOŁCZYGŁOWY | K40-44 | |||
252 | JAKOWIECKA Karolina | 109 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | |||
253 | RACHWAŁ-PRZYBYSZ Dorota | 288 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K40-44 | |||
254 | RAJEWSKA Beata | 293 | PIŁA | K40-44 | ||||
255 | GAŁECKA Katarzyna | 679 | NW CZŁAPSKI TEAM | ZĄBKI | K40-44 | |||
256 | KOZŁOWSKA Agnieszka | 159 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K40-44 | |||
257 | ŁOPIEŃSKA Magdalena | 680 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | |||
258 | WILD Ewa | 707 | OŁAWA | K40-44 | ||||
259 | KAWALERSKA Anna | 129 | NIEMCZ | K40-44 | ||||
260 | CZERWIŃSKA Joanna | 597 | OSIELSKO | K40-44 | ||||
261 | JÓŹWIAK Marianna | 120 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
262 | ŁUKASZEWICZ Joanna | 203 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K45-49 | |||
263 | NIEDL Margot | 234 | NW TEAM BAYERN | EGGENFELDEN | K45-49 | |||
264 | TRATTNIG Claudia | 370 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | K45-49 | 1 | ||
265 | OLEJNICZAK Dorota | 250 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K45-49 | |||
266 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 712 | UNIA MIAST | RUDA ŚLĄSKA | K45-49 | |||
267 | KARASIŃSKA Alicja | 128 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | K45-49 | |||
268 | RAUCHFLEISZ Marta | 296 | TORUŃ | K45-49 | ||||
269 | ROMAŃCZUK Agnieszka | 303 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | K45-49 | |||
270 | STACHOWIAK Beata | 324 | UNIA MIAST | KATOWICE | K45-49 | |||
271 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 360 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K45-49 | |||
272 | ŚCIESIŃSKA Justyna | 186 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K45-49 | |||
273 | MICHAŁOWSKA Joanna | 217 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | ŚWIECIE | K45-49 | |||
274 | PIECZARA Iwona | 268 | KRAJANKA | NIEMCZ | K45-49 | |||
275 | ZWIERZCHOWSKA Żaneta | 727 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | PRZYSIERSK | K45-49 | |||
276 | POLEWCZAK Aneta | 592 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K45-49 | |||
277 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 229 | WARSZAWA | K45-49 | ||||
278 | RADECKA Grażyna | 290 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | |||
279 | STOLARSKA Magdalena | 333 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | |||
280 | WYSOCKA Bernadeta | 737 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | |||
281 | JACHIMOWICZ Renata | 750 | NWPL/LUKI TEAM | WIERZBNO | K50-54 | |||
282 | CZEMPIK Kornelia | 46 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K50-54 | |||
283 | DZIAKIEWICZ Iwona | 65 | ŻYRARDÓW | K50-54 | ||||
284 | EWERTOWSKA Ewa | 66 | NORDIC WALKING KIEKRZ | POZNAŃ | K50-54 | |||
285 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 249 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | |||
286 | SZOT Krystyna | 348 | RADAWNICA | K50-54 | ||||
287 | DUSIEL Ewa | 62 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | |||
288 | GÓRECKA Iwona | 86 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K50-54 | |||
289 | HINEBORG Bogumiła | 103 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | |||
290 | MOTYL Anna | 500 | NWPL/NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | K50-54 | |||
291 | WIERZCHOSŁAWSKA Ewa | 716 | BYDGOSZCZ | K50-54 | ||||
292 | BIAŁCZAK Marta | 14 | STARE BOGACZOWICE | K50-54 | ||||
293 | PREKURAT Marzena | 282 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | K50-54 | |||
294 | SIEMIĄTKOWSKA Janina | 315 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K50-54 | |||
295 | OESTERREICHER Christine | 598 | ASKÖ VILLACH | MARIA ELLEND | K50-54 | |||
296 | GÓRSKA Violetta | 87 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K50-54 | |||
297 | KRYGIEL Irena | 167 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K50-54 | |||
298 | PŁAZA-WRONKOWSKA Tereska | 275 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K50-54 | |||
299 | WASILEWSKA Katarzyna | 699 | AVOCADO WELLNESS | WARSZAWA | K50-54 | |||
300 | KULESZA-BRUNKA Dorota | 176 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K50-54 | |||
301 | SAPA Stefania | 310 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | K50-54 | |||
302 | WOROCH Jolanta | 724 | DOPIEWO | DOPIEWO | K50-54 | |||
303 | PRACKA Katarzyna | 279 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | |||
304 | OLEKSYK Małgorzata | 252 | MKS HALICZ KB, BK NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | |||
305 | BASSO Daniela | 11 | NORDIC WALKING COMO | COMO | K55-59 | |||
306 | JERNEJ Anna Maria | 118 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | K55-59 | 1 | ||
307 | OBRĘBSKA Elżbieta | 245 | NW CZŁAPSKI PŁOŃSK | PŁOŃSK | K55-59 | |||
308 | BIELSKA Anna | 16 | NW CZŁAPSKI PŁOŃSK | PŁOŃSK | K55-59 | |||
309 | FELDMEIER Christiane | 67 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | K55-59 | |||
310 | JĘDRASIAK Renata | 117 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K55-59 | |||
311 | KRYŚKIEWICZ Janina | 169 | ZŁOTÓW | K55-59 | ||||
312 | KUCZYŃSKA Anna | 173 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | K55-59 | |||
313 | SCHULZ Sigrid | 313 | NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTL | RODING | K55-59 | |||
314 | WIŚNIEWSKA Danuta | 722 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K55-59 | |||
315 | DOLATA Dorota | 53 | NORDIC WALKING KIEKRZ | KIEKRZ | K55-59 | |||
316 | KUPIBIDA Bogusława | 178 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K55-59 | |||
317 | OGONOWSKA Edyta | 246 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | |||
318 | NOWAKOWSKA Ewa | 240 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | |||
319 | FRAGER Barbara | 72 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | K55-59 | |||
320 | JURCZYŃSKA Bożena | 123 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | |||
321 | USS Jola | 382 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | BIAŁA PODLASKA | K55-59 | |||
322 | GRYGIEL Teresa | 91 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K55-59 | |||
323 | MARCINIAK Hanna | 210 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
324 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 226 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K55-59 | |||
325 | RAUCH Sonja | 295 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | K55-59 | |||
326 | WIKTORZAK Elżbieta | 702 | UNIA MIAST | KATOWICE | K55-59 | |||
327 | SZULC Mariola | 350 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | BYDGOSZCZ | K55-59 | |||
328 | SZOPIŃSKA Barbara | 347 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K55-59 | |||
329 | KRASNODĘBSKA Elżbieta | 161 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K55-59 | |||
330 | GAPIŃSKA Janina | 76 | WESOŁY BORSUK TEAM | TRZEBINA | K60-64 | |||
331 | KRAWCZYK Dorota | 162 | CZARNE PANTERY | PIŁA | K60-64 | |||
332 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 163 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K60-64 | |||
333 | SUNTINGER Karin | 337 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | K60-64 | |||
334 | SZENDZIELORZ Ilona | 343 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | |||
335 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 374 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | |||
336 | KOSIŃSKA Maria | 157 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K60-64 | |||
337 | KULIG Bożena | 177 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | |||
338 | STEFAŃSKA Helena | 330 | LKS ZANTYR SZTUM | CZERNIN | K60-64 | |||
339 | SZNAJDER Teresa | 345 | UNIA MIAST | RYBNIK | K60-64 | |||
340 | TAPER Ewa | 363 | STOWARZYSZENIE 'JESTEM AKTYWNA' | OSIELSKO | K60-64 | |||
341 | GRZEMPA Krystyna | 94 | STOWARZYSZENIE WSPARCIA AKTYWNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET 'JESTEM AKTYWNA' | OSIELSKO | K60-64 | |||
342 | JASIŃSKA Bogumiła | 112 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | |||
343 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 166 | UNIA MIAST | KATOWICE | K60-64 | |||
344 | PIPIRO Grażyna | 271 | UNIA MIAST | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K-Dzieci | |||
345 | ZARAKO-ZARAKOWSKA Jadwiga | 718 | NW CZŁAPSKI TEAM | PŁOŃSK | K60-64 | |||
346 | REZMER Maria | 300 | TUCHOLA | K60-64 | ||||
347 | WALECKA Romualda | 388 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K60-64 | |||
348 | ŻYWICKA Irena | 721 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | |||
349 | KAMIŃSKA Maria | 126 | NW CZŁAPSKI TEAM | PŁOŃSK | K60-64 | |||
350 | LESZCZYŃSKA Kazimiera | 189 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | |||
351 | ŚLUSARCZYK Danuta | 361 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | |||
352 | CHLEWIŃSKA Iwona | 35 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K65-69 | |||
353 | DANA Kazimiera | 48 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | |||
354 | GRYGOROWICZ Teresa | 92 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | |||
355 | KOLBUSZ Janina | 149 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | |||
356 | KOŁPAK Irena | 152 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | |||
357 | PACYNA Helena | 259 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K65-69 | |||
358 | WARCHALSKA Teresa | 389 | UNIA MIAST | KATOWICE | K65-69 | |||
359 | WAŁAWKO Ewa | 422 | AVOCADO WELLNESS | WARSZAWA | K65-69 | |||
360 | GRZYWOCZ Irena | 97 | MOSINA | K65-69 | ||||
361 | MALINOWSKA Grażyna | 208 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | |||
362 | SMARUJ-SADOWSKA Janina | 321 | BYDGOSZCZ | K65-69 | ||||
363 | STAWNIAK Wanda | 329 | ŻNIN | K65-69 | ||||
364 | LASOCKA Jolanta | 119 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K65-69 | |||
365 | SADŁOS Helena | 307 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | |||
366 | SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa | 318 | PIŁA | K65-69 | ||||
367 | NAZAREWICZ Barbara | 231 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K70-74-P.EUR. | |||
368 | OWCZAREK Henryka | 258 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K70-74-P.EUR. | |||
369 | RACZYŃSKA Aleksandra | 289 | UNIA MIAST | CHORZÓW | K80+-P.EUR. | |||
370 | BONIEWICZ Alina | 21 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K70-74-P.EUR. | |||
371 | NOWAKOWSKA Irena | 239 | WARSZAWA | K70-74-P.EUR. | ||||
372 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 732 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70-74-P.EUR. | |||
373 | WRÓBLEWSKA Leokadia | 735 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K70-74-P.EUR. | |||
374 | KIWIAŁO Maria | 138 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K70-74-P.EUR. | |||
375 | RÓŻAŃSKA Helena | 305 | NW CZŁAPSKI TEAM | PŁOŃSK | K75-79-P.EUR. | |||
376 | TURECZEK Elżbieta | 373 | WARSZAWA | K75-79-P.EUR. | ||||
377 | MROWIEC Maria | 228 | UNIA MIAST | BYTOM | K75-79-P.EUR. | |||
378 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 260 | GOWINO | K70-74-P.EUR. | ||||
379 | SULECKA Gabriela | 335 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
380 | SZYMAŃSKA Lucyna | 353 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | |||
381 | DUSZEŃKO Elwira | 63 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | |||
382 | HANUS Joanna | 100 | KS METRACO POLKOWICE | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
383 | GROBELNA Jadwiga | 89 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | |||
384 | HANUS Teresa | 101 | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
385 | WYCISŁO Agata | 568 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K-Niepełnosprawni(B) | |||
386 | POTRZEBOWSKA Agata | 277 | DEAF | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
387 | KLIMCZAK Piotr | 141 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Junior | B | ||
388 | DOMAN Patrycja | 56 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Dzieci | B | ||
389 | GIL Paweł | 80 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | |||
390 | JAŻDŻEWSKI Kacper | 116 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | CZERSK | M-Junior | B | ||
391 | GARBOWSKI Piotr | 78 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | |||
392 | LEŚNIEWSKI Piotr | 196 | POZNAŃ RAZEM | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
393 | SKWIRUT Jerzy | 319 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | |||
394 | BOSEK Grzegorz | 27 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
395 | SZLIBEN Damian | 344 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
396 | SZYMAŃSKI Władysław | 357 | KSN OMEGA ŁÓDŹ | ŁÓDZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
397 | PLICHTA Józef | 274 | SUDETY KŁODZKO | POLANICA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
398 | WYDERSKI Józef | 729 | ŚKKFSITNISKIELCE | KIELCE | M-Niepełnosprawni(B) | |||
399 | KUŹNIAR Daniel | 184 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
400 | SZCZĘSNY Stanisław | 342 | WŁOCŁAWSKO-BRODNICKI KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH PIONEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
401 | ŻYGOWSKI Leszek | 731 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
402 | MYLER Georgina | 230 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
403 | MĄDRY Zdzisław | 215 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
404 | ADAMIAK Małgorzata | 2 | KSN OMEGA ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
405 | CHMURZYŃSKA Ewa | 36 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
406 | KAZBERUK Edyta | 130 | IKS VICTORIA BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | K-Niepełnosprawni(B) | |||
407 | STALIŚ Joanna | 325 | ATUT NYSA | NYSA | K-Niepełnosprawni(B) | |||
408 | TKACZYK Dorota | 365 | ŚKKFSITNISKIELCE | KIELCE | K-Niepełnosprawni(B) | |||
409 | LEPERT Róża | 188 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
410 | PIECHOWICZ Lidia | 266 | 'RAZEM NA SZLAKU' POZNAŃ | POZNAŃ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
411 | LEŚKIEWICZ Barbara | 195 | ŚKKFSITNISKIELCE | KIELCE | K-Niepełnosprawni(B) | |||
412 | TOBOLSKI Michał | 366 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
413 | HOŁOWICKA Teresa | 104 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
414 | DORACZYŃSKA Danuta | 57 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
415 | STRELCZUK Małgorzata | 334 | KOMAR PIEKARY ŚLĄSKIE | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-Niepełnosprawni(B) | |||
416 | ŻYGOWSKA Teresa | 730 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
417 | BONIN Wanda | 23 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
418 | OLENDRZYŃSKI Mateusz | 253 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Junior | B | ||
418 | CICHY Łukasz | 43 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
420 | JANUSIK Krzysztof | 110 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
421 | OWCZARCZUK Edward | 257 | IKS VICTORIA BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
422 | CHOLEWCZYŃSKI Dariusz | 37 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
423 | LUDWICZAK Oskar | 200 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Dzieci | B | ||
423 | DOMAGALSKI Robert | 55 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | |||
425 | ŻYGŁOWICZ Zbigniew | 728 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | |||
426 | BOSEK Ewa | 28 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | |||
DQ | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 85 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 1 | ||
DQ | MARCZAK Krzysztof | 213 | NWPL/NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M60-64 | 1 |
Znaleziono 428 wynik(ów)