OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 5KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-08-08
Miejsce : Osielsko
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 372
Wystartowało : 344
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 340
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OSIŃSKI Michał 361FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291 000:09:0800:29:4900:38:57 5:5710,1
2CZARNECKI Andrzej 368BARLINEK TO MNIE RUSZABARLINEKM 30-391 0100:09:5300:30:3300:40:26+00:00:446:069,8
3ZARĘBSKI Michał 299REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-392 000:09:5500:31:0000:40:55+00:01:116:129,7
4BRZOZOWSKI Piotr 329AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM 30-393 000:09:5400:31:0500:40:59+00:01:166:139,7
5CZŁAPSKI Krzysztof 44NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 50-541 000:13:0100:31:1600:44:17+00:01:276:159,6
6KARASIŃSKI Maciej 375-SIEDLCEM 45-491 000:11:2800:31:3600:43:04+00:01:476:199,5
7KUCHTA Rafał 132SILESIA NORDIC TEAMCHEŁMEKM 45-492 000:11:2800:31:3900:43:07+00:01:506:199,5
8RECZULSKI Mariusz 318REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 45-493 000:11:2900:31:4400:43:13+00:01:556:209,5
9MIELCAREK Leszek 563SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM 60-641 000:14:2000:31:5400:46:14+00:02:056:229,4
10PAKOSZ Piotr 202LKS GÓRNIK JANUSZKOWICEJANUSZKOWICEM Junior1 000:08:2400:32:0000:40:24+00:02:116:249,4
11ROŻYNEK Miron 311KGHM METRACO POLKOWICEWROCŁAWM 50-542 000:13:0200:32:1000:45:12+00:02:216:269,3
12DELĄG Jakub 46PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM Junior2 000:08:2500:32:1600:40:41+00:02:276:279,3
13KUŚMIEREK Patryk 140BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM Junior3 0100:08:2500:32:1800:40:43+00:02:296:279,3
14WOJTASIŃSKI Daniel 290REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-394 000:09:5400:32:1900:42:13+00:02:306:279,3
15WASIELEWSKI Mirosław 282KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 50-543 000:13:0100:32:4500:45:46+00:02:566:339,2
16KRYCH Włodzimierz 129GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 50-544 000:13:0200:32:5200:45:54+00:03:036:349,1
17JASTRZĘBSKI Adam 90SIEDLCEM 18-292 000:09:1000:32:5700:42:07+00:03:086:359,1
18DEMBKOWSKI Ryszard 47GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 60-642 000:14:2000:33:0600:47:26+00:03:176:379,1
19ROSIŃSKI Michał 237UKS TARPAN CHEŁMNOCHEŁMNO NAD WISŁĄM Niepełnosprawni1 000:09:5400:33:0700:43:01+00:03:186:379,1
20UKLEJEWSKI Kacper 278GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM Junior4 000:08:2400:33:1400:41:38+00:03:256:389,0
21HAŁAS Marcin 85MOSIR CZECHOWICE-DZIEDZICE ROZBIEGAMY TO MIASTOCZECHOWICE-DZIEDZICEM 30-395 000:09:5500:33:1700:43:12+00:03:286:399,0
22GAJEWSKI Eugeniusz 59GORZÓWPRZYSTAŃGORZÓW WIELKOPOLSKIM 55-591 000:13:4600:33:1800:47:04+00:03:296:399,0
23WITCZUK Łukasz 324LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM 30-396 000:09:5300:33:3100:43:24+00:03:426:429,0
24SCHRÖDER Karol 243SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM 40-441 000:10:5200:33:3300:44:25+00:03:446:428,9
25ANDRZEJEWSKI Mieczysław 3AKTYWNI 55CZEMPIŃM 55-592 000:13:4700:33:3800:47:25+00:03:496:438,9
26WOLEK Waldemar 292GNIEZNO Z KIJAMIGNIEZNOM 40-442 000:10:5200:33:4000:44:32+00:03:516:448,9
27MIELECKA Agnieszka 180GĄSAWIANKADREWNOK 45-491 000:20:5500:33:5000:54:45+00:04:016:468,9
28RATECKI Marcin 28NORDIC WALKING TEAM GDAŃSKGDAŃSKM 40-443 000:10:5100:33:5400:44:45+00:04:056:468,8
28KLARKOWSKI Bogdan 114KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60-643 000:14:2000:33:5400:48:14+00:04:056:468,8
30GRYGOROWICZ Bogdan 79KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 65-691 000:15:0100:33:5800:48:59+00:04:096:478,8
31MACKIEWICZ Marcin 167NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 18-293 0100:09:0900:34:0200:43:11+00:04:136:488,8
32PAKOSZ Irena 312JANUSZKOWICEK 45-492 000:20:5200:34:1000:55:02+00:04:216:508,8
33SKWIRUT Jerzy 248FINISZ RYMANÓWRYMANÓWM Niepełnosprawni2 000:13:0100:34:1400:47:15+00:04:256:508,8
34RAKUĆ Jakub 233RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-294 000:09:0900:34:2300:43:32+00:04:346:528,7
35SŁOMIAN Leszek 249STADION ŚLĄSKIKATOWICEM 50-545 000:13:0100:34:2700:47:28+00:04:386:538,7
36ĆWIKLIŃSKI Krystian 45THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM Junior5 000:08:2500:34:2800:42:53+00:04:396:538,7
36RACZYŃSKI Grzegorz 229I LO DUBOISKOSZALINM Junior6 000:08:2600:34:2800:42:54+00:04:396:538,7
38ŻUCHOWICZ Robert 352DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 55-593 000:13:4600:34:3200:48:18+00:04:436:548,7
39JENCZELEWSKI Grzegorz 91NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 40-444 000:10:5100:34:3400:45:25+00:04:456:548,7
40CHUDZIŃSKI Andrzej 34KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 65-692 000:15:0100:34:4000:49:41+00:04:516:568,7
41LUBAWIŃSKI Jerzy 164K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM Niepełnosprawni3 000:13:4600:34:4400:48:30+00:04:556:568,6
42BIK Stanisław 15KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 50-546 000:13:0500:34:4500:47:50+00:04:566:578,6
43STANISŁAWSKI Jan 383AKTYWNI 50POZNAŃM 55-594 000:13:4600:34:4700:48:33+00:04:586:578,6
44TOMASZKIEWICZ Rafał 274SOCHACZEWM 30-397 000:09:5300:34:4900:44:42+00:05:006:578,6
45GRUSZKA Lukasz 530TKKF MOSIR CZELADŹCZELADŹM 18-295 000:09:0800:35:1700:44:25+00:05:287:038,5
46ROSADZIŃSKI Sławomir 236LESZNOM 45-494 000:11:2900:35:3500:47:04+00:05:467:078,4
46LESIŃSKA Marzenna 315KGHM METRACO POLKOWICEOLSZANYK 50-541 000:22:0800:35:3500:57:43+00:05:467:078,4
48PSTYGA Mariusz 226METRACO POLKOWICELUBINM 40-445 000:11:3000:35:3700:47:07+00:05:487:078,4
48GAPIŃSKA Janina 60WESOŁE BORSUKIPRUDNIKK 55-591 000:23:0100:35:3700:58:38+00:05:487:078,4
50SZWED Jacek 266NIEZRZESZONYWITKOWOM 55-595 000:13:4800:35:3900:49:27+00:05:507:078,4
51GÓRNA Urszula 181KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK Niepełnosprawni1 000:25:2800:35:4001:01:08+00:05:517:088,4
52KLUKOWSKI Michał 115UWM OLSZTYNOLSZTYNM 18-296 000:13:0400:35:4100:48:45+00:05:527:088,4
53MISTEREK Krystyna 142KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK Niepełnosprawni2 000:25:2900:35:4401:01:13+00:05:557:088,4
54HOLWEK Jarosław 87FOREVER YOUNG ŁÓDŹPABIANICEM 50-547 000:13:0200:35:5200:48:54+00:06:037:108,4
54SZPILMAN Marta 263IFON TEAMGDYNIAK 18-291 000:18:0300:35:5200:53:55+00:06:037:108,4
56DANA Andrzej 369KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZM 65-693 000:15:0200:35:5800:51:00+00:06:097:118,3
57KOLASIŃSKA Patrycja 357ŁÓDŹK 40-441 000:20:0400:35:5900:56:03+00:06:107:118,3
58TRONIARZ Stanislaw 408RASZYNM 60-644 000:14:2200:36:0600:50:28+00:06:177:138,3
59JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna 365MIEDZYRZEC PODLASKIK 30-391 000:19:2000:36:1200:55:32+00:06:237:148,3
60SZCZYPKOWSKA Mirosława 378DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 50-542 000:22:0900:36:1600:58:25+00:06:277:158,3
61WOŹNIAK Klaudia 294PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKK Junior1 000:17:2700:36:2000:53:47+00:06:317:168,3
62RADOMSKA Marta 230AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK 30-392 000:19:2500:36:2700:55:52+00:06:387:178,2
63MARKOWSKA Halina 174KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 55-592 000:23:0000:36:2800:59:28+00:06:397:178,2
64TRONIARZ Grażyna 407RASZYNK 60-641 000:24:2000:36:3001:00:50+00:06:417:188,2
65UKLEJEWSKI Przemysław 279GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40-446 000:10:5100:36:3400:47:25+00:06:457:188,2
66PETER Maciej 208KGHM METRACO POLKOWICELUBINM Junior7 000:08:2600:36:3500:45:01+00:06:467:198,2
67BOGDAN Witold 20NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 65-694 000:15:0200:36:3900:51:41+00:06:507:198,2
68GROCHOWALSKI Mikołaj 74BAWILANDSŁAWNOM Dzieci1 000:07:5000:36:4400:44:34+00:06:557:208,2
69ŁUKASZUK Norbert 165SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIM 18-297 000:09:1200:36:4700:45:59+00:06:587:218,2
70GOŁĘBIEWSKI Andrzej 64KLUB SZUWAREKNOWY DWÓR GDAŃSKIM 55-596 0100:13:4700:36:4900:50:36+00:07:007:218,1
70SZPILMAN Katarzyna 262GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAK 45-493 000:20:5300:36:4900:57:42+00:07:007:218,1
72SOBOLEWSKI Jarosław 307KLUBWITAMINKA.PLZIELONKAM 45-495 000:11:3000:36:5500:48:25+00:07:067:238,1
73RAKUĆ Angelika 232RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 18-292 000:18:0400:36:5700:55:01+00:07:087:238,1
74WÓJTOWICZ Wioletta 295ZABRZEK 30-393 000:19:2300:37:0100:56:24+00:07:127:248,1
75MARCINKOWSKI Jakub 173NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM Junior8 000:08:2500:37:0400:45:29+00:07:157:248,1
76SKIERS Albert 246ZAMACH W SMOLEŃSKUSULECHÓWM 45-496 000:11:2900:37:0700:48:36+00:07:187:258,1
77JÓŹWIAK Marianna 335WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 40-442 000:20:0300:37:1000:57:13+00:07:217:268,1
78PODOLSKI Mirosław 410LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 60-645 000:14:2100:37:1200:51:33+00:07:237:268,1
78SOWA Jan 377NZGLIWICEM 65-695 000:15:0100:37:1200:52:13+00:07:237:268,1
80JÓŹWIAK Łukasz 336WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM Niepełnosprawni4 000:11:2900:37:1300:48:42+00:07:247:268,1
81WROŃSKI Piotr W. 297CHODZĘ DLA ZDROWIAWARSZAWAM 60-646 000:14:2100:37:1400:51:35+00:07:257:268,1
81DUDEK Edward 398KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 65-696 000:15:0300:37:1400:52:17+00:07:257:268,1
81WIADERSKI Wojciech ELBLĄGM 65-697 000:15:0400:37:1400:52:18+00:07:257:268,1
84GRZYB Izabela 81REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 30-394 000:19:2000:37:1500:56:35+00:07:267:278,1
85GAPIŃSKI Leszek 61WESOŁE BORSUKIPRUDNIKM 55-597 000:13:4800:37:1600:51:04+00:07:277:278,1
86PIATCZYC Michał 211NIEZRZESZONYGRODZISK WLKPM Dzieci2 000:07:5000:37:1800:45:08+00:07:297:278,0
86BRYL Michał 27KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM Niepełnosprawni5 000:09:0900:37:1800:46:27+00:07:297:278,0
86GŁADZIKOWSKI Grzegorz 62AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM 60-647 000:14:2300:37:1800:51:41+00:07:297:278,0
89DOMBRZALSKI Ryszard 332WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 65-698 000:15:0300:37:2200:52:25+00:07:337:288,0
90MĄDRY Zdzisław 376CROSS JUTRZENKACZĘSTOCHOWAM Niepełnosprawni6 000:14:2500:37:2500:51:50+00:07:367:298,0
91GŁADKOWSKA Małgorzata 316KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-543 000:22:1200:37:2800:59:40+00:07:397:298,0
92RECZULSKA Katarzyna 317REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 45-494 000:20:5300:37:3000:58:23+00:07:417:308,0
93ŁOPIŃSKI Aleksy 3864RUN TEAM PIŁAPIŁAM 65-699 000:15:0700:37:3300:52:40+00:07:447:308,0
94KUSIEWICZ Piotr 139GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM Dzieci3 000:07:5100:37:3900:45:30+00:07:507:318,0
94BOGDAN Grażyna 19NW CIECHANÓWCIECHANÓWK 60-642 000:24:2000:37:3901:01:59+00:07:507:318,0
96KUPIBIDA Boguslawa 138SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK 55-593 000:23:0000:37:4101:00:41+00:07:527:328,0
97MAJCHERCZYK Waclaw 557TKKF MOSIR CZELADŹCZELADŹM 70+1 000:15:4800:37:4600:53:34+00:07:577:337,9
98GRZYWOCZ Irena 82PROFIT SPORT TEAMMOSINAK 60-643 000:24:2600:37:5101:02:17+00:08:027:347,9
99THOMALLA Bogdan 273SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM 70+2 000:15:5000:37:5200:53:42+00:08:037:347,9
100KANIECKA Zofia 100NW CIECHANÓWCIECHANÓWK 60-644 000:24:2100:37:5401:02:15+00:08:057:347,9
101FELIS Stanisław 56BOBROWIECM Dzieci4 000:07:5000:37:5600:45:46+00:08:077:357,9
101LANGMESSER Kinga 411LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 18-293 000:18:0400:37:5600:56:00+00:08:077:357,9
103WIĘCASZEK Leszek 418FAMATORUŃM 45-497 000:11:2800:37:5700:49:25+00:08:087:357,9
103MOŻDŻEŃ Barbara 183GNIEZNOK 50-544 000:22:0900:37:5701:00:06+00:08:087:357,9
105KĘDZIERSKA Agnieszka 111TRZEMESZNOK 30-395 000:19:2000:38:0000:57:20+00:08:117:367,9
105KĘDZIERSKA Edyta 117PFNWGDAŃSKK 40-443 000:20:0300:38:0000:58:03+00:08:117:367,9
107BŁĘDOWSKA Agata 17GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-444 000:20:0300:38:0100:58:04+00:08:127:367,9
108POTORSKI Jacek 220GRUDZIĄDZM 30-398 000:09:5500:38:0600:48:01+00:08:177:377,9
109ŚCIESIŃSKI Sławomir 270GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40-447 000:10:5300:38:0700:49:00+00:08:187:377,9
109PSTYGA Anna 225METRACO POLKOWICELUBINK 30-396 000:19:2600:38:0700:57:33+00:08:187:377,9
111BONEK Bronisław 355THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 70+3 000:15:4800:38:0800:53:56+00:08:197:377,9
112KOWALSKI Wawrzyniec 125UNIWERSYTET II WIEKU W MIEJSKIEJ GÓRCEMIEJSKA GÓRKAM 50-548 000:13:0200:38:1200:51:14+00:08:237:387,9
113DANA Kazimiera 370KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60-645 0100:24:2100:38:2401:02:45+00:08:357:407,8
114GRZESZCZAK Andrzej 325KGHM METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM 55-598 000:13:4700:38:3300:52:20+00:08:447:427,8
114SUGALSKA Małgorzata 256MOSIR RYPINRYPINK 45-495 000:20:5200:38:3300:59:25+00:08:447:427,8
116GÓRSKI Jacek 70GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 45-498 000:11:3100:38:3500:50:06+00:08:467:437,8
116SKOWROŃSKA Dominika 247MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAK Junior2 000:17:2800:38:3500:56:03+00:08:467:437,8
118LANGMESSER Regina 143LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 45-496 000:20:5400:38:4000:59:34+00:08:517:447,8
119PIECHOTA Michał 419GORZÓWPRZYSTAŃGORZÓW WIELKOPOLSKIM 18-298 000:09:1000:38:4300:47:53+00:08:547:447,7
120KŁOPOTOWSKI Ryszard 116LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 50-549 000:13:0400:38:4700:51:51+00:08:587:457,7
121MROCZEK Wioleta 184NW CIECHANÓWCIECHANÓWK 18-294 000:18:0400:38:4800:56:52+00:08:597:457,7
122NOWROTEK Roman 323MOKATE TEAMCIESZYNM 65-6910 000:15:0400:38:5000:53:54+00:09:017:467,7
123GWÓŹDŹ Grażyna 84BYDGOSZCZK 45-497 000:20:5200:38:5300:59:45+00:09:047:467,7
124ŻUCHOWICZ Elżbieta 351DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 55-594 000:22:5900:38:5801:01:57+00:09:097:477,7
125BOSEK Grzegorz 25KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM Niepełnosprawni7 000:09:5600:39:0000:48:56+00:09:117:487,7
126POTORSKI Jakub 221GRUDZIĄDZM Junior9 000:08:2700:39:0400:47:31+00:09:157:487,7
127POTOCKI Mikołaj 420LIPINKI SZLACHECKIEM Junior10 000:08:2700:39:0500:47:32+00:09:167:497,7
127ZIELIŃSKA Jolanta 302GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 50-545 000:22:1300:39:0501:01:18+00:09:167:497,7
129ZAWADZKI Andrzej 403KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 55-599 000:13:4900:39:0700:52:56+00:09:187:497,7
130KUBICKA Danuta 389KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-646 000:24:2000:39:1101:03:31+00:09:227:507,7
131NADOLSKA Halina 185MOSIR RYPINRYPINK 45-498 000:20:5300:39:1601:00:09+00:09:277:517,6
132SPYCHAŁA Michalina 252WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK Junior3 000:17:2800:39:1700:56:45+00:09:287:517,6
133FELIS Beata 55BOBROWIECK 45-499 000:20:5500:39:2001:00:15+00:09:317:527,6
134JURCZYK Anna 98RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK 40-445 000:20:0600:39:2200:59:28+00:09:337:527,6
135PIPIRO Grażyna 576UKS ZSZ JEDYNKAJASTRZĘBIE ZDR.K 55-595 000:23:0000:39:2701:02:27+00:09:387:537,6
136MAKOWSKI Andrzej 170KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 55-5910 000:13:4900:39:2800:53:17+00:09:397:537,6
137PAWŁOWSKA-WOŹNIAK Małgorzata 206PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEKK 30-397 000:19:2000:39:3000:58:50+00:09:417:547,6
138PIDUCH Jan 372MSICS-POZNAŃPOZNAŃM 65-6911 000:15:0600:39:3200:54:38+00:09:437:547,6
139KAPTEINA Robert 101KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 40-448 0100:10:5200:39:3600:50:28+00:09:477:557,6
140GÓRNIAK Julia 67BYDGOSZCZK Junior4 000:17:2800:39:3800:57:06+00:09:497:557,6
141RYMER Marlena 242NIEZRZESZONANOWE MIASTO LUBAWSKIEK 50-546 000:22:0900:39:4201:01:51+00:09:537:567,6
142PIOTROWSKA Joanna 328PFNWWARSZAWAK 40-446 000:20:0400:39:4800:59:52+00:09:597:577,5
143PACZUSKA Małgorzata 201FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 55-596 000:23:0300:39:4901:02:52+00:10:007:577,5
144KRZANOWSKA Małgorzata 130SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAK 40-447 000:20:0500:39:5501:00:00+00:10:067:597,5
144SOBOLEWSKA Agnieszka 306KLUBWITAMINKA.PLZIELONKAK 40-448 0100:20:0600:39:5501:00:01+00:10:067:597,5
146DĄBROWSKI Andrzej 319MARSZDĘBLINM 65-6912 000:15:0400:39:5600:55:00+00:10:077:597,5
147PRZYBYLAK Stanisław 224MSICS-POZNAŃPOZNAŃM 65-6913 000:15:0500:40:0100:55:06+00:10:128:007,5
147OLESIEJUK Anna 198SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 50-547 000:22:1000:40:0101:02:11+00:10:128:007,5
149ZAWISŁA Stanisław 300MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM 60-648 000:14:2200:40:0800:54:30+00:10:198:017,5
150SIKORSKI Kazimierz 345WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 65-6914 000:15:0300:40:1100:55:14+00:10:228:027,5
151MATYJA Anna 413ŚREMK 45-4910 000:20:5400:40:1201:01:06+00:10:238:027,5
152LENARTOWICZ Barbara 145FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK 45-4911 000:20:5400:40:1501:01:09+00:10:268:037,5
153CHOJNACKA Ewa 31FOREVER YOUNG ŁÓDŹCIECHANÓWK 65-691 000:25:2200:40:1601:05:38+00:10:278:037,5
154WANDYCZ Sylwia 395KGHM METRACO POLKOWICESUCHA GÓRNAK 30-398 000:19:2000:40:2200:59:42+00:10:338:047,4
155PIATCZYC Wacław 212NIEZRZESZONYGRODZISK WLKPM Niepełnosprawni8 000:13:0300:40:2700:53:30+00:10:388:057,4
155PIATCZYC Barbara 210NIEZRZESZONAGRODZISK WLKPK 50-548 000:22:0900:40:2701:02:36+00:10:388:057,4
157STARZYŃSKA Ewa 393KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-647 000:24:2200:40:2801:04:50+00:10:398:057,4
158GRONALEWSKI Krzysztof 76BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-399 000:09:5700:40:2900:50:26+00:10:408:057,4
159NOWIŃSKI Jarosław 193BYDGOSZCZM 30-3910 000:09:5400:40:3200:50:26+00:10:438:067,4
160KORZENIOWSKA Aldona 121SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 45-4912 000:20:5600:40:3501:01:31+00:10:468:077,4
160ROSOŁEK Elźbieta 238GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 50-549 000:22:1100:40:3501:02:46+00:10:468:077,4
162NOWICKA Lidia 191TRZEMESZNOK 30-399 000:19:2000:40:3600:59:56+00:10:478:077,4
162PTAS Jolanta 228MOSIR CZELADZCZELADŹK 45-4913 000:20:5200:40:3601:01:28+00:10:478:077,4
164BOBER-OGON Betina 18SILESIA NORDIC TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 18-295 000:18:0400:40:4100:58:45+00:10:528:087,4
164OSAK Beata 200SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 40-449 000:20:0700:40:4101:00:48+00:10:528:087,4
166LEWANDOWSKA Anna 152GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 18-296 000:18:0800:40:4200:58:50+00:10:538:087,4
167CISEK Jerzy 330WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 65-6915 000:15:0300:40:4400:55:47+00:10:558:087,4
168WERNIK Aneta 283NW CIECHANÓWCIECHANÓWK 40-4410 000:20:0400:40:4601:00:50+00:10:578:097,4
169KARASIŃSKA Alicja 102SIEDLCEK 45-4914 000:20:5300:40:4901:01:42+00:11:008:097,3
170CHOŁODECKA Marta 32TRZEBNICAK Dzieci1 000:16:5600:40:5000:57:46+00:11:018:107,3
171JAKUBOWSKA Jolanta 89WIELUŃK Niepełnosprawni3 000:22:0900:40:5601:03:05+00:11:078:117,3
171CYBUL Ewa 37SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 55-597 000:23:0400:40:5601:04:00+00:11:078:117,3
173LEWANDOWSKI Łukasz 153GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM Dzieci5 000:07:5100:40:5800:48:49+00:11:098:117,3
174FIGURSKA Dominika 57GDAŃSKK 18-297 0100:18:0600:40:5900:59:05+00:11:108:117,3
175ŚCIESIŃSKI Henryk 600GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 70+4 000:15:5000:41:0100:56:51+00:11:128:127,3
176PAWŁOWSKA Ewa 207CIECHANÓWK 60-648 000:24:2200:41:0601:05:28+00:11:178:137,3
176ANGIELCZYK Małgorzata 5MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK 60-649 000:24:2700:41:0601:05:33+00:11:178:137,3
176MĄCZKA Maria 177GDAŃSKK 65-692 000:25:2100:41:0601:06:27+00:11:178:137,3
179KULIG Bożena 135KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60-6410 000:24:2500:41:1101:05:36+00:11:228:147,3
180LISZKOWSKI Piotr 382GNIEZNOM 70+5 000:15:4900:41:1200:57:01+00:11:238:147,3
180MAZERSKA Maria 175LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 65-693 000:25:2400:41:1201:06:36+00:11:238:147,3
182GRUSZKA Michał 78NW LUBLINIECLUBLINIECM Dzieci6 000:08:3300:41:1400:49:47+00:11:258:147,3
183WIESZOŁEK Ewelina 285IZBICKOK 30-3910 0100:19:2200:41:1601:00:38+00:11:278:157,3
184ŚCIESIŃSKI Kamil 269GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 18-299 000:09:0900:41:1800:50:27+00:11:298:157,3
185KOSIŃSKA Maria 123MOSIR RYPINRYPINK 55-598 000:23:0100:41:2001:04:21+00:11:318:167,3
186WOLAK Maryla 291DOBRE MIASTOK 45-4915 000:20:5900:41:2201:02:21+00:11:338:167,3
187KALISZUK Edyta 99OSIELSKOK 45-4916 000:20:5500:41:2801:02:23+00:11:398:177,2
188KIETRYS Grażyna 113MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK 50-5410 000:22:1200:41:3101:03:43+00:11:428:187,2
188CZERWIŃSKA Wanda 40DOBRE MIASTOK 60-6411 000:24:2600:41:3101:05:57+00:11:428:187,2
190FILUSZ Alfred 58ZDZIESZOWICEM 45-499 000:11:3000:41:3200:53:02+00:11:438:187,2
191KOŁPAK Irena 412LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 60-6412 000:24:2400:41:4201:06:06+00:11:538:207,2
192PILECKI Gustaw 214GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 65-6916 000:15:0400:41:4400:56:48+00:11:558:207,2
193UKLEJEWSKA Oliwia 277GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK Dzieci2 000:16:5600:41:4900:58:45+00:12:008:217,2
194BIK Przemysław 14KGHM METRACO POLKOWICELUBINM Dzieci7 000:07:5000:41:5500:49:45+00:12:068:237,2
195NOWIŃSKA Jolanta 192BYDGOSZCZK 30-3911 000:19:2300:41:5801:01:21+00:12:098:237,1
196GROCHOWALSKA Jadwiga 73BAWILANDSŁAWNOK Niepełnosprawni4 000:22:1200:42:0101:04:13+00:12:128:247,1
197KRAWCZYKOWSKA Barbara 127LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 55-599 000:23:0100:42:0301:05:04+00:12:148:247,1
198STAWNIAK Wanda 253UTW ŻNINŻNINK 60-6413 000:24:2500:42:0501:06:30+00:12:168:257,1
199PIPIRO Grzegorz 216UKS ZSZ JEDYNKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Niepełnosprawni9 000:13:4800:42:0600:55:54+00:12:178:257,1
200KUPER Mariusz 137BYDGOSZCZM 30-3911 000:09:5700:42:0700:52:04+00:12:188:257,1
201KĄCKOWSKA Beata 109JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK 40-4411 000:20:0600:42:1201:02:18+00:12:238:267,1
202NOWAKOWSKI Tomasz 188GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM Niepełnosprawni10 000:13:4800:42:1300:56:01+00:12:248:267,1
203MACKIEWICZ Michał 168NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 18-2910 0100:09:1000:42:1400:51:24+00:12:258:267,1
204DYLEWSKI Andrzej 51DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60-649 000:14:2100:42:1800:56:39+00:12:298:277,1
205RÓŻYCKA Beata 241SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 40-4412 000:20:0800:42:1901:02:27+00:12:308:277,1
206ŚWIĆ Joanna 271SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 40-4413 000:20:0700:42:2201:02:29+00:12:338:287,1
206MARCINIAK Hanna 342WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 50-5411 000:22:4700:42:2201:05:09+00:12:338:287,1
208HARTMANN Jolanta 86PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 50-5412 000:22:1100:42:2401:04:35+00:12:358:287,1
209SZAROWSKA Gabriela 260GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 60-6414 000:24:2600:42:3001:06:56+00:12:418:307,1
210DRAGAN Romuald 310BydgoszczBYDGOSZCZM 45-4910 000:11:3100:42:3200:54:03+00:12:438:307,1
211SZULC Adam 264MOSIR MŁAWAMŁAWAM Dzieci8 000:07:5300:42:3300:50:26+00:12:448:307,1
212WIĘCKOWSKA Dorota 286SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 45-4917 000:20:5700:42:3601:03:33+00:12:478:317,0
213RUDZIŃSKI Wiesław 321BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 50-5410 000:13:0300:42:3800:55:41+00:12:498:317,0
213OBRĘBSKA Wioletta 194SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 40-4414 000:20:0900:42:3801:02:47+00:12:498:317,0
215OKAS Aleksandra 196UKS ZSZ JEDYNKAZAKOPANEK Dzieci3 000:16:5700:42:3900:59:36+00:12:508:317,0
216MAZUR Barbara 176SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 60-6415 000:24:2900:42:4001:07:09+00:12:518:327,0
217SIEMIONEK Jolanta 244AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK Niepełnosprawni5 000:23:0200:42:4401:05:46+00:12:558:327,0
218CZAJA Aneta 38JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK 30-3912 000:19:2500:42:5301:02:18+00:13:048:347,0
219MOCZARSKI Adam 189ŻABI KRUKSOPOTM Niepełnosprawni11 000:15:0600:42:5700:58:03+00:13:088:357,0
219PIEŃCZEWSKA Sylwia 213GRUDZIĄDZK 18-298 000:18:0700:42:5701:01:04+00:13:088:357,0
221MACIEJAK Monika 166BYDGOSZCZK 30-3913 000:19:2100:42:5801:02:19+00:13:098:357,0
222LEWANDOWSKA Monika 422OLSZTYNK 18-299 000:18:0800:43:0701:01:15+00:13:188:377,0
223KULESZA-BRUNKA Dorota 134KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 50-5413 000:22:1000:43:1201:05:22+00:13:238:386,9
224FĄFARA Maciej 54KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 65-6917 000:15:0100:43:2000:58:21+00:13:318:406,9
225WEŁNICKA Lidia 610GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 45-4918 000:20:5400:43:2301:04:17+00:13:348:406,9
226WIERESZKO-CZYŻ Regina 284DOBRE MIASTOK 55-5910 000:23:0200:43:3001:06:32+00:13:418:426,9
227MACHOWICZ Adam 400KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 60-6410 000:14:2200:43:3500:57:57+00:13:468:436,9
228KUPER Justyna 136BYDGOSZCZK 30-3914 000:19:2200:43:3701:02:59+00:13:488:436,9
229WROŃSKI Dawid 296TKKF MOSIR CZELADŹCZELADŹM 18-2911 000:09:0800:43:4200:52:50+00:13:538:446,9
230DYSARZ Karolina 52BYDGOSZCZK 30-3915 000:19:2200:43:4901:03:11+00:14:008:456,8
231KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka 124BYDGOSZCZK 30-3916 000:19:2100:43:5201:03:13+00:14:038:466,8
232GRUSZKA Ilona 77NW LUBLINIECLUBLINIECK 40-4415 000:20:0400:43:5301:03:57+00:14:048:466,8
233ZAKRZEWSKA Henryka 298GNIEZNOK 65-694 000:25:2200:43:5501:09:17+00:14:068:476,8
234GÓRSKI Piotr 71GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 50-5411 000:13:4600:44:0300:57:49+00:14:148:486,8
235KRUK Hanna 128KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 40-4416 000:20:0500:44:0401:04:09+00:14:158:486,8
236KSIĄŻEK Danuta 131SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 55-5911 000:23:0300:44:0601:07:09+00:14:178:496,8
237SZNAJDER Teresa 406ZSE-U W RYBNIKURYBNIKK 60-6416 000:24:3000:44:1301:08:43+00:14:248:506,8
238STRZELECKA Małgorzata 255SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK 40-4417 000:20:0700:44:2001:04:27+00:14:318:526,8
239MARCINIUK Katarzyna 172SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 40-4418 000:20:0800:44:2401:04:32+00:14:358:526,8
240NOWALIŃSKI Piotr 190FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM Niepełnosprawni12 000:11:3200:44:3100:56:03+00:14:428:546,7
241LISZEWSKI Marek 160MOSIR RYPINRYPINM Niepełnosprawni13 000:13:4900:44:3600:58:25+00:14:478:556,7
242KIEDROWSKI Włodzimierz 112BYDGOSZCZM 70+6 000:15:4800:44:4101:00:29+00:14:528:566,7
243TOMPOROWSKA Jolanta 402PTE FAMAGRUDZIĄDZK 45-4919 000:20:5600:44:5201:05:48+00:15:038:586,7
244ZIELIŃSKA Elżbieta 301SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 50-5414 000:20:5500:44:5301:05:48+00:15:048:586,7
245GÓRSKA Violetta 69GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 45-4920 000:20:5900:44:5401:05:53+00:15:058:586,7
246RAJEWSKA Beata 231JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAK 30-3917 000:19:2400:45:0101:04:25+00:15:129:006,7
247BLACHOWSKA Monika 314CHEŁMNOK 30-3918 000:19:2100:45:0201:04:23+00:15:139:006,7
248WILCZYŃSKA Barbara 288AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK 60-6417 000:24:2800:45:0701:09:35+00:15:189:016,6
249ROSZAK Magdalena 239GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK Junior5 000:17:2700:45:0801:02:35+00:15:199:016,6
250GULBICKA Teresa 83DOBRE MIASTOK 55-5912 000:23:0200:45:0901:08:11+00:15:209:016,6
251ZIĘBA Julia 303KLUB NW STADION SLĄSKIKATOWICEK 70+1 000:25:2800:45:1201:10:40+00:15:239:026,6
252KORYCKA Natalia 120MOSIR RYPINRYPINK Junior6 000:17:2700:45:1801:02:45+00:15:299:036,6
253CHRAPEK Daria 358RUDZICAK Junior7 000:17:2900:45:2101:02:50+00:15:329:046,6
254PASTWA Iwona 204BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 40-4419 000:20:0400:45:2401:05:28+00:15:359:046,6
255GROMASZEK Dariusz 75SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIM 60-6411 000:14:2200:45:2900:59:51+00:15:409:056,6
256OSTROWSKA Halina 337WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 55-5913 000:23:0500:45:3301:08:38+00:15:449:066,6
256MĄTEWSKA Ewa 179PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60-6418 000:24:2200:45:3301:09:55+00:15:449:066,6
258GRABOWSKA Agnieszka 72MOSIR RYPINRYPINK Niepełnosprawni6 000:23:0600:45:3501:08:41+00:15:469:076,6
259KOCIŃSKI Leszek 344WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 65-6918 000:15:0200:45:3601:00:38+00:15:479:076,6
260ANTOSZEWSKA Katarzyna 6GNIEZNOK 30-3919 000:19:2300:45:4001:05:03+00:15:519:086,6
261ANDRZEJEWSKA Bogusława 1AKTYWNI 55CZEMPIŃK 55-5914 000:23:0200:45:4201:08:44+00:15:539:086,6
262ZINKIEWICZ Filip 423OLSZTYNM 18-2912 000:13:0400:45:4500:58:49+00:15:569:096,6
263OGONOWSKA Edyta 195KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 50-5415 000:22:1300:45:5001:08:03+00:16:019:106,5
264ANDRZEJEWSKA Julia 2CZEMPIŃK Dzieci4 000:16:5800:45:5501:02:53+00:16:069:116,5
265RATOWSKI Piotr 362CIECHANÓWM Dzieci9 000:07:5100:46:0200:53:53+00:16:139:126,5
266BERGIEL Agnieszka 13SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 30-3920 000:19:2600:46:0801:05:34+00:16:199:136,5
267MĄCZKOWSKA Danuta 178GRUDZIĄDZK 55-5915 000:23:0300:46:1001:09:13+00:16:219:146,5
268WIADERSKA Grażyna ELBLĄGK 60-6419 000:24:2400:46:1201:10:36+00:16:239:146,5
269BEŁCZYŃSKA Edyta 12KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 45-4921 000:20:5900:46:1301:07:12+00:16:249:146,5
270SZULC-DRABCZYK Urszula 396KGHM METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAK Niepełnosprawni7 000:24:2200:46:1901:10:41+00:16:309:156,5
271NOWAKOWSKA Ewa 187GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK Niepełnosprawni8 000:23:0200:46:2501:09:27+00:16:369:176,5
272KRASUCKA Urszula 126AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK Niepełnosprawni9 000:25:2300:46:2801:11:51+00:16:399:176,5
273CZERNIK Teresa 333WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 60-6420 000:24:2600:46:3201:10:58+00:16:439:186,4
274BOSEK Ewa 24KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK Niepełnosprawni10 000:19:2700:46:3801:06:05+00:16:499:196,4
275TURZYŃSKA Józefa 275BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 65-695 000:25:2200:46:4101:12:03+00:16:529:206,4
276GOTOWSKI Rafał 65UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGOBYDGOSZCZM 40-449 000:10:5300:46:4800:57:41+00:16:599:216,4
277WINIARSKA Magdalena 327UKS TARPAN CHEŁMNOPOTULICEK Niepełnosprawni11 000:19:2300:46:5501:06:18+00:17:069:236,4
277KOLBUSZ Janina 391KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 65-696 000:25:2200:46:5501:12:17+00:17:069:236,4
279WOŹNIAK Stanisława 392KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK 60-6421 000:24:2400:46:5701:11:21+00:17:089:236,4
280JERECZEK Grażyna 92BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 50-5416 000:22:1000:47:0701:09:17+00:17:189:256,4
281CZĘSTOCHOWSKI Tadeusz 43DZIECIĘCE GRAFFITIBYDGOSZCZM Niepełnosprawni14 000:15:4900:47:0801:02:57+00:17:199:256,4
282PARTYKA Danuta 203NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60-6422 000:24:2200:47:1101:11:33+00:17:229:266,4
283POTOCKI Rafał 421LIPINKI SZLACHECKIEM Dzieci10 000:07:5200:47:1500:55:07+00:17:269:276,3
284WOLNA Urszula 293KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60-6423 000:24:2500:47:2301:11:48+00:17:349:286,3
285OLEK Mirosław 197GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 55-5911 000:13:4700:47:2901:01:16+00:17:409:296,3
286LISZEWSKA Zofia 373MOSIR RYPINRYPINK 55-5916 000:23:0400:47:4501:10:49+00:17:569:336,3
286LECYK Jadwiga 144SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK 60-6424 000:24:2800:47:4501:12:13+00:17:569:336,3
288PRZYBYLAK Dorota 223POZNAŃK Niepełnosprawni12 000:25:2500:48:0701:13:32+00:18:189:376,2
289BURDANOWSKI Andrzej 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-3912 000:09:5300:48:0900:58:02+00:18:209:376,2
289WINCZEWSKA Anna 367RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 45-4922 000:20:5900:48:0901:09:08+00:18:209:376,2
291KLIMOWSKA Stanisława 539MOSIR RYPINRYPINK 65-697 000:25:2500:48:2001:13:45+00:18:319:406,2
292KĄCKOWSKI Marek 110JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIM 60-6412 000:15:0500:48:2601:03:31+00:18:379:416,2
293FAŁKOWSKA Maria 53MOSIR RYPINRYPINK 65-698 000:25:2400:48:3501:13:59+00:18:469:436,2
294KRALSKA Anna 331WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 60-6425 000:24:2800:48:4501:13:13+00:18:569:456,2
295SZULC Mariola 265MARSZ PO ZDROWIEBYDGOSZCZK 50-5417 000:22:1300:48:5601:11:09+00:19:079:476,1
296BEŁCZYŃSKA Bożena 11KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60-6426 000:24:2500:49:1401:13:39+00:19:259:506,1
296SZAROLETA Zofia 259KGHM METRACO POLKOWICEPOZNAŃK 70+2 000:25:2600:49:1401:14:40+00:19:259:506,1
298SZPANOWSKA Marta 399TARGOWISKOK 18-2910 000:18:0500:49:2001:07:25+00:19:319:526,1
299ŻYWICA Zuzanna 334WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 55-5917 000:23:0600:49:3801:12:44+00:19:499:556,0
300ZAKRZEWSKA Barbara 394KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK 65-699 000:25:2700:49:5001:15:17+00:20:019:586,0
301LEWANDOWSKI Szymon 156GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM Dzieci11 000:07:5100:50:0500:57:56+00:20:1610:016,0
302LEWANDOWSKI Sławomir 155GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM Dzieci12 000:07:5100:50:0700:57:58+00:20:1810:016,0
303CIEŚLAK Iwona 36AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWADAMÓWK 45-4923 000:20:5300:50:0901:11:02+00:20:2010:016,0
304MACHAJEK Krzysztof 387KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM Niepełnosprawni15 000:14:2300:50:1601:04:39+00:20:2710:036,0
305GROBELNA Jadwiga 390KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-6427 000:24:2300:50:2101:14:44+00:20:3210:046,0
306KOSICKA Beata 122ROKIETNICAK 45-4924 000:21:0000:50:4901:11:49+00:21:0010:095,9
306LIPONOGA Wanda 159FACE NORDIC WALKING TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK 60-6428 000:24:2700:50:4901:15:16+00:21:0010:095,9
308POKOJSKA Ewelina 217UWM OLSZTYNOLSZTYNK 18-2911 000:18:0500:50:5901:09:04+00:21:1010:115,9
309TYLUTKI Andrzej 276NORDIC ACTIVE TARNOBRZEGTARNOBRZEGM 45-4911 000:11:3200:51:1001:02:42+00:21:2110:145,9
310PASTWA Oliwia 205BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK Dzieci5 000:16:5600:51:2801:08:24+00:21:3910:175,8
311PRACKA Katarzyna 341WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 45-4925 000:20:5800:51:2901:12:27+00:21:4010:175,8
312GINTER Paulina 416ŻOŁĄDOWOK 18-2912 000:18:0600:51:3301:09:39+00:21:4410:185,8
313PIĄTKOWSKI Józef 388KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 70+7 000:15:5100:52:0501:07:56+00:22:1610:255,8
314GINTER Justyna 417ŻOŁĄDOWOK 40-4420 000:18:0600:52:0601:10:12+00:22:1710:255,8
314KUCHARKO Justyna 4151987MAKSYMILIANOWOK 18-2913 000:18:0600:52:0601:10:12+00:22:1710:255,8
316RUDZIŃSKA Violetta 322BYDGOSZCZK 50-5418 000:22:1100:52:0901:14:20+00:22:2010:255,8
317JERECZEK Sandra 94BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK Dzieci6 000:16:5700:52:2101:09:18+00:22:3210:285,7
318PRUS Sabina 222GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 60-6429 000:24:2300:53:0401:17:27+00:23:1510:365,7
319DROP Mieczysław 49PAKOŚĆM 70+8 000:15:5100:53:1401:09:05+00:23:2510:385,6
320KRUGIEL Irena 313GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 50-5419 000:22:1400:54:1901:16:33+00:24:3010:515,5
321LESZCZYŃSKI Bartosz 150GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM Dzieci13 000:16:5800:54:5001:11:48+00:25:0110:585,5
322SUMARA Bernardyna 258GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 70+3 000:25:2800:56:5401:22:22+00:27:0511:225,3
323CHUDZIŃSKA Grażyna 33KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60-6430 000:24:2800:58:2101:22:49+00:28:3211:405,1
324WRÓBLEWSKI Józef 97GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 70+9 000:25:2300:59:0801:24:31+00:29:1911:495,1
325CICHOCKI Wiesław 371KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZM Niepełnosprawni16 000:14:2500:59:3201:13:57+00:29:4311:545,0
326SIKORSKA Elżbieta 338WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 65-6910 000:25:2600:59:3901:25:05+00:29:5011:555,0
327PIEROWSKA Halina 339WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 65-6911 000:25:2500:59:4001:25:05+00:29:5111:565,0
328KUJAWA Oralia 133GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 65-6912 000:25:2601:02:5801:28:24+00:33:0912:354,8
329LITEWKA Marta 163DZIECIĘCE GRAFFITIBYDGOSZCZK 18-2914 000:18:0801:03:2501:21:33+00:33:3612:414,7
330RUTKOWSKA Elżbieta 343WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 45-4926 000:20:5701:04:3501:25:32+00:34:4612:554,6
331BĄCZYŃSKA Grażyna 10GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 60-6431 000:23:0501:09:4801:32:53+00:39:5913:574,3
332LESZCZYŃSKA Kazimiera 146GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 55-5918 000:16:5801:10:0701:27:05+00:40:1814:014,3
333LESZCZYŃSKA Pola 148GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK Dzieci7 000:16:5801:10:0901:27:07+00:40:2014:014,3
334BORZESZKOWSKA Małgorzata 23PFNWLĘBORKK 50-5420 000:26:2301:14:5001:41:13+00:45:0114:584,0
335BOJKE Olgierd 21PFNWWEJHEROWOM 50-5412 000:26:2301:14:5101:41:14+00:45:0214:584,0
336LITEWKA Julia 161DZIECIĘCE GRAFFITIBYDGOSZCZK Niepełnosprawni13 000:17:0001:29:4501:46:45+00:59:5617:573,3
337LITEWKA Krystyna 162DZIECIĘCE GRAFFITIBYDGOSZCZK 50-5421 000:16:5901:29:4601:46:45+00:59:5717:573,3
337CZĘSTOCHOWSKI Piotr 42DZIECIĘCE GRAFFITIBYDGOSZCZM 50-5413 000:17:0001:29:4601:46:46+00:59:5717:573,3
339STĘPIEŃ Andrzej 414SZTUMM 18-2913 000:09:10   
Niesklasyfikowani
DQNAZAREWICZ Barbara 186KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 65-69DQ2015-08-08 DQ DQ--
DQGŁOSEK Paweł 63NW CIECHANÓWPIASTÓWM JuniorDQ DQ DQ--
DQSOSNOWSKI Krzysztof 251GIMNAZJUM NR 5BYDGOSZCZM 30-39DQ DQ DQ--
DQŚWIDEREK Ludwik 348IMPERIALBIAŁOGARDM 45-49DQ DQ DQ--
FLIS Marek GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 50-54DNF DNF DNF--
Znaleziono 344 wynik(ów)