Organizator : | PFNW |
Data : | 2015-08-08 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 372 |
Wystartowało : | 344 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 340 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIATCZYC Michał | 211 | NIEZRZESZONY | GRODZISK WLKP | M Dzieci | 00:07:50 | |||
2 | FELIS Stanisław | 56 | BOBROWIEC | M Dzieci | 00:07:50 | ||||
3 | BIK Przemysław | 14 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M Dzieci | 00:07:50 | |||
4 | GROCHOWALSKI Mikołaj | 74 | BAWILAND | SŁAWNO | M Dzieci | 00:07:50 | |||
5 | LEWANDOWSKI Łukasz | 153 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M Dzieci | 00:07:51 | |||
6 | LEWANDOWSKI Szymon | 156 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M Dzieci | 00:07:51 | |||
7 | RATOWSKI Piotr | 362 | CIECHANÓW | M Dzieci | 00:07:51 | ||||
8 | KUSIEWICZ Piotr | 139 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M Dzieci | 00:07:51 | |||
9 | LEWANDOWSKI Sławomir | 155 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M Dzieci | 00:07:51 | |||
10 | POTOCKI Rafał | 421 | LIPINKI SZLACHECKIE | M Dzieci | 00:07:52 | ||||
11 | SZULC Adam | 264 | MOSIR MŁAWA | MŁAWA | M Dzieci | 00:07:53 | |||
12 | PAKOSZ Piotr | 202 | LKS GÓRNIK JANUSZKOWICE | JANUSZKOWICE | M Junior | 00:08:24 | |||
13 | UKLEJEWSKI Kacper | 278 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M Junior | 00:08:24 | |||
14 | DELĄG Jakub | 46 | PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M Junior | 00:08:25 | |||
15 | ĆWIKLIŃSKI Krystian | 45 | THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆ | ŁABISZYN | M Junior | 00:08:25 | |||
16 | MARCINKOWSKI Jakub | 173 | NORDIC WALKING LUBLINIEC | LUBLINIEC | M Junior | 00:08:25 | |||
17 | KUŚMIEREK Patryk | 140 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M Junior | 1 | 00:08:25 | ||
18 | RACZYŃSKI Grzegorz | 229 | I LO DUBOIS | KOSZALIN | M Junior | 00:08:26 | |||
19 | PETER Maciej | 208 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M Junior | 00:08:26 | |||
20 | POTORSKI Jakub | 221 | GRUDZIĄDZ | M Junior | 00:08:27 | ||||
21 | POTOCKI Mikołaj | 420 | LIPINKI SZLACHECKIE | M Junior | 00:08:27 | ||||
22 | GRUSZKA Michał | 78 | NW LUBLINIEC | LUBLINIEC | M Dzieci | 00:08:33 | |||
23 | GRUSZKA Lukasz | 530 | TKKF MOSIR CZELADŹ | CZELADŹ | M 18-29 | 00:09:08 | |||
24 | OSIŃSKI Michał | 361 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M 18-29 | 00:09:08 | |||
25 | WROŃSKI Dawid | 296 | TKKF MOSIR CZELADŹ | CZELADŹ | M 18-29 | 00:09:08 | |||
26 | ŚCIESIŃSKI Kamil | 269 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 18-29 | 00:09:09 | |||
27 | BRYL Michał | 27 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M Niepełnosprawni | 00:09:09 | |||
28 | RAKUĆ Jakub | 233 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M 18-29 | 00:09:09 | |||
29 | MACKIEWICZ Marcin | 167 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M 18-29 | 1 | 00:09:09 | ||
30 | STĘPIEŃ Andrzej | 414 | SZTUM | M 18-29 | 00:09:10 | ||||
31 | PIECHOTA Michał | 419 | GORZÓWPRZYSTAŃ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M 18-29 | 00:09:10 | |||
32 | JASTRZĘBSKI Adam | 90 | SIEDLCE | M 18-29 | 00:09:10 | ||||
33 | MACKIEWICZ Michał | 168 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M 18-29 | 1 | 00:09:10 | ||
34 | ŁUKASZUK Norbert | 165 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | M 18-29 | 00:09:12 | |||
35 | TOMASZKIEWICZ Rafał | 274 | SOCHACZEW | M 30-39 | 00:09:53 | ||||
36 | BURDANOWSKI Andrzej | 29 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 30-39 | 00:09:53 | |||
37 | WITCZUK Łukasz | 324 | LUKI TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | M 30-39 | 00:09:53 | |||
38 | CZARNECKI Andrzej | 368 | BARLINEK TO MNIE RUSZA | BARLINEK | M 30-39 | 1 | 00:09:53 | ||
39 | BRZOZOWSKI Piotr | 329 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M 30-39 | 00:09:54 | |||
40 | NOWIŃSKI Jarosław | 193 | BYDGOSZCZ | M 30-39 | 00:09:54 | ||||
41 | WOJTASIŃSKI Daniel | 290 | REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M 30-39 | 00:09:54 | |||
42 | ROSIŃSKI Michał | 237 | UKS TARPAN CHEŁMNO | CHEŁMNO NAD WISŁĄ | M Niepełnosprawni | 00:09:54 | |||
43 | POTORSKI Jacek | 220 | GRUDZIĄDZ | M 30-39 | 00:09:55 | ||||
44 | ZARĘBSKI Michał | 299 | REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M 30-39 | 00:09:55 | |||
45 | HAŁAS Marcin | 85 | MOSIR CZECHOWICE-DZIEDZICE ROZBIEGAMY TO MIASTO | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M 30-39 | 00:09:55 | |||
46 | BOSEK Grzegorz | 25 | KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M Niepełnosprawni | 00:09:56 | |||
47 | GRONALEWSKI Krzysztof | 76 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M 30-39 | 00:09:57 | |||
48 | KUPER Mariusz | 137 | BYDGOSZCZ | M 30-39 | 00:09:57 | ||||
49 | RATECKI Marcin | 28 | NORDIC WALKING TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M 40-44 | 00:10:51 | |||
50 | UKLEJEWSKI Przemysław | 279 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 40-44 | 00:10:51 | |||
51 | JENCZELEWSKI Grzegorz | 91 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M 40-44 | 00:10:51 | |||
52 | WOLEK Waldemar | 292 | GNIEZNO Z KIJAMI | GNIEZNO | M 40-44 | 00:10:52 | |||
53 | SCHRÖDER Karol | 243 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | M 40-44 | 00:10:52 | |||
54 | KAPTEINA Robert | 101 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M 40-44 | 1 | 00:10:52 | ||
55 | ŚCIESIŃSKI Sławomir | 270 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 40-44 | 00:10:53 | |||
56 | GOTOWSKI Rafał | 65 | UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO | BYDGOSZCZ | M 40-44 | 00:10:53 | |||
57 | KARASIŃSKI Maciej | 375 | - | SIEDLCE | M 45-49 | 00:11:28 | |||
58 | KUCHTA Rafał | 132 | SILESIA NORDIC TEAM | CHEŁMEK | M 45-49 | 00:11:28 | |||
59 | WIĘCASZEK Leszek | 418 | FAMA | TORUŃ | M 45-49 | 00:11:28 | |||
60 | RECZULSKI Mariusz | 318 | REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M 45-49 | 00:11:29 | |||
61 | JÓŹWIAK Łukasz | 336 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M Niepełnosprawni | 00:11:29 | |||
62 | SKIERS Albert | 246 | ZAMACH W SMOLEŃSKU | SULECHÓW | M 45-49 | 00:11:29 | |||
63 | ROSADZIŃSKI Sławomir | 236 | LESZNO | M 45-49 | 00:11:29 | ||||
64 | PSTYGA Mariusz | 226 | METRACO POLKOWICE | LUBIN | M 40-44 | 00:11:30 | |||
65 | FILUSZ Alfred | 58 | ZDZIESZOWICE | M 45-49 | 00:11:30 | ||||
66 | SOBOLEWSKI Jarosław | 307 | KLUBWITAMINKA.PL | ZIELONKA | M 45-49 | 00:11:30 | |||
67 | DRAGAN Romuald | 310 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M 45-49 | 00:11:31 | |||
68 | GÓRSKI Jacek | 70 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 45-49 | 00:11:31 | |||
69 | NOWALIŃSKI Piotr | 190 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | M Niepełnosprawni | 00:11:32 | |||
70 | TYLUTKI Andrzej | 276 | NORDIC ACTIVE TARNOBRZEG | TARNOBRZEG | M 45-49 | 00:11:32 | |||
71 | SKWIRUT Jerzy | 248 | FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW | M Niepełnosprawni | 00:13:01 | |||
72 | SŁOMIAN Leszek | 249 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M 50-54 | 00:13:01 | |||
73 | CZŁAPSKI Krzysztof | 44 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M 50-54 | 00:13:01 | |||
74 | WASIELEWSKI Mirosław | 282 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M 50-54 | 00:13:01 | |||
75 | ROŻYNEK Miron | 311 | KGHM METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M 50-54 | 00:13:02 | |||
76 | KOWALSKI Wawrzyniec | 125 | UNIWERSYTET II WIEKU W MIEJSKIEJ GÓRCE | MIEJSKA GÓRKA | M 50-54 | 00:13:02 | |||
77 | KRYCH Włodzimierz | 129 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 50-54 | 00:13:02 | |||
78 | HOLWEK Jarosław | 87 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | PABIANICE | M 50-54 | 00:13:02 | |||
79 | RUDZIŃSKI Wiesław | 321 | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M 50-54 | 00:13:03 | |||
80 | PIATCZYC Wacław | 212 | NIEZRZESZONY | GRODZISK WLKP | M Niepełnosprawni | 00:13:03 | |||
81 | ZINKIEWICZ Filip | 423 | OLSZTYN | M 18-29 | 00:13:04 | ||||
82 | KLUKOWSKI Michał | 115 | UWM OLSZTYN | OLSZTYN | M 18-29 | 00:13:04 | |||
83 | KŁOPOTOWSKI Ryszard | 116 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M 50-54 | 00:13:04 | |||
84 | BIK Stanisław | 15 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M 50-54 | 00:13:05 | |||
85 | LUBAWIŃSKI Jerzy | 164 | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M Niepełnosprawni | 00:13:46 | |||
86 | ŻUCHOWICZ Robert | 352 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | M 55-59 | 00:13:46 | |||
87 | GÓRSKI Piotr | 71 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 50-54 | 00:13:46 | |||
88 | STANISŁAWSKI Jan | 383 | AKTYWNI 50 | POZNAŃ | M 55-59 | 00:13:46 | |||
89 | GAJEWSKI Eugeniusz | 59 | GORZÓWPRZYSTAŃ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M 55-59 | 00:13:46 | |||
90 | GRZESZCZAK Andrzej | 325 | KGHM METRACO POLKOWICE | ZAGÓRÓW | M 55-59 | 00:13:47 | |||
91 | OLEK Mirosław | 197 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 55-59 | 00:13:47 | |||
92 | ANDRZEJEWSKI Mieczysław | 3 | AKTYWNI 55 | CZEMPIŃ | M 55-59 | 00:13:47 | |||
93 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 64 | KLUB SZUWAREK | NOWY DWÓR GDAŃSKI | M 55-59 | 1 | 00:13:47 | ||
94 | NOWAKOWSKI Tomasz | 188 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M Niepełnosprawni | 00:13:48 | |||
95 | SZWED Jacek | 266 | NIEZRZESZONY | WITKOWO | M 55-59 | 00:13:48 | |||
96 | GAPIŃSKI Leszek | 61 | WESOŁE BORSUKI | PRUDNIK | M 55-59 | 00:13:48 | |||
97 | PIPIRO Grzegorz | 216 | UKS ZSZ JEDYNKA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M Niepełnosprawni | 00:13:48 | |||
98 | ZAWADZKI Andrzej | 403 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M 55-59 | 00:13:49 | |||
99 | LISZEWSKI Marek | 160 | MOSIR RYPIN | RYPIN | M Niepełnosprawni | 00:13:49 | |||
100 | MAKOWSKI Andrzej | 170 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M 55-59 | 00:13:49 | |||
101 | DEMBKOWSKI Ryszard | 47 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 60-64 | 00:14:20 | |||
102 | KLARKOWSKI Bogdan | 114 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M 60-64 | 00:14:20 | |||
103 | MIELCAREK Leszek | 563 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M 60-64 | 00:14:20 | |||
104 | PODOLSKI Mirosław | 410 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M 60-64 | 00:14:21 | |||
105 | WROŃSKI Piotr W. | 297 | CHODZĘ DLA ZDROWIA | WARSZAWA | M 60-64 | 00:14:21 | |||
106 | DYLEWSKI Andrzej | 51 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | M 60-64 | 00:14:21 | |||
107 | GROMASZEK Dariusz | 75 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | M 60-64 | 00:14:22 | |||
108 | ZAWISŁA Stanisław | 300 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | M 60-64 | 00:14:22 | |||
109 | TRONIARZ Stanislaw | 408 | RASZYN | M 60-64 | 00:14:22 | ||||
110 | MACHOWICZ Adam | 400 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M 60-64 | 00:14:22 | |||
111 | GŁADZIKOWSKI Grzegorz | 62 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | M 60-64 | 00:14:23 | |||
112 | MACHAJEK Krzysztof | 387 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M Niepełnosprawni | 00:14:23 | |||
113 | MĄDRY Zdzisław | 376 | CROSS JUTRZENKA | CZĘSTOCHOWA | M Niepełnosprawni | 00:14:25 | |||
114 | CICHOCKI Wiesław | 371 | KLUB NW PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | M Niepełnosprawni | 00:14:25 | |||
115 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 34 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M 65-69 | 00:15:01 | |||
116 | FĄFARA Maciej | 54 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M 65-69 | 00:15:01 | |||
117 | GRYGOROWICZ Bogdan | 79 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M 65-69 | 00:15:01 | |||
118 | SOWA Jan | 377 | NZ | GLIWICE | M 65-69 | 00:15:01 | |||
119 | DANA Andrzej | 369 | KLUB NW PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | M 65-69 | 00:15:02 | |||
120 | BOGDAN Witold | 20 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M 65-69 | 00:15:02 | |||
121 | KOCIŃSKI Leszek | 344 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M 65-69 | 00:15:02 | |||
122 | SIKORSKI Kazimierz | 345 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M 65-69 | 00:15:03 | |||
123 | DOMBRZALSKI Ryszard | 332 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M 65-69 | 00:15:03 | |||
124 | CISEK Jerzy | 330 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M 65-69 | 00:15:03 | |||
125 | DUDEK Edward | 398 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M 65-69 | 00:15:03 | |||
126 | PILECKI Gustaw | 214 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 65-69 | 00:15:04 | |||
127 | NOWROTEK Roman | 323 | MOKATE TEAM | CIESZYN | M 65-69 | 00:15:04 | |||
128 | DĄBROWSKI Andrzej | 319 | MARSZ | DĘBLIN | M 65-69 | 00:15:04 | |||
129 | WIADERSKI Wojciech | ELBLĄG | M 65-69 | 00:15:04 | |||||
130 | KĄCKOWSKI Marek | 110 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | JEZIORKI | M 60-64 | 00:15:05 | |||
131 | PRZYBYLAK Stanisław | 224 | MSICS-POZNAŃ | POZNAŃ | M 65-69 | 00:15:05 | |||
132 | PIDUCH Jan | 372 | MSICS-POZNAŃ | POZNAŃ | M 65-69 | 00:15:06 | |||
133 | MOCZARSKI Adam | 189 | ŻABI KRUK | SOPOT | M Niepełnosprawni | 00:15:06 | |||
134 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 386 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M 65-69 | 00:15:07 | |||
135 | KIEDROWSKI Włodzimierz | 112 | BYDGOSZCZ | M 70+ | 00:15:48 | ||||
136 | BONEK Bronisław | 355 | THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆ | ŁABISZYN | M 70+ | 00:15:48 | |||
137 | MAJCHERCZYK Waclaw | 557 | TKKF MOSIR CZELADŹ | CZELADŹ | M 70+ | 00:15:48 | |||
138 | LISZKOWSKI Piotr | 382 | GNIEZNO | M 70+ | 00:15:49 | ||||
139 | CZĘSTOCHOWSKI Tadeusz | 43 | DZIECIĘCE GRAFFITI | BYDGOSZCZ | M Niepełnosprawni | 00:15:49 | |||
140 | ŚCIESIŃSKI Henryk | 600 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 70+ | 00:15:50 | |||
141 | THOMALLA Bogdan | 273 | SILESIA NORDIC TEAM | ZABRZE | M 70+ | 00:15:50 | |||
142 | PIĄTKOWSKI Józef | 388 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M 70+ | 00:15:51 | |||
143 | DROP Mieczysław | 49 | PAKOŚĆ | M 70+ | 00:15:51 | ||||
144 | PASTWA Oliwia | 205 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K Dzieci | 00:16:56 | |||
145 | CHOŁODECKA Marta | 32 | TRZEBNICA | K Dzieci | 00:16:56 | ||||
146 | UKLEJEWSKA Oliwia | 277 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K Dzieci | 00:16:56 | |||
147 | OKAS Aleksandra | 196 | UKS ZSZ JEDYNKA | ZAKOPANE | K Dzieci | 00:16:57 | |||
148 | JERECZEK Sandra | 94 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K Dzieci | 00:16:57 | |||
149 | LESZCZYŃSKA Pola | 148 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K Dzieci | 00:16:58 | |||
150 | LESZCZYŃSKI Bartosz | 150 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M Dzieci | 00:16:58 | |||
151 | ANDRZEJEWSKA Julia | 2 | CZEMPIŃ | K Dzieci | 00:16:58 | ||||
152 | LESZCZYŃSKA Kazimiera | 146 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 55-59 | 00:16:58 | |||
153 | LITEWKA Krystyna | 162 | DZIECIĘCE GRAFFITI | BYDGOSZCZ | K 50-54 | 00:16:59 | |||
153 | CZĘSTOCHOWSKI Piotr | 42 | DZIECIĘCE GRAFFITI | BYDGOSZCZ | M 50-54 | 00:17:00 | |||
155 | LITEWKA Julia | 161 | DZIECIĘCE GRAFFITI | BYDGOSZCZ | K Niepełnosprawni | 00:17:00 | |||
156 | ROSZAK Magdalena | 239 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K Junior | 00:17:27 | |||
157 | WOŹNIAK Klaudia | 294 | PODWÓJNY UŚMIECH | TOSZEK | K Junior | 00:17:27 | |||
158 | KORYCKA Natalia | 120 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K Junior | 00:17:27 | |||
159 | SKOWROŃSKA Dominika | 247 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | K Junior | 00:17:28 | |||
160 | SPYCHAŁA Michalina | 252 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | K Junior | 00:17:28 | |||
161 | GÓRNIAK Julia | 67 | BYDGOSZCZ | K Junior | 00:17:28 | ||||
162 | CHRAPEK Daria | 358 | RUDZICA | K Junior | 00:17:29 | ||||
163 | SZPILMAN Marta | 263 | IFON TEAM | GDYNIA | K 18-29 | 00:18:03 | |||
164 | MROCZEK Wioleta | 184 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | K 18-29 | 00:18:04 | |||
165 | RAKUĆ Angelika | 232 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 18-29 | 00:18:04 | |||
166 | BOBER-OGON Betina | 18 | SILESIA NORDIC TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K 18-29 | 00:18:04 | |||
167 | LANGMESSER Kinga | 411 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K 18-29 | 00:18:04 | |||
168 | SZPANOWSKA Marta | 399 | TARGOWISKO | K 18-29 | 00:18:05 | ||||
169 | POKOJSKA Ewelina | 217 | UWM OLSZTYN | OLSZTYN | K 18-29 | 00:18:05 | |||
170 | GINTER Justyna | 417 | ŻOŁĄDOWO | K 40-44 | 00:18:06 | ||||
171 | GINTER Paulina | 416 | ŻOŁĄDOWO | K 18-29 | 00:18:06 | ||||
172 | KUCHARKO Justyna | 415 | 1987 | MAKSYMILIANOWO | K 18-29 | 00:18:06 | |||
173 | FIGURSKA Dominika | 57 | GDAŃSK | K 18-29 | 1 | 00:18:06 | |||
174 | PIEŃCZEWSKA Sylwia | 213 | GRUDZIĄDZ | K 18-29 | 00:18:07 | ||||
175 | LITEWKA Marta | 163 | DZIECIĘCE GRAFFITI | BYDGOSZCZ | K 18-29 | 00:18:08 | |||
176 | LEWANDOWSKA Anna | 152 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 18-29 | 00:18:08 | |||
177 | LEWANDOWSKA Monika | 422 | OLSZTYN | K 18-29 | 00:18:08 | ||||
178 | WANDYCZ Sylwia | 395 | KGHM METRACO POLKOWICE | SUCHA GÓRNA | K 30-39 | 00:19:20 | |||
179 | JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna | 365 | MIEDZYRZEC PODLASKI | K 30-39 | 00:19:20 | ||||
180 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 111 | TRZEMESZNO | K 30-39 | 00:19:20 | ||||
181 | NOWICKA Lidia | 191 | TRZEMESZNO | K 30-39 | 00:19:20 | ||||
182 | GRZYB Izabela | 81 | REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K 30-39 | 00:19:20 | |||
183 | PAWŁOWSKA-WOŹNIAK Małgorzata | 206 | PODWÓJNY UŚMIECH | TOSZEK | K 30-39 | 00:19:20 | |||
184 | KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka | 124 | BYDGOSZCZ | K 30-39 | 00:19:21 | ||||
185 | BLACHOWSKA Monika | 314 | CHEŁMNO | K 30-39 | 00:19:21 | ||||
186 | MACIEJAK Monika | 166 | BYDGOSZCZ | K 30-39 | 00:19:21 | ||||
187 | KUPER Justyna | 136 | BYDGOSZCZ | K 30-39 | 00:19:22 | ||||
188 | DYSARZ Karolina | 52 | BYDGOSZCZ | K 30-39 | 00:19:22 | ||||
189 | WIESZOŁEK Ewelina | 285 | IZBICKO | K 30-39 | 1 | 00:19:22 | |||
190 | NOWIŃSKA Jolanta | 192 | BYDGOSZCZ | K 30-39 | 00:19:23 | ||||
191 | ANTOSZEWSKA Katarzyna | 6 | GNIEZNO | K 30-39 | 00:19:23 | ||||
192 | WINIARSKA Magdalena | 327 | UKS TARPAN CHEŁMNO | POTULICE | K Niepełnosprawni | 00:19:23 | |||
193 | WÓJTOWICZ Wioletta | 295 | ZABRZE | K 30-39 | 00:19:23 | ||||
194 | RAJEWSKA Beata | 231 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | PIŁA | K 30-39 | 00:19:24 | |||
195 | RADOMSKA Marta | 230 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K 30-39 | 00:19:25 | |||
196 | CZAJA Aneta | 38 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | JEZIORKI | K 30-39 | 00:19:25 | |||
197 | BERGIEL Agnieszka | 13 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 30-39 | 00:19:26 | |||
198 | PSTYGA Anna | 225 | METRACO POLKOWICE | LUBIN | K 30-39 | 00:19:26 | |||
199 | BOSEK Ewa | 24 | KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K Niepełnosprawni | 00:19:27 | |||
200 | JÓŹWIAK Marianna | 335 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 40-44 | 00:20:03 | |||
201 | BŁĘDOWSKA Agata | 17 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 40-44 | 00:20:03 | |||
202 | KĘDZIERSKA Edyta | 117 | PFNW | GDAŃSK | K 40-44 | 00:20:03 | |||
203 | GRUSZKA Ilona | 77 | NW LUBLINIEC | LUBLINIEC | K 40-44 | 00:20:04 | |||
204 | PASTWA Iwona | 204 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K 40-44 | 00:20:04 | |||
205 | KOLASIŃSKA Patrycja | 357 | ŁÓDŹ | K 40-44 | 00:20:04 | ||||
206 | PIOTROWSKA Joanna | 328 | PFNW | WARSZAWA | K 40-44 | 00:20:04 | |||
207 | WERNIK Aneta | 283 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | K 40-44 | 00:20:04 | |||
208 | KRZANOWSKA Małgorzata | 130 | SAMOTNI WĘDROWCY | WĘGLÓWKA | K 40-44 | 00:20:05 | |||
209 | KRUK Hanna | 128 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 40-44 | 00:20:05 | |||
210 | JURCZYK Anna | 98 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K 40-44 | 00:20:06 | |||
211 | KĄCKOWSKA Beata | 109 | JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚ | JEZIORKI | K 40-44 | 00:20:06 | |||
212 | SOBOLEWSKA Agnieszka | 306 | KLUBWITAMINKA.PL | ZIELONKA | K 40-44 | 1 | 00:20:06 | ||
213 | STRZELECKA Małgorzata | 255 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K 40-44 | 00:20:07 | |||
214 | OSAK Beata | 200 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 40-44 | 00:20:07 | |||
215 | ŚWIĆ Joanna | 271 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 40-44 | 00:20:07 | |||
216 | MARCINIUK Katarzyna | 172 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 40-44 | 00:20:08 | |||
217 | RÓŻYCKA Beata | 241 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 40-44 | 00:20:08 | |||
218 | OBRĘBSKA Wioletta | 194 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 40-44 | 00:20:09 | |||
219 | SUGALSKA Małgorzata | 256 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K 45-49 | 00:20:52 | |||
220 | PTAS Jolanta | 228 | MOSIR CZELADZ | CZELADŹ | K 45-49 | 00:20:52 | |||
221 | PAKOSZ Irena | 312 | JANUSZKOWICE | K 45-49 | 00:20:52 | ||||
222 | GWÓŹDŹ Grażyna | 84 | BYDGOSZCZ | K 45-49 | 00:20:52 | ||||
223 | CIEŚLAK Iwona | 36 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ADAMÓW | K 45-49 | 00:20:53 | |||
224 | SZPILMAN Katarzyna | 262 | GDYNIA MOJE MIASTO | GDYNIA | K 45-49 | 00:20:53 | |||
225 | RECZULSKA Katarzyna | 317 | REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K 45-49 | 00:20:53 | |||
226 | KARASIŃSKA Alicja | 102 | SIEDLCE | K 45-49 | 00:20:53 | ||||
227 | NADOLSKA Halina | 185 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K 45-49 | 00:20:53 | |||
228 | MATYJA Anna | 413 | ŚREM | K 45-49 | 00:20:54 | ||||
229 | WEŁNICKA Lidia | 610 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 45-49 | 00:20:54 | |||
230 | LANGMESSER Regina | 143 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K 45-49 | 00:20:54 | |||
231 | LENARTOWICZ Barbara | 145 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | K 45-49 | 00:20:54 | |||
232 | ZIELIŃSKA Elżbieta | 301 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 50-54 | 00:20:55 | |||
233 | MIELECKA Agnieszka | 180 | GĄSAWIANKA | DREWNO | K 45-49 | 00:20:55 | |||
234 | FELIS Beata | 55 | BOBROWIEC | K 45-49 | 00:20:55 | ||||
235 | KALISZUK Edyta | 99 | OSIELSKO | K 45-49 | 00:20:55 | ||||
236 | KORZENIOWSKA Aldona | 121 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 45-49 | 00:20:56 | |||
237 | TOMPOROWSKA Jolanta | 402 | PTE FAMA | GRUDZIĄDZ | K 45-49 | 00:20:56 | |||
238 | WIĘCKOWSKA Dorota | 286 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 45-49 | 00:20:57 | |||
239 | RUTKOWSKA Elżbieta | 343 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 45-49 | 00:20:57 | |||
240 | PRACKA Katarzyna | 341 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 45-49 | 00:20:58 | |||
241 | WINCZEWSKA Anna | 367 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 45-49 | 00:20:59 | |||
242 | WOLAK Maryla | 291 | DOBRE MIASTO | K 45-49 | 00:20:59 | ||||
243 | GÓRSKA Violetta | 69 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 45-49 | 00:20:59 | |||
244 | BEŁCZYŃSKA Edyta | 12 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 45-49 | 00:20:59 | |||
245 | KOSICKA Beata | 122 | ROKIETNICA | K 45-49 | 00:21:00 | ||||
246 | LESIŃSKA Marzenna | 315 | KGHM METRACO POLKOWICE | OLSZANY | K 50-54 | 00:22:08 | |||
247 | JAKUBOWSKA Jolanta | 89 | WIELUŃ | K Niepełnosprawni | 00:22:09 | ||||
248 | SZCZYPKOWSKA Mirosława | 378 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K 50-54 | 00:22:09 | |||
249 | RYMER Marlena | 242 | NIEZRZESZONA | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | K 50-54 | 00:22:09 | |||
250 | MOŻDŻEŃ Barbara | 183 | GNIEZNO | K 50-54 | 00:22:09 | ||||
251 | PIATCZYC Barbara | 210 | NIEZRZESZONA | GRODZISK WLKP | K 50-54 | 00:22:09 | |||
252 | KULESZA-BRUNKA Dorota | 134 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 50-54 | 00:22:10 | |||
253 | OLESIEJUK Anna | 198 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 50-54 | 00:22:10 | |||
254 | JERECZEK Grażyna | 92 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K 50-54 | 00:22:10 | |||
255 | ROSOŁEK Elźbieta | 238 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | K 50-54 | 00:22:11 | |||
256 | HARTMANN Jolanta | 86 | PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | K 50-54 | 00:22:11 | |||
257 | RUDZIŃSKA Violetta | 322 | BYDGOSZCZ | K 50-54 | 00:22:11 | ||||
258 | GROCHOWALSKA Jadwiga | 73 | BAWILAND | SŁAWNO | K Niepełnosprawni | 00:22:12 | |||
259 | GŁADKOWSKA Małgorzata | 316 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K 50-54 | 00:22:12 | |||
260 | KIETRYS Grażyna | 113 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K 50-54 | 00:22:12 | |||
261 | SZULC Mariola | 265 | MARSZ PO ZDROWIE | BYDGOSZCZ | K 50-54 | 00:22:13 | |||
262 | ZIELIŃSKA Jolanta | 302 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 50-54 | 00:22:13 | |||
263 | OGONOWSKA Edyta | 195 | KLUB NW PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | K 50-54 | 00:22:13 | |||
264 | KRUGIEL Irena | 313 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 50-54 | 00:22:14 | |||
265 | MARCINIAK Hanna | 342 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 50-54 | 00:22:47 | |||
266 | ŻUCHOWICZ Elżbieta | 351 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K 55-59 | 00:22:59 | |||
267 | MARKOWSKA Halina | 174 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 55-59 | 00:23:00 | |||
268 | KUPIBIDA Boguslawa | 138 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K 55-59 | 00:23:00 | |||
269 | PIPIRO Grażyna | 576 | UKS ZSZ JEDYNKA | JASTRZĘBIE ZDR. | K 55-59 | 00:23:00 | |||
270 | KOSIŃSKA Maria | 123 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K 55-59 | 00:23:01 | |||
271 | GAPIŃSKA Janina | 60 | WESOŁE BORSUKI | PRUDNIK | K 55-59 | 00:23:01 | |||
272 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 127 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K 55-59 | 00:23:01 | |||
273 | SIEMIONEK Jolanta | 244 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K Niepełnosprawni | 00:23:02 | |||
274 | WIERESZKO-CZYŻ Regina | 284 | DOBRE MIASTO | K 55-59 | 00:23:02 | ||||
275 | GULBICKA Teresa | 83 | DOBRE MIASTO | K 55-59 | 00:23:02 | ||||
276 | ANDRZEJEWSKA Bogusława | 1 | AKTYWNI 55 | CZEMPIŃ | K 55-59 | 00:23:02 | |||
277 | NOWAKOWSKA Ewa | 187 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K Niepełnosprawni | 00:23:02 | |||
278 | KSIĄŻEK Danuta | 131 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 55-59 | 00:23:03 | |||
279 | PACZUSKA Małgorzata | 201 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | K 55-59 | 00:23:03 | |||
280 | MĄCZKOWSKA Danuta | 178 | GRUDZIĄDZ | K 55-59 | 00:23:03 | ||||
281 | LISZEWSKA Zofia | 373 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K 55-59 | 00:23:04 | |||
282 | CYBUL Ewa | 37 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 55-59 | 00:23:04 | |||
283 | BĄCZYŃSKA Grażyna | 10 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 60-64 | 00:23:05 | |||
284 | OSTROWSKA Halina | 337 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 55-59 | 00:23:05 | |||
285 | GRABOWSKA Agnieszka | 72 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K Niepełnosprawni | 00:23:06 | |||
286 | ŻYWICA Zuzanna | 334 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 55-59 | 00:23:06 | |||
287 | BOGDAN Grażyna | 19 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | K 60-64 | 00:24:20 | |||
288 | KUBICKA Danuta | 389 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K 60-64 | 00:24:20 | |||
289 | TRONIARZ Grażyna | 407 | RASZYN | K 60-64 | 00:24:20 | ||||
290 | KANIECKA Zofia | 100 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | K 60-64 | 00:24:21 | |||
291 | DANA Kazimiera | 370 | KLUB NW PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | K 60-64 | 1 | 00:24:21 | ||
292 | PARTYKA Danuta | 203 | NW PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | K 60-64 | 00:24:22 | |||
293 | STARZYŃSKA Ewa | 393 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K 60-64 | 00:24:22 | |||
294 | PAWŁOWSKA Ewa | 207 | CIECHANÓW | K 60-64 | 00:24:22 | ||||
295 | SZULC-DRABCZYK Urszula | 396 | KGHM METRACO POLKOWICE | POGORZELISKA | K Niepełnosprawni | 00:24:22 | |||
296 | MĄTEWSKA Ewa | 179 | PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | K 60-64 | 00:24:22 | |||
297 | PRUS Sabina | 222 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 60-64 | 00:24:23 | |||
298 | GROBELNA Jadwiga | 390 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K 60-64 | 00:24:23 | |||
299 | KOŁPAK Irena | 412 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K 60-64 | 00:24:24 | |||
300 | WOŹNIAK Stanisława | 392 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K 60-64 | 00:24:24 | |||
301 | WIADERSKA Grażyna | ELBLĄG | K 60-64 | 00:24:24 | |||||
302 | STAWNIAK Wanda | 253 | UTW ŻNIN | ŻNIN | K 60-64 | 00:24:25 | |||
303 | WOLNA Urszula | 293 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 60-64 | 00:24:25 | |||
304 | KULIG Bożena | 135 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 60-64 | 00:24:25 | |||
305 | BEŁCZYŃSKA Bożena | 11 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 60-64 | 00:24:25 | |||
306 | GRZYWOCZ Irena | 82 | PROFIT SPORT TEAM | MOSINA | K 60-64 | 00:24:26 | |||
307 | SZAROWSKA Gabriela | 260 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 60-64 | 00:24:26 | |||
308 | CZERNIK Teresa | 333 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 60-64 | 00:24:26 | |||
309 | CZERWIŃSKA Wanda | 40 | DOBRE MIASTO | K 60-64 | 00:24:26 | ||||
310 | ANGIELCZYK Małgorzata | 5 | MARSZPOZDROWIE | POZNAŃ | K 60-64 | 00:24:27 | |||
311 | LIPONOGA Wanda | 159 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K 60-64 | 00:24:27 | |||
312 | LECYK Jadwiga | 144 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 60-64 | 00:24:28 | |||
313 | CHUDZIŃSKA Grażyna | 33 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 60-64 | 00:24:28 | |||
314 | WILCZYŃSKA Barbara | 288 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K 60-64 | 00:24:28 | |||
315 | KRALSKA Anna | 331 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 60-64 | 00:24:28 | |||
316 | MAZUR Barbara | 176 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K 60-64 | 00:24:29 | |||
317 | SZNAJDER Teresa | 406 | ZSE-U W RYBNIKU | RYBNIK | K 60-64 | 00:24:30 | |||
318 | MĄCZKA Maria | 177 | GDAŃSK | K 65-69 | 00:25:21 | ||||
319 | CHOJNACKA Ewa | 31 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | CIECHANÓW | K 65-69 | 00:25:22 | |||
320 | ZAKRZEWSKA Henryka | 298 | GNIEZNO | K 65-69 | 00:25:22 | ||||
321 | TURZYŃSKA Józefa | 275 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K 65-69 | 00:25:22 | |||
322 | KOLBUSZ Janina | 391 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K 65-69 | 00:25:22 | |||
323 | WRÓBLEWSKI Józef | 97 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M 70+ | 00:25:23 | |||
324 | KRASUCKA Urszula | 126 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K Niepełnosprawni | 00:25:23 | |||
325 | MAZERSKA Maria | 175 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K 65-69 | 00:25:24 | |||
326 | FAŁKOWSKA Maria | 53 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K 65-69 | 00:25:24 | |||
327 | PIEROWSKA Halina | 339 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 65-69 | 00:25:25 | |||
328 | KLIMOWSKA Stanisława | 539 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K 65-69 | 00:25:25 | |||
329 | PRZYBYLAK Dorota | 223 | POZNAŃ | K Niepełnosprawni | 00:25:25 | ||||
330 | SIKORSKA Elżbieta | 338 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K 65-69 | 00:25:26 | |||
331 | SZAROLETA Zofia | 259 | KGHM METRACO POLKOWICE | POZNAŃ | K 70+ | 00:25:26 | |||
332 | KUJAWA Oralia | 133 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 65-69 | 00:25:26 | |||
333 | ZAKRZEWSKA Barbara | 394 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K 65-69 | 00:25:27 | |||
334 | ZIĘBA Julia | 303 | KLUB NW STADION SLĄSKI | KATOWICE | K 70+ | 00:25:28 | |||
335 | GÓRNA Urszula | 181 | KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K Niepełnosprawni | 00:25:28 | |||
336 | SUMARA Bernardyna | 258 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K 70+ | 00:25:28 | |||
337 | MISTEREK Krystyna | 142 | KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K Niepełnosprawni | 00:25:29 | |||
338 | BOJKE Olgierd | 21 | PFNW | WEJHEROWO | M 50-54 | 00:26:23 | |||
339 | BORZESZKOWSKA Małgorzata | 23 | PFNW | LĘBORK | K 50-54 | 00:26:23 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
FLIS Marek | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | M 50-54 | DNF | |||||
DQ | SOSNOWSKI Krzysztof | 251 | GIMNAZJUM NR 5 | BYDGOSZCZ | M 30-39 | DQ | |||
DQ | ŚWIDEREK Ludwik | 348 | IMPERIAL | BIAŁOGARD | M 45-49 | DQ | |||
DQ | GŁOSEK Paweł | 63 | NW CIECHANÓW | PIASTÓW | M Junior | DQ | |||
DQ | NAZAREWICZ Barbara | 186 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K 65-69 | DQ |
Znaleziono 344 wynik(ów)