OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2015-04-11
Miejsce/ Place:
Osielsko
Dystans/ Distance:
42,195 km
Zgłoszonych/ Registered:
76
Wystartowało/ Started:
74
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
69
Na trasie/ On track:
5

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976kmCzas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                
1MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-291 000:00:0100:27:0700:54:3101:21:4501:49:0302:16:2902:44:2103:13:0103:42:1204:12:3004:43:5704:43:58 6:438.9
2DOŁĘGOWSKI Marek 145BKS MANIAK WOLINKOLCZEWOM40-491 000:00:0400:28:3800:56:5201:25:2401:53:5702:23:0302:52:4103:23:2203:53:5504:24:0204:54:3304:54:37+00:10:366:588.6
3KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-492 000:00:0500:31:2101:01:5301:32:0202:02:3902:33:2103:03:3403:34:2004:05:1304:36:0605:06:4305:06:48+00:22:467:168.3
4KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-391 000:00:0100:28:1800:57:1401:26:4001:55:5202:27:1302:59:1603:31:3604:03:3304:36:2105:09:3805:09:39+00:25:417:208.2
5KOŁODZIEJCZAK Beata 154SOCHO TEAMSOCHACZEWK40-491 000:02:1200:29:0700:58:4001:28:3001:58:5802:30:0003:01:3603:34:1204:07:3404:41:3705:14:4305:16:55+00:30:467:278
6STUPNOWICZ Przemek 116FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM18-292 000:00:0100:31:2501:01:5801:32:0602:02:4402:33:2503:03:4703:35:1704:09:3004:42:4505:14:4605:14:47+00:30:497:278
7BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-493 000:00:0300:28:4900:57:5801:26:3601:55:4902:29:2003:01:3303:33:5404:08:1304:41:0505:16:3305:16:36+00:32:367:308
8NIEDBAŁ Adam 152SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM30-392 000:00:0200:30:2601:00:2901:30:2402:00:5902:31:2703:02:5303:35:1504:09:3604:42:2805:16:5205:16:54+00:32:557:308
9WEŁNICKI Waldemar 164GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKO/ ŻÓŁTKIOSIELSKOM40-494 000:00:0600:31:0501:01:1301:31:1002:01:1802:32:1003:03:3303:35:4904:09:3804:43:4405:17:2905:17:35+00:33:327:318
10WALENDZIAK Ryszard 174POCHODZĘ Z MALBORKA/22.BLT MALBORKMALBORKM40-495 000:00:0400:28:5300:57:5601:26:3601:55:1802:25:4002:57:3503:30:4204:05:5404:43:2605:20:4905:20:53+00:36:527:367.9
11ANTOSZEWSKI Piotr 125KROK KING GNIEZNOGNIEZNOM40-496 000:00:0700:31:0301:01:1101:31:0902:01:3602:33:1803:05:5403:39:0604:13:0504:47:0305:22:0905:22:16+00:38:127:387.9
12WETOSZKA Piotr 121KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM18-293 000:00:0100:29:3901:00:0001:30:3902:01:2702:32:3903:04:3603:37:4304:11:4204:46:5205:22:4005:22:41+00:38:437:387.8
13WARUSZEWSKI Karol 105BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM30-393 000:00:0200:31:2701:02:0401:32:1602:02:4702:33:5203:05:4503:39:1704:13:2604:49:5405:26:4905:26:51+00:42:527:447.7
14WESOŁOWSKI Wojciech 117GNIEZNOGNIEZNOM60-641 000:00:0900:31:2601:02:1501:33:5902:06:1202:38:5003:12:3703:45:5604:20:2604:55:5005:29:4205:29:51+00:45:457:487.7
15SOBKOWSKI Janusz 133SILESIA NORDIC WALKINGŁODYGOWICEM60-642 000:00:0600:31:4801:03:0101:34:1902:05:5002:38:0303:12:5803:46:5204:22:5804:57:1905:30:1805:30:24+00:46:217:497.7
16KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM65+1 000:00:0400:31:3301:02:5901:34:2702:06:0102:38:1903:11:3803:45:3604:20:3104:55:5905:31:4705:31:51+00:47:507:517.6
17SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-497 000:00:0300:30:2601:00:3701:31:0002:02:1502:34:1403:07:2103:42:5004:20:2804:56:5005:32:0805:32:11+00:48:117:527.6
18STAWNIAK Karol 138UTW ŻNINŻNINM65+2 000:00:1000:32:0501:04:0501:35:3902:07:2202:40:0903:14:2603:48:5204:23:4604:59:4005:34:4005:34:50+00:50:437:557.6
19ŚLUSARCZYK Marcin 155WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-394 000:00:0300:31:4901:03:1101:34:1302:06:1802:39:3603:13:3303:47:5504:23:1705:00:0205:35:0405:35:07+00:51:077:567.6
20KOMAJDA Jarosław 165GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKO/ ŻÓŁTKIOSIELSKOM50-591 000:00:0600:32:4301:05:1301:37:1402:09:3002:42:5603:17:0403:51:3404:26:3605:01:5405:35:2105:35:27+00:51:247:567.6
21STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-291 000:02:1200:31:4001:03:2601:35:4902:08:1602:41:3103:15:4003:49:3904:23:4405:00:0605:35:2805:37:40+00:51:317:567.5
22ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-592 000:00:0900:31:5301:03:1201:34:0802:05:3402:38:0403:12:0103:46:5304:22:5605:00:0205:35:3205:35:41+00:51:357:577.5
23SZPILMAN Marta 1033CITY TEAMGDYNIAK18-292 000:02:1200:31:3901:03:2601:35:4902:08:1602:41:3103:15:4303:50:4904:25:5405:01:1305:36:1205:38:24+00:52:157:587.5
24KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-498 000:00:0500:30:3101:00:5201:31:4202:03:2702:36:3303:10:4903:45:3004:20:5604:56:4805:36:2005:36:25+00:52:237:587.5
25AUGUŚCIK Mariusz 167NIEZRZESZONYMYSIADŁOM50-593 000:00:1000:32:2001:04:3801:36:4002:08:4902:42:1703:16:0903:50:4804:25:3905:01:2905:36:3505:36:45+00:52:387:587.5
26BAJER Piotr 135FROMBORKM50-594 000:00:0500:32:1301:04:1101:35:4502:07:2502:40:1303:14:0603:46:4904:20:5904:57:1905:37:2105:37:26+00:53:247:597.5
27GALIŃSKA Tatiana 119JURAJSKI KLUB NORDIC WALKING LIDER SUPPORT TEAMPARKOSZOWICEK40-492 000:02:1300:31:4701:05:0001:37:5902:12:0002:45:1603:19:1003:56:0404:30:2405:04:1105:40:3905:42:52+00:56:428:047.4
28GALIŃSKI Rafał 120JURAJSKI KLUB NORDIC WALKING LIDER SUPPORT TEAMPARKOSZOWICEM40-499 000:00:0400:33:5601:07:0901:40:0902:14:1002:47:2603:21:2003:56:2304:32:3405:06:2105:42:4905:42:53+00:58:528:077.4
29MITURA-ZIELONKA Paweł 132SILESIA NORDIC TEAM / SPACERMISTRZRYBNIKM30-395 000:00:0200:31:5501:03:0501:34:0402:06:4702:41:3303:17:4703:54:4504:30:3205:06:5805:44:4305:44:45+01:00:468:107.3
30KACPRZAK Sławek 127LZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWM40-4910 000:00:0600:32:4201:04:0701:35:4202:07:2302:40:1003:14:5103:52:2704:31:3605:09:3405:45:4205:45:48+01:01:458:117.3
31MOTYLSKA Aleksa 162DRUŻYNA SZPIKUMOGILNOK18-293 000:02:1200:31:5101:03:1901:35:0802:07:4502:40:5803:14:5703:49:2904:26:1105:07:5805:47:3005:49:42+01:03:338:147.3
32KOŁPAK Jan 126LKS ZANTYR SZTUM-SZTUMM65+3 000:00:1100:32:5101:05:4301:38:5902:12:4202:46:5603:21:5303:57:3204:33:4805:10:3205:47:5005:48:01+01:03:538:147.3
33ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-591 000:02:1500:33:3901:07:5101:43:1502:20:2702:57:2503:32:0104:07:3004:43:0705:18:1505:51:3405:53:49+01:07:378:197.2
34ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-592 000:02:1600:32:4001:05:3501:39:0002:13:2102:48:3003:24:2604:01:2704:39:1205:16:5705:52:1805:54:34+01:08:218:207.2
35BURDANOWSKI Andrzej 166GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKO/ ŻÓŁTKIOSIELSKOM30-396 000:00:0300:34:3601:08:4801:43:1302:17:5602:52:4603:29:3804:06:4804:44:0205:22:1005:56:2605:56:29+01:12:298:267.1
36JANKOWSKA Katarzyna 128MOSIRRYPINK50-593 000:02:1700:33:3801:06:5701:41:0902:15:3102:50:3903:26:4304:03:5004:40:5705:17:5405:56:5305:59:10+01:12:568:277.1
37WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# GRUGRUDZIĄDZM50-595 000:00:0900:34:1601:08:3701:43:2402:18:0802:54:2003:30:5204:07:0704:43:5705:21:4605:57:1205:57:21+01:13:158:277.1
38KUPIBIDA Boguslawa 134SILESIA NORDIK TEAMKATOWICEK50-594 000:02:1700:34:2601:08:2101:42:3102:17:0402:51:4203:27:1704:04:1404:41:2305:18:1805:57:1705:59:34+01:13:208:277.1
39DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+4 000:00:0700:33:2801:08:2001:42:5802:17:5102:53:1403:29:3304:06:2004:43:0905:21:2205:58:4105:58:48+01:14:448:297.1
40DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4911 000:00:0200:32:2501:05:3201:39:2102:13:2502:48:3403:25:3004:04:2304:43:2705:22:0806:00:4606:00:48+01:16:498:327
41WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-596 000:00:0800:32:3401:05:1301:37:1402:09:5302:44:4303:21:2804:01:4704:43:0305:24:2006:01:1606:01:24+01:17:198:337
42KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-595 000:02:1500:34:2701:09:3901:44:4502:19:5102:56:0303:32:2704:10:0604:48:1805:27:3506:04:2706:06:42+01:20:308:386.9
43JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+5 000:00:0800:33:0101:08:5101:42:4002:18:2602:55:1103:33:1404:12:4804:51:5605:28:2706:04:4706:04:55+01:20:508:386.9
44BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+6 000:00:1000:36:3401:13:0601:48:5702:25:0803:00:5503:36:0704:12:3204:49:3205:27:5906:06:0706:06:17+01:22:108:406.9
45JÓŹWIAK Marianna 156WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-493 000:02:1300:31:5201:05:3701:40:0302:17:4702:55:2903:33:3004:13:0104:50:5205:30:5806:09:0106:11:14+01:25:048:446.9
46DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+1 000:02:1800:35:1501:10:3401:45:3802:21:1302:57:5303:34:5204:12:5804:52:0505:30:5706:09:0706:11:25+01:25:108:446.9
47KULKA Maciej 109DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM50-597 000:00:0900:37:2601:14:2201:51:0602:27:4503:04:4203:41:3604:18:3304:55:4605:33:0706:09:4906:09:58+01:25:528:456.8
48MARONDEL Katarzyna 168SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK18-294 000:02:1200:33:5801:08:3501:43:4702:19:1902:56:0503:34:2904:13:1804:52:0305:31:0006:09:5806:12:10+01:26:018:466.8
49JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4912 000:00:0500:34:0601:08:0801:43:2302:20:2802:57:3003:34:1604:12:1004:51:4105:32:3606:10:0506:10:10+01:26:088:466.8
50POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-596 000:02:1600:36:3001:13:0301:48:4902:24:5503:01:0903:37:4704:15:0204:53:0905:32:0706:11:0906:13:25+01:27:128:476.8
51WOLNIEWICZ Katarzyna 111FABRIKANORDIKARUDA ŚLASKAK40-494 000:02:1400:36:3001:13:0301:48:5002:24:5603:01:1003:37:4804:15:0304:53:0905:32:0906:11:1006:13:24+01:27:138:476.8
52WOLNIEWICZ Izabela 110FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-295 000:02:1300:35:3201:12:1601:48:3702:24:5403:01:0203:37:4704:15:0504:53:1105:32:1006:11:1006:13:23+01:27:138:476.8
53UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-397 000:00:0500:34:1901:08:4101:43:2802:18:0602:53:3103:30:3104:10:0004:49:1005:32:3906:12:3906:12:44+01:28:428:496.8
54POKORNIECKA Monika 102DAMY RADEKOŁOBRZEGK40-495 000:02:1300:33:0401:06:3101:41:0002:16:0202:54:0203:34:1304:14:4004:54:1605:34:3706:14:1106:16:24+01:30:148:526.8
55PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-597 000:02:1500:32:4201:05:3801:40:3502:17:2302:55:3503:35:5904:14:4004:54:2905:35:2206:14:5506:17:10+01:30:588:536.8
56KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-598 000:02:1400:33:3901:07:5101:43:1502:20:2802:57:3803:36:5204:18:0404:57:4005:38:2106:17:5406:20:08+01:33:578:576.7
57WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+2 000:02:1800:37:3501:14:4501:51:3602:29:2403:08:0703:47:3404:27:3705:07:3105:47:4406:26:1806:28:36+01:42:219:096.6
58NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-496 000:02:1500:37:4001:14:5201:51:4802:29:4903:08:1303:47:3704:27:4005:07:3505:47:4606:26:2106:28:36+01:42:249:096.6
59KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-497 000:02:1600:37:3801:14:4601:52:1202:30:3003:08:1203:49:2804:30:3005:10:3605:51:2406:31:3406:33:50+01:47:379:166.5
60ROZMUS Jolanta 108CHODZEZKIJAMIGDYNIAK60+3 000:02:1700:36:3701:13:4201:51:2302:29:4203:09:0203:48:1804:28:4005:10:3605:52:2006:31:5006:34:07+01:47:539:176.5
61SZULC Alicja 129MOSIR MŁAWAMŁAWAK30-391 000:02:1400:32:3301:06:2701:41:3202:18:3802:57:4603:40:1304:25:5705:09:5305:52:1706:35:2906:37:43+01:51:329:226.4
62KAZIÓW Ryszard 173STOPA SŁUPSKSŁUPSKM60-643 000:00:0800:32:3401:05:1301:37:2002:13:0102:52:0903:34:2804:21:1905:09:1305:57:0106:39:0506:39:13+01:55:089:276.3
63CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-644 000:00:1000:35:0501:10:5001:47:2502:25:1703:07:5603:49:4504:32:0705:13:5105:57:4506:41:2106:41:31+01:57:249:306.3
64STUPNOWICZ Joanna 115FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-498 000:02:1400:36:5901:14:2801:52:5802:32:1003:12:0203:52:0104:32:4005:16:2505:58:1706:42:0806:44:22+01:58:119:316.3
65KOŁODZIEJCZAK Radosław 170SOCHO TEAMSOCHACZEWM30-398 000:00:0400:37:4801:16:3801:55:0802:34:2003:14:1203:54:1104:34:5105:18:3606:00:2806:44:2006:44:24+02:00:239:346.3
66APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+7 000:00:0800:33:2801:08:1901:44:0802:21:3002:59:4103:39:4604:24:2305:12:0906:00:3106:49:1306:49:21+02:05:169:416.2
67ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-599 000:02:1600:36:4401:14:4201:55:1302:36:4003:19:4304:03:5004:47:3505:31:5806:16:2806:58:2907:00:45+02:14:329:556.1
68LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-296 000:02:1300:36:4601:14:4601:55:5102:38:2803:25:4904:20:2205:10:3406:00:2906:52:4307:46:3507:48:48+03:02:3811:035.4
69ZINKIEWICZ Filip 175M18-294 000:00:0800:38:5101:16:5101:57:5402:40:3303:27:5204:22:2605:12:3906:02:3306:54:4707:48:4007:48:48+03:04:4311:065.4
70LENZ Andrzej 104ALTOMGNIEZNOM50-598 000:00:0700:30:2201:00:2401:30:1902:00:5402:31:2303:02:0103:33:1804:06:31+00:24:197:188.2
71UKLEJEWSKI Przemysław 163GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKOPOLSKAM40-4913 000:00:0400:32:1701:05:0801:38:3402:12:5202:48:5903:26:0304:06:47+00:53:468:217.2
72CIESIELSKI Jerzy 171FUNDACJA KRWINKAŁÓDŹM60-645 000:00:1000:41:4501:23:5802:05:3002:48:4303:33:3804:25:44+01:41:2310:295.7
73CYRUS Bogdan 153SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM40-4914 000:00:0300:30:1601:00:2801:30:2202:00:5902:31:32+00:15:037:108.4
74ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF SATURN CZELADZSOSNOWIECM65+8 000:00:0700:33:2401:08:2301:44:4002:25:37+00:36:348:377
Znaleziono 74 wynik(ów)