OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON

Organizator:
PFNW
Data:
2015-04-11
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
42,195 km
Zgłoszonych:
76
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
69
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976km
           
1WETOSZKA Piotr 121Kb Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM18-2900:00:0100:29:3901:00:0001:30:3902:01:2702:32:3903:04:3603:37:4304:11:4204:46:52
2KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-3900:00:0100:28:1800:57:1401:26:4001:55:5202:27:1302:59:1603:31:3604:03:3304:36:21
3MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0100:27:0700:54:3101:21:4501:49:0302:16:2902:44:2103:13:0103:42:1204:12:30
4STUPNOWICZ Przemek 116Forever Young ŁódźŁÓDŹM18-2900:00:0100:31:2501:01:5801:32:0602:02:4402:33:2503:03:4703:35:1704:09:3004:42:45
5NIEDBAŁ Adam 152Silesia Nordic TeamSIEWIERZM30-3900:00:0200:30:2601:00:2901:30:2402:00:5902:31:2703:02:5303:35:1504:09:3604:42:28
6DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4900:00:0200:32:2501:05:3201:39:2102:13:2502:48:3403:25:3004:04:2304:43:2705:22:08
7MITURA-ZIELONKA Paweł 132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRYBNIKM30-3900:00:0200:31:5501:03:0501:34:0402:06:4702:41:3303:17:4703:54:4504:30:3205:06:58
8WARUSZEWSKI Karol 105Biegający TczewTCZEWM30-3900:00:0200:31:2701:02:0401:32:1602:02:4702:33:5203:05:4503:39:1704:13:2604:49:54
9SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0300:30:2601:00:3701:31:0002:02:1502:34:1403:07:2103:42:5004:20:2804:56:50
10CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4900:00:0300:30:1601:00:2801:30:2202:00:5902:31:32
11BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-4900:00:0300:28:4900:57:5801:26:3601:55:4902:29:2003:01:3303:33:5404:08:1304:41:05
12BURDANOWSKI Andrzej 166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM30-3900:00:0300:34:3601:08:4801:43:1302:17:5602:52:4603:29:3804:06:4804:44:0205:22:10
13ŚLUSARCZYK Marcin 155Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM30-3900:00:0300:31:4901:03:1101:34:1302:06:1802:39:3603:13:3303:47:5504:23:1705:00:02
14UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4900:00:0400:32:1701:05:0801:38:3402:12:5202:48:5903:26:0304:06:47
15KOŁODZIEJCZAK Radosław 170Socho teamSOCHACZEWM30-3900:00:0400:37:4801:16:3801:55:0802:34:2003:14:1203:54:1104:34:5105:18:3606:00:28
16DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-4900:00:0400:28:3800:56:5201:25:2401:53:5702:23:0302:52:4103:23:2203:53:5504:24:02
17WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-4900:00:0400:28:5300:57:5601:26:3601:55:1802:25:4002:57:3503:30:4204:05:5404:43:26
18GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-4900:00:0400:33:5601:07:0901:40:0902:14:1002:47:2603:21:2003:56:2304:32:3405:06:21
19KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWM65+00:00:0400:31:3301:02:5901:34:2702:06:0102:38:1903:11:3803:45:3604:20:3104:55:59
20JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0500:34:0601:08:0801:43:2302:20:2802:57:3003:34:1604:12:1004:51:4105:32:36
21KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-4900:00:0500:30:3101:00:5201:31:4202:03:2702:36:3303:10:4903:45:3004:20:5604:56:48
22BAJER Piotr 135FROMBORKM50-5900:00:0500:32:1301:04:1101:35:4502:07:2502:40:1303:14:0603:46:4904:20:5904:57:19
23KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-4900:00:0500:31:2101:01:5301:32:0202:02:3902:33:2103:03:3403:34:2004:05:1304:36:06
24UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-3900:00:0500:34:1901:08:4101:43:2802:18:0602:53:3103:30:3104:10:0004:49:1005:32:39
25KOMAJDA Jarosław 165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM50-5900:00:0600:32:4301:05:1301:37:1402:09:3002:42:5603:17:0403:51:3404:26:3605:01:54
26SOBKOWSKI Janusz 133Silesia Nordic WalkingŁODYGOWICEM60-6400:00:0600:31:4801:03:0101:34:1902:05:5002:38:0303:12:5803:46:5204:22:5804:57:19
27WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-4900:00:0600:31:0501:01:1301:31:1002:01:1802:32:1003:03:3303:35:4904:09:3804:43:44
28KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4900:00:0600:32:4201:04:0701:35:4202:07:2302:40:1003:14:5103:52:2704:31:3605:09:34
29LENZ Andrzej 104altomGNIEZNOM50-5900:00:0700:30:2201:00:2401:30:1902:00:5402:31:2303:02:0103:33:1804:06:31
30DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+00:00:0700:33:2801:08:2001:42:5802:17:5102:53:1403:29:3304:06:2004:43:0905:21:22
31ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF Saturn CzeladzSOSNOWIECM65+00:00:0700:33:2401:08:2301:44:4002:25:37
32ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-4900:00:0700:31:0301:01:1101:31:0902:01:3602:33:1803:05:5403:39:0604:13:0504:47:03
33KAZIÓW Ryszard 173Stopa SłupskSŁUPSKM60-6400:00:0800:32:3401:05:1301:37:2002:13:0102:52:0903:34:2804:21:1905:09:1305:57:01
34JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+00:00:0800:33:0101:08:5101:42:4002:18:2602:55:1103:33:1404:12:4804:51:5605:28:27
35ZINKIEWICZ Filip 175M18-2900:00:0800:38:5101:16:5101:57:5402:40:3303:27:5204:22:2605:12:3906:02:3306:54:47
36WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-5900:00:0800:32:3401:05:1301:37:1402:09:5302:44:4303:21:2804:01:4704:43:0305:24:20
37APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+00:00:0800:33:2801:08:1901:44:0802:21:3002:59:4103:39:4604:24:2305:12:0906:00:31
38KULKA Maciej 109Drużyna SzpikuPOZNAŃM50-5900:00:0900:37:2601:14:2201:51:0602:27:4503:04:4203:41:3604:18:3304:55:4605:33:07
39WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# gruGRUDZIĄDZM50-5900:00:0900:34:1601:08:3701:43:2402:18:0802:54:2003:30:5204:07:0704:43:5705:21:46
40WESOŁOWSKI Wojciech 117GnieznoGNIEZNOM60-6400:00:0900:31:2601:02:1501:33:5902:06:1202:38:5003:12:3703:45:5604:20:2604:55:50
41ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-5900:00:0900:31:5301:03:1201:34:0802:05:3402:38:0403:12:0103:46:5304:22:5605:00:02
42AUGUŚCIK Mariusz 167niezrzeszonyMYSIADŁOM50-5900:00:1000:32:2001:04:3801:36:4002:08:4902:42:1703:16:0903:50:4804:25:3905:01:29
43CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-6400:00:1000:35:0501:10:5001:47:2502:25:1703:07:5603:49:4504:32:0705:13:5105:57:45
44BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+00:00:1000:36:3401:13:0601:48:5702:25:0803:00:5503:36:0704:12:3204:49:3205:27:59
45STAWNIAK Karol 138UTW ŻninŻNINM65+00:00:1000:32:0501:04:0501:35:3902:07:2202:40:0903:14:2603:48:5204:23:4604:59:40
46CIESIELSKI Jerzy 171Fundacja KrwinkaŁÓDŹM60-6400:00:1000:41:4501:23:5802:05:3002:48:4303:33:3804:25:44
47KOŁPAK Jan 126LKS Zantyr Sztum-SZTUMM65+00:00:1100:32:5101:05:4301:38:5902:12:4202:46:5603:21:5303:57:3204:33:4805:10:32
48KOŁODZIEJCZAK Beata 154Socho TeamSOCHACZEWK40-4900:02:1200:29:0700:58:4001:28:3001:58:5802:30:0003:01:3603:34:1204:07:3404:41:37
49SZPILMAN Marta 1033city teamGDYNIAK18-2900:02:1200:31:3901:03:2601:35:4902:08:1602:41:3103:15:4303:50:4904:25:5405:01:13
50STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-2900:02:1200:31:4001:03:2601:35:4902:08:1602:41:3103:15:4003:49:3904:23:4405:00:06
51MOTYLSKA Aleksa 162Drużyna SzpikuMOGILNOK18-2900:02:1200:31:5101:03:1901:35:0802:07:4502:40:5803:14:5703:49:2904:26:1105:07:58
52MARONDEL Katarzyna 168Silesia Nordic TeamBYTOMK18-2900:02:1200:33:5801:08:3501:43:4702:19:1902:56:0503:34:2904:13:1804:52:0305:31:00
53LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-2900:02:1300:36:4601:14:4601:55:5102:38:2803:25:4904:20:2205:10:3406:00:2906:52:43
54WOLNIEWICZ Izabela 110Fabrika NordikaRUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:1300:35:3201:12:1601:48:3702:24:5403:01:0203:37:4704:15:0504:53:1105:32:10
55POKORNIECKA Monika 102Damy radeKOŁOBRZEGK40-4900:02:1300:33:0401:06:3101:41:0002:16:0202:54:0203:34:1304:14:4004:54:1605:34:37
56JÓŹWIAK Marianna 156WTW WłocławekWŁOCŁAWEKK40-4900:02:1300:31:5201:05:3701:40:0302:17:4702:55:2903:33:3004:13:0104:50:5205:30:58
57GALIŃSKA Tatiana 119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEK40-4900:02:1300:31:4701:05:0001:37:5902:12:0002:45:1603:19:1003:56:0404:30:2405:04:11
58SZULC Alicja 129MOSiR MławaMŁAWAK30-3900:02:1400:32:3301:06:2701:41:3202:18:3802:57:4603:40:1304:25:5705:09:5305:52:17
59STUPNOWICZ Joanna 115Forever Young ŁódźŁÓDŹK40-4900:02:1400:36:5901:14:2801:52:5802:32:1003:12:0203:52:0104:32:4005:16:2505:58:17
60WOLNIEWICZ Katarzyna 111FabrikaNordikaRUDA ŚLASKAK40-4900:02:1400:36:3001:13:0301:48:5002:24:5603:01:1003:37:4804:15:0304:53:0905:32:09
61KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-5900:02:1400:33:3901:07:5101:43:1502:20:2802:57:3803:36:5204:18:0404:57:4005:38:21
62ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-5900:02:1500:33:3901:07:5101:43:1502:20:2702:57:2503:32:0104:07:3004:43:0705:18:15
63KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-5900:02:1500:34:2701:09:3901:44:4502:19:5102:56:0303:32:2704:10:0604:48:1805:27:35
64PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-5900:02:1500:32:4201:05:3801:40:3502:17:2302:55:3503:35:5904:14:4004:54:2905:35:22
65NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-4900:02:1500:37:4001:14:5201:51:4802:29:4903:08:1303:47:3704:27:4005:07:3505:47:46
66ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-5900:02:1600:32:4001:05:3501:39:0002:13:2102:48:3003:24:2604:01:2704:39:1205:16:57
67POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-5900:02:1600:36:3001:13:0301:48:4902:24:5503:01:0903:37:4704:15:0204:53:0905:32:07
68ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-5900:02:1600:36:4401:14:4201:55:1302:36:4003:19:4304:03:5004:47:3505:31:5806:16:28
69KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-4900:02:1600:37:3801:14:4601:52:1202:30:3003:08:1203:49:2804:30:3005:10:3605:51:24
70JANKOWSKA Katarzyna 128MOSiRRYPINK50-5900:02:1700:33:3801:06:5701:41:0902:15:3102:50:3903:26:4304:03:5004:40:5705:17:54
71KUPIBIDA Boguslawa 134Silesia Nordik TeamKATOWICEK50-5900:02:1700:34:2601:08:2101:42:3102:17:0402:51:4203:27:1704:04:1404:41:2305:18:18
72ROZMUS Jolanta 108chodzezkijamiGDYNIAK60+00:02:1700:36:3701:13:4201:51:2302:29:4203:09:0203:48:1804:28:4005:10:3605:52:20
73WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:37:3501:14:4501:51:3602:29:2403:08:0703:47:3404:27:3705:07:3105:47:44
74DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:35:1501:10:3401:45:3802:21:1302:57:5303:34:5204:12:5804:52:0505:30:57
Znaleziono 74 wynik(ów)