OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON

Organizator:
PFNW
Data:
2015-04-11
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
42,195 km
Zgłoszonych:
76
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
69
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 25.317km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km
        
1MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0100:27:0700:54:3101:21:4501:49:0302:16:2902:44:21
2DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-4900:00:0400:28:3800:56:5201:25:2401:53:5702:23:0302:52:41
3WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-4900:00:0400:28:5300:57:5601:26:3601:55:1802:25:4002:57:35
4KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-3900:00:0100:28:1800:57:1401:26:4001:55:5202:27:1302:59:16
5BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-4900:00:0300:28:4900:57:5801:26:3601:55:4902:29:2003:01:33
6KOŁODZIEJCZAK Beata 154Socho TeamSOCHACZEWK40-4900:02:1200:29:0700:58:4001:28:3001:58:5802:30:0003:01:36
7LENZ Andrzej 104altomGNIEZNOM50-5900:00:0700:30:2201:00:2401:30:1902:00:5402:31:2303:02:01
8NIEDBAŁ Adam 152Silesia Nordic TeamSIEWIERZM30-3900:00:0200:30:2601:00:2901:30:2402:00:5902:31:2703:02:53
9WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-4900:00:0600:31:0501:01:1301:31:1002:01:1802:32:1003:03:33
10KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-4900:00:0500:31:2101:01:5301:32:0202:02:3902:33:2103:03:34
11STUPNOWICZ Przemek 116Forever Young ŁódźŁÓDŹM18-2900:00:0100:31:2501:01:5801:32:0602:02:4402:33:2503:03:47
12WETOSZKA Piotr 121Kb Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM18-2900:00:0100:29:3901:00:0001:30:3902:01:2702:32:3903:04:36
13WARUSZEWSKI Karol 105Biegający TczewTCZEWM30-3900:00:0200:31:2701:02:0401:32:1602:02:4702:33:5203:05:45
14ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-4900:00:0700:31:0301:01:1101:31:0902:01:3602:33:1803:05:54
15SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0300:30:2601:00:3701:31:0002:02:1502:34:1403:07:21
16KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-4900:00:0500:30:3101:00:5201:31:4202:03:2702:36:3303:10:49
17KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWM65+00:00:0400:31:3301:02:5901:34:2702:06:0102:38:1903:11:38
18ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-5900:00:0900:31:5301:03:1201:34:0802:05:3402:38:0403:12:01
19WESOŁOWSKI Wojciech 117GnieznoGNIEZNOM60-6400:00:0900:31:2601:02:1501:33:5902:06:1202:38:5003:12:37
20SOBKOWSKI Janusz 133Silesia Nordic WalkingŁODYGOWICEM60-6400:00:0600:31:4801:03:0101:34:1902:05:5002:38:0303:12:58
21ŚLUSARCZYK Marcin 155Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM30-3900:00:0300:31:4901:03:1101:34:1302:06:1802:39:3603:13:33
22BAJER Piotr 135FROMBORKM50-5900:00:0500:32:1301:04:1101:35:4502:07:2502:40:1303:14:06
23STAWNIAK Karol 138UTW ŻninŻNINM65+00:00:1000:32:0501:04:0501:35:3902:07:2202:40:0903:14:26
24KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4900:00:0600:32:4201:04:0701:35:4202:07:2302:40:1003:14:51
25MOTYLSKA Aleksa 162Drużyna SzpikuMOGILNOK18-2900:02:1200:31:5101:03:1901:35:0802:07:4502:40:5803:14:57
26STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-2900:02:1200:31:4001:03:2601:35:4902:08:1602:41:3103:15:40
27SZPILMAN Marta 1033city teamGDYNIAK18-2900:02:1200:31:3901:03:2601:35:4902:08:1602:41:3103:15:43
28AUGUŚCIK Mariusz 167niezrzeszonyMYSIADŁOM50-5900:00:1000:32:2001:04:3801:36:4002:08:4902:42:1703:16:09
29KOMAJDA Jarosław 165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM50-5900:00:0600:32:4301:05:1301:37:1402:09:3002:42:5603:17:04
30MITURA-ZIELONKA Paweł 132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRYBNIKM30-3900:00:0200:31:5501:03:0501:34:0402:06:4702:41:3303:17:47
31GALIŃSKA Tatiana 119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEK40-4900:02:1300:31:4701:05:0001:37:5902:12:0002:45:1603:19:10
32GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-4900:00:0400:33:5601:07:0901:40:0902:14:1002:47:2603:21:20
33WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-5900:00:0800:32:3401:05:1301:37:1402:09:5302:44:4303:21:28
34KOŁPAK Jan 126LKS Zantyr Sztum-SZTUMM65+00:00:1100:32:5101:05:4301:38:5902:12:4202:46:5603:21:53
35ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-5900:02:1600:32:4001:05:3501:39:0002:13:2102:48:3003:24:26
36DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4900:00:0200:32:2501:05:3201:39:2102:13:2502:48:3403:25:30
37UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4900:00:0400:32:1701:05:0801:38:3402:12:5202:48:5903:26:03
38JANKOWSKA Katarzyna 128MOSiRRYPINK50-5900:02:1700:33:3801:06:5701:41:0902:15:3102:50:3903:26:43
39KUPIBIDA Boguslawa 134Silesia Nordik TeamKATOWICEK50-5900:02:1700:34:2601:08:2101:42:3102:17:0402:51:4203:27:17
40DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+00:00:0700:33:2801:08:2001:42:5802:17:5102:53:1403:29:33
41BURDANOWSKI Andrzej 166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM30-3900:00:0300:34:3601:08:4801:43:1302:17:5602:52:4603:29:38
42UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-3900:00:0500:34:1901:08:4101:43:2802:18:0602:53:3103:30:31
43WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# gruGRUDZIĄDZM50-5900:00:0900:34:1601:08:3701:43:2402:18:0802:54:2003:30:52
44ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-5900:02:1500:33:3901:07:5101:43:1502:20:2702:57:2503:32:01
45KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-5900:02:1500:34:2701:09:3901:44:4502:19:5102:56:0303:32:27
46JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+00:00:0800:33:0101:08:5101:42:4002:18:2602:55:1103:33:14
47JÓŹWIAK Marianna 156WTW WłocławekWŁOCŁAWEKK40-4900:02:1300:31:5201:05:3701:40:0302:17:4702:55:2903:33:30
48POKORNIECKA Monika 102Damy radeKOŁOBRZEGK40-4900:02:1300:33:0401:06:3101:41:0002:16:0202:54:0203:34:13
49JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0500:34:0601:08:0801:43:2302:20:2802:57:3003:34:16
50KAZIÓW Ryszard 173Stopa SłupskSŁUPSKM60-6400:00:0800:32:3401:05:1301:37:2002:13:0102:52:0903:34:28
51MARONDEL Katarzyna 168Silesia Nordic TeamBYTOMK18-2900:02:1200:33:5801:08:3501:43:4702:19:1902:56:0503:34:29
52DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:35:1501:10:3401:45:3802:21:1302:57:5303:34:52
53PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-5900:02:1500:32:4201:05:3801:40:3502:17:2302:55:3503:35:59
54BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+00:00:1000:36:3401:13:0601:48:5702:25:0803:00:5503:36:07
55KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-5900:02:1400:33:3901:07:5101:43:1502:20:2802:57:3803:36:52
56WOLNIEWICZ Izabela 110Fabrika NordikaRUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:1300:35:3201:12:1601:48:3702:24:5403:01:0203:37:47
57POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-5900:02:1600:36:3001:13:0301:48:4902:24:5503:01:0903:37:47
58WOLNIEWICZ Katarzyna 111FabrikaNordikaRUDA ŚLASKAK40-4900:02:1400:36:3001:13:0301:48:5002:24:5603:01:1003:37:48
59APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+00:00:0800:33:2801:08:1901:44:0802:21:3002:59:4103:39:46
60SZULC Alicja 129MOSiR MławaMŁAWAK30-3900:02:1400:32:3301:06:2701:41:3202:18:3802:57:4603:40:13
61KULKA Maciej 109Drużyna SzpikuPOZNAŃM50-5900:00:0900:37:2601:14:2201:51:0602:27:4503:04:4203:41:36
62WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:37:3501:14:4501:51:3602:29:2403:08:0703:47:34
63NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-4900:02:1500:37:4001:14:5201:51:4802:29:4903:08:1303:47:37
64ROZMUS Jolanta 108chodzezkijamiGDYNIAK60+00:02:1700:36:3701:13:4201:51:2302:29:4203:09:0203:48:18
65KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-4900:02:1600:37:3801:14:4601:52:1202:30:3003:08:1203:49:28
66CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-6400:00:1000:35:0501:10:5001:47:2502:25:1703:07:5603:49:45
67STUPNOWICZ Joanna 115Forever Young ŁódźŁÓDŹK40-4900:02:1400:36:5901:14:2801:52:5802:32:1003:12:0203:52:01
68KOŁODZIEJCZAK Radosław 170Socho teamSOCHACZEWM30-3900:00:0400:37:4801:16:3801:55:0802:34:2003:14:1203:54:11
69ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-5900:02:1600:36:4401:14:4201:55:1302:36:4003:19:4304:03:50
70LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-2900:02:1300:36:4601:14:4601:55:5102:38:2803:25:4904:20:22
71ZINKIEWICZ Filip 175M18-2900:00:0800:38:5101:16:5101:57:5402:40:3303:27:5204:22:26
72CIESIELSKI Jerzy 171Fundacja KrwinkaŁÓDŹM60-6400:00:1000:41:4501:23:5802:05:3002:48:4303:33:3804:25:44
73CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4900:00:0300:30:1601:00:2801:30:2202:00:5902:31:32
74ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF Saturn CzeladzSOSNOWIECM65+00:00:0700:33:2401:08:2301:44:4002:25:37
Znaleziono 74 wynik(ów)