OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON

Organizator:
PFNW
Data:
2015-04-11
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
42,195 km
Zgłoszonych:
76
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
69
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976kmCzas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-491 000:00:0400:28:3800:56:5201:25:2401:53:5702:23:0302:52:4103:23:2203:53:5504:24:0204:54:3304:54:37 6:588.6
2KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-492 000:00:0500:31:2101:01:5301:32:0202:02:3902:33:2103:03:3403:34:2004:05:1304:36:0605:06:4305:06:48+00:12:107:168.3
3BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-493 000:00:0300:28:4900:57:5801:26:3601:55:4902:29:2003:01:3303:33:5404:08:1304:41:0505:16:3305:16:36+00:22:007:308
4WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-494 000:00:0600:31:0501:01:1301:31:1002:01:1802:32:1003:03:3303:35:4904:09:3804:43:4405:17:2905:17:35+00:22:567:318
5WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-495 000:00:0400:28:5300:57:5601:26:3601:55:1802:25:4002:57:3503:30:4204:05:5404:43:2605:20:4905:20:53+00:26:167:367.9
6ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-496 000:00:0700:31:0301:01:1101:31:0902:01:3602:33:1803:05:5403:39:0604:13:0504:47:0305:22:0905:22:16+00:27:367:387.9
7SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-497 000:00:0300:30:2601:00:3701:31:0002:02:1502:34:1403:07:2103:42:5004:20:2804:56:5005:32:0805:32:11+00:37:357:527.6
8KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-498 000:00:0500:30:3101:00:5201:31:4202:03:2702:36:3303:10:4903:45:3004:20:5604:56:4805:36:2005:36:25+00:41:477:587.5
9GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-499 000:00:0400:33:5601:07:0901:40:0902:14:1002:47:2603:21:2003:56:2304:32:3405:06:2105:42:4905:42:53+00:48:168:077.4
10KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4910 000:00:0600:32:4201:04:0701:35:4202:07:2302:40:1003:14:5103:52:2704:31:3605:09:3405:45:4205:45:48+00:51:098:117.3
11DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4911 000:00:0200:32:2501:05:3201:39:2102:13:2502:48:3403:25:3004:04:2304:43:2705:22:0806:00:4606:00:48+01:06:138:327
12JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4912 000:00:0500:34:0601:08:0801:43:2302:20:2802:57:3003:34:1604:12:1004:51:4105:32:3606:10:0506:10:10+01:15:328:466.8
13UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4913 000:00:0400:32:1701:05:0801:38:3402:12:5202:48:5903:26:0304:06:47+00:43:258:217.2
14CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4914 000:00:0300:30:1601:00:2801:30:2202:00:5902:31:32+00:08:297:108.4
Znaleziono 14 wynik(ów)