OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - SZTAFETY

Organizator:
PFNW
Data:
2015-04-11
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
42,195 km
Zgłoszonych:
24
Wystartowało:
23
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
23
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976km
           
1TARAS Daniel
MARCINKOWSKI Marek
BABIŃSKI Dawid
KOPCZYK Bożena
KOSIANOWSKA Monika
22/1
22/2
22/3
22/4
22/5
PoCHODZĘ z MALBORKA / 22. BLTMALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
 00:00:0100:26:1400:53:3801:23:4701:54:3002:26:5202:59:2203:32:5204:06:1604:35:25
2BONEK Bronisław
ĆWIKLIŃSKI Dawid
ĆWIKLIŃSKI Krystian
ROZWARSKA Małgorzta
STEPCZYŃSKA Angelika
14/1
14/2
14/3
14/4
14/5
THE BEST-My Idziemy i CześćŁABISZYN
ŁABISZYN
ŁABISZYN
ŁABISZYN
ŁABISZYN
 00:00:0100:29:1000:59:0001:31:2502:04:2202:41:3903:18:4903:51:4404:25:4804:54:34
3SCHRÖDER Karol
ZIĘTEK Sylwia
DUDA Krzysztof
MÓL Wioletta
KUCHTA Rafał
7/1
7/2
7/3
7/4
7/5
KATOWICE - SILESIA NORDIC TEAMKATOWICE
DĄBROWA GÓRNICZA
MIKOŁÓW
CZELADŹ
CHEŁMEK
 00:00:0100:27:3200:56:2001:26:3901:57:4502:28:1202:58:3303:26:3103:55:1704:22:31
4RATUSZNA Iwona
BAUMGART Jacek
SŁYSZ Arkadiusz
WIEKIERAK Andrzej
POLASIK Beata
12/1
12/2
12/3
12/4
12/5
Rada Gminy OsielskoBOŻENKOWO
OSIELSKO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
NIEMCZ
 00:00:0100:28:4100:58:1301:31:5602:05:3602:38:3503:12:3303:48:0504:22:5104:51:40
5GRYGOROWICZ Bogdan
KUBICKI Bernard
SIWAK Piotr
JĘDRASIAK Renata
STĘPIEŃ Lucyna
6/1
6/2
6/3
6/4
6/5
K.G.H M METRAKOLUBIN
LUBIN
RUDNA
LUBIN
LUBIN
 00:00:0200:29:1000:59:0201:29:3702:00:0502:29:2902:59:2203:29:4604:00:5904:29:16
6KNITTER Tomasz
STOLTMANN Helena
BEŚKA Barbara
SŁOMIŃSKA Marta
WYSOCKA Bernadeta
2/1
2/2
2/3
2/4
2/5
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY IDZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
 00:00:0200:30:5801:04:0101:37:3502:12:2202:45:2003:18:3403:48:1104:18:2204:54:02
7CZYCZ Emilia
ŁUKASZEWICZ Joanna
PUSZKIEL Leszek
BOCZAR Beata
SMUL Andrzej
20/1
20/2
20/3
20/4
20/5
Green Team Zielona GóraZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
 00:00:0200:30:5101:02:0001:33:5302:06:3902:37:1803:09:2503:40:5504:13:2904:40:40
8CZŁAPSKI Krzysztof
PIOTROWSKI Michał
WITCZUK Łukasz
STANISZEWSKA Agnieszka
KOWALCZYK Magda
3/1
3/2
3/3
3/4
3/5
CZŁAPSKI TEAM CIECHANÓWCIECHANÓW
GDAŃSK
SIEDLCE
ŁUKÓW
GDAŃSK
 00:00:0200:26:2700:55:1601:26:5101:59:2802:28:2002:58:1803:26:2903:55:0804:26:37
9MARKOWSKA Halina
KORDECKA Henryka
KLARKOWSKI Bogdan
KULIG Henryk
DUBAJ Grzegorz
8/1
8/2
8/3
8/4
8/5
Klub Sportowy Elblaskie Włóczy-KijeELBLĄG
ELBLĄG
ELBLĄG
ELBLĄG
ELBLĄG
 00:00:0200:28:4900:57:5401:28:5602:01:1302:30:5603:01:3603:34:5404:07:3904:37:43
10KUŁAKOWSKA Agnieszka
KRZYŻANOWSKI Robert
KRYCH Włodzimierz
UKLEJEWSKI Kacper
BŁĘDOWSKA Agata
18/1
18/2
18/3
18/4
18/5
Gosir Nordic Development Osielsko/ WYMIATACZEOSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
 00:00:0200:27:3000:56:1601:28:2102:00:5702:31:3003:05:0503:34:0504:04:4304:33:03
11LEWANDOWSKA Joanna
RYCHEL Grażyna
KARCZEWSKA Violetta
PILECKI Gustaw
WEŁNICKA Lidia
19/1
19/2
19/3
19/4
19/5
Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
POLSKA
 00:00:0300:29:1001:00:4901:35:4802:11:2302:48:0703:24:4603:59:0704:33:1905:05:30
12KLIMCZEWSKI Marek
OSIŃSKI Michał
PSUT Robert
KOLASIŃSKA Patrycja
JANCZYK Małgorzata
5/1
5/2
5/3
5/4
5/5
FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹ
ŁÓDŹ
UJAZD
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
 00:00:0300:30:3101:03:1001:31:5702:02:3302:30:5203:01:1403:32:2504:04:1104:29:18
13WIERESZKO-CZYŻ Regina
DROZDOWSKA Katarzyna
GULBICKA Teresa
LADA Krystyna
ARAMOWICZ Joanna
4/1
4/2
4/3
4/4
4/5
Dobre MiastoDOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
 00:00:0300:35:3201:12:0401:49:3402:28:1503:03:4503:40:5404:20:2905:00:2505:34:53
14ŚCIESIŃSKA Justyna
ROSZAK Magdalena
ŚCIEŚIŃSKI Henryk
ŚCIEŚIŃSKI Sławomir
ŚCIEŚIŃSKI Kamil
17/1
17/2
17/3
17/4
17/5
Gosir Nordic Development Osielsko/ RODZINKA.PLMAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
 00:00:0300:34:1301:10:4001:44:0902:18:3802:52:5703:27:3304:03:3504:39:5805:12:10
15KOZŁOWSKA Agata
KANIECKA Zofia
BOGDAN Witold
OGONOWSKI Paweł
WAJS Jerzy
10/1
10/2
10/3
10/4
10/5
NW CIECHANÓWCIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
 00:00:0300:31:2101:04:3001:37:3002:11:4602:46:5503:23:1303:55:3204:28:4005:04:14
16OLSZEWSKA Natalia
TURZYŃSKA - STOPA Maria
ŻYWICKA Irena
LEHMAN Teresa
RADOMSKA Weronika
1/1
1/2
1/3
1/4
1/5
BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
 00:00:0300:35:1101:11:5001:44:5802:19:1202:55:0503:31:3704:08:0004:45:3305:21:25
17NOWROTEK Roman
SPYCHAŁA Marzena
STÓS Kinga
PALUCH Michał
SKOWRON Bartłomiej
9/1
9/2
9/3
9/4
9/5
MOKATE TEAMCIESZYN
BIAŁA
BIELSKO-BIAŁA
CIESZYN
BIELSKO- BIAŁA
 00:00:0400:28:1200:57:4301:28:0101:57:5802:32:4203:09:2103:40:3204:13:2304:39:48
18KAŹMIERCZAK Żanetta
WYSOCKA Elżbieta
KOZŁOWSKI Piotr
AL-SHAER Bashar
PORZYCH Wojciech
11/1
11/2
11/3
11/4
11/5
Powiat Bydgoski TeamOSIELSKO
SOLEC KUJAWSKI
NIEMCZ
DOBCZ
KORONOWO
 00:00:0400:37:3701:16:0801:52:4702:30:5703:07:5203:45:1804:19:5704:55:0705:32:30
19KOSIŃSKA Maria
DRZYMALSKA Kinga
DĄBROWSKI Zbigniew
SZWACZKOWSKI Patryk
LASKOWSKI Szymon
15/1
15/2
15/3
15/4
15/5
Zespół Szkół nr 3 RypinRYPIN
RYPIN
RYPIN
RYPIN
RYPIN
 00:00:0400:31:0001:04:2701:38:5002:14:5602:48:4503:21:4903:56:3204:32:0205:02:26
20FOLTA Paweł
WALENDZIAK Alicja
JOANNA Wlazło
KRAUJUTOWICZ Marcin
SOBIŚ Marcin
21/1
21/2
21/3
21/4
21/5
PoCHODZĘ z MALBORKA / 22. BLTMALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
 00:00:0400:33:0201:06:3601:43:1402:19:2102:51:5703:24:4903:57:1104:29:1105:00:14
21KWIATKOWSKA Sandra
BIŃCZYCKI Dawid
CHMIELEWSKI Jakub
WÓJCIK Mateusz
KRÓLIKOWSKA Monika
23/1
23/2
23/3
23/4
23/5
UKS JEDYNKA CiechanówCIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
 00:00:0500:34:0601:09:2601:45:2202:19:1902:57:1303:36:0404:13:5104:53:0305:27:11
22MILEWSKA Martyna
PIECKOWSKA Magdalena
SZEFLER Krzysztof
LIBERADZKI Marcin
LIPOWSKI Rafał
16/1
16/2
16/3
16/4
16/5
ZST Ciechanów NWNIEDARZYN
CIECHANÓW
OPINOGÓRA DOLNA
BIELAWY
LIPA
 00:00:0500:34:0501:09:3201:45:2102:17:5302:57:1603:36:0104:09:5404:41:5405:13:43
23SARNA Kenny
RUTKOWSKI Kacper
SAWICKI Aleksaander
UMIŃSKA Olga
RZEPECKA Dominika
24/1
24/2
24/3
24/4
24/5
UKS JEDYNKA CiechanówCIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
 00:00:0500:34:4601:11:3901:53:4102:32:1103:07:0803:41:3604:17:5604:58:1005:34:33
Znaleziono 23 wynik(ów)