OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - SZTAFETY

Organizator:
PFNW
Data:
2015-04-11
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
42,195 km
Zgłoszonych:
24
Wystartowało:
23
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
23
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12.659km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km8.439km12.659km
     
1TARAS Daniel
MARCINKOWSKI Marek
BABIŃSKI Dawid
KOPCZYK Bożena
KOSIANOWSKA Monika
22/1
22/2
22/3
22/4
22/5
PoCHODZĘ z MALBORKA / 22. BLTMALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
 00:00:0100:26:1400:53:3801:23:47
2SCHRÖDER Karol
ZIĘTEK Sylwia
DUDA Krzysztof
MÓL Wioletta
KUCHTA Rafał
7/1
7/2
7/3
7/4
7/5
KATOWICE - SILESIA NORDIC TEAMKATOWICE
DĄBROWA GÓRNICZA
MIKOŁÓW
CZELADŹ
CHEŁMEK
 00:00:0100:27:3200:56:2001:26:39
3CZŁAPSKI Krzysztof
PIOTROWSKI Michał
WITCZUK Łukasz
STANISZEWSKA Agnieszka
KOWALCZYK Magda
3/1
3/2
3/3
3/4
3/5
CZŁAPSKI TEAM CIECHANÓWCIECHANÓW
GDAŃSK
SIEDLCE
ŁUKÓW
GDAŃSK
 00:00:0200:26:2700:55:1601:26:51
4NOWROTEK Roman
SPYCHAŁA Marzena
STÓS Kinga
PALUCH Michał
SKOWRON Bartłomiej
9/1
9/2
9/3
9/4
9/5
MOKATE TEAMCIESZYN
BIAŁA
BIELSKO-BIAŁA
CIESZYN
BIELSKO- BIAŁA
 00:00:0400:28:1200:57:4301:28:01
5KUŁAKOWSKA Agnieszka
KRZYŻANOWSKI Robert
KRYCH Włodzimierz
UKLEJEWSKI Kacper
BŁĘDOWSKA Agata
18/1
18/2
18/3
18/4
18/5
Gosir Nordic Development Osielsko/ WYMIATACZEOSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
 00:00:0200:27:3000:56:1601:28:21
6MARKOWSKA Halina
KORDECKA Henryka
KLARKOWSKI Bogdan
KULIG Henryk
DUBAJ Grzegorz
8/1
8/2
8/3
8/4
8/5
Klub Sportowy Elblaskie Włóczy-KijeELBLĄG
ELBLĄG
ELBLĄG
ELBLĄG
ELBLĄG
 00:00:0200:28:4900:57:5401:28:56
7GRYGOROWICZ Bogdan
KUBICKI Bernard
SIWAK Piotr
JĘDRASIAK Renata
STĘPIEŃ Lucyna
6/1
6/2
6/3
6/4
6/5
K.G.H M METRAKOLUBIN
LUBIN
RUDNA
LUBIN
LUBIN
 00:00:0200:29:1000:59:0201:29:37
8BONEK Bronisław
ĆWIKLIŃSKI Dawid
ĆWIKLIŃSKI Krystian
ROZWARSKA Małgorzta
STEPCZYŃSKA Angelika
14/1
14/2
14/3
14/4
14/5
THE BEST-My Idziemy i CześćŁABISZYN
ŁABISZYN
ŁABISZYN
ŁABISZYN
ŁABISZYN
 00:00:0100:29:1000:59:0001:31:25
9RATUSZNA Iwona
BAUMGART Jacek
SŁYSZ Arkadiusz
WIEKIERAK Andrzej
POLASIK Beata
12/1
12/2
12/3
12/4
12/5
Rada Gminy OsielskoBOŻENKOWO
OSIELSKO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
NIEMCZ
 00:00:0100:28:4100:58:1301:31:56
10KLIMCZEWSKI Marek
OSIŃSKI Michał
PSUT Robert
KOLASIŃSKA Patrycja
JANCZYK Małgorzata
5/1
5/2
5/3
5/4
5/5
FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹ
ŁÓDŹ
UJAZD
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
 00:00:0300:30:3101:03:1001:31:57
11CZYCZ Emilia
ŁUKASZEWICZ Joanna
PUSZKIEL Leszek
BOCZAR Beata
SMUL Andrzej
20/1
20/2
20/3
20/4
20/5
Green Team Zielona GóraZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA
 00:00:0200:30:5101:02:0001:33:53
12LEWANDOWSKA Joanna
RYCHEL Grażyna
KARCZEWSKA Violetta
PILECKI Gustaw
WEŁNICKA Lidia
19/1
19/2
19/3
19/4
19/5
Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
OSIELSKO
POLSKA
 00:00:0300:29:1001:00:4901:35:48
13KOZŁOWSKA Agata
KANIECKA Zofia
BOGDAN Witold
OGONOWSKI Paweł
WAJS Jerzy
10/1
10/2
10/3
10/4
10/5
NW CIECHANÓWCIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
 00:00:0300:31:2101:04:3001:37:30
14KNITTER Tomasz
STOLTMANN Helena
BEŚKA Barbara
SŁOMIŃSKA Marta
WYSOCKA Bernadeta
2/1
2/2
2/3
2/4
2/5
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY IDZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
 00:00:0200:30:5801:04:0101:37:35
15KOSIŃSKA Maria
DRZYMALSKA Kinga
DĄBROWSKI Zbigniew
SZWACZKOWSKI Patryk
LASKOWSKI Szymon
15/1
15/2
15/3
15/4
15/5
Zespół Szkół nr 3 RypinRYPIN
RYPIN
RYPIN
RYPIN
RYPIN
 00:00:0400:31:0001:04:2701:38:50
16FOLTA Paweł
WALENDZIAK Alicja
JOANNA Wlazło
KRAUJUTOWICZ Marcin
SOBIŚ Marcin
21/1
21/2
21/3
21/4
21/5
PoCHODZĘ z MALBORKA / 22. BLTMALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
MALBORK
 00:00:0400:33:0201:06:3601:43:14
17ŚCIESIŃSKA Justyna
ROSZAK Magdalena
ŚCIEŚIŃSKI Henryk
ŚCIEŚIŃSKI Sławomir
ŚCIEŚIŃSKI Kamil
17/1
17/2
17/3
17/4
17/5
Gosir Nordic Development Osielsko/ RODZINKA.PLMAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
MAKSYMILIANOWO
 00:00:0300:34:1301:10:4001:44:09
18OLSZEWSKA Natalia
TURZYŃSKA - STOPA Maria
ŻYWICKA Irena
LEHMAN Teresa
RADOMSKA Weronika
1/1
1/2
1/3
1/4
1/5
BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
DZIEMIANY
 00:00:0300:35:1101:11:5001:44:58
19MILEWSKA Martyna
PIECKOWSKA Magdalena
SZEFLER Krzysztof
LIBERADZKI Marcin
LIPOWSKI Rafał
16/1
16/2
16/3
16/4
16/5
ZST Ciechanów NWNIEDARZYN
CIECHANÓW
OPINOGÓRA DOLNA
BIELAWY
LIPA
 00:00:0500:34:0501:09:3201:45:21
20KWIATKOWSKA Sandra
BIŃCZYCKI Dawid
CHMIELEWSKI Jakub
WÓJCIK Mateusz
KRÓLIKOWSKA Monika
23/1
23/2
23/3
23/4
23/5
UKS JEDYNKA CiechanówCIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
 00:00:0500:34:0601:09:2601:45:22
21WIERESZKO-CZYŻ Regina
DROZDOWSKA Katarzyna
GULBICKA Teresa
LADA Krystyna
ARAMOWICZ Joanna
4/1
4/2
4/3
4/4
4/5
Dobre MiastoDOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
DOBRE MIASTO
 00:00:0300:35:3201:12:0401:49:34
22KAŹMIERCZAK Żanetta
WYSOCKA Elżbieta
KOZŁOWSKI Piotr
AL-SHAER Bashar
PORZYCH Wojciech
11/1
11/2
11/3
11/4
11/5
Powiat Bydgoski TeamOSIELSKO
SOLEC KUJAWSKI
NIEMCZ
DOBCZ
KORONOWO
 00:00:0400:37:3701:16:0801:52:47
23SARNA Kenny
RUTKOWSKI Kacper
SAWICKI Aleksaander
UMIŃSKA Olga
RZEPECKA Dominika
24/1
24/2
24/3
24/4
24/5
UKS JEDYNKA CiechanówCIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
CIECHANÓW
 00:00:0500:34:4601:11:3901:53:41
Znaleziono 23 wynik(ów)