OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-08-06
Miejsce : Osielsko
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 165
Wystartowało : 162
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 161
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MICHALSKI Andrzej 518FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM50-591M 100:02:2500:30:3301:01:34.4001:03:59.70 6:099,7
2KLICZKA Kamil 439PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-491M 200:01:5800:30:5801:01:39.0001:03:37.45+00:00:046:099,7
3KARASIŃSKI Maciej 438KS METRACO POLKOWICESIEDLCEM40-492M 3100:02:0000:30:5701:01:55.1501:03:55.55+00:00:206:119,7
4BIŁEK Artur 406UNIA MIASTLUBLINIECM30-391M 400:01:3700:31:0501:02:19.4501:03:57.20+00:00:456:149,6
5WOJTASIŃSKI Daniel 510VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 500:01:3800:31:0901:02:39.8001:04:18.15+00:01:056:169,6
6PIOTROWSKI Michał 476FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-393M 600:01:3800:31:1301:02:50.9001:04:29.00+00:01:166:179,5
7RECZULSKI Mariusz 482VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-592M 700:02:2700:31:1301:03:05.1501:05:32.20+00:01:306:189,5
8SIWAK Piotr 485KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-593M 800:02:2500:30:3501:03:13.6501:05:39.40+00:01:396:199,5
9LESIŃSKI Grzegorz 535KS METRACO POLKOWICEOLSZANYM50-594M 900:02:2700:31:1201:03:44.9501:06:12.55+00:02:106:229,4
10PUSZKIEL Leszek 540GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-595M 1000:02:2500:31:2601:04:31.1501:06:57.05+00:02:566:279,3
11ANACZKOWSKI Mirosław 402LKS ZANTYRSZTUMM60-691M 1100:03:1200:31:5601:04:37.2001:07:49.50+00:03:026:279,3
12GRZEGORCZYK Marcin Joachim 427FACE NORDIC WALKING TEAMWŁADYSŁAWOWOM18-291M 12100:01:1800:31:4201:04:41.1501:05:59.60+00:03:066:289,3
13NIECHWIEJCZYK Piotr 546UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-493M 1300:01:5800:31:5401:04:59.2501:06:57.30+00:03:246:299,2
14PUSZKIEL Adrian 480GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-292M 14100:01:1800:32:3401:05:30.2501:06:48.25+00:03:556:339,2
15CIEŚLAK Roman 542EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM50-596M 1500:02:2400:32:1901:05:57.9001:08:22.70+00:04:236:359,1
16NIEDBAŁ Adam 471SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-494M 1600:01:5900:32:5101:06:08.2501:08:07.65+00:04:336:369,1
17NAKONIECZNY Grzegorz 400EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-495M 1700:01:5800:32:2301:06:13.8001:08:11.85+00:04:396:379,1
18KŁACZYŃSKA Danuta 614SZCZECINK40-491K 100:05:2200:32:5401:06:17.5001:11:40.45+00:04:436:379,0
19KUŚMIEREK Patryk 457BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 1800:01:1800:32:4701:06:39.3501:07:57.95+00:05:046:399,0
20DMOWSKA Aneta 547UNIA MIASTGWOŹDZIANYK40-492K 200:05:2700:32:5901:06:42.1001:12:09.55+00:05:076:409,0
21ŚWISŁOCKI Bogdan 532FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-597M 1900:02:2500:33:0901:07:33.0501:09:58.30+00:05:586:458,9
22KRZYŻANOWSKI Robert 647GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-496M 2000:01:5900:33:1701:07:48.1501:09:47.30+00:06:136:468,8
23JĘDRASIAK Renata 435KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 300:05:4200:33:5601:08:07.4501:13:50.30+00:06:336:488,8
24KUŚMIEREK Jan 456BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-497M 2100:01:5800:33:4001:08:13.1501:10:11.40+00:06:386:498,8
25SZYMAŃSKI Zbigniew 399RYNARZEWOM50-598M 2200:02:2400:33:1601:08:13.6501:10:38.10+00:06:396:498,8
26KULIG Henryk 451KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM60-692M 2300:03:1200:33:2901:08:18.9001:11:31.70+00:06:446:498,8
27SPYCHAŁA Marzena 490WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-493K 4100:05:2300:33:5901:08:19.9501:13:43.35+00:06:456:508,8
28SZWICHTENBERG Wioleta 497FACE NORDIC WALKING TEAMOSTRZYCEK18-291K 500:04:4500:34:0401:08:21.1501:13:07.00+00:06:466:508,8
29LIPKO Adrianna 461PENDOLINOGDYNIAK18-292K 600:04:4500:34:0501:08:25.2001:13:10.35+00:06:506:508,8
30KOCIMSKI Jan 441KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM60-693M 2400:03:1200:34:0501:09:02.9001:12:15.15+00:07:286:548,7
31WARDACH Jan 505WIGOR OSIR ZAMOŚĆZAMOŚĆM60-694M 2500:03:1400:34:0201:09:16.3001:12:30.65+00:07:416:558,7
32STAWNIAK Karol 491KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-695M 26100:03:1300:34:0901:09:26.3501:12:40.25+00:07:516:568,6
33SOBKOWSKI Janusz 489SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-696M 2700:03:1300:34:1701:09:28.7501:12:42.45+00:07:546:568,6
34ŁUKASZEWICZ Joanna 463GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-494K 700:05:2300:34:1301:09:31.2001:14:55.15+00:07:566:578,6
35WIERCHANOWSKI Bogdan 606KS METRACO POLKOWICEGOLSZEWOM50-599M 28100:02:2400:33:5701:09:40.7001:12:05.50+00:08:066:588,6
36SKRYCKA Katarzyna 486KS METRACO POLKOWICELUBINK30-391K 800:04:5900:34:3301:09:55.4001:14:54.50+00:08:216:598,6
37SZCZEPAŃSKI Rafał 549OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-498M 2900:01:5900:35:0501:10:29.1001:12:28.80+00:08:547:028,5
38PSUT Robert 479EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-294M 3000:01:1700:34:1201:10:32.0501:11:49.85+00:08:577:038,5
39CZEKAJŁO Franciszek 530TEAM MEPROZTDREZDENKOM60-697M 3100:03:1400:34:0901:10:45.7001:14:00.25+00:09:117:048,5
40ŚLUSARCZYK Marcin 500WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-394M 3200:01:3800:35:0601:10:53.4501:12:31.50+00:09:197:058,5
41JONDERKO Grzegorz 436WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKM40-499M 3300:01:5900:34:4801:11:04.8001:13:03.85+00:09:307:068,4
42KOZŁOWSKA Sabina 449DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-392K 900:04:5900:35:2001:11:28.6501:16:28.00+00:09:547:088,4
43KOWALSKI Marek 448UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5910M 3400:02:2600:35:4401:11:36.7001:14:02.75+00:10:027:098,4
44BOROWCZYK Marian 409K.M.MALTA POZNAŃPOZNAŃM60-698M 3500:03:1400:34:4101:11:37.9501:14:52.40+00:10:037:098,4
45RADOMSKA Marta 686AVOCADO WELLNES CLUBWARSZAWAK30-393K 1000:05:0000:35:4301:11:41.8501:16:42.75+00:10:077:108,4
46BALCERAK-KOLASA Joanna 404EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-495K 1100:05:2200:35:0001:11:49.9501:17:12.90+00:10:157:118,4
47SZULC Jarek 496MARSZ PO ZDROWIEBYDGOSZCZM50-5911M 3600:02:2400:35:3001:12:14.4001:14:38.65+00:10:407:138,3
48BOCZAR Beata 541GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-592K 1200:05:4200:35:2201:12:21.7501:18:04.30+00:10:477:148,3
49DREGER Michał 415KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM40-4910M 3700:02:0000:36:0401:12:25.2001:14:25.75+00:10:507:148,3
50MIERNICKI Mariusz 533DZIERŻONIÓWM50-5912M 3800:02:5300:35:5901:12:33.1001:15:26.20+00:10:587:158,3
51KOLARSKA Agnieszka 442VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-394K 1300:05:0000:35:5001:12:37.5501:17:37.95+00:11:037:158,3
52NETKOWSKI Wojciech 470PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5913M 3900:02:5300:36:2301:13:08.9501:16:02.90+00:11:347:188,2
53PALIWODA Kasia 388MIERZYNK40-496K 1400:05:2300:35:5401:13:10.9501:18:34.00+00:11:367:198,2
54ŚLUSARCZYK Andrzej 528WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-699M 40100:03:1100:35:5901:13:11.2001:16:23.15+00:11:367:198,2
55POZNAŃSKI Wiesław 478K.S. AMATOR NWBIAŁYSTOKM50-5914M 4100:02:5400:36:2401:13:25.0001:16:19.15+00:11:507:208,2
56KRUSZKA Arleta 658MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-593K 1500:05:4400:36:1101:13:26.1001:19:10.50+00:11:517:208,2
57CZYCZ Kazimierz 538GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6910M 4200:03:1500:35:3401:13:27.0001:16:42.25+00:11:527:208,2
58DUSIEL Ewa 416VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-497K 1600:05:2500:36:2401:13:28.5001:18:53.85+00:11:547:208,2
59KOMAJDA Jarosław 524GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM50-5915M 4300:02:2600:36:4801:13:44.2001:16:11.10+00:12:097:228,1
60MARCINKOWSKI Wojciech 466UNIA MIASTLUBLINIECM40-4911M 4400:01:5900:36:3501:13:45.8501:15:45.65+00:12:117:228,1
61KOWALCZYK Edyta 447KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-498K 1700:05:2300:36:5101:13:58.7501:19:22.55+00:12:247:238,1
62WOJNAROWSKA Halina 508LISEWO KOŚCIELNEK50-594K 1800:05:4300:36:4701:14:11.6001:19:55.15+00:12:377:258,1
63HAJNUS Wojciech 430FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5916M 4500:02:2500:36:3801:14:14.2501:16:39.65+00:12:397:258,1
64WOJNAROWSKA Beata 509LISEWO KOŚCIELNEK40-499K 1900:05:2500:37:0101:14:27.8501:19:53.25+00:12:537:268,1
65BYTNIEWSKI Mieczysław 526BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+1M 4600:03:3800:37:2201:14:30.2001:18:08.95+00:12:557:278,1
66PIOTROWSKI Krzysztof 531FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM60-6911M 4700:03:1300:36:1201:14:31.0501:17:44.60+00:12:567:278,1
67ŚLUSARCZYK Grzegorz 527WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4912M 4800:02:0000:37:0501:14:32.2001:16:33.00+00:12:577:278,0
68ŁABUS Izabela 544FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-293K 2000:04:4400:36:3901:14:37.2001:19:22.15+00:13:027:278,0
69FOT Krzysztof 392MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5917M 4900:02:2600:38:0501:14:43.4501:17:10.40+00:13:097:288,0
70PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 474PRUSZYŃSKI NORDIC WALKINGSZCZODRKOWICEK30-395K 2100:04:5900:36:4301:14:52.5501:19:52.35+00:13:187:298,0
71ROSZMAN Joanna 484PENDOLINOREDAK50-595K 2200:05:4200:36:3401:15:06.1501:20:48.80+00:13:317:308,0
72KUPIBIDA Bogusława 622SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-596K 2300:05:4300:37:1701:15:09.6501:20:53.35+00:13:357:318,0
73WIĘCEK Kamil 506KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM18-295M 5000:01:1800:37:1701:15:15.5501:16:34.20+00:13:417:318,0
74SITKO Małgorzata 548KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4910K 2400:05:2400:37:0901:15:36.6001:21:01.35+00:14:027:337,9
75SOBAŃSKA Grażyna 488DRUŻBICEK60-691K 2500:05:5900:37:4001:15:40.1501:21:39.60+00:14:057:347,9
76BUJNICKI Marcin 411PASŁĘKM40-4913M 5100:01:5800:37:0201:15:41.0001:17:39.95+00:14:067:347,9
77KOZŁOWSKA Agnieszka 537FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4911K 2600:05:2400:37:1501:15:55.8001:21:20.45+00:14:217:357,9
78GRZESZCZAK Andrzej 394KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM50-5918M 5200:02:5400:37:3601:16:02.3501:18:57.25+00:14:277:367,9
79APPEL Jerzy 403GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+2M 5300:03:3800:37:2101:16:07.0001:19:45.50+00:14:327:367,9
80LEWANDOWSKI Robert 539GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM30-395M 5400:01:3800:37:3001:16:08.1001:17:46.85+00:14:337:367,9
81GRONALEWSKI Krzysztof 425BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-396M 5500:01:3700:37:5501:16:09.9501:17:47.80+00:14:357:377,9
82ŁOPUSIEWICZ Dorota 462BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-294K 2700:04:4600:37:2701:16:13.0501:20:59.05+00:14:387:377,9
83JARZYŃSKA Małgorzata 434HIFI ARTEBERLINK50-597K 2800:05:4400:37:2801:16:15.2501:21:59.40+00:14:407:377,9
84ZACHARCZUK Zofia 515FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-598K 2900:05:4300:37:3901:16:19.3501:22:02.75+00:14:447:377,9
85CHWIAŁKOWSKI Maciej 545BYDGOSZCZM60-6912M 5600:03:1300:37:5901:16:19.6501:19:32.65+00:14:457:377,9
86GLINIECKA Katarzyna 521ELBLĄGK40-4912K 3000:05:2700:38:0901:16:52.8501:22:20.60+00:15:187:417,8
87JURCZYŃSKA Bożena 519VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-599K 3100:05:4400:38:0401:16:57.6501:22:42.50+00:15:237:417,8
88KOTULA Jakub 446KATOWICEM30-397M 5700:01:3900:38:1001:16:59.5501:18:38.60+00:15:257:417,8
89WAŁECKA Krystyna 504FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-692K 32100:05:5900:38:1301:17:03.4501:23:03.10+00:15:297:427,8
90KOSIŃSKA Maria 443MOSIR RYPINRYPINK60-693K 3300:05:5900:38:1201:17:06.9001:23:06.20+00:15:327:427,8
91ŚCIBISZ Bogdan 499DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+3M 5800:03:3800:37:4501:17:09.8001:20:47.90+00:15:357:427,8
92WIŚNIEWSKI Roman 507NIEZRZESZONYTWARDORZECZKAM60-6913M 5900:03:1500:38:1901:17:14.5001:20:29.50+00:15:407:437,8
93LENARTOWICZ Barbara 459ŁÓDŹK40-4913K 3400:05:2600:38:4401:17:15.1001:22:42.05+00:15:407:437,8
94ŻUCHOWICZ Elżbieta 517DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5910K 3500:05:4300:38:5901:17:27.7001:23:11.25+00:15:537:447,7
95ADAMOWSKI Jacek 401UNIA MIASTGLIWICEM30-398M 6000:01:3900:39:4501:17:39.2501:19:19.05+00:16:047:467,7
96POSTEK Danuta 477MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5911K 3600:05:4400:38:5301:17:45.4501:23:30.25+00:16:117:467,7
97FARON Monika 421GDYNIAK30-396K 37 00:04:5900:37:5401:17:52.0001:22:51.35+00:16:177:477,7
98WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 512KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 3800:06:0900:38:1401:17:53.1501:24:02.45+00:16:187:477,7
99DUSZA Anna 417EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4914K 3900:05:2300:38:4601:17:55.5001:23:19.20+00:16:217:477,7
100WIŚNIEWSKI Kazimierz 390ZGÓRKIWARSZAWAM60-6914M 6100:03:1400:38:5101:17:58.9501:21:13.85+00:16:247:477,7
101GRYGIEL Monika 426FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-397K 4000:05:0000:38:1701:18:01.8001:23:01.95+00:16:277:487,7
102DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 414KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5912K 4100:05:4400:39:1801:18:10.3001:23:54.70+00:16:357:497,7
103THOMALLA Bogdan 502SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+4M 6200:03:3900:38:0901:18:14.4501:21:54.35+00:16:407:497,7
104KRZYŻANOWSKI Wojciech 454AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM40-4914M 632 min kary00:05:4400:38:0101:18:29.0501:24:14.00+00:16:547:517,6
105PACZUSKA Małgorzata 473FOREVER YOUNGŁÓDŹK50-5913K 4200:05:4700:38:5701:18:30.2501:24:18.20+00:16:557:517,6
106CHYRA Janusz 412UNIA MIASTLUBLINIECM40-4915M 6400:02:0000:38:5501:18:32.0001:20:32.80+00:16:577:517,6
107SZCZEPAŃSKA Anna 493FABRIKANORDIKASUCHA GÓRAK30-398K 4300:05:0000:37:5101:18:39.1001:23:39.25+00:17:047:517,6
108DZIUBAK Janusz 419RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5919M 6500:02:5400:39:0001:18:55.9501:21:50.35+00:17:217:537,6
109JARYSZ Agnieszka 433FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-399K 4400:05:0100:39:2301:18:59.3501:24:00.90+00:17:247:537,6
110WROŃSKA Wiesława 513BŁĘKITNI NW DZIEMIANYKOŚCIERZYNAK40-4915K 4500:05:2300:39:0401:19:15.0001:24:38.80+00:17:407:557,6
111RACZYŃSKA Aleksandra 481UNIA MIASTCHORZÓWK70+2K 4600:06:0900:39:0301:19:17.3501:25:26.95+00:17:427:557,6
112HINC Iwona 432FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4916K 4700:05:2600:39:4801:19:46.5001:25:13.45+00:18:127:587,5
113SZEWCZYK Marek 494FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5920M 6600:02:2500:39:2901:19:50.9501:22:16.25+00:18:167:597,5
114STACHYRA Alfred 536BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM70+5M 6700:03:3900:39:4201:20:09.3501:23:48.80+00:18:348:007,5
115TURZYŃSKA-STOPA Maria 503BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-694K 4800:05:5800:39:3001:20:19.1501:26:18.05+00:18:448:027,5
116DZIEMIŃSKA Magdalena 418BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-3910K 4900:05:0000:39:3201:20:30.2501:25:30.95+00:18:558:037,5
117MOJSIEJCZUK Ryszard 468VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM70+6M 6800:03:3800:40:0601:20:38.7001:24:17.55+00:19:048:037,4
118STEFAŃSKI Andrzej 492FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5921M 69100:02:5300:39:4401:20:48.2501:23:41.35+00:19:138:047,4
119ŚWIĄTEK Joanna 501MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK30-3911K 5000:05:0000:38:4701:20:54.9501:25:55.55+00:19:208:057,4
120ANGIELCZYK Małgorzata 550MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-695K 5100:05:5900:39:3301:20:56.0001:26:55.05+00:19:218:057,4
121GERLE-KOTULA Anna 423KATOWICEK30-3912K 52100:05:0000:40:4601:21:13.7001:26:13.80+00:19:398:077,4
122BIŃCZYK Jacek 207GRĄBCZEWOM40-4916M 7000:02:0000:41:0601:21:20.0501:23:20.10+00:19:458:087,4
123OMARSKA Grażyna 472PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5914K 5300:05:4600:40:2301:21:31.9501:27:18.35+00:19:578:097,4
124BOROWSKI Marcin 410FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINA/ POZNAŃM30-399M 7100:01:3900:41:1201:22:11.5001:23:50.55+00:20:378:137,3
125ZIELIŃSKA Kamila 516FACE NORDIC WALKING TEAMPIASECZNOK30-3913K 5400:05:0000:40:0601:22:27.7001:27:28.50+00:20:538:147,3
126KOSSOWSKI Marian 445MARYSINWARSZAWAM50-5922M 7200:02:2600:40:3601:22:48.2001:25:14.85+00:21:138:167,2
127MAĆKOWIAK Krystyna 464FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINAK60-696K 5500:05:5900:40:3701:23:25.3001:29:24.45+00:21:508:207,2
128FAJNAS Ryszard 420FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5923M 7300:02:5300:40:3901:23:43.6001:26:36.70+00:22:098:227,2
129SZYMANOWSKA-PAWLAK Ewa 498GOSIR OSIELSKONIEMCZK50-5915K 56 00:05:4400:41:1201:23:48.5501:29:33.00+00:22:148:227,2
130MARCINIAK Lucyna 465NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃK50-5916K 5700:05:4700:40:4101:23:51.2501:29:38.30+00:22:168:237,2
131KULKA Maciej 455FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5924M 7400:02:5500:42:2301:24:14.0001:27:09.65+00:22:398:257,1
132WYSOCKA Bernadeta 514BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4917K 5800:05:2600:40:5201:24:15.8501:29:42.10+00:22:418:257,1
133SZEWCZYK Agnieszka 495FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4918K 5900:05:2500:41:5801:24:19.7001:29:45.65+00:22:458:267,1
134WASIELA Beata 690NOWY SUMINK40-4919K 6000:05:2500:41:4301:24:20.8001:29:45.95+00:22:468:267,1
135LEHMANN Teresa 458BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5917K 6100:05:4500:41:3101:24:28.0501:30:13.65+00:22:538:267,1
136SMARUJ-SADOWSKA Janina 543BYDGOSZCZK60-697K 6200:06:0000:41:2901:24:46.7501:30:47.25+00:23:128:287,1
137FILIPOWSKA Bogusia 422FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4920K 6300:05:2900:42:1101:24:51.6001:30:20.75+00:23:178:297,1
138KRYGIEL Maria 450GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5918K 6400:05:4500:42:1801:25:04.5001:30:49.85+00:23:308:307,1
139PILECKI Gustaw 525GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM70+7M 7500:03:3900:42:3401:25:19.9001:28:59.20+00:23:458:327,0
140LINKA Renata 413WARSZAWAK40-4921K 6500:05:2600:42:1201:25:33.5001:31:00.00+00:23:598:337,0
141KRZYŚCIN Rafał 453SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4917M 7600:01:5900:43:2801:26:07.3001:28:06.50+00:24:328:367,0
142POLAKIEWICZ Dariusz 520ZDROWIASOLEC KUJAWSKIM50-5925M 7700:02:5300:41:2201:26:18.2501:29:11.90+00:24:438:377,0
143BIERNAT Lucyna 405FACE NORDIC WALKING TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40-4922K 6600:05:2600:42:3601:26:26.5001:31:53.25+00:24:528:386,9
144HENRY Ewa 431FACE NORDIC WALKING TEAMMISSISSAUGAK50-5919K 6700:05:4500:42:0701:26:30.0501:32:15.70+00:24:558:396,9
145CHRAPEK Urszula 639KS RUDZICARUDZICAK18-295K 6800:04:4500:43:0501:26:31.1001:31:16.35+00:24:568:396,9
146KŁOPOCIŃSKA Małgorzata 440MARYSINWARSZAWAK50-5920K 6900:05:4700:42:4401:26:35.0001:32:22.15+00:25:008:396,9
147KŁOSOWSKA Ewa 467TUCHOLAK40-4923K 7000:05:2400:44:1401:27:07.1501:32:31.55+00:25:328:426,9
148KOSSOWSKA Anna 444MARYSINWARSZAWAK50-5921K 7100:05:4700:43:1401:27:15.4501:33:02.55+00:25:418:436,9
149RUBACHA Marek 534EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6915M 7800:03:1300:43:3101:27:43.9001:30:57.35+00:26:098:466,8
150JÓŹWIAK Dominik 437WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-296M 7900:01:1900:43:2901:29:00.2501:30:19.30+00:27:258:546,7
151KRZYŚCIN Mirosława 452SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4924K 7200:05:2500:42:4701:29:11.1501:34:36.75+00:27:368:556,7
152WYSOCKA Monika 689PIÓRKOWOK40-4925K 7300:05:2700:43:4401:29:25.8501:34:53.50+00:27:518:566,7
153GWIZDAŁA Ewa 428GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5922K 7400:05:4500:43:3701:29:54.6001:35:40.55+00:28:208:596,7
154LIPIŃSKA Urszula 460FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4926K 7500:05:2600:44:5401:30:20.8001:35:47.05+00:28:469:026,6
155PIEKARSKA Magdalena 475GOSIR OSIELSKONIEMCZK18-296K 7600:04:4400:46:0101:34:26.3501:39:11.10+00:32:519:266,4
156POLAKIEWICZ Elżbieta 522ZDROWIASOLEC KUJAWSKIK60-698K 7700:06:0000:48:0201:35:02.1001:41:02.70+00:33:279:306,3
157BIERYT Arkadiusz 20KLUB WELLNESS BYDGOSZCZM50-5926M 8000:02:5500:47:1801:35:27.5001:38:23.15+00:33:539:326,3
158BIERYT Joanna 21KLUB WELLNESS BYDGOSZCZK40-4927K 7800:05:2500:44:4501:36:20.4501:41:45.45+00:34:469:386,2
159DĄBROWSKA Barbara 523ZDROWIASOLEC KUJAWSKIK60-699K 79100:06:0000:49:2301:42:36.6501:48:37.40+00:41:0210:155,8
160NAWROCKA Danuta 469DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK70+3K 8000:06:1000:55:4601:51:53.1001:58:03.15+00:50:1811:115,4
Niesklasyfikowani
DQGWIZDAŁA Michał 429GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM60-69TakDQ00:42:02 DQ01:33:28.65 DQ DQ--
DQKĘPA Andrzej 529SKI FAMILY TEAMKOSZALINM60-69TakDQ00:34:09 DQ DQ DQ--
Znaleziono 162 wynik(ów)