OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-08-06
Miejsce : Osielsko
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 81
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1DZIEDIEWICH Andrzej 610KS METRACO POLKOWICEGRODNOM30-391M 100:00:0500:05:3700:36:0701:06:2801:37:1302:08:02.8002:08:08.55 6:049,9
2KOLASA Wojciech 626EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM40-491M 200:00:0800:06:3300:39:1201:10:3201:42:0802:14:05.6502:14:13.95+00:06:026:219,4
3SKIBA Krzysztof 675KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM50-591M 3100:00:1100:06:0600:37:0101:08:0901:40:5502:14:27.1502:14:39.00+00:06:246:229,4
4DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 674BIEGAMY RAZEM PENDOLINOGDYNIAM50-592M 4100:00:1200:06:3500:39:1101:10:4501:42:5402:15:56.9502:16:08.95+00:07:546:269,3
5WIŚNIEWSKI Jacek 660FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NWSANDOMIERZM50-593M 500:00:1200:06:3500:39:1201:10:4801:43:5902:16:37.7502:16:50.00+00:08:346:289,3
6STILLER Karol 649VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 600:00:0700:06:3500:39:4801:12:3101:45:0802:16:47.1502:16:54.20+00:08:446:289,3
7KORDOWSKI Piotr 627NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-492M 700:00:0800:06:3200:39:4601:12:3001:45:0902:17:45.1502:17:53.50+00:09:426:319,2
8STUPNOWICZ Przemek 651EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-291M 800:00:0600:06:3700:39:5001:12:3301:45:1902:18:32.6502:18:39.50+00:10:296:339,1
9NALEPKA Jerzy 636FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM60+1M 900:00:1400:07:0300:40:2901:13:1201:46:3702:19:31.2502:19:45.55+00:11:286:369,1
10HELWICH Stefan 617KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60+2M 1000:00:1300:06:5700:40:2901:13:1401:46:4702:20:02.4502:20:15.60+00:11:596:389,0
11GALIŃSKI Rafał 613JURAJSKI KLUB NORDIC WALKING LIDER SUPPORT TEAMPARKOSZOWICEM40-493M 1100:00:0900:07:0300:41:4401:15:1101:48:3402:20:40.2502:20:49.80+00:12:376:409,0
12CZŁONKOWSKI Krzysztof 629OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-494M 1200:00:0800:06:5000:40:5801:14:3901:48:3602:20:48.2502:20:56.75+00:12:456:409,0
13PIETRZYK Jarosław 680VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-393M 1300:00:0600:06:4400:41:2201:14:4501:48:4202:22:28.9502:22:35.50+00:14:266:458,9
14ZACZYŃSKA Anna 666KS METRACO POLKOWICELUBINK30-391K 100:01:0300:06:2800:40:4901:14:2901:48:2402:22:51.9002:23:55.45+00:14:496:468,9
15ZAREMBA Jakub 668BIAŁOWIEŻAM30-394M 1400:00:0700:07:1500:41:5101:15:1701:49:1802:23:23.8502:23:31.05+00:15:216:478,8
16BOGACKI Sławek 603ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-495M 1500:00:0700:06:3500:41:0501:15:0301:49:5202:25:19.7502:25:26.90+00:17:166:538,7
17WARUSZEWSKI Karol 659BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-496M 1600:00:0800:07:0300:42:4401:17:0801:51:2002:26:06.1002:26:15.05+00:18:036:558,7
18ŻYWICKI Marcin 670BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-395M 17100:00:0700:06:5900:41:3601:15:3201:50:4202:26:33.3502:26:40.85+00:18:306:568,6
19ZAGAJA Janusz 667WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+3M 1800:00:1200:07:0100:41:3301:15:4501:50:5102:26:58.8002:27:11.65+00:18:566:578,6
20MITURA-ZIELONKA Paweł 673RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM30-396M 1900:00:0700:06:5000:41:5501:16:2001:51:4902:27:28.6502:27:35.85+00:19:256:598,6
21WRÓBEL Łukasz Eryk 665FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIM30-397M 2000:00:0600:06:3800:41:2101:15:1401:49:5502:27:44.3002:27:51.25+00:19:417:008,6
22PASIKOWSKA Mariola 679VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻAREK30-392K 200:01:0200:06:3600:41:3601:16:1601:52:0302:28:05.1502:29:08.05+00:20:027:018,5
23BIK Stanisław 602KS METRACO POLKOWICELUBINM50-594M 2100:00:1100:07:0500:41:3101:15:4701:51:0502:28:59.4002:29:11.25+00:20:567:038,5
24WOJCIECHOWSKI Tadeusz 662DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM60+4M 2200:00:1200:07:1900:42:4701:18:1401:54:1302:29:37.0502:29:49.85+00:21:347:058,5
25LENZ Andrzej 630ALTOMGNIEZNOM50-595M 2300:00:1100:07:1800:42:1701:17:0001:52:3302:29:54.3502:30:05.90+00:21:517:068,4
26JANCZYK Małgorzata 682EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-393K 300:01:0200:06:5400:42:5901:18:4701:54:2402:30:10.7002:31:13.65+00:22:077:078,4
27KACORZYK Władysław 620SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM50-596M 2400:00:1200:07:1800:42:4601:18:1301:54:1202:30:39.0502:30:51.05+00:22:367:088,4
28SZCZEBAK Jacek 653UNIA MIASTTARNÓWM40-497M 2500:00:0800:06:5800:43:0201:18:2801:54:1502:30:49.1502:30:57.15+00:22:467:088,4
29NOWROTEK Monika 637WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-291K 400:01:0200:06:3400:41:2001:16:3201:53:5802:31:45.8002:32:47.95+00:23:437:118,3
30GWIZDAŁA Marcin 616GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM30-398M 2600:00:0600:07:0900:43:2301:19:1401:55:3402:31:50.2002:31:56.75+00:23:477:118,3
31WESOŁOWSKI Wojciech 677NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM60+5M 2700:00:1300:07:1200:43:3601:19:2601:55:3602:32:29.7002:32:43.65+00:24:267:138,3
32STOPA Joanna 650BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 500:01:0200:06:4600:42:5701:18:4601:55:0802:32:31.7002:33:34.00+00:24:287:138,3
33BRYNKIEWICZ Dorota 604FACE NORDIC WALKING TEAM / SPHINX ACCOVENTRY/UKK30-394K 6100:01:0400:06:4900:42:3701:18:3601:55:2602:33:10.0002:34:14.00+00:25:077:158,3
34FOLWARSKI Andrzej 612FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-597M 2800:00:1000:07:1800:43:5001:19:4501:56:4602:34:21.6002:34:32.15+00:26:187:188,2
35SMUS Damian 644UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM18-292M 2900:00:0900:07:2800:45:0101:21:2501:58:3202:34:32.3502:34:41.40+00:26:297:198,2
36OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 638SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-491K 700:01:0400:07:1000:44:0201:20:3501:57:3702:34:34.0002:35:38.55+00:26:317:198,2
37SORN Łukasz 646FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM18-293M 30100:00:0500:07:2600:44:1701:21:2901:58:5402:34:48.6502:34:54.45+00:26:457:208,2
38REJMAN Dorota 641FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NWTARNOBRZEGK30-395K 800:01:0300:07:2000:44:5501:21:4701:59:1802:36:55.9502:37:59.05+00:28:537:268,1
39STĘPIEŃ Lucyna 648KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 900:01:0700:07:3100:44:4201:21:5201:59:3102:36:56.5002:38:04.45+00:28:537:268,1
40KOWALCZYK Mariusz 628GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-598M 3100:00:1100:07:2200:43:5001:19:3901:57:4202:37:22.6002:37:33.60+00:29:197:278,0
41BANASZKIEWICZ Katarzyna 601JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚKACZORYK40-492K 1000:01:0600:07:1500:45:1501:22:3901:59:4402:37:26.1502:38:32.35+00:29:237:278,0
42WOLNIEWICZ Katarzyna 663FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-493K 1100:01:0400:07:2900:44:5101:22:0501:59:4102:38:47.1002:39:51.95+00:30:447:318,0
43KACZMARCZYK-PIASECKA Renata 621CZARNE PANTERYPIŁAK40-494K 1200:01:0700:07:5900:47:2401:24:4502:02:1902:40:14.6502:41:21.70+00:32:117:357,9
44ANTOSZEWSKI Piotr 655DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-498M 3200:00:1000:07:2600:45:0101:22:0601:59:5502:40:15.0502:40:25.90+00:32:127:357,9
45KARASIEWICZ Irena 684FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-592K 1300:01:0800:07:3100:45:2301:23:3502:02:0502:40:26.2002:41:34.50+00:32:237:367,9
46GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 615FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-593K 1400:01:0900:07:3700:45:4001:23:3902:02:0602:40:35.9002:41:44.95+00:32:337:367,9
47MOŻYSZEK Piotr 635FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM50-599M 3300:00:1200:07:4100:46:2001:23:5702:02:1802:40:59.4002:41:12.00+00:32:567:377,9
48LISIKIEWICZ Agnieszka 631GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-495K 1500:01:0400:07:4200:46:5201:24:1702:02:2102:41:02.9502:42:07.50+00:33:007:377,9
49ROSOŁEK Elżbieta 678GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-594K 1600:01:0900:07:5900:47:2101:24:4402:02:3502:41:21.8002:42:31.20+00:33:197:387,8
50TYLUTKI Agnieszka 656FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NWTARNOBRZEGK40-496K 1700:01:0500:07:2900:45:0601:22:2602:00:3002:42:21.1502:43:26.80+00:34:187:417,8
51KUCHARCZYK Krzysztof 683CZĘSTOCHOWAM30-399M 34100:00:0800:07:2600:45:1901:23:2502:02:1402:43:28.8502:43:37.15+00:35:267:447,7
52JANKOWSKA Katarzyna 618MOSIRRYPINK50-595K 1800:01:0800:08:0900:47:0001:25:2902:04:2702:43:36.2502:44:44.25+00:35:337:457,7
53SZCZODROWSKI Krzysztof 654GDAŃSKM50-5910M 3500:00:0900:07:2600:45:1701:23:5002:02:5702:43:38.0502:43:47.80+00:35:357:457,7
54WITKOWSKA Maria 661UNIA MIASTKATOWICEK60+1K 1900:01:0900:07:4400:46:2801:25:2002:04:4202:43:54.2002:45:04.05+00:35:517:467,7
55POTRYKUS Małgorzata 681BOJANOK50-596K 2000:01:0700:07:3600:45:4001:23:5902:03:4102:45:40.2002:46:47.25+00:37:377:517,6
56WOŁOWIEC Marcin 664FOREVER YOUNG ŁÓDŹGŁOWNOM40-499M 3600:00:0900:07:3900:46:4501:25:2702:06:1102:45:57.9502:46:07.50+00:37:557:517,6
57FINC Mariusz 611BYDGOSZCZM40-4910M 3700:00:0500:07:3600:45:2201:23:0802:04:1602:47:20.1502:47:26.10+00:39:177:557,6
58ROSADZIŃSKA Natalia 676LESZNOK18-293K 2100:01:0200:07:4900:48:2601:29:0602:09:3902:47:54.4002:48:56.90+00:39:517:577,5
59CZYCZ Emilia 608GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK60+2K 2200:01:0900:07:3600:45:4701:24:3202:05:3202:48:05.4502:49:14.65+00:40:027:577,5
60KOBIELA Daria 625BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-294K 2300:01:0200:07:4900:48:2601:29:0502:09:4002:48:15.3502:49:17.50+00:40:127:587,5
61CICHOŃ Aneta 605FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-396K 2400:01:0300:07:3800:47:0301:26:4802:07:2702:49:10.9002:50:14.30+00:41:088:017,5
62WACHOWIAK Sylwia 657PIŁAK40-497K 2500:01:0600:07:5700:48:0601:27:3502:07:5502:49:26.3502:50:32.70+00:41:238:017,5
63CIENNIK Kalina 671ŁÓDŹK40-498K 2600:01:0700:07:3900:47:5901:28:3402:09:2002:49:29.2002:50:36.75+00:41:268:017,5
64SYSIK Tomasz 652LEGIA RUN CLUBSIEDLCEM30-3910M 38100:00:0800:08:1300:51:5501:32:0002:10:5102:49:30.9502:49:39.55+00:41:288:027,5
65FRANKIEWICZ Mirosław 634FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4911M 39100:00:1000:07:5400:48:0301:27:4402:08:2102:50:04.4002:50:14.60+00:42:018:037,4
66SOBECKA Marzena 645WAŁCZK40-499K 2700:01:0600:08:2000:48:5501:28:4402:08:5902:50:34.1002:51:40.70+00:42:318:057,4
67JASOŃ Grażyna 619CZARNE PANTERYPIŁAK50-597K 2800:01:0800:08:1500:48:3301:28:4702:09:4302:50:50.6502:51:58.75+00:42:478:057,4
68RECZULSKI Mikołaj 640VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-294M 4000:00:0500:06:5900:45:1901:25:1402:07:5202:51:22.9002:51:28.70+00:43:208:077,4
69CIENNIK Wiktor 672FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM50-5911M 4100:00:1300:07:4900:46:3601:27:4902:09:5902:52:15.4502:52:28.85+00:44:128:097,3
70SŁABOŃ-SIKORA Aneta 643DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-397K 2900:01:0400:08:0100:49:5801:30:0602:11:4702:54:31.5002:55:36.20+00:46:288:167,3
71MATYJA Anna 633ŚREMK40-4910K 3000:01:0500:07:5900:48:5301:29:1702:11:1402:54:34.5002:55:40.05+00:46:318:167,3
72CZAKIERT Marek 607VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-4912M 4200:00:1000:07:5900:48:5101:29:2102:11:5802:55:12.0502:55:22.45+00:47:098:187,2
73WOŹNIAK Bartłomiej 685UNIA MIASTTOSZEKM40-4913M 4300:00:0900:07:4700:49:0301:31:0602:14:0502:59:16.2002:59:25.45+00:51:138:297,1
74ZAWADZKA Maria 669KS METRACO POLKOWICELUBINK60+3K 3100:01:0900:08:1300:50:5101:32:4602:15:1602:59:33.6503:00:43.20+00:51:308:307,1
75STRZELECKI Sebastian 688SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4914M 4400:00:0900:07:5900:50:2001:32:3202:16:1003:00:35.3503:00:45.25+00:52:328:337,0
76ROZMUS Jolanta 642FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+4K 3200:01:1000:08:2200:50:5001:33:5802:17:5603:00:51.2003:02:01.45+00:52:488:347,0
77DRÓŻDŻ Paweł 609EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM50-5912M 4500:00:1100:07:5100:49:1601:31:2302:16:2803:01:42.3003:01:53.85+00:53:398:367,0
78MARCINKOWSKA Renata 632FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60+5K 3300:01:1000:08:2900:51:2501:34:5902:22:2303:11:40.9503:12:51.15+01:03:389:056,6
79KĄCKOWSKA Beata 623JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK40-4911K 3400:01:0600:09:0500:55:3901:42:0702:27:5203:14:48.5503:15:55.10+01:06:459:136,5
80CZAJA Aneta 687JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚSOLEC KUJAWSKIK30-398K 3500:01:0400:09:0700:55:4101:42:1002:27:5403:14:50.9503:15:55.20+01:06:489:146,5
Znaleziono 80 wynik(ów)