OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 5KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-08-06
Miejsce : Osielsko
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 393
Wystartowało : 368
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 366
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DORS Grzegorz 45RTB TRACKER PODKOWA JANÓWJANÓWM50-541M 100:04:1800:28:56.6500:33:14.80 5:4710,4
2DELĄG Jakub 371FACE NORDIC WALKING TEAMPIOTRKÓW TRYB.M18-291M 200:00:5200:29:26.4000:30:18.90+00:00:295:5310,2
3LUBIATOWSKI Ireneusz 155KS METRACO POLKOWICEGUBINM50-542M 300:04:1800:29:43.7000:34:02.15+00:00:475:5610,1
4ZARĘBSKI Michał 299VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 400:01:3500:29:43.9500:31:19.60+00:00:475:5610,1
5WOROCH Roman 291KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-591M 500:05:0200:30:30.2500:35:32.40+00:01:336:069,8
6GAJEWSKI Eugeniusz 58KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WLKP.M55-592M 600:05:0200:30:31.5500:35:33.75+00:01:346:069,8
7BRZOZOWSKI Piotr 360FACE NORDIC WALKING TEAMSŁAWNOM30-392M 7100:01:3600:30:35.2500:32:11.50+00:01:386:079,8
8WETOSZKA Piotr 306FACE NORDIC WALKING TEAMBIAŁA PODLASKAM30-393M 800:01:3800:30:46.5000:32:24.75+00:01:496:099,8
9CZŁAPSKI Krzysztof 38ENERGYLIFE TEAMCIECHANÓWM50-543M 900:04:1700:31:00.7000:35:17.85+00:02:046:129,7
10WITCZUK Łukasz 378FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM30-394M 1000:01:3700:31:00.8000:32:38.40+00:02:046:129,7
11MIELCAREK Leszek 173WESOŁY BORSUK TEAMBYTOMM60-641M 1100:05:4000:31:18.1000:36:58.50+00:02:216:159,6
12STĘPNIEWSKI Paweł 236VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-292M 1200:00:5300:31:26.9000:32:20.30+00:02:306:179,5
13DORS Łukasz 46RTB TRACKER PODKOWA JANÓWJANÓWM-Junior1M 1300:00:2900:31:28.9000:31:57.95+00:02:326:179,5
14WALENDZIAK Ryszard 368POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKM40-441M 1400:02:5300:31:33.8500:34:27.25+00:02:376:189,5
15WASIELEWSKI Mirosław 353KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM50-544M 1500:04:1800:31:34.8500:35:53.70+00:02:386:199,5
16KNITTER Tomasz 110BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Junior2M 1600:00:2900:31:48.2000:32:17.65+00:02:516:219,4
17GŁOWA Michał 68WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNM-Junior3M 1700:00:2900:31:48.7500:32:18.35+00:02:526:219,4
18JENCZELEWSKI Grzegorz 93ENERGYLIFE / NW CIECHANÓWCIECHANÓWM45-491M 1800:03:4700:31:57.5000:35:44.55+00:03:006:239,4
19SCHRÖDER Karol 223SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-442M 1900:02:5100:32:01.5500:34:53.50+00:03:046:249,4
20RAKUĆ Jakub 343RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-293M 2000:00:5200:32:03.3500:32:55.80+00:03:066:249,4
21NOWAK Grzegorz 184PIECHCINM40-443M 2100:02:5100:32:08.7500:35:00.00+00:03:126:259,3
22KROMSKI Pawel 132NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM45-492M 2200:03:4700:32:15.1500:36:02.30+00:03:186:279,3
23MIELECKA Agnieszka 174KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK45-491K 100:11:2100:32:25.0500:43:46.05+00:03:286:299,3
24ANDRZEJEWSKI Mieczysław 4MARSZ PO ZDROWIECZEMPIŃM55-593M 2300:05:0200:32:25.2000:37:28.05+00:03:286:299,2
25KOPCZEWSKI Dariusz 120FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-545M 2400:04:1900:32:26.4500:36:45.45+00:03:296:299,2
26HAŁAS Marcin 381FACE NORDIC WALKING TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-395M 2500:01:3500:32:28.2000:34:03.85+00:03:316:299,2
27KOŁEK Patryk 115RTB TRACKER PODKOWA JANÓWJANÓWM-Junior4M 2600:00:2800:32:28.6500:32:56.85+00:03:326:299,2
28MARCINKOWSKI Jakub 168UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior5M 2700:00:2800:32:34.7500:33:03.25+00:03:386:319,2
29DEMBKOWSKI Ryszard 44GOSIR OSIELSKOTORUŃM60-642M 2800:05:4000:32:42.4000:38:22.65+00:03:456:329,2
30TRZCIŃSKI Franciszek 270SPORT I REKREACJA STARTCHEŁMNOM50-546M 2900:04:1900:32:49.1000:37:08.75+00:03:526:339,1
31KRYŚ Artur 134KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHM45-493M 3000:03:4700:32:55.8000:36:43.00+00:03:596:359,1
32KLARKOWSKI Bogdan 359KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM60-643M 3100:05:4200:32:59.4000:38:41.75+00:04:026:359,1
33WYSOCKI Marcin 295BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Junior6M 3200:00:3000:33:01.5500:33:32.10+00:04:046:369,1
34SŁOMIAN Leszek 228UNIA MIASTKATOWICEM55-594M 3300:05:0300:33:01.7000:38:05.00+00:04:056:369,1
35ROSIŃSKI Michał 348TKSON TORUŃTORUŃM-Niepełnosprawni1M 3400:01:3700:33:08.8000:34:46.20+00:04:126:379,0
36KOMAR Beata 118FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-492K 200:11:2300:33:17.4000:44:40.90+00:04:206:399,0
37PARTYKA Teresa 203WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-591K 300:13:3600:33:21.2000:46:57.65+00:04:246:409,0
38GRYGOROWICZ Bogdan 79KS METRACO POLKOWICELUBINM65-691M 3500:06:2500:33:21.9500:39:47.35+00:04:256:409,0
39KOŁODZIEJCZAK Beata 330SOCHO TEAMSOCHACZEWK40-441K 400:10:4600:33:23.1000:44:09.90+00:04:266:409,0
40WOLEK Waldemar 290NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM40-444M 3600:02:5100:33:23.2500:36:14.45+00:04:266:409,0
41WILK Tadeusz 285DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM60-644M 3700:05:4000:33:27.5000:39:08.45+00:04:306:419,0
42ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 3800:06:2400:33:28.1000:39:53.05+00:04:316:419,0
43BREWKA Joachim 30UNIA MIASTLUBLINIECM50-547M 3900:04:1700:33:28.7000:37:46.15+00:04:326:419,0
44RATECKI Marcin 336NORDIC WALKING TEAM GDAŃSKGDAŃSKM40-445M 4000:02:5100:33:34.1000:36:25.55+00:04:376:428,9
45KUSTAL Marcin 141VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-396M 4100:01:3500:33:37.1500:35:12.80+00:04:406:438,9
46SZPILMAN Katarzyna 256FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK45-493K 500:11:2100:33:45.1500:45:06.75+00:04:486:458,9
47FLIS Marek 55GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM55-595M 4200:05:0100:33:45.7000:38:47.60+00:04:496:458,9
48SKWIRUT Jerzy 227SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni2M 4300:05:0400:33:47.2500:38:51.85+00:04:506:458,9
49ZALISKO Oksana 297DĄBROWA NORDIC TEAMUKRAINAK60-641K 600:14:2900:33:51.2500:48:20.35+00:04:546:468,9
50PIETRZYK Angelika 210RTB TRACKER PODKOWA JANÓWJANÓWK-Junior1K 700:07:5600:33:51.7500:41:48.10+00:04:556:468,9
51FELIS Paweł 52BOBROWIECM45-494M 4400:03:4700:33:55.4500:37:42.50+00:04:586:478,8
52GAŁĄZKA Paweł 61NORDIC TEAM DECOFLOOR GNIEZNOGNIEZNOM-Niepełnosprawni3M 4500:04:1800:33:56.6000:38:15.20+00:04:596:478,8
53BORKOWSKA Lidia 26FACE NORDIC WALKING TEAMGRABIANÓWK45-494K 800:11:2100:34:06.9500:45:28.90+00:05:106:498,8
54KUŚMIEREK Mateusz 143BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci1M 4600:00:0800:34:08.6500:34:17.10+00:05:126:498,8
55GNUS Dawid 69KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAM-Dzieci2M 4700:00:0900:34:09.3000:34:18.65+00:05:126:498,8
56STEPNIAK Bohdan 235SŁUPSKM-Niepełnosprawni4M 4800:05:0600:34:10.3500:39:16.90+00:05:136:508,8
57GAPIŃSKI Leszek 63WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM55-596M 4900:05:0300:34:10.4000:39:13.90+00:05:136:508,8
57LESIŃSKA Marzenna 150KS METRACO POLKOWICEOLSZANYK50-541K 9 00:12:2500:34:10.4000:46:35.45+00:05:136:508,8
59WYSOCKI Paweł 346AUGUSTÓWM18-294M 5000:00:5200:34:11.5500:35:04.05+00:05:146:508,8
60TOMCZYK Edward 268MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM65-693M 5100:06:2500:34:12.7000:40:37.85+00:05:166:508,8
61DANA Andrzej 42KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-694M 5200:06:2600:34:16.4000:40:42.65+00:05:196:518,8
62CUDAK Zbigniew 36VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM45-495M 5300:03:4800:34:16.9500:38:05.80+00:05:206:518,8
63ROSADZIŃSKI Sławomir 332LESZNOM45-496M 5400:03:4600:34:17.0500:38:03.40+00:05:206:518,8
64SZPILMAN Marta 257FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK18-291K 1000:08:2100:34:19.1000:42:40.95+00:05:226:518,7
65BIK Przemysław 22KS METRACO POLKOWICELUBINM-Dzieci3M 5500:00:0900:34:22.0000:34:31.45+00:05:256:528,7
66DUDEK Edward 48KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-695M 5600:06:2500:34:24.9000:40:50.65+00:05:286:538,7
67JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna 94FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIK30-391K 1100:09:4700:34:28.6500:44:15.75+00:05:326:538,7
68CHUDZIŃSKI Andrzej 356KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM65-696M 5700:06:2500:34:29.2500:40:55.00+00:05:326:548,7
69ZAŃKO Katarzyna 298RADZYŃ PODLASKIK40-442K 1200:10:4600:34:29.7000:45:16.45+00:05:336:548,7
70MANDZIUK Marek 310KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAM45-497M 58100:03:4800:34:32.3000:38:20.35+00:05:356:548,7
71KLUKOWSKI Michał 108OLSZTYNM18-295M 59100:00:5400:34:32.6500:35:26.80+00:05:366:548,7
72ANTONIEWICZ-BARTCZAK Łukasz 5ELITE TEAMGDAŃSKM-Niepełnosprawni5M 6000:01:3800:34:37.0000:36:15.55+00:05:406:558,7
73KOZŁOWSKI Jacek 129NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃM50-548M 6100:04:1700:34:41.2500:38:58.50+00:05:446:568,6
74MALCZYK Anna 162DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-392K 1300:09:4700:34:43.4500:44:30.55+00:05:466:568,6
75RECZULSKA Katarzyna 216VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-495K 14 00:11:2300:34:50.1000:46:13.55+00:05:536:588,6
76WALENDZIAK Alicja 365POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKK30-393K 1500:09:4700:34:50.2000:44:38.15+00:05:536:588,6
77OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 198WIELEŃK45-496K 1600:11:2100:34:52.5000:46:14.35+00:05:556:588,6
78TRZCIŃSKI Eugeniusz 269BYDGOSZCZM55-597M 6200:05:0300:34:54.8500:39:58.75+00:05:586:598,6
79KOTAS Wiktor 124UKS CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Junior7M 6300:00:2900:34:56.6500:35:25.65+00:06:006:598,6
80KWAŚNY Tomasz 147CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-549M 6400:04:2100:35:03.0500:39:24.05+00:06:067:008,6
81MOTOCZYŃSKI Krzysztof 178GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-645M 6500:05:4000:35:10.9000:40:51.60+00:06:147:028,5
82RAKUĆ Angelika 344RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-292K 1700:08:2100:35:11.3500:43:33.10+00:06:147:028,5
83KASPRZYK Lilianna 103KS METRACO POLKOWICEPOZNAŃK55-592K 1800:13:3700:35:11.9000:48:49.55+00:06:157:028,5
84WOŹNIAK Klaudia 292UNIA MIASTTOSZEKK-Junior2K 1900:07:5700:35:12.1500:43:09.25+00:06:157:028,5
85GALIŃSKA Tatiana 151JURAJSKI KLUB NORDIC WALKINGPARKOSZOWICEK40-443K 2000:10:4900:35:12.6500:46:01.90+00:06:167:028,5
86GAPIŃSKA Janina 62WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAK55-593K 2100:13:3600:35:17.3500:48:54.00+00:06:207:038,5
87ŚLEWIŃSKA Edyta 263BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Junior3K 2200:07:5500:35:18.5000:43:14.30+00:06:217:038,5
88JÓŹWIAK Marianna 98WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-444K 2300:10:4700:35:20.0500:46:07.30+00:06:237:048,5
89SKOWROŃSKA Dominika 226MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAK-Junior4K 2400:07:5600:35:20.8500:43:17.60+00:06:247:048,5
90BALICKA Maria 7IŁOWO - OSADAK-Dzieci1K 2500:07:3000:35:21.4500:42:51.65+00:06:247:048,5
91KANIECKA Zofia 102NW CIECHANÓWCIECHANÓWK60-642K 2600:14:2900:35:30.5500:50:00.00+00:06:337:068,4
92STYGA Krystyna 241KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-542K 2700:12:2500:35:32.9500:47:58.05+00:06:367:068,4
93PIATCZYC Michał 208GRODZISK WLKP.M-Junior8M 6600:00:2900:35:38.4500:36:07.45+00:06:417:078,4
94WAWRZYNIAK Anna 279FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-445K 2800:10:4700:35:39.3000:46:26.30+00:06:427:078,4
95MIKOŁAJCZAK Jan 176KS METRACO POLKOWICELEGNICAM-Niepełnosprawni6M 6700:05:4000:35:40.1000:41:20.40+00:06:437:088,4
96STOLTMANN Helena 238BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-594K 2900:13:3600:35:40.3000:49:17.15+00:06:437:088,4
97BURDANOWSKI Andrzej 361OSIELSKOM30-397M 6800:01:3900:35:41.1500:37:20.20+00:06:447:088,4
98SŁOMIŃSKA Marta 229BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Junior5K 3000:07:5500:35:52.1000:43:47.75+00:06:557:108,4
99GOŁĘBIEWSKI Andrzej 70KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-598M 6900:05:0100:35:52.5500:40:54.40+00:06:557:108,4
99FRĄSZCZAK Katarzyna 349FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NWTARNOBRZEGK-Niepełnosprawni1K 3100:09:5200:35:52.5500:45:44.65+00:06:557:108,4
101MARCINKOWSKA Agnieszka 166UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci2K 3200:07:2900:35:52.8500:43:22.45+00:06:567:108,4
102DEJDA Piotr 369FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM45-498M 7000:03:4800:35:53.9000:39:42.00+00:06:577:108,4
103WROŃSKI Włodzimierz 293PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-646M 7100:05:4000:35:57.8000:41:38.15+00:07:017:118,3
103PAWŁOWSKA-WOŹNIAK Małgorzata 338UNIA MIASTTOSZEKK30-394K 3300:09:4600:35:57.8000:45:44.55+00:07:017:118,3
105KADECKI Piotr 397KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEMIASTECZKO KRAJEŃSKIEM30-398M 7200:01:3600:35:59.0000:37:35.75+00:07:027:118,3
106GRABSKI Grzegorz 74IŁAWAM50-5410M 7300:04:1900:35:59.9500:40:18.95+00:07:037:118,3
107GÓRNIAK Julia 72BYDGOSZCZK-Junior6K 3400:07:5800:36:00.1000:43:58.65+00:07:037:128,3
108SOWA Jan 230UNIA MIASTGLIWICEM70+1M 7400:07:0000:36:02.7500:43:02.85+00:07:067:128,3
109SITKO Maciej 364KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Dzieci4M 7500:00:0900:36:03.3500:36:12.60+00:07:067:128,3
110GAŁAŚ Joanna 60PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-293K 3500:08:2100:36:04.2000:44:25.75+00:07:077:128,3
111JAWORSKI Zbigniew 92WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWM65-697M 7600:06:2400:36:08.7500:42:33.65+00:07:127:138,3
112WALENDZIAK Jan 366POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKM-Dzieci5M 7700:00:0800:36:10.5500:36:19.20+00:07:137:148,3
113MAGNUSKI Dariusz 160UNIA MIASTKRAPKOWICEM30-399M 7800:01:3500:36:14.9000:37:50.75+00:07:187:158,3
114WIĘCASZEK Leszek 283SZKOŁY FAMATORUŃM45-499M 7900:03:4600:36:17.0500:40:03.55+00:07:207:158,3
115JÓŹWIAK Łukasz 97WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni7M 8000:03:4700:36:17.3500:40:04.95+00:07:207:158,3
116FRĄCKOWIAK Roman 57ZS ROSKOWIELEŃM45-4910M 812 min kary00:04:1700:36:18.2500:40:36.00+00:07:217:158,3
117WARCHALSKA Teresa 274UNIA MIASTKATOWICEK65-691K 3600:14:5200:36:19.1500:51:11.55+00:07:227:158,3
118SULECKA Gabriela 243ŚWIECIEK-Niepełnosprawni2K 3700:13:3700:36:20.6000:49:58.15+00:07:237:168,3
119PILECKA-PRĄDZYŃSKA Anna 259PENDOLINOGDYNIAK60-643K 3800:14:2900:36:20.8500:50:50.80+00:07:247:168,3
120KOŁPAK Jan 116LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-698M 8200:06:2800:36:27.5500:42:55.80+00:07:307:178,2
121WOJEWSKA Natalia 288ELITE TEAMGDYNIAK18-294K 3900:08:2200:36:38.1500:45:00.55+00:07:417:198,2
122KAŹMIERCZAK Sebastian 333GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-446M 8300:02:5200:36:38.7000:39:31.00+00:07:427:198,2
122CIESIELSKI Krzysztof 35NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM60-647M 8400:05:4100:36:38.7000:42:20.05+00:07:427:198,2
124NIEWIŃSKA Beata 182FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK50-543K 4000:12:2400:36:41.5500:49:05.95+00:07:447:208,2
125DANA Kazimiera 41KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-644K 4100:14:3000:36:41.9000:51:12.05+00:07:457:208,2
126BARTOSIEWICZ Włodzimierz 12FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-648M 8500:05:4100:36:42.2000:42:23.90+00:07:457:208,2
127PIATCZYC Wacław 83GRODZISK WLKP.M-Niepełnosprawni8M 8600:05:0300:36:42.6000:41:45.60+00:07:457:208,2
128DZIUBA Alina 362KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-497K 4200:11:2100:36:47.6000:48:09.25+00:07:507:218,2
129WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 395BYDGOSZCZM18-296M 87100:00:5300:36:48.2000:37:41.45+00:07:517:218,2
130BARUCH Henryka 14DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK65-692K 4300:15:0300:36:48.4000:51:52.25+00:07:517:218,1
131KLOSKA Kazimierz 331BYTOWSKIE MORSYBYTÓW-RZEPNICAM70+2M 8800:07:0000:36:53.9000:43:54.15+00:07:577:228,1
132WOJTACHNIO Edyta 289FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-498K 4400:11:2300:36:55.3000:48:18.60+00:07:587:238,1
133ŁACNY Rafał 156NORDIC WALKING KIEKRZROGIERÓWKOM40-447M 8900:02:5300:36:57.0500:39:50.10+00:08:007:238,1
134SARNOWSKA Wanda 222GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-544K 4500:12:2700:37:00.1500:49:27.50+00:08:037:248,1
135NOWROTEK Roman 193WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNM65-699M 9000:06:2700:37:01.8000:43:28.95+00:08:057:248,1
136RYMER Marlena 220UKS 'NOBLIŚCI' KURZĘTNIKNOWE MIASTO LUBAWSKIEK50-545K 4600:12:2500:37:03.9500:49:29.50+00:08:077:248,1
137WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 396BYDGOSZCZK18-295K 4700:08:2100:37:04.6500:45:26.10+00:08:087:258,1
138MOŻDŻEŃ Barbara 179NIEZRZESZONYGNIEZNOK55-595K 4800:13:3700:37:07.5500:50:44.55+00:08:107:258,1
139BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina 370FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-395K 4900:09:4700:37:07.8500:46:54.95+00:08:117:258,1
140KOZŁOWSKA Julia 125FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-Dzieci3K 5000:07:3100:37:08.5500:44:39.65+00:08:117:258,1
141PERLIK Wiesław 206GOSIR OSIELSKOZIELONKAM60-649M 9100:05:4300:37:09.2000:42:52.45+00:08:127:258,1
142GIERSZEWSKI Arkadiusz 280ANGOWICEM30-3910M 9200:01:3800:37:11.6500:38:49.65+00:08:157:268,1
142KORDOWSKA Bogusława 121NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK40-446K 5100:10:4700:37:11.6500:47:58.75+00:08:157:268,1
144JONDERKO Julia 96WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKK40-447K 5200:10:4700:37:12.8500:48:00.30+00:08:167:268,1
145SZENDZIELORZ Ilona 249FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK55-596K 5300:13:3800:37:14.6000:50:53.45+00:08:177:278,1
146FELIS Beata 53BOBROWIECK45-499K 5400:11:2500:37:15.0500:48:40.75+00:08:187:278,1
147GRZYWOCZ Bernard 86PROFIT SPORT TEAMMOSINAM65-6910M 9300:06:2700:37:18.2000:43:46.05+00:08:217:278,0
148MACEK Mateusz 389FAMATORUŃM30-3911M 94100:01:3600:37:21.6000:38:57.90+00:08:247:288,0
149FIGURSKA Dominika 54FACE NORDIC WALKING TEAMŁÓDŹK18-296K 5500:08:2200:37:22.0000:45:44.35+00:08:257:288,0
150BRYL Michał 357KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM-Niepełnosprawni9M 9500:00:5400:37:22.3500:38:16.55+00:08:257:288,0
151WARUSZEWSKA Emilia 276GIM 3 TCZEWTCZEWK-Junior7K 5600:07:5600:37:27.7000:45:24.20+00:08:317:298,0
152GRZEMPA Karolina 81STOWARZYSZENIE WSPARCIA AKTYWNOŚCI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET 'JESTEM AKTYWNA'OSIELSKOK30-396K 5700:09:5200:37:30.4000:47:23.35+00:08:337:308,0
153GRZYB Izabela 84VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-397K 5800:09:4800:37:32.1000:47:20.15+00:08:357:308,0
154GRZYWOCZ Irena 85PROFIT SPORT TEAMMOSINAK65-693K 5900:15:0400:37:38.3000:52:42.75+00:08:417:318,0
155WASILEWSKI Sławomir 278PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 96100:06:5900:37:46.4500:44:45.80+00:08:497:337,9
156SZNAJDER Zenon 252UNIA MIASTRYBNIKM60-6410M 9700:05:4100:37:54.4000:43:35.85+00:08:577:347,9
157BUCZEK Krystian 311GUNTHER TEAMZIELONKAM18-297M 9800:00:5500:37:55.9500:38:51.25+00:08:597:357,9
158KRAWCZYK Dorota 130CZARNE PANTERYPIŁAK55-597K 6000:13:3900:37:57.0000:51:36.00+00:09:007:357,9
159MARONDEL Katarzyna 170SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-398K 6100:09:5100:37:57.2000:47:49.10+00:09:007:357,9
160GWAREK Anita 87PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-4910K 6200:11:2200:37:57.6500:49:20.40+00:09:017:357,9
161ZAWISŁA Stanisław 374MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65-6911M 9900:06:2600:37:58.9000:44:25.05+00:09:027:357,9
162MACZKOWSKA Zofia 158LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Dzieci4K 6300:07:3200:37:59.4500:45:32.25+00:09:027:367,9
163SZYMCZYK Magdalena 262FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-399K 6400:09:5000:38:01.4000:47:51.50+00:09:047:367,9
164OSIEJA Elżbieta 200FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK45-4911K 6500:11:2400:38:01.5500:49:26.00+00:09:047:367,9
165LANGMESSER Regina 149LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-4912K 6600:11:2100:38:02.4500:49:23.45+00:09:057:367,9
166NOWAK Jakub 183KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci6M 10000:00:1000:38:06.2500:38:16.35+00:09:097:377,9
167SZALECKA Grażyna 245LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK60-645K 6700:14:3200:38:07.1500:52:39.20+00:09:107:377,9
168KĘDZIERSKA Edyta 105GDAŃSKK40-448K 6800:10:5000:38:09.5000:48:59.65+00:09:127:377,9
169DZIEMIŃSKI Jan 50BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci7M 10100:00:0800:38:10.2500:38:19.20+00:09:137:387,9
170KOLASA Maciej 113EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM-Dzieci8M 10200:00:0900:38:11.3000:38:20.65+00:09:147:387,9
171GÓRNA Małgorzata 71FAMATORUŃK30-3910K 6900:09:4700:38:12.1000:47:59.75+00:09:157:387,9
172PAZURKIEWICZ Jędrzej 205GORZÓW WLKP.M-Dzieci9M 10300:00:1000:38:13.9500:38:24.15+00:09:177:387,8
173CZYŻEWSKI Włodzimierz 40GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSKNOWE SARNOWOM55-599M 10400:05:0300:38:20.4000:43:24.30+00:09:237:407,8
174BOJKE Karol 219WARSZAWAM-Junior9M 10500:15:5000:38:20.6000:54:11.20+00:09:237:407,8
175GABERT Beata 386EKSPEDYCJA NORDIC WALKING TEAM SZCZECINSZCZECINK45-4913K 7000:11:2000:38:22.6000:49:43.40+00:09:257:407,8
176KNITTER Agata 111BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Junior8K 7100:07:5500:38:24.8500:46:20.75+00:09:287:417,8
177PAKMUR Anna 202CHEŁMNOK50-546K 7200:12:2400:38:27.4500:50:51.90+00:09:307:417,8
178ŚCIESIŃSKI Sławomir 320GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-4911M 10600:03:4800:38:29.3500:42:18.05+00:09:327:427,8
179PAZURKIEWICZ Adam 204GORZÓW WLKP.M45-4912M 10700:03:4600:38:30.6000:42:17.10+00:09:337:427,8
180EWERTOWSKA Ewa 51NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃK45-4914K 7300:11:2200:38:31.0000:49:53.65+00:09:347:427,8
181SPYCHAŁA-KARAPULKA Arleta 379MARSZ PO ZDROWIEŁĘŻECZKIK40-449K 7400:10:4700:38:32.8000:49:20.20+00:09:367:427,8
182WALENDZIAK Milena 367POCHODZĘ Z MALBORKAMALBORKK-Dzieci5K 7500:07:3000:38:34.5500:46:04.95+00:09:377:427,8
183BANASZAK Agata 11GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK18-297K 7600:08:2200:38:36.6000:46:59.20+00:09:397:437,8
184STELMACH Dariusz 232ST TEAMCHEŁMŻAM45-4913M 10800:03:4900:38:36.8500:42:26.30+00:09:407:437,8
185NOWAK Bartłomiej 185SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-448M 10900:02:5200:38:38.0500:41:30.65+00:09:417:437,8
186KUŹNIARSKI Jacek 145FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM45-4914M 11000:03:4800:38:41.0500:42:29.75+00:09:447:447,8
187GRZEMPA Róża 80STOWARZYSZENIE WSPARCIA AKTYWNOŚCI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET 'JESTEM AKTYWNA'OSIELSKOK30-3911K 7700:09:5200:38:42.0500:48:34.90+00:09:457:447,8
188PIDUCH Jan 329MSICS – POZNAŃPOZNAŃM65-6912M 11100:06:2800:38:45.7500:45:14.40+00:09:497:457,7
189ŚCIESIŃSKI Kamil 323GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-298M 11200:00:5500:38:49.7000:39:44.70+00:09:537:457,7
190WIŚNIEWSKI Aleksander 287OLSZTYNM18-299M 11300:00:5400:38:51.7500:39:46.10+00:09:557:467,7
191PIĄTKOWSKI Józef 209KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+4M 11400:06:5900:38:52.0500:45:51.20+00:09:557:467,7
192BAREŁA Ireneusz 316WARSZAWAM50-5411M 11500:04:1800:38:56.0000:43:14.05+00:09:597:477,7
193KIETRUS Grażyna 393MARSZ PO ZDROWIEK55-598K 7800:13:3800:39:00.8000:52:38.90+00:10:047:487,7
194KWAŚNA Małgorzata 146CHODZĘ Z SERCEMBORKIK45-4915K 7900:11:2200:39:01.1000:50:23.75+00:10:047:487,7
195KANIAK Zbigniew 101GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSKPŁOŃSKM60-6411M 11600:05:4000:39:01.6500:44:42.60+00:10:057:487,7
196SZYMAŃSKA Halina 398RYNARZEWOK55-599K 8000:13:4500:39:03.7500:52:49.40+00:10:077:487,7
197KUBICKA Danuta 138KS METRACO POLKOWICELUBINK65-694K 8100:15:0300:39:04.0500:54:07.55+00:10:077:487,7
198PIPIRO Grażyna 212UNIA MIASTJASTRZĘBIE ZDR.K55-5910K 8200:13:3800:39:07.3500:52:46.00+00:10:107:497,7
199KRZYŻEWSKA Angelika 136LIPNIKIK18-298K 8300:09:5000:39:10.4500:49:00.65+00:10:137:507,7
200KULIG Bożena 352KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK60-646K 8400:14:2900:39:21.0500:53:50.40+00:10:247:527,6
201GRUDNOWSKA Dominika 77BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci6K 8500:07:2900:39:23.6000:46:53.50+00:10:267:527,6
202OKAS Aleksandra 196UNIA MIASTZAKOPANEK-Dzieci7K 8600:07:3100:39:24.6500:46:56.55+00:10:287:537,6
203WARUSZEWSKA Maja 275SP 11 TCZEWTCZEWK-Dzieci8K 8700:07:3100:39:26.2000:46:57.40+00:10:297:537,6
204FOLWARSKA Małgorzata 56FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK55-5911K 8800:13:3900:39:26.9500:53:06.90+00:10:307:537,6
205KUTNIEWSKA Maria 144FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK55-5912K 8900:13:3800:39:27.7500:53:06.55+00:10:317:537,6
206KABACIŃSKI Maciej 99FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM45-4915M 11700:03:5000:39:29.2500:43:19.40+00:10:327:537,6
207PRZYBYLAK Stanisław 215MSICS - POZNAŃPOZNAŃM70+5M 11800:07:0000:39:32.9500:46:33.00+00:10:367:547,6
208STRACH Jan 239WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWGÓRKI MAŁEM-Niepełnosprawni10M 11900:05:4100:39:39.9000:45:21.65+00:10:437:567,6
209KUMPIŃ Izabela 385PFNWLĘBORKK40-4410K 9000:10:4900:39:43.2000:50:32.95+00:10:467:567,6
210WINCZEWSKA Anna 340RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-547K 9100:12:2600:39:46.6000:52:12.65+00:10:497:577,5
211MĄDRY Zdzisław 172CROSS JUTRZENKACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni11M 12000:05:4300:39:46.8500:45:30.80+00:10:507:577,5
212BIELASZEWSKA Agnieszka 18TOPORZYSKOK40-4411K 92 00:10:4800:39:53.4500:50:41.75+00:10:567:587,5
213KOSICKA Beata 122ROKIETNICAK45-4916K 9300:11:2500:39:58.1000:51:23.50+00:11:017:597,5
214SUDOŁ Irena 242WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWK50-548K 9400:12:2600:40:00.1000:52:26.10+00:11:038:007,5
215KOPACZ Kamila 119UWM OLSZTYNOLSZTYNK18-299K 9500:09:5000:40:00.8000:49:51.10+00:11:048:007,5
216MARCZYK Jerzy Paweł 169FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM55-5910M 12100:05:0300:40:03.4500:45:07.05+00:11:068:007,5
217NOWROTEK Urszula 194WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK50-549K 9600:12:2500:40:04.9500:52:30.40+00:11:088:017,5
218SZPALERSKA Mirosława 254SZTUMK65-695K 9700:15:0300:40:07.5500:55:11.05+00:11:108:017,5
219ŚCIESIŃSKA Justyna 319GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK45-4917K 9800:11:2200:40:12.8500:51:35.30+00:11:168:027,5
220KUCZYŃSKA Anna 261NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-5913K 9900:12:2600:40:15.2500:52:41.45+00:11:188:037,5
221KOZŁOWSKA Jagoda 126FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-Dzieci9K 10000:07:3000:40:17.4000:47:47.95+00:11:208:037,4
222MAZERSKA Maria 171LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-696K 10100:15:0500:40:19.1500:55:24.30+00:11:228:037,4
223BANACKI Łukasz 10ZŁOTOWOM18-2910M 12200:00:5300:40:20.3000:41:13.75+00:11:238:047,4
224NAZAREWICZ Barbara 351KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK65-697K 10200:15:0500:40:22.3500:55:27.80+00:11:258:047,4
225BALICKI Mirosław 8IŁOWO - OSADAM45-4916M 12300:03:4700:40:22.5000:44:09.85+00:11:258:047,4
226AŁADOWICZ Anna 2GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK30-3912K 10300:09:5300:40:26.8500:50:20.60+00:11:308:057,4
227KOZŁOWSKA Natalia 128GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK-Junior9K 10400:07:5700:40:27.3500:48:25.15+00:11:308:057,4
228KUŚMIEREK Beata 142BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4412K 10500:10:4700:40:33.5000:51:21.35+00:11:368:067,4
229SZAŁAJ Anna 246KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni3K 10600:14:2900:40:40.1000:55:09.45+00:11:438:087,4
230WIKTORZAK Elżbieta 284UNIA MIASTKATOWICEK55-5914K 10700:13:4000:40:42.2000:54:22.70+00:11:458:087,4
231ŁUSZCZAK Łukasz 377FACE NORDIC WALKING TEAMWROCŁAWM30-3912M 12400:01:3800:40:42.4000:42:21.35+00:11:458:087,4
232TUŁODZIECKI Konrad 271SANTANDER CONSUMER BANKBRODNICAM18-2911M 12500:00:5300:40:42.6500:41:36.05+00:11:468:087,4
233HERMAN Katarzyna 88SANTANDER CONSUMER BANKALEKSANDRÓW KUJAWSKIK30-3913K 10800:09:5300:40:43.7000:50:36.75+00:11:478:087,4
234GRUDNOWSKA Wiktoria 76BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci10K 10900:07:3000:40:43.9500:48:14.45+00:11:478:087,4
235LISZKOWSKI Piotr 154GNIEZNOM70+6M 12600:06:5900:40:44.7000:47:44.25+00:11:488:097,4
236ZAKRZEWSKA Henryka 296NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK70+1K 11000:15:1800:40:45.5000:56:03.75+00:11:488:097,4
237NOWAKOWSKA Ewa 188SZKOŁY FAMATORUŃK45-4918K 11100:11:2000:40:45.7500:52:06.25+00:11:498:097,4
238KOSZARSKI Ryszard 317BYDGOSZCZM70+7M 12700:06:5900:40:56.4500:47:55.90+00:11:598:117,3
239LEWANDOWSKI Mateusz 152UWM OLSZTYNBRATIANM18-2912M 12800:00:5500:40:56.7500:41:51.80+00:12:008:117,3
240KOBELUSZCZYK Teresa 112BYDGOSZCZK60-647K 11200:14:3100:41:02.4000:55:33.90+00:12:058:127,3
241STAWNIAK Wanda 302UTW ŻNINŻNINK65-698K 11300:15:0300:41:06.7500:56:10.60+00:12:108:137,3
242PIPIRO Grzegorz 211UNIA MIASTJASTRZĘBIE ZDR.M-Niepełnosprawni12M 12900:05:0500:41:16.0500:46:21.60+00:12:198:157,3
243DZIUBA Alicja 363KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Junior10K 11400:07:5500:41:17.2500:49:13.20+00:12:208:157,3
244MĄCZKOWSKA Danuta 375KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5915K 11500:13:3800:41:21.2500:54:59.50+00:12:248:167,3
245ŻYWICKA Irena 303BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-5916K 11600:13:4700:41:21.5500:55:09.45+00:12:248:167,3
246KOCZUR Dorota 372KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-648K 11700:14:3000:41:25.0500:55:55.45+00:12:288:177,2
247WASIELA Nikodem 277FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMIN M-Dzieci10M 13000:00:0900:41:27.8000:41:37.75+00:12:318:177,2
248WESNER Harald 281ZAKĄTEK DANKOWOKWIDZYNM60-6412M 13100:05:4300:41:30.4500:47:14.10+00:12:338:187,2
249RACHWAŁ-PRZYBYSZ Dorota 337AVOCADO WELLNES CLUBWARSZAWAK40-4413K 11800:10:4800:41:30.6000:52:18.75+00:12:338:187,2
250ZATORSKA Agnieszka 300NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZK40-4414K 11900:10:4800:41:32.3500:52:21.10+00:12:358:187,2
251KRUK Hanna 350KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK40-4415K 12000:10:4900:41:36.2000:52:25.35+00:12:398:197,2
252GUNTHER Tomasz 307GUNTHER TEAMZIELONKAM45-4917M 13200:03:5000:41:39.2500:45:29.70+00:12:428:197,2
253DRON Agnieszka 39FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK30-3914K 12100:09:4900:41:44.9000:51:34.15+00:12:488:217,2
254MROWIEC Maria 180UNIA MIASTBYTOMK70+2K 12200:15:1900:41:46.8000:57:06.65+00:12:508:217,2
255WEŁNICKA Ewelina 313GUNTHER TEAMZIELONKAK-Junior11K 12300:07:5600:41:47.9000:49:44.55+00:12:518:217,2
256KIEDROWSKI Włodzimierz 107BYDGOSZCZM70+8M 13300:07:0000:41:52.6500:48:52.70+00:12:568:227,2
257JANCZEWSKI Robert 91NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃM55-5911M 13400:05:0500:41:53.9500:46:59.00+00:12:578:227,2
258OKAS Dominika 197UNIA MIASTZAKOPANEK-Dzieci11K 12400:07:3200:41:55.2000:49:28.05+00:12:588:237,2
258MIELEWCZYK Aleksandra 175RUMIAK55-5917K 12500:13:3700:41:55.2000:55:32.75+00:12:588:237,2
260KIDAWA Danuta 106SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4416K 12600:10:4800:41:56.0000:52:44.70+00:12:598:237,2
261PACYNA Helena 201KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-699K 12700:15:0200:41:56.1000:56:59.00+00:12:598:237,2
262MILEWSKA Wiesława 342RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4919K 12800:11:2400:41:57.2000:53:21.25+00:13:008:237,2
263KWIATKOWSKA Jadwiga 148KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-6910K 12900:15:0200:42:08.6000:57:11.05+00:13:118:257,1
264SKALSKA Martyna 224SANTANDER CONSUMER BANKBRODNICAK18-2910K 13000:09:5000:42:16.7500:52:07.10+00:13:208:277,1
265SYNAKIEWICZ Magdalena 244ES-TEAMBRZOZAK30-3915K 13100:09:5300:42:22.8500:52:16.70+00:13:268:287,1
266SZEWCZYK Bożena 355KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK65-6911K 13200:15:0600:42:23.2000:57:29.65+00:13:268:287,1
267MURAWSKI Przemysław 181MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM40-449M 13500:03:4800:42:29.7000:46:18.30+00:13:338:307,1
268STELMACH Anita 233ST TEAMCHEŁMŻAK40-4417K 13300:10:4800:42:31.5500:53:19.85+00:13:348:307,1
269GROBELNA Jadwiga 75KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni4K 13400:14:3000:42:33.7000:57:03.70+00:13:378:307,1
270LORENC Jan 376KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-6913M 136100:06:2600:42:35.1000:49:01.55+00:13:388:317,0
271KŁOPOTOWSKI Ryszard 109LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM50-5412M 1372 min kary00:05:0200:42:35.2000:47:38.00+00:13:388:317,0
272KUPER Mariusz 140BYDGOSZCZM30-3913M 13800:01:3700:42:40.3000:44:17.95+00:13:438:327,0
273SZYFFER Aleksandra 260GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5410K 13500:12:2600:42:42.9000:55:09.55+00:13:468:327,0
274SZULC-DRABCZYK Urszula 258KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAK-Niepełnosprawni5K 13600:14:2900:42:43.1000:57:12.80+00:13:468:327,0
275KARCZEWSKI Krzysztof 339RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-3914M 13900:01:3700:42:43.7500:44:21.35+00:13:478:327,0
276SOKOŁOWSKA Weronika 345AUGUSTÓWK18-2911K 13700:09:4800:42:46.8500:52:35.40+00:13:508:337,0
277KOŁUTKIEWICZ Justyna 117SANTANDER CONSUMER BANKALEKSANDRÓW KUJAWSKIK18-2912K 13800:09:4900:42:51.1500:52:40.85+00:13:548:347,0
278ZIĘBA Julia 301UNIA MIASTKATOWICEK70+3K 13900:15:1800:42:56.5000:58:15.45+00:13:598:357,0
279HINC Hubert 89FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOM-Dzieci11M 14000:00:1000:42:58.4000:43:09.10+00:14:018:357,0
280WYSOCKI Gabriel 294BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci12M 14100:00:1100:42:59.2000:43:10.20+00:14:028:357,0
281GUNTHER Paulina 312GUNTHER TEAMZIELONKAK18-2913K 14000:08:2300:43:03.5500:51:26.80+00:14:068:367,0
282BOSEK Grzegorz 29KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni13M 14200:09:5600:43:05.6500:53:02.50+00:14:098:377,0
283BOSEK Ewa 28KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Niepełnosprawni6K 14100:09:5800:43:05.8000:53:03.85+00:14:098:377,0
284ANDRZEJEWSKA Bogusława 3MARSZ PO ZDROWIECZEMPIŃK55-5918K 14200:13:3800:43:11.3000:56:49.55+00:14:148:386,9
285BRUSKA Mariola 31BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4920K 14300:11:2400:43:12.9000:54:37.00+00:14:168:386,9
286PRZYBYLAK Dorota 214FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-Niepełnosprawni7K 14400:15:0500:43:13.1500:58:18.60+00:14:168:386,9
287SALAMON Piotr 221PODGÓRZYNM40-4410M 14300:02:5300:43:14.3000:46:08.20+00:14:178:396,9
288SZNAJDER Teresa 251UNIA MIASTRYBNIKK60-649K 14500:14:3100:43:14.9500:57:46.45+00:14:188:396,9
289ŚLUSARCZYK Karolina 264WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci12K 14600:07:3100:43:18.0500:50:49.30+00:14:218:396,9
290DZIEDZIEWICZ Natalia 328GRODNOK30-3916K 14700:09:5300:43:21.9000:53:15.45+00:14:258:406,9
291KOLBUSZ Janina 167KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-6912K 14800:15:0300:43:23.4500:58:26.85+00:14:268:406,9
292JERECZEK Grażyna 95BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-5919K 14900:13:3800:43:23.9500:57:02.00+00:14:278:406,9
293SZEWCZYK Julia 250FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK-Junior12K 1502 min kary00:08:2400:43:25.3500:51:50.00+00:14:288:416,9
293PIATCZYC Barbara 511GRODZISK WLKP.K50-5411K 15100:12:2700:43:25.3500:55:52.85+00:14:288:416,9
295GIZLER Arleta 483GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5412K 15200:12:2800:43:37.6000:56:05.70+00:14:408:436,9
296BIELASZEWSKA Zuzanna 19TOPORZYSKOK-Dzieci13K 15300:07:5700:43:37.9000:51:35.20+00:14:418:436,9
297GRUDNOWSKI Norbert 78BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci13M 14400:00:0900:43:38.0000:43:47.00+00:14:418:436,9
298ZIEGERT Adriana 382GOSIR OSIELSKODOBRAK30-3917K 15400:09:5400:43:40.8500:53:35.55+00:14:448:446,9
299SZOBER Karolina 253GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK30-3918K 15500:09:5400:43:45.3500:53:40.25+00:14:488:456,9
300GRZEMPA Krystyna 82STOWARZYSZENIE WSPARCIA AKTYWNOŚCI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET 'JESTEM AKTYWNA'OSIELSKOK60-6410K 15600:14:3000:43:46.7000:58:17.65+00:14:508:456,9
301BAREŁA Ewa 315WARSZAWAK50-5413K 15700:12:2400:43:51.8000:56:16.25+00:14:558:466,8
302MACHOWICZ Adam 191KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM60-6413M 14500:05:4400:43:54.7000:49:39.50+00:14:588:476,8
303MACHAJEK Krzysztof 157KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni14M 14600:05:4200:43:56.8000:49:39.60+00:15:008:476,8
304TYLUTKI Andrzej 273FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NWTARNOBRZEGM45-4918M 14700:03:4900:44:01.4000:47:51.10+00:15:048:486,8
305DANIELEWSKA Elżbieta 282GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3919K 15800:09:5300:44:03.2000:53:56.20+00:15:068:486,8
306STELMACH Katarzyna 234ST TEAMCHEŁMŻAK-Dzieci14K 15900:07:3300:44:03.7000:51:36.85+00:15:078:486,8
307GLAZA Weronika 67TARNOWO PODGÓRNEK-Dzieci15K 16000:07:3200:44:08.2000:51:40.50+00:15:118:496,8
308LESZCZYŃSKA Kazimiera 325GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5920K 16100:13:4600:44:08.8500:57:55.50+00:15:128:496,8
309ROSZAK Magda 321GOSIR OSIELSKOBOŻENKOWOK18-2914K 16200:09:5200:44:10.6000:54:03.15+00:15:138:506,8
310MAJCHRZAK Barbara 161SANTANDER CONSUMER BANKALEKSANDRÓW KUJAWSKIK18-2915K 16300:09:4900:44:16.9000:54:06.30+00:15:208:516,8
311PRUSKA-KĘDZIOR Anna 213POZNAŃK65-6913K 16400:15:0600:44:20.6000:59:26.80+00:15:238:526,8
312OGONOWSKA Edyta 195KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5414K 16500:12:2400:44:25.9000:56:50.75+00:15:298:536,8
313JAKIEL-MAINIERI Sabina 90CZARNE PANTERYPIŁAK45-4921K 16600:11:2700:44:32.7000:55:59.70+00:15:368:546,7
314TOKARSKA Joanna 265KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK30-3920K 16700:09:5200:44:41.9500:54:34.10+00:15:458:566,7
315KUCZYŃSKI Włodzimierz 237NORDIC WALKING KIEKRZCZĘSTOCHOWAM55-5912M 14800:05:0600:44:42.4000:49:49.30+00:15:458:566,7
316SZCZUBIAŁ Krystyna 248DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK70+4K 16800:15:1800:44:46.7001:00:05.55+00:15:508:576,7
317RĘBISZ Grażyna 373KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-6411K 16900:14:3000:45:05.1000:59:35.35+00:16:089:016,7
318MALINOWSKA Grażyna 163LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6914K 17000:15:0400:45:09.4001:00:13.95+00:16:129:016,6
319MOTOCZYŃSKA Aleksandra 324GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5921K 17100:13:3700:45:09.8500:58:47.05+00:16:139:026,6
320PIECZKA Monika 384FACE NORDIC WALKING TEAMTUCHOLAK-Niepełnosprawni8K 17200:09:4800:45:11.9000:55:00.05+00:16:159:026,6
321BARTOSIEWICZ Grażyna 13FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-6412K 17300:14:3100:45:20.8500:59:51.95+00:16:249:046,6
322NOWAK Beata 186SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45-4922K 17400:11:2500:45:42.8500:57:08.55+00:16:469:086,6
323GRABOWSKA Agnieszka 73MOSIR RYPINRYPINK-Niepełnosprawni9K 17500:14:3300:46:17.1501:00:50.45+00:17:209:156,5
324BORKOWSKA Sylwia 25UWM OLSZTYNOLSZTYNK18-2916K 17600:09:5100:46:20.3500:56:11.55+00:17:239:166,5
325SZAROLETA Zofia 247FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK70+5K 17700:15:1800:46:22.9501:01:41.60+00:17:269:166,5
326ROSZAK Zofia 322GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-Dzieci16K 17800:07:3300:46:33.3500:54:06.80+00:17:369:186,4
327SZPANOWSKA Marta 255UWM OLSZTYNTARGOWISKO DOLNEK18-2917K 17900:09:4900:46:37.0000:56:26.10+00:17:409:196,4
328WOLNA Urszula 354KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK60-6413K 18000:14:3300:46:40.0001:01:13.00+00:17:439:206,4
329RUTECKA Monika 218UWM OLSZTYNNOWE MIASTO LUBAWSKIEK18-2918K 18100:09:5100:46:43.9000:56:35.45+00:17:479:206,4
330KOZŁOWSKA Agnieszka 127GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK40-4418K 18200:10:5000:47:25.2000:58:15.30+00:18:289:296,3
331JAGŁA Maria 380GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5922K 18300:13:3900:47:26.2501:01:05.75+00:18:299:296,3
332KRYGIEL Irena 133GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5415K 18400:12:2600:47:48.7001:00:15.30+00:18:529:336,3
333KAMIŃSKA Ewa 100BYDGOSZCZK18-2919K 18500:09:5000:48:02.8500:57:53.75+00:19:069:366,2
334MOCZARSKI Adam 177FACE NORDIC WALKING TEAMSOPOTM70+9M 14900:07:0100:48:05.6000:55:07.30+00:19:089:376,2
335DROP Mieczysław 47PAKOŚĆM70+10M 15000:07:0100:48:11.2000:55:12.80+00:19:149:386,2
336BIELIŃSKA-SYCZ Wiesława 347ŁOCHOWOK50-5416K 18600:13:4100:48:14.2501:01:55.25+00:19:179:386,2
337GÓRNY Hubert 387FAMATORUŃM-Dzieci14M 15100:00:1100:48:26.1500:48:37.30+00:19:299:416,2
338ORAWIEC Wanda 305PRUSZCZK65-6915K 1872 min kary00:15:2000:48:26.9001:03:47.00+00:19:309:416,2
339WIŚNIEWSKA Danuta 391WARSZAWAK55-5923K 18800:13:4300:48:37.9501:02:21.80+00:19:419:436,2
340TOMASZEWSKA Diana 266KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3921K 18900:09:5000:49:02.9000:58:53.75+00:20:069:486,1
341NOWAKOWSKA Ewa 189GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5924K 19000:13:3900:49:07.7001:02:47.35+00:20:119:496,1
342TOMASZEWSKI Karol 267KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Dzieci15M 15200:00:1000:49:12.6000:49:23.00+00:20:159:506,1
343DANIELS Teresa 43BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK65-6916K 19100:15:0400:49:13.1501:04:17.70+00:20:169:506,1
344KRZYŻANOWSKI Mieszko 135BYDGOSZCZM-Dzieci16M 1532 min kary00:09:5100:50:05.5000:59:57.00+00:21:0810:016,0
345GIZLER Wiesław 407GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM50-5413M 15400:04:1900:50:26.3500:54:45.50+00:21:2910:055,9
346WIŚNIEWSKA Grażyna 341RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5925K 1922 min kary, 1 żółta00:14:3200:50:40.8501:05:12.90+00:21:4410:085,9
347STRZELECKA Antonina 240SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-Dzieci17K 19300:07:3100:51:13.6500:58:45.60+00:22:1710:145,9
348STAUBACH Mirosława 231BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-5926K 1942 min kary00:13:4000:51:40.9501:05:21.00+00:22:4410:205,8
349BORZESZKOWSKA Małgorzata 27LĘBORKK50-5417K 19500:15:5000:51:54.7501:07:45.65+00:22:5810:235,8
350BOJKE Olgierd 24WEJHEROWOM55-5913M 15500:15:5000:51:58.4501:07:49.35+00:23:0110:235,8
351NOWAK Maja 187KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-Dzieci18K 19600:07:3000:52:13.0000:59:43.50+00:23:1610:265,7
352KUJAWA Oralia 318GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70+6K 19700:15:1900:53:14.6001:08:34.30+00:24:1710:395,6
353SUMARA Bernardyna 304GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK70+7K 19800:15:1900:53:29.6001:08:49.10+00:24:3210:425,6
354CICHOWSKI Wiesław 34KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Niepełnosprawni15M 15600:05:4200:53:47.3000:59:29.55+00:24:5010:455,6
355KAŹMIERCZAK Żaneta 334GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3922K 1992 min kary00:15:4100:54:02.4501:09:44.00+00:25:0510:485,6
356CHWALISZEWSKA Barbara 32GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK65-6917K 20000:15:0500:55:03.9501:10:09.60+00:26:0711:005,4
357GUNTHER Justyna 308GUNTHER TEAMZIELONKAK40-4419K 20100:10:5000:55:59.4501:06:50.40+00:27:0211:125,4
358CHWALISZEWSKI Michał 33GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM65-6914M 15700:06:2700:57:39.1501:04:06.50+00:28:4211:315,2
359LESZCZYŃSKI Bartosz 327GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci17M 15800:00:1100:57:40.8500:57:52.80+00:28:4411:325,2
360KUCHARKO Justyna 309GUNTHER TEAMBYDGOSZCZK18-2920K 2022 min kary00:10:5000:58:12.4501:09:03.00+00:29:1511:385,2
361BĄCZYŃSKA Grażyna 358GOSIR OSIELSKOJARUŻYNK60-6414K 20300:14:3101:21:43.8001:36:15.05+00:52:4716:203,7
362BĄCZYŃSKI Borys 17GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Dzieci18M 1592 min kary00:14:3201:23:39.6001:38:12.00+00:54:4216:443,6
363BĄCZYŃSKA Blanka 15GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-Dzieci19K 2042 min kary00:14:3401:33:10.9501:47:45.00+01:04:1418:383,2
364GALIŃSKA Martyna 383OSTRÓŻKIK-Junior13K 2052 min kary00:15:0401:47:49.4502:02:54.00+01:18:5221:342,8
365NOWAKOWSKI Tomasz 190GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM55-5914M 16000:05:06   
Niesklasyfikowani
DQPOTRYKUS Stanisław 335BOJANOM55-59TakDQ00:36:54.15 DQ DQ--
DQROSZKOWSKI Jarosław 217KURZĘTNIKKURZĘTNIKM30-39TakDQ00:39:52.65 DQ DQ--
DQOSIŃSKI Michał 59TERVEL TEAMŁÓDŹM18-29TakDQ DQ DQ--
Znaleziono 368 wynik(ów)