OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 5KM
OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING
OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING
Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-08-05 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 488 |
Wystartowało : | 449 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 444 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STILLER Karol | 354 | KING&QUEEN | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 1 | M 1 | 00:03:00 | 00:29:11.35 | 00:32:11.65 | 5:50 | 10.3 (100%) | ||||
2 | DELĄG Jakub | 65 | FACE NORDIC WALKING TEAM / LUKI TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M18-29 | 1 | M 2 | 00:01:16 | 00:29:59.85 | 00:31:16.50 | +00:00:48 (2.7%) | 6:00 | 10 (97.1%) | |||
3 | ZARĘBSKI Michał | 444 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 2 | M 3 | 00:03:00 | 00:30:05.60 | 00:33:06.50 | +00:00:54 (3.0%) | 6:01 | 10 (97.1%) | |||
4 | RAJEWSKI Sebastian | 319 | PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING | PIŁA | M45-49 | 1 | M 4 | 00:04:10 | 00:30:22.35 | 00:34:32.65 | +00:01:11 (3.9%) | 6:04 | 9.9 (96.1%) | |||
5 | DORS Łukasz | 72 | RTB TRACKER PODKOWA JANÓW | JANÓW | M-Junior | 1 | M 5 | 00:00:32 | 00:30:23.35 | 00:30:55.35 | +00:01:12 (3.9%) | 6:04 | 9.9 (96.1%) | |||
6 | WOROCH Roman | 435 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M55-59 | 1 | M 6 | 00:05:22 | 00:30:24.25 | 00:35:46.80 | +00:01:12 (4.0%) | 6:04 | 9.9 (96.1%) | |||
7 | CYRUS Bogdan | 235 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M45-49 | 2 | M 7 | 1 | 00:04:10 | 00:30:31.45 | 00:34:41.75 | +00:01:20 (4.4%) | 6:06 | 9.8 (95.1%) | ||
8 | POLEWCZAK Mariusz | 307 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | 3 | M 8 | 00:04:11 | 00:30:33.20 | 00:34:45.00 | +00:01:21 (4.5%) | 6:06 | 9.8 (95.1%) | |||
9 | LASKOWSKI Mirosław | 206 | LKS MILANÓW | KOMARÓWKA PODLASKA | M45-49 | 4 | M 9 | 00:04:10 | 00:30:43.35 | 00:34:54.30 | +00:01:32 (5.0%) | 6:08 | 9.8 (95.1%) | |||
10 | RECZULSKI Mariusz | 324 | STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA /RTB TRACKER LKS PODKOWA JANÓW | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | 1 | M 10 | 00:04:46 | 00:30:58.75 | 00:35:45.05 | +00:01:47 (5.8%) | 6:11 | 9.7 (94.2%) | |||
11 | TRZCIŃSKI Franciszek | 405 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | CHEŁMNO | M50-54 | 2 | M 11 | 00:04:44 | 00:30:59.35 | 00:35:44.10 | +00:01:48 (5.8%) | 6:12 | 9.7 (94.2%) | |||
12 | MACHNIK Janusz | 222 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M40-44 | 1 | M 12 | 00:03:35 | 00:31:13.85 | 00:34:49.40 | +00:02:02 (6.5%) | 6:14 | 9.6 (93.2%) | |||
13 | BRZOZOWSKI Piotr | 475 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 3 | M 13 | 00:03:02 | 00:31:15.90 | 00:34:17.95 | +00:02:04 (6.6%) | 6:15 | 9.6 (93.2%) | |||
14 | BIŃCZYK Dariusz | 21 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 4 | M 14 | 00:03:02 | 00:31:21.30 | 00:34:24.05 | +00:02:09 (6.9%) | 6:16 | 9.6 (93.2%) | |||
14 | ROŻYNEK Miron | 328 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M50-54 | 3 | M 15 | 00:04:44 | 00:31:21.30 | 00:36:05.50 | +00:02:09 (6.9%) | 6:16 | 9.6 (93.2%) | |||
16 | KOŁEK Patryk | 158 | RTB TRACKER PODKOWA JANÓW | JANÓW | M-Junior | 2 | M 16 | 00:00:31 | 00:31:29.05 | 00:32:00.20 | +00:02:17 (7.3%) | 6:17 | 9.5 (92.2%) | |||
17 | RAKUĆ Jakub | 320 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 2 | M 17 | 00:01:16 | 00:31:31.25 | 00:32:47.70 | +00:02:19 (7.4%) | 6:18 | 9.5 (92.2%) | |||
18 | HAŁAS Marcin | 118 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 5 | M 18 | 00:03:01 | 00:31:38.95 | 00:34:40.60 | +00:02:27 (7.8%) | 6:19 | 9.5 (92.2%) | ||||
19 | FRĄCKOWIAK Roman | 84 | ZS ROSKO | WIELEŃ | M45-49 | 5 | M 19 | 00:04:12 | 00:31:40.55 | 00:35:53.35 | +00:02:29 (7.9%) | 6:20 | 9.5 (92.2%) | |||
20 | KRYŚ Artur | 183 | KS METRACO POLKOWICE | WAŁBRZYCH | M45-49 | 6 | M 20 | 00:04:09 | 00:31:43.05 | 00:35:53.00 | +00:02:31 (8.0%) | 6:20 | 9.5 (92.2%) | |||
21 | CZŁAPSKI Krzysztof | 472 | NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M50-54 | 4 | M 21 | 00:04:42 | 00:31:50.60 | 00:36:33.35 | +00:02:39 (8.3%) | 6:22 | 9.4 (91.3%) | |||
22 | PĘKALA Wiktor | 294 | RTB TRACKER PODKOWA JANÓW | SIERAKÓW | M-Dzieci | 1 | M 22 | 00:00:03 | 00:32:02.40 | 00:32:06.20 | +00:02:51 (8.9%) | 6:24 | 9.4 (91.3%) | |||
23 | GRODZKI Ireneusz | 106 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M45-49 | 7 | M 23 | 00:04:11 | 00:32:02.65 | 00:36:13.85 | +00:02:51 (8.9%) | 6:24 | 9.4 (91.3%) | ||||
24 | KUSTAL Marcin | 201 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 6 | M 24 | 00:03:02 | 00:32:10.95 | 00:35:13.85 | +00:02:59 (9.3%) | 6:26 | 9.3 (90.3%) | |||
25 | CYRAN Ryszard | 478 | LUCA TEAM | ZDUŃSKA WOLA | M30-39 | 7 | M 25 | 00:03:01 | 00:32:11.05 | 00:35:12.95 | +00:02:59 (9.3%) | 6:26 | 9.3 (90.3%) | |||
26 | WOLEK Waldemar | 433 | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | M40-44 | 2 | M 26 | 00:03:34 | 00:32:18.05 | 00:35:52.70 | +00:03:06 (9.6%) | 6:27 | 9.3 (90.3%) | |||
27 | CHAMIELEC Bogusław | 44 | A EMERYT BIEGA | LUBIN | M50-54 | 5 | M 27 | 00:04:42 | 00:32:19.85 | 00:37:02.75 | +00:03:08 (9.7%) | 6:28 | 9.3 (90.3%) | |||
28 | GAJEWSKI Eugeniusz | 86 | KS METRACO POLKOWICE | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M60-64 | 1 | M 28 | 00:05:53 | 00:32:21.95 | 00:38:15.55 | +00:03:10 (9.8%) | 6:28 | 9.3 (90.3%) | |||
29 | GASZ David | 92 | ZABRZE | M-Junior | 3 | M 29 | 1 | 00:00:31 | 00:32:24.20 | 00:32:55.60 | +00:03:12 (9.9%) | 6:28 | 9.3 (90.3%) | |||
30 | SŁOMIAN Leszek | 338 | UNIA MIAST | KATOWICE | M55-59 | 2 | M 30 | 00:05:22 | 00:32:37.05 | 00:37:59.40 | +00:03:25 (10.5%) | 6:31 | 9.2 (89.3%) | |||
31 | STAWICKI Kacper | 352 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | MIERUCIN | M-Junior | 4 | M 31 | 2 | 00:00:31 | 00:32:37.30 | 00:33:09.20 | +00:03:25 (10.5%) | 6:31 | 9.2 (89.3%) | ||
32 | SANIUK Edward | 332 | GDAŃSK | M65-69 | 1 | M 32 | 00:06:32 | 00:32:40.15 | 00:39:12.35 | +00:03:28 (10.7%) | 6:32 | 9.2 (89.3%) | ||||
33 | MATECKI Ryszard | 237 | KS METRACO POLKOWICE | KUDOWA ZDRÓJ | M65-69 | 2 | M 33 | 1 | 00:06:34 | 00:32:42.70 | 00:39:17.00 | +00:03:31 (10.8%) | 6:32 | 9.2 (89.3%) | ||
34 | WASIELEWSKI Mirosław | 416 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M55-59 | 3 | M 34 | 00:05:23 | 00:32:48.25 | 00:38:11.40 | +00:03:36 (11.0%) | 6:33 | 9.1 (88.3%) | |||
35 | CHYRA Wiktor | 54 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Junior | 5 | M 35 | 00:00:34 | 00:32:58.30 | 00:33:32.30 | +00:03:46 (11.5%) | 6:35 | 9.1 (88.3%) | |||
36 | GŁOWA Michał | 100 | UNIA MIAST | CIESZYN | M-Junior | 6 | M 36 | 00:00:33 | 00:32:58.45 | 00:33:32.00 | +00:03:47 (11.5%) | 6:35 | 9.1 (88.3%) | |||
37 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 404 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | BYDGOSZCZ | M60-64 | 2 | M 37 | 00:05:53 | 00:33:01.95 | 00:38:55.85 | +00:03:50 (11.6%) | 6:36 | 9.1 (88.3%) | |||
38 | WARDACH Jan | 456 | WIGOR OSIR ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | M65-69 | 3 | M 38 | 00:06:29 | 00:33:05.05 | 00:39:34.85 | +00:03:53 (11.8%) | 6:37 | 9.1 (88.3%) | |||
39 | KLARKOWSKI Bogdan | 149 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M60-64 | 3 | M 39 | 00:05:54 | 00:33:10.45 | 00:39:04.45 | +00:03:59 (12.0%) | 6:38 | 9 (87.4%) | |||
40 | ADAMUS Marian | 6 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M65-69 | 4 | M 40 | 00:06:31 | 00:33:14.95 | 00:39:46.05 | +00:04:03 (12.2%) | 6:39 | 9 (87.4%) | |||
41 | SPYCHAŁA Lesław | 348 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | M50-54 | 6 | M 41 | 00:04:44 | 00:33:23.20 | 00:38:07.25 | +00:04:11 (12.6%) | 6:40 | 9 (87.4%) | |||
42 | DUSZEŃKO Damian | 79 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | M 42 | 00:08:20 | 00:33:23.45 | 00:41:43.70 | +00:04:12 (12.6%) | 6:40 | 9 (87.4%) | |||
43 | DUSZEŃKO Zygmunt | 78 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M55-59 | 4 | M 43 | 00:05:23 | 00:33:24.45 | 00:38:48.20 | +00:04:13 (12.6%) | 6:41 | 9 (87.4%) | |||
44 | SKWIRUT Jerzy | 337 | SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | M 44 | 00:08:14 | 00:33:31.10 | 00:41:46.05 | +00:04:19 (12.9%) | 6:42 | 8.9 (86.4%) | |||
45 | LENZ Andrzej | 207 | GNIEZNO | M50-54 | 7 | M 45 | 00:04:43 | 00:33:31.70 | 00:38:14.90 | +00:04:20 (12.9%) | 6:42 | 9 (87.4%) | ||||
46 | SYKISZ Maksym | 488 | LESZNO :) | BOSZKOWO-LETNISKO | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | M 46 | 00:08:19 | 00:33:33.55 | 00:41:52.55 | +00:04:22 (13.0%) | 6:42 | 8.9 (86.4%) | |||
47 | KRYCH Włodzimierz | 181 | GOSIR OSIELSKO | TORUŃ | M55-59 | 5 | M 47 | 1 | 00:05:23 | 00:33:41.90 | 00:39:05.80 | +00:04:30 (13.4%) | 6:44 | 8.9 (86.4%) | ||
48 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 83 | ZS ROSKO | WIELEŃ | M-Junior | 7 | M 48 | 00:00:33 | 00:33:42.75 | 00:34:16.45 | +00:04:31 (13.4%) | 6:44 | 8.9 (86.4%) | |||
49 | MARCINKOWSKI Jakub | 234 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Junior | 8 | M 49 | 00:00:34 | 00:33:42.95 | 00:34:17.50 | +00:04:31 (13.4%) | 6:44 | 8.9 (86.4%) | |||
50 | KROMSKI Paweł | 179 | NORDIC WALKING KIEKRZ | KIEKRZ | M50-54 | 8 | M 50 | 00:04:44 | 00:33:54.00 | 00:38:38.85 | +00:04:42 (13.9%) | 6:46 | 8.8 (85.4%) | |||
51 | GAŁĄZKA Paweł | 89 | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | 2 | M 51 | 1 | 00:08:15 | 00:33:58.90 | 00:42:13.95 | +00:04:47 (14.1%) | 6:47 | 8.8 (85.4%) | |||
52 | BROKOS Piotr | 33 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | BARCIN | M30-39 | 8 | M 52 | 00:02:59 | 00:33:59.50 | 00:36:59.40 | +00:04:48 (14.1%) | 6:48 | 8.8 (85.4%) | |||
53 | SCHRÖDER Karol | 334 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | M40-44 | 3 | M 53 | 00:03:36 | 00:34:01.10 | 00:37:37.60 | +00:04:49 (14.2%) | 6:48 | 8.8 (85.4%) | |||
54 | MANDZIUK Marek | 457 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M45-49 | 8 | M 54 | 00:04:11 | 00:34:03.25 | 00:38:14.35 | +00:04:51 (14.3%) | 6:48 | 8.8 (85.4%) | |||
55 | POLISZCZUK Piotr | 308 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M55-59 | 6 | M 55 | 00:05:22 | 00:34:04.35 | 00:39:26.70 | +00:04:53 (14.3%) | 6:48 | 8.8 (85.4%) | |||
56 | CUDAK Zbigniew | 60 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO KOLONIA | M45-49 | 9 | M 56 | 00:04:13 | 00:34:11.00 | 00:38:24.50 | +00:04:59 (14.6%) | 6:50 | 8.8 (85.4%) | |||
57 | STANISŁAWSKI Jan | 465 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M55-59 | 7 | M 57 | 00:05:23 | 00:34:11.25 | 00:39:34.90 | +00:04:59 (14.6%) | 6:50 | 8.8 (85.4%) | |||
58 | TOMCZYK Edward | 400 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M65-69 | 5 | M 58 | 00:06:30 | 00:34:22.10 | 00:40:52.15 | +00:05:10 (15.1%) | 6:52 | 8.7 (84.5%) | |||
59 | GRYGOROWICZ Bogdan | 110 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | 6 | M 59 | 00:06:30 | 00:34:25.00 | 00:40:55.40 | +00:05:13 (15.2%) | 6:53 | 8.7 (84.5%) | |||
60 | CHOLEWIŃSKI Wojciech | 48 | HERNIK TEAM | MUROWANA GOŚLINA | M50-54 | 9 | M 60 | 00:04:43 | 00:34:25.75 | 00:39:09.60 | +00:05:14 (15.2%) | 6:53 | 8.7 (84.5%) | |||
61 | NOWAKOWSKI Dominik | 271 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | PARLINEK | M-Junior | 9 | M 61 | 2 | 00:00:32 | 00:34:26.35 | 00:34:58.50 | +00:05:15 (15.2%) | 6:53 | 8.7 (84.5%) | ||
62 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 12 | FACE NORDIC WALKING TEAM / LUKI TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 9 | M 62 | 00:03:03 | 00:34:37.80 | 00:37:41.00 | +00:05:26 (15.7%) | 6:55 | 8.7 (84.5%) | |||
63 | GAPIŃSKI Leszek | 91 | WESOŁY BORSUK TEAM | TRZEBINA | M60-64 | 4 | M 63 | 00:05:55 | 00:34:44.75 | 00:40:40.60 | +00:05:33 (16.0%) | 6:57 | 8.6 (83.5%) | |||
64 | GRUSZKA Michał | 108 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Dzieci | 2 | M 64 | 00:00:05 | 00:34:48.65 | 00:34:54.55 | +00:05:37 (16.1%) | 6:57 | 8.6 (83.5%) | |||
65 | SZYMAŃSKI Stefan | 382 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 1 | M 65 | 00:07:13 | 00:35:13.65 | 00:42:26.90 | +00:06:02 (17.1%) | 7:02 | 8.5 (82.5%) | |||
66 | STOLARSKI Michał | 357 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M45-49 | 10 | M 66 | 00:04:12 | 00:35:14.20 | 00:39:26.30 | +00:06:02 (17.2%) | 7:02 | 8.5 (82.5%) | |||
67 | MIKOŁAJCZAK Jan | 248 | KS METRACO POLKOWICE | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(A) | 3 | M 67 | 00:08:14 | 00:35:17.65 | 00:43:32.50 | +00:06:06 (17.3%) | 7:03 | 8.5 (82.5%) | |||
68 | KUBAT Janusz | 185 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | 11 | M 68 | 00:04:13 | 00:35:31.15 | 00:39:44.15 | +00:06:19 (17.8%) | 7:06 | 8.4 (81.6%) | |||
69 | BURDANOWSKI Andrzej | 40 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Niepełnosprawni(A) | 4 | M 69 | 00:08:17 | 00:35:32.95 | 00:43:49.95 | +00:06:21 (17.9%) | 7:06 | 8.4 (81.6%) | |||
70 | PINTAK Artur | 302 | WESOŁY BORSUK TEAM | KOLNOWICE | M30-39 | 10 | M 70 | 00:03:04 | 00:35:37.70 | 00:38:41.95 | +00:06:26 (18.1%) | 7:07 | 8.4 (81.6%) | |||
71 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 390 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | 7 | M 71 | 00:06:29 | 00:35:38.65 | 00:42:08.30 | +00:06:27 (18.1%) | 7:07 | 8.4 (81.6%) | |||
72 | LEŚNIEWSKI Piotr | 214 | POZNAŃ | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(B) | 3 | M 72 | 00:18:27 | 00:35:40.05 | 00:54:07.35 | +00:06:28 (18.2%) | 7:08 | 8.4 (81.6%) | |||
73 | OLEŚ Józef | 283 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | 5 | M 73 | 00:08:15 | 00:35:40.90 | 00:43:56.40 | +00:06:29 (18.2%) | 7:08 | 8.4 (81.6%) | |||
74 | BIK Przemysław | 20 | KS METRACO POLKOWICE | KSIĘGINICE | M-Junior | 10 | M 74 | 00:00:35 | 00:35:41.00 | 00:36:16.20 | +00:06:29 (18.2%) | 7:08 | 8.4 (81.6%) | |||
75 | MAZURKIEWICZ Kacper | 241 | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE | PARLINEK | M-Junior | 11 | M 75 | 00:00:32 | 00:35:41.05 | 00:36:13.80 | +00:06:29 (18.2%) | 7:08 | 8.4 (81.6%) | |||
76 | KADECKI Piotr | 134 | KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIE | MIASTECZKO KRAJEŃSKIE | M30-39 | 11 | M 76 | 00:03:02 | 00:35:42.05 | 00:38:44.40 | +00:06:30 (18.2%) | 7:08 | 8.4 (81.6%) | |||
77 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 52 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M65-69 | 8 | M 77 | 00:06:31 | 00:35:44.70 | 00:42:16.50 | +00:06:33 (18.3%) | 7:09 | 8.4 (81.6%) | |||
78 | WECHTA Paweł | 476 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M45-49 | 12 | M 78 | 00:04:11 | 00:35:44.85 | 00:39:56.80 | +00:06:33 (18.3%) | 7:09 | 8.4 (81.6%) | |||
79 | KAŹMIERCZAK Sebastian | 143 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M40-44 | 4 | M 79 | 00:03:33 | 00:35:47.90 | 00:39:21.75 | +00:06:36 (18.5%) | 7:09 | 8.4 (81.6%) | |||
80 | WUJEK Tomasz | 438 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(B) | 4 | M 80 | 00:08:16 | 00:35:58.60 | 00:44:15.15 | +00:06:47 (18.9%) | 7:11 | 8.3 (80.6%) | |||
81 | WOJCIECHOWSKI Marek | 431 | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | M55-59 | 8 | M 81 | 00:05:23 | 00:36:00.00 | 00:41:23.20 | +00:06:48 (18.9%) | 7:12 | 8.3 (80.6%) | |||
82 | TRELIŃSKI Jakub | 117 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŚLESIN | M18-29 | 3 | M 82 | 00:01:18 | 00:36:01.25 | 00:37:19.25 | +00:06:49 (19.0%) | 7:12 | 8.3 (80.6%) | |||
83 | JÓŹWIAK Łukasz | 130 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 6 | M 83 | 00:08:17 | 00:36:01.40 | 00:44:18.65 | +00:06:50 (19.0%) | 7:12 | 8.3 (80.6%) | |||
84 | OLENDRZYŃSKI Mateusz | 281 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 5 | M 84 | 00:16:55 | 00:36:04.45 | 00:52:59.55 | +00:06:53 (19.1%) | 7:12 | 8.3 (80.6%) | |||
85 | SKWARSKI Marek | 336 | DYNAMIC | PŁOCK | M50-54 | 10 | M 85 | 00:04:46 | 00:36:05.45 | 00:40:52.40 | +00:06:54 (19.1%) | 7:13 | 8.3 (80.6%) | |||
86 | BOJANOWSKI Marcin | 24 | OBORNIKI | M30-39 | 12 | M 86 | 00:03:03 | 00:36:05.60 | 00:39:09.30 | +00:06:54 (19.1%) | 7:13 | 8.3 (80.6%) | ||||
87 | SINGER Adam | 335 | KOŚLINKA | M-Niepełnosprawni(B) | 6 | M 87 | 00:08:15 | 00:36:07.30 | 00:44:22.75 | +00:06:55 (19.2%) | 7:13 | 8.3 (80.6%) | ||||
88 | DOMBRZALSKI Ryszard | 70 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M65-69 | 9 | M 88 | 00:06:29 | 00:36:08.35 | 00:42:37.35 | +00:06:57 (19.2%) | 7:13 | 8.3 (80.6%) | |||
89 | GRUSZKA Michał | 107 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | 5 | M 89 | 00:03:33 | 00:36:22.80 | 00:39:56.25 | +00:07:11 (19.8%) | 7:16 | 8.2 (79.6%) | |||
90 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 256 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 5 | M 90 | 00:05:54 | 00:36:24.95 | 00:42:19.75 | +00:07:13 (19.8%) | 7:17 | 8.2 (79.6%) | |||
91 | BUCZKOWSKI Jerzy | 39 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 10 | M 91 | 00:06:31 | 00:36:26.35 | 00:42:57.95 | +00:07:15 (19.9%) | 7:17 | 8.2 (79.6%) | |||
92 | NOWALIŃSKI Piotrek | 277 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | M-Niepełnosprawni(A) | 7 | M 92 | 00:08:16 | 00:36:48.45 | 00:45:04.55 | +00:07:37 (20.7%) | 7:21 | 8.2 (79.6%) | |||
93 | MIKITIUK Tomasz | 246 | KIJOWA PARA | KOSZALIN | M45-49 | 13 | M 93 | 00:04:13 | 00:36:54.10 | 00:41:07.20 | +00:07:42 (20.9%) | 7:22 | 8.1 (78.6%) | |||
94 | SZYMAŃSKI Władysław | 383 | OMEGA ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M-Niepełnosprawni(B) | 7 | M 94 | 00:18:27 | 00:36:59.65 | 00:55:27.50 | +00:07:48 (21.1%) | 7:24 | 8.1 (78.6%) | |||
95 | CIESIELSKI Krzysztof | 59 | FAST WALKER | GNIEZNO | M60-64 | 6 | M 95 | 00:05:54 | 00:37:02.50 | 00:42:57.40 | +00:07:51 (21.2%) | 7:24 | 8.1 (78.6%) | |||
96 | URBAŃSKI Stefan | 409 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M55-59 | 9 | M 96 | 00:05:23 | 00:37:03.45 | 00:42:27.40 | +00:07:52 (21.2%) | 7:24 | 8.1 (78.6%) | |||
97 | WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz | 426 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 4 | M 97 | 00:01:17 | 00:37:03.50 | 00:38:20.90 | +00:07:52 (21.2%) | 7:24 | 8.1 (78.6%) | ||||
98 | BIELIŃSKI Andrzej | 17 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SIEDLCE | M30-39 | 13 | M 98 | 00:03:04 | 00:37:13.00 | 00:40:17.50 | +00:08:01 (21.6%) | 7:26 | 8.1 (78.6%) | |||
99 | BRZOZOWSKI Przemysław | 38 | AMATOR TEAM | SKRWILNO | M30-39 | 14 | M 99 | 00:03:00 | 00:37:15.80 | 00:40:16.65 | +00:08:04 (21.7%) | 7:27 | 8.1 (78.6%) | |||
100 | KUSIAK Włodzimierz | 200 | GDAŃSK | M65-69 | 11 | M 100 | 00:06:30 | 00:37:23.35 | 00:43:54.25 | +00:08:12 (21.9%) | 7:28 | 8 (77.7%) | ||||
101 | KWAŚNY Tomasz | 204 | CHODZĘ Z SERCEM | BORKI | M50-54 | 11 | M 101 | 00:04:47 | 00:37:24.15 | 00:42:11.30 | +00:08:12 (22.0%) | 7:28 | 8 (77.7%) | |||
102 | WASILEWSKI Sławomir | 417 | PASJA NORDIC WALKIG | WARSZAWA | M70+ | 2 | M 102 | 00:07:13 | 00:37:29.40 | 00:44:43.20 | +00:08:18 (22.1%) | 7:30 | 8 (77.7%) | |||
103 | PODOLSKI Mirosław | 304 | LKS ZANTYR | SZTUM | M60-64 | 7 | M 103 | 00:05:54 | 00:37:32.45 | 00:43:26.45 | +00:08:21 (22.2%) | 7:30 | 8 (77.7%) | |||
104 | SZYCKO Radosław | 379 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M40-44 | 6 | M 104 | 00:03:34 | 00:37:34.35 | 00:41:08.45 | +00:08:23 (22.3%) | 7:30 | 8 (77.7%) | |||
105 | NIETRZEBKA Paweł | 266 | GRUPA NW CZŁAPSKI WARSZAWA | MIĘDZYBORÓW | M18-29 | 5 | M 105 | 00:01:16 | 00:37:38.90 | 00:38:55.65 | +00:08:27 (22.5%) | 7:31 | 8 (77.7%) | |||
106 | GRZYWOCZ Bernard | 115 | MOSINA | M65-69 | 12 | M 106 | 00:06:34 | 00:37:40.75 | 00:44:15.15 | +00:08:29 (22.5%) | 7:32 | 8 (77.7%) | ||||
107 | ŚMIECHOWSKI Dominik | 474 | MIASTECZKO KRAJEŃSKIE | M-Junior | 12 | M 107 | 1 | 00:00:32 | 00:37:41.20 | 00:38:13.95 | +00:08:29 (22.5%) | 7:32 | 8 (77.7%) | |||
108 | BADOWSKI Krzysztof | 9 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 8 | M 108 | 00:18:27 | 00:37:44.55 | 00:56:11.80 | +00:08:33 (22.7%) | 7:32 | 8 (77.7%) | |||
109 | BOSEK Grzegorz | 29 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 9 | M 109 | 00:18:32 | 00:37:52.10 | 00:56:24.55 | +00:08:40 (22.9%) | 7:34 | 7.9 (76.7%) | |||
110 | MROZEK Mariusz | 258 | SANTANDER CONSUMER BANK | GRUDZIĄDZ | M30-39 | 15 | M 110 | 00:03:05 | 00:37:52.95 | 00:40:58.20 | +00:08:41 (22.9%) | 7:34 | 7.9 (76.7%) | |||
111 | ZAWADA Łukasz | 446 | NORDIC WALKING LUCA TEAM | ZDUŃSKA WOLA | M40-44 | 7 | M 111 | 00:03:33 | 00:37:54.85 | 00:41:28.25 | +00:08:43 (23.0%) | 7:35 | 7.9 (76.7%) | |||
112 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 392 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 8 | M 112 | 00:03:33 | 00:38:01.35 | 00:41:34.60 | +00:08:50 (23.2%) | 7:36 | 7.9 (76.7%) | |||
113 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 429 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 8 | M 113 | 00:05:55 | 00:38:05.80 | 00:44:01.55 | +00:08:54 (23.4%) | 7:37 | 7.9 (76.7%) | |||
114 | ŚCIBISZ Bogdan | 387 | KS METRACO POLKOWICE | SOSNOWIEC | M70+ | 3 | M 114 | 00:07:14 | 00:38:31.40 | 00:45:45.40 | +00:09:20 (24.2%) | 7:42 | 7.8 (75.7%) | |||
115 | ADAMOWICZ Andrzej | 4 | ŁÓDŹ | M70+ | 4 | M 115 | 00:07:13 | 00:38:32.85 | 00:45:46.05 | +00:09:21 (24.3%) | 7:42 | 7.8 (75.7%) | ||||
116 | MATUSZCZAK Tomasz | 471 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Niepełnosprawni(B) | 10 | M 116 | 00:08:16 | 00:38:34.30 | 00:46:50.50 | +00:09:22 (24.3%) | 7:42 | 7.8 (75.7%) | |||
117 | KLIMCZAK Piotr | 152 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 11 | M 117 | 1 | 00:16:57 | 00:38:41.10 | 00:55:38.25 | +00:09:29 (24.5%) | 7:44 | 7.8 (75.7%) | ||
118 | WOSIK Tomasz | 487 | OSIELSKO | M40-44 | 9 | M 118 | 00:03:36 | 00:38:49.95 | 00:42:26.65 | +00:09:38 (24.8%) | 7:46 | 7.7 (74.8%) | ||||
119 | NOWIŃSKI Jarosław | 279 | GÓRZYSKOWO TEAM | BYDGOSZCZ | M30-39 | 16 | M 119 | 00:03:01 | 00:38:53.90 | 00:41:55.05 | +00:09:42 (25.0%) | 7:46 | 7.7 (74.8%) | |||
120 | WIERZBICKI Waldemar | 424 | WARSZAWA | M65-69 | 13 | M 120 | 00:06:33 | 00:38:57.50 | 00:45:31.35 | +00:09:46 (25.1%) | 7:47 | 7.7 (74.8%) | ||||
121 | MĘŻYDŁO Tomasz | 480 | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 12 | M 121 | 00:08:18 | 00:39:05.10 | 00:47:23.80 | +00:09:53 (25.3%) | 7:49 | 7.7 (74.8%) | ||||
122 | WITKOWSKI Wojciech | 430 | OLSZTYN | M18-29 | 6 | M 122 | 00:01:18 | 00:39:12.40 | 00:40:30.75 | +00:10:01 (25.6%) | 7:50 | 7.7 (74.8%) | ||||
123 | KURASZ Marian | 198 | SUMMER ISLAND | KCYNIA | M60-64 | 9 | M 123 | 00:05:56 | 00:39:12.55 | 00:45:08.75 | +00:10:01 (25.6%) | 7:50 | 7.7 (74.8%) | |||
124 | BORUCKI Marcin | 27 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M40-44 | 10 | M 124 | 00:03:34 | 00:39:15.25 | 00:42:49.95 | +00:10:03 (25.6%) | 7:51 | 7.6 (73.8%) | |||
125 | JANUSIK Krzysztof | 124 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 13 | M 125 | 00:20:09 | 00:39:15.55 | 00:59:25.40 | +00:10:04 (25.7%) | 7:51 | 7.6 (73.8%) | |||
126 | MAŁKIEWICZ Jacek | 229 | SOLEC KUJAWSKI | M55-59 | 10 | M 126 | 00:05:25 | 00:39:16.00 | 00:44:41.25 | +00:10:04 (25.7%) | 7:51 | 7.6 (73.8%) | ||||
127 | PRZYBYLAK Stanisław | 315 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | M70+ | 5 | M 127 | 00:07:13 | 00:39:26.90 | 00:46:40.75 | +00:10:15 (26.0%) | 7:53 | 7.6 (73.8%) | |||
128 | DUSZEŃKO Jakub | 76 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 14 | M 128 | 00:08:22 | 00:39:27.45 | 00:47:50.40 | +00:10:16 (26.0%) | 7:53 | 7.6 (73.8%) | |||
129 | PIASECKI Robert | 295 | CZARNE PANTERY | PIŁA | M-Dzieci | 3 | M 129 | 00:00:04 | 00:39:35.60 | 00:39:39.70 | +00:10:24 (26.3%) | 7:55 | 7.6 (73.8%) | |||
130 | KŁOPOTOWSKI Ryszard | 153 | LKS ZANTYR | SZTUM | M50-54 | 12 | M 130 | 00:04:45 | 00:39:36.40 | 00:44:21.70 | +00:10:25 (26.3%) | 7:55 | 7.6 (73.8%) | |||
131 | ZAWISŁA Stanisław | 447 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | PLEWISKA | M65-69 | 14 | M 131 | 00:06:29 | 00:39:42.90 | 00:46:12.00 | +00:10:31 (26.5%) | 7:56 | 7.6 (73.8%) | |||
132 | ŻOŁNOWSKI Edward | 453 | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 10 | M 132 | 00:05:57 | 00:39:44.45 | 00:45:41.90 | +00:10:33 (26.6%) | 7:56 | 7.6 (73.8%) | ||||
133 | PRACKI Zbigniew Wojciech | 311 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 13 | M 133 | 00:04:45 | 00:39:44.55 | 00:44:30.40 | +00:10:33 (26.6%) | 7:57 | 7.5 (72.8%) | |||
134 | KADECKI Konrad | 135 | KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIE | MIASTECZKO KRAJEŃSKIE | M-Dzieci | 4 | M 134 | 00:00:05 | 00:39:50.05 | 00:39:55.60 | +00:10:38 (26.7%) | 7:58 | 7.5 (72.8%) | |||
135 | MANKOWSKI Lech | 230 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M60-64 | 11 | M 135 | 00:05:54 | 00:39:52.10 | 00:45:46.75 | +00:10:40 (26.8%) | 7:58 | 7.5 (72.8%) | |||
136 | CETERA Janusz | 43 | EKSPEDYCJA NORDIC WALKING | DZIWNÓWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 15 | M 136 | 00:08:17 | 00:40:03.45 | 00:48:21.35 | +00:10:52 (27.1%) | 8:00 | 7.5 (72.8%) | |||
137 | PIDUCH Jan | 296 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | M65-69 | 15 | M 137 | 00:06:33 | 00:40:04.20 | 00:46:37.20 | +00:10:52 (27.2%) | 8:00 | 7.5 (72.8%) | |||
138 | LEWANDOWSKI Piotr | 216 | SANTANDER CONSUMER BANK | KORZENIEWO | M30-39 | 17 | M 138 | 00:03:02 | 00:40:07.50 | 00:43:09.80 | +00:10:56 (27.3%) | 8:01 | 7.5 (72.8%) | |||
139 | ZARZECKI Dariusz | 445 | IKS MORENA | MORENA | M-Niepełnosprawni(B) | 16 | M 139 | 00:18:31 | 00:40:12.80 | 00:58:44.45 | +00:11:01 (27.4%) | 8:02 | 7.5 (72.8%) | |||
140 | ROZMARYNOWSKI Adrian | 327 | SUMMER ISLAND | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-Junior | 13 | M 140 | 00:00:34 | 00:40:13.30 | 00:40:47.80 | +00:11:01 (27.4%) | 8:02 | 7.5 (72.8%) | |||
141 | MĄDRY Zdzisław | 242 | JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 17 | M 141 | 00:18:30 | 00:40:14.45 | 00:58:44.85 | +00:11:03 (27.5%) | 8:02 | 7.5 (72.8%) | |||
142 | PAKOSZ Piotr | 287 | JANUSZKOWICE | M65-69 | 16 | M 142 | 00:06:35 | 00:40:15.25 | 00:46:50.55 | +00:11:03 (27.5%) | 8:03 | 7.5 (72.8%) | ||||
143 | JASZCZERSKI Daniel | 128 | SUMMER ISLAND | BYDGOSZCZ | M30-39 | 18 | M 143 | 00:03:03 | 00:40:19.35 | 00:43:22.70 | +00:11:08 (27.6%) | 8:03 | 7.4 (71.8%) | |||
144 | GIZIEWSKI Michał | 97 | UWM OLSZTYN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | M18-29 | 7 | M 144 | 00:01:18 | 00:40:19.45 | 00:41:37.90 | +00:11:08 (27.6%) | 8:03 | 7.4 (71.8%) | |||
145 | TURCZYK Sławomir | 406 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M-Niepełnosprawni(B) | 18 | M 145 | 00:08:18 | 00:40:21.40 | 00:48:40.25 | +00:11:10 (27.7%) | 8:04 | 7.4 (71.8%) | |||
146 | NOSKIEWICZ Robert | 267 | PŁOCK | M40-44 | 11 | M 146 | 00:03:34 | 00:40:21.75 | 00:43:55.80 | +00:11:10 (27.7%) | 8:04 | 7.4 (71.8%) | ||||
147 | URBAN Jacek | 468 | „AZYMUT” | LESZNO | M65-69 | 17 | M 147 | 00:06:32 | 00:40:26.30 | 00:46:58.55 | +00:11:14 (27.8%) | 8:05 | 7.4 (71.8%) | |||
148 | WAWRZYNIAK Igor | 420 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | M-Dzieci | 5 | M 148 | 00:00:06 | 00:40:27.30 | 00:40:33.30 | +00:11:15 (27.8%) | 8:05 | 7.4 (71.8%) | |||
149 | LEWANDOWSKI Ryszard | 217 | TORUŃ | M65-69 | 18 | M 149 | 00:06:33 | 00:40:39.65 | 00:47:13.15 | +00:11:28 (28.2%) | 8:08 | 7.4 (71.8%) | ||||
150 | SŁOWIK Kacper | 341 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M-Junior | 14 | M 150 | 00:00:32 | 00:41:02.10 | 00:41:34.20 | +00:11:50 (28.9%) | 8:12 | 7.3 (70.9%) | |||
151 | WESNER Harald | 422 | SANTANDER CONSUMER BANK | KWIDZYN | M60-64 | 12 | M 151 | 00:05:56 | 00:41:10.00 | 00:47:06.30 | +00:11:58 (29.1%) | 8:14 | 7.3 (70.9%) | |||
152 | MATLEWSKI Radosław | 239 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | M40-44 | 12 | M 152 | 00:03:35 | 00:41:10.05 | 00:44:45.95 | +00:11:58 (29.1%) | 8:14 | 7.3 (70.9%) | |||
153 | LUDWICZAK Oskar | 218 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 19 | M 153 | 00:16:55 | 00:41:16.20 | 00:58:11.95 | +00:12:04 (29.3%) | 8:15 | 7.3 (70.9%) | |||
154 | KOZIOŁ Piotr | 168 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M50-54 | 14 | M 154 | 00:04:47 | 00:41:18.60 | 00:46:05.75 | +00:12:07 (29.3%) | 8:15 | 7.3 (70.9%) | ||||
155 | KRYSZCZUK Kacper | 469 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SIEDLCE | M18-29 | 8 | M 155 | 00:01:17 | 00:41:22.55 | 00:42:39.90 | +00:12:11 (29.5%) | 8:16 | 7.3 (70.9%) | |||
156 | CICHY Łukasz | 58 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 20 | M 156 | 00:20:10 | 00:41:23.80 | 01:01:34.10 | +00:12:12 (29.5%) | 8:16 | 7.2 (69.9%) | |||
157 | KATAFIASZ Bartosz | 141 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 21 | M 157 | 00:18:31 | 00:41:25.90 | 00:59:57.80 | +00:12:14 (29.5%) | 8:17 | 7.2 (69.9%) | |||
158 | BIAŁEK Jacek | 16 | OMEGA ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M-Niepełnosprawni(B) | 22 | M 158 | 00:18:27 | 00:41:31.45 | 00:59:59.05 | +00:12:20 (29.7%) | 8:18 | 7.2 (69.9%) | |||
159 | KULCZYCKI Jan | 193 | GDAŃSK | M65-69 | 19 | M 159 | 00:06:31 | 00:41:38.80 | 00:48:10.70 | +00:12:27 (29.9%) | 8:19 | 7.2 (69.9%) | ||||
160 | ŁASIŃSKI Jarosław | 219 | AMATOR TEAM | SKRWILNO | M30-39 | 19 | M 160 | 00:03:00 | 00:41:39.40 | 00:44:39.60 | +00:12:28 (29.9%) | 8:19 | 7.2 (69.9%) | |||
161 | BONIEWICZ Arkadiusz | 481 | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 23 | M 161 | 00:08:19 | 00:41:48.35 | 00:50:07.95 | +00:12:37 (30.2%) | 8:21 | 7.2 (69.9%) | ||||
162 | KARCZMARSKI Krzysztof | 140 | IPA RADOM | KOZIENICE | M60-64 | 13 | M 162 | 00:05:55 | 00:41:59.75 | 00:47:55.30 | +00:12:48 (30.5%) | 8:24 | 7.1 (68.9%) | |||
163 | SOĆKO Piotr | 347 | OKS WARMIA I MAZURY | WARMIA | M-Niepełnosprawni(B) | 24 | M 163 | 00:18:31 | 00:42:07.90 | 01:00:39.00 | +00:12:56 (30.7%) | 8:25 | 7.1 (68.9%) | |||
164 | BOBER Czesław | 23 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | SUCHY LAS | M70+ | 6 | M 164 | 00:07:14 | 00:42:17.45 | 00:49:32.30 | +00:13:06 (31.0%) | 8:27 | 7.1 (68.9%) | |||
165 | LEWANDOWSKI Sławek | 458 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | 6 | M 165 | 00:00:04 | 00:42:23.80 | 00:42:28.25 | +00:13:12 (31.2%) | 8:28 | 7.1 (68.9%) | |||
166 | WYCISŁO Romuald | 439 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 25 | M 166 | 00:08:21 | 00:42:52.05 | 00:51:13.10 | +00:13:40 (31.9%) | 8:34 | 7 (68.0%) | |||
167 | MALISZEWSKI Marek | 227 | ELBLĄG | M-Niepełnosprawni(B) | 26 | M 167 | 00:08:20 | 00:42:58.15 | 00:51:18.55 | +00:13:46 (32.1%) | 8:35 | 7 (68.0%) | ||||
168 | KIEDROWSKI Włodzimierz | 147 | BYDGOSZCZ | M70+ | 7 | M 168 | 00:07:12 | 00:43:03.85 | 00:50:16.50 | +00:13:52 (32.2%) | 8:36 | 7 (68.0%) | ||||
169 | SZUST Filip | 375 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M-Junior | 15 | M 169 | 00:00:32 | 00:43:11.45 | 00:43:44.20 | +00:14:00 (32.4%) | 8:38 | 6.9 (67.0%) | |||
170 | KUPER Mariusz | 196 | GÓRZYSKOWO TEAM | BYDGOSZCZ | M30-39 | 20 | M 170 | 00:03:01 | 00:43:21.70 | 00:46:23.25 | +00:14:10 (32.7%) | 8:40 | 6.9 (67.0%) | |||
171 | STAROSZ Andrzej | 350 | INOWROCŁAW | M55-59 | 11 | M 171 | 00:05:25 | 00:43:25.00 | 00:48:50.25 | +00:14:13 (32.8%) | 8:41 | 6.9 (67.0%) | ||||
172 | SŁOWIK Adam | 2 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 27 | M 172 | 00:16:55 | 00:43:32.45 | 01:00:28.25 | +00:14:21 (33.0%) | 8:42 | 6.9 (67.0%) | |||
173 | SURMIAK Ryszard | 364 | RZESZOWSKI KLUB MORSOW 'SOPELEK' | RZESZOW | M70+ | 8 | M 173 | 00:07:15 | 00:43:39.20 | 00:50:54.75 | +00:14:27 (33.1%) | 8:43 | 6.9 (67.0%) | |||
174 | KOWALCZYK Robert Mateusz | 165 | OLSZTYN | M18-29 | 9 | M 174 | 00:01:17 | 00:43:53.65 | 00:45:11.35 | +00:14:42 (33.5%) | 8:46 | 6.8 (66.0%) | ||||
175 | KIEŁBIŃSKI Wojciech | 483 | GDAŃSK | M45-49 | 14 | M 175 | 00:28:38 | 00:43:54.50 | 01:12:33.10 | +00:14:43 (33.5%) | 8:47 | 6.8 (66.0%) | ||||
176 | DOBROWOLSKI Patryk | 68 | WARSZAWA | M-Dzieci | 7 | M 176 | 00:00:05 | 00:44:03.25 | 00:44:08.30 | +00:14:51 (33.7%) | 8:48 | 6.8 (66.0%) | ||||
177 | GIERSZENDORF Roman | 93 | FACE NORDIC WALKING TEAM / KB KATORZNIK MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M45-49 | 15 | M 177 | 00:04:11 | 00:44:29.70 | 00:48:41.60 | +00:15:18 (34.4%) | 8:54 | 6.7 (65.0%) | |||
178 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 189 | NORDIC WALKING KIEKRZ | OBORNIKI | M55-59 | 12 | M 178 | 00:05:25 | 00:44:31.65 | 00:49:57.55 | +00:15:20 (34.4%) | 8:54 | 6.7 (65.0%) | |||
179 | SZLIBEN Damian | 370 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 28 | M 179 | 1 | 00:18:28 | 00:44:47.10 | 01:03:15.65 | +00:15:35 (34.8%) | 8:57 | 6.7 (65.0%) | ||
180 | KULKA Maciej | 195 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 15 | M 180 | 00:04:49 | 00:44:50.40 | 00:49:39.80 | +00:15:39 (34.9%) | 8:58 | 6.7 (65.0%) | |||
181 | GÓRSKI Piotr | 477 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M50-54 | 16 | M 181 | 00:04:46 | 00:44:55.05 | 00:49:41.30 | +00:15:43 (35.0%) | 8:59 | 6.7 (65.0%) | |||
182 | SAPA Dariusz | 333 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M50-54 | 17 | M 182 | 00:04:48 | 00:44:55.70 | 00:49:44.10 | +00:15:44 (35.0%) | 8:59 | 6.7 (65.0%) | |||
183 | JÓŹWIAK Dominik | 131 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 29 | M 183 | 00:08:18 | 00:45:02.60 | 00:53:20.60 | +00:15:51 (35.2%) | 9:00 | 6.7 (65.0%) | |||
184 | GIERSZENDORF Paweł | 94 | FACE NORDIC WALKING TEAM / KB KATORZNIK MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M-Junior | 16 | M 184 | 00:00:33 | 00:45:24.00 | 00:45:57.90 | +00:16:12 (35.7%) | 9:04 | 6.6 (64.1%) | |||
185 | LEWANDOWSKI Szymon | 459 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Dzieci | 8 | M 185 | 00:00:04 | 00:46:32.15 | 00:46:36.75 | +00:17:20 (37.3%) | 9:18 | 6.4 (62.1%) | |||
186 | GIERSZENDORF Borys | 95 | FACE NORDIC WALKING TEAM / KB KATORZNIK MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | M-Dzieci | 9 | M 186 | 00:00:05 | 00:47:22.30 | 00:47:27.50 | +00:18:10 (38.4%) | 9:28 | 6.3 (61.2%) | |||
187 | NOWAKOWSKI Tomasz | 272 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M55-59 | 13 | M 187 | 00:05:24 | 00:47:25.45 | 00:52:49.90 | +00:18:14 (38.5%) | 9:29 | 6.3 (61.2%) | |||
188 | NOSKIEWICZ Krzysztof | 268 | PŁOCK | M-Dzieci | 10 | M 188 | 00:00:04 | 00:47:38.55 | 00:47:43.50 | +00:18:27 (38.7%) | 9:31 | 6.3 (61.2%) | ||||
189 | POŁOŃSKI Andrzej | 451 | GOSIR OSIELSKO | GDAŃSK | M30-39 | 21 | M 189 | 00:03:05 | 00:48:23.55 | 00:51:28.85 | +00:19:12 (39.7%) | 9:40 | 6.2 (60.2%) | |||
190 | MUSIAŁ Przemysław | 259 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 30 | M 190 | 00:16:56 | 00:48:55.60 | 01:05:51.95 | +00:19:44 (40.3%) | 9:47 | 6.1 (59.2%) | |||
191 | MACHAJEK Krzysztof | 221 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | 8 | M 191 | 00:08:20 | 00:49:05.40 | 00:57:25.80 | +00:19:54 (40.5%) | 9:49 | 6.1 (59.2%) | |||
192 | DOMAGALSKI Robert | 69 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 31 | M 192 | 00:20:11 | 00:50:45.50 | 01:10:57.15 | +00:21:34 (42.5%) | 10:09 | 5.9 (57.3%) | |||
193 | SŁOWIK Przemysław | 340 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M40-44 | 13 | M 193 | 00:03:35 | 00:50:55.45 | 00:54:30.90 | +00:21:44 (42.7%) | 10:11 | 5.9 (57.3%) | |||
194 | LESZCZYŃSKI Bartosz | 462 | GOSIR OSIELSKO | ŻOŁĘDOWO | M-Dzieci | 11 | M 194 | 00:00:06 | 00:51:30.60 | 00:51:37.20 | +00:22:19 (43.3%) | 10:18 | 5.8 (56.3%) | |||
195 | POŁOŃSKI Szymon | 486 | GOSIR OSIELSKO | GDAŃSK | M-Dzieci | 12 | M 195 | 00:00:05 | 00:51:32.10 | 00:51:37.65 | +00:22:20 (43.4%) | 10:18 | 5.8 (56.3%) | |||
196 | DEBNER Wojciech | 64 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 32 | M 196 | 00:19:27 | 00:51:51.05 | 01:11:18.35 | +00:22:39 (43.7%) | 10:22 | 5.8 (56.3%) | |||
197 | DROP Mieczysław | 74 | PAKOŚĆ | M70+ | 9 | M 197 | 00:07:15 | 00:51:54.25 | 00:59:09.40 | +00:22:42 (43.8%) | 10:22 | 5.8 (56.3%) | ||||
198 | PIKULSKI Michał | 300 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 33 | M 198 | 00:18:29 | 00:51:54.30 | 01:10:23.65 | +00:22:42 (43.8%) | 10:22 | 5.8 (56.3%) | |||
199 | LESZCZYŃSKI Benedykt | 212 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M55-59 | 14 | M 199 | 00:05:56 | 00:52:49.80 | 00:58:46.30 | +00:23:38 (44.7%) | 10:34 | 5.7 (55.3%) | |||
200 | SŁOWIK Błażej | 343 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M-Dzieci | 13 | M 200 | 00:00:06 | 00:54:28.90 | 00:54:35.60 | +00:25:17 (46.4%) | 10:53 | 5.5 (53.4%) | |||
201 | BOJKE Olgierd | 25 | WEJHEROWO | M55-59 | 15 | M 201 | 00:16:06 | 01:02:03.35 | 01:18:10.15 | +00:32:52 (53.0%) | 12:24 | 4.8 (46.6%) | ||||
202 | TOBOLSKI Michał | 397 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 34 | M 202 | 00:18:34 | 01:10:16.75 | 01:28:51.40 | +00:41:05 (58.5%) | 14:03 | 4.3 (41.7%) | |||
203 | ŻYGOWSKI Leszek | 455 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 35 | M 203 | 00:19:25 | 01:14:07.05 | 01:33:32.70 | +00:44:55 (60.6%) | 14:49 | 4 (38.8%) | |||
204 | CICHOWSKI Wiesław | 57 | KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M-Niepełnosprawni(A) | 9 | M 204 | 00:08:19 | 01:34:23.90 | 01:42:43.35 | +01:05:12 (69.1%) | 18:52 | 3.2 (31.1%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
DQ | ADAMCZYK Adam | 1 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 1 | DQ | 00:33:59.40 DQ | DQ | - | - (0.0%) | |||||
DQ | RACZEK Zbigniew | 317 | KAROLINKA CHORZÓW | CHORZÓW | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | DQ | 00:38:32.40 DQ | DQ | - | - (0.0%) | |||||
GÓRNY Zenobiusz | 441 | ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||||
MICHALSKI Andrzej | 243 | WESOŁY BORSUK TEAM | SANOK | M55-59 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||||
SŁYSZ Arkadiusz | 344 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | M40-44 | 1 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MIECH Wiesław | 244 | SYRENKA WARSZAWA | WARSZAWA | M-Niepełnosprawni(B) | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 210 wynik(ów)