OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
135
Wystartowało:
133
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
133
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STILLER Karol 496KABEX PODKOWA JANÓWKUSIĘTAM30-391M 100:29:2300:59:17.85 5:5510.1
2WOJTOWICZ Tomasz 591BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / NWPLWIDACZM18-291M 200:30:2801:01:19.80+00:02:016:089.8
3KUŹMICZ Adam 1NWPL/POLIPACK TEAM GWEMASZEWOM30-392M 300:30:4101:02:39.70+00:03:216:159.6
4MACKIEWICZ Dariusz 459AKTYWNY KODEŃKODEŃM40-491M 400:31:2801:03:01.35+00:03:436:189.5
5MIELECKA Agnieszka 463KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-591K 100:31:3401:03:12.40+00:03:546:199.5
6WOJTASIŃSKI Daniel 514NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-492M 500:31:3701:03:33.30+00:04:156:219.4
7NIECHWIEJCZYK Piotr 467UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-493M 600:31:1001:03:34.40+00:04:166:219.4
8KLICZKA Kamil 440SANPROBI SZCZECINSZCZECINM50-591M 700:31:1301:03:47.30+00:04:296:229.4
9KŁOS Maciej 442NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-393M 800:31:2301:03:48.40+00:04:306:229.4
10HELWICH Stefan 427KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 900:31:3001:03:58.60+00:04:406:239.4
11POŁUBIAK Paweł 476SIECI OM30-394M 1000:31:5501:04:33.65+00:05:156:279.3
12NAKONIECZNY Grzegorz 384EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-494M 1100:31:4201:05:24.60+00:06:066:329.2
13KUBISZYN Małgorzata 452LUBACZÓWK30-391K 200:32:5001:06:15.00+00:06:576:379.1
14JUREK Adam 435KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 1200:32:3201:06:31.65+00:07:136:399
15KUŚMIEREK Jan 338KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-495M 1300:33:2501:06:51.35+00:07:336:419
16KLIMCZAK Adam 441GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-593M 1400:33:1801:07:04.50+00:07:466:428.9
17JĘDRASIAK Renata 434KS METRACO POLKOWICELUBINK50-592K 300:33:2101:07:14.30+00:07:566:438.9
18KOBIELA Krzysztof 443NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM40-496M 1500:33:3001:07:21.60+00:08:036:448.9
19WĘŻOWICZ Ewa 510STADION ŚLĄSKISKRZYSZÓWK40-491K 400:33:1501:07:32.80+00:08:146:458.9
20SANIUK Edward 488FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+1M 16100:33:4401:07:40.40+00:08:226:468.9
21PIETRZYK Jarosław 474NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-395M 1700:33:2401:07:47.20+00:08:296:468.9
22ŚWISŁOCKI Bogdan 502FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-594M 1800:33:3801:08:24.15+00:09:066:508.8
23DREWA Marian 414POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-692M 1900:33:1501:08:26.25+00:09:086:508.8
24KOZAKOWSKA Małgorzata 448KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-492K 500:33:4201:08:29.90+00:09:126:518.8
25JAGUSIAK Grzegorz 430PABIANICEM40-497M 20100:33:4101:08:40.50+00:09:226:528.7
26ADAMCZYK Adam 401PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 2100:34:3101:08:54.25+00:09:366:538.7
27WILUSZ Erwina 353PTG SOKÓŁ RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-392K 600:33:5501:09:03.95+00:09:466:548.7
28HRYCIUK Waldemar 428TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-693M 22100:34:3101:09:36.80+00:10:186:578.6
29KRÓLIKOWSKA Krystyna 449POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-493K 700:34:3201:09:47.20+00:10:296:588.6
30KOŃCZEWSKA Bożena 445BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / KLUB BIEGACZA USTRZYKIDOLNEUSTRZYKI DOLNEK50-593K 800:34:5101:10:16.05+00:10:587:018.5
31ROSADZIŃSKI Sławomir 484LESZNO :)LESZNOM50-595M 2300:34:1501:10:17.30+00:10:597:018.5
32HRYNDIO Jerzy 429STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-694M 2400:34:4201:10:20.90+00:11:037:028.5
33WARUSZEWSKI Karol 507BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-498M 2500:35:0801:10:29.65+00:11:117:038.5
34NETKOWSKI Wojciech 466PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-695M 2600:34:4201:10:39.00+00:11:217:038.5
35OSTROCHALSKA Aleksandra 470POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-494K 900:35:2201:10:51.50+00:11:337:058.5
36RUDAWSKI Piotr 486WALK & RUN TEAM OBORNIKITRZCIELM30-396M 2700:34:3701:11:01.20+00:11:437:068.4
37SMARSZCZ Wiesław 492LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-696M 2800:34:4601:11:12.70+00:11:547:078.4
38PRZYBYŁEK Marysia 480ŚMIGIELK40-495K 1000:36:0201:11:40.90+00:12:237:108.4
39CZAJKA Urszula 411FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 1100:35:2401:12:00.85+00:12:437:128.3
40RAJEK Magdalena 482NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-496K 1200:35:3001:12:17.20+00:12:597:138.3
41SZCZĘŚNIAK Zbigniew 499NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-596M 2900:36:0401:12:21.70+00:13:037:148.3
42MUSIATOWICZ Aleksandra 465PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-497K 1300:35:4201:12:25.55+00:13:077:148.3
43POSIM Dariusz 478WATAHADUBIELM50-597M 3000:35:2101:12:43.40+00:13:257:168.2
44BADECKI Ryszard 522KS METRACO POLKOWICENIESZCZYCEM50-598M 3100:35:4401:12:44.45+00:13:267:168.2
45WOJDANOWSKA Małgorzata 513LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-393K 1400:36:1301:12:44.60+00:13:267:168.2
46KACZMAREK Maja 436POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK30-394K 1500:36:1201:12:49.00+00:13:317:168.2
47STAWNIAK Karol 494KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+3M 3200:35:5001:12:50.35+00:13:327:178.2
48DUSIEL Ewa 417NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-594K 1600:35:4301:12:56.20+00:13:387:178.2
49WEINER Jakub 509CKZIU MECHANIK NYSAPRUDNIKM18-292M 3300:36:2101:12:57.95+00:13:407:178.2
50CHMIELEWSKI Antoni 406FUNDACJA W TE PĘDYMIĘDZYRZEC PODLASKIM70+4M 3400:35:5501:13:01.60+00:13:437:188.2
51RASZEWSKA Izabela 483FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-498K 1700:36:2001:13:02.00+00:13:447:188.2
52PYTEC Anna 374PROMNICEK40-499K 1800:36:1401:13:24.65+00:14:067:208.2
53BOCZAR Beata 365GREEK TEAMZIELONA GÓRAK50-595K 1900:35:3001:13:33.00+00:14:157:218.2
54BRYLIŃSKI Piotr 364SŁUPSKM40-499M 3500:36:5601:13:37.70+00:14:197:218.1
55ŚLUSARCZYK Andrzej 501WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-697M 3600:36:3001:13:46.75+00:14:287:228.1
56RUDAWSKI Maciej 485WALK & RUN TEAM OBORNIKITRZCIELM30-397M 3700:36:5401:14:14.20+00:14:567:258.1
57ŁOPIŃSKI Aleksy 457DAJ RADOŚĆ NIEPWŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+5M 3800:37:1401:14:31.60+00:15:137:278.1
58PALIWODA Kasia 383EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4910K 2000:36:3601:14:55.15+00:15:377:298
59KURZAWSKA Jolanta 453KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 2100:37:1901:15:03.80+00:15:457:308
60KOBIELA Magdalena 444NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4911K 2200:37:3701:15:24.55+00:16:067:328
61SZARSZUNOWICZ Anna 498KRAMTEAMPASŁĘKK30-395K 2300:36:4201:15:34.30+00:16:167:337.9
62ZACHARCZUK Zofia 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDSIEDLCEK60-692K 2400:37:4401:16:08.80+00:16:507:367.9
63PALUDKIEWICZ Piotr 472CZARNY LASM50-599M 3900:37:2101:16:15.50+00:16:577:377.9
64GOLUS Agnieszka 423FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAK40-4912K 2500:38:3901:16:15.65+00:16:577:377.9
65LENER Sławomir 375EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-698M 4000:36:5401:16:22.05+00:17:047:387.9
66HAŁAS Ewa 426KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-396K 2600:37:5601:16:32.05+00:17:147:397.8
67GAŁOWSKA Agnieszka 421INPOWERWĄGROWIECK40-4913K 2700:38:1301:16:35.40+00:17:177:397.8
68FRYDRYCH Krzysztof 420WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4910M 4100:38:1301:16:47.35+00:17:297:407.8
69GWAREK Anita 424PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4914K 2800:37:0201:17:00.05+00:17:427:427.8
70NAWROCKA Jolanta 373K.B. KATORZNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK60-693K 2900:38:1101:17:11.45+00:17:537:437.8
71CONTUCCI Ewa 410NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4915K 3000:38:1401:17:19.95+00:18:027:447.8
72PONKA Radosław 351POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-4911M 4200:38:1701:17:22.95+00:18:057:447.8
73BIAŁK Roman 404GDAŃSKM60-699M 4300:38:2901:17:30.55+00:18:127:457.7
74MROZIK Aleksandra 464BYDGOSZCZK40-4916K 3100:38:2001:17:32.00+00:18:147:457.7
75PANEK Elwira 473LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-596K 3200:38:3501:17:51.45+00:18:337:477.7
76CHYRA Janusz 408UNIA MIASTLUBLINIECM40-4912M 4400:39:2301:17:57.85+00:18:407:477.7
77OLECH Marcin 378GDAŃSKM40-4913M 4500:38:2901:17:59.15+00:18:417:477.7
78SĘDZIK Katarzyna 489LECYMY DURŚBYTOMK40-4917K 3300:38:2001:18:39.55+00:19:217:517.6
79CIESIELSKA Renata 409TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4918K 3400:39:0401:18:49.50+00:19:317:527.6
80CZEMPIK Aniela 412STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-694K 3500:39:2601:18:53.40+00:19:357:537.6
81GOLUS Urszula 382EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINK60-695K 3600:38:4101:18:58.60+00:19:407:537.6
82FORYŚ Katarzyna 419WATAHAKWIDZYNK30-397K 3700:39:0301:19:00.45+00:19:427:547.6
83KOWAL Kamil 110AZS SUMGDYNIAM18-293M 4600:40:1201:19:13.55+00:19:557:557.6
84GABERT Beata 381EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4919K 3800:39:0201:19:16.15+00:19:587:557.6
85WNEK Ewa 512DOIIBKŁODZKOK60-696K 3900:39:0601:19:37.40+00:20:197:577.5
86BACHANEK Katarzyna 403TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-597K 4000:39:2601:19:44.90+00:20:277:587.5
87PINIS Michał 475NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-398M 4700:39:4201:19:47.00+00:20:297:587.5
88ZWIERZCHOWSKA Żaneta 295SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK50-598K 4100:42:1901:19:50.35+00:20:327:597.5
89KIDAWA Bożena 505SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-697K 4200:40:1701:20:52.15+00:21:348:057.4
90SMEJA Justyna 454MAKSYMILIANOWOK40-4920K 4300:40:2801:20:57.60+00:21:398:057.4
91STANKOWSKA Marzena 493KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4921K 4400:40:0601:21:31.45+00:22:138:097.4
92TURZYŃSKA-STOPA Maria 340KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-698K 4500:40:2701:21:32.20+00:22:148:097.4
93KIDAWA Marian 366SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEM60-6910M 4800:40:2301:22:05.20+00:22:478:127.3
94LABUDDA Katarzyna 455WEJHEROWOK30-398K 4600:39:3501:22:06.15+00:22:488:127.3
95KOMAJDA Jarosław 518GOSIR OSIELSKOSOLEC KUJAWSKIM50-5910M 4900:40:2201:22:08.40+00:22:508:127.3
96POPIELARZ Karolina 477ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYNK30-399K 4700:40:3601:22:15.75+00:22:578:137.3
97PILARSKA Beata 431MAKSYMILIANOWOK40-4922K 4800:40:0101:22:22.80+00:23:048:147.3
98OMARSKA Grażyna 469PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-699K 4900:41:2101:22:44.60+00:23:268:167.3
99BOŻYK Krystyna 367K60-6910K 5000:40:2101:22:48.05+00:23:308:167.2
100JANCY Anita 226TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKACZARNE BŁOTOK40-4923K 5100:41:3101:22:57.35+00:23:398:177.2
101MARSZAŁEK Anna 461BYDGOSZCZK40-4924K 5200:41:2501:23:08.55+00:23:508:187.2
102WYSOCKA Bernadeta 337KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4925K 5300:40:4701:23:09.45+00:23:518:187.2
103KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 439LECYMY DURŚCHORZÓWK30-3910K 5400:42:2401:23:51.85+00:24:348:237.2
104WĄTROBA Sebastian 508VITADIET ŁÓDŹWARSZAWAM40-4914M 5000:40:5101:24:02.65+00:24:448:247.1
105FOLWARSKA Małgorzata 418FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-6911K 5500:41:1201:24:10.95+00:24:538:257.1
106SZELIGA Justyna 500LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4926K 5600:42:4601:24:32.95+00:25:158:277.1
107DUDEK Sandra 416LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-291K 5700:42:4001:25:41.40+00:26:238:347
108MACIŃSKA Estera 458LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-292K 5800:42:4001:25:42.90+00:26:258:347
109THOMALLA Bogdan 504STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+6M 5100:41:2401:25:46.60+00:26:288:347
110SZCZUKOWSKA Agnieszka 247GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4927K 5900:45:1001:26:07.10+00:26:498:367
111KRYGIEL Maria 299GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK50-599K 6000:43:1401:26:26.00+00:27:088:386.9
112WANDEL Agnieszka 506FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4928K 6100:43:0501:26:45.25+00:27:278:406.9
113POSIM Bogumiła 479WATAHADUBIELM50-5911M 5200:43:2101:27:11.50+00:27:538:436.9
114NOWASTOWSKI Janusz 446M60-6911M 5300:41:0101:27:20.90+00:28:038:446.9
115SZYBUT Roma 376POTĘGOWOK30-3911K 6200:43:1601:27:24.55+00:28:068:446.9
116NOWICKA Iwona 468GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK50-5910K 6300:43:5201:27:37.50+00:28:198:456.8
117SIWCZYK Grażyna 491LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-6912K 6400:44:2201:27:50.30+00:28:328:476.8
118DROZD Krystyna 415CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-5911K 6500:43:4801:28:23.40+00:29:058:506.8
119GRZĄDKA Mariola 70GMINA PRUSZCZMIROWICEK50-5912K 6600:44:5201:28:50.55+00:29:328:536.8
120JASIULEWICZ Marek 432BYDGOSZCZM60-6912M 5400:43:4601:29:15.15+00:29:578:556.7
121STEFANIAK Bożena 495BIAŁYSTOKK60-6913K 6700:43:5501:29:43.50+00:30:258:586.7
122KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 450STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6914K 6800:44:2801:29:45.50+00:30:278:586.7
123WŁOCHOWICZ Olga 511LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3912K 6900:45:0501:29:48.15+00:30:308:586.7
124FLISAK Joanna 45GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4929K 7000:45:1101:31:18.10+00:32:009:076.6
125ZIĘBA Julia 516STADION ŚLĄSKIKATOWICEK70+2K 7100:45:5401:32:43.85+00:33:269:166.5
126OWCZAREK Henryka 471MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+3K 7200:45:5901:32:44.80+00:33:269:166.5
127CZEMPIK Kornelia 413STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5913K 7300:40:1801:32:45.95+00:33:289:166.5
128BACDORF Alicja 402LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-6915K 7400:46:0801:33:37.50+00:34:199:216.4
129KIEŁPIŃSKA Gabriela 437KIEŁPINTEAMNIEMCZK40-4930K 7500:45:0401:34:35.70+00:35:179:276.3
130JÓŹWIAK Dominik 86SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 5500:47:1801:35:25.25+00:36:079:326.3
131KIEŁPIŃSKI Maciej 438KIEŁPINTEAMNIEMCZM40-4915M 5600:46:5901:36:30.20+00:37:129:396.2
132RYBKA Magdalena 487DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30-3913K 7600:47:2501:37:32.00+00:38:149:456.2
133KRYGIEL Irena 451GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5914K 7700:49:0501:41:40.60+00:42:2210:105.9
Znaleziono 133 wynik(ów)