OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
135
Wystartowało:
133
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
133
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
5km
    
1RUDAWSKI Maciej 485WALK & RUN TEAM OBORNIKITRZCIELM30-3900:36:54
2RUDAWSKI Piotr 486WALK & RUN TEAM OBORNIKITRZCIELM30-3900:34:37
3WEINER Jakub 509CKZIU MECHANIK NYSAPRUDNIKM18-2900:36:21
4POŁUBIAK Paweł 476SIECI OM30-3900:31:55
5KŁOS Maciej 442NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-3900:31:23
6WOJTOWICZ Tomasz 591BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / NWPLWIDACZM18-2900:30:28
7JÓŹWIAK Dominik 86SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:47:18
8KUŹMICZ Adam 1NWPL/POLIPACK TEAM GWEMASZEWOM30-3900:30:41
9PIETRZYK Jarosław 474NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:33:24
10STILLER Karol 496KABEX PODKOWA JANÓWKUSIĘTAM30-3900:29:23
11PINIS Michał 475NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-3900:39:42
12FRYDRYCH Krzysztof 420WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:38:13
13KUŚMIEREK Jan 338KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:33:25
14MACKIEWICZ Dariusz 459AKTYWNY KODEŃKODEŃM40-4900:31:28
15NIECHWIEJCZYK Piotr 467UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:31:10
16WOJTASIŃSKI Daniel 514NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-4900:31:37
17CHYRA Janusz 408UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:23
18KOBIELA Krzysztof 443NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM40-4900:33:30
19WĄTROBA Sebastian 508VITADIET ŁÓDŹWARSZAWAM40-4900:40:51
20PONKA Radosław 351POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-4900:38:17
21NAKONIECZNY Grzegorz 384EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-4900:31:42
22JAGUSIAK Grzegorz 430PABIANICEM40-49100:33:41
23WARUSZEWSKI Karol 507BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:35:08
24BRYLIŃSKI Piotr 364SŁUPSKM40-4900:36:56
25OLECH Marcin 378GDAŃSKM40-4900:38:29
26KIEŁPIŃSKI Maciej 438KIEŁPINTEAMNIEMCZM40-4900:46:59
27KOWAL Kamil 110AZS SUMGDYNIAM18-2900:40:12
28KLIMCZAK Adam 441GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-5900:33:18
29JUREK Adam 435KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:32:32
30KLICZKA Kamil 440SANPROBI SZCZECINSZCZECINM50-5900:31:13
31POSIM Dariusz 478WATAHADUBIELM50-5900:35:21
32ROSADZIŃSKI Sławomir 484LESZNO :)LESZNOM50-5900:34:15
33SZCZĘŚNIAK Zbigniew 499NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-5900:36:04
34ŚWISŁOCKI Bogdan 502FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5900:33:38
35KOMAJDA Jarosław 518GOSIR OSIELSKOSOLEC KUJAWSKIM50-5900:40:22
36BADECKI Ryszard 522KS METRACO POLKOWICENIESZCZYCEM50-5900:35:44
37PALUDKIEWICZ Piotr 472CZARNY LASM50-5900:37:21
38DREWA Marian 414POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-6900:33:15
39HELWICH Stefan 427KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-6900:31:30
40HRYCIUK Waldemar 428TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-69100:34:31
41HRYNDIO Jerzy 429STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-6900:34:42
42SMARSZCZ Wiesław 492LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-6900:34:46
43ŚLUSARCZYK Andrzej 501WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:36:30
44NETKOWSKI Wojciech 466PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6900:34:42
45LENER Sławomir 375EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-6900:36:54
46JASIULEWICZ Marek 432BYDGOSZCZM60-6900:43:46
47KIDAWA Marian 366SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEM60-6900:40:23
48BIAŁK Roman 404GDAŃSKM60-6900:38:29
49NOWASTOWSKI Janusz 446M60-6900:41:01
50ADAMCZYK Adam 401PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+00:34:31
51STAWNIAK Karol 494KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+00:35:50
52CHMIELEWSKI Antoni 406FUNDACJA W TE PĘDYMIĘDZYRZEC PODLASKIM70+00:35:55
53ŁOPIŃSKI Aleksy 457DAJ RADOŚĆ NIEPWŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+00:37:14
54SANIUK Edward 488FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+100:33:44
55THOMALLA Bogdan 504STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+00:41:24
56DUDEK Sandra 416LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-2900:42:40
57MACIŃSKA Estera 458LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-2900:42:40
58KUBISZYN Małgorzata 452KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK30-3900:32:50
59KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 439LECYMY DURŚCHORZÓWK30-3900:42:24
60SZARSZUNOWICZ Anna 498KRAMTEAMPASŁĘKK30-3900:36:42
61WOJDANOWSKA Małgorzata 513LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-3900:36:13
62WILUSZ Erwina 353PTG SOKÓŁ RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-3900:33:55
63SZYBUT Roma 376POTĘGOWOK30-3900:43:16
64HAŁAS Ewa 426KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-3900:37:56
65POPIELARZ Karolina 477ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYNK30-3900:40:36
66FORYŚ Katarzyna 419WATAHAKWIDZYNK30-3900:39:03
67KACZMAREK Maja 436POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK30-3900:36:12
68RYBKA Magdalena 487DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30-3900:47:25
69WŁOCHOWICZ Olga 511LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:45:05
70LABUDDA Katarzyna 455FACE NORDIC WALKING TEAMWEJHEROWOK30-3900:39:35
71WĘŻOWICZ Ewa 510STADION ŚLĄSKISKRZYSZÓWK40-4900:33:15
72GAŁOWSKA Agnieszka 421INPOWERWĄGROWIECK40-4900:38:13
73KOZAKOWSKA Małgorzata 448KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-4900:33:42
74OSTROCHALSKA Aleksandra 470POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-4900:35:22
75SZELIGA Justyna 500LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4900:42:46
76GOLUS Agnieszka 423FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAK40-4900:38:39
77KRÓLIKOWSKA Krystyna 449POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-4900:34:32
78MROZIK Aleksandra 464BYDGOSZCZK40-4900:38:20
79MUSIATOWICZ Aleksandra 465PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:35:42
80SĘDZIK Katarzyna 489LECYMY DURŚBYTOMK40-4900:38:20
81PALIWODA Kasia 383EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4900:36:36
82WYSOCKA Bernadeta 337KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:40:47
83GWAREK Anita 424PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:37:02
84PRZYBYŁEK Marysia 480ŚMIGIELK40-4900:36:02
85RASZEWSKA Izabela 483FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:36:20
86GABERT Beata 381EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4900:39:02
87CONTUCCI Ewa 410NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4900:38:14
88MARSZAŁEK Anna 461BYDGOSZCZK40-4900:41:25
89RAJEK Magdalena 482NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:35:30
90PYTEC Anna 374PROMNICEK40-4900:36:14
91JANCY Anita 226TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKACZARNE BŁOTOK40-4900:41:31
92CIESIELSKA Renata 409TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4900:39:04
93KOBIELA Magdalena 444NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4900:37:37
94SZCZUKOWSKA Agnieszka 247GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4900:45:10
95PILARSKA Beata 431MAKSYMILIANOWOK40-4900:40:01
96KIEŁPIŃSKA Gabriela 437KIEŁPINTEAMNIEMCZK40-4900:45:04
97SMEJA Justyna 454MAKSYMILIANOWOK40-4900:40:28
98WANDEL Agnieszka 506FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:43:05
99FLISAK Joanna 45GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4900:45:11
100STANKOWSKA Marzena 493KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4900:40:06
101JĘDRASIAK Renata 434KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:33:21
102KOŃCZEWSKA Bożena 445BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / KLUB BIEGACZA USTRZYKIDOLNEUSTRZYKI DOLNEK50-5900:34:51
103MIELECKA Agnieszka 463KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-5900:31:34
104CZEMPIK Kornelia 413STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5900:40:18
105DUSIEL Ewa 417NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:35:43
106BOCZAR Beata 365GREEK TEAMZIELONA GÓRAK50-5900:35:30
107POSIM Bogumiła 479WATAHADUBIELK50-5900:43:21
108DROZD Krystyna 415CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-5900:43:48
109PANEK Elwira 473LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-5900:38:35
110BACHANEK Katarzyna 403TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5900:39:26
111KRYGIEL Irena 451GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5900:49:05
112NOWICKA Iwona 468GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK50-5900:43:52
113GRZĄDKA Mariola 70GMINA PRUSZCZMIROWICEK50-5900:44:52
114KRYGIEL Maria 299GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:43:14
115TURZYŃSKA-STOPA Maria 340KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:40:27
116CZAJKA Urszula 411FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-6900:35:24
117NAWROCKA Jolanta 373K.B. KATORZNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK60-6900:38:11
118BOŻYK Krystyna 367K60-6900:40:21
119OMARSKA Grażyna 469PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6900:41:21
120SIWCZYK Grażyna 491LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-6900:44:22
121ZACHARCZUK Zofia 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDSIEDLCEK60-6900:37:44
122GOLUS Urszula 382EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINK60-6900:38:41
123CZEMPIK Aniela 412STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-6900:39:26
124FOLWARSKA Małgorzata 418FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-6900:41:12
125KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 450STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6900:44:28
126KIDAWA Bożena 505SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-6900:40:17
127BACDORF Alicja 402LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-6900:46:08
128STEFANIAK Bożena 495BIAŁYSTOKK60-6900:43:55
129WNEK Ewa 512DOIIBKŁODZKOK60-6900:39:06
130KURZAWSKA Jolanta 453KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:37:19
131OWCZAREK Henryka 471MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+00:45:59
132ZIĘBA Julia 516STADION ŚLĄSKIKATOWICEK70+00:45:54
133ZWIERZCHOWSKA Żaneta 295SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK50-5900:42:19
Znaleziono 133 wynik(ów)