OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
135
Wystartowało:
133
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
133
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
5km
    
1STILLER Karol 496KABEX PODKOWA JANÓWKUSIĘTAM30-3900:29:23
2WOJTOWICZ Tomasz 591BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / NWPLWIDACZM18-2900:30:28
3KUŹMICZ Adam 1NWPL/POLIPACK TEAM GWEMASZEWOM30-3900:30:41
4NIECHWIEJCZYK Piotr 467UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:31:10
5KLICZKA Kamil 440SANPROBI SZCZECINSZCZECINM50-5900:31:13
6KŁOS Maciej 442NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-3900:31:23
7MACKIEWICZ Dariusz 459AKTYWNY KODEŃKODEŃM40-4900:31:28
8HELWICH Stefan 427KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-6900:31:30
9MIELECKA Agnieszka 463KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK50-5900:31:34
10WOJTASIŃSKI Daniel 514NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-4900:31:37
11NAKONIECZNY Grzegorz 384EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-4900:31:42
12POŁUBIAK Paweł 476SIECI OM30-3900:31:55
13JUREK Adam 435KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:32:32
14KUBISZYN Małgorzata 452KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK30-3900:32:50
15DREWA Marian 414POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-6900:33:15
16WĘŻOWICZ Ewa 510STADION ŚLĄSKISKRZYSZÓWK40-4900:33:15
17KLIMCZAK Adam 441GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-5900:33:18
18JĘDRASIAK Renata 434KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:33:21
19PIETRZYK Jarosław 474NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:33:24
20KUŚMIEREK Jan 338KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:33:25
21KOBIELA Krzysztof 443NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM40-4900:33:30
22ŚWISŁOCKI Bogdan 502FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5900:33:38
23JAGUSIAK Grzegorz 430PABIANICEM40-49100:33:41
24KOZAKOWSKA Małgorzata 448KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-4900:33:42
25SANIUK Edward 488FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+100:33:44
26WILUSZ Erwina 353PTG SOKÓŁ RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-3900:33:55
27ROSADZIŃSKI Sławomir 484LESZNO :)LESZNOM50-5900:34:15
28HRYCIUK Waldemar 428TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-69100:34:31
29ADAMCZYK Adam 401PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+00:34:31
30KRÓLIKOWSKA Krystyna 449POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-4900:34:32
31RUDAWSKI Piotr 486WALK & RUN TEAM OBORNIKITRZCIELM30-3900:34:37
32HRYNDIO Jerzy 429STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-6900:34:42
33NETKOWSKI Wojciech 466PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6900:34:42
34SMARSZCZ Wiesław 492LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-6900:34:46
35KOŃCZEWSKA Bożena 445BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / KLUB BIEGACZA USTRZYKIDOLNEUSTRZYKI DOLNEK50-5900:34:51
36WARUSZEWSKI Karol 507BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:35:08
37POSIM Dariusz 478WATAHADUBIELM50-5900:35:21
38OSTROCHALSKA Aleksandra 470POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-4900:35:22
39CZAJKA Urszula 411FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-6900:35:24
40RAJEK Magdalena 482NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:35:30
41BOCZAR Beata 365GREEK TEAMZIELONA GÓRAK50-5900:35:30
42MUSIATOWICZ Aleksandra 465PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:35:42
43DUSIEL Ewa 417NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:35:43
44BADECKI Ryszard 522KS METRACO POLKOWICENIESZCZYCEM50-5900:35:44
45STAWNIAK Karol 494KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+00:35:50
46CHMIELEWSKI Antoni 406FUNDACJA W TE PĘDYMIĘDZYRZEC PODLASKIM70+00:35:55
47PRZYBYŁEK Marysia 480ŚMIGIELK40-4900:36:02
48SZCZĘŚNIAK Zbigniew 499NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-5900:36:04
49KACZMAREK Maja 436POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK30-3900:36:12
50WOJDANOWSKA Małgorzata 513LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-3900:36:13
51PYTEC Anna 374PROMNICEK40-4900:36:14
52RASZEWSKA Izabela 483FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:36:20
53WEINER Jakub 509CKZIU MECHANIK NYSAPRUDNIKM18-2900:36:21
54ŚLUSARCZYK Andrzej 501WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:36:30
55PALIWODA Kasia 383EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4900:36:36
56SZARSZUNOWICZ Anna 498KRAMTEAMPASŁĘKK30-3900:36:42
57RUDAWSKI Maciej 485WALK & RUN TEAM OBORNIKITRZCIELM30-3900:36:54
58LENER Sławomir 375EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-6900:36:54
59BRYLIŃSKI Piotr 364SŁUPSKM40-4900:36:56
60GWAREK Anita 424PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:37:02
61ŁOPIŃSKI Aleksy 457DAJ RADOŚĆ NIEPWŁNOSPRAWNYMPIŁAM70+00:37:14
62KURZAWSKA Jolanta 453KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:37:19
63PALUDKIEWICZ Piotr 472CZARNY LASM50-5900:37:21
64KOBIELA Magdalena 444NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4900:37:37
65ZACHARCZUK Zofia 515NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDSIEDLCEK60-6900:37:44
66HAŁAS Ewa 426KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK30-3900:37:56
67NAWROCKA Jolanta 373K.B. KATORZNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK60-6900:38:11
68FRYDRYCH Krzysztof 420WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:38:13
69GAŁOWSKA Agnieszka 421INPOWERWĄGROWIECK40-4900:38:13
70CONTUCCI Ewa 410NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4900:38:14
71PONKA Radosław 351POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-4900:38:17
72MROZIK Aleksandra 464BYDGOSZCZK40-4900:38:20
73SĘDZIK Katarzyna 489LECYMY DURŚBYTOMK40-4900:38:20
74OLECH Marcin 378GDAŃSKM40-4900:38:29
75BIAŁK Roman 404GDAŃSKM60-6900:38:29
76PANEK Elwira 473LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-5900:38:35
77GOLUS Agnieszka 423FORMA NA PIĄTKĘ NWHUTA DŁUTOWSKAK40-4900:38:39
78GOLUS Urszula 382EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINK60-6900:38:41
79GABERT Beata 381EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4900:39:02
80FORYŚ Katarzyna 419WATAHAKWIDZYNK30-3900:39:03
81CIESIELSKA Renata 409TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4900:39:04
82WNEK Ewa 512DOIIBKŁODZKOK60-6900:39:06
83CHYRA Janusz 408UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:23
84BACHANEK Katarzyna 403TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5900:39:26
85CZEMPIK Aniela 412STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-6900:39:26
86LABUDDA Katarzyna 455FACE NORDIC WALKING TEAMWEJHEROWOK30-3900:39:35
87PINIS Michał 475NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-3900:39:42
88PILARSKA Beata 431MAKSYMILIANOWOK40-4900:40:01
89STANKOWSKA Marzena 493KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4900:40:06
90KOWAL Kamil 110AZS SUMGDYNIAM18-2900:40:12
91KIDAWA Bożena 505SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-6900:40:17
92CZEMPIK Kornelia 413STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5900:40:18
93BOŻYK Krystyna 367K60-6900:40:21
94KOMAJDA Jarosław 518GOSIR OSIELSKOSOLEC KUJAWSKIM50-5900:40:22
95KIDAWA Marian 366SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEM60-6900:40:23
96TURZYŃSKA-STOPA Maria 340KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:40:27
97SMEJA Justyna 454MAKSYMILIANOWOK40-4900:40:28
98POPIELARZ Karolina 477ŁABISZYN RUNNERSŁABISZYNK30-3900:40:36
99WYSOCKA Bernadeta 337KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:40:47
100WĄTROBA Sebastian 508VITADIET ŁÓDŹWARSZAWAM40-4900:40:51
101NOWASTOWSKI Janusz 446M60-6900:41:01
102FOLWARSKA Małgorzata 418FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-6900:41:12
103OMARSKA Grażyna 469PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6900:41:21
104THOMALLA Bogdan 504STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+00:41:24
105MARSZAŁEK Anna 461BYDGOSZCZK40-4900:41:25
106JANCY Anita 226TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKACZARNE BŁOTOK40-4900:41:31
107ZWIERZCHOWSKA Żaneta 295SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK50-5900:42:19
108KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 439LECYMY DURŚCHORZÓWK30-3900:42:24
109DUDEK Sandra 416LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-2900:42:40
110MACIŃSKA Estera 458LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-2900:42:40
111SZELIGA Justyna 500LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4900:42:46
112WANDEL Agnieszka 506FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:43:05
113KRYGIEL Maria 299GOSiR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:43:14
114SZYBUT Roma 376POTĘGOWOK30-3900:43:16
115POSIM Bogumiła 479WATAHADUBIELK50-5900:43:21
116JASIULEWICZ Marek 432BYDGOSZCZM60-6900:43:46
117DROZD Krystyna 415CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-5900:43:48
118NOWICKA Iwona 468GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK50-5900:43:52
119STEFANIAK Bożena 495BIAŁYSTOKK60-6900:43:55
120SIWCZYK Grażyna 491LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-6900:44:22
121KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 450STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6900:44:28
122GRZĄDKA Mariola 70GMINA PRUSZCZMIROWICEK50-5900:44:52
123KIEŁPIŃSKA Gabriela 437KIEŁPINTEAMNIEMCZK40-4900:45:04
124WŁOCHOWICZ Olga 511LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:45:05
125SZCZUKOWSKA Agnieszka 247GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4900:45:10
126FLISAK Joanna 45GMINA PRUSZCZPRUSZCZK40-4900:45:11
127ZIĘBA Julia 516STADION ŚLĄSKIKATOWICEK70+00:45:54
128OWCZAREK Henryka 471MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+00:45:59
129BACDORF Alicja 402LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-6900:46:08
130KIEŁPIŃSKI Maciej 438KIEŁPINTEAMNIEMCZM40-4900:46:59
131JÓŹWIAK Dominik 86SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:47:18
132RYBKA Magdalena 487DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30-3900:47:25
133KRYGIEL Irena 451GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-5900:49:05
Znaleziono 133 wynik(ów)