OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Osielsko |
Data : | 2019-08-10 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 135 |
Wystartowało : | 133 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 133 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Herk_All 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACKIEWICZ Dariusz | 459 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M40-49 | 1 | M 4 | 00:31:28 | 01:03:01.35 | 6:18 | 9.5 (100%) | ||||
2 | WOJTASIŃSKI Daniel | 514 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 2 | M 5 | 00:31:37 | 01:03:33.30 | +00:00:31 (0.8%) | 6:21 | 9.4 (98.9%) | |||
3 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 467 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-49 | 3 | M 6 | 00:31:10 | 01:03:34.40 | +00:00:33 (0.9%) | 6:21 | 9.4 (98.9%) | |||
4 | NAKONIECZNY Grzegorz | 384 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40-49 | 4 | M 11 | 00:31:42 | 01:05:24.60 | +00:02:23 (3.7%) | 6:32 | 9.2 (96.8%) | |||
5 | KUŚMIEREK Jan | 338 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-49 | 5 | M 13 | 00:33:25 | 01:06:51.35 | +00:03:50 (5.7%) | 6:41 | 9 (94.7%) | |||
6 | KOBIELA Krzysztof | 443 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M40-49 | 6 | M 15 | 00:33:30 | 01:07:21.60 | +00:04:20 (6.4%) | 6:44 | 8.9 (93.7%) | |||
7 | JAGUSIAK Grzegorz | 430 | PABIANICE | M40-49 | 7 | M 20 | 1 | 00:33:41 | 01:08:40.50 | +00:05:39 (8.2%) | 6:52 | 8.7 (91.6%) | |||
8 | WARUSZEWSKI Karol | 507 | BIEGAJĄCY TCZEW | TCZEW | M40-49 | 8 | M 25 | 00:35:08 | 01:10:29.65 | +00:07:28 (10.6%) | 7:03 | 8.5 (89.5%) | |||
9 | BRYLIŃSKI Piotr | 364 | SŁUPSK | M40-49 | 9 | M 35 | 00:36:56 | 01:13:37.70 | +00:10:36 (14.4%) | 7:21 | 8.1 (85.3%) | ||||
10 | FRYDRYCH Krzysztof | 420 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 10 | M 41 | 00:38:13 | 01:16:47.35 | +00:13:46 (17.9%) | 7:40 | 7.8 (82.1%) | |||
11 | PONKA Radosław | 351 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M40-49 | 11 | M 42 | 00:38:17 | 01:17:22.95 | +00:14:21 (18.6%) | 7:44 | 7.8 (82.1%) | |||
12 | CHYRA Janusz | 408 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-49 | 12 | M 44 | 00:39:23 | 01:17:57.85 | +00:14:56 (19.2%) | 7:47 | 7.7 (81.1%) | |||
13 | OLECH Marcin | 378 | GDAŃSK | M40-49 | 13 | M 45 | 00:38:29 | 01:17:59.15 | +00:14:57 (19.2%) | 7:47 | 7.7 (81.1%) | ||||
14 | WĄTROBA Sebastian | 508 | VITADIET ŁÓDŹ | WARSZAWA | M40-49 | 14 | M 50 | 00:40:51 | 01:24:02.65 | +00:21:01 (25.0%) | 8:24 | 7.1 (74.7%) | |||
15 | KIEŁPIŃSKI Maciej | 438 | KIEŁPINTEAM | NIEMCZ | M40-49 | 15 | M 55 | 00:46:59 | 01:36:30.20 | +00:33:28 (34.7%) | 9:39 | 6.2 (65.3%) |
Znaleziono 15 wynik(ów)