OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
1.1km
Herk_All
6.1km
Herk_All
11.1km
Herk_All
16.1km
Czas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MICHALEC Marcin 360KKG MOSIR KROSNOKROSNOM30-391M 100:06:1100:36:0601:05:5801:36:3802:07:43.00 6:039.9
2ROSAK Marcin 216NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAZIELONA GÓRAM40-491M 200:06:2300:36:3701:06:5701:37:4402:08:34.80+00:00:516:059.8
3WOŁOSZKA Artur 359NWPL / LUKI TEAM GDAŃSKJAMIELUK-KOLONIAM18-291M 300:06:2400:36:1201:06:5901:38:3402:11:34.45+00:03:516:149.6
4CZŁONKOWSKI Krzysztof 530OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-492M 400:06:3300:38:3001:09:5401:41:4302:13:03.30+00:05:206:189.5
5KORDOWSKI Piotr 547LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM40-493M 500:06:2400:37:5301:10:1001:42:3402:15:26.50+00:07:436:259.3
6PIOTROWSKI Michał 568FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-392M 6100:07:0000:39:3201:11:5101:44:2602:16:53.45+00:09:106:299.2
7WOJCIECHOWSKA Elżbieta 590KS METRACO POLKOWICEPAKOŚĆK30-391K 100:06:3800:38:3101:10:5101:44:0102:18:17.80+00:10:346:339.2
8MICHALSKI Andrzej 559NORDIC WALKING SANOKSANOKM60+1M 700:07:0300:39:2401:11:4801:45:0702:19:23.65+00:11:406:369.1
9HAŁAS Marcin 538UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-393M 800:06:5900:39:5401:13:0801:46:2602:19:43.80+00:12:006:379.1
10WETOSZKA Piotr 587TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM30-394M 900:07:0100:40:0201:13:1101:46:5102:21:37.45+00:13:546:428.9
11KLIMSIAK Sebastian 543KS METRACO POLKOWICESTRZEGOMM40-494M 1000:07:0300:40:1001:13:1101:47:0402:21:50.90+00:14:076:438.9
12KNITTER Tomasz 344KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 1100:06:5000:39:4401:12:4801:46:3602:22:26.30+00:14:436:458.9
13BARCZYK Bogdan 523NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 1200:06:5700:39:5301:13:0801:47:0802:22:49.20+00:15:066:468.9
14KOŁODZIEJ Joanna 545STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKIK50-591K 200:07:0000:41:3501:16:2301:52:1202:22:52.55+00:15:096:468.9
15ŻYDACZEWSKI Ryszard 595KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 1300:07:0100:40:3201:14:3901:48:5702:23:30.45+00:15:476:488.8
16LASKOWSKI Mirosław 456LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM50-593M 1400:07:1000:40:3701:14:2401:49:0002:23:31.25+00:15:486:488.8
17CZERSKI Krzysztof 529EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM30-395M 1500:06:3900:39:4601:13:2301:48:2402:23:39.35+00:15:566:488.8
18BOGACKI Sławek 525TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-495M 1600:07:0100:40:1801:14:1801:48:5702:24:23.75+00:16:406:508.8
19KUŚMIEREK Patryk 343KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 1700:07:2100:42:4901:16:4501:50:0102:24:45.30+00:17:026:518.7
20ADAMSKI Robert 521DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM50-594M 1800:07:0600:41:1701:15:4901:51:3602:28:25.20+00:20:427:028.5
21MARCZAK Krzysztof 460NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60+2M 1900:07:1100:41:1601:15:4401:51:3002:28:41.70+00:20:587:028.5
22POSŁUSZNY Przemek 570WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM40-496M 2000:07:2900:42:4601:18:1701:53:4602:28:45.05+00:21:027:028.5
23KUBISZYN Mirosław 551KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWM30-396M 2100:07:0300:40:4301:15:5201:51:3802:29:05.40+00:21:227:038.5
24MĄDRY Grzegorz 462KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60+3M 2200:07:1100:41:1601:15:4701:52:0302:30:22.90+00:22:397:078.4
25ROMAN Krzysztof 574KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM60+4M 23100:07:4700:42:5701:18:4401:54:3402:30:53.00+00:23:107:098.4
26MARCZAK Tomasz 557ALEKSANDRIAM18-294M 2400:06:3900:38:3301:11:1701:48:1302:31:10.60+00:23:277:098.4
27KOWALSKI Marek 550UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-595M 2500:07:2900:43:0501:18:3701:54:4102:31:12.15+00:23:297:098.4
28SPYCHAŁA Marzena 577CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-491K 300:07:1700:41:5601:17:2701:54:1002:31:26.10+00:23:437:108.4
29CIESIELSKI Jan 527TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-497M 2600:07:1400:42:1001:18:1001:55:4502:33:10.45+00:25:277:158.3
30LENZ Andrzej 552MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-596M 2700:07:4000:43:5701:20:2101:57:1002:33:39.20+00:25:567:168.2
31ZAGAJA Janusz 600WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+5M 28100:07:3300:43:1301:19:0401:55:2102:33:56.85+00:26:137:178.2
32SZULC Alicja 580MŁAWAK40-492K 400:07:1100:41:5501:18:1401:55:5402:35:21.85+00:27:387:218.1
33KOLMETZ Katarzyna 544POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK40-493K 500:07:4400:43:0801:19:3001:57:3502:36:09.70+00:28:267:248.1
34STANISŁAWSKI Jan 599MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60+6M 2900:07:2100:42:3401:19:1501:57:0802:36:44.75+00:29:017:258.1
35ŻAMOJCIN Marek 593NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-597M 3000:07:3100:44:0201:20:5801:58:3302:36:54.20+00:29:117:268.1
36EFEMBERG Joanna 533TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-494K 600:07:4800:44:4001:21:5801:59:3902:37:16.45+00:29:337:278
37FRANKIEWICZ Mirosław 361FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-498M 3100:07:2800:43:4401:20:4501:58:3002:37:17.70+00:29:347:278
38SZYMAŃSKI Jacek 581DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-598M 3200:07:3100:44:2801:21:3301:59:1602:37:28.95+00:29:457:278
39RAKOWIECKI Zbigniew 572FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-599M 3300:07:4600:44:2301:21:4201:59:1802:37:29.50+00:29:467:278
40GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 536ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-5910M 3400:07:3200:44:0601:21:0101:58:4002:37:46.45+00:30:037:288
41CIESIELSKI Jerzy 528TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-295M 3500:07:4400:36:3801:21:2301:58:1402:37:54.00+00:30:117:298
42FOLWARSKI Andrzej 534FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60+7M 3600:07:5000:44:3901:21:5601:59:5002:38:24.95+00:30:417:308
43NOWICZ Mariusz 563CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-296M 3700:07:2400:44:2601:22:3202:00:5902:39:34.50+00:31:517:337.9
44STĘPIEŃ Lucyna 578KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 700:07:4700:44:4901:22:3802:00:5802:39:46.25+00:32:037:347.9
45MANDZIUK Marek 556TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM40-499M 3800:07:3000:44:5601:22:0801:59:4902:39:57.00+00:32:147:347.9
46RESEMAN Sylwia 573FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK50-592K 800:07:5500:45:0701:22:4602:01:2502:40:21.30+00:32:387:357.9
47ŚCIBUT Ania 583FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-495K 900:07:2300:43:5601:21:3002:00:4202:41:02.00+00:33:197:377.9
48STACHOWICZ Joanna 341KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 1000:07:5900:46:1901:24:5802:03:1002:41:27.35+00:33:447:397.8
49GODAWA Ireneusz 535STADION ŚLĄSKIKATOWICEM50-5911M 3900:07:5000:45:1701:22:5602:01:3602:41:37.75+00:33:547:397.8
50ŁOPATKIEWICZ Beata 598KROSNOK50-593K 1100:07:4900:45:3501:23:4902:02:3002:41:56.25+00:34:137:407.8
51PARUCKI Zbigniew 567BYDGOSZCZM60+8M 4000:08:0000:45:2001:23:1102:02:1502:42:35.80+00:34:527:427.8
52GROS Agnieszka 537STADION ŚLĄSKIKATOWICEK40-496K 1200:07:4100:44:2201:22:2902:02:1402:42:41.20+00:34:587:427.8
53JANOSZKA Irena 539CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-594K 1300:07:4500:45:1301:23:2402:03:0602:44:06.70+00:36:237:467.7
54WESOŁOWSKI Wojciech 597MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+9M 41100:07:3600:43:5201:21:1902:02:0402:44:29.40+00:36:467:477.7
55SŁOMIŃSKA Marta 342KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 1400:08:0000:46:1901:24:5802:04:2402:45:45.70+00:38:027:517.6
56BUCZKOWSKA Wiesława 526FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+2K 1500:07:5200:45:1301:23:5902:04:2902:46:27.85+00:38:447:537.6
57WIEŃSKO Ryszard 588PUŁAWYM60+10M 4200:08:0700:46:3001:25:3902:05:3302:46:47.90+00:39:047:547.6
58PAPROTNA Agnieszka 566NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-392K 16100:07:4700:45:5201:25:2002:05:5602:47:00.00+00:39:177:547.6
59KORYCKA Mariola 548FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-393K 1700:08:1200:47:4401:27:1302:07:3302:48:05.55+00:40:227:577.5
60POSŁUSZNA Gosia 569WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIK40-497K 1800:08:3600:47:4301:27:0502:07:3002:48:22.45+00:40:397:587.5
61DUSZA Anna 532NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-595K 1900:08:0900:47:0301:26:5902:08:1102:51:03.65+00:43:208:067.4
62DANKIEWICZ Barbara 531ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁOWICZK40-498K 2000:08:2800:48:0201:27:4602:08:2502:51:07.00+00:43:248:067.4
63SOBAŃSKA Grażyna 576DRUŻBICEK60+3K 2100:08:3200:48:1901:28:5302:09:5402:51:09.75+00:43:268:067.4
64KACZMAREK Jarosław 541SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-5912M 4300:08:4900:49:2601:29:4502:10:1502:52:06.00+00:44:238:097.4
65MAŁKIEWICZ Jacek 555TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIM50-5913M 4400:08:5100:49:2701:29:4402:10:1202:52:08.00+00:44:258:097.4
66SZYMCZYK Magdalena 582NOWI SIEDLCESIEDLCEK30-394K 2200:09:0700:48:2801:28:5102:10:5702:52:57.10+00:45:148:117.3
67PALUCH Paweł 564AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5914M 4500:08:1300:49:3801:29:2002:10:5002:53:42.80+00:45:598:137.3
68TERESIŃSKA Jolanta 503NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-499K 2300:08:2300:48:2401:29:1002:10:4002:54:22.40+00:46:398:157.3
69NOWAK Aleksandra 562SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSOLEC KUJAWSKIK30-395K 2400:08:2600:48:2701:29:1302:10:4202:54:25.10+00:46:428:157.3
70MALINOWSKA Katarzyna 554LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-396K 2500:08:3400:49:3101:29:3802:11:2202:55:28.40+00:47:458:187.2
71KACZMAREK Zofia 540SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-596K 2600:08:3800:49:2001:30:3902:12:3602:56:04.45+00:48:218:207.2
72NIETRZEBKA Paweł 561MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-397M 4600:08:1000:48:1901:29:2502:12:0002:56:32.75+00:48:498:217.2
73WENDT Jarosław 585POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM50-5915M 47100:08:2300:49:1601:30:3002:13:3402:56:41.35+00:48:588:227.2
74BERSZTOLC Agnieszka 524NOWI SIEDLCESUTNOK50-597K 2700:08:1200:47:5601:28:5102:11:5702:56:58.05+00:49:158:237.2
75POSTEK Danuta 571MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-598K 2800:08:2400:48:4701:30:2002:13:1103:00:36.40+00:52:538:337
76ZAWADZKA Maria 592KS METRACO POLKOWICELUBINK60+4K 2900:09:0000:52:5201:35:0002:17:5703:02:16.10+00:54:338:386.9
77MARCZYK Jerzy Paweł 558FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60+11M 4800:08:5000:50:3201:33:1402:17:1903:04:34.60+00:56:518:446.9
78PILECKI Gustaw 596GOSIR OSIELSKOM60+12M 4900:09:0600:53:1401:35:5802:21:3103:13:41.90+01:05:589:106.5
79ŻEBROWSKI Radosław 594AV OBYDGOSZCZM40-4910M 50100:09:2200:53:3301:36:5702:23:1203:14:45.75+01:07:029:136.5
80KARASIEWICZ Iwona 542NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-397K 3000:09:3000:58:5001:45:3802:32:5103:22:10.90+01:14:279:346.3
81MÓRAWSKI Sławomir 560TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5916M 5100:09:3700:57:4101:45:0902:36:1003:29:55.85+01:22:129:566
Znaleziono 81 wynik(ów)