OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 1.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
1.1km
    
1MICHALEC Marcin 360KKG MOSIR KROSNOKROSNOM30-3900:06:11
2ROSAK Marcin 216NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAZIELONA GÓRAM40-4900:06:23
3WOŁOSZKA Artur 359NWPL / LUKI TEAM GDAŃSKJAMIELUK-KOLONIAM18-2900:06:24
4KORDOWSKI Piotr 547LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM40-4900:06:24
5CZŁONKOWSKI Krzysztof 530OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:06:33
6WOJCIECHOWSKA Elżbieta 590KS METRACO POLKOWICEPAKOŚĆK30-3900:06:38
7MARCZAK Tomasz 557ALEKSANDRIAM18-2900:06:39
8CZERSKI Krzysztof 529EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM30-3900:06:39
9KNITTER Tomasz 344KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:06:50
10BARCZYK Bogdan 523NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:06:57
11HAŁAS Marcin 538UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:06:59
12PIOTROWSKI Michał 568FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-39100:07:00
13KOŁODZIEJ Joanna 545STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKIK50-5900:07:00
14WETOSZKA Piotr 587TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM30-3900:07:01
15BOGACKI Sławek 525TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-4900:07:01
16ŻYDACZEWSKI Ryszard 595KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:07:01
17KUBISZYN Mirosław 551KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWM30-3900:07:03
18KLIMSIAK Sebastian 543KS METRACO POLKOWICESTRZEGOMM40-4900:07:03
19MICHALSKI Andrzej 559NORDIC WALKING SANOKSANOKM60+00:07:03
20ADAMSKI Robert 521DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM50-5900:07:06
21LASKOWSKI Mirosław 456LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM50-5900:07:10
22MARCZAK Krzysztof 460NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60+00:07:11
23MĄDRY Grzegorz 462KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60+00:07:11
24SZULC Alicja 580MŁAWAK40-4900:07:11
25CIESIELSKI Jan 527TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-4900:07:14
26SPYCHAŁA Marzena 577CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-4900:07:17
27KUŚMIEREK Patryk 343KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:07:21
28STANISŁAWSKI Jan 599MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60+00:07:21
29ŚCIBUT Ania 583FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:07:23
30NOWICZ Mariusz 563CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-2900:07:24
31FRANKIEWICZ Mirosław 361FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4900:07:28
32POSŁUSZNY Przemek 570WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM40-4900:07:29
33KOWALSKI Marek 550UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5900:07:29
34MANDZIUK Marek 556TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM40-4900:07:30
35SZYMAŃSKI Jacek 581DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-5900:07:31
36ŻAMOJCIN Marek 593NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-5900:07:31
37GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 536ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-5900:07:32
38ZAGAJA Janusz 600WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+100:07:33
39WESOŁOWSKI Wojciech 597MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+100:07:36
40LENZ Andrzej 552MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-5900:07:40
41GROS Agnieszka 537STADION ŚLĄSKIKATOWICEK40-4900:07:41
42CIESIELSKI Jerzy 528TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-2900:07:44
43KOLMETZ Katarzyna 544POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK40-4900:07:44
44JANOSZKA Irena 539CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-5900:07:45
45RAKOWIECKI Zbigniew 572FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:07:46
46ROMAN Krzysztof 574KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM60+100:07:47
47PAPROTNA Agnieszka 566NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-39100:07:47
48STĘPIEŃ Lucyna 578KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:07:47
49EFEMBERG Joanna 533TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-4900:07:48
50ŁOPATKIEWICZ Beata 598KROSNOK50-5900:07:49
51GODAWA Ireneusz 535STADION ŚLĄSKIKATOWICEM50-5900:07:50
52FOLWARSKI Andrzej 534FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60+00:07:50
53BUCZKOWSKA Wiesława 526FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+00:07:52
54RESEMAN Sylwia 573FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK50-5900:07:55
55STACHOWICZ Joanna 341KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:07:59
56PARUCKI Zbigniew 567BYDGOSZCZM60+00:08:00
57SŁOMIŃSKA Marta 342KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:08:00
58WIEŃSKO Ryszard 588PUŁAWYM60+00:08:07
59DUSZA Anna 532NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-5900:08:09
60NIETRZEBKA Paweł 561MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-3900:08:10
61KORYCKA Mariola 548FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-3900:08:12
62BERSZTOLC Agnieszka 524NOWI SIEDLCESUTNOK50-5900:08:12
63PALUCH Paweł 564AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5900:08:13
64WENDT Jarosław 585POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM50-59100:08:23
65TERESIŃSKA Jolanta 503NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:08:23
66POSTEK Danuta 571MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:08:24
67NOWAK Aleksandra 562SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSOLEC KUJAWSKIK30-3900:08:26
68DANKIEWICZ Barbara 531ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁOWICZK40-4900:08:28
69SOBAŃSKA Grażyna 576DRUŻBICEK60+00:08:32
70MALINOWSKA Katarzyna 554LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:08:34
71POSŁUSZNA Gosia 569WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIK40-4900:08:36
72KACZMAREK Zofia 540SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-5900:08:38
73KACZMAREK Jarosław 541SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-5900:08:49
74MARCZYK Jerzy Paweł 558FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60+00:08:50
75MAŁKIEWICZ Jacek 555TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIM50-5900:08:51
76ZAWADZKA Maria 592KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:09:00
77PILECKI Gustaw 596GOSIR OSIELSKOM60+00:09:06
78SZYMCZYK Magdalena 582NOWI SIEDLCESIEDLCEK30-3900:09:07
79ŻEBROWSKI Radosław 594AV OBYDGOSZCZM40-49100:09:22
80KARASIEWICZ Iwona 542NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-3900:09:30
81MÓRAWSKI Sławomir 560TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5900:09:37
Znaleziono 81 wynik(ów)