OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 6.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
1.1km
Herk_All
6.1km
     
1MICHALEC Marcin 360KKG MOSIR KROSNOKROSNOM30-3900:06:1100:36:06
2WOŁOSZKA Artur 359NWPL / LUKI TEAM GDAŃSKJAMIELUK-KOLONIAM18-2900:06:2400:36:12
3ROSAK Marcin 216NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAZIELONA GÓRAM40-4900:06:2300:36:37
4CIESIELSKI Jerzy 528TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-2900:07:4400:36:38
5KORDOWSKI Piotr 547LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM40-4900:06:2400:37:53
6CZŁONKOWSKI Krzysztof 530OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:06:3300:38:30
7WOJCIECHOWSKA Elżbieta 590KS METRACO POLKOWICEPAKOŚĆK30-3900:06:3800:38:31
8MARCZAK Tomasz 557ALEKSANDRIAM18-2900:06:3900:38:33
9MICHALSKI Andrzej 559NORDIC WALKING SANOKSANOKM60+00:07:0300:39:24
10PIOTROWSKI Michał 568FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-39100:07:0000:39:32
11KNITTER Tomasz 344KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:06:5000:39:44
12CZERSKI Krzysztof 529EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM30-3900:06:3900:39:46
13BARCZYK Bogdan 523NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:06:5700:39:53
14HAŁAS Marcin 538UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:06:5900:39:54
15WETOSZKA Piotr 587TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM30-3900:07:0100:40:02
16KLIMSIAK Sebastian 543KS METRACO POLKOWICESTRZEGOMM40-4900:07:0300:40:10
17BOGACKI Sławek 525TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-4900:07:0100:40:18
18ŻYDACZEWSKI Ryszard 595KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:07:0100:40:32
19LASKOWSKI Mirosław 456LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM50-5900:07:1000:40:37
20KUBISZYN Mirosław 551KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWM30-3900:07:0300:40:43
21MARCZAK Krzysztof 460NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60+00:07:1100:41:16
22MĄDRY Grzegorz 462KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60+00:07:1100:41:16
23ADAMSKI Robert 521DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM50-5900:07:0600:41:17
24KOŁODZIEJ Joanna 545STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKIK50-5900:07:0000:41:35
25SZULC Alicja 580MŁAWAK40-4900:07:1100:41:55
26SPYCHAŁA Marzena 577CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-4900:07:1700:41:56
27CIESIELSKI Jan 527TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-4900:07:1400:42:10
28STANISŁAWSKI Jan 599MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60+00:07:2100:42:34
29POSŁUSZNY Przemek 570WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM40-4900:07:2900:42:46
30KUŚMIEREK Patryk 343KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:07:2100:42:49
31ROMAN Krzysztof 574KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM60+100:07:4700:42:57
32KOWALSKI Marek 550UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5900:07:2900:43:05
33KOLMETZ Katarzyna 544POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK40-4900:07:4400:43:08
34ZAGAJA Janusz 600WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+100:07:3300:43:13
35FRANKIEWICZ Mirosław 361FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4900:07:2800:43:44
36WESOŁOWSKI Wojciech 597MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+100:07:3600:43:52
37ŚCIBUT Ania 583FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:07:2300:43:56
38LENZ Andrzej 552MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-5900:07:4000:43:57
39ŻAMOJCIN Marek 593NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-5900:07:3100:44:02
40GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 536ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-5900:07:3200:44:06
41GROS Agnieszka 537STADION ŚLĄSKIKATOWICEK40-4900:07:4100:44:22
42RAKOWIECKI Zbigniew 572FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:07:4600:44:23
43NOWICZ Mariusz 563CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-2900:07:2400:44:26
44SZYMAŃSKI Jacek 581DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-5900:07:3100:44:28
45FOLWARSKI Andrzej 534FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60+00:07:5000:44:39
46EFEMBERG Joanna 533TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-4900:07:4800:44:40
47STĘPIEŃ Lucyna 578KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:07:4700:44:49
48MANDZIUK Marek 556TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM40-4900:07:3000:44:56
49RESEMAN Sylwia 573FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK50-5900:07:5500:45:07
50JANOSZKA Irena 539CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-5900:07:4500:45:13
51BUCZKOWSKA Wiesława 526FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+00:07:5200:45:13
52GODAWA Ireneusz 535STADION ŚLĄSKIKATOWICEM50-5900:07:5000:45:17
53PARUCKI Zbigniew 567BYDGOSZCZM60+00:08:0000:45:20
54ŁOPATKIEWICZ Beata 598KROSNOK50-5900:07:4900:45:35
55PAPROTNA Agnieszka 566NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-39100:07:4700:45:52
56STACHOWICZ Joanna 341KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:07:5900:46:19
57SŁOMIŃSKA Marta 342KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:08:0000:46:19
58WIEŃSKO Ryszard 588PUŁAWYM60+00:08:0700:46:30
59DUSZA Anna 532NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-5900:08:0900:47:03
60POSŁUSZNA Gosia 569WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIK40-4900:08:3600:47:43
61KORYCKA Mariola 548FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-3900:08:1200:47:44
62BERSZTOLC Agnieszka 524NOWI SIEDLCESUTNOK50-5900:08:1200:47:56
63DANKIEWICZ Barbara 531ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁOWICZK40-4900:08:2800:48:02
64NIETRZEBKA Paweł 561MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-3900:08:1000:48:19
65SOBAŃSKA Grażyna 576DRUŻBICEK60+00:08:3200:48:19
66TERESIŃSKA Jolanta 503NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:08:2300:48:24
67NOWAK Aleksandra 562SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSOLEC KUJAWSKIK30-3900:08:2600:48:27
68SZYMCZYK Magdalena 582NOWI SIEDLCESIEDLCEK30-3900:09:0700:48:28
69POSTEK Danuta 571MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:08:2400:48:47
70WENDT Jarosław 585POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM50-59100:08:2300:49:16
71KACZMAREK Zofia 540SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-5900:08:3800:49:20
72KACZMAREK Jarosław 541SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-5900:08:4900:49:26
73MAŁKIEWICZ Jacek 555TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIM50-5900:08:5100:49:27
74MALINOWSKA Katarzyna 554LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:08:3400:49:31
75PALUCH Paweł 564AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5900:08:1300:49:38
76MARCZYK Jerzy Paweł 558FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60+00:08:5000:50:32
77ZAWADZKA Maria 592KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:09:0000:52:52
78PILECKI Gustaw 596GOSIR OSIELSKOM60+00:09:0600:53:14
79ŻEBROWSKI Radosław 594AV OBYDGOSZCZM40-49100:09:2200:53:33
80MÓRAWSKI Sławomir 560TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5900:09:3700:57:41
81KARASIEWICZ Iwona 542NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-3900:09:3000:58:50
Znaleziono 81 wynik(ów)