OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-10
Miejsce:
Osielsko
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 11.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiHerk_All
1.1km
Herk_All
6.1km
Herk_All
11.1km
      
1MICHALEC Marcin 360KKG MOSIR KROSNOKROSNOM30-3900:06:1100:36:0601:05:58
2ROSAK Marcin 216NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAZIELONA GÓRAM40-4900:06:2300:36:3701:06:57
3WOŁOSZKA Artur 359NWPL / LUKI TEAM GDAŃSKJAMIELUK-KOLONIAM18-2900:06:2400:36:1201:06:59
4CZŁONKOWSKI Krzysztof 530OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:06:3300:38:3001:09:54
5KORDOWSKI Piotr 547LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM40-4900:06:2400:37:5301:10:10
6WOJCIECHOWSKA Elżbieta 590KS METRACO POLKOWICEPAKOŚĆK30-3900:06:3800:38:3101:10:51
7MARCZAK Tomasz 557ALEKSANDRIAM18-2900:06:3900:38:3301:11:17
8MICHALSKI Andrzej 559NORDIC WALKING SANOKSANOKM60+00:07:0300:39:2401:11:48
9PIOTROWSKI Michał 568FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-39100:07:0000:39:3201:11:51
10KNITTER Tomasz 344KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:06:5000:39:4401:12:48
11HAŁAS Marcin 538UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:06:5900:39:5401:13:08
12BARCZYK Bogdan 523NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:06:5700:39:5301:13:08
13WETOSZKA Piotr 587TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM30-3900:07:0100:40:0201:13:11
14KLIMSIAK Sebastian 543KS METRACO POLKOWICESTRZEGOMM40-4900:07:0300:40:1001:13:11
15CZERSKI Krzysztof 529EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM30-3900:06:3900:39:4601:13:23
16BOGACKI Sławek 525TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-4900:07:0100:40:1801:14:18
17LASKOWSKI Mirosław 456LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM50-5900:07:1000:40:3701:14:24
18ŻYDACZEWSKI Ryszard 595KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:07:0100:40:3201:14:39
19MARCZAK Krzysztof 460NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60+00:07:1100:41:1601:15:44
20MĄDRY Grzegorz 462KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60+00:07:1100:41:1601:15:47
21ADAMSKI Robert 521DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM50-5900:07:0600:41:1701:15:49
22KUBISZYN Mirosław 551KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWM30-3900:07:0300:40:4301:15:52
23KOŁODZIEJ Joanna 545STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKIK50-5900:07:0000:41:3501:16:23
24KUŚMIEREK Patryk 343KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:07:2100:42:4901:16:45
25SPYCHAŁA Marzena 577CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-4900:07:1700:41:5601:17:27
26CIESIELSKI Jan 527TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-4900:07:1400:42:1001:18:10
27SZULC Alicja 580MŁAWAK40-4900:07:1100:41:5501:18:14
28POSŁUSZNY Przemek 570WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIM40-4900:07:2900:42:4601:18:17
29KOWALSKI Marek 550UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5900:07:2900:43:0501:18:37
30ROMAN Krzysztof 574KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM60+100:07:4700:42:5701:18:44
31ZAGAJA Janusz 600WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+100:07:3300:43:1301:19:04
32STANISŁAWSKI Jan 599MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60+00:07:2100:42:3401:19:15
33KOLMETZ Katarzyna 544POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK40-4900:07:4400:43:0801:19:30
34LENZ Andrzej 552MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-5900:07:4000:43:5701:20:21
35FRANKIEWICZ Mirosław 361FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4900:07:2800:43:4401:20:45
36ŻAMOJCIN Marek 593NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-5900:07:3100:44:0201:20:58
37GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 536ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM50-5900:07:3200:44:0601:21:01
38WESOŁOWSKI Wojciech 597MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+100:07:3600:43:5201:21:19
39CIESIELSKI Jerzy 528TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-2900:07:4400:36:3801:21:23
40ŚCIBUT Ania 583FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:07:2300:43:5601:21:30
41SZYMAŃSKI Jacek 581DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSKÓRKAM50-5900:07:3100:44:2801:21:33
42RAKOWIECKI Zbigniew 572FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:07:4600:44:2301:21:42
43FOLWARSKI Andrzej 534FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60+00:07:5000:44:3901:21:56
44EFEMBERG Joanna 533TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-4900:07:4800:44:4001:21:58
45MANDZIUK Marek 556TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM40-4900:07:3000:44:5601:22:08
46GROS Agnieszka 537STADION ŚLĄSKIKATOWICEK40-4900:07:4100:44:2201:22:29
47NOWICZ Mariusz 563CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-2900:07:2400:44:2601:22:32
48STĘPIEŃ Lucyna 578KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:07:4700:44:4901:22:38
49RESEMAN Sylwia 573FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK50-5900:07:5500:45:0701:22:46
50GODAWA Ireneusz 535STADION ŚLĄSKIKATOWICEM50-5900:07:5000:45:1701:22:56
51PARUCKI Zbigniew 567BYDGOSZCZM60+00:08:0000:45:2001:23:11
52JANOSZKA Irena 539CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-5900:07:4500:45:1301:23:24
53ŁOPATKIEWICZ Beata 598KROSNOK50-5900:07:4900:45:3501:23:49
54BUCZKOWSKA Wiesława 526FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+00:07:5200:45:1301:23:59
55STACHOWICZ Joanna 341KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:07:5900:46:1901:24:58
56SŁOMIŃSKA Marta 342KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:08:0000:46:1901:24:58
57PAPROTNA Agnieszka 566NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-39100:07:4700:45:5201:25:20
58WIEŃSKO Ryszard 588PUŁAWYM60+00:08:0700:46:3001:25:39
59DUSZA Anna 532NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-5900:08:0900:47:0301:26:59
60POSŁUSZNA Gosia 569WALK & RUN TEAM OBORNIKIOBORNIKIK40-4900:08:3600:47:4301:27:05
61KORYCKA Mariola 548FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-3900:08:1200:47:4401:27:13
62DANKIEWICZ Barbara 531ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁOWICZK40-4900:08:2800:48:0201:27:46
63SZYMCZYK Magdalena 582NOWI SIEDLCESIEDLCEK30-3900:09:0700:48:2801:28:51
64BERSZTOLC Agnieszka 524NOWI SIEDLCESUTNOK50-5900:08:1200:47:5601:28:51
65SOBAŃSKA Grażyna 576DRUŻBICEK60+00:08:3200:48:1901:28:53
66TERESIŃSKA Jolanta 503NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:08:2300:48:2401:29:10
67NOWAK Aleksandra 562SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSOLEC KUJAWSKIK30-3900:08:2600:48:2701:29:13
68PALUCH Paweł 564AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5900:08:1300:49:3801:29:20
69NIETRZEBKA Paweł 561MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-3900:08:1000:48:1901:29:25
70MALINOWSKA Katarzyna 554LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:08:3400:49:3101:29:38
71MAŁKIEWICZ Jacek 555TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIM50-5900:08:5100:49:2701:29:44
72KACZMAREK Jarosław 541SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-5900:08:4900:49:2601:29:45
73POSTEK Danuta 571MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:08:2400:48:4701:30:20
74WENDT Jarosław 585POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM50-59100:08:2300:49:1601:30:30
75KACZMAREK Zofia 540SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-5900:08:3800:49:2001:30:39
76MARCZYK Jerzy Paweł 558FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60+00:08:5000:50:3201:33:14
77ZAWADZKA Maria 592KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:09:0000:52:5201:35:00
78PILECKI Gustaw 596GOSIR OSIELSKOM60+00:09:0600:53:1401:35:58
79ŻEBROWSKI Radosław 594AV OBYDGOSZCZM40-49100:09:2200:53:3301:36:57
80MÓRAWSKI Sławomir 560TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM50-5900:09:3700:57:4101:45:09
81KARASIEWICZ Iwona 542NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-3900:09:3000:58:5001:45:38
Znaleziono 81 wynik(ów)